Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-unstable1) - en to km translation catalogue (560 entries)

en: Home
km: ដើម

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: approve
km: អនុម័ត

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Item
km: ធាតុ

en: content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: footer
km: បាត​កថា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Action
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: None
km: គ្មាន

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Parent
km: មេ

en: Parents
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Field
km: វាល

en: header
km: បឋម​កថា

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Core
km: សំខាន់

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Region
km: តំបន់

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: results
km: លទ្ធផល

en: search
km: ស្វែងរក

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: n/a
km: គ្មាន

en: Picture
km: រូបភាព

en: Find content
km: រក​មាតិកា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Continue
km: បន្ត

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Create
km: បង្កើត

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: term
km: ពាក្យ

en: Menu item
km: ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: The name of the menu.
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ ។

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Submit @name
km: ដាក់​ស្នើ​ @name

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Available updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន

en: Never
km: កុំ

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Out of date
km: ហួស​សម័យ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Comment ID
km: លេខ​សម្គាល់​មតិ​យោបល់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Poll duration
km: ថិរវេលា​ស្ទង់មតិ

en: Poll votes
km: ការ​បោះ​ឆ្នោត​ស្ទង់​មតិ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Term name
km: ឈ្មោះ​របស់​ពាក្យ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Count
km: រាប់

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: Mode
km: របៀប​

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Items
km: ធាតុ

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Medium
km: មធ្យម

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Month
km: ខែ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Code
km: កូដ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: node
km: ថ្នាំង

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Recent posts
km: ប្រកាស​ថ្មីៗ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Table
km: តារាង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: access content
km: ការ​ចូល​ដំណើរ​ការ​មាតិកា

en: Role
km: តួនាទី

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Filters
km: តម្រង

en: Order
km: លំដាប់

en: Recent comments
km: មតិយោបល់​ថ្មី​ៗ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Profile
km: ទម្រង់

en: text
km: អត្ថបទ

en: Term description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​របស់​ពាក្យ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: reply
km: ​ឆ្លើយ​តប

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Edit term
km: កែសម្រួល​ពាក្យ

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: Full text
km: អត្ថបទ​ពេញ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Languages
km: ភាសា

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Long
km: វែង

en: Short
km: ខ្លី

en: None.
km: គ្មាន

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Empty
km: ទទេ

en: Existing system path
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ដែល​មាន​ស្រាប់

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: any
km: ណា​មួយ

en: Log out
km: ចេញ

en: Autocomplete taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: People
km: មនុស្ស

en: warning
km: ព្រមាន

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: open
km: បើក

en: Parent term
km: ពាក្យ​មេ

en: Parent terms
km: ពាក្យ​មេ

en: Forums
km: វេទិកា

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Attach
km: ភ្ជាប់

en: Unformatted
km: ដែល​មិន​បាន​ធ្វើ​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: New comments
km: មតិ​យោបល់​ថ្មីៗ

en: Themes
km: ស្បែក

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: disable
km: បិទ

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: Not translated
km: មិន​បាន​បកប្រែ

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Translated
km: បាន​បក​ប្រែ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: file system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
km: ប្រព័ន្ធ​ម៉ឺនុយ​ស្ដុក​តែ​ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ប៉ុណ្ណោះ ប៉ុន្តែ​វា​នឹង​ប្រើ​ឈ្មោះ​ URL ក្លែងក្លាយ​សម្រាប់​បង្ហាញ ។ %link_path ត្រូវ​បាន​គេ​ស្ដុក​ជា %normal_path

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: Space
km: ទំហំ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Rearrange
km: រៀបចំ​ឡើងវិញ

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: ok
km: យល់ព្រម

en: Aggregator
km: កម្មវិធី​ប្រមូលផ្តុំ​

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
km: URL %url មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ សូម​បញ្ចូល​ URL ដែល​ត្រឹមត្រូវ​ពេញលេញ ដូចជា http://www.example.com/feed.xml ។

en: Context
km: បរិបទ

en: Book navigation
km: ​ការ​រុករក​សៀវភៅ

en: !a comments per page
km: !a មតិយោបល់​ក្នុង​មួយ​ទំព័រ

en: Taxonomy vocabulary
km: វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: 1 year | @count years
km[0]: @count ឆ្នាំ

en: 1 week | @count weeks
km[0]: @count សប្ដាហ៍

en: 1 min | @count min
km[0]: @count នាទី

en: 1 sec | @count sec
km[0]: @count វិនាទី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Check for updates
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព

