Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Article
ur: مضمون

en: Search
ur: تلاش

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
