Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-unstable3) - en to nl translation catalogue (4465 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: approve
nl: goedkeuren

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Totals
nl: Totalen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: content
nl: inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Closed
nl: Gesloten

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Read more
nl: Lees meer

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Article
nl: Artikel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: On
nl: Aan

en: For
nl: Voor

en: Tags
nl: Labels

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: all
nl: alle

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: Login
nl: Inloggen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: None
nl: Geen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Variable
nl: Variabele

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Help text
nl: Helptekst

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Required
nl: Verplicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Parents
nl: Bovenliggenden

en: Depth
nl: Diepte

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: header
nl: kop

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Terms & Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Display Style
nl: Weergavestijl

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: username
nl: gebruikersnaam

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Link Target
nl: Linkdoel

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Core
nl: Kern

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Manage
nl: Beheren

en: Region
nl: Gebied

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Custom links
nl: Aangepaste links

en: Add custom link
nl: Voeg een aangepaste link toe

en: Edit custom link
nl: Aangepaste link bewerken

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Display
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: Event
nl: Evenement

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: style
nl: stijl

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Titles
nl: Titels

en: Paths
nl: Paden

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
nl: De volgende tokens kunnen worden gebruikt in paden en titels. Wanneer de tokens worden gebruikt in een pad of titel worden ze vervangen door de bijbehorende waarden.

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Find content
nl: Inhoud vinden

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Check
nl: Controleer

en: Files
nl: Bestanden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Create
nl: Aanmaken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Optional Title
nl: Optionele Titel

en: Required Title
nl: Titel vereist

en: No Title
nl: Geen titel

en: Link Title
nl: Linktitel

en: URL Display Cutoff
nl: Inkorting van de URL-weergave

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
nl: Wanneer de gebruiker geen titel ingeeft voor deze link dan zal de URL als titel gebruikt worden. Wanneer moet de link-titel ingekort en beëindigd worden met een ellips (&hellip;)? Laat leeg voor geen limiet.

en: Default (no target attribute)
nl: Standaard (geen doel-attribuut)

en: Open link in window root
nl: Link in hetzelfde venster openen

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Allow the user to choose
nl: Laat de gebruiker toe te kiezen

en: Additional CSS Class
nl: Extra CSS-klassen

en: Not a valid URL.
nl: Geen geldige URL

en: Titles are required for all links.
nl: Titels zijn vereist voor alle links.

en: Open URL in a New Window
nl: URL in nieuw venster openen

en: Defines simple link field types.
nl: Definieert eenvoudige link-veldtypes.

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: The name of the menu.
nl: De naam van het menu.

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: All
nl: Alle

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Access log
nl: Toegangslog

en: Active
nl: Actief

en: Submit @name
nl: @name indienen

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Panel title
nl: Paneeltitel

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: CSS ID
nl: CSS-ID

en: panels
nl: panelen

en: Block
nl: Blok

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Display links
nl: Links tonen

en: Page
nl: Pagina

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: Override URL
nl: URL overschrijven

en: Three column 25/50/25
nl: Drie kolommen 25/50/25

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Middle column
nl: Middelste kolom

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Three column 33/34/33
nl: Drie kolommen 33/34/33

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Two column stacked
nl: Twee kolommen, gestapeld

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Node links
nl: Node-links

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: php
nl: PHP

en: Node types
nl: Node-types

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Off
nl: Uit

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Up to date
nl: Actueel

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Out of date
nl: Verouderd

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Menu link
nl: Menulink

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Aggregator category
nl: Aggregatorcategorie

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Source string
nl: Brontekst

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Log message
nl: Logbericht

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Poll duration
nl: Enquêteduur

en: Poll votes
nl: Enquête stemmen

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Variable name
nl: Variabelenaam

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term name
nl: Termnaam

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Message type
nl: Berichttype

en: Severity
nl: Ernst

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Title label
nl: Titel label

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Game
nl: Spel

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Up
nl: Omhoog

en: Width
nl: Breedte

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Month
nl: Maand

en: Load
nl: Laden

en: End Date
nl: Einddatum

en: System
nl: Systeem

en: Current
nl: Huidige

en: State
nl: Status

en: Terms
nl: Termen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: OR
nl: OF

en: Company
nl: Bedrijf

en: Transliteration
nl: Transliteratie

en: General
nl: Algemeen

en: Border
nl: Rand

en: Method
nl: Methode

en: Recent posts
nl: Recente berichten

en: Recent posts for %1
nl: Recente berichten voor %1

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Now
nl: Nu

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Base
nl: Basis

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (toegepast op alle woordenlijsten met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all %vocab-name paths
nl: Patroon voor alle  %vocab-name paths

en: Pattern for forums and forum containers
nl: Patronen voor forums en forumcontainers

en: Pattern for user account page paths
nl: Patroon voor gebruikeraccount-paginapaden

en: Pattern for blog page paths
nl: Patroon voor blogpaginapaden

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Display alias changes (except during bulk updates).
nl: Aliaswijzigingen weergeven (behalve bij bulkbewerkingen).

en: Replace by separator
nl: Vervang door scheidingsteken

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Maximum component length
nl: Maximale lengte van de componenten

en: Update action
nl: Bijwerk-actie

en: Strings to Remove
nl: Te verwijderen tekenreeksen

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
nl: Bied een mechanisme voor modules om automatisch aliassen aan te maken voor de inhoud die zij beheren.

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: Loop
nl: Lus

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Basic
nl: Basis

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Link URL
nl: Link-URL

en: access content
nl: toegang tot inhoud

en: List type
nl: Lijsttype

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Link text
nl: Linktekst

en: String
nl: Tekenreeks

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: External
nl: Extern

en: Users
nl: Gebruikers

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Exists
nl: Bestaat

en: Both
nl: Beide

en: Last
nl: Laatste

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: Edit view
nl: Overzicht bewerken

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Administer views
nl: Overzichten beheren

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Empty Text
nl: Lege tekst

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Down
nl: Omlaag

en: Wildcard
nl: Joker

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Exposed Filters
nl: Zichtbare filters

en: Order
nl: Volgorde

en: Add criteria
nl: Criteria toevoegen

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van het overzicht mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Plain
nl: Plat

en: Position
nl: Positie

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Pattern
nl: Patroon

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Profile
nl: Profiel

en: text
nl: tekst

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: fields
nl: velden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Datestamp
nl: Tijdstip

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Original
nl: Origineel

en: Property
nl: Eigenschap

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: City
nl: Plaats

en: with comments
nl: met reacties

en: without comments
nl: zonder reacties

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: comments
nl: reacties

en: Full
nl: Volledig

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Rules
nl: Regels

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: create
nl: aanmaken

en: Root
nl: Basis

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: seconds
nl: seconden

en: minutes
nl: minuten

en: Show
nl: Weergeven

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Other queries
nl: Andere query's

en: Link to node
nl: Link naar node

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Change
nl: Wijzigen

en: English
nl: Engels

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: ago
nl: geleden

en: Clear
nl: Wissen

en: Pager position
nl: Pagineringspositie

en: Node title
nl: Node-titel

en: update
nl: bijwerken

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Source
nl: Bron

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Display all menu items
nl: Alle menu-onderdelen weergeven

en: Select a date
nl: Kies een datum

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Front page
nl: Voorpagina

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Languages
nl: Talen

en: Activity
nl: Activiteit

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: First
nl: Eerste

en: Middle
nl: Midden

en: Moderate
nl: Modereren

en: equals
nl: is gelijk aan

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Block name
nl: Bloknaam

en: Period
nl: Punt

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Site's time zone
nl: De tijdzone van de website

en: Date's time zone
nl: De tijdzone van de datum

en: No time zone conversion
nl: Geen tijdzoneconversie

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
nl: Datums zonder uurprecisie kunnen geen tijdzone-afhandeling gebruiken.

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Time zone handling
nl: Tijdzone-verwerking

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: ongoing
nl: lopend

en: Date field
nl: Datumveld

en: Date API
nl: Datum-API

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Link label
nl: Linklabel

en: author
nl: auteur

en: unchanged content
nl: onveranderde inhoud

en: unchanged user
nl: onveranderde gebruiker

en: Entity
nl: Entiteit

en: AND
nl: EN

en: None.
nl: Geen.

en: Fixed
nl: Vast

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Empty
nl: Leeg

en: Import failed.
nl: Importeren mislukt.

en: created content
nl: aangemaakte inhoud

en: updated content
nl: geupdate inhoud

en: Note that if drupal's page cache is enabled, this event won't be generated for pages served from cache.
nl: Noteer dat indien drupal's pagina cache geactiveerd staat, dit event niet zal plaatsvinden voor pagina's geserveerd uit de cache.

en: viewed content
nl: bekeken inhoud

en: deleted content
nl: verwijderde inhoud

en: Existing system path
nl: Bestaand systeempad

en: Create or delete a content's URL alias
nl: Maak of verwijder een inhouds URL alias

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given path alias.
nl: Laat dit leeg om URL aliassen te verwijderen die verwijzen naar de opgegeven pad alias.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given system path.
nl: Laat het leeg om een URL alias die naar het opgegeven systeempad verwijst te verwijderen.

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Send mail to all users of a role
nl: E-mail versturen naar alle gebruikers met een rol

en: Page redirect
nl: Pagina doorverwijzing

en: WARNING: This may cause problems if there are too many users of these roles on your site, as your server may not be able to handle all the mail requests all at once.
nl: WAARSCHUWING: Dit kan problemen veroorzaken als er te veel gebruikers op uw site zijn met deze rollen, aangezien uw server mogelijks niet alle mailverwerking ineens kan behandelen.

en: The mail's subject.
nl: Onderwerp van de mail.

en: The mail's message body.
nl: De inhoud van de mail (body).

en: registered user
nl: geregistreerde gebruiker

en: updated user
nl: geupdate gebruiker

en: viewed user
nl: bekeken gebruiker

en: deleted user
nl: verwijderde gebruiker

en: User has logged in
nl: Gebruiker heeft ingelogd

en: logged in user
nl: ingelogde gebruiker

en: User has logged out
nl: Gebruiker logde uit

en: logged out user
nl: uitgelogde gebruiker

en: User has role(s)
nl: Gebruiker heeft rol(len)

en: Whether the user has the selected role(s).
nl: Als de gebruiker de geselecteerde rol(len) heeft.

en: any
nl: elke

en: Add user role
nl: Voeg gebruikersrol toe

en: Remove user role
nl: Verwijder gebruikersrol

en: Execute custom PHP code
nl: Eigen PHP-code uitvoeren

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

en: You must select a user.
nl: Selecteer een gebruiker.

en: Log out
nl: Uitloggen

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Transition
nl: Overgang

en: Autocomplete taxonomy
nl: Taxonomie automatisch aanvullen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: What links here
nl: Wat hiernaar verwijst

en: Clean
nl: Schoon

en: Included
nl: Ingesloten

en: People
nl: Personen

en: terms
nl: termen

en: warning
nl: waarschuwing

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: or
nl: of

en: Promote
nl: Promoten

en: Convert
nl: Converteren

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: Parent terms
nl: Bovenliggende termen

en: All blogs
nl: Alle blogs

en: Style
nl: Stijl

en: revert
nl: terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: duration
nl: duur

en: Asterisk
nl: Sterretje

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: All tags
nl: Alle labels

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Manage features
nl: Functionaliteiten beheren

en: Standard
nl: Standaard

en: missing
nl: ontbrekend

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Attach
nl: Bijvoegen

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Inclusion
nl: Insluiting

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New
nl: Nieuwe

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam invoeren

en: Username not found
nl: Gebruikersnaam niet gevonden

en: Resume
nl: Hervatten

en: Relationships
nl: Relaties

en: Plural
nl: Meervoud

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Base path
nl: Basispad

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: Themes
nl: Thema's

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: comment
nl: reactie

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: News
nl: Nieuws

en: Excluded
nl: Uitgesloten

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: day(s)
nl: dag(en)

en: cancel
nl: annuleren

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: disable
nl: uitschakelen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Storage
nl: Opslag

en: date
nl: datum

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Selection
nl: Selectie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Edit translation
nl: Vertaling bewerken

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: (source)
nl: (bron)

en: Select
nl: Selecteren

en: Translatable
nl: Vertaalbaar

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: No style
nl: Geen stijl

en: Bold
nl: Vet

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: Information
nl: Informatie

en: Variables
nl: Variabelen

en: Timeout
nl: Time-out

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Publisher URL
nl: Uitgever-URL

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Double
nl: Dubbel

en: Relationship type
nl: Relatietype

en: No caching
nl: Geen caching

en: Multilingual system
nl: Systeem voor meertaligheid

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Reset language for all terms.
nl: Stel de taal opnieuw in voor alle termen.

en: Content selection mode
nl: Inhoud selectie-modus

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
nl: Normaal - alle ingestelde talen zijn toegestaan.

en: Extended - All defined languages will be allowed.
nl: Uitgebreid - Alle gedefinieerde talen zijn toegestaan.

en: Multilingual options
nl: Opties voor meertaligheid

en: Multilingual content
nl: Meertalige inhoud

en: Multilingual settings
nl: Instellingen voor meertaligheid

en: Translated
nl: Vertaald

en: This is a multilingual variable.
nl: Dit is een meertalige variabele.

en: Supports translatable custom menu items.
nl: Ondersteunt vertaalbare, aangepaste menu-items.

en: Strings
nl: Tekenreeksen

en: Synchronize translations
nl: Vertalingen synchroniseren

en: Select which fields to synchronize for all translations of this content type.
nl: Selecteer welke velden u wilt synchroniseren voor alle vertalingen van dit inhoudstype.

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: Edit term translations
nl: Term-vertalingen bewerken

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: A valid date is required for %title.
nl: Een geldige datum is vereist voor %title.

en: A Date API that can be used by other modules.
nl: Een Date API dat gebruikt kan worden door andere modules.

en: The Strtotime default value is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde is ongeldig.

en: Relative
nl: Relatief

en: Above
nl: Boven

en: Within
nl: Binnen

en: Position of date part labels
nl: Labelposities van de datumonderdelen

en: User's time zone
nl: De tijdzone van de gebruiker

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
nl: Een datum in de database opslaan als een ISO-datum. Aanbevolen voor historische of incomplete datums.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
nl: Een datum in de database opslaan als een datumtijdveld, aanbevolen voor complete datums, en tijden die mogelijk een tijdzone-omzetting nodig hebben.

en: !time from now
nl: !time vanaf nu

en: Date Popup
nl: Datumpopup

en: Until
nl: Tot

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
nl: Een datumherhalings-API om terugkerende data en tijden te berekenen van iCal-regels.

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Import data
nl: Importeer data

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Precision
nl: Precisie

en: Form
nl: Formulier

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Title tag
nl: Titel-tag

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Solid
nl: Vast

en: Grid
nl: Raster

en: Italic
nl: Cursief

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Global
nl: Algemeen

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
nl: Het menusysteem slaat alleen systeempaden op, maar gebruikt de URL-alias om weer te geven. %link_path wordt opgeslagen als %normal_path

en: Image gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: Thread
nl: Vertakking

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Extension
nl: Extensie

en: Space
nl: Spatie

en: Keys
nl: Sleutels

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
nl: Patroon voor alle @node_type-paden

en: Delete aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
nl: Het teken dat wordt gebruik om woorden in titels te scheiden.  Dit zal alle spaties en leestekens vervangen.  Het gebruik van een spatie of een + karakter kan onverwachte resultaten veroorzaken.

en: Character case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Leave case the same as source token values.
nl: Laat het hoofdlettergebruik hetzelfde als in de bron-token.

en: Change to lower case
nl: Naar kleine letters omzetten

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
nl: Doe niets. Laat de oude alias intact.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
nl: Maak een nieuwe alias. Hou de bestaande alias werkend.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Verwijder de oude alias.

en: Transliterate prior to creating alias
nl: Transliteratie voordat alias wordt aangemaakt

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
nl: Filtert de nieuwe alias tot enkel letters en cijfers uit de ASCII-96-set

en: No action (do not replace)
nl: Geen actie (vervang niet)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder alle aliassen. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder aliassen voor alle @label. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases now!
nl: Aliassen nu verwijderen!

en: All of your path aliases have been deleted.
nl: Alle pad-aliassen werden verwijderd .

en: All of your %type path aliases have been deleted.
nl: Alle %type padaliassen werden verwijderd.

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Database not supported.
nl: Niet-ondersteunde database.

en: Usage
nl: Gebruik

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Contexts
nl: Contexten

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: <Any>
nl: -Elke-

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Loading
nl: Laden

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: !num_users created.
nl: !num_users aangemaakt.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
nl: De volgende nieuwe woordenlijsten zijn aangemaakt: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
nl: De volgende nieuwe termen zijn aangemaakt: !terms

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
nl: Hier is de inhoud van uw <code>$_SESSION</code> variabele.

en: Empty cache
nl: Cache leegmaken

en: Reinstall modules
nl: Modules opnieuw installeren

en: Variable editor
nl: Variabelen-editor

en: Session viewer
nl: Sessie-weergever

en: Switch user
nl: Gebruiker wisselen

en: Execute PHP
nl: PHP-code uitvoeren

en: Number of users to display in the list
nl: Aantal gebruikers dat in de lijst weergegeven wordt

en: This user can switch back.
nl: Deze gebruiker kan terugschakelen.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
nl: Let op: deze gebruiker zal niet kunnen terugschakelen.

en: Query log
nl: Query-log

en: Display query log
nl: Query-log weergeven

en: Sort query log
nl: Query-log sorteren

en: by source
nl: op bron

en: by duration
nl: op duur

en: Slow query highlighting
nl: Trage query-markering

en: Display page timer
nl: Pagina-timer weergeven

en: Display memory usage
nl: Geheugengebruik weergeven

en: Display redirection page
nl: Omleidingspagina tonen.

en: Error handler
nl: Fout-afhandelaar

en: Standard drupal
nl: Standaard drupal

en: PHP code to execute
nl: De uit te voeren PHP-code

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
nl: Typ wat code in. U hoeft geen <code>&lt;?php ?&gt;</code>-tags te gebruiken.

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Warning - will delete your module tables and variables.
nl: Waarschuwing, zal alle tabellen en variabelen van de module verwijderen.

en: Old value
nl: Oude waarde

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Session name
nl: Sessienaam

en: Generate users
nl: Gebruikers genereren

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
nl: Genereer een aantal gebruikers. Verwijder optioneel alle huidige gebruikers.

en: Generate content
nl: Inhoud genereren

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
nl: Genereer een aantal nodes en reacties. Verwijder optioneel alle huidige items.

en: How many users would you like to generate?
nl: Hoeveel gebruikers wilt u genereren?

en: How many nodes would you like to generate?
nl: Hoeveel nodes wilt u genereren?

en: Max word length of titles
nl: Maximaal aantal woorden van een titel

en: Development helper for node_access table
nl: Ontwikkelhelper voor node_access-tabel

en: explained
nl: uitgelegd

en: ignored
nl: genegeerd

en: empty
nl: leeg

en: Access permissions by user
nl: Toegangsrechten per gebruiker

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
nl: Dummy-gebruikers, -nodes en -taxonomietermen genereren.

en: All types
nl: Alle typen

en: Node author
nl: Auteur van de node

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Cancel link
nl: Annuleerlink

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is ongeldig. Gebruik een volledige URL zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: Panel pages
nl: Paneelpagina's

en: Panel nodes
nl: Paneelnodes

en: Mini panels
nl: Mini panelen

en: by @user
nl: door @user

en: Argument type
nl: Argumenttype

en: New custom content
nl: Nieuwe aangepaste inhoud

en: General form
nl: Algemeen formulier

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: A list of files attached to the node.
nl: Een lijst van bestandsbijlagen die bij de node horen.

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: A form to add a new comment.
nl: Een formulier om een nieuwe reactie toe te voegen.

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Pager
nl: Paginering

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Author information on the Node form.
nl: Auteursinformatie op het node-formulier.

en: Comment settings on the Node form.
nl: Reactieinstellingen op het nodeformulier

en: Authoring information.
nl: Auteursinformatie.

en: List of related terms
nl: Lijst van gerelateerde termen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: All the terms in a vocabulary.
nl: Alle termen in een woordenlijst.

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: A single user object.
nl: Een enkel gebruikersobject.

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: New @s
nl: Nieuwe @s

en: Add relationship
nl: Relatie toevoegen

en: Add required context
nl: Verplichte context toevoegen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Panel content has been updated.
nl: Paneelinhoud is bijgewerkt.

en: Choose layout
nl: Lay-out kiezen

en: Missing content type
nl: Ontbrekend inhoudstype

en: Panel settings
nl: Paneelinstellingen

en: No title
nl: Geen titel

en: Unknown context
nl: Onbekende context

en: Columns
nl: Kolommen

en: Single column
nl: Enkele kolom

en: Left above
nl: Links boven

en: Right above
nl: Rechts boven

en: Left below
nl: Links onder

en: Right below
nl: Rechts onder

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Local
nl: Lokaal

en: Panel
nl: Paneel

en: Panel layout
nl: Paneellay-out

en: Panel content
nl: Paneelinhoud

en: Create nodes that are divided into areas with selectable content.
nl: Nodes aanmaken die onderverdeeld zijn in gebieden met selecteerbare inhoud.

en: Add a node from your site as content.
nl: Een node van de site toevoegen als inhoud.

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Path is required.
nl: Pad is verplicht.

en: Disable Drupal blocks/regions
nl: Drupal-blokken / -gebieden uitschakelen

en: CSS code
nl: CSS-code

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst 'meer'-link

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: contains
nl: bevat

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: University
nl: Universiteit

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Data
nl: Gegevens

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

en: No update data available
nl: Er zijn geen gegevens over updates beschikbaar

en: No name
nl: Geen naam

en: Node count
nl: Het aantal nodes

en: Finish
nl: Voltooien

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Default format
nl: Standaardformaat

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Or
nl: Of

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: About
nl: Over

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
nl: Klik hier indien het aantal kaders hierboven niet voldoende is.

en: Update mode
nl: Bijwerkmodus

en: Link class
nl: Linkklasse

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: and
nl: en

en: After saving a new comment
nl: Na het opslaan van een nieuwe reactie

en: After deleting a comment
nl: Na het verwijderen van een reactie

en: After deleting a term
nl: Na het verwijderen van een term

en: Optional URL
nl: Optionele URL

en: If the link title is optional or required, a field will be displayed to the end user. If the link title is static, the link will always use the same title. If <a href="http://drupal.org/project/token">token module</a> is installed, the static title value may use any other node field as its value. Static and token-based titles may include most inline XHTML tags such as <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, etc.
nl: Indien de linktitel optioneel of verplicht is wordt een veld getoond aan de eindgebruiker. Indien de titel van de link statisch is, zal de link altijd dezelfde titel gebruiken. Indien de module <a href="http://drupal.org/project/token">Token</a> geïnstalleerd is, kan de statische titelwaarde elk veld uit de node gebruiken als zijn waarde. Statische en token-gebaseerde titels mogen de meeste inline XHTML-tags bevatten zoals <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, enzovoort.

en: Allow user-entered tokens
nl: Door de gebruiker ingevoerde tokens toestaan

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
nl: Aanvinken zal gebruikers toelaten om tokens in te geven in URLs en titels op het inzendingsformulier. Dit heeft geen invloed op de veldinstellingen op deze pagina.

en: Rel Attribute
nl: Rel-attribuut

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
nl: Wanneer hij getoond wordt, heeft deze link dit rel-attribuut. Het meest voorkomende gebruik is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> wat verhindert dat sommige zoekmachines de opgegeven links doorzoeken.

en: At least one title or URL must be entered.
nl: Vul tenminste één titel of URL in.

en: You cannot enter a title without a link url.
nl: U kunt geen titel ingeven zonder een link-URL.

en: Title, as link (default)
nl: Titel, als link (standaard)

en: URL, as link
nl: URL, als link

en: Short, as link with title "Link"
nl: Kort, als link met 'Link' als titel

en: Label, as link with label as title
nl: Label, als link met label als titel

en: Separate title and URL
nl: Titel en URL apart

en: Add new rule
nl: Regel toevoegen

en: Auto-reply
nl: Automatisch antwoorden

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Not promoted
nl: Niet aangeraden

en: Untranslated
nl: Niet vertaald

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: The parent comment.
nl: De bovenliggende reactie.

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: Reply-to link
nl: Reageerlink

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Link this field to its user or an author's homepage
nl: Dit veld aan de gebruiker of website van de gebruiker linken

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: field
nl: veld

en: Menu items
nl: Menu-items

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: clone
nl: dupliceren

en: Regions
nl: Gebieden

en: Translate
nl: Vertalen

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
nl: Het was niet mogelijk om de vertaling te importeren omdat het bestand %filename onleesbaar is.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr" werd verwacht maar niet gevonden op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgid_plural" werd verwacht maar niet gevonden op regel %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een syntaxfout op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgid" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr[]" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: er staat een onverwachte tekenreeks op regel %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename stopte onverwachts op regel %line.

en: Translate to @language
nl: Vertaal naar @language

en: Save translations
nl: Vertalingen opslaan

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Page titles
nl: Paginatitels

en: The taxonomy vocabulary ID
nl: De taxonomiewoordenlijst-ID

en: Force single
nl: Accepteer één waarde.

en: Page Type
nl: Paginatype

en: Node options
nl: Node-opties

en: Effect
nl: Bewerking

en: This node
nl: Deze node

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Embed
nl: Inbedden

en: Speed
nl: Snelheid

en: Activities
nl: Activiteiten

en: The language the content is in.
nl: De taal waarin de inhoud is geschreven.

en: Original text
nl: Originele tekst

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
nl: Weet u zeker dat u '%name'-blok wilt verwijderen?

en: The "%name" block has been removed.
nl: Blok '%name' is verwijderd.

en: Response code
nl: Statuscode

en: Patterns
nl: Patronen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: vocabulary
nl: woordenlijst

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: More link path
nl: Pad voor link 'Meer'

en: original
nl: origineel

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: Rule
nl: Regel

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Delete item
nl: Item verwijderen

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: Add region
nl: Gebied toevoegen

en: Generate
nl: Genereer

en: rule
nl: regel

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Custom format
nl: Aangepast formaat

en: 1 row | @count rows
nl[0]: 1 rij
nl[1]: @count rijen

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Display type
nl: Weergavetype

en: export
nl: exporteer

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Colon
nl: Dubbele punt

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Run updates
nl: Updates uitvoeren

en: Enable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules inschakelen

en: Disable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules uitschakelen

en: Current anonymous / authenticated users
nl: Huidige anonieme/geverifieerde gebruikers

en: Disabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules uit: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
nl: Er zijn geen ontwikkelingsmodules ingeschakeld.

en: of
nl: van

en: Instances
nl: Exemplaren

en: translate
nl: vertalen

en: Column settings
nl: Kolominstellingen

en: Sharing
nl: Delen

en: No link
nl: Geen link

en: outdated
nl: verouderd

en: <strong>@language_name</strong> (source)
nl: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
nl: vertaling toevoegen

en: Translations of %title
nl: Vertalingen van %title

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Global keywords
nl: Algemene trefwoorden

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Revisit after
nl: Opnieuw bezoeken na

en: Row
nl: Rij

en: Row settings
nl: Rij-instellingen

en: A relcontext object.
nl: Een relcontext object.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
nl: Voegt een relcontext toe van een bestaande simplecontext.

en: IP address
nl: IP-adres

en: Starts with
nl: Begint met

en: Page elements
nl: Pagina-elementen

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Variants
nl: Varianten

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Filter list
nl: Lijst filteren

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Module filter
nl: Modulefilter

en: Filter the modules list.
nl: Filter de lijst van modules.

en: created comment
nl: reactie aangemaakt

en: updated comment
nl: reactie bijgewerkt

en: deleted comment
nl: reactie verwijderd

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: ends with
nl: eindigt met

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Pause
nl: Pauze

en: Hide submit button
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen

en: External Links
nl: Externe links

en: Root term
nl: Hoofd term.

en: Is one of
nl: Is een van

en: Expression
nl: Expressie

en: Masquerade as !user
nl: Vermom als !user

en: Masquerade
nl: Vermom

en: Switch back
nl: Terugschakelen

en: Quick switches:
nl: Snel wisselen:

en: User %masq_as does not exist. Please enter a valid username.
nl: Gebruiker %masq_as bestaat niet. Graag een geldige gebruikersnaam invoeren.

en: User %user no longer masquerading as %masq_as.
nl: Gebruiker %user is niet langer vermomd als %masq_as.

en: User %user now masquerading as %masq_as.
nl: Gebruiker %user is nu vermomd als %masq_as

en: Masquerading
nl: Vermommen

en: Masquerade autocomplete
nl: Masquerade automatisch aanvullen

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
nl: Masquerade-module staat beheerders toe om zich te vermommen als andere gebruikers.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: Send mail
nl: E-mail versturen

en: Comma
nl: Komma

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: External links
nl: Externe links

en: Alter the display of external links on the site.
nl: Wijzig hoe externe links op de site worden weergegeven.

en: Add icon to external links
nl: Pictogram aan externe links toevoegen

en: Places an !icon icon next to external links.
nl: Plaats een !icon pictogram naast externe links.

en: Add icon to mailto links
nl: Pictogram aan mailto-links toevoegen.

en: Places an !icon icon next to mailto links.
nl: Voegt een !icon pictogram toe aan mailto-links.

en: Consider subdomains internal
nl: Beschouw subdomeinen als intern

en: If checked, links with the same primary domain will all be considered internal. A link from www.example.com to my.example.com would be considered internal. Links between the www. and non-www. domain are always considered internal.
nl: Als aangevinkt worden gelijke primaire domeinen als intern beschouwd. Een link van www.example.com naar mijn.example.com wordt als intern beschouwd. Links tussen www.example.com en example.com worden altijd als intern beschouwd.

en: Open external links in a new window
nl: Externe links in een nieuw venster openen

en: Should all external links be opened in a new window?
nl: Moeten alle externe links in een nieuw venster worden geopend?

en: Display pop-up warnings
nl: Pop-up waarschuwingen weergeven

en: Displays a pop-up warning when any external link is clicked.
nl: Een pop-up waarschuwing weergeven als een externe link wordt aangeklikt.

en: Pop-up warning text
nl: Pop-up waarschuwingstekst

en: Text to display in the pop-up external link warning box.
nl: Tekst om weer te geven in de externe link waarschuwingspop-up.

en: Matches example.com.
nl: Komt overeen met example.com.

en: Multiple patterns can be strung together by using a pipe. Matches example.com OR example.net.
nl: Meerdere patronen kunnen met een pipe samengevoegd worden. Komt overeen met example.com OF example.net.

en: Matches links that go through the <a href="http://drupal.org/project/links">Links module</a> redirect.
nl: Komt overeen met links die door de <a href="http://drupal.org/project/links">Links-module</a> worden doorverwezen.

en: Matches any character.
nl: Komt overeen met eender welk teken.

en: The previous character or set is optional.
nl: Het vorige teken of tekenset is optioneel.

en: Matches any digit (0-9).
nl: Komt overeen met eender welk cijfer (0-9).

en: Brackets may be used to match a custom set of characters. This matches any alphabetic letter.
nl: Gebruik rechte haken om te vergelijken met een serie lettertekens. Dit vergelijkt iedere afzonderlijke letter in de serie.

en: Pattern matching
nl: Patroonovereenkomsten

en: External links uses patterns (regular expressions) to match the "href" property of links.
nl: Voor external links worden patronen (reguliere expressies) gebruikt om de 'href'-eigenschap van link te vinden.

en: Here are some common patterns.
nl: Een aantal veelvoorkomende patronen.

en: Common special characters:
nl: Veelvoorkomende speciale tekens:

en: All special characters (<em>^ $ . ? ( ) | * +</em>) must also be escaped with backslashes. Patterns are not case-sensitive. Any <a href="http://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">pattern supported by JavaScript</a> may be used.
nl: Speciale tekens (<em>^ $ . ? ( ) | * +<em>) moeten met backslashes escaped worden. Patronen zijn niet hoofdlettergevoelig. Elk <a href="http://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">door JavaScript ondersteund patroon</a> mag gebruikt worden.

en: Exclude links matching the pattern
nl: Links uitsluiten die met het patroon overeenkomen.

en: Enter a regular expression for links that you wish to exclude from being considered external.
nl: Voer een reguliere expressie in voor links die niet als extern moeten worden beschouwd.

en: Include links matching the pattern
nl: Links opnemen die met het patroon overeenkomen.

en: Enter a regular expression for internal links that you wish to be considered external.
nl: Voer een reguliere expressie in voor interne links die als externe links moeten worden beschouwd.

en: Adds icon next to external links on the site.
nl: Plaatst een pictogram bij externe links op de site.

en: Comments are responses to node content.
nl: Reacties zijn opmerkingen op de inhoud van een node.

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: Untitled skin
nl: Naamloze skin

en: Masquerade as @testuser
nl: Vermomd als @testuser

en: Download file
nl: Bestand downloaden

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De te gebruiken titel indien het argument aanwezig is; het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Je kan procent vervangingstekens gebruiken om argumenttitels mee te vervangen. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, enzovoort.

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: <Basic validation>
nl: -Standaardvalidatie-

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan de bijbehorende gebruiker koppelen

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: Profile fields
nl: Profielvelden

en: Use default RSS settings
nl: Standaard-RSS-instellingen gebruiken

en: Title plus teaser
nl: Titel en teaser

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: Primary
nl: Primair

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: Add !name
nl: !name toevoegen

en: No role
nl: Geen rol

en: View link
nl: Link weergeven

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: The MIME type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: Menu link ID
nl: Menu link-ID

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Link title
nl: Linktitel

en: Generating Content
nl: Inhoud genereren

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
nl: @num_nids nodes succesvol aangemaakt.

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Enter function name for api lookup
nl: De functienaam van de API-lookup invoeren

en: API Site
nl: API-site

en: Krumo display
nl: Weergave van Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
nl: Het themaregister bij het laden van elke pagina opnieuw opbouwen

en: Reinstall
nl: Herinstalleren

en: Saved new value for %name.
nl: Nieuwe waarde voor %name opgeslagen.

en: Display of !type !obj
nl: Weergave van !type !obj

en: {empty}
nl: {leeg}

en: The file could not be written.
nl: Het bestand kon niet worden weggeschreven.

en: One variable deleted. | @count variables deleted.
nl[0]: Eén variabele verwijderd.
nl[1]: @count variabelen verwijderd.

