Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6449 entries)

en: Home
uk: Головна

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: enable
uk: увімкнути

en: context
uk: контекст

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: approve
uk: схвалити

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Totals
uk: Підсумки

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Item
uk: Елемент

en: content
uk: матеріал

en: Development
uk: Розробка

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Replies
uk: Відповіді

en: Last Post
uk: Останній допис

en: Closed
uk: Закрито

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Read more
uk: Читати далі

en: more
uk: ще

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Article
uk: Стаття

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: Comments
uk: Коментарі

en: Priority
uk: Пріоритет

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: On
uk: Увімкнено

en: For
uk: Для

en: Tags
uk: Теґи

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Go
uk: Перехід

en: view
uk: переглянути

en: all
uk: все

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Теґ

en: Login
uk: Вхід

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: None
uk: Немає

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: default
uk: замовчування

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Comment form
uk: Форма коментування

en: User contact form
uk: Контактна форма користувача

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Variable
uk: Змінна

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Admin title
uk: Адміністративний заголовок

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Parent
uk: Батько

en: Parents
uk: Батьки

en: Depth
uk: Глибина

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експортувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: settings
uk: налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Field
uk: Поле

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Terms and Conditions
uk: Умови користування

en: Terms & Conditions
uk: Правила сайту

en: Display Style
uk: Стиль відображення

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: username
uk: ім’я користувача

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Font
uk: Шрифт

en: Default
uk: Базово

en: Background
uk: Тло

en: Summary
uk: Резюме

en: Update
uk: Оновити

en: Open
uk: Відкрито

en: Top
uk: Зверху

en: Link Target
uk: Ціль посилання

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Core
uk: Ядро

en: Album
uk: Альбом

en: Add new
uk: Додати новий

en: Schedule
uk: Розклад

en: Views
uk: Види

en: Access
uk: Доступ

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Length
uk: Довжина

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Modules
uk: Модулі

en: Manage
uk: Керування

en: Region
uk: Область

en: Visible
uk: Видиме

en: Custom links
uk: Власні посилання

en: Add custom link
uk: Додати власне посилання

en: Edit custom link
uk: Редагувати власне посилання

en: Placeholder tokens
uk: Заповнювач замінників

en: Display
uk: Показ

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: results
uk: результати

en: search
uk: пошук

en: Teaser
uk: Анонс

en: Event
uk: Подія

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: style
uk: стиль

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Component
uk: Компонент

en: Components
uk: Компоненти

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Attachment
uk: Долучення

en: Submission guidelines
uk: Вказівки щодо введення

en: n/a
uk: н/д

en: Picture
uk: Зображення

en: Titles
uk: Заголовки

en: Paths
uk: Шляхи

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
uk: Даний заповнювач міток може бути використаний і для шляхів, і для заголовків, які будуть замінені відповідними значеннями.

en: Mail
uk: Пошта

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Find content
uk: Знайти матеріали

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Continue
uk: Продовжити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Check
uk: Перевірити

en: Files
uk: Файли

en: status
uk: стан

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Data type
uk: Тип даних

en: Create
uk: Створити

en: Separator
uk: Розділювач

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Node edit form
uk: Форма редагування матеріалу

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Node add form
uk: Форма додавання матеріалу

en: Optional Title
uk: Необов'язковий заголовок

en: Required Title
uk: Обов’язковий заголовок

en: No Title
uk: Без заголовку

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: URL Display Cutoff
uk: Обрізка відображуваного URL

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
uk: Якщо користувач не ввів заголовок для посилання, у якості його буде використаний URL. Заголовок посилання буде обрізаний і наприкінці додано три крапки (&hellip;)? Залиште порожнім, якщо не потрібно вводити обмеження.

en: Default (no target attribute)
uk: Типово (без атрибуту target)

en: Open link in window root
uk: Відкривати посилання в поточному вікні

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Allow the user to choose
uk: Дозволити користувачу вибрати

en: Additional CSS Class
uk: Додатковий клас CSS

en: Not a valid URL.
uk: Не правильний URL.

en: Titles are required for all links.
uk: Заголовки потрібні для всіх посилань

en: Open URL in a New Window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Defines simple link field types.
uk: Визначає прості типи полів для посилань.

en: term
uk: термін

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: The name of the menu.
uk: Назва меню.

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: All
uk: Все

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: Access log
uk: Журнал доступу

en: Active
uk: Активно

en: Submit @name
uk: Надіслати @name

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Panels
uk: Панелі

en: Panel title
uk: Заголовок панелі

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: The CSS ID to apply to this page
uk: CSS ID, що застосовуються до цієї сторінки

en: panels
uk: панелі

en: Block
uk: Блок

en: Override title
uk: Переписати заголовок

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Page
uk: Сторінка

en: Pager ID
uk: ID сторінкового навіґатора

en: Override URL
uk: Переписати URL-адресу

en: If this is set, override the View URL; this can sometimes be useful to set to the panel URL
uk: Якщо позначено, URL виду буде переписаний; іноді це може знадобитися, щоб задати URL панелі

en: Three column 25/50/25
uk: Три колонки 25/50/25

en: Left side
uk: Ліва колонка

en: Middle column
uk: Середня колонка

en: Right side
uk: Права колонка

en: Three column 25/50/25 stacked
uk: Три колонки 25/50/25 стосом

en: Bottom
uk: Знизу

en: Three column 33/34/33
uk: Три колонки 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
uk: Три колонки 33/34/33 стосом

en: Two column
uk: Дві колонки

en: Two column stacked
uk: Дві колонки стосом

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Node links
uk: Посилання на матеріал

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: User picture
uk: Користувацьке зображення

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Module
uk: Модуль

en: Off
uk: Вимкнено

en: Available updates
uk: Доступні оновлення

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Out of date
uk: Застаріло

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Selected
uk: Вибране

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Aggregator category
uk: Категорія збиральника

en: Aggregator feed
uk: Канал агрегатора

en: Aggregator item
uk: Елемент агрегатора

en: Delta
uk: Дельта

en: Custom
uk: Власний

en: Roles
uk: Ролі

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Score
uk: Вага

en: Published
uk: Опубліковано

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Source string
uk: Вихідний рядок

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Poll duration
uk: Тривалість опитування

en: Poll votes
uk: Голоси опитування

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Term name
uk: Назва терміна

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Severity
uk: Важливість

en: Field name
uk: Назва поля

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Title label
uk: Мітка заголовка

en: Fields
uk: Поля

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: Average
uk: Середнє

en: Count
uk: Лічильник

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Conditions
uk: Умови

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Mode
uk: Режим

en: Normal
uk: Звичайне

en: Warning
uk: Попередження

en: Items
uk: Елементи

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: %time ago
uk: %time тому

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Advanced
uk: Розширені

en: Game
uk: Гра

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Up
uk: Вгору

en: Width
uk: Ширина

en: 1 day
uk: 1 день

en: Maximum
uk: Максимум

en: Bar
uk: Смуга

en: Medium
uk: Середній

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Caching
uk: Кешування

en: Month
uk: Місяць

en: Load
uk: Завантажити

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: System
uk: Система

en: Current
uk: Поточна

en: State
uk: Стан

en: Terms
uk: Терміни

en: Desc
uk: Спад

en: Code
uk: Код

en: Owner
uk: Власник

en: OR
uk: АБО

en: Company
uk: Компанія

en: node
uk: матеріал

en: Transliteration
uk: Транслітерація

en: General
uk: Загальне

en: Cleanup
uk: Очищення

en: Border
uk: Рамка

en: Method
uk: Спосіб

en: Recent posts
uk: Останні дописи

en: Recent posts for %1
uk: Останні дописи для %1

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: Now
uk: Зараз

en: All views
uk: Всі види

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Base
uk: Основа

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (застосовується до всіх словників, для яких шаблони не визначені)

en: Pattern for all %vocab-name paths
uk: Шаблон для всіх шляхів словника %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
uk: Шаблон для форумів і контейнерів форумів

en: Pattern for user account page paths
uk: Шаблон для шляхів облікових записів користувачів

en: Pattern for blog page paths
uk: Шаблон для шляхів сторінок блоґів

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Display alias changes (except during bulk updates).
uk: Відображати зміни синонімів (крім масового оновлення).

en: Replace by separator
uk: Замінити на роздільник

en: Maximum alias length
uk: Максимальна довжина синоніма

en: Maximum component length
uk: Максимальна довжина компонента

en: Update action
uk: Оновлення Дії

en: Strings to Remove
uk: Рядки для вилучення

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
uk: Надає модулям механізм автоматичного формування синонімів для керованого цими модулями вмісту.

en: Forum
uk: Форум

en: !time ago
uk: !time тому

en: Other
uk: Інше

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Loop
uk: Цикл

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Basic
uk: Основні

en: Repeat
uk: Повторення

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: access content
uk: доступ до наповнення

en: List type
uk: Тип списку

en: Role
uk: Роль

en: Select all
uk: Виділити все

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Blog
uk: Блоґ

en: Link text
uk: Текст посилання

en: String
uk: Рядок

en: Case
uk: Регістр

en: External
uk: Зовнішнє

en: Users
uk: Користувачі

en: Referrer
uk: Джерело

en: Exists
uk: Існує

en: Both
uk: Все

en: Last
uk: Останній

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Argument
uk: Аргумент

en: Anonymous
uk: Анонім

en: <All>
uk: <Усі>

en: Edit view
uk: Редагувати вид

en: Override
uk: Перевизначити

en: Clone
uk: Клонувати

en: Administer views
uk: Адміністрування видів

en: Existing Views
uk: Доступні види

en: Default Views
uk: Базові види

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Empty Text
uk: Порожній тескт

en: Normal menu item
uk: Звичайний пункт меню

en: Down
uk: Вниз

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Filters
uk: Фільтри

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Exposed Filters
uk: Розкриті фільтри

en: Order
uk: Послідовність

en: Add criteria
uk: Додати критерії

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва виду має містити лише абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: Views UI
uk: Інтерфейс видів

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Node: ID
uk: Матеріал: ID

en: Random
uk: Випадково

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Plain
uk: Простий

en: Position
uk: Позиція

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Node template
uk: Шаблон матеріалу

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Profile
uk: Профіль

en: text
uk: текст

en: Replacement
uk: Заміна

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Enhanced control over the page title (in the &lt;head> tag).
uk: Розширене керування заголовком сторінки (тег &lt;title> в  &lt;head>)

en: Term description
uk: Опис терміна

en: Child terms
uk: Дочірні терміни

en: fields
uk: поля

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Datestamp
uk: Дата у unix-форматі часу

en: Operation
uk: Дія

en: reply
uk: відповісти

en: Duration
uk: Тривалість

en: Original
uk: Оригінал

en: Property
uk: Властивість

en: Defaults
uk: Умовчання

en: City
uk: Місто

en: Protocol
uk: Протокол

en: with comments
uk: з коментарями

en: without comments
uk: без коментарів

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: comments
uk: коментарі

en: Full
uk: Повністю

en: Default language
uk: Базова мова

en: Rules
uk: Правила

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Hidden
uk: Приховано

en: Some
uk: Деякий

en: Approved
uk: Схвалено

en: create
uk: створення

en: Root
uk: Корінь

en: Undefined
uk: Невизначено

en: seconds
uk: секунд(и)

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Show
uk: Показати

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Other queries
uk: Інші запити

en: Link to node
uk: Посилання на матеріал(ноду)

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Timer
uk: Таймер

en: Change
uk: Змінити

en: English
uk: Англійська

en: in
uk: в

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Switch
uk: Перемикати

en: Week of @date
uk: Тиждень @date

en: Feeds
uk: Потоки

en: ago
uk: тому

en: 1 item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Clear
uk: Очистка

en: menu
uk: меню

en: Pager position
uk: Розташування навіґатора

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Node body
uk: Тіло матеріалу

en: update
uk: оновити

en: Full text
uk: Повний текст

en: Feed settings
uk: Налаштування потоку

en: Source
uk: Джерело

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Display all menu items
uk: Показувати всі пункти меню

en: Select a date
uk: Виберіть дату

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: unlimited
uk: необмежено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Display name
uk: Назва

en: Languages
uk: Мови

en: Features
uk: Властивості

en: Feature
uk: Властивість

en: Activity
uk: Активність

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: First
uk: Перший

en: Middle
uk: Середина

en: Query
uk: Запит

en: Moderate
uk: Модерувати

en: equals
uk: дорівнює

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Block name
uk: Назва блоку

en: Period
uk: Крапка

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: Site's time zone
uk: Часовий пояс сайту

en: Date's time zone
uk: Часовий пояс дати

en: No time zone conversion
uk: Не конвертувати часовий пояс

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Другий

en: Select list
uk: Список вибору

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
uk: Дати без годинної точності не повинні використовувати часовий пояс.

en: Granularity
uk: Точність

en: Time zone handling
uk: Обробка часового пояса

en: Long
uk: Довгий

en: Short
uk: Короткий

en: Date field
uk: Поле дати.

