Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-unstable3) - en to ka translation catalogue (375 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: approve
ka: დადასტურება

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Totals
ka: ჯამი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Last Post
ka: ბოლლო პოსტი

en: Closed
ka: დახურულია

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: more
ka: მეტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Article
ka: სტატია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: Comment form
ka: კომენტარის ფორმა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Hierarchy
ka: იერარქია

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Parent
ka: მშობელი

en: Parents
ka: მშობლები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Book
ka: წიგნი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Album
ka: ალბომი

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Add
ka: დამატება

en: Length
ka: სიგრძე

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Modules
ka: მოდულები

en: Manage
ka: მართვა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: results
ka: შედეგები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Picture
ka: სურათი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Find content
ka: შიგთავსის ძიება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: status
ka: სტატუსი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Create
ka: შექმნა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Menu item
ka: მენიუს ელემენტი

en: The name of the menu.
ka: მენიუს სახელი.

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Submit @name
ka: @name-ის გაგზავნა

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Override title
ka: სათაურის გადაწერა

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Display links
ka: ბმულების ჩვენება

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Module
ka: მოდული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Available updates
ka: შესაძლებელი განახლებები

en: Never
ka: არასდროს

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Update available
ka: განახლება შესაძლებელია

en: Out of date
ka: მოძველებულია

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Comment ID
ka: კომენტარის ID

en: Score
ka: ქულა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Vocabulary ID
ka: ლექსიკონის ID

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Items
ka: ელემენტები

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: %time ago
ka: %time-ის წინ

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Month
ka: თვე

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: System
ka: სისტემა

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: OR
ka: ან

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Day
ka: დღე

en: Table
ka: ცხრილი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: !time ago
ka: !time წინ

en: Other
ka: სხვა

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Role
ka: როლი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: External
ka: გარე

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Both
ka: ორივე

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Argument
ka: არგუმენტი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Position
ka: პოციზია

en: Profile
ka: პროფილი

en: text
ka: ტექსტი

en: fields
ka: ველები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: reply
ka: პასუხი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: with comments
ka: კომენტარებით

en: without comments
ka: კომენტარების გარეშე

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: comments
ka: კომენტარები

en: Full
ka: სრული

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Hidden
ka: დამალული

en: Show
ka: ჩვენება

en: Change
ka: შეცვლა

en: English
ka: ინგლისური

en: Edit term
ka: ტერმინის შესწორება

en: Switch
ka: გადართვა

en: menu
ka: მენიუ

en: update
ka: განახლება

en: Full text
ka: სრული ტექსტი

en: Source
ka: წყარო

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Languages
ka: ენები

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: Long
ka: გრძელი

en: Short
ka: მოკლე

en: author
ka: ავტორი

en: None.
ka: არცერთი.

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე

en: any
ka: ნებისმიერი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Open in new window
ka: ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: People
ka: მომხმარებლები

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Parent term
ka: მშობელი ტერმინი

en: Parent terms
ka: მშობელი ტერმინები

en: Style
ka: სტილი

en: Forums
ka: ფორუმები

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: New comments
ka: ახალი კომენტარები

en: New
ka: ახალი

en: Oldest first
ka: ჯერ ძველები

en: Themes
ka: თემები

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Comment settings
ka: კომენტარის პარამეტრები

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: date
ka: თარიღი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Slogan
ka: სლოგანი

en: Not translated
ka: არ არის თარგმნილი

en: Translatable
ka: თარგმნადი

en: PHP Code
ka: PHP კოდი

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: Translation status
ka: თარგმანის სტატუსი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Above
ka: ზემოთ

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Permission
ka: უფლება

en: Italic
ka: დახრილი

en: Global
ka: გლობალური

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: <Any>
ka: <ნებისმიერი>

en: Loading
ka: იტვირთება

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი

en: Empty cache
ka: ქეშის გასუფთავება

en: Session name
ka: სესიის სახელი

en: empty
ka: ცარიელი

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა

en: 1 min | @count min
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 sec | @count sec
ka[0]: 1 წამი
ka[1]: @count წამი

en: Module name
ka: მოდულის სახელი

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები

en: Or
ka: ან

en: Translate
ka: თარგმნა

en: Effect
ka: ეფექტი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months

en: Run cron
ka: კრონის  გაშვება

en: Enable developer modules
ka: დეველოპერ მოდულების ჩართვა

en: Disable developer modules
ka: დეველოპერ მოდულების გამორთვა

en: Disabled these modules: !module-list.
ka: ამ მოდულების გათიშვა: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
ka: დეველოპერ მოდულები ჩართული არ არის

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: The MIME type of the file.
ka: ფაილის MIME ტიპი

en: Enabled these modules: !module-list.
ka: ამ მოდულების ჩართვა: !module-list.

en: Administration menu
ka: ადმინისტრირების მენიუ

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი

en: Select language
ka: ენის არჩევა

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ka: კომპიუტერისათვის აღქმადი სახელწოდება უნდა შედგებოდეს მხოლოდ ლათინური ნუსხური ასოებისგან, ციფრებისა და ქვედა ტირეებისგან.

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო

en: Interface
ka: ინტერფეისი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი

en: The name of the site.
ka: საიტის სახელი.

en: Hello <strong>@username</strong>
ka: გამარჯობა <strong>@username</strong>

en: The slogan of the site.
ka: საიტის სლოგანი.

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები

en: System path settings
ka: სისტემური გზის პარამეტრები

en: Error opening socket @socket
ka: შეცდომა ასოკეტის გახსნისას @socket