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: 1 element | @count elements
nl[0]: 1 element
nl[1]: @count elementen

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
nl: De CSS-cache en alle cache-databasetabellen legen die pagina's, nodes, thema's en variabelen opslaan.

en: Function reference
nl: Functie-naslagwerk

en: Rebuild menus
nl: Menu's opnieuw opbouwen

en: Edit and delete site variables.
nl: Website-variabelen bewerken en verwijderen.

en: View your server's PHP configuration
nl: De PHP-instellingen van de server bekijken

en: Execute PHP Code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Execute some PHP code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
nl: Verwijder alle gebruikers (met uitzondering van gebruiker-ID 1) voordat nieuwe gebruikers gegenereerd worden.

en: How old should user accounts be?
nl: Hoe oud moeten de gebruikersaccounts zijn?

en: . This type contains CCK fields which will only be populated by fields that implement the content_generate hook.
nl: . Dit type bevat CCK-velden die alleen worden gevuld indien velden de content_generate-hook implementeren.

en: How far back in time should the nodes be dated?
nl: Hoever terug in de tijd dienen de nodes gedateerd te zijn?

en: Requires path.module
nl: Path-module vereist.

en: Add an url alias for each node.
nl: Maak een url-alias aan voor elke node.

en: Node_access summary
nl: Node_access-samenvatting

en: Devel generate
nl: Devel genereren

en: Link this field to its node
nl: Dit veld naar de node linken

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: No strings found to translate.
nl: Er werden geen tekenreeksen gevonden om te vertalen

en: Page Text
nl: Paginatekst

en: Translation to %language
nl: Vertaling naar %language

en: Translate Text
nl: Tekst vertalen

en: Save translation
nl: Vertaling opslaan

en: Enable sharing translations with server
nl: Het delen van vertalingen met de server inschakelen

en: Address of localization server to use
nl: Adres van de vertaalserver

en: Your Localization Server API key
nl: Uw API-sleutel van de lokalisatieserver

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
nl: Dit is een unieke sleutel die het mogelijk maakt om vertalingen naar de externe server te sturen. Ga naar !server-link voor de API-sleutel.

en: Save string
nl: Tekenreeks opslaan

en: Translate strings
nl: Teksten vertalen

en: Provides on-page localization
nl: Maakt het mogelijk om op de pagina's te vertalen

en: An HTTP error @status occured.
nl: Een HTTP-fout @status is opgetreden.

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: Edit string
nl: Tekenreeks bewerken

en: locale
nl: lokalisatie

en: Cache once for everything (global)
nl: Eén keer cachen voor alles (globaal)

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: Display the results as a slideshow.
nl: Resultaten als een diavoorstelling weergeven.

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: Has Avatar
nl: Heeft een avatar

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Slash
nl: Schuine streep naar voren

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Sum
nl: Som

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: database update script
nl: database update-script

en: sorted by
nl: gesorteerd volgens

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Format: @date
nl: Notatie: @date

en: date ical
nl: Datum ical

en: The dates are invalid.
nl: De data zijn ongeldig.

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
nl: !repeats_every_interval op !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
nl: !repeats_every_interval iedere !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
nl: !repeats_every_interval op de !month_days van !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
nl: !repeats_every_interval iedere !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
nl: !repeats_every_interval !count keer

en: !repeats_every_interval until !until_date
nl: !repeats_every_interval tot !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
nl: !repeats_every_interval behalve !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
nl: !repeats_every_interval wanneer de week start op !day_of_week

en: every week | every @count weeks
nl[0]: elke week
nl[1]: elke @count weken

en: every month | every @count months
nl[0]: elke maand
nl[1]: elke @count maanden

en: every year | every @count years
nl[0]: elk jaar
nl[1]: elke @count jaar

en: every day | every @count days
nl[0]: elke dag
nl[1]: elke @count dagen

en: Not Approved
nl: Niet goedgekeurd

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: is greater than
nl: is meer dan

en: No description
nl: Geen omschrijving

en: Original file name
nl: Originele bestandsnaam

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Secondary
nl: Secundair

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: viewed comment
nl: reactie bekeken

en: After saving new content
nl: Na het opslaan van nieuwe inhoud

en: saved content
nl: inhoud opgeslagen

en: After deleting content
nl: Na het verwijderen van inhoud

en: Content is published
nl: Inhoud is gepubliceerd

en: Content is sticky
nl: Inhoud is vastgeplakt

en: Content is promoted to frontpage
nl: Inhoud is aangeraden op de voorpagina

en: rules
nl: regels

en: created term
nl: term aangemaakt

en: unchanged term
nl: onveranderde term

en: Block a user
nl: Een gebruiker blokkeren

en: Rule set
nl: Regelset

en: Rules Scheduler
nl: Rules-planner

en: Execute arbitrary PHP script
nl: Voor een willekeurig PHP script uit

en: PHP script
nl: PHP-script

en: Modify user roles
nl: Gebruikersrollen aanpassen

en: Add roles
nl: Rollen toevoegen

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u toe wil kennen aan de gekozen gebruiker.

en: Remove roles
nl: Rollen verwijderen

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u wilt verwijderen.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
nl: U heeft geen rol geselecteerd om te verwijderen of toe te voegen. Selecteer a.u.b. een of meer rollen.

en: Display operations as
nl: Toon de bewerkingen als

en: Dropdown selectbox with Submit button
nl: Keuzelijst met knop

en: Each action as a separate button
nl: Elke actie als een afzonderlijke knop

en: Skip confirmation step
nl: Sla de bevestiging over

en: Display processing result
nl: Resultaten van de bewerking weergeven

en: Selected operations
nl: Geselecteerde bewerkingen

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
nl: U heeft geen bewerkingen geselecteerd. Selecteer een of meer bewerkingen.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
nl: Bij het uitvoeren van @operation heeft zich een fout voorgedaan. De gebruikte argumenten zijn: @arguments

en: views bulk operations
nl: Views Bulk Operations

en: actions permissions
nl: permissies voor de acties

en: Actions permissions
nl: Permissies voor de acties

en: Integrates actions with the permission system.
nl: Integreert acties met het permissiesysteem.

en: No alias
nl: Geen alias

en: Source language
nl: Brontaal

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Date field(s)
nl: Datumveld(en)

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Geef die items terug die een overeenkomstig datumveld hebben (date - field_1 OR field_2) of alleen die items die overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
nl: Kies minimaal één datumveld voor dit filter.

en: Missing date fields!
nl: Ontbrekende datum velden!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: (@field) <strong>Getoond</strong> @widget @format

en: layout
nl: lay-out

en: The page has been deleted.
nl: De pagina is verwijderd.

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Punctuation
nl: Interpunctie

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: Translation updates
nl: Vertalingupdates

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Parent term(s)
nl: Hoofdterm(en)

en: Broken handler @table.@field
nl: Defecte verwerker @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapot overzicht @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van overzichten.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en query's vanuit de database creëeren.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor overzichten. Zonder deze module kunt u geen overzichten aanmaken of wijzigen.

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijdstip waarop deze node is aangemaakt.

en: Current node's update time
nl: Tijdstip waarop deze node is bijgewerkt.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit dit overzicht gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld inkorten tot een maximumlengte

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld ingekort is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt worden alle HTML-elementen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Indien aangevinkt wordt HTML-correctie toegepast om te zorgen dat elementen na het inkorten juist worden afgesloten.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in kB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk teken gebruikt wordt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk teken gebruikt wordt om duizendtallen te scheiden.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die voor het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die na het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: - Any -
nl: - Alle -

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een systeemleesbare notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Limit list to selected items
nl: Lijst beperken tot geselecteerde items

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid 'jaar' is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als dezelfde datum worden behandeld.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Wanneer u <a href="@modules">de geavanceerde helpmodule inschakelt</a> zal Views meer en betere help-boodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Indien u de geavanceerde helpmodule van !href installeert zal Views meer en betere helpboodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: Broken
nl: Defect

en: Displays
nl: Weergaven

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze query's zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht.

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
nl: Deze beschrijving zal verschijnen op de administratieve pagina voor de overzichten om aan te geven waar dit overzicht voor bedoeld is.

en: View tag
nl: View-label

en: The view has been deleted.
nl: Het overzicht is verwijderd.

en: There is no lock on view %view to break.
nl: Er is geen vergrendeling op view @view om te breken.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
nl: Weet u zeker dat u de vergrendeling op overzicht @name wilt verbreken?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
nl: Door deze vergrendeling te breken, zullen niet-opgeslagen wijzigingen door gebruiker !user verloren gaan!

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
nl: De vergrendeling is verbroken en u kan dit overzicht nu bewerken.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
nl: Voer de naam van het overzicht in indien deze verschilt van het oorspronkelijke overzicht. Laat leeg om de naam van het overzicht te gebruiken.

en: Paste view code here
nl: Code voor het overzicht hier plakken

en: Unable to interpret view code.
nl: Kan de code voor het overzicht niet interpreteren.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
nl: Er bestaat al een overzicht met deze naam, geeft u alstublieft een andere naam op

en: Display plugin @plugin is not available.
nl: Weergave-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Style plugin @plugin is not available.
nl: Stijl-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Row plugin @plugin is not available.
nl: Rij-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: @type handler @table.@field is not available.
nl: @type-verwerker @table.@field is niet beschikbaar.

en: Unable to import view.
nl: Overzicht importeren niet mogelijk.

en: Click on an item to edit that item's details.
nl: Klik op een item om de details ervan te wijzigen.

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Missing style plugin
nl: Stijl-plugin ontbreekt

en: Change settings for this style
nl: Instellingen voor deze stijl wijzigen

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: Configure @type
nl: @type instellen

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Extra instellingen voor @type %item instellen.

en: Configure summary style for @type %item
nl: Configureer samenvattingstijl voor @type %item

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-query's toevoegen.

en: Disable views data caching
nl: Views datacaching uitschakelen

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
nl: Views cachet gegevens van tabellen, modules en weergaven. Met deze selectie zal Views deze cache overslaan en indien nodig de data opnieuw opbouwen. Dit kan een belangrijk effect op de  prestaties van de site hebben.

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere query's tonen die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
nl: Drupal kan bij het opbouwen van een overzicht veel query's uitvoeren. Met deze selectie wordt bij het opbouwen van een overzicht, als deel van de live-voorbeeldweergave, iedere uitgevoerde query getoond.

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML-lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Er wordt toegang verleend aan gebruikers met een van de opgegeven rollen.

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: The unique ID of the aggregator category.
nl: De unieke ID van de aggregatorcategorie.

en: The title of the aggregator category.
nl: De titel van de aggregatorcategorie.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The comment ID of the field
nl: De reactie-ID van het veld

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Provide a simple link to view the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te verwijderen.

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: The Comment ID of the parent comment.
nl: De reactie-ID van de bovenliggende reactie.

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
nl: De meest recente tijd van de laatste reactie of van de bijgewerkte node.

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
nl: Zijn reacties op de node wel of niet toegelaten.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Link to contact page
nl: Link naar contactpagina

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Locale source
nl: Brontekst

en: A source string for translation, in English or the default site language.
nl: Een brontekenreeks voor vertaling, in het Engels of in de standaardwebsitetaal.

en: The ID of the source string.
nl: De ID van een brontekst.

en: A description of the location or context of the string.
nl: Een beschrijving van de locatie of de context van een tekenreeks.

en: The group the translation is in.
nl: De groep waar de vertaling deel van uitmaakt.

en: The full original string.
nl: De volledige, originele tekenreeks.

en: The version of Drupal core that this string is for.
nl: De versie van Drupal-core waar deze tekst voor is.

en: Provide a simple link to edit the translations.
nl: Levert een eenvoudige link om de vertalingen te bewerken.

en: Locale target
nl: Vertaling

en: The full translation string.
nl: De volledig vertaling.

en: The language this translation is in.
nl: De taal waarin de vertaling is.

en: Singular LID
nl: Enkelvoudige LID

en: The ID of the parent translation.
nl: De ID van de bovenliggende vertaling.

en: Whether or not the translation is plural.
nl: Of de vertaling meervoudig is.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Published or admin
nl: Gepubliceerd of beheerder

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: Revert link
nl: Terugzetlink

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: Poll
nl: Enquête

en: Whether the poll is open for voting.
nl: Of de enquête open is om te stemmen.

en: Profile textfield
nl: Profieltekstveld

en: Profile textarea
nl: Profieltekstveld (meerdere regels)

en: Profile checkbox
nl: Profielkeuzevakje

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Profile selection
nl: Profielkeuze

en: Profile freeform list %field-name.
nl: Profiellijst (vrij) %field-name.

en: Profile date %field-name.
nl: Profieldatum %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Links from
nl: Verwijzingen van

en: Other nodes that are linked from the node.
nl: Andere nodes waarnaar deze node verwijst.

en: Links to
nl: Verwijzingen naar

en: Other nodes that link to the node.
nl: Andere nodes die naar deze node verwijzen.

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: The terms to search for.
nl: De termen om naar te zoeken.

en: Display the results with standard search view.
nl: Toon resultaten met de standaard zoekweergave.

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Stores site access information.
nl: Bewaart toegangsinformatie van de website.

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: The user who visited the site.
nl: De gebruiker die de site bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
nl: Bestanden door Drupal en diverse modules onderhouden.

en: The ID of the file.
nl: De ID van het bestand.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: The path of the file.
nl: Het pad van het bestand.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The status of the file.
nl: De status van het bestand.

en: The date the file was uploaded.
nl: De datum waarop het bestand geüpload is.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: Naam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomie: Term' gebruikt. Dit kan  dubbele inhoud veroorzaken.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: Taxonomy term name.
nl: Taxonomietermnaam

en: The term weight field
nl: Het gewicht van de term

en: The description associated with a taxonomy term.
nl: De beschrijving van de taxonomieterm.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt waarin meerdere bovenliggende items zijn toegestaan.

en: The parent term of the term.
nl: De bovenliggende term van de term.

en: Node translation
nl: Node-vertaling

en: Translation set node ID
nl: Vertalingset node-ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
nl: De ID van de vertalingset waar de inhoud toe behoort.

en: Source translation
nl: Bronvertaling

en: The source that this content was translated from.
nl: De brontekst waarvan deze inhoud de vertaling is.

en: Versions of content in different languages.
nl: Versies van de inhoud in verschillende talen.

en: Child translation
nl: Onderliggende vertaling

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: The user or author name.
nl: De gebruikers- of auteursnaam.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
nl: E-mailadres voor een bepaalde gebruiker. Dit veld wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers, dus wees voorzichtig wanneer u dit gebruikt.

en: Language of the user
nl: Taal van de gebruiker

en: The user's picture, if allowed.
nl: De afbeelding van de gebruiker (indien toegestaan).

en: The date the user was created.
nl: De aanmaakdatum van de gebruiker.

en: The user's last access date.
nl: De laatste toegangsdatum van de gebruiker.

en: The user's last login date.
nl: De laatste inlogdatum van de gebruiker.

en: Whether a user is active or blocked.
nl: Of een gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: The user's signature.
nl: De handtekening van de gebruiker.

en: Provide a simple link to edit the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker te bewerken.

en: Roles that a user belongs to.
nl: Aan een gebruiker toegekende rollen.

en: User ID from URL
nl: Gebruikers-ID uit de URL

en: User ID from logged in user
nl: Gebruikers-ID van ingelogde gebruiker

en: Randomize the display order.
nl: De weergavevolgorde willekeurig maken.

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller

en: Displays the actual position of the view result
nl: Toont de actuele positie van het overzichtsresultaat

en: Link this field to its aggregator category page
nl: Koppel dit veld aan de aggregator-categorie pagina

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Link this field to its comment
nl: Dit veld naar zijn reacties linken

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Unknown group
nl: Onbekende groep

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: No language
nl: Geen taal

en: Current installed version
nl: Momenteel geïnstalleerde versie

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Node IDs separated by , or +
nl: Node ID's gescheiden door , of +

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: No alternate
nl: Geen alternatief

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Display score
nl: Score tonen

en: Link this field to download the file
nl: Dit veld aan de bestandsdownload linken

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its taxonomy term page
nl: Dit veld aan zijn taxonomietermpagina linken

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld koppelen aan bijbehorende termenpagina

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig dit in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
nl[0]: Kan de volgende term niet vinden: @terms
nl[1]: Kan de volgende termen niet vinden: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
nl: Selecteer woordenlijsten als u specifiek op deze wilt valideren. Als er geen woordenlijsten zijn aangevinkt voldoen alle termen.

en: Term IDs separated by , or +
nl: Term ID's gescheiden door , of +

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Translation option
nl: Vertaalopties

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
nl: Met de vertaalopties kunt u selecteren welke vertaling of vertalingen in een vertaling mee doen. Kies 'Huidige taal' of 'Standaard taal' om respectievelijk mee te doen in de vertaling in de huidige of de standaardtaal. Selecteer een specifieke taal om aan te sluiten op een vertaling in die taal. Als u "Alle" kiest, zal elke vertaling een nieuwe rij creëren, waardoor het erop kan lijken dat er duplicaten zijn veroorzaakt.

en: To the user
nl: Naar de gebruiker

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
nl[0]: Gebruiker: @users niet gevonden
nl[1]: Gebruikers: @users niet gevonden

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle overzichten' alle overzichten kunnen zien, ongeacht hun rol.

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: Hoe lang onbewerkte query-resultaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Broken field
nl: Defect veld

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Instellen of er in deze weergave een 'meer'-link wordt getoond.

en: Specify access control type for this display.
nl: Toegangscontroletype voor deze weergave instellen.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave instellen.

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Link display
nl: Linkweergave

en: Exposed form in block
nl: Zichtbaar formulier in blok

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: Get information on how to theme this display
nl: Informatie over het verwerken van deze weergave in een thema.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
nl: Deze titel wordt bij het overzicht weergegeven op plaatsen waar titels normaal gesproken worden weergegeven, zoals de paginatitel, bloktitel enz.

en: Use AJAX when available to load this view
nl: Indien beschikbaar, AJAX gebruiken om dit overzicht te laden

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
nl: Indien aangezet, zal dit overzicht een AJAX-mechanisme gebruiken voor paginering, tabelsortering en bedienbare filters. Dit betekent dat niet de gehele pagina vernieuwd wordt. Het wordt niet aanbevolen dit te gebruiken als deze view de hoofdinhoud is van de pagina omdat het deeplinking onmogelijk maakt naar specieke pagina's, maar het is erg praktische voor inhoud aan de zijkant.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat dit op 0 staan, tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien er meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermijd dit indien mogelijk.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een 'meer'-link onderaan de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de 'meer'-link

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit query's trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Caching options
nl: Caching-opties

en: Display even if view has no result
nl: Altijd weergeven, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: Display output
nl: Weergaveuitvoer

en: Alternative display output
nl: Alternatieve weergaveuitvoer

en: Style output
nl: Stijluitvoer

en: Alternative style
nl: Alternatieve stijl

en: Row style output
nl: Rijstijluitvoer

en: Alternative row style
nl: Alternatieve rij-stijl

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
nl: Deze rubriek toont alle mogelijke templates voor de weergave- en stijl-plugins, ongeveer geordend van minst naar meest specifiek. De actieve template voor iedere plugin -- de meest specifieke template die is gevonden - is vetgedrukt.

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Rescan template files
nl: Thema-bestanden opnieuw scannen

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> Na het toevoegen, verwijderen of hernoemen van template-bestanden is het noodzakelijk dat Drupal op de hoogte wordt gebracht van de wijzigingen, door de bestanden op de server opnieuw te scannen. Door middel van deze knop wordt het themaregister van Drupal geleegd en het scannen opnieuw uitgevoerd. Daarna geven de vetgedrukte templates hierboven de nieuwe situatie aan.

en: Theming information (display)
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling (weergave)

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: theming information
nl: thema-informatie

en: This display has no theming information
nl: Deze weergave heeft geen informatie voor een thema

en: This is the default theme template used for this display.
nl: Dit is het standaardthematemplate dat gebruikt wordt voor deze weergave.

en: This is an alternative template for this display.
nl: Dit is een alternatief template voor deze weergave.

en: Theming information (style)
nl: Thema-informatie (stijl)

en: This display has no style theming information
nl: Deze weergave bevat geen stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this style.
nl: Voor de stijl in deze weergave wordt de standaardthema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze stijl.

en: Theming information (row style)
nl: Thema-informatie (rij-stijl)

en: This display has no row style theming information
nl: Deze weergave bevat geen rij-stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this row style.
nl: Voor de rij-stijl in deze weergave wordt de standaard thema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this row style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze rij-stijl.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
nl: Indien geselecteerd, zullen bij dit overzicht geen zichtbare widgets worden getoond. In plaats daarvan komt een blok beschikbaar in het Drupal-blokbeheer, met hierin het zichtbare formulier. Merk op dat dit blok handmatig moet worden toegevoegd, overzichten doen dit niet voor u.

en: File found in folder @template-path
nl: Bestand gevonden in de map @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
nl: (Bestand niet gevonden in de map @template-path)

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' gebruikt een pad, maar dit ontbreekt.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl-plugin.

en: Exposed form: @view-@display_id
nl: Zichtbaar formulier: @view-@display_id

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overnemen

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit gekoppeld moet worden

en: Block admin description
nl: Beheeromschrijving blok

en: Block caching type
nl: Blok cache-type

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
nl: Hiermee wordt de cachingmethode voor het blok ingesteld. Vereiste voor caching is dat dit tevens is ingeschakeld op de beheerpagina van het blok. Houd er rekening mee dat er weinig invloed is op de momenten waarop de cache wordt geleegd.

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggende menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: Menu item entry
nl: Menu-item

en: No menu entry
nl: Geen menu-item

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
nl: Vul indien ingesteld op normaal of tab de tekst in om te gebruiken voor de menu-itembeschrijving.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Default tab options
nl: Standaard-tabopties

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Indien een menu-item als tab wordt gedefinieerd, moet Drupal weten wat het bovenliggende menu-item van de tab is. Mogelijk bestaat dat bovenliggende menu-item al, zo niet dan moet het worden aangemaakt. Het pad van een bovenliggend item zal altijd hetzelfde zijn als dat van het item zelf, zonder het laatste deel. Als het pad naar dit overzicht bijvoorbeeld <em>foo/bar/baz</em> is, zal het pad van het bovenliggende item <em>foo/bar</em> zijn.

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de omschrijving in voor het item.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
nl: Als het bovenliggend menu-item een tab is, vul het gewicht in van de tab. Hoe lager het getal, hoe meer naar links deze geplaatst wordt.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: '$arg' wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen normale menu-items maken voor paden met een % erin.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rijplugin is ongeldig.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, van linksboven naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onder elkaar, van linksboven naar onder.

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal weer te geven items

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: The style selected does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl ondersteunt geen velden.

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
nl: Dit overzicht wordt momenteel bewerkt door gebruiker !user en is hierdoor vergrendeld voor aanpassen door anderen. Deze vergrendeling is !age oud. Klik hier om <a href="!break">deze vergrendeling te verbeken</a>.

en: New view
nl: Nieuwe view

en: Changed view
nl: Aangepaste view

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
nl: View %name, geeft items weer van type <strong>@base</strong>.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Adjust top margin
nl: Bovenmarge aanpassen

en: Keep menu at top of page
nl: Menu aan paginatop houden

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
nl: Als de Utility-module voor dit doel werd geïnstalleerd, kan het veilig worden uitgeschakeld en gedeïnstalleerd.

en: Move local tasks into menu
nl: Plaats de lokale taken in het menu

en: Administration menu settings
nl: Instellingen beheermenu

en: Parent link ID
nl: Bovenliggende link-ID

en: Display additional data for each menu item
nl: Weergeven van bijkomende gegevens voor ieder menu-onderdeel

en: Display the selected items next to each menu item link.
nl: Weergeven van de geselecteerde items naast ieder menu-onderdeel.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
nl: Indien ingeschakeld, worden alle menu-onderdelen getoond onafhankelijk van de toegangsrechten. <em>Opmerking: Niet inschakelen op een productie-site.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules in: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
nl: De beheermenumodule voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Gebruik de onderstaande instellingen om de vorm van het menu aan te passen.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
nl: De beheermenumodule voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Het administratiemenu toont eveneens het aantal anonieme en geverifieerde gebruikers en laat toe dat modules hun eigen menu-onderdelen toevoegen. Integratie van het menu hangt af van module tot module; bijvoorbeeld de uitbreidingsmodule <a href="@drupal">Devel</a>,  maakt veel gebruik van de administratiemenu-module om snel toegang te geven tot de ontwikkelingshulpmiddelen.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
nl: De <a href="@settings">Instellingenpagina</a> van het beheermenu laat toe om sommige onderdelen van het gedrag en het voorkomen van het menu te veranderen. Vermits het voorkomen van het menu afhankelijk is van het thema van uw site, vereisen aanzienlijke aanpassingen ook wijzigingen aan de thema- en CSS-bestanden van uw site. Voor meer informatie over aanpassingen aan template en CSS, zie de geadvanceerde module README.txt bestand.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
nl: De menu-onderdelen die worden weergegeven in het beheermenu hangen af van de toegangsrechten van de gebruiker. Ten eerste, het administratiemenu wordt alleen getoond aan gebruikers in rollen met het <em>Toegang administratiemenu</em> (admin_menu module) toegangsrecht. Ten tweede, een gebruiker moet deel uitmaken van een rol met de <em>Toegang tot beheerpagina's</em> (system module) toegangsrecht om de administratieve linken te bekijken. Ten laatste, alleen de huidig toegelaten linken worden getoond; b.v. indien een gebruiker geen lid is van een rol met het toegangsrecht <em>Toegangsrechten beheren</em> (user module) en <em>Gebruikers beheren</em> (user module), wordt het <em>Gebruikerbeheer</em> menu-onderdeel niet getoond.

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Adjust administration menu settings.
nl: Aanpassen instellingen administratiemenu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
nl: Voorziet een keuzelijstmenu aan de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten).

en: Node ID list
nl: Node-ID-lijst

en: Formatted html link
nl: Opgemaakte HTML-link

en: Unordered List
nl: Ongeordende Lijst

en: - All -
nl: - Alle -

en: Available Tokens List
nl: Beschikbare tokens

en: Token Scope
nl: Token-bereik

en: Show Field
nl: Toon veld

en: <strong>Default Frontpage</strong>: <samp><em>site name</em> | <em>site slogan</em></samp>
nl: <strong>Standaard voorpagina</strong>: <samp><em>site naam</em> | <em>site slogan</em></samp>

en: Page Title Pattern
nl: Patroon voor paginatitel

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Import code
nl: Code importeren

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Provides feature management for Drupal.
nl: Biedt feature-beheer voor Drupal.

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: Hide content translation links
nl: Links naar vertalingen verbergen

en: Hide the links to translations in content body and teasers. If you choose this option, switching language will only be available from the language switcher block.
nl: Verberg de links naar vertalingen in berichtteksten en teasers. Indien u deze optie kiest, is het alleen nog mogelijk om van taal te verwisselen in het taal-schakelblok.

en: Switch interface for translating
nl: Interface voor omschakelen van vertalingen

en: Select translations for %title
nl: Selecteer vertalingen voor %title

en: Update translations
nl: Vertalingen bijwerken

en: Added a node to the translation set. | Added @count nodes to the translation set.
nl[0]: Node toegevoegd aan de vertalingset.
nl[1]: %count nodes toegevoegd aan de vertalingset

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
nl: Deze module verbetert de ondersteuning voor meertalige inhoud in Drupal-sites.

en: Shows content depending on page language.
nl: Toont de inhoud afhankelijk van de taal van de pagina.

en: Handles multilingual variables.
nl: Behandelt meertalige variabelen.

en: Extended language option for chosen content types. For these content types transations will be allowed for all defined languages, not only for enabled ones.
nl: Uitgebreide taalopties voor gekozen inhoudstypes. Voor deze inhoudstypes worden vertalingen toegelaten voor alle gedefiniëerde talen, niet enkel de ingeschakelde talen.

en: Provides a block for language selection and two theme functions: <em>i18n_flags</em> and <em>i18n_links</em>.
nl: Voorziet een blok voor taalkeuze en twee themafuncties: <em>i18n_flags</em> en <em>i18n_links</em>.

en: This is the base module for several others adding different features:
nl: Dit is de basis voor andere verschillende modules die functies toevoegen:

en: Multilingual menu items.
nl: Meertalige menu-items.

en: Multilingual taxonomy adds a language field for taxonomy vocabularies and terms.
nl: Meertalige taxonomie voegt een taalveld toe voor woordenlijsten en termen.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@i18n">Internationalization module</a>.
nl: Voor meer informatie, zie het online handboek voor de <a href="@i18n">Internationalization-module</a>.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
nl: Om meertaligheid te ondersteunen voor specifieke inhoudstypen, ga naar <a href="@configure_content_types">Inhoudstypes instellen</a>.

en: Extended language support
nl: Uitgebreide taalondersteuning

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
nl: Uitgebreide opties instellen voor meertalige inhoud en vertalingen.

en: Extends Drupal support for multilingual features.
nl: Breidt de Drupal-ondersteuning voor meertalige functies uit.

en: This module provides support for multilingual blocks.
nl: Deze module biedt ondersteuning voor meertalige blokken.

en: You can set up a language for a block or define it as translatable:
nl: U kunt een taal voor een blok instellen of het blok definiëren als vertaalbaar:

en: Blocks with a language will be displayed only in pages with that language.
nl: Blokken met een taal wordt alleen weergegeven in pagina's met die taal.

en: Translatable blocks can be translated using the localization interface.
nl: Vertaalbare blokken kunnen worden vertaald met behulp van de lokalisatie-interface.

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
nl: Gebruik om tekenreeksen te zoeken en vertalen de pagina's <a href="@translate-interface">interface vertalen</a>.

en: Content type names
nl: Namen van inhoudstypen

en: Menu translation
nl: Menuvertaling

en: Select text groups
nl: Tekstgroepen selecteren

en: Refresh strings
nl: Teksten verversen

en: This will create all the missing strings for the selected text groups.
nl: Dit maakt alle ontbrekende teksten voor de geselecteerde tekstgroepen aan.

en: Read more on the <em>Internationalization handbook</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Translating user defined strings</a>.
nl: Lees meer in het <em>Internationalization handboek</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Het vertalen van de door de gebruiker aangemaakte teksten</a>.

en: On this page you can refresh and update values for user defined strings.
nl: Op deze pagina kunnen de door de gebruiker aangemaakte teksten ververst en bijgewerkt worden.

en: Already added languages
nl: Talen die reeds zijn toegevoegd

en: String translation
nl: Tekenreeksvertaling

en: This module synchronizes content taxonomy and fields accross translations:
nl: Deze module synchroniseert de taxonomie-inhoud en -velden tussen de vertalingen:

en: Synchronizes taxonomy and fields accross translations of the same content.
nl: Synchroniseert taxonomie en velden tussen de vertalingen van dezelfde inhoud.

en: Term translations have been updated.
nl: Termvertalingen zijn opgeslagen.

en: The term translation has been deleted.
nl: De termvertaling is verwijderd.

en: Create new translation
nl: Nieuwe vertaling maken

en: This module adds support for multilingual taxonomy. You can set up multilingual options for each vocabulary:
nl: Deze module voegt ondersteuning toe voor meertalige taxonomie. U kunt de opties voor meertaligheid per woordenlijst instellen:

en: %capital_name is a localizable vocabulary. You will be able to translate term names and descriptions using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
nl: %capital_name is een vertaalbare woordenlijst. U kunt de termen en beschrijvingen vertalen middels de <a href="@translate-interface">vertaal interface</a> pagina's.

en: Translation mode
nl: Vertaalmodus

en: This term belongs to a multilingual vocabulary. You can set a language for it.
nl: Deze term hoort bij een meertalige woordenlijst. Er kan een taal worden ingesteld.

en: Taxonomy translation
nl: Taxonomievertaling

en: Enables multilingual taxonomy.
nl: Schakelt meertalige taxonomie in.

en: Edit language
nl: Taal wijzigen

en: Add translation
nl: Vertaling toevoegen

en: Filter criteria
nl: Filtercriteria

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: HTTP response code
nl: HTTP-statuscode

en: Execute PHP code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: Languages not yet added
nl: Talen die nog niet zijn toegevoegd

en: String not found.
nl: Tekenreeks niet gevonden.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
nl: De ingevoerde tekenreeks bevat verboden HTML: %string

en: The string has been saved.
nl: De tekenreeks is opgeslagen.

en: The language selected for import is not supported.
nl: De geselecteerde taal wordt niet ondersteund.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
nl: Het vertalingsbestand %filename heeft geen of een foutieve kop.

en: Error importing interface translations
nl: Fout bij het importeren van de interface-vertalingen

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
nl: Poging tot invoer van een vertaling met verboden HTML: %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
nl: %file is geïmporteerd in %locale: %number nieuwe woordreeksen toegevoegd, %update bijgewerkt en %delete verwijderd.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Polls
nl: Enquêtes

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Popular content
nl: Populaire inhoud

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: Flag translations as outdated
nl: Markeer vertalingen als verouderd

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
nl: Als er significante veranderingen zijn gemaakt waarvoor de vertaling dient te worden herzien, kunnen alle vertalingen als verouderd worden gemarkeerd. Dit verandert geen van de andere eigenschappen van de betreffende berichten, zoals het wel of niet gepubliceerd zijn.

en: This translation needs to be updated
nl: Deze vertaling moet worden geactualiseerd.

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
nl: Als deze optie is gemarkeerd moet deze vertaling worden herzien omdat de brontekst is gewijzigd. Verwijder de markering als de vertaling is geactualiseerd.

en: Content translation
nl: Vertaling van inhoud

en: Disabled modules
nl: Uitgeschakelde modules

en: Disabled themes
nl: Uitgeschakelde thema's

en: Transliterate
nl: Translitereren

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
nl: Een link bewaren in de database met bijbehorende titel, href en attributen.

en: URL, as plain text
nl: URL, als platte tekst

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
nl: Dwingt af dat variabelewaarden worden gedefiniëerd voor modules die vereisen dat deze zijn ingesteld.

en: Styles
nl: Stijlen

en: The item has been deleted.
nl: Het item is verwijderd.

en: Item ID
nl: Item-ID

en: integer
nl: geheel getal

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: Greater than or equal to
nl: Groter dan of gelijk aan

en: Less than or equal to
nl: Kleiner dan of gelijk aan

en: Director
nl: Bestuurder

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: URL path
nl: URL-pad

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: 'msgctxt'  werd niet verwacht maar wel gevonden op regel %line.

en: Aid
nl: Hulp

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: CTools CSS Cache
nl: CTools-CSS-cache

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
nl: De CTools CSS-cachemap, %path kon niet worden aangemaakt vanwege een verkeerd geconfigureerde bestandsmap. Controleer of de bestandsmap bestaat en dat de webserver schrijfrechten heeft.

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
nl: Een bibliotheek met handige hulpmiddelen door Merlin of Chaos.

en: Bulk export results
nl: Bulkexport resultaten

en: Place this in @file
nl: Zet dit in @file

en: There are no objects to be exported at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen objecten om te exporteren.

en: Bulk Exporter
nl: Bulkexport

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
nl: Voert bulkexport uit van data-objecten bekend bij Chaos Tools.

en: No info
nl: Geen informatie

en: No info available.
nl: Geen informatie beschikbaar.

en: All criteria must pass.
nl: Aan alle criteria moet worden voldaan.

en: Only one criteria must pass.
nl: Aan slechts een criterium moet worden voldaan.

en: No criteria selected, this test will pass.
nl: Geen criteria opgegeven, aan deze test zal worden voldaan.

