Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Name
ml: പേര്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
