Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Forums
gu: સામુદાયિક ચર્ચા મંચ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Polls
gu: મતદાનો