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Update and return
nl: Bijwerken en terugkeren

en: In code
nl: In de code

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Get a summary of the information about this page.
nl: Een samenvatting verkrijgen van de informatie over deze pagina.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
nl: Deze pagina de-activeren. De data blijft behouden, maar de pagina zal niet meer in het systeem worden gebruikt.

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: Add a new variant to this page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen.

en: Create variant
nl: Variant aanmaken

en: Import variant
nl: Variant importeren

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen vanuit code die is geexporteerd uit een andere pagina.

en: Reorder variants
nl: Varianten opnieuw sorteren

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
nl: Een nieuw aangemaakte variant instellen voordat deze daadwerkelijk  aan de pagina wordt toegevoegd.

en: Make an exact copy of this variant.
nl: Maak een exacte kopie van deze variant.

en: No variants
nl: Geen varianten aanwezig

en: This setting contains unsaved changes.
nl: Deze instelling bevat niet-opgeslagen veranderingen.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
nl: Beheertitel van deze variant. Indien leeggelaten wordt een titel automatisch toegewezen.

en: Variant type
nl: Varianttype

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: This page has no variants and thus no output of its own.
nl: Deze pagina heeft geen varianten en daarom geen eigen uitvoer.

en: Add a new variant
nl: Een nieuwe variant toevoegen

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
nl: Overschreven systeempagina's en door de gebruiker gedefinieerde pagina's toevoegen, bewerken en van de website verwijderen.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
nl: Biedt een interface en een API om pagina's binnen de site te beheren.

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Make this your site home page.
nl: Dit pad als home-pagina voor uw website instellen.

en: Visible menu item
nl: Zichtbaar menu-item

en: Name is required.
nl: Naam is verplicht.

en: No context selected
nl: Geen context geselecteerd

en: Import page
nl: Pagina importeren

en: Create a new page
nl: Een nieuwe pagina aanmaken

en: Control what users can access this page.
nl: Controleer welke gebruikers toegang hebben tot deze pagina.

en: Make a copy of this page
nl: Kopie van deze pagina maken

en: Remove this page from your system completely.
nl: Deze pagina volledig van het systeem verwijderen.

en: This page is publicly accessible.
nl: Deze pagina is publiekelijk toegankelijk.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het standaardgedrag van Drupal voor het weergeven van taxonomietermen onder <em>taxonomy/term/%term</em> overschreven. Als u varianten toevoegt, kunt u selectiecriteria zoals woordenlijsten of toegangsrechten gebruiken voor verschillende weergaven van de taxonomieterm en gerelateerde nodes. Als geen variant wordt geselecteerd zal de standaardweergave van Drupal voor een taxonomieterm worden gebruikt. Deze pagina heeft alleen invloed op items die daadwerkelijk worden weergegeven onder taxonomy/term/%term. Sommige taxonomietermen, zoals fora, hebben hun weergaven ergens anders ondergebracht. Let op:  bij het gebruik van Pathauto-aliassen lijken taxonomietermen ook ergens anders te verschijnen, maar voor Drupal staan deze nog steeds onder taxonomy/term/%term.

en: User profile template
nl: Gebruikersprofiel-template

en: No task handlers are defined for this task.
nl: Er zijn geen handlers voor deze taak gedefinieerd.

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
nl: Twee gebruikers vergelijken (bijvoorbeeld een ingelogde gebruiker en de gebruiker die bekeken wordt)

en: First User
nl: Eerste gebruiker

en: Second User
nl: Tweede gebruiker

en: Node: accessible
nl: Node: toegang

en: Node: language
nl: Node: taal

en: User: permission
nl: Gebruiker: toegang

en: User: role
nl: Gebruiker: rol

en: User: language
nl: Gebruiker: taal

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
nl: Alles in het formulier dat niet wordt weergegeven door andere inhoud.

en: Node created date
nl: Node-aanmaakdatum

en: "@s" created date
nl: '@s' aanmaakdatum

en: Node last updated date
nl: Node laatste wijzigingsdatum

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
nl: Hiermee kan Views-inhoud worden gebruikt in Panels, Dashboard en andere modules die de CTools Content-API gebruiken.

en: Configure view
nl: View instellen

en: With pager.
nl: Met paginering.

en: Without pager.
nl: Zonder paginering.

en: Skipping first @count results
nl: Eerste @count resultaten overgeslagen

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
nl: Selecteer het aantal items om weer te geven, of vul 0 in om alle resultaten weer te geven.

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
nl: Is beschikbaar als inhoud voor een paneel of dashboardweergave.

en: Allow settings
nl: Afwijkende instellingen

en: Pager offset
nl: Start van paginering

en: Title override
nl: Vervangende titel

en: Inherit path from panel display
nl: Pad erven van de paneelweergave

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
nl: Paneelpagina's kunnen worden gebruikt als landingspagina's. Ze hebben een URL-pad, accepteren argumenten en kunnen menu-items hebben.

en: Panel page
nl: Paneelpagina

en: Panel node
nl: Paneelnode

en: Mini panel
nl: Minipaneel

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: There are no mini panels.
nl: Er zijn geen minipanelen.

en: Your changes have been discarded.
nl: Uw veranderingen zijn verworpen.

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Disable this pane
nl: Venster uitschakelen

en: Enable this pane
nl: Venster inschakelen

en: CSS properties
nl: CSS-eigenschappen

en: Invalid test id.
nl: Ongeldige test-ID.

en: Mini panel: "@title"
nl: Minipaneel: '@title'

en: Create mini panels that can be used as blocks by Drupal and panes by other panel modules.
nl: Maak minipanelen die als blokken door Drupal gebruikt kunnen worden en als vensters door andere Panel-modules.

en: A panel layout broken up into rows and columns.
nl: Een paneellay-out opgedeeld in rijen en kolommen.

en: Configure which content is available to add to panel node displays.
nl: Instellen welke inhoud beschikbaar is om toe te voegen aan paneel node-weergaven.

en: Remove row
nl: Rij verwijderen

en: Add column
nl: Kolom toevoegen

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Remove region
nl: Gebied verwijderen

en: Fluid
nl: Vloeiend

en: No markup at all
nl: Helemaal geen opmaak

en: Selection rules
nl: Selectieregels

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
nl: Aanvullende contextobjecten aan deze variant toevoegen dat door de inhoud kan worden gebruikt.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
nl: Inhouditems toevoegen en hun locatie wijzigen met een klik-en-sleep interface.

en: Move content from old layout
nl: Inhoud van oude lay-out overzetten

en: Selection rule
nl: Selectieregel

en: Panel: @title
nl: Paneel: @title

en: You must select a layout.
nl: Selecteer een lay-out.

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
nl: U moet een andere lay-out selecteren als u de lay-outs wilt wijzigen.

en: Update and preview
nl: Bijwerken en voorbeeldweergave weergeven

en: Administrative title of this variant.
nl: Beheertitel van deze variant.

en: 1.0
nl: 1,0

en: 0.9
nl: 0,9

en: 0.8
nl: 0,8

en: 0.7
nl: 0,7

en: 0.6
nl: 0,6

en: 0.5
nl: 0,5

en: 0.4
nl: 0,4

en: 0.3
nl: 0,3

en: 0.2
nl: 0,2

en: 0.1
nl: 0,1

en: 0.0
nl: 0,0

en: XML sitemap
nl: XML-sitemap

en: XML sitemap engines
nl: XML Sitemap Zoekmachines

en: Submit the sitemap to search engines.
nl: Verstuur het site-overzicht naar zoekmachines.

en: XML sitemap node
nl: XML-sitemap-node

en: Add taxonomy term links to the sitemap.
nl: Voeg taxonomieterm-links aan de sitemap toe.

en: Default priority
nl: Standaard prioriteit

en: Indexed
nl: Geïndexeerd

en: Add event
nl: Gebeurtenis toevoegen

en: %title is invalid.
nl: %title is ongeldig.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
nl: HTTP Request-fout bij het importeren van %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
nl: Kan bestand %filenaam niet openen

en: Invalid calendar file: %filename
nl: Ongeldig kalenderbestand: %filename

en: Invalid calendar file.
nl: Ongeldig kalenderbestand.

en: Custom input format
nl: Aangepast invoerformaat

en: Hide repeat rule
nl: Herhalingsregel verbergen

en: There are errors in @field_name value #@delta:
nl: Er bevinden zich fouten in @field_name waarde #@delta:

en: There are errors in @field_name:
nl: Fouten in @field_name:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
nl: De volledige documentatie voor de Date en Date API modules is beschikbaar op <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Use default jQuery timepicker
nl: Gebruik de standaard jQuery-datumkiezer

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
nl: Handmatige datuminvoer, geen jQuery-datumkiezer

en: Timepicker
nl: Datumkiezer

en: Current exceptions
nl: Huidige uitzonderingen

en: Date wizard
nl: Datumwizard

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
nl: De systeemnaam. Toegelaten waarden: (a-z, 0-9, _). Indien dit een onbestaand inhoudstype is zal het inhoudstype aangemaakt worden.

en: Content type label
nl: Inhoudstype label

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype aanmaakt.

en: Content type description
nl: Beschrijving inhoudstype

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
nl: Een beschrijving voor het inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype creëert.

en: Date field name
nl: Naam van het datumveld

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
nl: Systeemnaam. Toegestane waarden: (a-z, 0-9, _). Mag geen bestaande veldnaam zijn.

en: Date field label
nl: Label datumveld

en: The human-readable label for this field.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit veld.

en: Date widget type
nl: Datum widget-type

en: Show repeating date options
nl: De opties om data te herhalen weergeven

en: Date field type
nl: Type datumveld

en: Date timezone handling
nl: Datum tijdzone-afhandeling

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
nl: Bij een nauwkeurigheid zonder tijd zou de tijdzone-verwerking op 'geen' moeten staan.

en: Create a calendar for this date field
nl: Een kalender voor dit datumveld aanmaken.

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
nl: Dit inhoudstype bestaat al. Het nieuwe veld wordt toegevoegd aan het bestaande inhoudstype.

en: This field name already exists.
nl: Deze veldnaam bestaat al.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
nl: Tijdzone-verwerking moet 'geen' zijn voor een nauwkeurigheid zonder tijd.

en: Date Tools
nl: Datumtools

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
nl: Hulpmiddelen om data en kalenders te importeren of automatisch aan te maken.

en: Date browser
nl: Datumbrowser

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
nl: Vorige/volgende datumnavigatie om aan andere weergaven te koppelen. Dit vereist het datumargument.

en: Date browser style
nl: Stijl datumbrowser

en: Creates back/next navigation.
nl: Maakt vorige/volgende navigatie aan.

en: Date (!base_table)
nl: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
nl: Alle Views !base_table-datumvelden filteren.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
nl: Kies het type van de datumwaarde om te gebruiken in standaarden, samenvattingen en navigatie. Bijvoorbeeld de nauwkeurigheid van 'maand' zal de standaard datum op de huidige maand instellen, samenvattingen op maand bij samenvattingsoverzichten en linken toevoegen naar de volgende en vorige maand bij gebruik in de datumnavigatie.

en: You must select at least one date field for this argument.
nl: Kies minimaal één datumveld voor deze parameter.

en: Navigate to previous year
nl: Ga naar vorige jaar

en: Navigate to next year
nl: Ga naar volgende jaar

en: Navigate to previous month
nl: Ga naar vorige maand

en: Navigate to next month
nl: Ga naar volgende maand

en: Navigate to previous week
nl: Ga naar vorige week

en: Navigate to next week
nl: Ga naar volgende week

en: Navigate to previous day
nl: Ga naar vorige dag

en: Navigate to next day
nl: Ga naar volgende dag

en: View full page month
nl: Volledige paginamaand bekijken

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: @project issue queue
nl: @project 'issue queue'

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken

en: Cache tables
nl: Cache-tabellen

en: Page requisites
nl: Paginabenodigdheden

en: Developer modules to keep enabled
nl: Ontwikkelingsmodules die ingeschakeld dienen te blijven

en: manage fields
nl: velden beheren

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: <No value>
nl: -Geen waarde-

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: Elements
nl: Elementen

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: Canonical URL
nl: Canonical-URL

en: Hello <strong>@username</strong>
nl: Hallo <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
nl: Snelkoppelingen weergeven

en: Administration menu Toolbar style
nl: Administratiemenu in Toolbar-stijl

en: A better Toolbar.
nl: Een betere werkbalk.

en: Administration views
nl: Beheeroverzichten

en: Replaces all system object management pages in Drupal core with real views.
nl: Vervangt alle beheerpagina's van systeemobjecten in de Drupal-kern door echte overzichten.

en: Minimum sitemap lifetime
nl: Minimum sitemap-levensduur

en: No minimum
nl: Geen minimum

en: Number of links in each sitemap page
nl: Aantal links in elke sitemap-pagina

en: Maximum number of sitemap links to process at once
nl: Maximum aantal sitemap-links om in één keer te verwerken

en: If you have problems running cron or rebuilding the sitemap, you may want to lower this value.
nl: Als u problemen heeft met het uitvoeren van cron of opnieuw opbouwen van de sitemap, kunt u deze waarde verlagen.

en: Sitemap cache directory
nl: Sitemap cache-map

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: The sitemap page link count of @size will create more than 1,000 sitemap pages. Please increase the link count.
nl: Het sitemap pagina link-aantal van @size zal meer dan 1.000 sitemap pagina's genereren. Verhoog a.u.b. het aantal.

en: Invalid base URL.
nl: Ongeldige basis-URL.

en: Your sitemap is up to date and does not need to be rebuilt.
nl: De sitemap is up to date en hoeft niet opnieuw opgebouwd te worden.

en: Rebuild sitemap
nl: De sitemap opnieuw opbouwen

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
nl: De prioriteit van deze URL relatief t.o.v. de andere URL's op uw site.

en: Default (@value)
nl: Standaard (@value)

en: Rebuilding Sitemap
nl: De sitemap wordt opnieuw opgebouwd

en: Could not open file @file for writing.
nl: Kon bestand @file niet openen om te schrijven.

en: Unknown error occurred while writing to file @file.
nl: Onbekende fout opgetreden tijdens het schrijven naar bestand @file.

en: Sitemap file
nl: Sitemap bestand

en: Generated by the <a href="@link-xmlsitemap">Drupal XML sitemap module</a>.
nl: Gegenereerd door de <a href="@link-xmlsitemap">Drupal XML sitemap-module</a>.

en: Number of sitemaps in this index
nl: Aantal sitemaps in deze index

en: Click on the table headers to change sorting.
nl: Klik op de tabelhoofden om de sortering te wijzigen.

en: Sitemap URL
nl: Sitemap-URL

en: Number of URLs in this sitemap
nl: Aantal URL's in deze sitemap

en: URL location
nl: URL-locatie

en: Invalid sitemap link priority %priority.<br />@link
nl: Ongeldige sitemap link prioriteit %priority.<br />@link

en: Negative changecount value. Please report this to <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link
nl: Negatieve 'changecount' waarde. Rapporteert u dit a.u.b aan <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link

en: Rebuild the site map.
nl: De sitemap opnieuw opbouwen.

en: XML sitemap cache directory
nl: XML-sitemap cachemap

en: Cached files have not been generated yet.
nl: Cache-bestanden zijn nog niet gegenereerd.

en: The XML sitemap data is out of sync and needs to be <a href="@link-rebuild">completely rebuilt<a>.
nl: De XML sitemap-data is niet gesynchroniseerd en dient <a href="@link-rebuild">compleet herbouwd<a> te worden.

en: The XML cached files are out of date and need to be regenerated. You can <a href="@link-cron">run cron manually</a> to regenerate the sitemap files.
nl: De XML-cachebestanden zijn te oud en moeten opnieuw gegenereerd worden. U kunt <a href="@link-cron">cron handmatig uitvoeren</a> om de sitemap-bestanden opnieuw te genereren.

en: Path to link
nl: Pad naar link

en: There is already an existing link in the sitemap with the path %link.
nl: Er bestaat al een link in de sitemap met het pad %link.

en: The custom link %link is either invalid or it cannot be accessed by anonymous users.
nl: De aangepaste link %link is ongeldig, of anonieme gebruikers hebben er geen toegang toe.

en: The custom link for %loc was saved.
nl: De aangepaste link voor %loc is opgeslagen.

en: Are you sure you want to delete the custom link for %loc?
nl: Weet u zeker dat u de aangepaste link voor %loc wilt verwijderen?

en: The custom link for %loc has been deleted.
nl: De aangepaste link voor %loc is verwijderd.

en: XML sitemap custom
nl: XML sitemap aangepast

en: Adds user configurable links to the sitemap.
nl: Voegt door gebruikers configureerbare links toe aan de sitemap.

en: Submit the sitemap to the following engines
nl: Verzend de sitemap naar de volgende zoekmachines

en: Do not submit more often than every
nl: Verzend niet vaker dan elke

en: Only submit if the sitemap has been updated since the last submission.
nl: Verzend alleen als de sitemap aangepast is sinds de laatste verzending.

en: Custom submission URLs
nl: Aangepaste verzending URL's

en: In order to verify site ownership with the search engines listed below, it is highly recommended to download and install the <a href="@site-verify">Site verification module</a>.
nl: Om met de onderstaande zoekmachines de eigenaar van de site te laten controleren, wordt het aangeraden om de <a href="@site-verify">Site verification-module</a> te downloaden en te installeren.

en: Submitted the sitemap to %url and received response @code.
nl: De sitemap is verzonden naar %url en heeft antwoord @code ontvangen.

en: Search Engines
nl: Zoekmachines

en: Adds menu item links to the sitemap.
nl: Voeg menulinks toe aan de sitemap.

en: Adds content links to the sitemap.
nl: Voegt links naar inhoud toe aan de sitemap.

en: CTools plugin example
nl: CTools plugin-voorbeeld

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
nl: Chaos Tools (CTools) plugin-voorbeeld

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
nl: Laat zien hoe een externe module Ctools-plugins kan bieden (voor panelen, enz.).

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
nl: Maakt een 'simplecontext' aan van de arg.

en: CTools example no context content type
nl: CTools-voorbeeld: inhoudstype zonder context

en: CTools Examples
nl: CTools-voorbeelden

en: CTools example relcontext content type
nl: CTools-voorbeeld: relcontext inhoudstype

en: A single "simplecontext" context, or data element.
nl: Een enkele 'simplecontext'-context, of data-element.

en: Existing node
nl: Bestaande node

en: Add the breadcrumb trail as content.
nl: Voeg het broodkruimelspoor toe als inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
nl: Voeg de helptekst van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Add the status messages of the current page as content.
nl: Voeg de statusberichten van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Add the slogan trail as content.
nl: Voeg het sloganspoor toe als inhoud.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
nl: Voeg de tabs (locale taken) toe als inhoud.

en: Add the page title as content.
nl: Voeg de paginatitel toe als inhoud.

en: Core Panels display functions; provides no external UI, at least one other Panels module should be enabled.
nl: Core Panels-weergavefuncties bieden geen externe interface. Schakel tenminste één andere Panels-module in.

en: You may use substitutions in this title.
nl: In de titel kan u vervangingen gebruiken.

en: Change the layout of this panel.
nl: De lay-out van dit paneel aanpassen.

en: Manage mini panels
nl: Minipanelen beheren

en: Manage pages
nl: Pagina's beheren

en: Automatic (recommended)
nl: Automatisch (aanbevolen)

en: (highest)
nl: (hoogste)

en: (normal)
nl: (normaal)

en: (lowest)
nl: (laagste)

en: Please increase the number of links per page.
nl: Verhoog a.u.b. het aantal links per pagina.

en: XML sitemap link count
nl: XML sitemap link aantal

en: You have exceeded the number of links that your sitemap can contain (@num).
nl: U heeft het aantal links overschreden dat uw sitemap kan bevatten (@num).

en: XML sitemap page count
nl: XML sitemap pagina aantal

en: Show End Date
nl: Toon einddatum

en: Creates an XML sitemap conforming to the <a href="http://sitemaps.org/">sitemaps.org protocol</a>.
nl: Creëert een XML-sitemap die voldoet aan het <a href="http://sitemaps.org/">sitemaps.org-protocol</a>.

en: XML sitemap internationalization
nl: XML-sitemap internationalisatie

en: Include a stylesheet in the sitemaps for humans.
nl: Een stylesheet insluiten bij de sitemaps voor mensen.

en: A rebuild is not necessary. If you are just wanting to regenerate the XML sitemap files, you can <a href="@link-cron">run cron manually</a>.
nl: Opnieuw opbouwen is niet nodig. Als u alleen de  XML sitemap bestanden wilt genereren, kunt u <a href="@link-cron">cron handmatig uitvoeren</a>.

en: Save and restore any custom inclusion and priority links.
nl: Toegevoegingen en prioriteitslinks opslaan en herstellen.

en: This action rebuilds your site's XML sitemap and regenerates the cached files, and may be a lengthy process. If you just installed XML sitemap, this can be helpful to import all your site's content into the sitemap. Otherwise, this should only be used in emergencies.
nl: Deze actie bouwt de XML sitemap van de website en bouwt de gecachede bestanden opnieuw op. Dit kan lang duren. Als u zojuist XML sitemap geïnstalleerd heeft, kunt u hiermee alle inhoud van de website in de sitemap importeren. Gebruik deze actie anders alleen bij calamiteiten.

en: Enables multilingual XML sitemaps.
nl: Schakelt meertalige XML-sitemaps in.

en: Inclusion: @value
nl: Insluiting: @value

en: Priority: @value
nl: Prioriteit: @value

en: Pause when hovering on the slideshow image.
nl: Pauzeren als de muis zich boven de afbeelding bevindt.

en: !setting must be numeric!
nl: !setting dient numeriek te zijn!

en: Menu <em>Quick Switch</em> user
nl: Menu <em>Snel schakelen</em> van gebruiker

en: %user does not exist. Please enter a valid username.
nl: %user bestaat niet. Graag een correcte gebruikersnaam invoeren.

en: Masquerade settings
nl: Masquerade-instellingen

en: %user is not a valid user name.
nl: %user is geen geldige gebruikernaam.

en: You are masquerading as <a href="@user-url">%masq_as</a>.
nl: U bent nu vermomd als <a href="@user-url">%masq_as</a>.

en: Gallery page
nl: Albumpagina

en: You are masquerading as %anonymous.
nl: U vermomd uzelf als %anonymous

en: Enter the username to masquerade as.
nl: Voer de gebruikersnaam in waarin u uzelf wilt vermommen.

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: Example: Image gallery
nl: Bijvoorbeeld: Afbeeldingsgalerij

en: Example: image_gallery
nl: Bijvoorbeeld: afbeelding_galerij

en: features
nl: functies

en: Enter a short abstract. Typically it is one sentence.
nl: Een korte samenvatting. Gewoonlijk één zin.

en: Enter a short copyright statement.
nl: Voer een korte copyright-verklaring in.

en: To see more details enable <a href="@debug_mode">debug mode</a>.
nl: Schakel <a href="@debug_mode">debug-modus</a> in om meer details te bekijken.

en: to node !nid:
nl: naar node !nid:

en: !NO: access content
nl: !NO: toegang tot de inhoud

en: !NO: no reason
nl: !NO: geen reden

en: Pager Type
nl: Pagineringstype

en: ClearType Background
nl: ClearType-achtergrond

en: Check for updates of disabled modules and themes
nl: Op updates van niet-ingeschakelde modules en thema's controleren

en: Existing sitemap.xml file found.
nl: Bestaand sitemap.xml-bestand gevonden.

en: The XML sitemap module cannot display its XML output if there is an existing sitemap.xml file in your website root.
nl: De XML sitemap-module kan de XML-output niet weergeven als er al een bestand sitemap.xml in de website root staat.

en: Content statistics
nl: Inhoudsstatistieken

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Relcontent inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit) of vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratieformulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is ingesteld met:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Simplecontext inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit), vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratie formulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is geconfigureerd met:

en: Advanced search form
nl: Uitgebreid zoekformulier

en: A search form with advanced options.
nl: Een zoekformulier met geavanceerde opties.

en: No rules
nl: Geen regels

en: Visibility rules
nl: Zichtbaarheidsregels

en: Title type
nl: Titel-type

en: The title of this panel. If left blank, a default title may be used. Set to No Title if you want the title to actually be blank.
nl: De titel van dit paneel. Indien deze leeg wordt gelaten, zal er een standaardtitel worden gebruikt. Zet de instelling op "Geen titel" als u geen titel wilt.

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Movie
nl: Film

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximum aantal tekens waaruit dit veld kan bestaan.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Dit filter kan ertoe leiden dat items die meer dan één van de geselecteerde opties hebben, worden afgebeeld als dubbele resultaten. Als dit filter tot dubbele resultaten leidt, kan het aantal duplicaten met behulp van dit vakje worden verkleind. Maar let op: hoe meer termen er zijn waarop moet worden gezocht, hoe trager de de query wordt uitgevoerd. Ga hier dus voorzichtig mee om. Mag niet worden ingesteld voor velden met één waarde, want bij gebruik in combinatie met een incompatibel veld kunnen er waarden uit de weergave verdwijnen.

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
nl: Plaatst alle resultaten in een keuzevak en staat de gebruiker toe om naar een andere pagina te gaan op basis van de resultaten.

en: Hostname of user that posted the comment.
nl: Host-naam van de gebruiker die heeft gereageerd.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die heeft gereageerd. Deze zal leeg zijn als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
nl: Verbind nodes met taxonomietermen die de geselecteerde woordenlijst(en) gebruiken. Deze verbindingen kunnen dubbele records veroorzaken als in een node meerdere termen worden gebruikt.

en: The text of the profile item.
nl: De tekst van het profielitem.

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De ID voor de taxonomieterm.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De naam voor de taxonomieterm.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Gebruik deze relatie daarom bij voorkeur in slechts één woordenlijst die slechts één term per node bevat.

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: The role ID of the role.
nl: De rol-ID van de rol.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van het snelmenu bewerkt kunnen worden.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
nl: Om een snelmenu juist te configureren is het noodzakelijk een veld te selecteren dat wordt gebruikt als pad. Vervolgens dient dat veld uitgesloten te zijn van weergave. Alle andere velden die weergegeven worden, maken deel uit van het menu.  Denk er aan dat alle HTML-opmaak wordt verwijderd, omdat dit niet kan worden weergegeven in een keuzelijst.

en: Path field
nl: Padveld

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
nl: Indien verborgen, zal de knop alleen verborgen zijn voor gebruikers met javascript en zal de pagina automatisch verspringen wanneer de selectie wordt veranderd.

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Set current language as default for new content.
nl: Stel de huidige taal in als standaard voor nieuwe inhoud.

en: Lock language (Cannot be changed).
nl: Taal vergrendelen (kan niet worden gewijzigd).

en: If a text group is no showing up here it means this feature is not implemented for it.
nl: Als een tekstgroep hier niet te zien is betekent dit dat deze faciliteit niet geïmplementeerd is.

en: Cannot refresh strings for %group.
nl: Kan tekenreeks niet vernieuwen voor %group

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: Length is shorter than
nl: De lengte is korter dan

en: shorter than
nl: korter dan

en: Length is longer than
nl: De lengte is langer dan

en: longer than
nl: langer dan

en: SQL Query
nl: SQL-query

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
nl: Query zal worden aangemaakt en uitgevoerd door middel van de Drupal database-API.

en: revision user
nl: Revisiegebruiker

en: Exposed form
nl: Zichtbaar formulier

en: Manage features.
nl: Features beheren.

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: Provide a description of this node to appear in the &lt;title&gt; tag which search engines can use in search result listings (optional). It is generally accepted this field should be less than 70 characters.
nl: Een beschrijving van de inhoud die verschijnt in de &lt;title&gt;-tag. Kan door zoekmachines in zoekresultaten worden gebruikt. Beperk de lengte tot 70 tekens.

en: Are you sure you want to transliterate existing file names?
nl: Weet u zeker dat u de bestaande bestandsnamen wilt translitereren?

en: Not all file names could be converted. The following files could not be accessed and have been ignored:
nl: Niet alle bestandsnamen konden geconverteerd worden. De volgende bestanden konden niet benaderd worden en zijn genegeerd:

en: @filenames have been successfully transliterated.
nl: @filenames zijn succesvol getranslitereerd.

en: 1 file name | @count file names
nl[0]: 1 bestandsnaam
nl[1]: @count bestandsnamen

en: Lowercase transliterated file names.
nl: Bestandsnamen translitereren in kleine letters.

en: Convert existing file names to US-ASCII.
nl: Converteer bestaande bestandsnamen naar US-ASCII.

en: Transliteration has been installed. <a href="@transliteration-url">Fix existing file names</a>.
nl: Transliteration is geïnstallerd. <a href="@transliteration-url">Corrigeer bestaande bestandsnamen</a>.

en: Converts non-latin text to US-ASCII and sanitizes file names.
nl: Zet niet-Latijnse tekst naar US-ASCII om en schoont bestandsnamen op.

en: The order of pages in the book hierarchy.
nl: De volgorde van de pagina's in de boekhiërachie.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone nodes. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Inherit pager
nl: Paginering overnemen

en: Render pager
nl: Paginering weergeven

en: Render
nl: Weergeven

en: schedule
nl: planning

en: Cafe
nl: Café

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Processed @current out of @total
nl: @current van @total verwerkt

en: Thickness
nl: Dikte

en: If part of a book, the book to which this book page belongs.
nl: In geval deze pagina onderdeel is van een boek, het betreffende boek.

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
nl: Het IP-adres van de computer waarvan de reactie is verstuurd.

en: The name left by the comment author.
nl: De naam van de auteur van de reactie.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The URL of the comment.
nl: De URL van de reactie.

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: The URL of the comment's edit page.
nl: De URL van de pagina met het reactieformulier.

en: The date the comment was posted.
nl: De datum waarop de reactie geplaatst is.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
nl: De bovenliggende reactie, indien hiërarchische reacties mogelijk zijn.

en: The node the comment was posted to.
nl: De node waarop gereageerd is.

en: The number of comments posted on a node.
nl: Het aantal reacties op een node.

en: New comment count
nl: Aantal nieuwe reacties

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een node sinds de laatste inzage.

en: The unique ID of the node.
nl: De unieke ID van de node.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: The language the node is written in.
nl: De taal waarin de node is geschreven.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The URL of the node's edit page.
nl: De URL van de node-bewerkpagina.

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: The date the node was most recently updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: The author of the node.
nl: De auteur van de node.

en: The number of votes that have been cast on a poll node.
nl: Het aantal stemmen dat is uitgebracht op een enquête-node.

en: Poll winner
nl: Enquête-winnaar

en: The winning poll answer.
nl: Het winnende antwoord op de enquête.

en: Poll winner votes
nl: De stemmen van de enquête winnaar

en: The number of votes received by the winning poll answer.
nl: Het aantal stemmen dat het winnende antwoord op de enquête heeft gekregen.

en: Poll winner percent
nl: Het percentage dat de enquête winnaar heeft gescoord

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
nl: Het percentage stemmen dat op het winnende antwoord is uitgebracht.

en: The length of time the poll node is set to run.
nl: De tijd die een enquête zal draaien.

en: The number of visitors who have read the node.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud heeft gezien.

en: The number of visitors who have read the node today.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud vandaag heeft gezien.

en: Last view
nl: Laatste weergave

en: The date on which a visitor last read the node.
nl: De meest recente datum waarop een bezoeker deze inhoud heeft gezien.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: The URL of the site's login page.
nl: De URL van de inlogpagina van deze site.

en: The unique ID of the uploaded file.
nl: Het unieke ID van het geüploade bestand.

en: The name of the file on disk.
nl: De naam van het bestand op de harde schijf.

en: The size of the file, in kilobytes.
nl: De grootte van het bestand, in kilobytes.

en: The web-accessible URL for the file.
nl: De via internet toegankelijke URL van het bestand.

en: The date the file was most recently changed.
nl: De datum waarop het bestand voor het laatst is gewijzigd.

en: The user who originally uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand de eerste keer heeft geüpload.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
nl: Het aantal nodes dat met de taxonomieterm is gemarkeerd.

en: The URL of the taxonomy term.
nl: De URL van de taxonomieterm.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De woordenlijst waar de term bij hoort.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
nl: De bovenliggende term van de taxonomieterm, indien aanwezig.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
nl: Het unieke ID van de taxonomiewoordenlijst.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The machine name of the taxonomy vocabulary.
nl: De systeemnaam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: Term count
nl: Aantal termen

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
nl: Het aantal termen dat hoort bij de woordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van het gebruikersaccount.

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount.

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The url of the account edit page.
nl: De URL van de pagina om het account te bewerken.

en: The date the user last logged in to the site.
nl: De datum waarop de gebruiker het laatst op de site heeft ingelogd.

en: The date the user account was created.
nl: De datum waarop de gebruikersaccount is aangemaakt.

en: Hardcoded
nl: Vastgelegd in het bronbestand  (Hardcoded)

en: All parent terms
nl: Alle bovenliggende termen

en: Changing these type settings will affect any items of this type that have either inclusion or priority set to default.
nl: Een wijziging van deze instellingen is van toepassing op alle items van dit type die de standaardinstellingen voor opname of prioriteit gebruiken.

en: Purging links.
nl: Links verwijderen.

en: XML sitemap settings have been modified and the files should be regenerated. You can <a href="@run-cron">run cron manually</a> to regenerate the cached files.
nl: XML sitemap instellingen zijn gewijzigd en de bestanden zouden opnieuw gegenereerd moeten worden. U kunt <a href="@run-cron">cron handmatig runnen</a> om de gegevens opnieuw te genereren.

en: Not found or not writable
nl: Niet gevonden of niet beschrijfbaar

en: How frequently the page is likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page.
nl: Hoe frequent de pagina waarschijnlijk verandert. Deze waarde geeft algemene informatie aan zoekmachines en hoeft geen exacte correlatie te hebben met hoe vaak de zoekmachines de pagina bezoeken.

en: The unique ID of the node's revision.
nl: De unieke ID van de node-revisie.

en: Is new
nl: Is nieuw

en: Promoted to frontpage
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Whether the node is promoted to the frontpage.
nl: Of de node wordt aangeraden op de voorpagina.

en: Comments allowed
nl: Reacties toegestaan

en: Whether comments are allowed on this node: 0 = no, 1 = closed (read only), 2 = open (read/write).
nl: Of reacties zijn toegestaan voor deze node: 0 = nee, 1 = gesloten (alleen lezen), 2 = open (lezen/schrijven).