en: No update data available
km: មិន​មាន​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្នភាព​ឡើយ

en: Node count
km: ចំនួន​ថ្នាំង

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល

en: Default order
km: លំដាប់​លំនាំដើម

en: Number of views
km: ចំនួន​មើល​

en: Or
km: ឬ

en: About
km: អំពី

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
km: ប្រសិនបើ​ចំនួន​ប្រអប់​ខាងលើ​មិន​គ្រប់គ្រាន់ ចុច​ទីនេះ​ដើម្បី​បន្ថែម​ជម្រើស​ច្រើន​ទៀត​ ។

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s

en: and
km: និង

en: After saving a new comment
km: បន្ទាប់ពី​រក្សាទុក​មតិយោបល់​ថ្មី

en: After deleting a comment
km: បន្ទាប់ពី​លុប​មតិយោបល់

en: After deleting a term
km: បន្ទាប់​ពី​លុប​ពាក្យ

en: Auto-reply
km: ឆ្លើយតប​ស្វ័យប្រវត្តិ​

en: field
km: វាល

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
km: ការ​នាំ​ចូល​ការ​បកប្រែបាន​​បរាជ័យ ពីព្រោះ​ឯកសារ %filename មិន​អាច​អាន​បាន ។

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
km: ឯកសារ​បកប្រែ %filename មាន​កំហុស ៖ "msgstr" ត្រូវ​បាន​រំពឹង​ទុក ប៉ុន្តែ​រក​មិន​ឃើញ​នៅ​បន្ទាត់ %line ទេ ។

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
km: ឯកសារ​​បកប្រែ %filename មាន​កំហុសមួយ ៖ "msgid_plural" ត្រូវ​បាន​រំពឹង ​ប៉ុន្តែ​រក​មិន​ឃើញ​នៅ​លើ​បន្ទាត់ %line ។

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
km: ឯកសារ​​បកប្រែ %filenamកសារ​​បកប្រែ %filename មាន​កំហុស​វាក្យសម្ព័ន្ធ មាន​កំហុស​វាក្យសម្ព័ន្ធ​នៅ​លើ​បន្ទាត់ %line ។

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
km: ឯកសារ​​​បកប្រែ %filename មាន​កំហុសមួយ ៖ "msgid" មិន​ត្រូវ​បាន​រំពឹង​នៅ​លើ​បន្ទាត់ %line ។

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
km: ឯកសារ​​​បកប្រែ %filename មាន​កំហុស​មួយ ៖ "msgstr[]" មិន​ត្រូវ​បាន​រំពឹង​នៅ​លើ​បន្ទាត់ %line ។

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
km: ឯកសារ​​បកប្រែ %filename មាន​កំហុសមួយ ៖ "msgstr" មិន​ត្រូវ​បាន​រំពឹង​លើ​បន្ទាត់ %line ។

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
km: ឯកសារ​​បកប្រែ %filename មាន​កំហុស​មួយ ៖ មាន​ខ្សែ​អក្សរ​ដែល​មិន​រំពឹង​នៅ​លើ​បន្ទាត់ %line ។

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
km: ឯកសារ​​បកប្រែ %filename បាន​បញ្ចប់​ដោយ​មិន​បាន​រំពឹង​ទុក​នៅ​បន្ទាត់ %line ។

en: Save translations
km: រក្សាទុកការបកប្រែ​

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Original text
km: អត្ថបទ​ដើម

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: original
km: ដើម

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Run cron
km: រត់ cron

en: outdated
km: ហួស​សម័យ

en: <strong>@language_name</strong> (source)
km: <strong>@language_name</strong> (ប្រភព)

en: add translation
km: បន្ថែម​ការបកប្រែ

en: Translations of %title
km: ការបកប្រែ %title

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Book outline
km: គ្រោង​សៀវភៅ