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: author
uk: автор

en: unchanged content
uk: незмінений матеріал

en: unchanged user
uk: незмінений користувач

en: Entity
uk: Сутність

en: AND
uk: ТА

en: None.
uk: Ні.

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Revert
uk: Відновити

en: Negate
uk: Інверсія

en: Empty
uk: Порожньо

en: Import failed.
uk: Помилка імпорту.

en: created content
uk: створений матеріал

en: updated content
uk: оновлений матеріал

en: Note that if drupal's page cache is enabled, this event won't be generated for pages served from cache.
uk: Зверніть увагу, якщо увімкнено друпалівське кешування сторінки, ця подія не буде генеруватися для сторінок з кешу.

en: viewed content
uk: переглядуваний матеріал

en: deleted content
uk: видалений матеріал

en: Existing system path
uk: Чинний системний шлях

en: Create or delete a content's URL alias
uk: Створення або видалення URL-синоніма матеріалу

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given path alias.
uk: Залиште порожнім, щоб видалити URL-синоніми, що вказують на даний синонім шляху.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given system path.
uk: Залиште порожнім, щоб видалити URL-синоніми, що вказують на даний системний шлях.

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Equal to
uk: Дорівнює

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Send mail to all users of a role
uk: Надіслати пошту усім користувачам ролі

en: Page redirect
uk: Переадресація сторінки

en: WARNING: This may cause problems if there are too many users of these roles on your site, as your server may not be able to handle all the mail requests all at once.
uk: УВАГА: Це може викликати проблеми, якщо на Вашім сайті занадто багато користувачів з даною роллю, так що Ваш сервер не зможе обробити всі поштові запити відразу.

en: The mail's subject.
uk: Тема поштового повідомлення.

en: The mail's message body.
uk: Текст поштового повідомлення.

en: registered user
uk: зареєстрований користувач

en: updated user
uk: оновлений користувач

en: viewed user
uk: переглядуваний користувач

en: deleted user
uk: видалений користувач

en: User has logged in
uk: Користувач увійшов

en: logged in user
uk: користувач, що увійшов

en: User has logged out
uk: Користувач вийшов

en: logged out user
uk: користувач, що вийшов

en: User has role(s)
uk: Користувач має роль(ролі)

en: Whether the user has the selected role(s).
uk: Чи користувач має позначені ролі.

en: any
uk: будь-який

en: Add user role
uk: Додати роль користувача

en: Remove user role
uk: Видалити роль користувача

en: Execute custom PHP code
uk: Виконати власний код PHP

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Select a user
uk: Виберіть користувача

en: You must select a user.
uk: Необхідно обрати користувача.

en: Selector
uk: Вибір

en: Log out
uk: Вихід

en: views
uk: види

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Show field
uk: Відобразити поля

en: Transition
uk: Перехід

en: Autocomplete taxonomy
uk: Автодоповнення таксономії

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: What links here
uk: Посилання сюди

en: Clean
uk: Очистити

en: Included
uk: Доданий

en: People
uk: Люди

en: terms
uk: терміни

en: warning
uk: попередження

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: or
uk: або

en: open
uk: відкрито

en: Promote
uk: Вивести на головну

en: Convert
uk: Перетворити

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: Parent terms
uk: Батьківські терміни

en: All blogs
uk: Всі блоґи

en: Style
uk: Стиль

en: Forums
uk: Форуми

en: revert
uk: відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: duration
uk: тривалість

en: Asterisk
uk: Зірочка

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Permissions
uk: Повноваження

en: All tags
uk: Всі мітки

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Product
uk: Товар

en: Flexible
uk: Гнучкий

en: Changed
uk: Змінено

en: Date created
uk: Дата створення

en: Reverse
uk: Обернено

en: Manage features
uk: Керування властивостями

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Standard
uk: Стандарт

en: Interval
uk: Проміжок

en: missing
uk: відсутнє

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Attach
uk: Вкласти

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Inclusion
uk: Долучення

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: New
uk: Нові

en: Enter username
uk: Уведіть ім'я користувача

en: Username not found
uk: Ім'я користувача не знайдене

en: Resume
uk: Поновити

en: Relationships
uk: Зв'язки

en: Plural
uk: Множина

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: relationships
uk: зв'язки

en: Oldest first
uk: Старіші спочатку

en: Basic information
uk: Основна інформація

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва має містити лише латинські абетково-цифрові символи на символи підкреслення.

en: Sort criteria
uk: Критерії впорядкування

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Parent menu item
uk: Батьківський пункт меню

en: Jump Menu
uk: Меню переходу

en: Themes
uk: Теми

en: Translations
uk: Переклади

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: comment
uk: коментар

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: News
uk: Новини

en: Excluded
uk: Вилучений

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: day(s)
uk: день(дні)

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: FALSE
uk: ХИБНІСТЬ

en: Ok
uk: Гаразд

en: cancel
uk: скасувати

en: Tabs
uk: Вкладки

en: disable
uk: вимкнути

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Storage
uk: Сховище

en: date
uk: дата

en: Page name
uk: Назва сторінки

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Default value
uk: Базове значення

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Selection
uk: Вибір

en: Slogan
uk: Гасло

en: Apply
uk: Застосувати

en: Edit translation
uk: Редагувати переклад

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: (source)
uk: (джерело)

en: Select
uk: Вибір

en: Translatable
uk: Доступний для перекладу

en: Examples
uk: Приклади

en: You must select a node.
uk: Необхідно вибрати матеріал.

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: No style
uk: Немає стилю

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Lifetime
uk: Час життя

en: Information
uk: Відомості

en: Variables
uk: Змінні

en: Timeout
uk: Час очікування

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: Publisher URL
uk: URL видавця (Publisher URL)

en: Simple
uk: Просте

en: Double
uk: Подвійний

en: Relationship type
uk: Тип відносин

en: No caching
uk: Без кешування

en: Multilingual system
uk: Багатомовна система

en: Internationalization
uk: Інтернаціоналізація

en: Reset language for all terms.
uk: Скинути мови для всіх термінів

en: Content selection mode
uk: Режим вибору матеріалів

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
uk: Нормально - Всі увімкнені мови будуть доступні

en: Extended - All defined languages will be allowed.
uk: Розширено - Всі зазначені мови будуть доступні

en: Multilingual options
uk: Параметри багатомовності

en: Multilingual content
uk: Багатомовний матеріал

en: Multilingual settings
uk: Параметри багатомовності

en: Translated
uk: Перекладено

en: This is a multilingual variable.
uk: Це - багатомовна змінна

en: Supports translatable custom menu items.
uk: Підтримує власні пункти меню доступні для перекладу.

en: Strings
uk: Рядки

en: Synchronize translations
uk: Синхронізація перекладів

en: Select which fields to synchronize for all translations of this content type.
uk: Виберіть поля, які будуть синхронізовані в усіх перекладах даного типу матеріалу.

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Translation
uk: Переклад

en: edit translation
uk: редагувати переклад

en: Translation status
uk: Стан перекладу

en: Edit term translations
uk: Редагувати переклади термінів

en: Blocks
uk: Блоки

en: Menus
uk: Меню

en: A valid date is required for %title.
uk: Для %title є обов'язковою дійсна дата.

en: A Date API that can be used by other modules.
uk: Date API, що може використовуватися сторонніми модулями.

en: The Strtotime default value is invalid.
uk: Базове значення Strtotime є невірним.

en: Relative
uk: Відносний

en: Above
uk: Зверху

en: Within
uk: В середині

en: Position of date part labels
uk: Положення міток частини дати

en: User's time zone
uk: Часовий пояс користувача

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
uk: Зберігати дату в базі даних у вигляді ISO-дати, рекомендовано для історичних або часткових дат.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
uk: Зберігати дату в базі даних у вигляді поля дати і часу, рекомендовано для повних дат і часів, що може знадобитися при перетворенні часу для різних часових поясів.

en: Date Popup
uk: Спливна дата

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
uk: Вмикає jquery-віджети спливних календарів та часу для вибору дат і часів.

en: Until
uk: До

en: Third
uk: Третій

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Fifth
uk: П’ятий

en: Date Repeat API
uk: API Повторення дати

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
uk: API Повторення дати використовується для розрахунку повторення дат і часу з правил iCal.

en: Overrides
uk: Перевизначити

en: Text area
uk: Текстова область

en: Used in
uk: Використано в

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Import data
uk: Втягування даних

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Precision
uk: Точність

en: Form
uk: Форма

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Title tag
uk: Теґ заголовку

en: Override path
uk: Переписати шлях

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Permission
uk: Повноваження

en: Dotted
uk: Пунктир

en: Dashed
uk: Штрих

en: Solid
uk: Суцільне

en: Groove
uk: Виступ

en: Ridge
uk: Гребінь

en: Inset
uk: Вставка

en: Outset
uk: Накладка

en: Grid
uk: Сітка

en: Edit this term
uk: Редагувати цей термін

en: Italic
uk: Курсив

en: Date range
uk: Період часу

en: Global
uk: Глобальне

en: Copyright
uk: Авторські права

en: file system
uk: файлова система

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
uk: Система меню зберігає лише системні шляхи, але буде використовувати синонім для відображення. %link_path буде збережено як %normal_path

en: Image gallery
uk: Галерея зображень

en: Thread
uk: Гілка

en: Layouts
uk: Макети

en: Abstract
uk: Анотація

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Distinct
uk: Унікальність

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Extension
uk: Розширення

en: Space
uk: Пробіл

en: Keys
uk: Ключі

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
uk: Автоматично сформований %original_alias конфліктує з існуючим адресою. Синонім змінений на %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
uk: Шаблон для всіх шляхів типів матеріалів @node_type

en: Delete aliases
uk: Видалити синоніми

en: Automatic alias
uk: Автоматичний синонім

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
uk: Символ, що розділяє слова в заголовках. Їм заміняються всі пробіли й символи пунктуації. Використання пробілу або символу + може привести до непередбачених результатів.

en: Character case
uk: Регістр символів

en: Leave case the same as source token values.
uk: Залишити регістр таким, який він є у вихідному значенні замінника.

en: Change to lower case
uk: Перевести в нижній регістр

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
uk: Нічого не робити, залишивши в старий синонім без змін

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
uk: Створювати новий синонім. Залишати наявний синонім функціонуючим.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
uk: Створювати новий синонім. Видаляти старий синонім.

en: Transliterate prior to creating alias
uk: Транслітерувати перед створенням синоніма

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
uk: Залишати в створюваних синонімах тільки літери та цифри, що входять у набір ASCII-96.

en: No action (do not replace)
uk: Немає дії (не заміняти)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити всі синоніми. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити синоніми для всіх @label. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases now!
uk: Видалити синоніми зараз!

en: All of your path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів були видалені.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів %type були видалені.

