Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: more
ta: மேலும்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: Name
ta: பெயர்

en: All
ta: எல்லா

en: Add content
ta: உள்ளடக்கத்தைச் சேர்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Forum
ta: மன்றம்

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Forums
ta: உரையாடல்கள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Polls
ta: வாக்குபதிவுகள்

en: Interface
ta: இடைமுகம்

en: Basic page
ta: அடிப்படை பக்கம்

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ta: உங்கள் தகவல் சார்ந்த வார்த்தைகளை கம(,) மூலமாக பிரித்து உள்ளீடு செய்க.

en: Footer menu
ta: அடிக்குறிப்பு பட்டி