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
nl: @count verboden HTML-tekenreeksen in %file

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Add new @node_type
nl: @node_type toevoegen

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
nl: Het pad voor deze menulink. Dit kan een intern pad zijn zoals %add-node of een externe URL zoals %drupal. Voer %front in voor een link naar de voorpagina.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: Het maximum aantal sublinks dat onder een menulink geplaatst kan worden is !maxdepth. Sommige menulinks kunnen niet als bovenliggend geselecteerd worden omdat dan het aantal sublinks deze !maxdepth overschrijdt.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: manage display
nl: weergave beheren

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl[0]: Gebruik minimaal één trefwoord met 1 of meer tekens.
nl[1]: Gebruik minimaal één trefwoord met @count of meer tekens.

en: Searched %type for %keys.
nl: Gezocht naar %keys in %type.

en: Requires: !module-list
nl: Vereist: !module-list

en: Required by: !module-list
nl: Vereist voor: !module-list

en: There is currently no content classified with this term.
nl: Er is momenteel geen inhoud met deze term geclassificeerd.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
nl: De map %directory bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: Contact forms
nl: Contactformulieren

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Validate URL
nl: URL valideren

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
nl: Het bij dit tekstveld horende label wordt alleen in het beheerscherm weergegeven.

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Displays Reorder
nl: Weergaven herschikken

en: Remove this display
nl: Deze weergave verwijderen

en: Operator to use on all groups
nl: Operator die op alle groepen gebruikt wordt

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
nl: Ofwel 'groep 0 EN groep 1 EN groep 2' of 'groep 0 OF groep 1 OF groep 2' , etc

en: Remove group @group
nl: Groep @group verwijderen

en: Default group
nl: Standaardgroep

en: Group @group
nl: Groep @group

en: Ungroupable filters
nl: Ongroepeerbare filters

en: Configure group settings for @type %item
nl: Groepering instellen voor @type %item

en: Basic exposed form
nl: Basis zichtbaar formulier

en: Input required
nl: Invoer vereist

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
nl: Een zichtbaar gemaakt formulier dat alleen een overzicht weergeeft als het formulier invoer van de gebruiker bevat.

en: Display all items
nl: Alle items weergeven

en: Display all items that this view might find
nl: Alle items weergeven die dit overzicht kan vinden

en: Display a specified number of items
nl: Een bepaald aantal items weergeven

en: Display a limited number items that this view might find.
nl: Een gelimiteerd aantal items weergeven van wat dit overzicht kan vinden.

en: Paged output, full pager
nl: Gepagineerde weergave, uitgebreide paginering

en: Paged output, full Drupal style
nl: Gepagineerde weergave, volledige Drupal-stijl

en: Paged output, mini pager
nl: Gepagineerde weergave, mini-paginering

en: Use the mini pager output.
nl: Gebruik de mini-paginering.

en: The taxonomy vocabulary name
nl: De naam van de woordenlijst

en: Name (raw)
nl: Naam (onbewerkt)

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
nl: De gebruikersnaam of naam van de auteur. Dit filter controleert niet of de gebruiker bestaat en maakt gedeeltelijke overeenkomsten mogelijk. Maakt geen gebruik van automatisch aanvullen.

en: Provide markup text for the area.
nl: Tekst voor het gebied invoeren.

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Change the machine name of this display.
nl: De systeemnaam van deze weergave wijzigen.

en: Change settings for this pager type.
nl: De instellingen voor dit type paginering wijzigen.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
nl: Groeperen en aggregratie (berekeningen) van velden toestaan.

en: Exposed form style
nl: Stijl van zichtbaar formulier

en: Select the kind of exposed filter to use.
nl: Selecteer het soort zichtbare filter dat zal worden gebruikt.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
nl: Formulierinstellingen voor deze zichtbare formulierstijl.

en: The machine name of this display
nl: De systeemnaam van deze weergave

en: This is machine name of the display.
nl: Dit is de systeemnaam van de weergave.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
nl: Indien ingeschakeld zijn sommige velden wellicht niet langer beschikbaar. Alle te groeperen velden worden samengevoegd tot een enkel record per unieke waarde. Andere velden die geselecteerd zijn voor aggregatie ondergaan de functie die op hen toegepast is. Het is bijvoorbeeld mogelijk een lijst van dubbele titels te krijgen door nodes te groeperen op titel en het aantal nids te tellen.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> U heeft de machinenaam van het overzicht aangepast. Alles wat met deze naam verbonden is (bijvoorbeeld thema's), kan mogelijk stoppen met werken, totdat deze zijn bijgewerkt. Om de themasuggesties te bekijken, dient u de view eerst op te slaan.

en: Exposed Form
nl: Zichtbaar formulier

en: Exposed form options
nl: Instellingen zichtbaar formulier

en: Select which pager, if any, to use for this view
nl: Eventuele paginering voor dit overzicht selecteren

en: Pager options
nl: Pagineringsopties

en: Display id should be unique.
nl: Weergave-ID moet uniek zijn.

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
nl: Tekst om weer te geven in de toepasknop van het bedieningspaneel

en: Include reset button
nl: Resetknop opnemen

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
nl: Indien geselecteerd, zal het zichtbare formulier een reset-knop bevatten waarmee alle filters teruggezet kunnen worden.

en: Reset button label
nl: Tekst van de reset-knop

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
nl: Tekst die getoond zal worden in de resetknop van het zichtbare formulier.

en: Exposed sorts label
nl: Zichtbaar sorteerlabel

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
nl: Tekst om weer te geven als het label van het zichtbare sorteerselectievlak

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een oplopende volgorde heeft.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een aflopende volgorde heeft.

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Text on demand
nl: Tekst op verzoek

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
nl: Het aantal items dat overgeslagen moet worden. Als hier bijvoorbeeld 3 wordt ingevuld, zullen de eerste 3 items worden overgeslagen en niet worden getoond.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
nl: Het totaal aantal pagina's. Leeg laten om alle pagina's te tonen.

en: Exposed options
nl: Zichtbare opties

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
nl: Deze opties bedienbaar maken zorgt ervoor dat gebruikers de waarden kunnen opgeven in een zichtbaar formulier wanneer het overzicht getoond wordt.

en: Expose items per page
nl: Aantal items per pagina

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
nl: Wanneer aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items per pagina in een overzicht getoond worden

en: Items per page label
nl: Label voor items per pagina

en: Label to use in the exposed items per page form element.
nl: Label van het zichtbare element voor het aantal items per pagina.

en: Exposed items per page options
nl: Opties voor zichtbare items per pagina

en: Expose Offset
nl: Offset zichtbaar maken

en: Offset label
nl: Offsetlabel

en: Label to use in the exposed offset form element.
nl: Label om te gebruiken voor het zichtbare startpuntformulierelement.

en: Offset must be an number greather or equal than 0.
nl: Startpunt moet een getal groter of gelijk aan nul zijn.

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
nl[0]: Minipaginering, @count item, @skip overslaan
nl[1]: Minipaginering, @count items, @skip overslaan

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
nl[0]: Minipaginering, @count item
nl[1]: Minipaginering, @count items

en: All items, skip @skip
nl: Alle items, @skip overslaan

en: All items
nl: Alle items

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: @count items, @skip overslaan

en: Group results together
nl: Resultaten groeperen

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Authentication module
nl: Authenticatiemodule

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Update and save
nl: Bijwerken en opslaan

en: Context exists
nl: Context bestaat

en: String: comparison
nl: Tekenreeks: vergelijking

en: String: length
nl: Tekenreeks: lengte

en: Select which link types you would like to rebuild
nl: Selecteer welke linktypes opnieuw opgebouwd moeten worden

en: If no link types are selected, the sitemap files will just be regenerated.
nl: Als er geen linktypes zijn geselecteerd worden de sitemap-bestanden opnieuw opgebouwd.

en: Now processing %entity @last_id (@progress of @count).
nl: Bezig met verwerken van %entity @last_id (@progress van @count).

en: Administer XML sitemap settings.
nl: XML-sitemap-instellingen beheren

en: One or more problems were detected with your XML sitemap configuration: !messages
nl: Één of meer problemen zijn gedetecteerd met de XML-sitemap-instelling: !messages

en: Check the <a href="@status-report">status report</a> for more information.
nl: Bekijk de <a href="@status-report">status-rapportage</a> voor meer informatie.

en: Menu title
nl: Menutitel

en: XML sitemap module element
nl: XML-sitemap module-element

en: Display $page array
nl: $page-array weergeven

en: Uninstalled and installed: %names.
nl: Gedeïnstalleerd en geïnstalleerd: %names.

en: No variables.
nl: Geen variabelen.

en: Access developer information
nl: Toegang tot informatie voor ontwikkelaars

en: Switch users
nl: Gebruikers wisselen

en: Details about a given menu item.
nl: Details over een opgegeven menu-item.

en: Field info
nl: Veldinformatie

en: Explain query
nl: Query uitleggen

en: Arguments query
nl: Query-argumenten

en: Access DNA information
nl: Toegang tot DNA-gegevens

en: Development link
nl: Ontwikkellink

en: static
nl: vast

en: !NO: invalid $op
nl: !NO: ongeldig $op

en: '@op' is an invalid operation!
nl: '@op' is een ongeldige handeling

en: !YES: bypass node access
nl: !YES: omzeil toegang tot de inhoud

en: bypass node access
nl: toegang tot de inhoud omzeilen

en: !NO: by %module
nl: !NO: per %module

en: !YES: by %module
nl: !YES: per %module

en: Invalid number of users.
nl: Ongeldig aantal gebruikers.

en: Generated @number users.
nl: @number gebruikers gegenereerd.

en: Generated @num_nodes nodes, @max_comments comments (or less) per node.
nl: @num_nodes nodes, @max_comments reacties (of minder) per node gegenereerd.

en: Deleted %count nodes.
nl: %count nodes verwijderd.

en: Which roles should the users receive?
nl: Welke rollen moeten de gebruikers krijgen?

en: Users always receive the <em>authenticated user</em> role.
nl: Gebruiker krijgt altijd de <em>geverifieerde gebruiker</em>-rol.

en: Comments:
nl: Reacties:

en: You do not have any content types that can be generated. <a href="@create-type">Go create a new content type</a> already!</a>
nl: Er zijn geen inhoudstypen welke gegenereerd kunnen worden. <a href="@create-type">Maak een nieuw inhoudstype aan</a>

en: Maximum number of comments per node.
nl: Maximaal aantal reacties per node.

en: Add statistics for each node (node_counter table).
nl: Statistieken voor elke node toevoegen (node_counter-tabel).

en: ...and <strong>!count</strong> more.
nl: ...en nog <strong>!count</strong> meer.

en: @bundle XML sitemap settings
nl: @bundle XML sitemap-instellingen

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
nl: De standaard XML-sitemap-instellingen voor deze @bundle kunnen <a href="@link-type">hier</a> worden aangepast.

en: In database
nl: In de database

en: Government
nl: Overheid

en: Food
nl: Eten

en: Last modification date format
nl: Datumformaat voor laatst gewijzigd

en: Enable developer mode to expose additional settings.
nl: Ontwikkelaarsmodus inschakelen om meer instellingen te weergeven.

en: You have exceeded the number of sitemap pages (@number).
nl: U heeft het aantal sitemap-pagina's (@number) overschreven.

en: XML sitemap maximum file size
nl: XML-sitemap maximumbestandsgrootte

en: You have exceeded the maximum sitemap file size of @size. If possible, decrease the number of links per sitemap page.
nl: U heeft de maximale sitemap-bestandsgrootte van @size overschreven. Indien mogelijk, verlaag het aantal links per sitemap-pagina.

en: No custom links available.
nl: Geen aangepaste links beschikbaar.

en: Enter one URL per line. The token [sitemap] will be replaced with the URL to your sitemap. For example: %example-before would become %example-after.
nl: Eén URL per regel invoeren. De token [sitemap] wordt vervangen met de URL naar uw sitemap. Bijvoorbeeld: %example-before wordt %example-after.

en: Invalid URL %url.
nl: Ongeldige URL %url.

en: Anonymous access to user profiles
nl: Anonieme toegang tot gebruikersprofielen

en: Adds user profile links to the sitemap.
nl: Voegt gebruikersprofiellinks aan de sitemap toe.

en: The subject of the comment.
nl: Het onderwerp van de reactie.

en: The currently logged in user.
nl: De ingelogde gebruiker.

en: The parent terms of the taxonomy term.
nl: De bovenliggende termen van de taxonomieterm.

en: The roles of the user.
nl: De rollen van de gebruiker.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale lengte van aan te maken aliassen. 100 is de aanbevolen lengte. @max is de maximaal mogelijke lengte. Zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> voor meer informatie.

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
nl: Wat moet Pathauto doen tijdens het bijwerken van een bestaand inhoudsitem dat al een alias heeft?

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
nl: Als een patroon bepaalde karakters bevat (zoals karakters met accenten), moet Pathauto dan proberen deze karakters om te zetten naar het ASCII-96 alfabet? De Transliteration-module voert de omzetting uit.

en: Reduce strings to letters and numbers
nl: Beperk tekenreeksen tot letters en getallen

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
nl: Woorden die uit de URL-alias moeten worden gefilterd, gescheiden door komma's. Gebruik dit niet om punctuatie te verwijderen.

en: Choose aliases to delete
nl: Selecteer de aliassen die verwijderd moeten worden

en: All aliases
nl: Alle aliassen

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
nl: <strong>Let op:</strong> er volgt na het klikken op de 'Aliassen nu verwijderen!'-knop geen vraag ter bevestiging van de actie.<br /> Voordat u deze functie gebruikt is een backup maken van de database en/of de url_alias-tabel wellicht raadzaam.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
nl: Alias %alias wordt genegeerd vanwege een bestaand conflict met het pad.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
nl: Alias %alias wordt genegeerd, omdat het gelijk is aan het interne pad.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen.

en: Created new alias %alias for %source.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd.

en: Maximum alias and component length
nl: Maximale alias- en componentlengte

en: Administer pathauto
nl: Pathauto beheren

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
nl: Sta een gebruiker toe om patronen voor geautomatiseerde aliassen in te stellen en URL-aliassen massaal te verwijderen.

en: Notify of Path Changes
nl: Aanpassingen van paden melden

en: Determines whether or not users are notified.
nl: Bepaalt of gebruikers wel of niet genotificeerd worden.

en: User blogs
nl: Gebruikersblogs

en: The file description
nl: De bestandsbeschrijving

en: [empty string]
nl: [lege tekenreeks]

en: Update preview
nl: Voorbeeldweergave bijwerken

en: Display the view as replacement for an existing menu path.
nl: De View weergeven als vervanging voor een bestaand menu-pad.

en: System path settings
nl: Systeempad-instellingen

en: An existing menu path this view replaces
nl: Een bestaand menupad wat door deze View wordt vervangen

en: This view replaces this path on your site. You may use "%" for dynamic arguments. For example: "node/%/feed".
nl: Het overzicht vervangt dit pad op de website. Gebruik '%' voor dynamische argumenten. Bijvoorbeeld: "node/%/feed".

en: You must enable the <a href="!url">xhprof php extension</a> to use this feature.
nl: Schakel de <a href="!url">xhprof PHP-uitbreiding</a> in om deze functie te kunnen gebruiken.

en: removed
nl: verwijderd

en: 1 user deleted | @count users deleted.
nl[0]: 1 gebruiker verwijderd
nl[1]: @count gebruikers verwijderd.

en: 1 node created. | Finished creating @count nodes
nl[0]: 1 node aangemaakt
nl[1]: @count nodes aangemaakt

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
nl: Dit overzicht is gemaakt voor de versie @import_version van Views, maar u heeft alleen versie @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad ingesteld. Dit levert niet op wat u verwacht. Als u meerdere versies van de node-weergave wilt, gebruik dan panelen.

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Provide a simple link to translate the node.
nl: Levert een eenvoudige link om de node te vertalen.

en: Authmap ID
nl: Authmap-ID

en: The Authmap ID.
nl: Het Authmap-ID.

en: Authentication name
nl: Verificatienaam

en: The unique authentication name.
nl: De unieke verificatienaam.

en: The name of the module managing the authentication entry.
nl: De naam van de module die de verificatie-invoer beheert.

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
nl: Gebruik Drupal's taxonomieterm pad om broodkruimel-links te maken

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
nl: Wanneer geselecteerd, zullen de links in het broodkruimelpad gemaakt worden door gebruik te maken van de standaard Drupalmethode in plaats van de door gebruiker aangemaakte weergavemethode. Dit is handig als u gebruik maakt van modules zoals Taxonomy Redirects om uw taxonomieterm links aan te passen.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
nl: De CSS-klassenamen worden toegevoegd aan het overzicht. Dit maakt het mogelijk om specifieke CSS-code te gebruiken per overzicht. Meerdere klassen kunnen door komma's gescheiden gedefinieerd worden.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
nl: De tekst die wordt afgebeeld in het snelmenu als de geselecteerde optie.

en: Term edit link
nl: Termbewerkingslink

en: Provide a simple link to edit the term.
nl: Levert een eenvoudige link om de term te bewerken.

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
nl: Bepaal tussen welke waarden de gebruiker kan kiezen bij het bepalen van het aantal items per pagina. Door komma's gescheiden.

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
nl: Indien aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items vanaf het begin overgeslagen dienen te worden.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
nl: Vul een lijst in van kommagescheiden gehele getallen: bijv: 10, 20, 50, 100

en: Configure settings for Module Filter.
nl: Instellingen voor Module Filter aanpassen

en: Pause On Click
nl: Pauzeren bij een klik

en: Pause when the slide is clicked.
nl: Pauzeren wanneer er geklikt is op de dia.

en: Attachment before
nl: Bijlage voor het overzicht

en: Attachment after
nl: Bijlage na het overzicht

en: End slideshow after last slide
nl: Diavoorstelling stoppen na laatste dia

en: No tokens available.
nl: Geen tokens beschikbaar.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
nl: Klik op een token om het toe te voegen aan het veld dat het laatst aangeklikt is.

en: Translation source node
nl: Vertaling originele node

en: List of the currently available tokens on this site
nl: Lijst van beschikbare nodes op deze website

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
nl: Biedt een gebruikersinterface voor de Token API en enkele ontbrekende kern-tokens.

en: Insert this token into your form
nl: Plaats deze token in uw formulier

en: First click a text field to insert your tokens into.
nl: Klik eerst een tekstveld aan om uw tokens in te plaatsen.

en: <a href="@xhprof">XHProf output</a>.
nl: <a href="@xhprof">XHProf uitvoer</a>.

en: Set language on nodes
nl: Stel de talen in op nodes

en: Requires locale.module
nl: Locale-module vereist

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Add new XML sitemap
nl: Nieuwe XML-sitemap toevoegen

en: None (sitemap locked)
nl: Geen (sitemap gelockt)

en: No XML sitemaps available.
nl: Geen XML-sitemaps beschikbaar.

en: No sitemaps selected.
nl: Geen sitemaps geselecteerd.

en: There are currently no XML sitemap contexts available.
nl: Er zijn op dit moment geen XML-sitemap-contexten beschikbaar.

en: A sitemap with the same context already exists.
nl: Er bestaat al een sitemap met dezelfde inhoud.

en: The sitemap has been saved.
nl: De sitemap is opgeslagen.

en: The sitemap has been deleted.
nl: De sitemap is verwijderd.

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
nl: De minimale tijd die moet zijn verstreken voordat de sitemaps opnieuw worden opgebouwd. De sitemaps zullen ook enkel worden gegenereerd tijdens cron als er links zijn toegevoegd, bijgewerkt of verwijderd.

en: Recommended value: %value.
nl: Aanbevolen waarde: %value.

en: Default base URL
nl: Standaard base-URL

en: This is the default base URL used for sitemaps and sitemap links.
nl: Dit is de standaard basis-URL die gebruikt wordt voor sitemaps en sitemap-links.

en: Regenerating Sitemap
nl: Sitemap opnieuw opbouwen

en: Now generating %sitemap-url.
nl: Bezig met genereren %sitemap-url.

en: Now generating sitemap index %sitemap-url.
nl: Bezig met genereren sitemap-index %sitemap-url.

en: Starting XML sitemap generation. Memory usage: @memory-peak.
nl: Starten van XML-sitemap-aanmaak. Geheugengebruik: @memory-peak.

en: Update cached files
nl: Bestands-cache bijgewerkt

en: Rebuild links
nl: Links opnieuw opbouwen

en: Submit to search engines
nl: Bij zoekmachines indienen

en: Translation update status
nl: Status van de vertalingsupdates

en: There are available updates
nl: Er zijn updates beschikbaar

en: All your translations are up to date
nl: Al uw vertalingen zijn bijgewerkt.

en: Tokens related to the %name entities.
nl: Tokens gerelateerd aan de %name-entiteiten.

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: CTools PHP requirements
nl: CTools PHP-vereisten

en: String: URL path
nl: Tekenreeks: URL-pad

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Feed icons
nl: Feedpictogrammen

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Add the logo trail as content.
nl: Voeg het logospoor toe als inhoud.

en: Primary navigation links
nl: Primaire navigatielinks

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de primaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Secondary navigation links
nl: Secundaire navigatielinks

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de secundaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Manage this mini-panel
nl: Dit minipaneel beheren

en: Create custom style
nl: Aangepaste stijl aanmaken

en: Basic styles
nl: Basisstijlen

en: Allows choice of a stylizer style
nl: Keuze van een 'stylizer'-stijl toestaan

en: Start Slideshow Paused
nl: Diavoorstelling gepauzeerd starten

en: Start the slideshow in the paused state.
nl: De diavoorstelling starten in de pauze-toestand.

en: Start On Last Slide Viewed
nl: Starten op laatst bekeken dia

en: Comparison operation
nl: Vergelijkingshandeling

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
nl: Indien aangevinkt zal tijdens de validatie controleerd worden of de URL geldig is.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
nl: Indien aangevinkt, is het URL-veld optioneel en is het indienen van alleen een titel toegestaan. Wanneer de URL wordt weggelaten zal de titel als platte tekst worden getoond.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
nl: Bij de uitvoer zal de link dit klasse-attribuut hebben. Meerdere klassen dienen gescheiden te worden met spaties.

en: Title, as plain text
nl: Titel, als platte tekst

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
nl: Handler @handler probeerde additional_field @identifier toe te voegen, maar @table kon niet worden toegevoegd!

en: Fill up single line
nl: Enkele regel opvullen

en: You are now masquerading as !masq_as.
nl: U bent nu vermomd als !masq_as.

en: You are no longer masquerading as !masq_as and are now logged in as !user.
nl: U bent niet langer vermomd als !masq_as en u bent nu ingelogd als !user.

en: This user requires administrative permissions to switch to the user %user.
nl: Deze gebruiker heeft beheerrechten nodig om zich voor te doen als %user.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
nl: Beschikbare variabelen: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Retroactive transliteration is not supported for the database system of this Drupal installation. If you think this should be fixed please <a href="@issues-url">file an issue</a> in the project issue queue.
nl: Transliteratie met terugwerkende kracht wordt momenteel niet ondersteund door het database systeem van deze Drupal installatie. Als je vindt dat dit opgelost moet worden, <a href="@issues-url">laat dan een bericht achter</a> in de project issue queue.

en: Transliteration is not required.
nl: Transliteratie is niet nodig.

en: There are currently no files names containing non-ASCII characters.
nl: Er zijn momenteel geen bestanden die niet-ASCII tekens bevatten.

en: Transliterated file name
nl: Getranslitereerde bestandsnaam

en: The database currently lists @x_filenames containing non-ASCII characters.
nl: De database bevat momenteel @x_filenames met niet-ASCII tekens

en: Note: table shows only the first 10 entries.
nl: Let op: de tabel toont enkel de eerste 10 items.

en: Transliterate file names during upload.
nl: Bestandsnamen tijdens het uploaden translitereren.

en: Entire slide
nl: Gehele dia

en: Set amount of vertical
nl: Verticale hoeveelheid instellen

en: Set amount of horizontal
nl: Horizontale hoeveelheid instellen

en: Set total area of the slide
nl: Totale oppervlak van de dia instellen

en: Items per slide
nl: Items per diavoorstelling

en: The number of items per slide
nl: Het aantal items per dia

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare toegangsregelsets voor toepassingen zoals Panels.

en: Custom content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom content panes
nl: Aangepaste inhoudsvensters

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare inhoudsvensters voor toepassingen zoals Panels.

en: Content panes
nl: Inhoudsvensters

en: Add a new @plugin
nl: Nieuwe @plugin toevoegen

en: Edit @plugin %title
nl: @plugin %title bewerken

en: Clone @plugin %title
nl: @plugin %title dupliceren

en: Import @plugin
nl: @plugin importeren

en: Export @plugin %title
nl: @plugin %title exporteren

en: Are you sure you want to revert %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt terugzetten?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit item verwijderen.

en: The item has been reverted.
nl: Het item is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove this item from your database..
nl: Deze actie zal permanent dit item uit uw database verwijderen.

en: %title has been created.
nl: %title is aangemaakt.

en: %title could not be created.
nl: %title kon niet aangemaakt worden.

en: %title has been updated.
nl: %title is bijgewerkt.

en: %title could not be updated.
nl: %title kon niet worden bijgewerkt.

en: @plugin %title was enabled.
nl: @plugin %title werd ingeschakeld.

en: @plugin %title was disabled.
nl: @plugin %title werd uitgeschakeld.

en: Enabled, name
nl: Ingeschakeld, naam

en: @plugin code
nl: @plugincode

en: Allow import to overwrite an existing record.
nl: Sta toe dat een bestaand record wordt overschreven bij importeren.

en: Create custom styles for applications such as Panels.
nl: Maak aangepaste stijlen voor toepassingen zoals Panels.

en: Administrative settings
nl: Administratieve instellingen

en: Display the view pager if there are no results.
nl: De paginering weergeven wanneer er geen resultaten zijn.

en: "@context" pager
nl: '@context'-paginering

en: Configure rows
nl: Rijen instellen

en: The view must have a maximum number of items set to use this content type.
nl: In de view moet een maximaal aantal items staan ingesteld om dit inhoudstype te gebruiken.

en: Row @number
nl: Rij @number

en: Row information
nl: Rij-informatie

en: Row number
nl: Rijnummer

en: Contains rows in contexts.
nl: Bevat rijen in contexten.

en: Panel region
nl: Paneelgebied

en: Panel pane
nl: Paneelvenster

en: Custom layout
nl: Aangepaste lay-out

en: There are no custom layouts.
nl: Er zijn geen aangepaste lay-outs.

en: Manage custom layouts
nl: Aangepaste lay-outs beheren

en: Customize this page
nl: Deze pagina aanpassen

en: Missing layout
nl: Ontbrekende lay-out

en: Reuse layout
nl: Lay-out hergebruiken

en: Row class
nl: Rijklasse

en: Columns: 1
nl: Kolommen: 1

en: Columns: 3
nl: Kolommen: 3

en: Columns: 2
nl: Kolommen: 2

en: That name is used by another style: @page
nl: Deze naam wordt gebruikt door een andere stijl: @page

en: The configuration is fixed and cannot be changed.
nl: De configuratie is vast en kan niet worden veranderd.

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
nl: Een logboekbericht dat de verandering in deze versie verklaart. Te gebruiken wanneer een nieuwe versie wordt opgeslagen.

en: Creates revision
nl: Revisie aanmaken

en: Whether saving this node creates a new revision.
nl: Of bij het opslaan van een node een nieuwe revisie wordt aangemaakt.

en: The current date and time.
nl: De huidge datum en tijd.

en: Copy source
nl: Bron kopiëren

en: Hide on-page translation from you
nl: On-page-vertaling voor u verbergen

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
nl: De verklaring van de laatste wijziging aan de node.

en: The title of the current page.
nl: De titel van de huidige pagina.

en: The URL of the current page.
nl: De URL van de huidige pagina.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
nl: Het paginanummer van de huidige pagina wanneer gepagineerde lijsten worden gebruikt.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
nl: Het %element-title gebruikt de volgende ongeldige tokens: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
nl: De bronnode voor de vertalingset van de huidige node.

en: Account cancellation URL
nl: URL om account op te heffen

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
nl: De URL van de bevestigingspagina om het gebruikersaccount te verwijderen.

en: One-time login URL
nl: Link voor eenmalige aanmelding

en: The URL of the one-time login page for the user account.
nl: De URL van de pagina voor eenmalige log-in tot het gebruikersaccount.

en: Tokens related to menu links.
nl: Tokens gerelateerd aan menulinks.

en: The unique ID of the menu link.
nl: De unieke ID van de menulink

en: The title of the menu link.
nl: De titel van de menulink

en: The URL of the menu link.
nl: De URL van de menulink.

en: The menu link's parent.
nl: Het bovenliggende menu-item.

en: Tokens related to the current page request.
nl: Tokens gerelateerd aan de huidige pagina-aanvraag.

en: Page number
nl: Paginanummer

en: The book page associated with the node.
nl: De boekpagina die geassocieerd is met de node.

en: The menu link for this node.
nl: De menulink voor deze node.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale tekstlengte van ieder component in de alias (vb. [title]). 100 wordt aanbevolen. Voor details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto-help</a>.

en: The field %name is not a valid number.
nl: Het veld %name is geen geldig getal.

en: The field %name cannot be greater than @max.
nl: Het veld  %name kan niet groter zijn dan @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
nl: Het veld  %name kan niet kleiner zijn dan @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
nl: Het veld <em>Te verwijderen tekenreeksen</em> mag geen HTML bevatten. Zorg ervoor dat geen WYSIWYG-editor voor dit veld is ingeschakeld.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
nl: Selecteer voor welke types URL-paden zonder alias er aliassen aangemaakt moeten worden

en: Bulk updating URL aliases
nl: URL-aliassen in bulk aanpassen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
nl[0]: 1 URL-alias aangemaakt.
nl[1]: @count URL-aliassen aangemaakt.

en: language neutral
nl: taalneutraal

en: Pattern for all @language @node_type paths
nl: Patroon voor @node_type-paden in het @language

en: Updated alias for node @nid.
nl: Bijgewerkte alias voor node @nid

en: Taxonomy term paths
nl: Taxonomietermpaden

en: Updated alias for term @tid.
nl: Alias voor term @tid bijgewerkt.

en: Forum paths
nl: Forumpaden

en: Updated alias for forum @tid.
nl: Alias voor forum @tid bijgewerkt.

en: User paths
nl: Gebruikerspaden

en: Updated alias for user @uid.
nl: Bijgewerkte alias voor gebruiker @uid.

en: Blog paths
nl: Blogpaden

en: Updated alias for blog user @uid.
nl: Alias voor bloggebruiker @uid bijgewerkt.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 node.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count nodes.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 term.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count termen.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 gebruikersaccount.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count gebruikersaccounts.

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
nl: U heeft de @naam  ingesteld als scheidingsteken, maar ook om te verwijderen uit deze tekenreeksen. Dit kan problemen veroorzaken met opgegeven patronen en vooral met de token 'term:pad'. Overweeg de actie voor @name in te stellen als 'te vervangen door scheidingsteken'.

en: Translations saved.
nl: Vertalingen opgeslagen.

en: Use ISO-8601 week numbers
nl: Gebruik ISO-8601 weeknummers

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
nl: BELANGRIJK! Indien aangevinkt, MOET de eerste dag van de week ingesteld zijn op 'maandag'.

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
nl: Bij gebruik van ISO-8601-weeknummers moet maandag de eerste dag van de week zijn.

en: Field @label (@field_name)
nl: Veld @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
nl: Er zijn geen datumvelden in deze databank.

en: The date field which whose type should be changed.
nl: Het datumveld waarvan het type veranderd moet worden.

en: The type of date to change the field to.
nl: Het type datum waarin dit veld moet veranderd worden.

en: New type:
nl: Nieuw type:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
nl: Het huidige type komt overeen met het type dat je gekozen hebt. Er zijn geen aanpassingen.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
nl: Het veld @field_name is veranderd van @old_type naar @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
nl: Wijzig een datumveld van het ene type naar het andere. Heel experimenteel, gebruik op eigen risico!

en: Year range
nl: Jaarbereik

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: Unknown content type
nl: Onbekend inhoudstype

en: Class registry
nl: Classregister

en: Condition set (OR)
nl: Conditie-set (OF)

en: Condition set (AND)
nl: Conditie-set (EN)

en: Action set
nl: Actieset

en: Administer rule configurations
nl: Regelinstellingen beheren

en: NOT @condition
nl: NIET @condition

en: Current list item
nl: Huidig item in een lijst

en: After updating an existing comment
nl: Na het bijwerken van een bestaande reactie

en: Before saving a comment
nl: Voor het opslaan van een reactie

en: saved comment
nl: reactie opgeslagen

en: unchanged comment
nl: onveranderde reactie

en: A comment is viewed
nl: Een reactie is bekeken

en: Set a data value
nl: Een waarde instellen

en: Created entity
nl: Entiteit aangemaakt

en: Save entity
nl: Entiteit opslaan

en: Delete entity
nl: Entiteit verwijderen

en: Add a variable
nl: Een variabele toevoegen

en: Added variable
nl: Variabele toegevoegd

en: Created data
nl: Aangemaakte data

en: <strong>Selected data:</strong> %selector
nl: <strong>Geselecteerde data:</strong> %selector

en: Reload form
nl: Formulier herladen

en: Data value
nl: Gegevenswaarde

en: Entity is new
nl: Entiteit is nieuw

en: is lower than
nl: is lager dan

en: Content is viewed
nl: Inhoud wordt bekeken

en: view mode
nl: weergavemodus

en: Content is of type
nl: Inhoud is van type

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, "about" for an about page. Use a relative path and do not add a trailing slash.
nl: Specificeer een alternatief pad waarop deze data kan worden bereikt. Gebruik bijvoorbeeld 'over ons' als een pagina over de organisatie wordt geschreven. Gebruik een relatief pad en zet geen slash achter de alias.

en: formatted text
nl: opgemaakte tekst

en: Log entry
nl: Log-item

en: created vocabulary
nl: woordenlijst aangemaakt

en: updated vocabulary
nl: woordenlijst bijgewerkt

en: saved vocabulary
nl: woordenlijst opgeslagen

en: After deleting a vocabulary
nl: Na het verwijderen van een woordenlijst

en: deleted vocabulary
nl: woordenlijst verwijderd

en: After saving a new user account
nl: Na het opslaan van een nieuw account

en: After updating an existing user account
nl: Na het bijwerken van een bestaand gebruikersaccount

en: saved user
nl: gebruiker opgeslagen

en: User account page is viewed
nl: Gebruikersaccountpagina wordt bekeken

en: After a user account has been deleted
nl: Nadat een gebruikersaccount is verwijderd

en: User is blocked
nl: Gebruiker is geblokkeerd

en: A list of values, one on each line.
nl: Een lijst van waarden, één per regel.

en: cloned
nl: gedupliceerd

en: Are you sure you want to enable the %plugin %label?
nl: Weet u zeker dat u %plugin %label wilt inschakelen?

en: Are you sure you want to disable the %plugin %label?
nl: Weet u zeker dat u %plugin %label wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to revert the %plugin %label?
nl: Weet u zeker dat u %plugin %label wilt terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the %plugin %label?
nl: Weet u zeker dat u %plugin %label wilt verwijderen?

en: Enabled %plugin %label.
nl: %plugin %label is ingeschakeld.

en: Disabled %plugin %label.
nl: %plugin %label is uitgeschakeld.

en: Reverted %plugin %label to the defaults.
nl: %plugin %label is teruggezet naar de standaard waarden.

en: Deleted %plugin %label.
nl: %plugin %label is verwijderd.

en: Select the %element to add
nl: Kies %element om toe te voegen

en: Are you sure you want to delete the %element_plugin %element_name?
nl: Weet u zeker dat u %element_plugin %element_name wilt verwijderen?

en: React on event
nl: Op de gebeurtenis reageren

en: Wrong date format. Specify the date in the format %format.
nl: Verkeerd datumformaat. Geef de datum op in het formaat %format.

en: Machine-readable names must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Systeemnamen mogen alleen kleine letters, nummer en onderstrepingstekens bevatten en moet met een letter beginnen.

en: A human-readable name shortly describing the rule.
nl: Een systeemnaam die de regel kort beschrijft.

en: Data selectors
nl: Data-selectors

en: Rules evaluation log
nl: Rules-evaluatielog

en: Filter by plugin
nl: Filter op plugin

en: Administrative interface for managing rules.
nl: Administratieve interface voor het beheren van regels.

en: No projects or languages to update.
nl: Geen projecten of talen die bijgewerkt moeten worden.

