Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Forum
ne: फोरम

en: Blog
ne: ब्लग

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