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Database not supported.
uk: База даних не підтримується.

en: Usage
uk: Використання

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Change layout
uk: Змінити макет

en: Available
uk: Доступно

en: Contexts
uk: Контексти

en: Aggregate
uk: Збирати

en: <Any>
uk: <Будь-що>

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Loading
uk: Завантаження

en: Rearrange
uk: Перешикувати

en: !num_users created.
uk: !num_users створене.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
uk: Створені наступні нові словники: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
uk: Створені наступні нові терміни: !terms

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: This is a list of defined user functions that generated this current request lifecycle. Click on a function name to view its documention.
uk: Це список усіх певних користувачем функцій, які використовувалися  при генерації даної сторінки. Посилання з імені функції веде на її опис в документації.

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
uk: Це вміст змінної <code>$_SESSION</code>.

en: This is a list of the variables and their values currently stored in variables table and the <code>$conf</code> array of your settings.php file. These variables are usually accessed with <a href="@variable-get-doc">variable_get()</a> and <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a>. Variables that are too long can slow down your pages.
uk: Це перелік змінних та їх значень, що наразі зберігаються у таблиці variables та масиві <code>$conf</code> вашого файлу settings.php. Доступ до цих змінних здійснюється за допомогою функцій <a href="@variable-get-doc">variable_get()</a> та <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a>. Занадто довгі значення можуть сповільнити завантаження сторінок.

en: Empty cache
uk: Очистити кеш

en: Reinstall modules
uk: Переустановити модулі

en: Variable editor
uk: Редактор змінних

en: Session viewer
uk: Переглядач сеансів

en: Switch user
uk: Перемкнути користувача

en: Execute PHP
uk: Виконання PHP

en: Number of users to display in the list
uk: Кількість користувачів, які потрібно показати в списку.

en: This user can switch back.
uk: Користувач зможе перепідключитись назад.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
uk: Попередження: цей користувач не зможе перепідключитись назад.

en: Query log
uk: Журнал Sql-Запитів

en: You must disable or upgrade the php Zend Optimizer extension in order to enable this feature. The minimum required version is 3.2.8. Earlier versions of Zend Optimizer are <a href="!url">horribly buggy and segfault your Apache</a> ...
uk: Для увімкнення цього функціоналу необхідно вимкнути або оновити розширення php Zend Optimizer. Мінімальна прийнятна версія — 3.2.8. Нижчі версії Zend Optimizer <a href="!url">містять дуже багато вад і призводять до помилок сегментації Apache</a> ...

en: Display query log
uk: Показувати журнал Sql-Запитів.

en: Display a log of the database queries needed to generate the current page, and the execution time for each. Also, queries which are repeated during a single page view are summed in the # column, and printed in red since they are candidates for caching.
uk: Показувати журнал запитів до бази даних необхідних для генерування поточної сторінки і час виконання кожного. Також запити під час перегляду сторінки, що повторюються, з'єднуються в стовпчику # і позначаються червоним кольором, оскільки вони кандидати на кешування.

en: Sort query log
uk: Сортування списку Sql-Запитів

en: by source
uk: за джерелом

en: by duration
uk: за тривалістю

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
uk: Таблиця запитів може бути відсортована один по одному, у якому вони виконувалися для генерації сторінки, або за часом їх виконання у зворотному порядку.

en: Slow query highlighting
uk: Підсвічування повільних Sql-Запитів

en: Enter an integer in milliseconds. Any query which takes longer than this many milliseconds will be highlighted in the query log. This indicates a possibly inefficient query, or a candidate for caching.
uk: Введіть ціле число у мс. Кожен запит, що триває понад цю величину у мілісекундах буде підсвічений у журналі запитів. Це означає, що запит потенційно неефективний або кандидат на кешування

en: Display page timer
uk: Показувати лічильник часу

en: Display page execution time in the query log box.
uk: Показувати час генерації сторінки в блоці журналу Sql-Запитів.

en: Display memory usage
uk: Показувати використовувану пам'ять

en: Display redirection page
uk: Показувати сторінку переадресації

en: When a module executes drupal_goto(), the query log and other developer information is lost. Enabling this setting presents an intermediate page to developers so that the log can be examined before continuing to the destination page.
uk: Якщо модуль виконує функцію drupal_goto(), журнал Sql-Запитів і інша інформація для розробника губиться. Включення даної опції дозволяє розробнику переглянути проміжну сторінку з усією необхідної інформацією, щоб її можна було проаналізувати до переходу на сторінку призначення.

en: Error handler
uk: Оброблювач помилок

en: Standard drupal
uk: Стандартний drupal

en: Backtrace
uk: Зворотнє трасування

en: PHP code to execute
uk: PHP-код, який повинен бути виконаний

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
uk: Введіть необхідний код. Не використовуйте теґи <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
uk: Виконати

en: Warning - will delete your module tables and variables.
uk: Попередження: усі таблиці і змінні модуля будуть видалені.

en: Old value
uk: Старе значення

en: New value
uk: Нове значення

en: Sorry, complex variable types may not be edited yet. Use the <em>Execute PHP</em> block and the <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a> function.
uk: Перепрошуємо, але складні типи змінних поки неможливо редагувати. Використовуйте блок <em>Виконання PHP</em> та функцію <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a>.

en: Session name
uk: Назва сеансу

en: Generate users
uk: Генерувати користувачів

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
uk: Створити задану кількість користувачів. Додатково можна вилучити поточних користувачів.

en: Generate content
uk: Генерувати матеріали

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
uk: Створити задану кількість матеріалів і коментарів до них. Додатково можна вилучити поточні об'єкти.

en: How many users would you like to generate?
uk: Скільки користувачів Ви бажаєте створити?

en: How many nodes would you like to generate?
uk: Скільки матеріалів повинно бути створено?

en: Max word length of titles
uk: Максимальна довжина слова в заголовках.

en: Development helper for node_access table
uk: Помічник розробника для роботи з таблицею node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
uk: Цей модуль служить для допомоги в розробці сайтів. Зокрема, коли використовуються модулі, що обмежують доступ до матеріалів сайту, цей модуль дозволяє переглянути актуальну інформацію в таблиці node_access бази даних сайту.

en: The node_access table is one method Drupal provides to hide content from some users while displaying it to others.  By default, Drupal shows all nodes to all users.  There are a number of optional modules which may be installed to hide content from some users.
uk: Таблиця node_access є одним з способів забезпечення Друпалом показу чи приховування матеріалу тому чи іншому користувачеві. За замовчуванням Друпал показує всі матеріали всім користувачам. Існує кілька необов'язкових модулів, котрі можуть бути встановлені для приховування матеріалів від деяких користувачів.

en: If you have not installed any of these modules, you really have no need for the devel_node_access module.  This module is intended for use during development, so that developers and admins can confirm that the node_access table is working as expected.  You probably do not want this module enabled on a production site.
uk: Якщо ви не встановили таких модулів, тоді потреби у модулі devel_node_access у вас немає. Цей модуль призначений для використання під час розробки аби розробники та адміністратори могли перевірити таблицю node_access на належну роботку. Цей модуль не слід вмикати на робочих сайтах.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (усім користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
uk: Ваша таблиця node_access містить записи, що дають доступ усім користувачам на перегляд усіх матеріалів сайту. Залежно від того, які модулі обмеження доступу використовуються, Вам може знадобитися вилучити ці записи. Якщо Ви не використовуєте модулів обмеження доступу, імовірно, краще буде залишити їх як є.

en: realm
uk: область

en: Legacy Nodes
uk: Загублені матеріали

en: You have !num nodes in your node table which are not represented in your node_access table.  If you have an access control module installed, these nodes may be hidden from all users.  This could be caused by publishing nodes before enabling the access control module.  If this is the case, manually updating each node should add it to the node_access table and fix the problem.
uk: На сайті є !num матеріалів, доступ до яких не описаний у таблиці node_access. Якщо у Вас використовується модуль контролю доступу, ці матеріали можуть бути сховані від усіх типів користувачів. Це могло відбутися, якщо матеріали були опубліковані до підключення модуля контролю доступу. Якщо це так, відновлення даних матеріалів вручну додасть опис доступу до них в node_access і розв'яже дану проблему.

en: All Nodes Represented
uk: Усі матеріали визначені.

en: All nodes are represented in the node_access table.
uk: Усі матеріали, що наявні в таблиці node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (деяким користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting some users access to all nodes.  This may be perfectly normal, depending on which access control module(s) you use.
uk: Таблиця node_access містить записи, що визначають доступ до всіх матеріалів  для деяких користувачів. Це може бути абсолютно нормальним, залежно від того, які модулі контролю доступу використовуються.

en: Access Granted to Some Nodes
uk: Доступ для всіх до деяких матеріалів

en: public nodes
uk: публічні матеріали

en: Public Nodes
uk: Публічні матеріали

en: Summary by Realm
uk: Коротко по областях

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
uk: Наступні області дають обмежений доступ до деяких специфічних матеріалів.

en: private nodes
uk: приватні матеріали

en: Protected Nodes
uk: Захищені Матеріали

en: Devel Node Access
uk: Розробка: Доступ до Матеріалів

en: explained
uk: розкрите

en: ok
uk: гаразд

en: ignored
uk: ігнорується

en: empty
uk: порожньо

en: node_access entries for nodes shown on this page
uk: Записи в node_access для матеріалів, показаних на цій сторінці

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
uk: Різні інструменти (блоки, сторінки й функції) для розроблювачів.

en: Generator
uk: Генератор

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
uk: Генерує несправжніх користувачів, матеріали й терміни таксономії.

en: All types
uk: Всі типи

en: Aggregator
uk: Агрегатор

en: Node author
uk: Автор матеріалу

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Rebuilding
uk: Перебудова

en: Cancel link
uk: Посилання скасування

en: Attach to
uk: Долучити до

en: Attach files
uk: Вкласти файл

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
uk: Помилка адреси %url. Прохання внести повну URL-адресу, наприклад http://my.ukrweb.info/rss.xml

en: Panel pages
uk: Сторінки-панелі

en: Panel nodes
uk: Матеріали-панелі

en: Mini panels
uk: Міні-панелі

en: Views panes
uk: Панелі видів

en: by @user
uk: автор: @user

en: Argument type
uk: Тип аргументу

en: Deleted/missing block @module-@delta
uk: Видалений/відсутній блок @module-@delta

en: New custom content
uk: Новий власний вміст

en: Create a completely custom piece of HTML content.
uk: Створити цілком власний HTML-вміст.

en: Context
uk: Контекст

en: General form
uk: Загальна форма

en: Form goes here.
uk: Форма веде сюди.

en: "@s" base form
uk: "@s" - основна форма

en: Node type description
uk: Опис типу матеріала

en: Attached files
uk: Вкладені файли

en: Attached files go here.
uk: Вкладений файл веде сюди

en: A list of files attached to the node.
uk: Перелік файлів, вкладених до матеріалу.

en: "@s" attachments
uk: Вкладення "@s"

en: Book navigation
uk: Навіґатор книги

en: Book navigation goes here.
uk: Навіґатор книги веде сюди.

en: "@s" book navigation
uk: Навіґатор книги "@s"

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Comment form here.
uk: Форма коментування тут.

en: A form to add a new comment.
uk: Форма додавання нових коментарів.

en: "@s" comment form
uk: Форма коментаря "@s"

en: Node comments
uk: Коментарі матеріалу

en: Node comments go here.
uk: Коментарі матеріалу ведуть сюди.

en: The comments of the referenced node.
uk: Коментарі матеріалу за посиланням.

en: !a comments per page
uk: !a коментарів на сторінку

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: "@s" comments
uk: "@s" - коментарі

en: Node content
uk: Вміст матеріалу

en: The content of the referenced node.
uk: Вміст матеріалу за посиланням.

en: Node title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: Node content goes here.
uk: Вміст матеріалу веде сюди.

en: Link title to node
uk: Зв’язати посиланням заголовок і матеріал.

en: Check here to make the title link to the node.
uk: Клацніть тут, щоб зробити заголовок посиланням на матеріал.

en: No extras
uk: Без доповнень

en: Check here to disable additions that modules might make to the node, such as file attachments and CCK fields; this should just display the basic teaser or body.
uk: Клацніть тут, щоб вимкнути оновлення, що модуль може додати до матеріалу, наприклад, файлові вкладення та поля CCK; при цьому буде відображуватися простий анонс та тіло.