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
nl: Een of meerdere talen selecteren om te downloaden en bij te werken. Als u geen taal selecteert, worden ze allemaal bijgewerkt.

en: Refresh information
nl: Informatie vernieuwen

en: Cannot find any translation updates.
nl: Geen vertalingsupdates beschikbaar.

en: Fetched information about available updates from the server
nl: Informatie over beschikbare updates opgehaald van de server

en: Update source
nl: Bron voor bijwerken

en: Never (manually)
nl: Nooit (handmatig)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
nl: Instellen hoe vaak u automatisch wilt controleren op bijgewerkte vertalingen voor modules en thema's.

en: Store downloaded files
nl: Gedownloade bestanden bewaren

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
nl: Vertalingsupdates vervangen reeds bestaande vertalingen en nieuwe vertalingen worden toegevoegd

en: Local files and remote server.
nl: Lokale bestanden en bestanden op de server.

en: Local files only.
nl: Enkel lokale bestanden.

en: Remote server only.
nl: Enkel op de server.

en: Remote update available
nl: Externe update beschikbaar

en: Local update available
nl: Lokale update beschikbaar

en: No information
nl: Geen informatie

en: Updating translation.
nl: Vertaling bijwerken.

en: Downloading and importing files.
nl: Bezig met downloaden en importeren van bestanden.

en: Error importing translations.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van vertalingen.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
nl: Downloaden van %download_link naar %tmpfile is gelukt

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
nl: Er is een fout opgetreden bij het creëeren van het tijdelijke downloadbestand in %tmpdir. Het downloadbestand is %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
nl: Overzicht van de laatst geïmporteerde vertalingen en beschikbare updates voor elk ingeschakeld project en elke ingeschakelde taal.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
nl: Als er updates beschikbaar zijn, kunt u op "Vertalingen bijwerken" klikken om deze nu te downloaden en te importeren of u kunt de instellingen aanpassen om ze automatisch te installeren op de <a href="@update-settings">pagina Vertalingupdates</a>

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
nl: Automatisch @checked vertalingen gecontroleerd, @updated bijgewerkt.

en: Automatic update configuration
nl: Instellingen voor automatische update

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
nl: Er zijn nieuwe of bijgewerkte vertalingen beschikbaar voor de geïnstalleerde modules en thema's. U kan deze vertalingen installeren op de <a href="@check_manually">vertalingsupdatepagina</a>.

en: Error opening socket @socket
nl: Fout bij het openen van socket @socket

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Upload an image to go with this article.
nl: Een afbeelding voor dit artikel uploaden.

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Slide Counter
nl: Slideteller

en: Pager fields
nl: Pagineringsvelden

en: Delete data
nl: Data verwijderen

en: List handling
nl: Lijstafhandeling

en: Show first (if present)
nl: Als eerste weergeven (indien aanwezig)

en: Use human-readable name
nl: Naam gebruiken

en: The menu link's root.
nl: Het eerste onderdeel van het menu van de link.

en: @entity "@property" property.
nl: @entity '@property' eigenschap.

en: Internal, numeric @entity ID
nl: Intern, numeriek @entity ID

en: The ID used to identify this @entity internally.
nl: De ID die gebruikt wordt om deze @entity intern te identificeren.

en: @entity ID
nl: @entity-ID

en: The unique ID of the @entity.
nl: De unieke ID van de @entity.

en: After saving a new @entity
nl: Na het opslaan van een nieuw(e) @entity

en: created @entity
nl: @entity aangemaakt

en: After updating an existing @entity
nl: Na het bijwerken van een bestaand(e) @entity

en: updated @entity
nl: @entity bijgewerkt

en: Before saving a @entity
nl: Voor het opslaan van een @entity

en: saved @entity
nl: @entity opgeslagen

en: After deleting a @entity
nl: Na het verwijderen van een @entity

en: deleted @entity
nl: @entity verwijderd

en: Rules configuration
nl: Rules-configuratie

en: Pick an animal
nl: Kies een dier

en: Sample Content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Delete this row
nl: Deze rij verwijderen

en: Go to your account
nl: Ga naar uw account

en: your account
nl: uw account

en: Choose animal
nl: Dier kiezen

en: Configure animal
nl: Dier instellen

en: Sheep
nl: Schaap

en: Configure sheep
nl: Schaap instellen

en: Lizard
nl: Hagedis

en: Configure lizard
nl: Hagedis instellen

en: Configure raptor
nl: Raptor instellen

en: Choose your animal
nl: Kies uw dier

en: Name your sheep
nl: De naam van het schaap

en: What kind of sheep
nl: Het soort schaap

en: You have a @type sheep named "@name".
nl: U hebt een @type-schaap met de naam '@name'.

en: Name your lizard
nl: De naam van de hagedis

en: Venomous
nl: Giftig

en: You have a @type lizard named "@name".
nl: U hebt een @type-hagedis met de naam '@name'.

en: non-venomous
nl: niet-giftige

en: venomous
nl: giftige

en: Name your raptor
nl: De naam van de roofvogel

en: What kind of raptor
nl: Het soort roofvogel

en: Eagle
nl: Arend

en: Hawk
nl: Havik

en: Owl
nl: Uil

en: Buzzard
nl: Buizerd

en: Domesticated
nl: Tam

en: You have a @type @raptor named "@name".
nl: U heeft een @type @raptor met de naam '@name'.

en: domesticated
nl: tamme

en: Jump!
nl: Spring!

en: Chaos Tools AJAX Demo
nl: Chaos Tools AJAX-demo

en: Simple Form
nl: Eenvoudig formulier

en: Animal
nl: Dier

en: Administer custom content
nl: Aangepaste inhoud beheren

en: There are no wizards available at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen wizards beschikbaar.

en: Change general settings for this variant.
nl: Algemene instellingen voor deze variant wijzigen.

en: 404 Page not found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: 403 Access denied
nl: 403 Verboden toegang

en: 301 Redirect
nl: 301 Definitief verplaatst

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening

en: Inherit path
nl: Pad erven

en: Use Panels Dashboard
nl: Gebruik het Panelen-dashboard

en: Allows a user to access the !link.
nl: Geeft een gerbuiker toegang tot de !link.

en: Configure access settings on Panel panes
nl: Toegang tot paneelvensters instellen

en: Use the Panels In-Place Editor
nl: De Panels-tekstverwerker op een pagina gebruiken.

en: Allows a user to utilize Panels' In-Place Editor.
nl: Staat een gebruiker toe om de Panels-tekstverwerker op een pagina te gebruiken.

en: Configure advanced settings on Panel panes
nl: Configureer geavanceerde instellingen op paneelvlakken

en: Administer Panels layouts
nl: Paneellay-out beheren

en: Configure caching settings on Panels
nl: Configureer cachinginstellingen op Panels

en: Allows a user to configure caching on Panels displays and panes.
nl: Staat een gebruiker toe om de caching van panelweergaves en vlakken in te stellen.

en: Landing page wizard
nl: Landingspagina-wizard

en: Panel fields
nl: Paneelvelden

en: Use on-page translation
nl: Op de pagina's vertalen

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
nl: Maakt het mogelijk om op de pagina's te vertalen.

en: Submit translations to localization server
nl: Vertalingen naar de lokalisatieserver sturen

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
nl: Maakt het mogelijk om vertalingen naar een lokalisatieserver sturen

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
nl: U dient een serveradres in te voeren zoals http://localize.drupal.org

en: External Links icon
nl: Icoon voor externe links

en: Email links icon
nl: Icoon voor e-mail links

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
nl: Het pad van het primaire bestand van dit item, relatief ten opzicht van de Drupal-installatiemap. Bijv.: modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
nl: De naam van het item. Bijv.: node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
nl: Het itemtype. Bijvoorbeeld module, theme, of theme_engine

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
nl: Boolean die aangeeft of dit item wel of niet is ingeschakeld.

en: Schema version
nl: Schemaversie

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
nl: Het database-schemaversienummer van de module. -1 als de module niet is geïnstalleerd (de tabellen bestaan niet); 0 of de hoogste N van de  hook_update_N-functie van de module die ofwel doorlopen is of bestond toen de module voor het eerst werd geïnstalleerd.

en: This user is already %user.
nl: Deze gebruiker is al %user.

en: Human-readable name
nl: Voor mensen begrijpelijke naam

en: Businesses
nl: Bedrijven

en: Places
nl: Plaatsen

en: Products and Entertainment
nl: Producten en Entertainment

en: Are you sure you want to revert the %entity %label?
nl: Weet u zeker dat u het %entity %label wilt terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
nl: Weet u zeker dat u het %entity %label wilt verwijderen?

en: Reverted %entity %label to the defaults.
nl: %entity %label teruggezet naar standaardwaarden.

en: Deleted %entity %label.
nl: %entity %label verwijderd.

en: Add @entity_type
nl: @entity_type toevoegen

en: Edit @label
nl: @label bewerken

en: Clone @label
nl: @label dupliceren

en: Revert @label
nl: @label terugzetten

en: Delete @label
nl: @label verwijderen

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
nl: Systeemnamen mogen niet alleen uit cijfers bestaan.

en: The author of the comment.
nl: De auteur van de reactie.

en: (No information available)
nl: (Geen informatie beschikbaar)

en: Paste an exported %entity_type here.
nl: Plak hier een geëxporteerd(e) %entity_type.

en: Imported %entity %label.
nl: %entity %label geïmporteerd.

en: Export @label
nl: @label exporteren

en: Import @entity_type
nl: @entity_type importeren

en: Actor
nl: Acteur

en: Static Title
nl: Vaste titel

en: Static title
nl: Vaste titel

en: This title will always be used if &ldquo;Static Title&rdquo; is selected above.
nl: Deze titel wordt altijd gebruikt indien &ldquo;Vaste titel&rdquo; hierboven is geselecteerd.

en: A default title must be provided if the title is a static value.
nl: Er moet een standaardtitel worden opgegeven indien de titel een vaste waarde heeft.

en: Use uncompressed jQuery
nl: Niet-gecomprimeerde jQuery gebruiken.

en: %error: %message in %function (line %line of %file).
nl: %error: %message in %function (regel %line van %file).

en: Include %anonymous
nl: %anonymous insluiten

en: Allow entering any user name
nl: Het invoeren van een gebruikersnaam toestaan

en: Entity info
nl: Entiteitsinformatie

en: Generated @number_menus menus, @number_links links.
nl: @number_menus menu's en @number_links links gegenereerd.

en: Deleted existing terms.
nl: Bestaande termen verwijderd.

en: Deleted existing vocabularies.
nl: Bestaande woordenlijsten verwijderd.

en: Deleted existing menus and links.
nl: Bestaande menu's en links verwijderd.

en: Created the following new menus: !menus
nl: De volgende nieuwe menu's aanmaken: !menus

en: Created @count new menu links.
nl: @count nieuwe menu-links aangemaakt.

en: Description of @name
nl: Beschrijving van @name

en: Description of @title.
nl: Beschrijving van @title.

en: <strong>Delete all content</strong> in these content types before generating new content.
nl: <strong>Verwijder alle inhoud</strong> in deze inhoudstypen voordat nieuwe inhoud gegenereerd wordt.

en: Number of terms?
nl: Aantal termen?

en: Max word length of term names
nl: Maximale woordlengte van de termnamen

en: Number of vocabularies?
nl: Aantal woordenlijsten?

en: Max word length of vocabulary names
nl: Maximale woordlengte van de woordenlijstnamen

en: Create new menu(s)
nl: Nieuwe menu('s) aanmaken

en: Generate links for these menus
nl: Links voor deze menu's genereren

en: Number of new menus to create
nl: Aantal nieuwe menu's om te genereren

en: Number of links to generate
nl: Aantal links om te genereren

en: Types of links to generate
nl: Linktypen om te genereren

en: Maximum link depth
nl: Maximale linkdiepte

en: Maximum menu width
nl: Maximale menubreedte

en: Generate terms
nl: Termen genereren

en: Generate a given number of terms. Optionally delete current terms.
nl: Een bepaald aantal termen genereren. Optioneel alle huidige termen verwijderen.

en: Generate vocabularies
nl: Woordenlijsten genereren

en: Generate a given number of vocabularies. Optionally delete current vocabularies.
nl: Genereer een bepaald aantal woordenlijsten. Verwijder desgewenst ook bestaande woordenlijsten.

en: Generate menus
nl: Menu's genereren

en: Generate a given number of menus and menu links. Optionally delete current menus.
nl: Een bepaald aantal menu's en menulinks genereren. Optioneel alle bestaande menu's verwijderen.

en: Fixed value
nl: Vaste waarde

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
nl: Het ophalen van informatie over beschikbare updates van de server is mislukt.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
nl: Niet lokaal opgeslagen vanwege ongeldige HTML-inhoud.

en: Translation saved locally.
nl: Vertaling lokaal opgeslagen.

en: Translation successfuly removed locally.
nl: Vertaling succesvol lokaal verwijderd.

en: Unknown error while saving translation locally.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het lokaal opslaan van de vertaling.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
nl: U kunt uw werk delen met !l10n_server als u de API-sleutel instelt bij !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
nl: Niet bijgewerkt vanwege missende brontekst.

en: Not saved due to missing form values.
nl: Niet opgeslagen vanwege ontbrekende formulierwaarden.

en: Not saved due to insufficient permissions.
nl: Niet opgeslagen vanwege onvoldoende toegangsrechten.

en: Added l10n_status field to locales_target.
nl: l10n_status-veld toegevoegd aan locales_target.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
nl: Mogelijk conflict met l10n_status-veld in locales_target opgelost.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
nl: Elke vertalingsindiening zal ook bij de server worden ingediend. We verzoeken u om naar <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> te gaan om uw vertalingen aan de gehele Drupal-community aan te kunnen bieden. Zorg ervoor dat u de API-sleutel voor vertalingen instelt in de gebruikersinstellingen voor elke gebruiker die deelneemt aan het vertalen van Drupal.

en: Translation sent and accepted by @server.
nl: Vertaling verzonden en geaccepteerd door @server.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
nl: Vertaling geweigerd door @server. Reason: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
nl: De verbinding met @server is mislukt vanwege de volgende fout: %error_code: %error_message.

en: Entity tokens
nl: Entiteit-tokens

en: The original-language version of this node, if one exists.
nl: De oorspronkelijke taalversie van deze node, als die bestaat.

en: Masquerade as user
nl: Vermom als gebruiker

en: Masquerade as another user.
nl: Vermom als andere gebruiker.

en: Masquerade as admin
nl: Vermom als beheerder

en: Masquerade as the site admin (UID 1).
nl: Vermom als site-beheerder (UID 1).

en: Administer Masquerade
nl: Masquerade beheren

en: The entity type.
nl: Het entiteitstype.

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Current additions
nl: Huidige toevoegingen

en: Also includes !additional_dates.
nl: Bevat ook !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
nl: Wordt herhaald !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
nl: Het jaarbereik moet in het formaat -9:+9, 2005:2010, -9:2010, of 2005:+9 zijn.

en: Administer Module Filter
nl: Module Filter beheren

en: Configure how Module Filter performs.
nl: Het gedrag van Module Filter instellen.

en: The file.
nl: Het bestand.

en: Whether the file is being displayed.
nl: Of het bestand wordt weergegeven.

en: The image file.
nl: Het afbeeldingsbestand.

en: The main body text
nl: De berichttekst.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Component %label has been executed.
nl: Component %label is uitgevoerd.

en: Custom blocks
nl: Aangepaste blokken

en: Enter the ID of an entity for this context.
nl: Geef het ID van een entiteit voor deze context.

en: Access the views administration pages.
nl: De beheerpagina's van overzichten bekijken.

en: Bypass access control when accessing views.
nl: Toegangscontrole tijdens het bekijken van overzichten omzeilen.

en: Add new view
nl: Een nieuw overzicht toevoegen

en: - Basic validation -
nl: - Basisvalidatie -

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Label HTML element
nl: HTML-element label

en: Place a colon after the label
nl: Na het label een dubbele punt plaatsen

en: Wrapper HTML element
nl: Omvattend HTML-element

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Add default classes
nl: Standaardklassen toevoegen

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
nl: Standaard Views-klassen gebruiken om het veld, veldlabel en veldinhoud te identificeren.

en: Use absolute path
nl: Absoluut pad gebruiken

en: Rel Text
nl: Rel-tekst

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
nl: Voeg de 'Rel'-eigenschap toe voor gebruik in Lightbox2 of andere JavaScript-functies.

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor gebruik in dit veld. Merk op dat omwille van de weergave-opbouw, u geen velden kunt gebruiken die na dit veld komen; als u een veld nodig heeft dat niet in de lijst staat, dient u de volgorde van de velden te wijzigen.
    Als u de tekens %5B of %5D wilt invoegen, gebruik dan de html-entiteitscodes '%5B' of '%5D'; zo niet dan zullen ze vervangen worden door lege ruimte.

en: Preserve certain tags
nl: Bepaalde tags behouden

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
nl: Geef de elementen op die u wenst te behouden in het filterproces. Bijvoorbeeld &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; zal alle 'p'- en 'br'-elementen behouden.

en: Enter mathematical expressions such as 2 + 2 or sqrt(5). You my assign variables and create mathematical functions and evaluate them. Use the ; to separate these. For example: f(x) = x + 2; f(2).
nl: Geef een wiskundige uitdrukking op zoals 2 + 2 of sqrt(5). U mag variabelen toewijzen en wiskundige functies aanmaken en evalueren. Gebruik de ; om deze te scheiden. Bijvoorbeeld: f(x) = x + 2; f(2).

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Als dit geselecteerd is, worden meervoudsvormen op een speciale manier behandeld.

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Text to use for the singular form.
nl: Bij enkelvoud te gebruiken tekst.

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoudsvorm te gebruiken tekst, @count zal door de waarde vervangen worden.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
nl: Een verschuiving ten opzichte van de huidige tijd zoals "!example1" of "!example2".

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit overzicht. Deze mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Weight for @display
nl: Gewicht voor @display

en: Translation method
nl: Vertalingsmethode

en: Select a translation method to use for Views data like header, footer, and empty text.
nl: Selecteer een vertaalmethode voor onderdelen van het overzicht zoals kop, voet, en lege tekst.

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
nl: Deze titel zal worden weergegeven in de bewerkingspagina van het overzicht in plaats van de standaardtitel. Dit kan handig zijn indien hetzelfde item tweemaal bestaat.

en: Do not pass admin strings for translation.
nl: Beheerteksten niet doorgeven voor vertaling.

en: Use Drupal core t() function. Not recommended, as it doesn't support updates to existing strings.
nl: De Drupal core-functie t() gebruiken. Dit wordt afgeraden omdat wijzigingen van reeds bestaande tekstreeksen niet wordt ondersteund.

en: If you need to translate Views labels into other languages, consider installing the <a href="!path">Internationalization</a> package's Views translation module.
nl: Als u de labels wilt vertalen in andere talen, overweeg dan het installeren van de Views Translation-module van het <a href="!path">Internationalization-pakket</a>.

en: Feed Item ID
nl: Feed item-ID

en: The unique ID of the aggregator item.
nl: De unieke ID van een aggregator-item.

en: The guid of the original imported item.
nl: De guid van het origineel geïmporteerde item.

en: Date and time of when the comment was created.
nl: De datum en tijd waarop de reactie geplaatst werd.

en: Date and time of when the comment was last updated.
nl: De datum en tijd waarop de reactie voor het laatst gewijzigd werd.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
nl: Of de reactie goedgekeurd is (of nog in de moderatiewachtrij).

en: Approved comment
nl: Goedgekeurde reactie

en: Last comment CID
nl: Laatste reactie-CID

en: Display the last comment of a node
nl: Laatste reactie van een node tonen

en: Last Comment
nl: Laatste reactie

en: The last comment of a node.
nl: Laatste reactie van een node.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
nl: Sommige rollen missen permissie voor toegang tot de inhoud, maar weergave %display heeft geen toegangscontrole.

en: The extension of the file.
nl: De extensie van het bestand.

en: File Usage
nl: Bestandsgebruik

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze node, gewoonlijk omdat het een bestand in een veld van de node is.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
nl: Een gebruiker die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de gebruiker is.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
nl: Een bestand dat is gekoppeld aan de gebruiker, meestal omdat het zich in een veld bevindt aan de gebruiker.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
nl: Een reactie die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze reactie, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
nl: Een taxonomieterm die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomieterm, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: Taxonomy Vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een taxonomiewoordenlijst die verband houdt met dit bestand. Meestal is dit een bestand in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomiewoordenlijst. Meestal bevindt dit bestand zich in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: The module managing this file relationship.
nl: De module die deze bestandsrelatie beheert.

en: The type of entity that is related to the file.
nl: Het type entiteit dat aan het bestand gerelateerd is.

en: The number of times the file is used by this entity.
nl: Het aantal keren dat een bestand door deze entiteit wordt gebruikt.

en: Machine-Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: De systeemnaam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomy: Term' gebruikt. Dit kan dubbele inhoud veroorzaken.

en: term from !field_name
nl: term van !field_name

en: Math expression
nl: Wiskundige expressie

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
nl: Evalueert een wiskundige uitdrukking en geeft deze weer.

en: Use destination
nl: Bestemming gebruiken

en: Add destination to the link
nl: Een bestemming aan de link toevoegen

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
nl: De reactielink tonen in het formulier dat wordt gebruikt in de standaardnodeteasers, in plaats van het volledige nodeformulier.

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
nl: Gebruikt door Style: Tabel om de klikbare kolom te bepalen waarmee wordt gesorteerd. De standaardwaarde is meestal voldoende.

en: Group column
nl: Groepeerkolom

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
nl: Selecteer de kolom van dit veld om de hierboven geselecteerde groepeerfunctie toe te passen.

en: Group columns (additional)
nl: Groepeerkolommen (extra)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
nl: Selecteer aanvullende kolommen van dit veld om in de query in te sluiten en op te groeperen.

en: Display download path instead of file storage URI
nl: Het downloadpad laten zien in plaats van de bestandsopslag URI

en: This will provide the full download URL rather than the internal filestream address.
nl: Dit levert de volledige download-URL in plaats van het interne filestream-adres.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De systeemnaam voor de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Display error message
nl: Foutmeldingen weergeven

en: Term name converted to Term ID
nl: Termnaam omgezet naar term-ID

en: No comment
nl: Geen reactie

en: Comment or document this display.
nl: Deze weergave van een opmerking of uitleg voorzien.

en: Query settings
nl: Query-instellingen

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
nl: Toestaan om geavanceerde instellingen voor de query-plugin in te stellen

en: The name and the description of this display
nl: De naam en beschrijving van deze weergave

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze naam wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze beschrijving wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This display's comments
nl: De opmerkingen bij deze weergave

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
nl: Deze waarde kan alleen gezien worden binnen de gebruikersinterface voor overzichten en kan worden gebruikt om deze weergave van documentatie te voorzien. U kunt dit gebruiken om aantekeningen te leveren aan andere of toekomstige beheerders van de website over hoe of waarom deze weergave ingesteld is.

en: Query options
nl: Query-opties

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
nl: Weergavenaam mag alleen uit letters, cijfers of onderliggende strepen bestaan.

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden voor paginering overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
nl: Moet deze weergave paginering weergeven? Dit is alleen relevant als paginering overgenomen wordt.

en: This will appear as the name of this block in administer >> structure >> blocks.
nl: Dit wordt gebruikt als de naam van dit blok in beheer >> structuur >> blokken.

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
nl: Tekst om weer te geven in plaats van de resultaten totdat een gebruiker een selectie maakt en een zichtbaar filter toepast.

en: Include all items option
nl: Optie 'alle items' toevoegen

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
nl: Indien geselecteerd, zal aan 'items per pagina' een extra keuze  worden toegevoegd waarmee alle items kunnen worden weergegeven.

en: All items label
nl: Label voor 'alle items'

en: Which label will be used to display all items
nl: Het te gebruiken label om alle items te tonen

en: Disable SQL rewriting
nl: Herschrijven van SQL uitschakelen

en: WARNING: Disabling SQL rewriting means that node access security is disabled. This may allow users to see data they should not be able to see if your view is misconfigured. Please use this option only if you understand and accept this security risk.
nl: WAARSCHUWING: Het uitschakelen van "SQL herschrijven" betekent dat de toegangscontrole tot de inhoud is uitgeschakeld. Als het overzicht onvoldoende nauwkeurig is ingesteld kunnen gebruikers daardoor inhoud zien die zij niet mogen zien. Gebruik deze optie alleen als u dit beveiligingsrisico begrijpt en accepteert.

en: Use Slave Server
nl: Slave-server gebruiken

en: This will make the query attempt to connect to a slave server if available.  If no slave server is defined or available, it will fall back to the default server.
nl: Dit zorgt ervoor dat de query contact probeert te maken met een slave-server (indien beschikbaar). Indien er geen slave-server opgegeven of beschikbaar is, wordt teruggevallen op de standaardserver.

en: Field Language
nl: Taal van velden

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
nl: Een veld dat vertalingen ondersteunt zal worden weergegeven in de geselecteerde taal.

en: The class to provide on each row.
nl: De klasse om aan iedere rij mee te geven.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
nl: Er kunnen veld-tokens worden gebruikt, zoals te vinden onder "Vervangingspatronen" in de rubriek "Uitvoer van dit veld herschrijven" van ieder veld.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
nl: Deze waarde zal worden weergegeven als tabelsamenvattings-attribuut in de html. Stel deze waarde in voor een betere toegankelijkheid van uw website.

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige pad worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
nl: De klasse om toe te voegen aan de wrapper, buiten de lijst.

en: List class
nl: Lijstklasse

en: The class to provide on the list element itself.
nl: De klasse om aan het lijstelement zelf toe te voegen.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
nl: Geef het basispad op voor links in deze samenvattingsweergave, bijvoorbeeld http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
    Laat de / aan begin en eind achterwege. Als hier geen waarde wordt opgegeven, zal het pad in de eerst aangetroffen paginaweergave worden gebruikt als basispad. Als geen pad wordt gevonden, wordt / gebruikt.

en: Shifts the site output down by approximately 20 pixels from the top of the viewport. If disabled, absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
nl: Verschuift de uitvoer van de website met ongeveer 20 pixels vanaf de bovenkant van het blikveld. Indien dit is uitgeschakeld kan het beheermenu absoluut of vast gepositioneerde elementen bedekken.

en: Displays the administration menu always at the top of the browser viewport (even when scrolling the page).
nl: Toont het beheermenu altijd bovenaan het blikveld van de browser, zelfs wanneer men de pagina verschuift.

en: In some browsers, this setting may result in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues.
nl: In sommige browsers kan deze instelling leiden tot een vervormde pagina, een onzichtbare muisaanwijzer, niet te selecteren onderdelen van formulieren of andere problemen.

en: Collapse module groups on the <a href="!modules-url">%modules</a> page
nl: Modulegroepen op de <a href="!modules-url">%modules</a>-pagina inklappen

en: Collapse module groups on the <a href="@permissions-url">%permissions</a> page
nl: Modulegroepen op de <a href="@permissions-url">%permissions</a>-pagina inklappen

en: Moves the tabs on all pages into the administration menu. Only possible for themes using the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code>.
nl: Verplaatst de tabbladen op alle pagina's naar het beheermenu. Dit is alleen mogelijk in thema's die gebruik maken van CSS-klassen <code>tabs primary</code> en <code>tabs secondary</code>.

en: The selected modules will not be disabled when the link %disable-developer-modules below the icon in the menu is invoked.
nl: De geselecteerde modules worden niet uitgeschakeld als de link %disable-developer-modules onder het pictogram in het menu wordt aangeroepen.

en: Access administration menu
nl: Toegang krijgen tot beheermenu

en: Display the administration menu at the top of each page.
nl: Het beheermenu aan de bovenkant van elke pagina tonen.

en: Flush caches
nl: Cache opschonen

en: Access links to flush caches in the administration menu.
nl: In het beheermenu toegang krijgen tot de links om de cache op te schonen.

en: Display Drupal links
nl: Drupallinks tonen

en: Provide Drupal.org links in the administration menu.
nl: Links naar drupal.org aan het beheermenu toevoegen.

en: Administration tools.
nl: Beheertools.

en: Rebuild system links
nl: Systeemlinks opnieuw aanmaken

en: System links derived from menu router paths have been rebuilt.
nl: De systeemlinks, welke worden afgeleid van menurouterpaden, zijn opnieuw aangemaakt.

en: Administration Development tools
nl: Beheerontwikkelingstools

en: Administration and debugging functionality for developers and site builders.
nl: Beheer- en debugfunctionaliteit voor ontwikkelaars en websitebouwers.

en: Configurable blocks titles and content.
nl: Instelbare bloktitels en inhoud.

en: Block languages
nl: Bloktalen

en: Enables language selector for blocks and optional block translation.
nl: Schakelt het taalkeuzemenu voor blokken en optionele blokvertalingen in.

en: Configurable fields descriptions, defaults, options, etc.
nl: Instelbare veldbeschrijvingen, beginwaarden, opties, etc.

en: Default translated
nl: Standaard vertaald

en: Field translation
nl: Veldvertaling

en: Translate field properties
nl: Veldeigenschappen vertalen

en: Translatable menu items: title and description.
nl: Vertaalbare menu-items: titel en beschrijving

en: Content type names, descriptions, help texts.
nl: Namen van inhoudstypes, beschrijvingen en helpteksten.

en: Extended node options for multilingual content
nl: Uitgebreide node-opties voor meertalige inhoud

en: Multilingual select
nl: Meertalig selecteren

en: API module for multilingual content selection
nl: API-module voor meertalige inhoudselectie

en: Refresh user defined strings.
nl: Ververs de door gebruikers aangemaakte tekenreeksen.

en: Vocabulary titles and term names for localizable vocabularies.
nl: Woordenlijstnamen en termen voor vertaalbare woordenlijsten.

en: Tokens related to the current date and time.
nl: Tokens gerelateerd aan de huidige datum en tijd.

en: The URL of the @entity.
nl: De URL van de @entity.

en: The content type of the node.
nl: Het inhoudstype van de node.

en: Tokens related to content types.
nl: Tokens gerelateerd aan inhoudstypes.

en: The name of the content type.
nl: De naam van het inhoudstype.

en: The unique machine-readable name of the content type.
nl: De systeemnaam van dit inhoudstype.

en: The optional description of the content type.
nl: De optionele beschrijving van het inhoudstype.

en: The number of nodes belonging to the content type.
nl: Het aantal nodes dat hoort bij dit inhoudstype.

en: The URL of the content type's edit page.
nl: De URL van de inhoudstype-bewerkpagina.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
nl: De URL van de bewerkpagina van de taxonomieterm.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
nl: De systeemnaam van de woordenlijst.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
nl: De URL van de woordenlijst-bewerkpagina.

en: The picture of the user.
nl: De foto van de gebruiker.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
nl: Het specifieke argument van de huidige pagina (bijv. 'arg:1' op de pagina 'node/1' retourneert '1').

en: Tokens related to URLs.
nl: Tokens gerelateerd aan URL's.

en: Relative URL
nl: Relatieve URL

en: The relative URL.
nl: De relatieve URL.

en: The absolute URL.
nl: De absolute URL.

en: Tokens related to menus.
nl: Tokens gerelateerd aan menu's.

en: The unique machine-readable name of the menu.
nl: De systeemnaam van het menu.

en: The optional description of the menu.
nl: De optionele beschrijving van het menu.

en: Menu link count
nl: Menulinkteller

en: The number of menu links belonging to the menu.
nl: Het aantal menulinks die bij dit menu horen.

en: The URL of the menu's edit page.
nl: De URL van de bewerkpagina van dit menu.

en: The menu of the menu link.
nl: Het menu dat bij deze menulink hoort.

en: The URL of the menu link's edit page.
nl: De URL van de bewerkpagina van deze menulink.

en: @category @type field.
nl: @category @type-veld

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
nl[0]: Het %element-title dient minimaal een token te bevatten.
nl[1]: Het %element-title dient mintens @count tokens te bevatten.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
nl[0]: Het %element-title mag hooguit een token bevatten.
nl[1]: Het %element-title moet hooguit @count tokens bevatten.

en: Content paths
nl: Inhoudspaden

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (wordt toegepast op alle inhoudstypes waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon voor @node_type (toegepast op alle @node_type inhoudstypen waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)

en: Approve link
nl: Link voor goedkeuren

en: Content access
nl: Toegang tot inhoud

[ctx: datetime]
en: All day
nl: Hele dag

[ctx: datetime]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: datetime]
en: Month
nl: Maand

[ctx: datetime]
en: Day
nl: Dag

en: Display:
nl: Weergave:

en: Multiple values:
nl: Meerdere waarden:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
nl: Geef een aantal waarden op om weer te geven. Leeg laten om alle waarden weer te geven.

en: starting from @isodate
nl: beginnend op @isodate

en: ending with @isodate
nl: eindigend op @isodate

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
nl: Specifieke start en/of stop data instellen in het formaat YYYY-MM-DDTTHH:MM:SS, of leeglaten voor alle beschikbare data.

en: Repeat rule:
nl: Herhalingsregel:

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
nl: Hoeveel tijdselementen dienen wergegeven te worden in de 'tijd geleden' tekst.

en: Show @count value(s) starting with @date1, ending with @date2
nl: Toon @count waarde(n), beginnend op @date1 en eindigend op @date2.

en: earliest
nl: vroegste

en: latest
nl: laatste

en: Show repeat rule
nl: Herhalingsregel tonen

en: Display time ago, showing @interval units.
nl: Tijd geleden weergeven, met @interval eenheden.

en: View Repeating Dates
nl: Herhalende datums bekijken

en: The duration of the time period given by the dates.
nl: De duur van de periode aangegeven door de datums.

[ctx: datetime]
en: Hour
nl: Uur

[ctx: datetime]
en: Minute
nl: Minuut

[ctx: datetime]
en: Second
nl: Seconde

en: The year is invalid.
nl: Het jaar is ongeldig.

en: The month is invalid.
nl: De maand is ongeldig.

en: The day is invalid.
nl: De dag is ongeldig.

en: The hour is invalid.
nl: Het uur is ongeldig.

en: The minute is invalid.
nl: De minuut is ongeldig.

en: The second is invalid.
nl: De seconde is ongeldig.