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: The size of the file.
km: ទំហំ​ឯកសារ ។

en: The MIME type of the file.
km: ប្រភេទ​ MIME ​របស់​ឯកសារ​ ។

en: 1 character | @count characters
km[0]: ១​ តួអក្សរ

en: Localization
km: ការ​ធ្វើ​មូលដ្ឋានីយ​កម្ម

en: Edit string
km: កែ​សម្រួល​ខ្សែ​អក្សរ

en: locale
km: មូលដ្ឋាន

en: No fields available.
km: គ្មាន​វាល​ ។

en: After saving new content
km: បន្ទាប់​ពី​រក្សា​ទុក​មាតិកាថ្មី

en: After deleting content
km: បន្ទាប់​ពី​លុប​មាតិកា

en: Alias: @alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​ ៖ @alias

en: No alias
km: គ្មាន​ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ

en: The title of the comment.
km: ចំណង​ជើង​មតិយោបល់​ ។

en: Comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់

en: The title of the node.
km: ចំណង​ជើង​ថ្នាំង ។

en: The date the node was posted.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស ។

en: Poll
km: ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Views today
km: មើល​ថ្ងៃ​នេះ​

en: Browser session ID of user that visited page.
km: លេខ​សម្គាល់​កម្មវិធី​រុករក​សម្រាប់​អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ទស្សនា​ទំព័រ ។

en: Title of page visited.
km: ចំណងជើង​ទំព័រ​ដែល​បាន​ទស្សនា ។

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
km: ផ្លូវ​ខាងក្នុង​ទៅ​ទំព័រ​បាន​ទស្សនា (ទំនាក់ទំនង​ទៅ Drupal root ។)

en: Referrer URI.
km: URI ភាគីយោង ។

en: Hostname of user that visited the page.
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ទស្សនា​ទំព័រ ។

en: Time in milliseconds that the page took to load.
km: ពេលវេលា​គិតជា​មិល្លី​វិនាទី​ដែល​ទំព័រ​បាន​ចំណាយ​ដើម្បី​ផ្ទុក ។

en: Timestamp of when the page was visited.
km: ត្រា​ពេលវាលា​នៃ​ពេល​ដែល​ទំព័រ​ត្រូវ​បាន​មើល ។

en: contact
km: ​ទំនាក់​ទំនង

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Already added languages
km: បាន​បន្ថែម​ភាសា​រួច​ហើយ

en: Edit language
km: កែសម្រួល​ភាសា

en: Contact form
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទំនាក់ទំនង​

en: Select language
km: ជ្រើស​ភាសា​

en: Languages not yet added
km: មិន​បាន​បន្ថែម​ភាសា​នៅ​ឡើយ​ទេ

en: String not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ខ្សែអក្សរ ។

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
km: ខ្សែអក្សរ​ដែល​បាន​ដាក់​ស្នើ​មាន​ HTML ដែល​មិន​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %string

en: The string has been saved.
km: ខ្សែអក្សរ​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ ។

en: The language selected for import is not supported.
km: ភាសា​ដែល​បាន​ជ្រើស​សម្រាប់​ការ​នាំចូល​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំទ្រ​ទេ ។

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
km: ឯកសារ​បកប្រែ %filename ហាក់​ដូចជា​មាន​បឋមកថា​​បាត់បង ឬ​ដំណើរ​ការ​មិន​ប្រក្រតី ។

en: Error importing interface translations
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​នាំចូល​ការបកប្រែ​ចំណុច​ប្រទាក់

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
km: ការ​ដាក់​ស្នើ​កា​របកប្រែ​ឃ្លា​ដែល​​ប៉ុនប៉ង​មាន​ HTML ដែល​មិន​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
km: បាន​នាំចូល​ %file ទៅ​ក្នុង %locale ៖ ខ្សែ​អក្សរ​ថ្មីៗ​ចំនួន %number ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ %update ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព និង %delete ត្រូវ​បាន​យកចេញ​។

en: Ampersand
km: សញ្ញា &

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
km: ឈ្មោះ​​​​​ដែលម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ត្រូវ​តែ​មាន​តែ​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា ( _ ) ។

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Popular content
km: មាតិកា​ពេញនិយម

en: Translation settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បកប្រែ

en: Flag translations as outdated
km: ដាក់ទង់​ការ​បកប្រែ​ជា​ហួស​សម័យ

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​ធ្វើ​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​សំខាន់ ដែល​មានន័យថា​ការ​បកប្រែ​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព អ្នក​អាច​ដាក់​ទង់​ការ​បកប្រែ​ទាំងអស់​នៃ​ប្រកាស​នេះ​ជា​ហួសសម័យ ។​ នេះ​នឹង​មិន​ផ្លាស់ប្ដូរ​លក្ខណសម្បត្តិ​ផ្សេង​ទៀត​នៃ​ប្រកាស​ទាំង​នោះ​ឡើយ ដូចជា​ថា​តើ​ពួកវា​ត្រូវ​បាន​បោះពុម្ព ឬ​អត់ ។

en: This translation needs to be updated
km: ត្រូវតែ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ការ​បកប្រែ​នេះ