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: "@s" content
uk: "@s" - вміст

en: Node form publishing options
uk: Опції публікації з форми матеріалу

en: Publishing options on the Node form.
uk: Опції публікації на формі матеріалу.

en: Node form author information
uk: Інформація про автора з форми матеріалу

en: Author information on the Node form.
uk: Інформація про автора на формі матеріалу.

en: Node form comment settings
uk: Налаштування коментування з форми матеріала

en: Comment settings on the Node form.
uk: Налаштування коментування на формі матеріала

en: Node form menu settings
uk: Налаштування меню з форми матеріалу

en: Node form file attachments
uk: Форма файлових вкладень матеріалу

en: File attachments on the Node form.
uk: Файлові вкладення на формі матеріалу.

en: Node form book options
uk: Опції книги з форми матеріалу

en: Book options for the node.
uk: Опції книги для матеріалу

en: Publishing options.
uk: Опції публікації.

en: Comment options
uk: Налаштування коментарів

en: Comment options.
uk: Опції коментування

en: Authoring information.
uk: Інформація про автора.

en: Menu options
uk: Опції меню

en: Menu options.
uk: Опції меню.

en: URL path options
uk: Опції URL-шляху

en: URL Path options.
uk: Опції URL-шляху.

en: Attach files.
uk: Вкласти файл.

en: Book options.
uk: Опції книги

en: "@s" @type
uk: "@s" - @type

en: Node type description goes here.
uk: Опис типу матеріалу веде сюди.

en: Node type description.
uk: Опис типу матеріала.

en: "@s" type description
uk: "@s" - опис типу

en: Profile content goes here.
uk: Вміст профілю веде сюди.

en: Which category
uk: Котра категорія

en: Text to display if category has no data. Note that title will not display unless overridden.
uk: Текст для відображення, якщо категорія не містить даних. Зверніть увагу, що заголовок не відображатиметься, якщо він не перевизначений.

en: "@s" profile fields
uk: "@s"- поля профілю

en: Term description goes here.
uk: Опис терміна веде сюди.

en: Term description.
uk: Опис терміна.

en: "@s" term description
uk: Опис терміна "@s"

en: List of related terms
uk: Перелік пов’язаних термінів

en: Terms related to an existing term; may be child, siblings or top level.
uk: Терміни, пов’язані з існуючим терміном; це може бути дочірні терміни, від спільного батька або рівнем вище.

en: Sibling terms
uk: Терміни від спільного батька

en: Top level terms
uk: Терміни верхнього рівня

en: Which terms
uk: Котрі терміни

en: Unordered
uk: Невпорядкований

en: Ordered
uk: Впорядкований

en: The picture of a user.
uk: Картинка користувача.

en: "@s" user picture
uk: "@s" - картинка користувача

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: The profile of a user.
uk: Профіль користувача

en: "@s" user profile
uk: "@s" - профіль користувача

en: Vocabulary terms
uk: Терміни словника

en: All the terms in a vocabulary.
uk: Всі терміни в словнику.

en: "@s" terms
uk: Терміни "@s"

en: Maximum depth
uk: Максимальна глибина

en: Define the maximum depth of terms being displayed.
uk: Визначіть максимальну глибину термінів, що відображатимуться.

en: Display as tree
uk: Відображати у вигляді дерева.

en: If checked, the terms are displayed in a tree, otherwise in a flat list.
uk: Якщо позначено, терміни будуть відображені у вигляді дерева, інакше - у вигляді простого списку.

en: A node object.
uk: Об’єкт сутності.

en: Currently set to !link
uk: Наразі встановлено у !link

en: Invalid node selected.
uk: Обрано неприпустимий матеріал.

en: A node add form.
uk: Форма додавання матеріалу.

en: Select the node type for this form.
uk: Оберіть тип матеріалу для цієї форми.

en: A node edit form.
uk: Форма для редагування матеріалу.

en: A single taxonomy term object.
uk: Введіть об’єкт окремого терміна таксономії.

en: A single user object.
uk: Окремий об’єкт користувача.

en: Taxonomy vocabulary
uk: Словник таксономії

en: A single taxonomy vocabulary object.
uk: Окремий об’єкт словника таксономії.

en: Select the vocabulary for this form.
uk: Оберіть словник для цієї форми.

en: New @s
uk: Новий матеріал типу @s

en: New content of other types
uk: Новий матеріал інших типів

en: New content behavior
uk: Використання нових матеріалів

en: Select the default behavior of new content added to the system. If checked, new content will automatically be immediately available to be added to Panels pages. If not checked, new content will not be available until specifically allowed here.
uk: Оберіть усталену поведінку при додаванні нових типів матеріалів до системи. Якщо позначено, нові матеріали будуть автоматично доступні для додавання на сторінки модуля Панелі. Якщо не позначено, нові матеріали не будуть доступні, поки не будуть тут дозволені.

en: <p>Click Submit to be presented with a complete list of available content types set to the defaults you selected.</p>
uk: <p>Натисніть "Надіслати", аби відобразити увесь перелік доступних типів матеріалів, встановлених відповідно до обраних базових налаштувань.</p>

en: Allowed @s content
uk: Дозволений матеріал типу @s

en: Select allowed layouts
uk: Оберіть дозволені макети

en: Check the boxes for all layouts you want to allow users choose from when picking a layout. You must allow at least one layout.
uk: Позначте прапорці усіх тих макетів, які зможе обирати користувач при виборі макету. Необхідно обрати принаймні один макет.

en: argument
uk: аргумент

en: Add argument
uk: Додати аргумент

en: relationship
uk: зв’язок

en: Add relationship
uk: Додати зв'язки

en: Add context
uk: Додати контекст

en: Required contexts
uk: Необхідний контекст

en: required context
uk: необхідний контекст

en: Add required context
uk: Додати необхідний контекст

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Remove this item
uk: Вилучити цей елемент

en: Add @type "@context"
uk: Додати @type "@context"

en: Edit @type "@context"
uk: Редагувати @type "@context"

en: Enter a name to identify this !type on administrative screens.
uk: Введіть назву для ідентифікації цього !type на адміністративних сторінках.

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Enter a keyword to use for substitution in titles.
uk: Введіть ключове слово, що використовуватиметься для підстановки заголовках.

en: Ignore it; content that requires this context will not be available.
uk: Ігнорувати; матеріал, що вимагає цей контекст буде недоступний.

en: If the argument is missing or is not valid, select how this should behave.
uk: Оберіть поведінку, якщо аргумент відсутній або помилковий.

en: Argument @count
uk: Аргумент @count

en: Context @count
uk: Контекст @count

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count с
uk[1]: @count с
uk[2]: @count с

en: Panel content has been updated.
uk: Вміст панелі було успішно оновлено.

en: Choose layout
uk: Вибір макету

en: Move content in @layout to
uk: Перемістити вміст - @layout в

en: Missing content type
uk: Відсутній тип матеріалу

en: This pane's content type is either missing or has been deleted. This pane will not render.
uk: Цей тип матеріалу для фрагменту або відсутній, або був вилучений. Цей фрагмент панелі не відображуватиметься.

en: Add content to !s
uk: Додати вміст - !s

en: There are no content types you may add to this display.
uk: Немає типів матеріалу, які можна додати до цього відображення.

en: Configure !subtype_title
uk: Налаштувати підтип !subtype_title

en: No caching options are available at this time. Please enable a panels caching module in order to use caching options.
uk: Наразі параметри кешування недоступні. Для використання параметрів кешування, будь ласка, увімкніть модуль кешування панелей.

en: Panel settings
uk: Налаштування панелі

en: No title
uk: Без заголовка

en: Unknown context
uk: Невідомий контекст

en: No context
uk: Немає контексту

en: Deleted/missing content type @type
uk: Видалений/відсутній тип матеріалу @type

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
uk: Необхідно використовувати %keywords з контекстів, так само як %title, аби утримувати оригінальну назву.

en: Context %count
uk: Контекст %count

en: Columns
uk: Колонки

en: Row @row, Column @col
uk: Рядок @row, Стовпець @col

en: Single column
uk: Одна колонка

en: Two column bricks
uk: Цегельні колонки

en: Left above
uk: Ліворуч зверху

en: Right above
uk: Праворуч зверху

en: Left below
uk: Ліворуч знизу

en: Right below
uk: Праворуч знизу

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Enter the module name to export code to.
uk: Введіть назву модуля для експортування коду.

en: The title for this mini panel. It can be overridden in the block configuration.
uk: Назва для міні-панелі. Воно може бути перевизначене в блоці конфігурації.

en: The category that this mini-panel will be grouped into on the Add Content form. Only upper and lower-case alphanumeric characters are allowed. If left blank, defaults to 'Mini panels'.
uk: Категорія, під якою будуть групуватися міні-панелі на формі "Додати матеріал". Дозволені лише абетково-цифрові символи верхнього і нижнього регістру. Якщо порожньо, використовуватиметься усталена категорія "Міні-панелі".

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
uk: Категорії мають містити лише абетково-цифрові символи або пробіли.

en: Deleted/missing mini panel @name
uk: Видалена/відсутня міні-панель @name

en: Untitled mini panel
uk: Міні-панель без назви

en: Local
uk: Локаль

en: Panel
uk: Панель

en: Panel layout
uk: Макет панелі

en: Panel content
uk: Уміст панелі

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
uk: Ідентифікатор, який використовує CSS для стилізації панелі.

en: Please select a layout.
uk: Будь ласка, виберіть макет.

en: Create nodes that are divided into areas with selectable content.
uk: Створює матеріали, котрі поділені на області з вмістом, який можна обирати.

en: Add a node from your site as content.
uk: Додати як вміст матеріал з сайту.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
uk: Для використання NID з URL, необхідно використовувати %0, %1, ..., %N аби отримати URL-аргументи. Або використовувати @0, @1, @2, ..., @N для використання аргументів, переданих в панель.

en: Leave node title
uk: Залишити заголовок матеріалу

en: Advanced: if checked, do not touch the node title; this can cause the node title to appear twice unless your theme is aware of this.
uk: Додатково: якщо позначено, не змінюйте заголовок матеріалу; це може призвести до появи двох заголовків матеріалу, хіба що у вашій темі це враховано.

en: Invalid node
uk: Неприпустимий матеріал

en: Node loaded from @var
uk: Матеріал завантажено з @var

en: Deleted/missing node @nid
uk: Видалений/відсутній матеріал @nid

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Path is required.
uk: Шлях є обов’язковим.

en: Disable Drupal blocks/regions
uk: Вимкнути блоки/області Drupal

en: CSS code
uk: Код CSS

en: Simple cache
uk: Простий кеш

en: Simple caching is a time-based cache. This is a hard limit, and once cached it will remain that way until the time limit expires.
uk: Просте кешування — це кешування  з певною періодичністю. Цей спосіб жорстко прив'язаний до часу: щойно кеш створений, він буде використовуватись поки не буде вичерпаний певний ліміт часу.

en: If "arguments" are selected, this content will be cached per individual argument to the entire display; if "contexts" are selected, this content will be cached per unique context in the pane or display; if "neither" there will be only one cache for this pane.
uk: Якщо обрано "аргументи", тоді цей вміст буде кешуватися окремо для кожного особливого аргументу, що стосується всього відображення; якщо  обрано "контексти" - цей вміст буде окремо для кожного унікального контексту в фрагменті або відображенні; якщо "немає" - тоді для цієї панелі буде один єдиний кеш.

