Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (41 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Terms and Conditions
oc: Condicions Generalas d'Utilizacion (CGU)

en: Terms & Conditions
oc: Tèrmes e Condicions

en: All
oc: Tot

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Product
oc: Produit

en: News
oc: Novèlas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Polls
oc: Sondatges

en: Interface
oc: Interfàcia

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître

en: A field replacing taxonomy term name.
oc: Un camp remplaçant lo nom del tèrme de taxonomia.

en: A field replacing taxonomy term description.
oc: Un camp remplaçant la descripcion del tèrme de taxonomia.

en: Language codes
oc: Còdes lenga

en: Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo
oc: Exemples de sites multilingües Drupal 7

en: Install with basic demo site and many multilingual Drupal 7 modules ready for use
oc: Installar amb una demostracion de basa de site e mantun modul multilingües Drupal prèstes a èsser utilizat