[ctx: date_order]
en: First
nl: eerste

[ctx: date_order]
en: Second
nl: tweede

[ctx: date_order]
en: Third
nl: derde

[ctx: date_order]
en: Fourth
nl: vierde

[ctx: date_order]
en: Fifth
nl: vijfde

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
nl: laatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Next to last
nl: voorlaatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Third from last
nl: op drie na laatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Fourth from last
nl: op vier na laatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Fifth from last
nl: op vijf na laatste

[ctx: date_nav]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: date_nav]
en: Next
nl: Volgende

en: Configure the Date Popup settings.
nl: Datumpopup instellen.

en: Add exception
nl: Uitzondering toevoegen

en: Add addition
nl: Aanvulling toevoegen

[ctx: date_order]
en: Every
nl: elke

[ctx: day_name]
en: Sunday
nl: zondag

[ctx: day_name]
en: Monday
nl: maandag

[ctx: day_name]
en: Tuesday
nl: dinsdag

[ctx: day_name]
en: Wednesday
nl: woensdag

[ctx: day_name]
en: Thursday
nl: donderdag

[ctx: day_name]
en: Friday
nl: vrijdag

[ctx: day_name]
en: Saturday
nl: zaterdag

en: This operation does not yet work for the Drupal 7 version.
nl: Deze bewerking werkt nog niet in Drupal 7.

en: Range of allowed years, oldest to newest. '-1:+1 means oldest date is one year back, newest is one year forward from current year.
nl: Bereik van toegestane jaren, oudste naar nieuwste '-1:+1' betekent dat de oudste datum 1 jaar terug ligt, de nieuwste ligt 1 jaar vooruit.

en: Your content type @name has been created.
nl: Het inhoudstype @name werd aangemaakt.

en: Your date field @name has been created.
nl: Het datumveld @name werd aangemaakt.

en: Administer date tools
nl: datum-hulpmiddelen beheren

en: Easy creation of date content types and calendars.
nl: Gemakkelijk datum-inhoudstypen en kalenders creëren.

en: Views integration for date fields and date functionality.
nl: Views-integratie voor datumvelden en -functionaliteit.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Teruggave van items die een overeenkomstig datumveld bevatten (datum = field_1 OR field_2) of alleen items die volledig overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (datum = field_1 AND field_2).

en: Forum containers
nl: Forumcontainers

en: Allows version dependent and shared usage of external libraries.
nl: Staat het gedeelde gebruik toe van versieafhankelijke, externe bibliotheken.

en: 5 minute
nl: 5 minuten

en: 15 minute
nl: 15 minuten

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
nl: Weet u zeker dat u de XML-sitemap wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
nl: Weet u zeker dat u de XML-sitemap opnieuw wilt opbouwen?

en: The sitemaps were not successfully regenerated.
nl: De sitemaps werden niet succesvol opnieuw gegenereerd.

en: The sitemap links were rebuilt.
nl: De sitemap-links werden opnieuw opgebouwd.

en: The sitemap links were not successfully rebuilt.
nl: De sitemap-links werden niet succesvol opnieuw opgebouwd.

en: Finished XML sitemap generation in @elapsed. Memory usage: @memory-peak.
nl: XML-sitemap is in @elapsed afgerond. Geheugengebruik: @memory-peak.

en: The front page path can be changed in the <a href="@url-frontpage">site information configuration</a>.
nl: De voorpagina kan worden veranderd in de <a href="@url-frontpage">websitegegevens-instellingen</a>.

en: XML sitemap settings for the @bundle-label %bundle have been saved.
nl: XML sitemap-instellingen voor de @bundle-label %bundle zijn opgeslagen.

en: Configure your site's XML sitemaps to help search engines find and index pages on your site.
nl: Stel de XML-sitemaps in zodat zoekmachines de websitepagina's kunnen vinden en indexeren.

en: Edit XML sitemap
nl: XML-sitemap bewerken

en: Delete XML sitemap
nl: XML-sitemap verwijderen

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
nl: De map werd niet gevonden of is niet beschrijfbaar door de server. Zie <a href="@docpage">@docpage</a> voor meer informatie.

en: The following directories were not found or are not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information. !directories
nl: De volgende mappen werden niet gevonden of zijn niet beschrijfbaar door de server. Zie <a href="@docpage">@docpage</a> voor meer informatie. !directories

en: Delete custom link
nl: Aangepaste link verwijderen

en: The following search engines have deprecated their XML sitemap ping services and have been disabled: !list.
nl: De volgende zoekmachines bieden geen ondersteuning meer voor de XML-sitemap ping diensten en zijn uitgeschakeld: !list.

en: XML sitemap modal UI
nl: XML-sitemap modal UI

en: Provides an AJAX modal UI for common XML sitemap tasks.
nl: Voorziet in een AJAX modal UI voor algemene XML-sitemap taken.

en: Content revisions
nl: Inhoudsrevisies

en: Languages for content
nl: Talen voor inhoud.

en: Enabled languages only.
nl: Enkel ingeschakelde talen.

en: All defined languages will be allowed.
nl: Alle gedefiniëerde talen worden toegelaten.

en: Determines which languages will be allowed for content creation.
nl: Bepaalt welke talen worden toegelaten voor het aanmaken van inhoud.

en: Mixed options for multilingual sites.
nl: Gemengde opties voor meertalige sites.

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
nl: Als geen enkele taal geselecteerd is wordt het blok voor alle talen getoond.

en: Not translatable
nl: Niet vertaalbaar

en: Restricted to certain languages
nl: Beperkt tot bepaalde talen

en: Administer content translations
nl: Vertalingen van de inhoud beheren

en: The path translation has been saved.
nl: De vertaling van het pad is opgeslagen

en: Path translation.
nl: Padvertaling.

en: Add path translation
nl: Padvertaling toevoegen

en: Edit path translation
nl: Padvertaling bewerken

en: Path translation
nl: Padvertaling

en: Content to filter by language
nl: Inhoud filteren op taal

en: Translatable text formats
nl: Vertaalbare tekstformaten

en: <strong>Important:</strong> To configure which text formats are safe for translation, visit the <a href="@configure-strings">configure strings</a> page before refreshing your strings.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> Om in te stellen welke tekstformaten veilig te vertalen zijn, bezoekt u de <a href="@configure-strings">instellingen voor meertaligheid</a> voordat de tekenreeksen worden ververst.

en: Text format: @name
nl: Tekstformaat: @name

en: Options for user defined strings.
nl: Opties voor de door gebruikers gedefinieerde tekenreeksen.

en: Create also new revision for translations
nl: Een nieuwe revisie voor de vertalingen aanmaken

en: Standard node fields
nl: Standaard node-velden

en: Configurable fields
nl: Instelbare velden

en: Multilingual variables, main variable names.
nl: Meertalige variabelen, de belangrijkste variabelenamen.

en: Multilingual variables, real variable names.
nl: Meertalige variabelen, echte namen van variabelen.

en: Configure multilingual variables.
nl: Meertalige variabelen instellen.

en: Multilingual variables that switch language depending on page language.
nl: Meertalige variabelen die van taal verwisselen afhankelijk van de pagina taal.

en: %time hence
nl: over %time

en: Export misses plugin information.
nl: Export mist plugin-informatie

en: Missing the required module %module.
nl: De vereiste module %module ontbreekt.

en: Import rule
nl: Regel importeren

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: If checked, any existing configuration with the same identifier will be replaced by the import.
nl: Wanneer geselecteerd, worden bij import alle bestaande instellingen met dezelfde ID vervangen.

en: Import of @entity %label failed, a @entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
nl: Importeren van @entity %label is mislukt, een @entity met dezelfde naam bestaat al. Selecteer de overschrijf-optie om te vervangen.

en: You have insufficient access permissions for importing this Rules configuration.
nl: U hebt niet de juiste toegangsrechten om deze Rules-instellingen te importeren.

en: Imported @entity %label.
nl: @entity %label geïmporteerd.

en: Order rules that react on the same event. Rules with a higher weight are evaluated after rules with less weight.
nl: Sorteer regels die op dezelfde gebeurtenis reageren. Regels met een kleiner gewicht worden eerder behandeld dan regels met een groter gewicht.

en: Language selection
nl: Taalkeuze

en: Optional descriptive name for this set.
nl: Optionele beschrijvende naam voor deze set.

en: There are no path translations to save.
nl: Er zijn geen vertalingen van het pad om op te slaan.

en: Enable for specific pages
nl: Voor specifieke pagina's inschakelen

en: Select nodes by language
nl: Nodes per taal selecteren

en: Select taxonomy terms by language
nl: Taxonomietermen per taal selecteren

en: Enable translation for language
nl: Vertaling per taal inschakelen

en: Debug string translation
nl: Tekenreeksvertaling debuggen

en: There are no translations to be saved.
nl: Er zijn geen vertalingen om op te slaan.

en: Name (localized)
nl: Naam (gelokaliseerd)

en: Description (localized)
nl: Omschrijving (gelokaliseerd)

en: Vocabulary (localized)
nl: Woordenlijst (gelokaliseerd)

en: Parent term (localized)
nl: Bovenliggende term (gelokaliseerd)

en: Link (localized)
nl: Link (gelocaliseerd)

en: Plain text (localized)
nl: Platte tekst (gelokaliseerd)

en: Translation set
nl: Vertalingset

en: Translation sets
nl: Vertalingsets

en: Translation sets overview.
nl: Overzicht van vertalingsets.

en: Overview of existing translation sets.
nl: Overzicht van bestaande vertalingsets.

en: Simple translation sets API for generic objects
nl: Eenvoudig vertalingset-API voor generieke objecten

en: Multilingual forum
nl: Meertalig forum

en: Enables multilingual forum, translates names and containers.
nl: Schakel meertalig forum in, dit vertaald namen en containers.

en: Enter items that will be considered as translations of each other.
nl: Voer de items in die worden beschouwd als vertalingen van elkaar.

en: The item translation has been saved.
nl: De vertaling van het item is opgeslagen.

en: The item translation has been deleted.
nl: De vertaling van het item is verwijderd.

en: Translation redirect
nl: Vertaling omleiden

en: Skip tags
nl: Labels overslaan

en: No translation sets available.
nl: Geen vertalingsets beschikbaar.

en: No translations
nl: Geen vertalingen

en: Extended language options
nl: Uitgebreide taalopties

en: Redirect to translated page when available. SEO for multilingual sites.
nl: Indien beschikbaar, omleiden naar de vertaalde pagina. SEO voor meertalige sites.

en: Completed.
nl: Voltooid.

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
nl: Instellingen gebruikt door de tabblad-weergave van de modulepagina.

en: Number of enabled modules
nl: Aantal ingeschakelde modules

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
nl: Toon zowel het aantal ingeschakelde modules in het actieve tabblad als het totaal aantal modules.

en: Save dynamic positioning
nl: Dynamische positionering opslaan

en: DEVELOPMENTAL: For sites with lots of tabs, enable to help keep the 'Save configuration' button more accessible.
nl: IN ONTWIKKELING: Deze functie helpt om de knop 'Configuratie opslaan' toegankelijker te houden voor websites met veel tabbladen.

en: !enabled of !total
nl: !enabled van !total

en: Divide module groups into tabbed list.
nl: Toon elke groep van modules in een eigen tabblad.

en: Select date field(s) to filter.
nl: Datumveld(en) selecteren om te filteren.

en: Underscore
nl: Onderstrepingsteken

en: Slideshow Type
nl: Slideshow-type

en: !module options
nl: !module opties

en: !location Widgets
nl: !location-widgets

en: Weight of the !name
nl: Gewicht van de !name

en: Style of the pager
nl: Pagineringsstijl

en: Wait for all the slide images to load
nl: Wachten op het laden van alle afbeeldingen

en: Applied Options
nl: Toegepaste opties

en: There was no action specified.
nl: Er is geen actie gespecificeerd.

en: An invalid integer was specified for slideNum.
nl: Er is een ongeldig geheel getal opgegeven voor slideNum.

en: Visuals for newly enabled and disabled modules
nl: Visuele aanduiding voor nieuw in- of uitgeschakelde modules

en: Adds a basic count to tabs of modules being enabled/disabled and colors the module row pending it's being enabled or disabled
nl: Toont op de tabbladen het aantal modules dat wordt in- of uitgeschakeld en kleurt de rij van de module als deze wordt in- of uitgeschakeld.

en: All Day
nl: Hele dag

en: The language switcher will appear only after configuring <a href="!url">language detection</a>. You need to enable at least one method that alters URLs like <em>URL</em> or <em>Session</em>.
nl: De taalkeuze zal pas verschijnen na instellen van de <a href="!url">taaldetectie</a>. U dient tenminste één methode te activeren die URLs aanpast, zoals <em>URL</em> of <em>Sessie</em>.

en: Select translations
nl: Vertalingen selecteren

en: Predefined language. If set, it will apply to all items.
nl: Vooraf gedefinieerde taal. Indien ingesteld, zal het voor alle items gelden.

en: Site Information
nl: Website-informatie

en: Entity: bundle
nl: Entiteit: bundel

en: @entity: Bundle
nl: @entity: bundel

en: Revision information.
nl: Revisie-informatie.

en: Information related to the current page request.
nl: Informatie gerelateerd aan de huidige page-request.

en: Add a new !plugin
nl: Een nieuwe !plugin toevoegen

en: Export %name
nl: %name exporteren

en: Converting %plugin %name...
nl: %plugin %name converteren...

en: rule set
nl: regelset

en: @entity identifier
nl: @entity-ID

en: Bypass views access control
nl: Toegangscontrole van overzichten omzeilen

en: No results behavior
nl: Gedrag bij ontbreken van resultaten

en: Edit @section
nl: @section bewerken

en: Edit this view to add a display.
nl: Dit overzicht bewerken om een weergave toe te voegen.

en: Add view from template
nl: Met een template een overzicht toevoegen

en: View to insert
nl: In te voegen overzicht

en: The view to insert into this area.
nl: Het in dit gebied in te voegen overzicht

en: Inherit contextual filters
nl: Contextuele filters overnemen

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
nl: Indien aangevinkt zal dit overzicht dezelfde contextuele filters krijgen als de bovenliggende.

en: Recursion detected in view @view display @display.
nl: Recursie gedetecteerd in overzicht @view weergave @display.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>NIET</em> in de URL bevindt

en: Exception value
nl: Uitzonderingswaarde

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
nl: Wanneer deze waarde ontvangen wordt zal het filter genegeerd worden; bijvoorbeeld 'alle waarden'

en: Override the view and other argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titels van het overzicht en andere argumenten overschrijven. Gebruik '%1' voor het eerste argument, '%2' voor het tweede, etc.

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>WEL</em> in de URL bevindt of wanneer een standaardwaarde wordt meegegeven

en: Provide title
nl: Titel ingeven

en: Override breadcrumb
nl: Kruimelpad overschrijven

en: Provide breadcrumb
nl: Kruimelpad ingeven

en: Enter a breadcrumb name you would like to use. See "Title" for percent substitutions.
nl: Voer een naam in om te gebruiken als kruimelpad. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: Specify validation criteria
nl: Validatiecriteria opgeven

en: Action to take if filter value does not validate
nl: Te ondernemen actie als de filterwaarde ongeldig is

en: Display all results for the specified field
nl: Alle resultaten voor het opgegeven veld weergeven

en: Provide default value
nl: Standaardwaarde opgeven

en: Show "Page not found"
nl: 'Pagina niet gevonden' weergeven

en: Display a summary
nl: Samenvatting tonen

en: Display contents of "No results found"
nl: Inhoud van 'Geen resultaten gevonden' weergeven

en: Skip default argument for view URL
nl: Standaardargument niet opnemen in de URL van het overzicht

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
nl: Kies of dit standaardargument moet worden opgenomen in de URL voor dit overzicht. Weglaten is bv. nuttig bij feeds.

en: Number of records
nl: Aantal records

[ctx: Sort order]
en: Default sort
nl: Standaardsortering

[ctx: Sort order]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Sort order]
en: Numerical
nl: Numeriek

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Gebruikers kunnen meerdere waarden in de vorm van 1+2+3 (voor OR) of 1,2,3 (voor AND) invullen als dit geselecteerd is.

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
nl: Indien geselecteerd, kunnen meerdere instanties van dit filter samenwerken, waardoor meerdere waarden aangeleverd worden aan het zelfde filter. Deze instelling is niet compatibel met de instelling 'Ontdubbelen'.

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd, worden de voor het filter ingevoerde nummers niet gebruikt om te beperken, maar om deze uit te sluiten van het overzicht.

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
nl: De woordenlijstmodus beperkt het aantal tekens in de filterwaarde. Hierdoor kan de samenvattingsweergave als een woordenlijst worden gebruikt.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
nl: Hoeveel tekens van de filterwaarde gebruiken. Bij 1, zullen alle velden die beginnen met de eerste letter van de filterwaarde voldoen aan het filter.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe moeten hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet bij weergave van de titel en de samenvatting.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
nl: Hoe moeten in het URL-pad de hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet. Gebruik dit alleen met Postgres omdat dat gebruik maakt van hoofdlettergevoelige vergelijkingen.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Create a label
nl: Een label aanmaken

en: Enable to create a label for this field.
nl: Inschakelen om een label te maken voor dit veld.

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen. Dit wordt vaak gebruikt om velden te groeperen, of om het veld als token te gebruiken binnen een ander veld.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit veld te plaatsen, bijvoorbeeld H1, H2, etc.

en: Create a CSS class
nl: Een CSS-klasse maken

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit label te plaatsen, bijv H1, H2, etc.

en: Rewrite results
nl: Resultaten herschrijven

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
nl: Inschakelen om de uitvoer van dit veld met eigen tekst of tokens te overschrijven.

en: Replace spaces with dashes
nl: Spaties door koppeltekens vervangen

en: External server URL
nl: URL van externe server

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
nl: Linkt naar een externe server door middel van een volledige URL: bijv.: 'http://www.example.com' of 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
nl: Inschakelen om het veld in te korten tot de maximale tekstlengte

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
nl: Regeleinden omzetten in HTML &lt;br&gt;-codes.

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
nl: Indien aangevinkt, zullen alle regeleinden (bijv.: \n) worden omgezet in HTML-elementen &lt;br&gt;.

en: No results text
nl: Tekst als er geen resultaten zijn

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
nl: Inschakelen om de 'Tekst als er geen resultaten zijn' te tonen als het veld het getal 0 bevat.

en: Time hence
nl: Resterende tijd

en: Time hence (with "hence" appended)
nl: Resterende tijd (voorafgegaan door 'over')

en: Time span (future dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in de toekomst worden voorafgegaan door '-')

en: Time span (past dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in het verleden worden voorafgegaan door '-')

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
nl: Hoe moeten geserialiseerde gegevens worden weergegeven? U kan een aangepaste array/object-sleutel of print_r toepassen op de volledige uitvoer.

en: Full data (unserialized)
nl: Volledige gegevens (niet-geserialiseerd)

en: Full data (serialized)
nl: Volledige gegevens (geserialiseerd)

en: A certain key
nl: Een bepaalde sleutel

en: Which key should be displayed
nl: Welke sleutel moet worden weergegeven

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
nl: Geef een sleutel op als u een sleutel van de gegevens wilt tonen.

en: How many different units to display in the string.
nl: Hoeveel verschillende eenheden moeten in de tekst worden weergegeven.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: Dit filter is niet zichtbaar. Maak het zichtbaar zodat bezoekers de filterwaarden kunnen aanpassen.

en: Expose filter
nl: Filter zichtbaar maken

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Dit filter is zichtbaar. Als u het verbergt, kunnen bezoekers de filterwaarden niet aanpassen.

en: Hide filter
nl: Filter verbergen

en: Expose operator
nl: Operator zichtbaar maken

en: Allow the user to choose the operator.
nl: Gebruiker toestaan de operator te kiezen.

en: Allow multiple selections
nl: Meervoudige selectie toestaan

en: Enable to allow users to select multiple items.
nl: Gebruikers toestaan meerdere items te selecteren.

en: Remember the last selection
nl: Laatste keuze onthouden

en: Enable to remember the last selection made by the user.
nl: Laatste keuze van de gebruiker onthouden.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
nl: Selecteer een waarde, tenzij dit een niet-verplicht zichtbaar filter is.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
nl: Inschakelen om items te verbergen die deze relatie niet bevatten

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: De sortering is niet zichtbaar. Maak deze zichtbaar zodat gebruikers deze kunnen aanpassen.

en: Expose sort
nl: Sortering zichtbaar maken

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Deze sortering is zichtbaar. Als u de sortering verbergt, kunnen gebruikers deze niet meer veranderen.

en: Hide sort
nl: Sortering verbergen

en: Provide description
nl: Een beschrijving opgeven

en: Save & exit
nl: Opslaan en afsluiten

en: Continue & edit
nl: Doorgaan en bewerken

en: Update "@title" choice
nl: Keuze '@title' bijwerken

en: Update "@title" choice (@number)
nl: Keuze '@title' (@number) bijwerken

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
nl: Het overzicht is opgeslagen. U kunt hem aanpassen in de lijst hieronder.

en: Database overriding code
nl: Database overschrijft code

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om dit overzicht te verwijderen.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om de wijzigingen ongedaan te maken.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
nl: De weergave(n) van dit overzicht aanpassen of nieuwe weergaven toevoegen.

en: edit view name/description
nl: naam en beschrijving van het overzicht bewerken

en: analyze view
nl: overzicht analyseren

en: clone view
nl: overzicht dupliceren

en: export view
nl: overzicht exporteren

en: revert view
nl: overzicht terugplaatsen

en: delete view
nl: overzicht verwijderen

en: Add !display
nl: !display toevoegen

en: @display_title details
nl: @display_title-details

en: Auto preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: Preview with contextual filters:
nl: Voorbeeldweergave met contextuele filters:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
nl: Contextuele filterwaarden scheiden met een '/'. Bijvoorbeeld %example.

en: Apply and continue
nl: Toepassen en doorgaan

en: @current of @total
nl: @current van @total

en: All displays (except overridden)
nl: Alle weergaven (behalve overschreven)

en: All displays
nl: Alle weergaven

en: This @display_type (override)
nl: Deze @display_type (overschrijven)

en: View name and description
nl: Overzichtsnaam en -omschrijving

en: A descriptive human-readable name for this view. Spaces are allowed
nl: Een beschrijvende voor mensen begrijpelijke naam voor dit overzicht. Spaties zijn toegestaan.

en: Create new filter group
nl: Nieuwe filtergroep aanmaken

en: No filters have been added.
nl: Geen filters toegevoegd.

en: Drag to add filters.
nl: Sleep om filters toe te voegen.

en: Add and configure @types
nl: @types toevoegen en instellen

en: Configure @type: @item
nl: @type instellen: @item

en: Show filters on the list of views
nl: Filters bij de overzichtslijst tonen

en: Show advanced help warning
nl: Uitgebreide hulp-waarschuwing weergeven

en: Always show the master display
nl: Altijd de hoofdweergave tonen

en: Advanced users of views may choose to see the master (i.e. default) display.
nl: Gevorderde gebruikers van overzichten kunnen kiezen om de hoofdweergave (de standaardweergave) te zien.

en: Always show advanced display settings
nl: Geavanceerde weergave-instellingen altijd tonen

en: Default to showing advanced display settings, such as relationships and contextual filters.
nl: Geavanceerde weergaveinstellingen, zoals relaties en contextuele filters, worden standaard weergegeven.

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
nl: Label voor de waarde 'alle' bij niet-verplichte enkelvoudige keuzelijsten in  zichtbare filters

en: Live preview settings
nl: Instellingen van voorbeeldweergave

en: Automatically update preview on changes
nl: Preview automatisch bijwerken bij wijzigingen

en: Show information and statistics about the view during live preview
nl: Informatie en statistieken over het overzicht tonen tijdens live-voorbeeldweergave

en: Above the preview
nl: Boven de voorbeeldweergave

en: Below the preview
nl: Onder de voorbeeldweergave

en: Show the SQL query
nl: De SQL-query weergeven

en: Show performance statistics
nl: Prestatiestatistieken tonen

en: Disable JavaScript with Views
nl: JavaScript bij Overzichten uitschakelen

en: If you are having problems with the JavaScript, you can disable it here. The Views UI should degrade and still be usable without javascript; it's just not as good.
nl: Als u problemen hebt met JavaScript, kunt u het hier uitschakelen. De Views UI zal degraderen maar kan zonder javascript nog worden gebruikt. Het is alleen minder goed.

en: There are no templates available.
nl: Er zijn geen templates beschikbaar.

en: Display | Displays
nl[0]: Weergave
nl[1]: Weergaven

en: Unformatted list
nl: Onopgemaakte lijst

en: HTML list
nl: HTML-lijst

en: Contextual filters
nl: Contextuele filters

en: contextual filters
nl: contextuele filters

en: Contextual filter
nl: Contextueel filter

en: contextual filter
nl: contextueel filter

en: filter criteria
nl: filtercriteria

en: Filter criterion
nl: Filtercriterium

en: filter criterion
nl: filtercriterium

en: no results behavior
nl: gedrag bij ontbreken van resultaten

en: The content to which the comment is a reply to.
nl: De inhoud waarop is gereageerd.

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: The content title.
nl: De titel van de inhoud.

en: The date the content was posted.
nl: De datum waarop de inhoud is aangemaakt.

en: The date the content was last updated.
nl: De datum waarop de inhoud voor het laatst is bijgewerkt.

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
nl: Het inhoudstype (Bijv.: 'blog-item', 'forumbericht', 'verhaal', etc).

en: Whether or not the content is published.
nl: Of de inhoud gepubliceerd is.

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
nl: Filtert ongepubliceerde inhoud weg als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
nl: Of de inhoud op de voorpagina is gepubliceerd.

en: Whether or not the content is sticky.
nl: Of de inhoud 'vastgeplakt bovenaan de lijst' is.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
nl: Of de inhoud wel of niet vastgeplakt is. Om de vastgeplakte inhoud eerst te zien zet dit op aflopend.

en: Provide a simple link to the content.
nl: Levert een eenvoudige link naar de inhoud.

en: Provide a simple link to edit the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te verwijderen.

en: The aliased path to this content.
nl: De padalias naar deze inhoud.

en: Relate content to the user who created it.
nl: Verbind inhoud met de gebruiker die het gecreëerd heeft.

en: User has a revision
nl: Gebruiker heeft een revisie

en: All nodes where a certain user has a revision
nl: Alle nodes waarbij een bepaalde gebruiker een revisie heeft

en: Content revision
nl: Inhoudsrevisie

en: Content revision is a history of changes to content.
nl: Inhoudsrevisie is het bijhouden van inhoudelijke wijzigingen.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
nl: Verbind een inhoudsrevisie met de gebruiker die de revisie gedaan heeft.

en: The revision ID of the content revision.
nl: De revisie-ID van de inhoudsrevisie

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoudsrevisie te verwijderen.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
nl: Filter de inhoud op weergavetoegang. <strong> Niet nodig als de node wordt gebruikt als basistabel.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
nl: Toon een marker als de inhoud nieuw of bijgewerkt is.

en: Show only content that is new or updated.
nl: Toon alleen inhoud die nieuw of bijgewerkt is.

en: Display the content with standard node view.
nl: Toon de inhoud met de standaard node-weergave.

en: Content ID from URL
nl: Inhoud-ID uit de URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
nl: Inhoud die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit bestand voorkomt in een veld van de inhoud.

en: Module/Theme/Theme engine
nl: Module, thema, template-machine

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
nl: Modules, thema's en template-machines in deze Drupal-installatie

en: Module/Theme/Theme engine filename
nl: Bestandsnamen van modules, thema's en template-machines.

en: Module/Theme/Theme engine name
nl: Systeemnaam van de module, thema of template-machine

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
nl: Toestaan dat de 'diepte' voor Taxonomy: Term-ID (met diepte) kan worden aangepast via een extra contextuele filterwaarde.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
nl: Inhoud die ofwel onvertaald is, of de brontaal van een vertalingset is.

en: Content that is a translation of a source translation.
nl: Inhoud die een vertaling is van een bronvertaling.

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
nl: De vertaalstatus van de inhoud; of de vertaling al dan niet bijgewerkt dient te worden.

en: Content authored
nl: Auteur van de inhoud

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
nl: Verbind de inhoud met de gebruiker die het heeft aangemaakt. Deze verbinding maakt éen record voor ieder inhoudsitem dat de gebruiker heeft aangemaakt.

en: Provide a simple link to cancel the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker op te heffen.

en: Provide serialized data of the user
nl: Levert geserialiseerde gegevens van de gebruiker.

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
nl: Een contextuele filterwaarde kan worden genegeerd. De query zal niet veranderd worden door deze contextuele filterwaarde. Kan gebruikt worden wanneer de contextuele filterwaarde van de URL afkomt, en een deel van de URL genegeerd moet worden.

en: View area
nl: Overzichtsgebied

en: Insert a view inside an area.
nl: Een overzicht in een gebied plaatsen.

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Use field template
nl: Veldtemplate gebruiken

en: If checked, field api classes will be added using field.tpl.php (or equivalent). This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
nl: Indien aangevinkt, worden CSS-klassen toegevoegd door gebruik te maken van field.tpl.php (of equivalent). Dit is niet aanbevolen tenzij de CSS afhankelijk van deze klassen is. Indien niet aangevinkt wordt het template niet gebruikt.

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
nl: Als deze optie geselecteerd is, worden de waarden van de groep Weergavetype en Scheidingsteken genegeerd.

en: Multiple field settings
nl: Instellingen voor meerdere velden

en: Display all values in the same row
nl: Alle waarden in dezelfde rij weergeven

en: Display @count value(s)
nl: @count waarde(n) weergeven

en: Raw @column
nl: Onbewerkte @column

en: Native language
nl: Moedertaal

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
nl: Wanneer aangevinkt zal de oorspronkelijke naam van de taal worden weergegeven

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
nl: Selecteer deze optie om een absolute link te tonen. Verplicht als dit pad wordt gebruikt als een bestemmingslink (zoals in 'Dit veld als link tonen' hierboven).

en: Link this field to its content revision
nl: Dit veld aan de inhoudsrevisie linken

en: Display field as the content type machine name.
nl: Het veld als systeemnaam van het inhoudstype tonen.

en: Choose one or more content types to validate with.
nl: Kies één of meer inhoudstypes om op te valideren.

en: Validate user has access to the content
nl: Controleren of de gebruiker toegang tot de inhoud heeft

en: Access operation to check
nl: Te controleren toegangsbewerking

en: Filter value format
nl: Notatie filterwaarde

en: Display comments
nl: Reacties weergeven

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
nl: Selecteer een alternatief standaardtabelsorteringsveld om te gebruiken als het zoekscoreveld niet beschikbaar is.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
nl: Als dit geselecteerd is, kunnen gebruikers meerdere waarden invullen in de vorm van 1+2+3. In verband met het aantal JOIN's dat vereist zou zijn, wordt AND in combinatie met dit filter behandeld als OR.

en: Load default filter from term page
nl: Standaardfilter van de termpagina laden

en: Filter value type
nl: Soort filterwaarde

en: Select the form of this filter value; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as the filter.
nl: Selecteer de vorm van deze filterwaarde; bij het gebruik van termnaam is het in het algemeen efficiënter om deze om te zetten naar een term-ID en als filter 'Taxonomie: term-ID' te gebruiken in plaats van 'Taxonomie: termnaam'.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
nl: Streepjes in URL omzetten naar spaties in filterwaarden voor termen

en: Include untranslated content
nl: Onvertaalde inhoud opnemen

en: Enable to display different text for anonymous users.
nl: Inschakelen om andere tekst weer te geven voor anonieme gebruikers.

en: Type of user filter value to allow
nl: Het type gebruikersfilter dat is toegestaan

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
nl: Opmerking: u heeft geen toestemming om dit te veranderen. Als u het standaardfilter verandert, gaat deze instelling onherroepelijk verloren.

en: PHP contextual filter code
nl: PHP-code contextueel filter

en: Change the way content is formatted.
nl: De wijze waarop de inhoud wordt opgemaakt veranderen.

en: Change settings for this format
nl: Instellingen voor deze opmaak wijzigen

en: Change the way each row in the view is styled.
nl: De wijze waarop elke rij in het overzicht is opgemaakt veranderen.

en: Hide attachments in summary
nl: Bijlagen in samenvatting verbergen

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
nl: Instellen of bijlagen wel of niet worden weergegeven bij een contextueel filter-samenvatting.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
nl: Bijlagen verbergen bij het tonen van een samenvatting van een contextueel filter

en: You may also adjust the !settings for the currently selected access restriction.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor de huidige geselecteerde toegangsbeperking.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected cache mechanism.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor het huidige geselecteerde cachingmechanisme.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style.
nl: Het is ook mogelijk de !settings aan te passen voor de huidige geselecteerde stijl.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style.
nl: U kunt ook de !settings voor de huidige geselecteerde rijstijl aanpassen.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected pager.
nl: Het is ook mogelijk de !settings voor het geselecteerde pagineringstype aan te passen.

en: Attachment position
nl: Bijlagepositie

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden van contextuele filters overnemen van de weergave waarvan het een bijlage is?

en: Block caching
nl: Blokcaching

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
nl: Dit overzicht wordt bij het bezoeken van dit pad weergegeven. Gebruik bijvoorbeeld 'pad/%/%/feed' of 'pad/%/%/rss.xml', met voor ieder ingesteld contextueel filter een  %-teken in het pad.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%/feed".
nl: Dit overzicht wordt getoond door het bezoeken van dit pad op de website. U kunt '%' in de URL gebruiken om waarden te vertegenwoordigen die gebruikt kunnen worden door contextuele filters. Bijvoobeeld 'node/%/feed'.

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een menu te gebruiken, maar de menulinktekst is niet ingesteld.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een hoofdmenu te gebruiken, maar de hoofdmenulinktekst is niet ingesteld.