en: Argument wildcard
uk: Cимвол підстановки аргументу

en: No argument
uk: Без аргументу

en: From context
uk: З контексту

en: From panel argument
uk: З аргументу панелі

en: Input on pane config
uk: Вводити з конфігурацією фрагменту панелі

en: Required context
uk: Контекст обов’язковий

en: Panel argument
uk: Аргумент панелі

en: If "From panel argument" is selected, which panel argument to use.
uk: Якщо обрано опцію "З аргументу панелі", який аргумент панелі використовувати.

en: Sixth
uk: Шостий

en: Fixed argument
uk: Фіксований аргумент

en: If "Fixed" is selected, what to use as an argument.
uk: Якщо обрано "Фіксоване", що використовувати як аргумент.

en: If this argument is presented to the panels user, what label to apply to it.
uk: Якщо цей аргумент презентовано користувачеві панелі, яку мітку до нього застосовувати.

en: Use pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Items to display
uk: Відображати елементів

en: Offset
uk: Зміщення

en: Link to view
uk: Посилання на вид

en: More link
uk: Посилання "Ще"

en: More link text
uk: Текст посилання "Ще"

en: Link title to view
uk: Зв’язати посиланням заголовок і вид.

en: Provide a "more" link that links to the view
uk: Надати посилання "Ще", котре вказує на вид

en: This is independent of any more link that may be provided by the view itself; if you see two more links, turn this one off. Views will only provide a more link if using the "block" type, however, so if using embed, use this one.
uk: Це не має сенсу, якщо будь-яке посилання "ще" може бути забезпечене безпосередньо видом; якщо з’явилось два або більше посилань "ще", вимкніть цю опцію. Модуль Види забезпечуватиме посилання "Ще" лише при використанні типу "блок, тому при використанні вбудовування, вмикайте цю опцію.

en: Display feed icons
uk: Відображати іконки потоку

en: Num posts
uk: Кількість дописів

en: Send arguments
uk: Надсилати аргументи

en: Deleted/missing view @view
uk: Видалений/відсутній вид @view

en: Book parent
uk: Батьківська книга

en: Adds a book parent from a node context.
uk: Додає батька книги з контексту матеріала.

en: Immediate parent
uk: Негайний батько

en: Top level book
uk: Книга вищого рівня

en: Term from node
uk: Термін з матеріалу

en: Adds a taxonomy term from a node context; if multiple terms are selected, this will get the "first" term only.
uk: Додає термін таксономії з контексту матеріалу; якщо обрано декілька термінів, буде взятий лише "перший" термін.

en: Term parent
uk: Батько терміна

en: Adds a taxonomy term parent from a term context.
uk: Додає батька терміна таксономії з контексту терміна.

en: Top level term
uk: Термін верхнього рівня

en: System block
uk: Системний блок

en: Display the pane as a system block; this is more restrictive than the default.
uk: Відображає панель у вигляді системного блоку; це суворіше обмеження, ніж базове.

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
uk: Усталений стиль відображення панелі; відображає кожну панель з розділювачем.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
uk: Показує фрагменти у формі у вигляді HTML-списку.

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Presents the panes or panels with a rounded corner box around them
uk: Показує фрагменти чи панелі в рамці з заокругленими кутами

en: Box around
uk: Обведення рамкою

en: Each pane
uk: Кожний фрагмент панелі

en: contains
uk: містить

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: University
uk: Університет

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Data
uk: Дані

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: Check for updates
uk: Перевіряти наявність оновлень

en: No update data available
uk: Дані про оновлення відсутні

en: No name
uk: Без імені

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: Finish
uk: Завершити

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: Default format
uk: Базовий формат

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: Or
uk: Або

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Font family
uk: Гарнітура

en: About
uk: Про модуль

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Add row
uk: Додати рядок

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
uk: Якщо кількість наведених вище полів не достатньо, те клацніть тут, щоб збільшити кількість варіантів.

en: String overrides
uk: Підміна Рядків

en: Provides a quick and easy way of replacing text on the site.
uk: Надає швидкий і легкий доступ до підміни тексту на сайті

en: Update mode
uk: Режим оновлення

en: Link class
uk: Клас посилання

en: regex
uk: регулярний вираз

en: Column
uk: Колонка

en: Default sort
uk: Базове впорядкування

en: sort by @s
uk: критерій впорядкування: @s

en: and
uk: та

en: After saving a new comment
uk: Після збереження нового коментаря

en: After deleting a comment
uk: Після видалення коментаря

en: After deleting a term
uk: Після видалення терміна

en: Optional URL
uk: Додатковий URL

en: If the link title is optional or required, a field will be displayed to the end user. If the link title is static, the link will always use the same title. If <a href="http://drupal.org/project/token">token module</a> is installed, the static title value may use any other node field as its value. Static and token-based titles may include most inline XHTML tags such as <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, etc.
uk: Якщо заголовок посилання необов’язковий чи обов’язковий, тоді поле буде показане кінцевому користувачеві. Якщо ж він статичний, тоді у посилання завжди буде той самий заголовок. Якщо встановлено <a href="http://drupal.org/project/token">модуль замінник (token)</a>, як значення статичного заголовку може використовуватись будь-яке інше поле матеріалу. Статичні і засновані на замінниках заголовки можуть містити більшість вбудованих теґів XHTML, наприклад, <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, тощо.

en: Allow user-entered tokens
uk: Дозволити замінники, введені користувачем.

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
uk: Встановлення позначки дозволить користувачам вводити замінники в URL-адреси та назви на формі редагування матеріалу. Це не впливає на налаштування полів на цій сторінці.

en: Rel Attribute
uk: Атрибут rel

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
uk: При виведенні це посилання матиме даний атрибут "rel". Найчастіше він використовується у вигляді  <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> , що запобігає переходу за посиланням роботами деяких пошукових систем.

en: At least one title or URL must be entered.
uk: Необхідно ввести принаймні один заголовок або URL-адресу.

en: You cannot enter a title without a link url.
uk: Ви не можете ввести заголовок без посилання на адресу.

en: Title, as link (default)
uk: Заголовок, як посилання (базово)

en: URL, as link
uk: URL, як посилання

en: Short, as link with title "Link"
uk: Коротко, як посилання з заголовком "Посилання"

en: Label, as link with label as title
uk: Мітка, у вигляді посилання з міткою поля в якості заголовка

en: Separate title and URL
uk: Окремі заголовок і URL

en: Popup
uk: Спливні

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: Auto-reply
uk: Автовідповідь

en: Views Slideshow
uk: Слайд-шоу видів

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Not promoted
uk: Не виведено на першу сторінку

en: Untranslated
uk: Не перекладено

en: Parent comment
uk: Батьківський коментар

en: The parent comment.
uk: Батьківський коментар.

en: Author's website
uk: Веб-сайт автора

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
uk: Показує глибину коментаря, якщо коментування деревоподібне.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
uk: Впорядкувати за ниткою обговорень. Дочірні коментарі будуть знаходитися поруч з їх батьками.

en: Reply-to link
uk: Посилання на відповідь

en: Provide a simple link to reply to the comment.
uk: Пряме посилання на відповідь до коментаря.

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Link this field to its user or an author's homepage
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача або на домашню сторінку автора

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: field
uk: поле

en: nodes
uk: матеріали

en: Menu items
uk: Пункти меню

en: Formatter
uk: Форматер

en: clone
uk: клонувати

en: Week @week
uk: Тиждень @week

en: Regions
uk: Області

en: Translate
uk: Перекласти

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
uk: Імпорт перекладу не відбувся, оскільки неможливо прочитати файл %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікуване "msgstr" не знайдено у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікується "msgid_plural", але у рядку %line його не знайдено.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить синтаксичну помилку у рядку номер %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: неочікуване "msgid" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr[]" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуваний текст у рядку %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
uk: Файл перекладу %filename неочікувано закінчився на рядку %line.

en: Translate to @language
uk: Перекласти на мову @language

en: Save translations
uk: Зберегти переклади

en: Target
uk: Ціль

en: Time ago
uk: Час тому

en: Create @name
uk: @name: створити

en: Page titles
uk: Заголовки сторінок

en: The taxonomy vocabulary ID
uk: ID словника таксономії

en: Header Text
uk: Текст заголовка

en: Force single
uk: Примусово одиничний

en: Element
uk: Елемент

en: Page Type
uk: Тип сторінки

en: Node options
uk: Параметри матеріалу

en: Effect
uk: Ефект

en: This node
uk: Цей матеріал

en: Show @count value(s)
uk: Показати @count значень

en: starting from @count
uk: починаючи з @count

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Speed
uk: Швидкість

en: Activities
uk: Діяльності

en: The language the content is in.
uk: Мова матеріалу.

en: Original text
uk: Оригінальний текст

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок "%name"?

en: The "%name" block has been removed.
uk: Блок "%name" було вилучено

en: Response code
uk: Код відповіді

en: Patterns
uk: Шаблони

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: vocabulary
uk: словник

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Organizations
uk: Організації

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Landing page
uk: Цільова сторінка

en: More link path
uk: Шлях посилання "Ще"

en: original
uk: оригінал

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Title only
uk: Тільки назва

en: Not defined
uk: Не визначено

en: Rule
uk: Правило

en: Validator
uk: Критерій перевірки

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Mime type
uk: MIME Тип

en: Delete item
uk: Видалити позицію

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: Add region
uk: Додати область

en: Parameter
uk: Параметр

en: Generate
uk: Згенерувати

en: rule
uk: правило

en: Display format
uk: Формат відображення

en: Custom format
uk: Власний формат

en: 1 row | @count rows
uk[0]: @count рядок
uk[1]: @count рядки
uk[2]: @count рядків

en: The date the node was last updated.
uk: Дата останньої зміни матеріалу.

en: Nodequeues
uk: Черги матеріалів

en: Category ID
uk: ID категорії

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
uk: %name: значення не може перевищувати %max символів.

en: Widgets
uk: Віджети

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Invalid display id @display
uk: Неприпустимий ідентифікатор відображення @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
uk: Помилка: оброблювач для @table &gt; @field не існує!

en: Do not use a relationship
uk: Не використовувати зв'язок

en: Display type
uk: Тип відображення

en: export
uk: експорт

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Custom pages
uk: Власні сторінки

en: The cache has been cleared.
uk: Кеш було очищено.

en: Colon
uk: Двокрапка

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Run updates
uk: Запустити оновлення

en: Enable developer modules
uk: Увімкнути модулі розробника

en: Disable developer modules
uk: Вимкнути модулі розробника

en: Current anonymous / authenticated users
uk: Поточні аноніми / авторизовані користувачі

en: Disabled these modules: !module-list.
uk: Вимкнено такі модулі: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
uk: Модулі dev не увімкнено.

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: of
uk: з

en: Instances
uk: Екземпляри

en: translate
uk: перекласти

en: Column settings
uk: Налаштування стовпця

en: Sharing
uk: Обмін

en: No link
uk: Без посилання

en: outdated
uk: застаріло

en: <strong>@language_name</strong> (source)
uk: <strong>@language_name</strong> (джерело)

en: add translation
uk: додати переклад

en: Translations of %title
uk: Переклади для %title

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: Global keywords
uk: Глобальні ключові слова

en: Auto-keywords vocabularies
uk: Автоматичні ключові слова із словників

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Revisit after
uk: Переглянути після

en: Row
uk: Рядок

en: Row settings
uk: Налаштування рядка

en: Simplecontext arg
uk: Аргумент Simplecontext

en: Item1
uk: Елемент1

en: The stuff for item 1.
uk: Вміст для елементу 1.

en: Item2
uk: Елемент2

en: A relcontext object.
uk: Об’єкт relcontext.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
uk: Додає relcontext з існуючого simplecontext.

