Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-unstable1) - en to kk translation catalogue (334 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enable
kk: косулы

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Email address
kk: Email адресі

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Home page
kk: Басты бет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Help text
kk: Анықтама

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: username
kk: қолданушының аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: n/a
kk: жоқ

en: Picture
kk: Сүрет

en: Find content
kk: Контетті іздеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Never
kk: Ешқашан

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Out of date
kk: Ескірген

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Selected
kk: Тандалған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Poll duration
kk: Дауыс беру ұзақтығы

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: 1 day
kk: @count күн

en: Medium
kk: Орташа

en: System
kk: Системасы

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: access content
kk: контентке рұқсат

en: Blog
kk: Блогі

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: English
kk: Ағылшын

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: menu
kk: мәзір

en: update
kk: жанарту

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Front page
kk: Басты бет

en: Languages
kk: Тілдер

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: None.
kk: Ешбір.

en: Existing system path
kk: Жүйелік жол

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Log out
kk: Шығу

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: warning
kk: ескерту

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: open
kk: ашу

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Forums
kk: Форумдар

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Attach
kk: Қосу

en: Themes
kk: Темалар

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: Slogan
kk: Ұран

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Permission
kk: Құқық

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
kk: Мәзірлер жүйесі тек жүйелік жолдарды сақтайды, бірақ URL-дің синонимдерін пайдаланады.%link_path жолы %normal_path болып сақталды.

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: ok
kk: жарайды

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
kk: %url URL-ы жарамсыз. Толық жазылған URL еңгізіңіз, мысалы: http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: Check for updates
kk: Жаңартуларға тексер

en: No update data available
kk: Қолжетімді деректер жаңартуы жоқ

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Or
kk: немесе

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
kk: Егер вариант саны жетіспесе,қосу үшін осында басыңыз.

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: and
kk: және

en: After saving a new comment
kk: Жаңа пікірді сақтағаннан кейін

en: After deleting a comment
kk: Пікірді жойғаннан кейін

en: After deleting a term
kk: Термин жойылғаннан кейін

en: Auto-reply
kk: Автожауап

en: Translate
kk: Аудару

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
kk: Аударымның импорты жасалынған жоқ,себебі %filename файлын оқи алмадым.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgid_plural" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
kk: %filename аударма файлында %line жолында синтаксис қате табылды.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgid" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді мәтін %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
kk: %filename аударма файлы күтпеген жерден %line жолында аяқталды.

en: Save translations
kk: Аудармаларды сақтау

en: Create @name
kk: @name құру

en: Original text
kk: Түпнұсқа

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: outdated
kk: ескіріп кеткен

en: <strong>@language_name</strong> (source)
kk: <strong>@language_name</strong> (қайнар)

en: add translation
kk: аударма қосу

en: Translations of %title
kk: %title құжатының аудармалары

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Edit string
kk: Жолды өңдеу

en: locale
kk: тіл

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: After saving new content
kk: жаңа мазмұнның сақтауы кейін

en: After deleting content
kk: мазмұнның алып тастауларынан кейiн

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: contact
kk: Контакттар

en: Already added languages
kk: Тілдер қосылып қойылған

en: Edit language
kk: Тілді өңдеу

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Select language
kk: Тілді таңдау

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған

en: String not found.
kk: Жол табылмады.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
kk: берілген жолында руқсат етілмеген HTML: %string бар

en: The string has been saved.
kk: Жол сақталмады.

en: The language selected for import is not supported.
kk: Язык, выбранный для импорта, не поддерживается.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
kk: Аударған файл %filename жоқ болады немесе қате тақырып.

en: Error importing interface translations
kk: Интерфейстің аудармаларын импорт қатесі

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
kk: рұқсат бермеген HTML: %string аударған жолы

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
kk: %locale-ға импортталған %file файлы: %number жаңа жол қосылды, %update жаңартылды және %delete жойылды.

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: Translation settings
kk: Аударма теңшелемелері

en: Flag translations as outdated
kk: Аударманы ескі етіп белгілеу

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
kk: Егер сіз елеулі өзгерістер енгізген болсаңыз басқа аудармаларды ескірген деп белгілей аласыз. Бұл посттың жариялану жарияланбауына әсер етпейді

en: This translation needs to be updated
kk: Бұл аудармалар жаңартуларды қажет етеді

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
kk: Бұл параметр белгіленген болса, бастапқы пост өзгертілгендіктен  бұл аударма жаңартылуы қажет. Аудармалар жаңартылғаннан кейін белгіні алып тастаңыз.

en: Content translation
kk: Контент аудармасы

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар

en: Hello <strong>@username</strong>
kk: Cәлем <strong>@username</strong>

en: Check for updates of disabled modules and themes
kk: Жаңартуында шығарылғаны модулдары және тақырыптары тексерiңiз

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
kk: белгіленген түйіндердің мен таксономия терминдердің саны

en: The URL of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминның URL-сы

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін бір мәнді ID

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