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: Gepagineerd, @count items, @skip overslaan

en: @count item | Paged, @count items
nl[0]: @count item
nl[1]: Gepagineerd, @count items

en: Disabling SQL rewriting will disable node_access checks as well as other modules that implement hook_query_alter().
nl: Het uitschakelen van het herschrijven van SQL schakelt node_access_checks uit evenals andere modules die gebruik maken van hook_query_alter()

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
nl: Indien u deze optie uitschakelt, zal een raster van slechts een rij hetzelfde aantal tabelcellen (<TD>) als items hebben. Uitschakelen kan problemen geven met CSS.

en: If checked, the current contextual filter value will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal de huidige contextuele filterwaarde worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
nl: Standaard wordt een lege tabel verborgen in een lege view. Met deze optie is het mogelijke een lege tabel met tekst er in te laten zien.

en: All storage
nl: Alle opslag

en: All status
nl: Alle statussen

en: No tags
nl: Geen labels

en: No views match the search criteria.
nl: Geen views die aan de zoekcriteria voldoen.

en: Create view from template @template
nl: View creëren van thema @template

en: Clone of | Clone @count of
nl[0]: Duplicaat van
nl[1]: Duplicaat @count van

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit overzicht verwijderen.

en: The view has been reverted.
nl: De view is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove the view from your database.
nl: Deze actie zal het overzicht permanent uit de database verwijderen.

en: Create a page
nl: Een pagina maken

en: Create a menu link
nl: Een menulink aanmaken

en: Include an RSS feed
nl: Een RSS-feed toevoegen

en: Feed path
nl: Feed-pad

en: Feed row style
nl: Feed-rijstijl

en: Create a block
nl: Een blok aanmaken

en: of fields
nl: van velden

en: of type
nl: van het type

en: tagged with
nl: gemarkeerd met

en: Attempted to create_view with values that have not been validated
nl: Er werd een poging gedaan een view te maken met waarden die niet gevalideerd zijn.

en: Should links be displayed below each comment
nl: Moeten links getoond worden onder elke reactie

en: with links (allow users to reply to the comment, etc.)
nl: met links (gebruikers toestaan om te antwoorden op reacties, enz.)

en: without links
nl: zonder links

en: full posts
nl: volledige berichten

en: titles
nl: titels

en: titles (linked)
nl: titels (gelinkt)

en: Should links be displayed below each node
nl: Moeten links getoond worden onder elke node

en: with links (allow users to add comments, etc.)
nl: met links (gebruikers toestaan om reacties toe te voegen enz.)

en: Should comments be displayed below each node
nl: Moeten reacties getoond worden onder elke node

en: Number of hits
nl: Aantal hits

en: Hide view
nl: Overzicht verbergen

en: @group (historical data)
nl: @group (historische data)

en: Clean up left over strings.
nl: Overgebleven teksten opruimen.

en: Variable translation
nl: Vertaling van variabele

en: Date field values
nl: Datumveldwaarden

en: Tokens related to date field values.
nl: Tokens gerelateerd aan datumveldwaarden.

en: The date value.
nl: De datumwaarde.

en: Relative default value
nl: Relatieve standaardwaarde

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
nl: Het jaar is ongeldig. Controleer of de invoer wel uit vier cijfers bestaat.

en: <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: <strong>Getoonde</strong> @widget @format

en: Multilingual - Internationalization
nl: Meertalig - Internationalisering

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
nl: Biedt automatisch beheer en downloads van vertalingen.

en: The user roles associated with the user account.
nl: De rollen van het gebruikersaccount.

en: Brief URL
nl: Korte URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
nl: De URL zonder het protocol en de afsluitende backslash.

en: Tokens related to arrays of strings.
nl: Tokens gerelateerd aan arrays van tekenreeksen.

en: The first element of the array.
nl: Het eerste element van het array.

en: The last element of the array.
nl: Het laatste element van het array.

en: The number of elements in the array.
nl: Het aantal elementen van het array.

en: The array reversed.
nl: Het omgekeerde array.

en: The array of keys of the array.
nl: Een array van sleutels van het array.

en: Imploded
nl: Geïmplodeerd

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
nl: De waarden van de array aan elkaar verbonden met een aangepast tekstelement tussen iedere waarde

en: To translate the block content itself, <a href="@menu_translate_url">translate the menu</a> that is being shown.
nl: Om de inhoud van het blok te vertalen, klik op <a href="@menu_translate_url">vertaal het menu</a> dat wordt weergegeven.

en: This block has generated content, only the title can be translated here.
nl: Dit blok heeft gegenereerde inhoud, alleen de titel kan worden vertaald.

en: Make this block translatable
nl: Maak dit blok vertaalbaar

en: Show this block for these languages
nl: Toon dit blok voor de volgende talen

en: Save and translate
nl: Opslaan en vertaal

en: Configurable contact form categories.
nl: Instelbare categorieën voor contactformulier.

en: Contact translation
nl: Vertaling van contact

en: Makes contact categories and replies available for translation.
nl: Maakt contactcategorieën en antwoorden beschikbaar voor vertaling.

en: To translate the forum, <a href="@edit">edit and make it translatable</a>, then <a href="@translate">translate the forum</a> and <a href="@list">its containers and sub-forums</a> on the taxonomy administration page.
nl: Vertaal het forum door: <a href="@edit">het forum vertaalbaar te maken</a>, vervolgens <a href="@translate">het forum te vertalen</a> en <a href="@list">de containers en sub-forums</a> op de taxonomie beheerpagina  te vertalen.

en: Translations of menu item %title
nl: Vertalingen van het menu-item %title

en: menu items
nl: menu-items

en: Menus can also be configured to have no translations.
nl: Menu's kunnen ook ingesteld worden om geen vertalingen te hebben.

en: %language translation of menu item %title
nl: %language vertaling van het menu-item %title

en: Delete translation
nl: Vertaling verwijderen

en: Delete path translation
nl: Pad vertaling verwijderen

en: translated
nl: vertaald

en: not translated
nl: niet vertaald

en: Translate @name
nl: Vertaal @name

en: Translations of term %title
nl: Vertaling van de term %title

en: %language translation of term %title
nl: %language vertaling van de term %title

en: - Select a language -
nl: - Selecteer een taal -

en: No multilingual options for @item_name_multiple. Only the @container_name will be translatable.
nl: Geen opties voor meerdere talen voor @item_name_multiple. Alleen de @container_name is vertaalbaar.

en: Localize. @item_name_multiple_capitalized are common for all languages, but their name and description may be localized.
nl: Lokaliseer. @item_name_multiple_capitalized zijn gemeenschappelijk voor alle talen, maar de naam en beschrijving kunnen vertaald worden.

en: Translate. Different @item_name_multiple will be allowed for each language and they can be translated.
nl: Vertaal. Per taal zijn meerdere @item_name_multiple toegestaan en kunnen worden vertaald.

en: Items in this translation set
nl: Items in de vertalingset

en: Are you sure you want to delete %title translation set?
nl: Weet u zeker dat u de %title vertalingset wilt verwijderen?

en: The translation set has been deleted.
nl: De vertalingset is verwijderd.

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this page.
nl: <strong>!row_count</strong> geselecteerd in deze pagina.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this view.
nl: <strong>!row_count</strong> geselecteerd in deze view.

en: Select all !row_count in this view.
nl: Selecteer alle !row_count in deze view.

en: Select only !row_count in this page.
nl: Selecteer alleen !row_count in deze pagina.

en: Select all items on this page
nl: Alle items op deze pagina selecteren

en: Select all items on all pages
nl: Alle items op alle pagina's selecteren

en: There are no @titles to display.
nl: Er zijn geen @titles weer te geven.

en: Pane title
nl: Paneeltitel

en: Sanitize
nl: Opschonen

en: Aggregation type
nl: Aggregatietype

en: Contact category
nl: Contactcategorie

en: Field instance
nl: Veld

en: Option %name
nl: Optie %name

en: Instance
nl: Exemplaar

en: forum containers
nl: forumcontainers

en: Edit meta tags
nl: Metatags bewerken

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
nl: De <a href="!url">URL Redirect-module instellingen</a> bepalen of een doorverwijzing wordt aangemaakt als een alias wordt verwijderd.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
nl: Overweeg om de <a href="!url">Redirect-module</a> te installeren om doorverwijzingen te maken wanneer een alias verandert.

en: No new URL aliases to generate.
nl: Geen nieuwe URL-aliassen om aan te maken.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
nl: De <strong>maximale lengte van een alias</strong> en de <strong>maximale lengte van een component</strong> bedraagt standaard 100 en hebben door Pathauto een begrenzing van @max. Deze lengte wordt begrensd door de lengte van de "alias" kolom in de databasetabel url_alias. Het standaarddatabaseschema voor deze kolom is @max. Wanneer u een lengte instelt die gelijk is aan de lengte van de "alias" kolom, dan zal dit problemen veroorzaken in situaties, waar het systeem nog bijkomende woorden aan de alias-URL moet toevoegen. U dient een waarde in te geven die gelijk is aan de lengte van de "alias" kolom minus de lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL. De lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL's hangt af van welke modules zijn ingeschakeld en van de Pathauto-instellingen. De aanbevolen - en standaardwaarde is 100.

en: Path module form elements
nl: Path-module formulierelementen

en: unchanged entity
nl: onveranderde entiteit

en: Double quotation marks
nl: Dubbele aanhalingstekens

en: Single quotation marks (apostrophe)
nl: Enkel aanhalingsteken (apostrof)

en: Back tick
nl: Accent grave

en: Hyphen
nl: Koppelteken

en: Vertical bar (pipe)
nl: Vertikale streep

en: Left curly bracket
nl: Accolade openen

en: Left square bracket
nl: Vierkant haakje sluiten

en: Right curly bracket
nl: Accolade sluiten

en: Right square bracket
nl: Vierkant haakje openen

en: Plus sign
nl: Plusteken

en: Equal sign
nl: Is-gelijkteken

en: Percent sign
nl: Procentteken

en: Caret
nl: Circonflexe

en: Dollar sign
nl: Dollarteken

en: Number sign (pound sign, hash)
nl: Hekje

en: At sign
nl: Apestaartje

en: Exclamation mark
nl: Uitroepteken

en: Left parenthesis
nl: Haakje openen

en: Right parenthesis
nl: Haakje sluiten

en: Question mark
nl: Vraagteken

en: Less-than sign
nl: Kleiner-dan-teken

en: Greater-than sign
nl: Grote-dan-teken

en: Backslash
nl: Schuine streep naar achter

en: Calculate a value
nl: Bereken een waarde

en: Calculation result
nl: Uitkomst van berekening

en: Add an item to a list
nl: Item aan een lijst toevoegen

[ctx: data_types]
en: List
nl: Lijst

en: Remove an item from a list
nl: Verwijder een item van een lijst

en: <strong>Selected list:</strong> %selector
nl: <strong>Geselecteerde lijst:</strong> %selector

[ctx: data_types]
en: list
nl: lijst

en: You may enter relative URLs like %url as well as absolute URLs like %absolute-url.
nl: U kunt relatieve URLs invoeren, zoals %url, of absolute URLs als %absolute-url.

en: @entity identifiers
nl: @entity-identificeerders

en: %name must be an integer value.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Each value must be an integer.
nl: Iedere waarde moet een getal zijn.

en: %name may only contain lowercase letters, numbers, and underscores and has to start with a letter.
nl: %name mag alleen kleine letters, nummer en onderstrepingstekens bevatten en moet met een letter beginnen.

en: Each value may only contain lowercase letters, numbers, and underscores and has to start with a letter.
nl: Iedere waarde mag alleen kleine letters, nummer en onderstrepingstekens bevatten en moet met een letter beginnen.

en: Data type: !type
nl: Gegevenssoort: !type

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: Allow multiple filter values to work together
nl: Meerdere filters toelaten om samen te functioneren.

en: Customize field HTML
nl: HTML van het veld aanpassen

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
nl: Voor deze klasse mag u tokens gebruiken uit de rubriek 'Resultaten herschrijven'.

en: Customize label HTML
nl: HTML van label aanpassen

en: Customize field and label wrapper HTML
nl: HTML-wrapper voor veld en label aanpassen

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
nl: Kies het HTML-element dat voor dit veldlabel gebruikt wordt, bijvoorbeeld H1, H2 etc. Dit element zal niet worden gebruikt als het veld en label niet samen worden verwerkt, zoals in een tabel.

en: Remove whitespace
nl: Witruimte verwijderen

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
nl: Indien geselecteerd, zal witruimte aan het begin en aan het eind van de uitvoer worden verwijderd.

en: Hide rewriting if empty
nl: Niet herschrijven indien leeg

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
nl: Toon geen herschreven inhoud wanneer dit veld leeg is.

en: Thousands marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
nl: Dit filter zichtbaar maken zodat bezoekers het kunnen aanpassen

en: Representative sort order
nl: Representatieve sorteervolgorde

en: Subquery namespace
nl: Subquery-naamruimte

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
nl: Geavanceerd. Een naamruimte voor de subquery die in deze relatie wordt gebruikt.

en: Representative view
nl: Representatief-overzicht

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
nl: Geavanceerd. Gebruik een ander overzicht om de subquery-relatie te genereren. Hiermee kunt u filters gebruiken en meer dan één sortering. Als u hier een overzicht kiest wordt de bovenstaande sorteeroptie genegeerd. Het overzicht moet de ID van zijn basis als enige veld hebben en moet enige vorm van sortering hebben.

en: Generate subquery each time view is run.
nl: Genereer de subquery iedere keer dat een overzicht wordt samengesteld.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
nl: Zal iedere keer dat het overzicht wordt doorlopen de subquery  voor deze relatie opnieuw genereren in plaats van alleen wanneer deze opties worden opgeslagen. Gebruik dit om te testen als u ergens anders veranderingen doorvoert. WAARSCHUWING: kan de prestaties sterk negatief beïnvloeden.

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
nl: De sortering voor bezoekers zichtbaar maken, zodat deze door hen kan worden aangepast.

en: This display is disabled.
nl: Deze weergave is uitgeschakeld.

en: This view has been automatically updated to fix missing relationships. While this View should continue to work, you should verify that the automatic updates are correct and save this view.
nl: Dit overzicht is automatisch bijgewerkt om ontbrekende relaties op te lossen. Dit overzicht zou nu goed moeten werken, maar controleer of de automatische wijzigingen correct zijn en sla daarna het overzicht op.

en: reorder displays
nl: weergaven herschikken

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
nl: Fout: Weergave @display gebruikt een plugin genaamd '@plugin', maar deze plugin is niet beschikbaar.

en: enable @display_title
nl: @display_title inschakelen

en: view @display
nl: @display weergeven

en: clone @display_title
nl: @display_title dupliceren

en: delete @display_title
nl: @display_title verwijderen

en: disable @display_title
nl: @display_title uitschakelen

en: undo delete of @display_title
nl: Verwijderen van @display_title ongedaan maken

en: That view is not compatible with this version of Views.
          If you have a view from views1 you have to go to a drupal6 installation and import it there.
nl: Dit overzicht is niet compatible met deze versie van Views. Als u een view van Views 1 heeft, dan moet u deze met een installatie van Drupal 6 importeren.

en: The selected style or row format does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl of rijformaat maakt geen gebruik van velden.

en: Aggregation settings
nl: Instellingen aggregatiefunctie

en: Display extenders
nl: Weergave-uitbreidingen

en: Select extensions of the views interface.
nl: Selecteer uitbreidingen van de views-interface.

en: You have configured display %display with a path which is an path alias as well. This might lead to unwanted effects so better use an internal path.
nl: U heeft weergave %display met een pad ingesteld dat ook een padalias is. Dit kan leiden tot ongewenste effecten, daarom is het beter een intern pad te gebruiken.

en: Configure aggregation settings for @type %item
nl: Aggregatie-instellingen voor @type %item instellen

en: Select the aggregation function to use on this field.
nl: Kies de voor dit veld te gebruiken aggregatiefunctie.

en: Ensure my table called but query has no ensure_table method.
nl: De functie ensure_my_table is aangeroepen, maar de query heeft geen ensure_table-method.

en: Empty display extender
nl: Lege 'weergave-uitbreiding'

en: Raw value from URL
nl: Onbewerkte waarde van de URL

en: Apply (all displays)
nl: Toepassen (alle weergaven)

en: Apply (this display)
nl: Toepassen (deze weergave)

en: The date of the most recent new content on the feed.
nl: De datum van de meest recente nieuwe inhoud van de feed.

en: The node ID to which the comment is a reply to.
nl: De node-ID waarop is gereageerd.

en: Comments of the node
nl: Reacties op de node

en: Relate all comments on the node. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
nl: Relateer alle reacties aan de node. Dit zal een extra record aanmaken voor iedere reactie. Meestal als u dit nodig heeft is het beter om een reactie-View te maken.

en: Reply to
nl: Antwoord aan

en:  new
nl:  nieuw

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
nl: Dit is een alias van @group: @field.

en: @group (historical data): @field
nl: @group (historische data): @field

en: Also known as: !also.
nl: Ook bekend als: !also.

en: @label (!name:delta)
nl: @label (!naam:delta)

en: Delta - Appears in: @bundles.
nl: Delta - Komt voor in: @bundles.

en: No backlinks found.
nl: Geen backlinks gevonden.

en: Pages that link to %1
nl: Pagina's die verwijzen naar %1

en: Popular (page)
nl: Populair (pagina)

en: Today (page)
nl: Vandaag (pagina)

en: Popular (block)
nl: Populair (blok)

en: Today (block)
nl: Vandaag (blok)

en: Today's popular content
nl: Populaire inhoud van vandaag

en: User who uploaded
nl: De gebruiker die het bestand uploadde

en: The user that uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand uploadde.

en: The taxonomy vocabulary description
nl: De taxonomiewoordenlijst-beschrijving.

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
nl: Taxonomieterm gekozen met automatische aanvulling of keuzelijst.

en: Representative node
nl: Representatieve node

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
nl: Bevat één enkele representatieve node voor elke term, overeenkomstig het gekozen sorteercriterium.

en: The taxonomy term name.
nl: De taxonomietermnaam.

en: Content with term
nl: Inhoud met taxonomieterm

en: Relate all content tagged with a term.
nl: Alle inhoud gemarkeerd met een taxonomieterm relateren.

en: Has taxonomy term ID
nl: Heeft taxonomieterm-ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
nl: De inhoud tonen als het de geselecteerde taxonomietermen bevat.

en: Has taxonomy term
nl: Bevat taxonomieterm

en: Taxonomy terms on node
nl: Taxonomietermen in node

en: All taxonomy terms
nl: Alle taxonomietermen

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
nl: Inhoud weergeven als deze de geselecteerde taxonomietermen of onderliggende termen bevat. Als gevolg van toegenomen complexiteit zijn hier minder opties dan in de versies zonder 'diepte'.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
nl: Heeft taxonomieterm-ID (met diepte)

en: Has taxonomy terms (with depth)
nl: Heeft taxonomietermen (met diepte)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
nl: Heeft diepteparameter van taxonomieterm-ID

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
nl: Verbind elke @entity met een @field met de waarde van de term.

en: Taxonomy term ID from URL
nl: Taxonomieterm-ID uit URL

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
nl: Verkrijgt één representatieve node voor elke gebruiker volgens een gekozen sorteercriterium.

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
nl: Indien aangevinkt zullen meerdere waarden voor dit veld in dezelfde rij te zien zijn. Indien niet aangevinkt zal elke waarde in dit veld een nieuwe rij creëren. Indien 'gegroepeerd op', wordt gebruikt, zorg er dan voor dat er gegroepeerd wordt op 'Entity ID' om enig effect te hebben.

en: Display an icon representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
nl: Een pictogram tonen die het bestandstype weergeeft in plaats van de MIME-tekst (zoals 'afbeelding/jpeg')

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
nl: Standaardfilter van de node-pagina laden, handig voor gerelateerde taxonomieblokken

en: Path component
nl: Padcomponent

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
nl: De nummering begint met 1, op bijvoorbeeld de pagina admin/stuctuur/types is 'types' het derde padcomponent.

en: Use aggregation
nl: Aggregatiefuncties gebruiken

en: Do not display more link unless there is more content
nl: Een 'meer'-link uitsluitend tonen wanneer er meer inhoud aanwezig is

en: Display title may not be empty.
nl: Weergavetitel mag niet leeg zijn.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
nl: Wanneer de filterwaarde <em>NIET</em> beschikbaar is

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde <em>WEL</em> beschikbaar is of een standaardwaarde meegegeven wordt

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
nl: Deze weergave heeft geen bron voor contextuele filters, dus er is geen contextuele filterwaarde beschikbaar, tenzij 'Standaardwaarde ingeven' geselecteerd wordt.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items. Voer 0 in voor onbeperkt.

en: The contextual filter values is provided by the URL.
nl: Het contextuele filter wordt geleverd door de URL.

en: Autosubmit
nl: Automatisch toepassen

en: Automatically submit the form once an element is changed.
nl: Het formulier automatisch indienen wanneer een element veranderd is.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen wanneer javascript ingeschakeld is.

en: Query Comment
nl: Query-opmerking

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
nl: Indien ingevuld wordt deze opmerking aan de query toegevoegd en doorgegeven aan de SQL-server. Dit kan handig zijn voor logs en debuggen.

en: When needed, add the field language condition to the query
nl: Voeg indien nodig de taalvoorwaarde van het veld toe aan de query

en: Count DISTINCT
nl: Aantal 'distinct'

en: Provide default field wrapper elements
nl: Levert standaard veldwrapper-elementen

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
nl: Inline-velden worden naast elkaar getoond in plaats van onder elkaar. Houd er rekening mee dat dit niet geldt voor velden die blok-element zijn, waaronder berichtteksten en andere als HTML geformatteerde velden.

en: Hide the "Go" button
nl: De knop 'Uitvoeren' verbergen

en: Select the current contextual filter value
nl: De huidige contextuele filterwaarde selecteren

en: Show the empty text in the table
nl: Leeg-tekst in de tabel tonen

en: Please select at least one item.
nl: Minstens één naam selecteren

en: XML sitemap PHP extensions
nl: XML-sitemap PHP-extensies

en: The XML sitemap module requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href="@xmlsitemap_requirements">module's system requirements page</a> for more information):
nl: De XML-sitemap-module vereist dat de PHP-extensies in de volgende lijst ingeschakeld worden (bekijk de <a href="@xmlsitemap_requirements">systeemvereisten-pagina van de module</q> voor meer informatie):

en: Last attempted generation on !date (!interval ago).
nl: Laatste poging tot aanmaak op !date (!interval geleden).

en: Date with repeat
nl: Datum met herhaling

en: Datestamp range
nl: Tijdstipbereik

en: Datetime
nl: Datumtijd

en: Datetime range
nl: Datumtijdbereik

en: Source id
nl: Bron-id

en: A simple date
nl: Een eenvoudige datum

en: Start value for a date range
nl: Beginwaarde voor een datumbereik

en: Simple datestamp
nl: Eenvoudig tijdstip

en: Start value for a datestamp range
nl: Beginwaarde voor een tijdstipbereik

en: Simple datetime
nl: Eenvoudige 'datetime'

en: Start value for a datetime range
nl: Beginwaarde voor een tijdstipbereik

en: Sample of a repeating date field
nl: Voorbeeld van een herhalend datumveld

en: Examples of migrating with the Date module
nl: Voorbeelden van migreren met de Date-module

en: starts with
nl: begint met

en: [Source not found]
nl: [Bron niet gevonden]

en: [String not found]
nl: [Tekst niet gevonden]

en: Show available tokens
nl: Toon beschikbare tokens

en: Line !line
nl: Regel !line

en: Multilingual node options
nl: Meertalige node-opties

en: Extended node options for multilingual sites.
nl: Uitgebreide node-opties voor meertalige sites.

en: Default language for content types with Multilingual support disabled.
nl: Standaardtaal voor inhoudstypen waarvoor meertalige ondersteuning niet is ingeschakeld.

en: The site's default language (Default behaviour).
nl: De standaardtaal van de site (standaard gedrag)

en: Language neutral (Recommended).
nl: Taal neutraal (Aanbevolen)

en: Language that will be used as the source language for string translations. The default is the site default language.
nl: Taal die wordt gebruikt als brontaal voor vertalingen van tekenreeksen. De standaard is de standaardtaal van de site.

en: This works differently to Drupal standard localization system: The strings will be translated from the <a href="@configure-strings">source language</a>, which defaults to the site default language (it may not be English), so changing the default language may cause all these translations to be broken.
nl: Dit werkt anders dan het standaard Drupal-localizatiesysteem. De tekenreeksen zullen worden vertaald vanuit de <a href="@configure-strings">brontaal</a>, die standaard op de standaardtaal van de site staat (mogelijk niet het Nederlands). Het wijzigen van de standaardtaal kan dus tot gevolg hebben dat deze vertalingen niet langer werken.

en: <strong>Warning</strong>: Changing the default language may have unwanted effects on string translations. Check also the <a href="@configure-strings">source language</a> for translations and read more about <a href="@i18n_string-help">String translation</a>
nl: <strong>Opgelet</strong>: Het wijzigen van de standaardtaal kan ongewenste effecten hebben op vertalingen van tekenreeksen. Controleer eveneens de <a href="@configure-strings">brontaal</a> voor vertalingen en lees meer over <a href="@i18n_string-help">Vertalen van een tekenreeks</a>

en: This term already belongs to a <a href="@term-translation">translation set</a>. Changing language to <i>Language neutral</i> will remove it from the set.
nl: Deze term behoort reeds tot een 
    <a href="@term-translation">verzameling vertalingen</a>. 
    Het wijzigen van de taal naar <i>Taal neutraal</i>
    zal hem verwijderen uit de verzameling.

en: View and display
nl: Bekijken en weergeven

en: Minimum number of results
nl: Minimumaantal resultaten

en: Execute %label
nl: %label uitvoeren

en: Set parameters for %operation
nl: Parameters voor %operation instellen

en: Enqueued the selected operation (%operation).
nl: De geselecteerde bewerking (%operation) is in de wachtrij geplaatst

en: Debug value
nl: Debug-waarde

en: Value to debug
nl: Waarde om te debuggen

en: JavaScript must be enabled in your browser.
nl: JavaScript moet zijn ingeschakeld in de browser.

en: unknown node %nid
nl: onbekende node %nid

en: Error: could not explain access
nl: Fout: kan de toegang niet uitleggen

en: To set up multilingual options for blocks go to the <a href="@configure_blocks">Blocks administration page</a>.
nl: Ga naar <a href="@configure_blocks">Administratiepagina voor Blokken</a> om meertaligheid opties voor blokken in te stellen.

en: There are no translations to save.
nl: Er zijn geen vertalingen om op te slaan.

en: A date in '@type' format. (%date)
nl: Een datum in het formaat '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
nl: De hoofdterm van de taxonomietermen.

en: File byte size
nl: Bestandsgrootte in bytes

en: The size of the file, in bytes.
nl: De bestandsgrootte, in bytes.

en: Query string value
nl: Query-waarde

en: The value of a specific query string field of the current page.
nl: De waarde van een specifiek query-veld van de huidige pagina.

en: A random number from 0 to @max.
nl: Een willekeurig getal van 0 tot @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
nl: Een willekeurige hash. De mogelijke hash-algorithmes zijn: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
nl: Poging tot het uitvoeren van tokenvervanging voor token type %type zonder de benodigde gegevens

en: Refreshed one string for enabled modules. | Refreshed @count strings for the enabled modules.
nl[0]: 1 tekenreeks voor actieve modules bijgewerkt.
nl[1]: @count tekenreeksen voor actieve modules bijgewerkt.

en: Bypass Rules access control
nl: Rules-toegangscontrole omzeilen

en: Rules tags autocomplete
nl: Rules-tags met automatische aanvulling

en: Missing required module %name.
nl: Vereiste module %name ontbreekt.

en: Text comparison
nl: Tekstvergelijking

en: Matching text
nl: Overeenkomende tekst

en: regular expression
nl: reguliere expressie

en: Unblock a user
nl: Een gebruiker deblokkeren

en: Filter by tag
nl: Filter op tag

en: Open all
nl: Alles openen

en: -Close all-
nl: -Alles sluiten-

en: -Open all-
nl: -Alles openen-

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
nl: Weet u zeker dat u %operation wil uitvoeren op de geselecteerde items?

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
nl: U heeft de volgende <strong>!count</strong> geselecteerd:

en: Performing %operation on the selected items...
nl: Bezig met uitvoeren van %operation op de geselecteerde items...

en: Performed %operation on @items.
nl: %operation op @items uitgevoerd.

en: edit configuration
nl: configuratie aanpassen

en: Administer rule configurations including events, conditions and actions for which the user has sufficient access permissions.
nl: Regelconfiguraties inclusief gebeurtenissen, condities en acties beheren waarvoor de gebruiker toegangsrechten heeft.

en: Control all configurations regardless of permission restrictions of events, conditions or actions.
nl: Controle over alle configuraties ongeacht beperkingen van toegangsrechten voor gebeurtenissen, condities of acties.

en: All dependencies for the Rules configuration %config are met again, so it has been re-activated.
nl: Aan alle afhankelijkheden voor de Rules-configuratie %config wordt voldaan, dus deze is opnieuw geactiveerd.

en: Rules debug information: !log
nl: Rules-debuginformatie: !log

en: 1 Rules configuration requires some of the disabled modules to function and cannot be executed any more. | @count Rules configuration require some of the disabled modules to function and cannot be executed any more.
nl[0]: 1 Rules-configuratie vereist enkele uitgeschakelde modules om te kunnen functioneren en kan nu niet meer worden uitgevoerd.
nl[1]: @count Rules-configuraties vereisen enkele uitgeschakelde modules om te kunnen functioneren en kunnen nu niet meer worden uitgevoerd.

en: @type field.
nl: @type-veld

en: Also known as %labels.
nl: Ook bekend als %labels.

en: Shortlink URL
nl: Korte URL

en: Administer meta tags.
nl: Metatags beheren.

en: Edit meta tags.
nl: Metatags bewerken.

en: Open Graph title
nl: Open Graph-titel

en: Open Graph type
nl: Open Graph-type

en: Open Graph image
nl: Open Graph-afbeelding

en: Open Graph URL
nl: Open Graph-URL

en: Open Graph site name
nl: Open Graph-websitenaam

en: Open Graph description
nl: Open Graph-omschrijving

en: Cause
nl: Oorzaak

en: Sports league
nl: Sport competitie

en: Sports team
nl: Sportploeg

en: Athlete
nl: Atleet

en: Musician
nl: Muzikant

en: Politician
nl: Politicus

en: Public figure
nl: Publiek figuur

en: Landmark
nl: Herkenningspunt

en: State or province
nl: Staat of provincie

en: Drink
nl: Drinken

en: Song
nl: Lied

en: The universally unique ID.
nl: De universeel unieke ID.

en: Revision UUID
nl: Revisie-UUID

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to support legacy data.
nl: Een datum in de database opslaan als een 'UNIX timestamp'. Dit is een afgeraden formaat ter ondersteuning van oude data.

en: Pop-up calendar
nl: Pop-upkalender

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht voor veld %field #%delta.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
nl: Een 'einddatum' is verplicht voor veld %field #%delta.

en: The End date value.
nl: De einddatumwaarde.

en: Choose how users view dates and times:
nl: Kies hoe gebruikers datums en tijdstippen zien:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
nl: Om opties toe te voegen of te bewerken, navigeer naar de <a href="@date-time-page">Datum-en tijdinstellingen</a>.

en: Both Start and End dates
nl: Start- en einddatum

en: Start date only
nl: Enkel een startdatum

en: End date only
nl: Enkel een einddatum

en: Display dates using the @format format
nl: Datums weergeven in het formaat @format

en: Display both Start and End dates
nl: Start- en einddatum weergeven

en: Display Start date only
nl: Enkel de startdatum weergeven

en: Display End date only
nl: Enkel de einddatum weergeven

en: Default date
nl: Standaarddatum

en: No default value
nl: Geen standaardwaarde

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
nl: Beschrijf de tijd ten opzichte van de betreffende dag (in het Engels), zoals '+90 days' (90 dagen later) of '+1 Saturday' (aanstaande zaterdag). Zie !strototime voor meer details.

en: Default end date
nl: Standaard einddatum

en: Relative default value for end date
nl: Relatieve standaardwaarde voor de einddatum

en: The Strtotime default value for the End Date is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde voor de einddatum is ongeldig.

en: Date entry options
nl: Datuminvoeropties

en: Control the order and format of the options users see.
nl: Controleer de volgorde en het formaat van de opties die de gebruikers zien.

en: Override the input format selected above. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
nl: Het hierboven geselecteerde invoerformaat overschrijven. Een PHP-datumformaat zoals 'm-d-Y H:i' definiëren (zie <a href="@link">http://php.net/date</a> voor meer details).

en: Time increments
nl: Tijdsinterval

en: 10 minute
nl: 10 minuten

en: 30 minute
nl: 30 minuten

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'Within' inserts the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' doesn't label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
nl: De locatie van de labels van de datumdelen, zoals 'jaar', 'maand' of 'dag'. 'Boven' toont de labels boven elk datumdeel. 'Binnenin' voegt het label toe als de eerste optie in selectielijsten en in blanco tekstvelden. 'Geen' toont geen label bij de datumdelen. Themafuncties zoals 'date_part_label_year' en 'date_part_label_month' bepalen de tekst van het label.

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'None' doesn't label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
nl: De locatie van de labels van de datumdelen, zoals 'jaar', 'maand' of 'dag'. 'Bovenin' toont de labels boven elk datumdeel. 'Geen' toont geen label bij de datumdelen. Themafuncties zoals 'date_part_label_year' en 'date_part_label_month' bepalen de tekst van het label.