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Starts with
uk: Починається з

en: Page elements
uk: Елементи сторінки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Variants
uk: Варіанти

en: Properties
uk: Властивості

en: Filter list
uk: Фільтр списку

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Module filter
uk: Фільтр модулів

en: Filter the modules list.
uk: Фільтрує список модулів.

en: Filter by event
uk: Фільтр за подією

en: Active rules
uk: Активні правила

en: Inactive rules
uk: Неактивні правила

en: created comment
uk: створений коментар

en: updated comment
uk: оновлений коментар

en: deleted comment
uk: видалений коментар

en: URL alias exists
uk: URL-синонім існує

en: Cron maintenance tasks are performed
uk: Запуск планувальника виконано

en: Set breadcrumb
uk: Установити навігаційну панель

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: ends with
uk: закінчується на

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Book outline
uk: Підшивка книги

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Pause
uk: Призупинити

en: interval
uk: інтервал

en: Hide submit button
uk: Приховати кнопку "Надіслати"

en: External Links
uk: Зовнішні Посилання

en: Root term
uk: Кореневий термін

en: Is one of
uk: Один з

en: Expression
uk: Вираз

en: Only the users with <strong>masquerade as admin</strong> permission, will be able to masquerade as the users who belong to the roles selected below. User #1 is automatically considered an administrator, regardless of roles.
uk: Тільки користувачі з правами <strong>маскуватися як адміністратор</strong> можуть маскуватися під користувачів з вибраними нижче ролями. Користувач №1 автоматично вважається адміністратором, незалежно від ролі.

en: Masquerade as !user
uk: Замаскуватися під !user

en: Masquerade
uk: Маскування

en: Switch back
uk: << Зняти маскування

en: Quick switches:
uk: Швидке переключення:

en: User %masq_as does not exist. Please enter a valid username.
uk: Користувача %masq_as не існує. Введіть дійсне ім'я.

en: masquerade
uk: маскування

en: User %user no longer masquerading as %masq_as.
uk: Користувач %user більше не маскується під %masq_as.

en: User %user now masquerading as %masq_as.
uk: Користувач %user маскується під %masq_as.

en: Masquerading
uk: Маскування

en: Masquerade autocomplete
uk: Автодоповнення маскування

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
uk: Модуль Маскування дозволяє адміністраторам маскуватися під інших користувачів (входити під їхнім іменем).

en: This module allows permitted users to masquerade as other users.
uk: Цей модуль дозволяє користувачам із відповідними правами маскуватися під інших корисувачів

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
uk: Доступ буде надано користувачам вказаного рядка повноважень

en: Send mail
uk: Відправити пошту

en: Comma
uk: Кома

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: Show All
uk: Показати все

en: Websites
uk: Веб-сайти

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: External links
uk: Зовнішні посилання

en: Alter the display of external links on the site.
uk: Змінює відображення зовнішніх посилань на сайті

en: Add icon to external links
uk: Додає іконку до зовнішніх посилань

en: Places an !icon icon next to external links.
uk: Розміщення іконки !icon після зовнішніх посилань

en: Add icon to mailto links
uk: Додає іконку до посилань mailto

en: Places an !icon icon next to mailto links.
uk: Розміщення іконки !icon після mailto-посилань

en: Consider subdomains internal
uk: Вважати піддомени внутрішніми

en: If checked, links with the same primary domain will all be considered internal. A link from www.example.com to my.example.com would be considered internal. Links between the www. and non-www. domain are always considered internal.
uk: Якщо обране, посилання з однаковим основним доменом будуть уважатися внутрішніми. Посилання з www.example.com на my.example.com будуть уважатися внутрішніми. Посилання між www. і НЕ-www. доменами завжди вважаються внутрішніми.

en: Open external links in a new window
uk: Відкривати зовнішні посилання в новому вікні

en: Should all external links be opened in a new window?
uk: чи Потрібне всі зовнішні посилання відкривати в новім вікні?

en: Display pop-up warnings
uk: Відображати спливні попередження

en: Displays a pop-up warning when any external link is clicked.
uk: Показ спливних попереджень при натисканні на будь-якому зовнішньому посиланні.

en: Pop-up warning text
uk: Текст спливного попередження

en: Text to display in the pop-up external link warning box.
uk: Текст для показу у спливному вікні попередження для зовнішніх посилань

en: Matches example.com.
uk: Відповідає example.com.

en: Matches any character.
uk: Відповідає будь-якому символові.

en: The previous character or set is optional.
uk: Попередній символ або набір не є обов'язковим.

en: Matches any digit (0-9).
uk: Відповідає будь-якій цифрі (0-9).

en: Here are some common patterns.
uk: Ось деякі найпоширеніші шаблони.

en: Common special characters:
uk: Найпоширеніші спецсимволи:

en: All special characters (<em>^ $ . ? ( ) | * +</em>) must also be escaped with backslashes. Patterns are not case-sensitive. Any <a href="http://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">pattern supported by JavaScript</a> may be used.
uk: Всі спецсимволи (<em>^ $ . ? ( ) | * +</em>) мають також екрануватися зворотніми косими рисками. Шаблони нечутливі до регістру. Можливе використання будь-якого <a href="http://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">шаблону, підтримуваного JavaScript</a>.

en: Exclude links matching the pattern
uk: Виключити посилання, що відповідають шаблонові

en: Enter a regular expression for links that you wish to exclude from being considered external.
uk: Введіть регулярний вираз для посилань, які ви не хочете вважати зовнішніми.

en: Include links matching the pattern
uk: Додайте посилання, що відповідають шаблонові

en: Enter a regular expression for internal links that you wish to be considered external.
uk: Введіть регулярний вираз для внутрішніх посилань, які ви хочете вважати зовнішнім.

en: Adds icon next to external links on the site.
uk: Додає значок поруч із зовнішнім посиланням на сайті.

en: Comments are responses to node content.
uk: Коментарі являють собою відгуки на вміст матеріалу.

en: Users who have created accounts on your site.
uk: Користувачі, у яких є обліковий запис на цьому сайті.

en: Is empty (NULL)
uk: Порожнє (NULL)

en: not empty
uk: не порожнє

en: Theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Undated
uk: Без дати

en: The menu router has been rebuilt.
uk: Маршрутизація меню була перестворена.

en: Cycle
uk: Коло

en: Untitled skin
uk: Обкладинка без назви

en: Masquerade as @testuser
uk: Замаскуватися під @testuser

en: Download file
uk: Завантажити файл

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
uk: Заголовок, використовуваний якщо присутній цей аргумент; він перезаписує заголовок виду і заголовки з попередніх аргументів. Також можна використовувати відсоткову заміну для заголовків аргументів. Наприклад "%1" для першого аргументу, "%2" - для другого, тощо.

en: Action to take if argument is not present
uk: Що робити, якщо аргумент відсутній

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
uk: Якщо це значення отримане як аргумент, аргумент буде проігнорований; тобто "усі значення"

en: Wildcard title
uk: Джокер назви

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
uk: Заголовок, який буде використаний для підстановки в будь-якому місці.

en: <Basic validation>
uk: <Проста перевірка>

en: Action to take if argument does not validate
uk: Що робити, якщо аргумент не перевірений

en: The protocols displayed here are those globally available. You may add more protocols by modifying the <em>filter_allowed_protocols</em> variable in your installation.
uk: Протоколи, що тут перелічено, є глобально надаваними протоколами. Додати інші протоколи можна модифікуючи змінну <em>filter_allowed_protocols</em> у налаштуваннях системи.

en: Link this field to its user
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
uk: Переписувати відображуване анонімним користувачам значення

en: Text to display for anonymous users
uk: Текст, показуваний анонімним користувачам

en: Writable
uk: Запис дозволено

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: Profile fields
uk: Поля профілю

en: Use default RSS settings
uk: Використовувати стандартні налаштування RSS

en: Title plus teaser
uk: Заголовок і анонс

en: Front page feed
uk: Потік головної сторінки

en: Primary
uk: Основні

en: Search type
uk: Тип пошуку

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: User: ID
uk: Користувач: ID

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Add !name
uk: Додати !name

en: No role
uk: Без ролі

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: The size of the file.
uk: Розмір файла.

en: The MIME type of the file.
uk: MIME-тип файла.

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: Menu link ID
uk: ID посилання меню

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Generating Content
uk: Генерування матеріалів

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: The theme registry is being rebuilt on every request. Remember to <a href="!url">turn off</a> this feature on production websites.
uk: Реєстр теми буде перебудовуватись під час кожного запиту. Не забудьте <a href="!url">вимкнути</a> цю функцію на робочих сайтах.

en: Enter function name for api lookup
uk: Уведіть ім'я функції для пошуку в API

en: API Site
uk: Сайт з API

en: The base URL for your developer documentation links. You might change this if you run <a href="!url">api.module</a> locally.
uk: Основний URL для посилань на документацію розробника. Його можна змінити, якщо <a href="!url">api.module</a> виконується локально.

en: Krumo display
uk: Відображення Krumo

en: Select a skin for your debug messages or select <em>disabled</em> to display object and array output in standard PHP format.
uk: Оберіть обкладинку для зневаджуючих повідомлень або <em>вимкнено</em>, аби відображати об’єкт та масив виведення у стандартному форматі PHP.

en: Rebuild the theme registry on every page load
uk: Переформовувати реєстр теми при кожному завантаженні сторінки

en: While creating new templates and theme_ overrides the theme registry needs to be rebuilt.
uk: При створенні нових шаблонів та перевизначень функцій  theme_ реєстр теми має бути переформований.

en: Uninstall and then install the selected modules. <code>hook_uninstall()</code> and <code>hook_install()</code> will be executed and the schema version number will be set to the most recent update number. You may have to manually clear out any existing tables first if the module doesn't implement <code>hook_uninstall()</code>.
uk: Видаліть а потім встановіть обрані модулі. Функції <code>hook_uninstall()</code> та <code>hook_install()</code> будуть виконаі і номером версії схеми буде встановлений останній номер оновлення. Якщо в модулі не імплементовано функцію <code>hook_uninstall()</code> ви маєте спочатку вручну очистити всі наявні таблиці.

en: Reinstall
uk: Перевстановити

en: Saved new value for %name.
uk: Нове значення для %name збережене.

en: Display of !type !obj
uk: Змінна: !type !obj

en: {empty}
uk: {порожньо}

en: One variable deleted. | @count variables deleted.
uk[0]: Одна змінна видалена.
uk[1]: @count змінних видалено.

en: 1 character | @count characters
uk[0]: @count символ
uk[1]: @count символи
uk[2]: @count символів

en: 1 element | @count elements
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елементи
uk[2]: @count елементів

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
uk: Очистити CSS-кеш та усі таблиці кешування у базі даних, що містять кеш сторінок, матеріалів, тем та змінних.

en: Function reference
uk: Опис функції

en: View a list of currently defined user functions with documentation links.
uk: Перегляд списку користувацьких функцій, завантажених для поточної сторінки, з посиланнями на документацію.

en: Run hook_uninstall() and then hook_install() for a given module.
uk: Запускає hook_uninstall() і hook_install() для обраного модуля.

en: Rebuild menus
uk: Переформувати меню

en: Rebuild menu based on hook_menu() and revert any custom changes. All menu items return to their default settings.
uk: Переформувати меню на основі hook_menu() і скасувати всі користувацькі зміни. Всі пункти меню повернуться до своїх початкових значень.

en: Edit and delete site variables.
uk: Редагування й видалення змінних сайту.

en: View your server's PHP configuration
uk: Перегляд PHP-конфігурації сервера

en: Execute PHP Code
uk: Виконати PHP-код

en: Execute some PHP code
uk: Виконати деякий PHP-код

en: Theme registry
uk: Реєстр теми

en: View a list of available theme functions across the whole site.
uk: Перегляд переліку доступних функцій теми усього сайту.

en: View the active form/render elements for this site.
uk: Перегляд активних структурних ( для форм і т.п.) елементів цього сайту

en: List the contents of $_SESSION.
uk: Список умісту $_SESSION.

en: Devel settings
uk: Налаштування Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
uk: Вилучити всіх користувачів ( крім користувача з id 1) перед генерацією нових користувачів.

en: How old should user accounts be?
uk: Яка має бути тривалість існування облікових записів?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
uk: Тривалість існування облікових записів буде випадковим чином розподілена від поточного назад до обраного часу.

en: How far back in time should the nodes be dated?
uk: Наскільки старими мають бути матеріали?

