Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Terms and Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: Terms & Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: All
mr: सर्व

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Forum
mr: चर्चा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Forums
mr: चर्चा

en: Polls
mr: मतचाचण्या

en: Basic page
mr: साधे पान