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
km: ពេល​ជម្រើស​នេះ​ត្រូវ​បាន​ធីក ការ​បកប្រែ​នេះ​ត្រូវ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ពីព្រោះ​ប្រភព​ប្រកាស​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ ។ ដោះ​ធីក ពេល​ការ​បកប្រែ​​ទាន់សម័យ​ម្ដងទៀត ។

en: Content translation
km: ការបកប្រែ​មាតិកា

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Disabled themes
km: បាន​បិទ​ស្បែក

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
km: ឯកសារ​ដំឡើង %filename មាន​កំហុស ​៖ "msgctxt" ដែលមិន​ត្រូវ​បាន​រំពឹង​ទុកនៅ​លើបន្ទាត់ %line ​​។

en: The name of the site.
km: ឈ្មោះ​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។

en: Region settings
km: ការ​កំណត់​តំបន់

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: %name must be a positive integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។

en: %name must be a number.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ​ ។

en: Hello <strong>@username</strong>
km: សួស្តី​ <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
km: បង្ហាញ​ផ្លូវ​កាត់

en: Check for updates of disabled modules and themes
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព​របស់​ស្បែក និង​ម៉ូឌុល​ដែល​បាន​បិទ

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: The unique ID of the comment.
km: លេខ​សម្គាល់​តែ​មួយ​នៃ​មតិយោបល់​ ។

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP ​នៃ​កុំព្យូទ័រ​ដែល​មតិយោបល់​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស​ពី ។

en: The name left by the comment author.
km: ឈ្មោះ​ដែល​បន្សល់​ដោយ​អ្នក​និពន្ធ​មតិយោបល់​ ។

en: The email address left by the comment author.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​បន្សល់​ដោយ​អ្នក​និពន្ធ​មតិ​យោបល់​ ។

en: The home page URL left by the comment author.
km: URL ​នៃ​គេហ​ទំព័រ​ដែល​បន្សល់​ដោយ​អ្នក​និពន្ធមតិយោបល់​ ។

en: The URL of the comment.
km: URL ​នៃ​មតិ​យោបល់​ ។

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: The URL of the comment's edit page.
km: URL  នៃ​ទំព័រ​កែ​សម្រួល​របស់​មតិយោបល់​ ។

en: The date the comment was posted.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ចេញ​ផ្សាយ​មតិយោបល់​ ។

en: The comment's parent, if comment threading is active.
km: មេ​របស់​មតិ​យោបល់​ បើ​សិន​ការ​ដាក់​មតិយោបល់​ជា​ខ្សែ​ស្រឡាយ​សកម្ម​ ។

en: The node the comment was posted to.
km: ថ្នាំង​ដែល​មតិយោបល់​​ត្រូវ​បាន​​ប្រកាស​ ។

en: The number of comments posted on a node.
km: ចំនួន​មតិយោបល់​ដែល​បាន​ប្រកាស​លើ​ថ្នាំង​ ។

en: New comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់​ថ្មី​ៗ

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
km: ចំនួន​មតិយោបល់​ដែល​បាន​ប្រកាស​លើ​ថ្នាំង​ចាប់​តាំង​ពី​អ្នក​អាន​បាន​មើល​វា​ជា​លើក​ចុង​ក្រោយ​ ។

en: The type of the node.
km: ប្រភេទ​ថ្នាំង​ ។

en: The language the node is written in.
km: ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​សរសេរ​ជា​ភាសា ។

en: The URL of the node.
km: URL ​នៃ​ថ្នាំង​ ។

en: The URL of the node's edit page.
km: URL ​នៃ​ទំព័រ​កែ​សម្រួល​របស់​ថ្នាំង​ ។

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: The date the node was most recently updated.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ថ្មីៗ​បំផុត ។

en: The author of the node.
km: អ្នក​និពន្ធ​ថ្នាំង ។

en: The number of votes that have been cast on a poll node.
km: ចំនួន​សំឡេង​ឆ្នោត​ដែល​ត្រូវ​បាន​បោះ​បង់​ចោល​លើ​ថ្នាំង​ស្ទង់​មតិ ។