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
nl: Voer een aangepaste datumnotatie in of kies een van de vooraf ingestelde notaties.

en: Select the date attributes to collect and store.
nl: De datumonderdelen selecteren om te verzamelen en op te slaan.

en: Date attributes to collect
nl: Datumonderdelen om bij te houden

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
nl: Einddatums worden gebruikt om de duur te achterhalen. Laat bijvoorbeeld een bijeenkomst beginnen op 15 september, en eindigen op 16 september.

en: Collect an end date
nl: Een einddatum opslaan

en: Select the timezone handling method for this date field.
nl: Selecteer de methode voor de tijdzonebehandeling van dit datumveld.

en: Empty 'End date' values will use the 'Start date' values.
nl: Lege 'Einddatum'-waarden zullen de 'Startdatum'-waarden gebruiken.

en: @field_name Start date value #@delta
nl: @field_name Waarde begindatum #@delta

en: @field_name End date value #@delta
nl: @field_name einddatumwaarde #@delta

en: @field_name Start date
nl: @field_name startdatum

en: @field_name End date
nl: @field_name einddatum

en: A 'Start date' date is required if an 'end date' is supplied for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht wanneer een  'einddatum' is opgegeven voor het veld %field #%delta.

en: A 'Start date' date is required if an 'End date' is supplied for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht wanneer een  'einddatum' is opgegeven voor het veld %field #%delta.

en: The End date must be greater than the Start date.
nl: De einddatum moet later zijn dan de begindatum.

en: The Start date is invalid.
nl: De startdatum is ongeldig.

en: The End date is invalid.
nl: De einddatum is ongeldig.

en: More settings and values
nl: Meer instellingen en waarden

en: Date entry
nl: Datuminvoer

en: Starting and ending year
nl: Start- en eindjaar

en: !start-date to !end-date
nl: !start-date t/m !end-date

en: Date part
nl: Datumgedeelte

en: Makes date/time fields available.
nl: Maakt datum/tijdvelden beschikbaar

en: Starting year
nl: Beginjaar

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
nl: Voer een relatieve waarde in (-9, +9) of een absoluut jaar in zoals 2015.

en: Ending year
nl: Eindjaar

en: The value input for field %field is invalid:
nl: De ingevoerde waarde voor veld %field is ongeldig:

en: The value input for field %field is invalid.
nl: De ingevoerde waarde voor veld %field is ongeldig.

en: The @part is missing.
nl: Het @part ontbreekt.

en: The value @date does not match the expected format.
nl: De waarde @date komt niet overeen met het verwachte formaat.

en: site timezone
nl: tijdzone van de site

en: The first day of the week has been set to !value_link.
nl: De eerste dag van de week is ingesteld op !value_link.

en: The Date API requires that you set up the !first_day_link to function correctly.
nl: Je moet de !first_day_link instellen vooraleer Date API correct kan functioneren.

en: Missing system date settings
nl: Ontbrekende instellingen voor de systeemdatum

en: System date settings
nl: Systeemdatum-instellingen

en: date format settings
nl: instellingen datumformaat

en: @count year from now | @count years from now
nl[0]: @count jaar vanaf nu
nl[1]: @count jaren vanaf nu

[ctx: datetime]
en: Date
nl: Datum

[ctx: datetime]
en: Time
nl: Tijd

en: Date Migration
nl: Datummigratie

en: Provides support for importing into date fields with the Migrate module.
nl: Ondersteunt het importeren in datumvelden met de Migrate-module.

en: This content type is used for demonstrating and testing migration into Date fields.
nl: Dit inhoudstype word gebruikt voor demonstratie en testen van migratie naar Datumvelden.

en: E.g., @date
nl: Bijvoorbeeld: @date

en: Display a matching second date field as a 'End date'.
nl: Een bijbehorend tweede datumveld als 'einddatum' weergeven.

en: The content type name must be no more than 12 characters long when using it to create a calendar and blocks.
nl: De naam van het inhoudstype mag niet langer zijn dan 12 karakters wanneer je het wil gebruiken om een kalender en blokken aan te maken.

en: The field name must be no more than 26 characters long.
nl: De veldnaam mag niet langer zijn dan 26 karakters.

en: @label -  start date (!name)
nl: @label - startdatum (!name)

en: @label -  start date
nl: @label - startdatum

en: @label - end date (!name:!column)
nl: @label - einddatum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
nl: @label - einddatum:!column

en: Page by date
nl: Paginering met datum

en: Page using the value of a date field.
nl: Pagina gebruikmakend van de waarde van een datumveld.

en: Select one or more date fields to filter with this argument.
nl: Selecteer één of meerdere datumvelden om te filteren met dit argument.

en: Dates to compare
nl: Datums om te vergelijken

en: Start/End date range
nl: Begin-/einddatumbereik

en: Only this field
nl: Alleen dit veld

en: Filter granularity
nl: Filternauwkeurigheid

en: Relative start date
nl: Relatieve begindatum

en: Relative end date
nl: Relatieve einddatum

en: Relative dates are computed when the view is displayed. Examples: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
nl: Relatieve datums worden berekend wanneer de view wordt getoond. Voorbeelden: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">Meer voorbeelden van relatieve datumformaten in de PHP documentatie</a>.

en: Relative start date not specified.
nl: Relatieve begindatum niet opgegeven.

en: Relative end date not specified.
nl: De relatieve einddatum is niet opgegeven.

en: Relative date not specified.
nl: De relatieve datum is niet opgegeven.

en: Position: @position, format: @format.
nl: Positie: @position, formaat: @format.

en: Date identifier
nl: Datum-identifier

en: Where to place the date pager, on the top, bottom, or both top and bottom of the content.
nl: Waar dient de datumpaginering te worden geplaatst: bovenaan, onderaan of zowel boven- als onderaan de inhoud.

en: Link format
nl: Snelkoppelingsformaat

en: No tokens available
nl: Er zijn geen tokens beschikbaar

en: Token registry caches cleared.
nl: Token register-cache geleegd.

en: The path component of the URL.
nl: Het padcomponent van de URL.

en: Unaliased URL
nl: URL zonder alias

en: The unaliased URL.
nl: De URL zonder alias

en: The specific value of the array.
nl: De specifieke waarde van de array.

en: Token registry
nl: Tokenregister

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
nl: De lijst met tokens die gebruikt kunnen worden in e-mails, staat hieronder.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
nl: De volgende token of tokentypes zijn niet gedefinieerd als arrays:

en: The following tokens or token types are missing required name and description information:
nl: De volgende token of tokentypes missen verplichte naam- en beschrijvingsinformatie:

en: The following token types do not have any tokens defined:
nl: De volgende tokentypes hebben geen tokens gedefinieerd:

en: The following token types are not defined but have tokens:
nl: De volgende tokentypes zijn niet gedefinieerd maar hebben wel tokens:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
nl: De volgende token of tokentypes worden gedefinieerd door meerdere modules:

en: Problems detected
nl: Problemen gevonden.

en: No translatable fields
nl: Geen vertaalbare velden

en: Translations of %label
nl: Vertaling van %label

en: This translation is published
nl: Deze vertaling is gepubliceerd

en: Are you sure you want to delete the @language translation of %label?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling van %label in @language wilt verwijderen?

en: Shown
nl: Weergegeven

en: Translate any entity
nl: Alle entiteiten vertalen

en: Users may translate this field.
nl: Gebruikers mogen dit veld vertalen.

en: Entity translation
nl: Entiteitvertaling

en: Node export
nl: Node-export

en: Add and configure
nl: Toevoegen en configureren

en: A brief and concise summary of the page's content, preferrably 150 characters or less. The description meta tag may be used by search engines to display a snippet about the page in search results.
nl: Een korte en beknopte samenvatting van de inhoud van de pagina, bij voorkeur 150 tekens of minder. De description-metatag kan door zoekmachines worden gebruikt om een ​​fragment over de pagina in de zoekresultaten weer te geven.

en: A comma-separated list of keywords about the page. This meta tag is <em>not</em> supported by most search engines.
nl: Een door komma's gescheiden lijst van trefwoorden over deze pagina. Deze metatag wordt niet meer ondersteund door de meeste zoekmachines.

en: The text to display in the title bar of a visitor's web browser when they view this page. This meta tag may also be used as the title of the page when a visitor bookmarks or favorites this page.
nl: De tekst die in de titelbalk van de browser wordt weergegeven. Deze metatag wordt ook gebruikt als titel van de pagina wanneer de gebruiker deze opslaat in bookmarks of favorieten.

en: Provides search engines with specific directions for what to do when this page is indexed.
nl: Geeft zoekmachines specifieke instructies wat te doen bij het indexeren van deze pagina.

en: Describes the name and version number of the software or publishing tool used to create the page.
nl: De naam en het versienummer van de software waarmee de website gemaakt is.

en: Using defaults
nl: Gebruikt standaardinstellingen

en: Inherits meta tags from: @parents
nl: Meta tags overnemen van: @parents

en: No meta tag defaults available yet.
nl: Standaardmetatag nog niet beschikbaar.

en: Select the type of default meta tags you would like to add.
nl: Standaard-type metatags dat u wilt toevoegen selecteren.

en: The meta tag defaults for @label have been saved.
nl: De standaardmetatags voor @label zijn opgeslagen.

en: The meta tag defaults for @label have been enabled.
nl: De standaardmetatags voor @label zijn ingeschakeld.

en: The meta tag defaults for @label have been disabed.
nl: De standaardmetatags voor @label zijn uitgeschakeld.

en: @plugin "@name"
nl: @plugin '@name'

en: Saved to DB
nl: Opgeslagen in de database

en: Restore values to DB
nl: Waarden in de database herstellen

en: Is empty
nl: Is leeg

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
nl: Sta gebruikers toe om een titel-attribuut aan een link toe te voegen.

en: Default link 'title' Attribute
nl: Standaard titel-attribuut voor een link

en: Link "title" attribute
nl: Titelattribuut voor link

en: file from !field_name
nl: bestand uit !field_name

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen

en: Provide text to display if this field returns no results. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section below.
nl: Geef de tekst op die wordt weergegeven wanneer dit veld geen gegevens teruggeeeft. HTML is toegestaan. U kunt gegevens van de view invoegen met de 'Vervangingspatronen' uit de onderstaande rubriek 'Resultaten herschrijven'.

en: The operator is invalid on filter: @filter.
nl: De operator is ongeldig voor filter: @filter.

en: No valid values found on filter: @filter.
nl: Geen geldige waarden gevonden met filter: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
nl: De waarde @value is geen array voor @operator in filter: @filter

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
nl: Invoeren van PHP-code die een waarde TRUE of FALSE teruggeeft. Geen waarde is hetzelfde als FALSE, wees er daarom ZEKER van om iets terug te geven als u het argument niet ongeldig wilt laten zijn. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. Het argument om te bevestigen zal '$argument' zijn en de view zal '$view' zijn. U kunt dit argument veranderen met de instellng '$handler->argument'. U kunt de titel die gebruikt wordt voor vervangingen van dit argument wijzigen met de instelling '$handler->geldige_titel'.

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Indien uitgevinkt zullen velden, labels en veld-label-combinaties geen HTML-wrapper krijgen, tenzij de HTML-elementen voor het betreffende veld zijn aangepast. Hiermee kan de standaard geproduceerde markup eenvoudig worden beperkt. Het toepassen van CSS wordt daarentegen lastiger.

en: Rules documentation is kept online. Please use the links below for more information about Rules. Feel free to contribute to improving the online documentation!
nl: De Rules-documentatie staat online. Gebruik voor meer informatie over Rules de onderstaande links, Draag vooral bij aan het verbeteren van de online documentatie!

en: Rules introduction
nl: Rules-introductie

en: Rules terminology
nl: Rules-terminologie

en: Unknown @plugin %name.
nl: Onbekende @plugin %name.

en: Unknown event "!event_name"
nl: Onbekende gebeurtenis '!event_name'

en: Added event %event.
nl: Gebeurtenis %event toegevoegd.

en: Are you sure you want to remove the event?
nl: Weet u zeker dat u de gebeurtenis wilt verwijderen?

en: You are about to remove the event %event.
nl: U staat op het punt om gebeurtenis %event te verwijderen.

en: Removed the event, but it had provided some variables which are now missing.
nl: De gebeurtenis is verwijderd, maar een aantal variabelen die deze leverde, ontbreken nu.

en: Event %event has been removed.
nl: Gebeurtenis %event is verwijderd.

en: Create an archive of selected files
nl: Maak een archiefbestand van de geselecteerde bestanden aan

en: The name of the archive file.
nl: De naam van het archiefbestand.

en: No fields found.
nl: Geen velden gevonden.

en: Max length of title field
nl: Maximumlengte van het titelveld

en: Set a maximum length on the title field (applies only if Link Title is optional or required).  The maximum limit is 255 characters.
nl: Stel een maximumlengte voor het titelveld in (geldt enkel indien de linktitel optioneel of verplicht is). De limiet is 255 karakters.

en: URL Display Cutoff value must be numeric.
nl: De inkortwaarde voor URL-weergave moet numeriek zijn.

en: The max length of the link title must be numeric.
nl: De maximumlengte van de linktitel moet numeriek zijn.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
nl: De maximumlengte van een linktitel kan niet groter zijn dan 255 karakters.

en: The title of the link.
nl: De titel van de link.

en: The URL of the link.
nl: De URL van de link.

en: Uploaded file.
nl: Geüpload bestand.

en: Vocabularies contain related taxonomy terms, which are used for classifying content.
nl: Woordenlijsten bevatten gerelateerde taxonomietermen, die gebruikt worden voor het classificeren van inhoud.

en: Whether the comment is published or unpublished.
nl: Of de reactie is gepubliceerd of niet.

en: Whether the node is published or unpublished.
nl: Of de node is gepubliceerd of niet.

en: Whether the user is active or blocked.
nl: Of de gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: Hide pager if there is only one slide
nl: Paginering verbergen als er maar één afbeelding is.

en: Hide controls if there is only one slide
nl: Besturingselementen verbergen wanneer er maar één slide is

en: How long should it wait until it starts the slideshow anyway. Time is in milliseconds.
nl: Hoe lang moet er gewacht worden totdat de slideshow start. Tijd in milliseconden.

en: The options for !module does not exists.
nl: De instellingen voor !module bestaan niet.

en: Generate automatic URL alias
nl: Automatische URL-alias aanmaken

en: Uncheck this to create a custom alias below.
nl: Vink dit uit om onderaan een aangepaste alias aan te maken.

en: Configure URL alias patterns.
nl: URL-alias-patronen instellen.

en: Link the user picture to the user's profile
nl: Link de afbeelding van de gebruiker aan zijn of haar gebruikersprofiel

en: Specify which display or custom url this display will link to.
nl: Specificeer naar welke weergave of aangepaste url deze weergave linkt.

en: <p>The following tokens are available for this link.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor deze link.</p>

en: A Drupal path or external URL the more link will point to. Note that this will override the link display setting above.
nl: Een Drupalpad of externe URL waar de 'lees meer'-link naartoe verwijst.

en: Select bundles you want to export.
nl: Selecteer de bundels die geëxporteerd moeten worden.

en: No bundles found.
nl: Geen bundels gevonden.

en: Select fields you want to export.
nl: Selecteer de velden die geëxporteerd moeten worden.

en: Select field groups you want to export.
nl: Selecteer de veldgroepen die geëxporteerd moeten worden.

en: Field group name
nl: Naam van veldengroep

en: Copy the export text and paste it into another bundle using the import function.
nl: Kopieer de exporttekst en plak deze in een andere bundel met behulp van de import-functie.

en: This form will import bundle and field definitions.
nl: Dit formulier importeert de bundel en velddefinities.

en: Paste the text created by a bundle export into this field.
nl: Plak in dit veld de tekst die door een bundelexport is aangemaakt.

en: %bundle bundle has been created.
nl: Bundel %bundle is aangemaakt.

en: %bundle bundle has been updated.
nl: Bundel %bundle is bijgewerkt.

en: %field_name field could not be created because the module %module is disabled or missing.
nl: Veld %field_name kon niet aangemaakt worden omdat de module %module uitgeschakeld is of niet gevonden kon worden.

en: %field_name field has been created.
nl: Veld %field_name is aangemaakt.

en: %field_name field has been updated.
nl: Veld %field_name is bijgewerkt.

en: %field_name instance has been created for @bundle in @entity_type.
nl: Instantie voor %field_name is aangemaakt voor @bundle in @entity_type.

en: %field_name instance has been updated for @bundle in @entity_type.
nl: Instantie voor %field_name is bijgewerkt voor @bundle in @entity_type.

en: %fieldgroup fieldgroup has been updated for @bundle in @entity_type.
nl: Veldengroep %fieldgroup is bijgewerkt voor @bundle in @entity_type.

en: %fieldgroup fieldgroup has been saved for @bundle in @entity_type.
nl: Veldengroep %fieldgroup is opgeslagen voor @bundle in @entity_type.

en: The fieldgroups could not be saved because the <em>Field group</em> module is disabled or missing.
nl: De veldgroepen konden niet worden opgeslagen omdat de <em>Field group</em>-module uitgeschakeld is of niet gevonden kon worden.

en: The pasted text did not contain any valid export data.
nl: De tekst die geplakt is bevat geen geldige exportdata.

en: Import and exports bundles through the UI.
nl: Importeer en exporteer bundels via een gebruikersinterface.

en: Rendered @entity-type
nl: Weergave van @entity-type

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
nl: Toont een enkele entiteit in een specifieke weergavemodus (bijvoorbeeld: 'teaser').

en: Link to entity
nl: Link naar entiteit

en: Same as Default date
nl: Zelfde als de standaarddatum

en: Repeating date
nl: Herhalende datum

en: Repeating dates use an 'Unlimited' number of values. Instead of the 'Add more' button, they include a form to select when and how often the date should repeat.
nl: Herhalende datums gebruiken een 'onbeperkt' aantal waarden. In plaats van de 'meer toevoegen'-knop, bevatten ze een formulier waarmee bepaald kan worden wanneer en hoe vaak de datum herhaald moet worden.

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
nl: Het beginjaar dient een formaat te hebben zoals -9, of een absoluut jaar zoals 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
nl: Het eindjaar dient een formaat te hebben zoals +9, of een absoluut jaar zoals 2030.

en: Set a condition based on the value of a date field
nl: Een voorwaarde instellen gebaseerd op de waarde van een datumveld

en: Is not Empty
nl: Is niet leeg

en: Date Context
nl: Datumcontext

en: Adds an option to the Context module to set a context condition based on the value of a date field.
nl: Voegt een optie aan de Context-module toe om een voorwaarde in te stellen gebaseerd op de waarde van een datumveld.

en: View: @view - Display: @display
nl: Overzicht: @view - Weergave: @display

en: Fields used in views
nl: Velden gebruikt in views

en: Overview of fields used in all views.
nl: Overzicht van gebruikte velden in alle overzichten.

en: Transform the case
nl: Hoofd-/kleine letters omzetten

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe dienen hoofdletters in de filterwaarde omgezet te worden bij het genereren van de URL-paden?

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien 'aangepast', zie <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">de PHP documentatie</a> voor datumindelingen. Zo niet, geef het aantal verschillende tijdseenheden op om weer te geven (standaard 2).

en: Edit the administrative label displayed when referencing this relationship from filters, etc.
nl: Het beheerlabel wijzigen dat weergegeven wordt bij het refereren aan deze relatie vanuit filters, etc.

en: Representative sort criteria
nl: Representatief sorteercriterium

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
nl: Het sorteercriterium wordt toegepast op de gegevens geleverd door de relatie, om te bepalen hoe een representatief item voor elke rij kan worden verkregen. Om bijvoorbeeld de meest recente node voor elke gebruiker weer te geven, kiest u 'Inhoud: Wijzigingsdatum'.

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
nl: De te gebruiken volgorde voor de hierboven geselecteerde sorteercriteria.

en: And/Or, Rearrange
nl: En/Of, Herschikken

en: Revert to default
nl: Terugzetten naar standaard

en: Optionally, enter a comma delimited list of tags for this view to use in filtering and sorting views on the administrative page.
nl: Voeg eventueel tags aan dit overzicht toe om te gebruiken voor het filteren en sorteren van overzichten op de administratieve pagina. Scheid meerdere tags met komma's.

en: Custom admin theme for the Views UI
nl: Aangepast beheerthema voor de Views UI

en: In some cases you might want to select a different admin theme for the Views UI.
nl: In sommige gevallen wilt u een ander beheer-thema voor de Views UI kiezen.

en: No fields have been used in views yet.
nl: Er worden in overzichten nog geen velden gebruikt.

en: Provide a simple link to approve the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie goed te keuren.

en: Author uid
nl: Auteur-uid

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op het bestand.

en: image from !field_name
nl: afbeelding van !field_name

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op de afbeelding.

en: The tid of a taxonomy term.
nl: De tid van een taxonomieterm.

en: The user permissions.
nl: De toegangsrechten.

en: First and last only
nl: Alleen eerste en laatste

en: Multiple-value handling
nl: Verwerking meervoudige waarden

en: Filter to items that share all terms
nl: Filter op items die alle termen delen

en: Filter to items that share any term
nl: Filter op items die een van de termen delen

en: Use formatted username
nl: Gebruik de opgemaakte gebruikersnaam

en: If checked, the username will be formatted by the system. If unchecked, it will be displayed raw.
nl: Wanneer aangevinkt, zal de gebruikersnaam opgemaakt worden door het syteem. Wanneer niet aangevinkt wordt deze onopgemaakt weergegeven.

en: Link to user's profile
nl: Link naar het gebruikersprofiel

en: Using <em>Default</em> will use the site-wide image style for user pictures set in the <a href="!account-settings">Account settings</a>.
nl: Met <em>Standaard</em> wordt de standaardstijl voor de weergave van een afbeelding gebruikt zoals opgegeven in <a href='!account-settings'>Accountinstellingen</a>.

en: You don't have translatable entity types.
nl: Er zijn geen vertaalbare entiteittypen.

en: Use a pager
nl: Paginering gebruiken

en: Display all day checkbox
nl: Selectievakje voor gehele dag weergeven

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
nl: Bepaalt of een 'gehele dag'-selectievakje al dan niet aan de gebruiker getoond wordt.

en: Date format options
nl: Datumformaatopties

en: It is not recommended to delete the only XML sitemap.
nl: Het wordt niet aangeraden de enige XML-sitemap te verwijderen.

en: Tokens related to views.
nl: Tokens gerelateerd aan overzichten.

en: The human-readable name of the view.
nl: De voor mensen leesbare naam van het overzicht.

en: The description of the view.
nl: De beschrijving van het overzicht.

en: The machine-readable name of the view.
nl: De machine-leesbare naam van het overzicht.

en: The title of current display of the view.
nl: De titel van de huidige weergave van het overzicht.

en: The URL of the view.
nl: De URL van het overzicht.

en: -Select-
nl: -Selecteer-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die als 'titel' wordt gebruikt. De meeste browsers geven dit weer in een tekstballon wanneer de muis over de link beweegt.

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen indien het leeg is. Merk op dat het veldlabel of de herschreven uitvoer nog steeds kan worden weergegeven. Om labels te verbergen, gebruikt u de stijl- of rijstijl-instellingen voor lege velden. Om herschreven inhoud te verbergen, selecteert u 'Niet herschrijven indien leeg'.

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Enable views performance statistics/debug messages via the Devel module
nl: Views prestatie-statistieken en foutopsporing inschakelen met de Devel module

en: Check this to enable some Views query and performance statistics/debug messages <em>if Devel is installed</em>.
nl: Selecteer dit om de Views prestatie-statistieken en foutopsporing in te schakelen <em>indien de Devel-module is ingeschakeld</em>.

en: Devel message(dpm)
nl: Devel-bericht (dpm)

en: Devel logging (tmp://drupal_debug.txt)
nl: Devel-logging (tmp://drupal_debug.txt)

en: Page region to output performance statistics/debug messages
nl: Paginagebied voor uitvoer van prestatie-statistieken en foutopsporingsberichten.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
nl: Datum in de notatie CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
nl: Datum in de notatie YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
nl: Datum in de notatie YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
nl: Datum genoteerd als MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
nl: Datum genoteerd als DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
nl: Datum genoteerd als WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
nl: Als u meer velden dan de uid nodig heeft, voeg dan de relatie 'reactie : auteur' toe.

en: Last comment uid
nl: Laatste reactie-uid

en: The User ID of the author of the last comment of a node.
nl: De gebruiker-ID van de auteur van de laatste reactie op een node.

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
nl: De auteur van deze inhoud. Als u meer velden van de uid nodig heeft, voeg dan de 'Inhoud: auteur' relatie toe.

en: Unique access event ID.
nl: Unieke toegangsgebeurtenis-ID.

en: Link field to the node if there is no comment.
nl: Veld linkt naar de node als er geen reacties zijn.

en: Convert spaces in term names to hyphens
nl: Spaties in termnamen omzetten naar koppeltekens

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
nl: Dit maakt het mogelijk om links te laten werken met de Views' taxonomietermargumenten.

en: Enter PHP code that returns a value to use for this filter. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this filter. Some variables are available: the view object will be "$view". The argument handler will be "$argument", for example you may change the title used for substitutions for this argument by setting "argument->validated_title"".
nl: Het invoeren van PHP-code die een waarde teruggeeft om te gebruiken voor dit filter. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. De code kan alleen een enkele waarde teruggeven. Enkele variabelen zijn beschikbaar: '$view' is het view-object, '$argument' is de argument-handler. Zo kunt u de titel die gebruikt word voor vervangingen aanpassen door het zetten van '$argument->validated_titel'.

en: Use rendered output to group rows
nl: Gerenderde uitvoer gebruiken om rijen te groeperen

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
nl: Indien ingeschakeld wordt het groepeerveld gebruikt om de rijen te groeperen.

en: Date All Day
nl: Gehele dagdatum

en: Adds 'All Day' functionality to date fields, including an 'All Day' theme and 'All Day' checkboxes for the Date select and Date popup widgets.
nl: Voegt de functie 'gehele dag' toe aan datumvelden, inclusief een 'gehele dag'-thema en 'gehele dag'-keuzevakjes voor de widgets voor datumselectie en datumpopup.

[ctx: Date repeat]
en: Repeats
nl: Wordt herhaald

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
nl: Iedere @interval dagen

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
nl: Iedere @interval weken

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
nl: Iedere @interval maanden

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
nl: Iedere @interval jaren

[ctx: Date repeat]
en: Repeat on
nl: Wordt herhaald op

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
nl: Iedere doordeweekse dag

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
nl: Iedere ma, wo, vr

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
nl: Iedere di, do

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
nl: Wordt herhaald op iedere

en: every weekday
nl: iedere doordeweekse dag

en: monday wednesday friday
nl: maandag woensdag vrijdag

en: tuesday thursday
nl: dinsdag donderdag

[ctx: Date repeat]
en: On day @bymonthday of
nl: Op dag @bymonthday van

[ctx: Date repeat]
en: Bymonth
nl: Om de maand

[ctx: Date repeat]
en: On the @byday of
nl: Op de @byday van

en: On day ... of ...
nl: Op dag ... van ...

en: On the ... of ...
nl: Op de ... van ...

[ctx: Date repeat]
en: After @count occurrences
nl: Na @count keer

[ctx: Date repeat]
en: Count
nl: Aantal

[ctx: Date repeat]
en: On
nl: Op

[ctx: Date repeat]
en: Until
nl: Tot

[ctx: Date repeat]
en: Stop repeating
nl: Stop herhaling

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
nl: Uitgesloten data

[ctx: Date repeat]
en: Include dates
nl: Inbegrepen data

en: Repeat settings
nl: Herhaal-instellingen

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
nl: Dagelijks

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
nl: Wekelijks

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
nl: Maandelijks

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
nl: Jaarlijks

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (UNTIL).
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks' (tot).

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Year (UNTIL)
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks': jaar (tot)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Month (UNTIL)
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks': maand (tot)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Day (UNTIL)
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks': dag (tot)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (COUNT).
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks' (aantal).

[ctx: Date repeat]
en: Expanded
nl: Uitgeklapt

[ctx: Date repeat]
en: Collapsed
nl: Ingeklapt

[ctx: Date repeat]
en: Repeat display
nl: Herhalingsweergave

[ctx: Date repeat]
en: Should the repeat options form start out expanded or collapsed? Set to 'Collapsed' to make those options less obtrusive.
nl: Wat dient de standaardweergave te zijn van de herhalingsopties, in- of uitgeklapt? Gebruik 'ingeklapt' om deze opties minder prominent te maken.

en: Date Repeat Field
nl: Herhalend datumveld

en: Creates the option of Repeating date fields and manages Date fields that use the Date Repeat API.
nl: Creëert de optie van herhalende datumvelden en beheert de datumvelden die van de Date Repeat API gebruik maken.

en: Language codes
nl: Taalcodes

en: Replace an existing view if one exists with the same name
nl: Een bestaand overzicht vervangen als een overzicht met dezelfde naam al bestaat

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
nl: HTML-code is toegestaan in dit veld. De volgende tokens worden ondersteund:

en: Provide a simple link to the user.
nl: Biedt de gebruiker een eenvoudige link.

en: Result summary
nl: Samenvatting van het resultaat

en: Shows result summary, for example the items per page.
nl: Een samenvatting van de resultaten tonen. Bijvoorbeeld het aantal items per pagina.

en: Use site default RSS settings
nl: Gebruik de standaard RSS-instellingen van de website.

en: Display list value as human readable
nl: Een door mensen leesbare lijst met waarden laten zien

en: Displays the link in contextual links
nl: Geeft de link binnen de contextuele links weer

en: Grouping field Nr.@number
nl: Groepeerveld nr @number

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
nl: Een array van alle bovenliggende termen van de term, beginnende met de hoofdterm.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
nl: Een array van alle bovenliggende menu-items van de menu link, beginnende met het hoofditem.

en: Cache dates
nl: Datums cachen

en: Date objects can be created and cached as date fields are loaded rather than when they are displayed to improve performance.
nl: Datumobjecten kunnen worden aangemaakt en opgeslagen wanneer datumvelden worden geladen, in plaats van wanneer datumvelden worden weergegeven. Dit verbetert de prestaties.

en: Maximum dates per field
nl: Maximumaantal datums per veld

en: If set to '0', all date values on every entity will be cached. Note that caching every date on fields that may have a large number of multiple or repeating values may create a significant performance penalty when the cache is cleared. The suggested setting for multiple value and repeating fields is no more than 4 values per field.
nl: '0' betekent dat alle datumwaarden van alle entiteiten worden gecached. Merk op dat datumvelden cachen die een grote hoeveelheid meerdere of herhalende datums bevatten, de performance negatief kunnen beinvloeden wanneer de cache wordt gewist. Het is aan  te raden om voor velden met meerdere en herhalende datums deze op niet meer dan vier waarden per veld te zetten.

en: The number of cache values must be a number.
nl: Het aantal cache-waarden moet een getal zijn.

en: The number of cache values must be a number 0 or greater.
nl: Het aantal cache-waarden moet een getal groter dan 0 zijn.

en: Settings for modules the use the Date API.
nl: Instellingen voor modules die gebruik maken van de Date API.

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
nl: Door dit toe te passen worden de prestaties van de server verminderd. Dit is dus niet aanbevolen.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
nl: Aangepaste vertalingen worden bewaard, alleen eerder geïmporteerde vertalingen worden overschreven en nieuwe vertalingen worden toegevoegd

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
nl: Alle bestaande vertalingen worden bewaard, alleen nieuwe vertalingen worden toegevoegd.

en: (translation source: !server)
nl: (bron van vertalingen: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
nl: @language: <em>Geen vertaling beschikbaar</em>

en: Recommended version: @version (!date)
nl: Aanbevolen versie: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
nl: Niet-geïnstalleerde vertaling beschikbaar

en: No available translations found
nl: Er werden geen beschikbare vertalingen gevonden

en: Importing: %name.
nl: Bezig met importeren: %name.

en: Imported: %name.
nl: Geïmporteerd: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
nl: %language tekenreeksen toegevoegd: !add, bijgewerkt: !update, verwijderd: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
nl[0]: Een project bijgewerkt: @projects.
nl[1]: @count projecten bijgewerkt: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
nl[0]: Een tekenreeks is overgeslagen omdat deze niet-toegestane HTML bevat. Zie !log_messages voor details.
nl[1]: @count tekenreeksen zijn overgeslagen omdat deze niet-toegestane HTML bevatten. Zie !log_messages voor details.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
nl[0]: Vertalingen van één project werden niet geïmporteerd: @projects.
nl[1]: Vertalingen van @count projecten werden niet geïmporteerd: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden: %error

en: An error occured during the download operation: HTTP status code %code.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden: HTTP-status-code: %code.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
nl: Kan het %download_link bestand niet opslaan als %tmpfile.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
nl: Niet-toegestane HTML gevonden. Niet-geïmporteerde tekenreeks: %string

en: Modify entity values
nl: Entiteitswaarden bewerken

en: Fields for @bundle_key @label
nl: Velden voor @bundle_key @label

en: You must select at least one value to modify.
nl: Selecteer minimaal één waarde om aan te passen.

en: %label contains an invalid value.
nl: %label bevat een ongeldige waarde.

en: to:
nl: tot en met:

en: Add a read-more link if output is trimmed.
nl: Een 'lees meer'-link toevoegen wanneer de tekst is ingekort.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
nl: Wanneer geselecteerd, zal een 'lees meer'-link worden toegevoegd aan het einde van de ingekorte tekst.

en: The text which will be displayed on the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: De tekst zal worden weergegeven in de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van dit overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: The path which is used for the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: Het pad dat zal worden gebruikt voor de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van het overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: Display field as machine name.
nl: Veld als systeemnaam weergeven

en: Show the embed display in the ui.
nl: Ingebedde weergaven in de interface tonen.

en: Allow advanced user to use the embed view display. The plugin itself works if it's not visible in the ui
nl: Gevorderde gebruikers toestaan om de ingebedde weergaven te  gebruiken. De plugin zelf werkt als deze niet zichtbaar is in de interface.

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string  at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
nl: Alle door Views gegenereerd queries bevatten de naam van de view en tonen 'view-naam :display-name' aan het einde van de SELECT clausule. Dit maak het herkennen van de Views-query in de database server logs eenvoudiger, maar zou alleen gebruikt moeten worden bij probleemoplossing.

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
nl: Biedt een weergave die met de Views-API kan worden ingesloten.

en: Display the user with standard user view.
nl: Toon de gebruiker met de standaardgebruikersweergave.

en: Only has the 'authenticated user' role
nl: Heeft alleen de rol 'geverifieerde gebruiker'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
nl: Heeft rollen naast de rol 'geverifieerde gebruiker'

en: Display the user with standard user view. It might be necessary to add a user-profile.tpl.php in your themes template folder, because the default <a href="@user-profile-api-link">user-profile</a>e template don't show the username per default.
nl: De gebruiker met het standaard gebruikersweergave weergeven. Het kan nodig zijn om de user-profile.tpl.php aan de template-map van het thema toe te voegen, omdat de standaard <a href="@user-profile-api-link">user-profiel</a>-template standaard de gebruikersnaam niet toont.

en: Please insert the items per page (@items_per_page) from above.
nl: Voeg het aantal items per pagina (@items_per_page) van hierboven in.

en: Remove tags from rendered output
nl: Elementen verwijderen van gerenderde uitvoer

en: Fields to be included as contextual links.
nl: Velden die als contextuele links worden gebruikt.

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
nl: Een parameter 'destination' aan de link toevoegen om de gebruiker naar het originele overzicht terug te laten keren na afronden van de de contextuele actie.

en: Contextual Links
nl: Contextuele links

en: Display fields in a contextual links menu.
nl: Geef velden in een contextuele links-menu weer.

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and with a date field.
nl: Datums en kalenders kunnen gecompliceerd zijn om in te stellen. De !date_wizzard maakt het makkelijk om een simpele datuminhoudstype met een datumveld aan te maken.

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
nl: <h2>Hulpmiddelen voor datums en kalenders</h2>

en: Date Wizard and other tools to manage and create dates and calendars.
nl: Datumwizard en andere hulpmiddelen om datums en kalenders te beheren en aan te maken.

en: Are you sure you want to disable translation for the %name field?
nl: Weet u zeker dat u vertaling voor het veld %name wilt uitschakelen?

en: <strong>All the existing translations of this field will be deleted.</strong><br>This action cannot be undone.
nl: <strong>Alle bestaande vertalingen van dit veld worden verwijderd.</strong>Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to enable translation for the %name field?
nl: Weet u zeker dat u vertaling voor het veld %name wilt inschakelen?

en: Something went wrong while processing data. Some nodes may appear to have lost fields.
nl: Er is iets mis gegaan bij de data verwerking. Sommige nodes hebben mogelijk velden verloren.

en: Enable translation
nl: Vertaling inschakelen

en: Disable translation
nl: Vertaling uitschakelen

en: Confirm change in translatability.
nl: Bevestig wijziging in vertaalbaarheid.

en: Confirm page for changing field translatability.
nl: Bevestigingspagina voor het aanpassen van veldvertaalbaarheid.

en: Views translation.
nl: Overzichtvertalingen

en: translate view
nl: overzicht vertalen

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie
