Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Name
te: పేరు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Forums
te: చర్చావేదికలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