en: Poll winner
km: អ្នក​ឈ្នះ​ការ​ស្ទង់​មតិ

en: The winning poll answer.
km: ចម្លើយ​នៃ​ការ​ស្ទង់​មតិ​ដែល​ឈ្នះ ។

en: Poll winner votes
km: សំឡេង​ឆ្នោត​អ្នក​ឈ្នះ​ការ​ស្ទង់​មតិ​

en: The number of votes received by the winning poll answer.
km: ចំនួន​សំឡេង​ឆ្នោត​ដែល​បាន​ទទួល​ដោយ​ចម្លើយ​នៃ​ការ​ស្ទង់​មតិ​ដែល​ឈ្នះ ។

en: Poll winner percent
km: ភាគ​រយ​នៃ​អ្នក​ឈ្នះ​ការ​ស្ទង់​មតិ

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
km: ភាគ​រយ​នៃ​សំឡេង​ឆ្នោត​ដែល​ទទួល​បាន​ដោយ​ចម្លើយ​នៃ​ការ​ស្ទង់​មតិ​ដែល​ឈ្នះ ។

en: The length of time the poll node is set to run.
km: រយៈ​ពេល​ដែល​ថ្នាំង​ស្ទង់​មតិ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ឲ្យ​ដំណើរ​ការ​ ។

en: The number of visitors who have read the node.
km: ចំនួន​អ្នក​ទស្សនា​ដែល​បាន​អាន​ថ្នាំង​ ។

en: The number of visitors who have read the node today.
km: ចំនួន​អ្នក​ទស្សនា​ដែល​អាន​ថ្នាំង​ថ្ងៃ​នេះ​ ។

en: Last view
km: មើល​លើក​ចុង​ក្រោយ

en: The date on which a visitor last read the node.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​អ្នក​ទស្សនា​អាន​ថ្នាំង​លើក​ចុង​ក្រោយ​ ។

en: The slogan of the site.
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។

en: The administrative email address for the site.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​គ្រប់​គ្រង​សម្រាប់​តំបន់​បណ្តាញ ។

en: The URL of the site's front page.
km: URL ​នៃ​ទំព័រ​មុខ​របស់​តំបន់​បណ្តាញ​ ។

en: Login page
km: ទំព័រ​ចូល

en: The URL of the site's login page.
km: URL ​នៃ​ទំព័រ​ចូល​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។

en: The unique ID of the uploaded file.
km: លេខ​សម្គាល់​តែ​មួយ​នៃ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ ។

en: The name of the file on disk.
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ​លើ​ថាស​ ។

en: The size of the file, in kilobytes.
km: ទំហំ​ឯកសារ​គិត​ជា​គីឡូបៃ ។

en: The web-accessible URL for the file.
km: URL ​សម្រាប់​ឯកសារ​ដែល​អាច​ចូលបាន​​ដោយ​បណ្តាញ ។

en: The date the file was most recently changed.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរឯកសារ​ថ្មី​ៗ​នេះ ។

en: The user who originally uploaded the file.
km: អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង​តាម​លក្ខណៈ​ដើម​ ។

en: The unique ID of the taxonomy term.
km: លេខ​សម្គាល់​តែ​មួយ​នៃ​ពាក្យចំណាត់​ថ្នាក់​ ។

en: The name of the taxonomy term.
km: ឈ្មោះ​នៃ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់​ ។

en: The optional description of the taxonomy term.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​ស្រេច​ចិត្ត​នៃ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់​ ។

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
km: ចំនួន​ថ្នាំង​ដែល​ត្រូវ​បាន​បិទ​ស្លាក​ជា​មួយ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាំង​ ។

en: The URL of the taxonomy term.
km: URL ​នៃ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់​ ។

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
km: វាក្យសព្ទ​ដែល​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់​ស្ថិត​នៅ​ជា​មួយ​ ។

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
km: ពាក្យ​មេ​នៃ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់​ បើ​សិន​ពាក្យ​មាន​ ។

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
km: លេខ​សម្គាល់​តែ​មួយ​នៃ​វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់​ ។

en: The name of the taxonomy vocabulary.
km: ឈ្មោះ​នៃ​វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់​ ។