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
uk: Дати створення матеріалів будуть випадковим чином розподілені від поточного часу назад до обраного часу.

en: Requires path.module
uk: Потребує path.module

en: Add an url alias for each node.
uk: Додати синонім url для кожного матеріалу.

en: Bio
uk: Біо

en: Link this field to its node
uk: Зробити це поле посиланням на його матеріал

en: Node title mismatch. Please check your selection.
uk: Не збігається заголовок матеріалу. Будь-ласка, перевірте ваш вибір.

en: Found no valid post with that title: %title
uk: Не знайдений матеріал з таким заголовком: %title

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Filter the view to the currently logged in user.
uk: Фільтрація по користувачам, що увійшли на сайт в цю мить.

en: No strings found to translate.
uk: Рядкі для перекладу відсутні.

en: Page Text
uk: Текст сторінки

en: Translation to %language
uk: Переклад мовою %language

en: Translate Text
uk: Перекласти текст

en: Save translation
uk: Зберегти переклад

en: Enable sharing translations with server
uk: Увімкнути обмін перекладами з сервером

en: Address of localization server to use
uk: Адреса сервера локалізації для використання

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
uk: Запропонований сервер не здатний працювати з API віддаленого передавання v2.0.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
uk: Виконана перевірка і зазначений сервер може працювати з віддаленим передаванням рядків. Підтримувані мови: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
uk: Зазначена неправильна адреса сервера локалізації. Переконайтеся, що ви вказали правильну адресу сервера.

en: Localization client
uk: Клієнт локалізації

en: Your Localization Server API key
uk: Ваш API ключ до сервера локалізації

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
uk: Унікальний ключ, що дозволяє надсилати переклади до віддаленого сервера. Для отримання ключа API переходьте за адресою !server-link.

en: l10n_client
uk: Клієнт локалізації

en: Save string
uk: Зберегти рядок

en: Translate strings
uk: Перекласти рядки

en: Provides on-page localization
uk: Забезпечує локалізацію на сторінці

en: An HTTP error @status occured.
uk: Сталася помилка HTTP @status.

en: Localization
uk: Переклади

en: Edit string
uk: Змінити рядок

en: locale
uk: мова

en: Cache once for everything (global)
uk: Кешувати один раз для всього (глобально)

en: Per page
uk: По сторінках

en: Per role
uk: По ролях

en: Per role per page
uk: По ролях по сторінках

en: Per user
uk: По користувачах

en: Per user per page
uk: По користувачах по сторінках

en: Display the results as a slideshow.
uk: Відображати результати у вигляді слайд-шоу

en: Create new
uk: Створити...

en: Has Avatar
uk: Має аватар

en: Capitalize first letter
uk: Перша літера велика

en: Slash
uk: Коса риска

en: Canvas
uk: Полотно

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Lorem ipsum
uk: Текст за шаблоном

en: Logged in user
uk: Авторизований користувач

en: Custom text
uk: Власний текст

en: Sum
uk: Сума

en: Add more
uk: Додати ще

en: database update script
uk: сценарій оновлення бази даних

en: sorted by
uk: впорядковані за

en: Date year range
uk: Період років дати

en: Format: @date
uk: Формат дати: @date

en: date ical
uk: дата ical

en: The dates are invalid.
uk: Хибні дати.

en: Repeats
uk: Повторювати

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
uk: !repeats_every_interval у дні !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
uk: !repeats_every_interval кожен !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
uk: !repeats_every_interval у дні !month_days місяців !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
uk: !repeats_every_interval у місяці !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
uk: !repeats_every_interval !count разів

en: !repeats_every_interval until !until_date
uk: !repeats_every_interval до !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
uk: !repeats_every_interval окрім !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
uk: !repeats_every_interval де тиждень починається з !day_of_week

en: every week | every @count weeks
uk[0]: кожен тиждень
uk[1]: кожні @count тижні
uk[2]: кожні @count тижнів

en: every month | every @count months
uk[0]: кожен місяць
uk[1]: кожні @count місяці
uk[2]: кожні @count місяців

en: every year | every @count years
uk[0]: кожен рік
uk[1]: кожні @count роки
uk[2]: кожні @count років

en: every day | every @count days
uk[0]: кожен день
uk[1]: кожні @count дні
uk[2]: кожні @count днів

en: Not Approved
uk: Не схвалено

en: Remove group
uk: Вилучити групу

en: is greater than
uk: більше

en: No description
uk: Без опису

en: Original file name
uk: Оригінальне ім’я файла

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Secondary
uk: Вторинне

en: No fields available.
uk: Поля відсутні.

en: PHP Evaluation
uk: Виконання PHP

en: viewed comment
uk: переглядуваний коментар

en: After saving new content
uk: Після збереження нового матеріалу

en: After updating existing content
uk: Після оновлення існуючого матеріалу

en: saved content
uk: збережений матеріал

en: After deleting content
uk: Після видалення матеріалу

en: Content is published
uk: Матеріал опубліковано

en: Content is sticky
uk: Матеріал прикріплено

en: Content is promoted to frontpage
uk: Матеріал виведено на головну сторінку

en: PHP code inside of &lt;?php ?&gt; delimiters will be evaluated and replaced by its output. E.g. &lt;? echo 1+1?&gt; will be replaced by 2.
uk: PHP код всередині роздільників &lt;?php ?&gt; буде виконаний і замінений його виведенням. Наприклад, &lt;? echo 1+1?&gt; буде замінений на 2.

en: Furthermore you can make use of the following variables:
uk: Більш того можна використати наступні змінні:

en: truth value
uk: істинне значення

en: rules
uk: правила

en: Successfully sent email to %recipient
uk: Електронний лист успішно надіслано отримувачу %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
uk: Електронний лист успішно надіслано ролі(ролям) %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
uk: Електронна адреса відправника. Для застосування адреси з налаштувань сайту залиште порожнім.

en: After saving a new term
uk: Після збереження нового терміна

en: created term
uk: створений термін

en: updated term
uk: оновлено термін

en: unchanged term
uk: незмінний термін

en: Block a user
uk: Заблокувати користувача

en: Rule sets
uk: Набори правил

en: Rule set
uk: Набір правил

en: Scheduled evaluation date
uk: Запланована дата виконання

en: Rules Scheduler
uk: Планувальник модуля Правила

en: PHP script
uk: Сценарій PHP

en: Modify user roles
uk: Змінити ролі користувача

en: Add roles
uk: Додати ролі

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
uk: Оберіть одну або декілька ролей, що ви вважаєте за необхідне надати обраним користувачам.

en: Remove roles
uk: Видалити ролі

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
uk: Оберіть одну або декілька ролей, що ви вважаєте за вилучити у обраних користувачів.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
uk: Ви не вказали жодної ролі, що її потрібно додати або вилучити. Будь ласка, оберіть що-небудь.

en: Display operations as
uk: Показувати операції у вигляді

en: Dropdown selectbox with Submit button
uk: Спадних списків вибору з кнопкою "Надіслати"

en: Each action as a separate button
uk: Окрема кнопка для кожної дії

en: Skip confirmation step
uk: Пропустити підтвердження

en: Display processing result
uk: Показувати результат обробки

en: Selected operations
uk: Вибрані операції

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
uk: Жодної операції не обрано. Будь ласка, виберіть виконувану операцію.

en: Views Bulk Operations
uk: Масові дії з видами

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Відсутній синонім

en: Source language
uk: Вихідна мова

en: Chaos tool suite
uk: Набір інструментів Chaos

en: Numeric
uk: Числовий

en: Custom URL
uk: Власна URL-адреса

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Date field(s)
uk: Поле(я) дати

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
uk: Метод обробки декількох полів дати у одному запиті. Повертає елементи, що відповідають одному з полів дати (date = field_1 АБО field_2), чи лише ті, які відповідають усім обраним полям дати (date = field_1 ТА field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
uk: Для цього фільтру необхідно обрати принаймні одне поле дати.

en: Missing date fields!
uk: Поля дати відсутні!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
uk: (@field) <strong>Розкритий</strong> @widget @format

en: layout
uk: розкладка

en: The page has been deleted.
uk: Сторінку було успішно видалено.

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Punctuation
uk: Пунктуація

en: Add comment link
uk: Додати посилання на коментар

en: Translation updates
uk: Оновлення Перекладів

en: Justify
uk: По ширині

en: Parent term(s)
uk: Батківський термін(и)

en: Broken handler @table.@field
uk: Пошкоджений обробник @table.@field

en: Skipping broken view @view
uk: Пропущено пошкоджений вид @view

en: Ajax callback for view loading.
uk: Ajax callback для завантаження виду.

en: Changes cannot be made to a locked view.
uk: Змінити заблокований вид неможливо.

en: Create customized lists and queries from your database.
uk: Створює змінювані списки та запити з бази даних.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
uk: Адміністративний інтерфейс для видів. Без цього модуля неможливо створювати або редагувати види.

en: Broken/missing handler
uk: Пошкоджений/відсутній обробник

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
uk: Обробник цього елемент пошокоджений або відсутній і не може бути використаний. Якщо модуль надав обробник і  був вимкнений, то повторне увімкнення модуля може  його відновити. В іншому випадку, можливо, доведеться вилучити цей елемент.

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Current node's creation time
uk: Час створення поточного матеріалу

en: Current node's update time
uk: Час оновлення поточного матеріалу

en: Do not display items with no value in summary
uk: Не відображати елементи з відсутніми у підсумку значеннями

en: Invalid input
uk: Хибне введення

en: Fail basic validation if any argument is given
uk: Просту перевірку вважати непройденою, якщо надається хоча б один аргумент

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
uk: Якщо це поле позначено, будьте певними, що види з кількістю аргументів, більшою ніж необхідно, не пройдуть перевірку.

en: Glossary mode
uk: Режим глосарію

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: No transform
uk: Без перетворення

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Capitalize each word
uk: Кожне слово з великої

en: Case in path
uk: Регістр в шляху

en: Transform spaces to dashes in URL
uk: Замінити в URL пробіли на дефіси

en: Exclude from display
uk: Вилучити з відображення

en: Rewrite the output of this field
uk: Перезаписати вивід цього поля

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Текст, показуваний в цьому полі. Може містити HTML розмітку. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: Output this field as a link
uk: Виведення даного поля в вигляді посилання

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
uk: Якщо включене, це поле буде перетворено в посилання. Шлях посилання повинен бути зазначений нижче.

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Шлях Drupal або абсолютний URL для цього посилання. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: The CSS class to apply to the link.
uk: CSS-клас для посилання.

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається перед цим посиланням. Можна використовувати HTML.

en: Suffix text
uk: Текст-суфікс

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається після цього посиланням. Можна використовувати HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля. Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: Trim this field to a maximum length
uk: Обрізати це поле до максимальної довжини

en: Trim only on a word boundary
uk: Скрочувати тільки на межі слова

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
uk: Якщо позначено, це поле буде скорочено тільки на межі слова. Гарантується максимальна кількість символів або менше. Якщо межі слова не існує, поле може скоротитись до нуля.

en: Add an ellipsis
uk: Додати три крапки

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
uk: Якщо позначено, при обрізанні поля додаватимуться "...".

en: Strip HTML tags
uk: Вилучати HTML-теґи

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
uk: Якщо позначено, всі HTML-теґи буде вилучено.

en: Field can contain HTML
uk: Поле може містити HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
uk: Якщо позначено, буде запущений HTML-коректор, що забезпечуватиме правильне закриття тегів при обрізанні.

en: File size display
uk: Відобразити розмір файла

en: Formatted (in KB or MB)
uk: У заданому форматі (в KB або MB)

en: Raw bytes
uk: У байтах без обробки

en: If checked, true will be displayed as false.
uk: Якщо позначено, ІСТИНА буде відображатись як ХИБНІСТЬ.

en: Time ago (with "ago" appended)
uk: Час тому (з додаванням "тому")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
uk: Проміжок часу (з додаванням "тому/віднині")

en: Round
uk: Округлення

en: If checked, the number will be rounded.
uk: Якщо позначено, число заокруглюється.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
uk: Вкажіть кількість цифр, що виводяться після десяткової коми.

en: What single character to use as a decimal point.
uk: Який символ використовувати як десяткову кому.

en: What single character to use as the thousands separator.
uk: Який символ використовувати як роздільник тисяч.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу перед числом, наприклад, символ валюти.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу після числа, наприклад, символ валюти.