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​ស្រេច​ចិត្ត​នៃ​វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់​ ។

en: Term count
km: រាប់​ចំនួន​ពាក្យ

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
km: ចំនួន​ពាក្យដែល​ស្ថិត​នៅ​ជា​មួយ​វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់ ។

en: The unique ID of the user account.
km: លេខ​សម្គាល់​តែ​មួយ​នៃ​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ ។

en: The login name of the user account.
km: ឈ្មោះ​ចូល​នៃ​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ ។

en: The email address of the user account.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​នៃ​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ ។

en: The URL of the account profile page.
km: URL ​នៃ​ទំព័រ​ទម្រង់​គណនី ។

en: The url of the account edit page.
km: url ​នៃ​ទំព័រ​កែ​សម្រួល​គណនី ។

en: The date the user last logged in to the site.
km: កាលបរិច្ឆេទ​ដែល​អ្នក​ប្រើ​បាន​ចូល​ទៅ​តំបន់​បណ្តាញ​លើក​ចុង​ក្រោយ​ ។

en: The date the user account was created.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
km: @count មិន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​មាន​ខ្សែ​អក្សរ​ HTML ​ក្នុង​ %file

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: Pages or PHP code
km: ទំព័រ​ ឬ​កូដ​ PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
km: បើ​សិន​ជម្រើស​ PHP ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ សូម​បញ្ចូល​កូដ​ PHP ​នៅ​ចន្លោះ​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ​ PHP ​មិនត្រឹម​ត្រូវ​​អាច​នឹង​បញ្ឈប់​តំបន់​បណ្តាញ​ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Add new @node_type
km: បន្ថែម​ @node_type ថ្មី

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
km: ផ្លូវ​សម្រាប់​តំណ​ម៉ឺនុយ​នេះ ។ វា​អាច​ជា​ផ្លូវ​ខាង​ក្រៅ​របស់​ Drupal ​ដូច​ជា​ %add-node ​ឬ​ URL ខាង​ក្រៅ ដូច​ជា​ %drupal ។ បញ្ចូល​ %front ​ទៅ​តំណទំព័រ​មុខ​ ។

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
km: ជម្រៅ​អតិបរមា​សម្រាប់​តំណ និង​កូន​ទាំង​អស់​របស់​វា​ត្រូវ​បានដាក់​កំណត់​ឲ្យ​នៅ​ !maxdepth ។ តំណ​ម៉ឺនុយ​ខ្លះមិន​អាច​ប្រើ​ជា​មេ​បាន​ទេ បើ​ជ្រើស​​ពួក​វា​លើស​ពី​ដែន​កំណត់​នេះ ។

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
km[0]: អ្នក​ត្រូវ​រួម​បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​វិជ្ជមាន​យ៉ាង​ហោច​ណាស់​មួយ​ជាមួយ​តួ​អក្សរ ១ ឬ​ច្រើន​ជាង​នេះ ។

en: Searched %type for %keys.
km: បាន​ស្វែង​រក​ %type ​សម្រាប់​ %keys ។

en: Requires: !module-list
km: ទាម​ទារ ៖ !module-list

en: Required by: !module-list
km: ទាម​ទារ​ដោយ ៖ !module-list

en: There is currently no content classified with this term.
km: បច្ចុប្បន្ន​មិន​មាន​មាតិកា​ដែល​ត្រូវ​បាន​ចាត់​ចំណាត់​ថ្នាក់​​ជា​មួយ​ពាក្យ​នេះ​ទេ ។

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
km: មិន​មាន​ថត %directory ឬ​មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: Fixed width
km: ទទឹង​​ថេរ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
km: ទិដ្ឋភាព​នោះ​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​សម្រាប់​កំណែ @import_version របស់​ទិដ្ឋភាព ប៉ុន្តែ​អ្នក​មាន​តែ​ @api_version

en: Translate link
km: បកប្រែ​តំណ

en: Provide a simple link to translate the node.
km: ផ្ដល់​នូវ​តំណ​ធម្មតា​ដើម្បី​បកប្រែ​ថ្នាំង ។

en: Authmap ID
km: លេខ​សម្គាល់ Authmap

en: The Authmap ID.
km: លេខ​សម្គាល់ Authmap ។

en: Authentication name
km: ឈ្មោះ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: The unique authentication name.
km: ឈ្មោះ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​តែ​មួយ​គត់ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
km: អថេរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​គឺ ៖ [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url] ។

en: Error opening socket @socket
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​បើក​រន្ធ @socket

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ

en: Upload an image to go with this article.
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង​ដើម្បី​ភ្ជាប់​ជាមួយ​នឹង​អត្ថបទ​នេះ ។