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Display as link
uk: Відображати як посилання

en: Operator identifier
uk: Ідентифікатор оператора

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
uk: З’являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього оператора.

en: Filter identifier
uk: Ідентифікатор фільтра

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
uk: З'являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього фільтра. Не може бути порожнім.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
uk: Ідентифікатор обов'язковий, якщо фільтр розкритий.

en: This identifier is not allowed.
uk: Цей ідентифікатор неприпустимий.

en: - Any -
uk: - Усі -

en: exposed
uk: розкритий

en: Value type
uk: Тип значення

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
uk: Дата в будь-якому машинному форматі. Кращий формат: CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
uk: Неприпустимий формат дати.

en: Limit list to selected items
uk: Обмежити список вибраними позиціями

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
uk: Якщо позначено, користувачеві будуть показані лише позиції, що вибрані тут.

en: not in
uk: не в

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: not
uk: не

en: Is between
uk: Між

en: between
uk: між

en: Is not between
uk: Поза межами

en: not between
uk: поза межами

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: Та макс

en: And
uk: Та

en: Contains any word
uk: Містить будь-яке слово

en: has word
uk: містить слово

en: Contains all words
uk: Містить всі слова

en: has all
uk: містить всі

en: begins
uk: починається

en: ends
uk: закінчується

en: Require this relationship
uk: Цей зв'язок обов'язковий

en: asc
uk: зрост

en: desc
uk: спад

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
uk: Точність - це найменша одиниця, що визначає відповідність двох дат; наприклад, якщо точність - "Рік", то всі дати в 1999 році, незалежно від того, коли вони відбувалися, будуть вважатися однаковими.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Якщо <a href="@modules">увімкнути модуль Розширена довідка (advanced help)</a>, то довідка про модуль Views буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Якщо встановити модуль Розширена довідка (advanced help) з !href, то довідка про модуль Views буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення.</a>

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Displays
uk: Відображення

en: These queries were run during view rendering:
uk: Ці запити були виконані під час відтворення:

en: [@time ms]
uk: [@time мсек]

en: This display has no path.
uk: Це відображення не має шляху.

en: Query build time
uk: Час побудови запиту

en: @time ms
uk: @time мс

en: Query execute time
uk: Час виконання запиту

en: View render time
uk: Час відтворення виду

en: No query was run
uk: Немає запущених запитів

en: Unable to preview due to validation errors.
uk: Неможливо створити перегляд через помилки некоректності.

en: View name
uk: Назва виду

en: View description
uk: Опис виду

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
uk: Цей опис буде показуватися на сторінці Адміністрування модуля Види, щоб було зрозуміло, що це за вид.

en: View tag
uk: Теґ виду

en: The view has been deleted.
uk: Вид було видалено.

en: There is no lock on view %view to break.
uk: На виді %view відсутнє блокування, яке необхідно зняти.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
uk: Ви дійсно бажаєте перервати блокування на виді %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
uk: Із перериванням блокування, будь-які незбережені зміни зроблені користувачем !user будуть втрачені!

en: Break lock
uk: Зняти блокування

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
uk: Блокування було зняте і тепер можна редагувати цей вид.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
uk: Введіть назву для цього виду, якщо вона відмінна від назви вихідного виду. Щоб не змінювати назву, залиште поле порожнім.

en: Paste view code here
uk: Вставте сюди код виду

en: Unable to interpret view code.
uk: Неможливо інтерпретувати код виду.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
uk: Вид з такою назвою вже існує, виберіть іншу назву

en: Display plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін відображення @plugin не доступний.

en: Style plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін стилю @plugin не доступний.

en: Row plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін рядка @plugin не доступний.

en: @type handler @table.@field is not available.
uk: Обробник @type для @table.@field не доступний.

en: Unable to import view.
uk: Неможливо імпортувати вид.

en: Click on an item to edit that item's details.
uk: Клацніть на елементі, щоб змінити його параметри.

en: Go to the real page for this display
uk: Перейдіть на реальну сторінку для цього відображення

en: Invalid
uk: Некоректно

en: Missing style plugin
uk: Плаґін стилю відсутній

en: Change settings for this style
uk: Зміна налаштувань цього стилю

en: View analysis
uk: Аналіз виду

en: Configure @type
uk: Конфігурування @type

en: Rearrange @type
uk: Перешикувати @type

en: Broken field @id
uk: Пошкоджене поле @id

en: There are no @types available to add.
uk: @types, доступні для додавання, відсутні.

en: Configure extra settings for @type %item
uk: Настроювання додаткових параметрів для @type %item

en: Configure summary style for @type %item
uk: Конфігурувати стиль анонса для @type %item

en: Clear Views' cache
uk: Очистити кеш модуля Види

en: Add Views signature to all SQL queries
uk: Додати підпис модуля Види до всіх SQL-запитів

en: Disable views data caching
uk: Вимкнути кешування даних з видів

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
uk: Модуль Види кешує дані про таблиці, модулі та наявні види заради збільшення швидкодії. З позначеним тут прапорцем, модуль Види не буде здійснювати кешування і завжди перебудовуватиме ці дані за потреби в них. Це може суттєво вплинути на швикодію сайту.

en: Show other queries run during render during live preview
uk: Показувати інші запити під час генерування живого попереднього перегляду

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
uk: У Drupal є можливість виконувати декілька запитів під час генерування виду. Якщо позначено, під час генерування виду, як частина живого перегляду, буде відображатись кожен із запитів.

en: Error: missing @component
uk: Помилка: відсутній @component

en: View analysis can find nothing to report.
uk: Аналіз виду не має жодної інформації для звіту.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
uk: Цей вид має лише стандартне відображення і таким чином не може бути розміщений в довільному місці сайту; можливо необхідно додати відображення сторінки або блоку.

en: Reduce duplicates
uk: Зменшення дублів

en: Default settings for this view.
uk: Базові налаштування для цього виду.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
uk: Відображати вид у вигляді сторінки, з URL-адресою і посиланнями в меню.

en: Display the view as a block.
uk: Показувати вид як блок.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
uk: Долучення додаються до інших відображень для поєднання кількох видів в одному виді.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
uk: Відображення виду у вигляді потоку на кшталт RSS.

en: Displays rows one after another.
uk: Відображення рядків один за одним.

en: Displays rows as an HTML list.
uk: Показувати рядки як HTML-список.

en: Displays rows in a grid.
uk: Відображення рядків у вигляді сітки.

en: Displays rows in a table.
uk: Відображення рядків у вигляді таблиці.

en: Displays the default summary as a list.
uk: Відображення базового резюме у вигляді списку.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
uk: Відображати резюме неформатованим, з можливістю вибору опції один за одним або в рядок.

en: Generates an RSS feed from a view.
uk: Генерує RSS-потік через вид.

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Will be available to all users.
uk: Буде доступно всім користувачам

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
uk: Доступ буде надано користувачам будь-якої вказаної ролі.

en: No caching of Views data.
uk: Без кешування даних модуля Види.

en: Time-based
uk: Базовано на часі

en: Simple time-based caching of data.
uk: Просте кешування даних базоване на часі.

en: sort criteria
uk: критерії впорядкування

en: Sort criterion
uk: Критерій впорядкування

en: sort criterion
uk: критерій впорядкування

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
uk: Елементи агрегатора імпортуються з зовнішніх потоків новин RSS чи Atom.

en: The title of the aggregator item.
uk: Заголовок елементу агрегатора.

en: The link to the original source URL of the item.
uk: Посилання на URL оригінального джерела елемента.

en: The author of the original imported item.
uk: Автор оригінального імпортованого елементу.

en: The actual content of the imported item.
uk: Безпосередній вміст імпортованого елементу.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
uk: Дата публікації оригінального елементу потоку. (Для деяких потоків це може бути дата імпортування.)

en: Feed ID
uk: ID потоку

en: The unique ID of the aggregator feed.
uk: Унікальний ідентифікатор потоку агрегатора

en: The title of the aggregator feed.
uk: Заголовок потоку агрегатора.

en: The link to the source URL of the feed.
uk: Посилання на URL джерела потоку.

en: The date the feed was last checked for new content.
uk: Дата останньої перевірки потоку на новий вміст.

en: The description of the aggregator feed.
uk: Опис потоку агрегатора

en: The unique ID of the aggregator category.
uk: Унікальний ідентифікатор категорії збиральника.

en: The title of the aggregator category.
uk: Заголовок категорії збиральника.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
uk: Відображати елемент агрегатора за допомогою даних з оригінального джерела.

en: The book the node is in.
uk: Книга, в якій міститься матеріал.

en: The weight of the book page.
uk: Вага сторінки книги.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
uk: Глибина книжкових сторінок в ієрархії; верхній рівень підшивки має глибину 1.

en: The parent book node.
uk: Матеріал батьківської книги.

en: The title of the comment.
uk: Заголовок коментаря.

en: The comment ID of the field
uk: Ідентифікатор коментаря поля

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
uk: Ім'я автора коментаря. Може бути відображене у вигляді посилання на домашню сторінку автора.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Адреса вебсайту автора коментаря. Може бути показана у вигляді посилання. Буде порожньою, якщо автором є зареєстрований користувач.

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Provide a simple link to view the comment.
uk: Пряме посилання на перегляд коментаря.

en: Provide a simple link to edit the comment.
uk: Пряме посилання на редагування коментаря.

en: Provide a simple link to delete the comment.
uk: Пряме посилання на видалення коментаря.

en: The User ID of the comment's author.
uk: ID користувача, що є автором коментаря.

en: Parent CID
uk: CID батька

en: The Comment ID of the parent comment.
uk: ID батьківського коментаря.

en: Last comment time
uk: Час останнього коментаря

en: Date and time of when the last comment was posted.
uk: Дата та час публікації останнього коментаря.

en: Last comment author
uk: Автор останнього коментаря

en: The name of the author of the last posted comment.
uk: Ім'я автора останнього опублікованого коментаря.

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The number of comments a node has.
uk: Кількість коментарів до матеріалу.

en: Updated/commented date
uk: Дата оновлення/коментування

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
uk: Найпізніша із двох дат - дати останнього опублікованого коментаря або дати оновлення матеріалу.

en: The number of new comments on the node.
uk: Кількість нових коментарів до матеріалу.

en: Comment status
uk: Стан коментаря

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
uk: Чи увімкнені коментарі у цього матеріалу.

en: User posted or commented
uk: Користувач опублікував чи прокоментував

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
uk: Відображати матеріал лише якщо користувач його опублікував або додав коментар.

en: Display the comment with standard comment view.
uk: Відображати коментарі у стандартному вигляді.

en: Display the comment as RSS.
uk: Відображати коментарі у вигляді RSS потоку.

en: Link to contact page
uk: Посилання на сторінку контактів

en: Provide a simple link to the user contact page.
uk: Пряме посилання на сторінку з персональною формою контактів користувача.

en: Locale source
uk: Вихідна мова

en: A source string for translation, in English or the default site language.
uk: Рядок, що є джерелом для перекладу, на англійській або стандартній мові сайту.

en: The ID of the source string.
uk: ID вихідного рядка.

en: A description of the location or context of the string.
uk: Опис місця розташування або контексту рядка.

en: The group the translation is in.
uk: Група, до якої належить переклад.

en: The full original string.
uk: Повний оригінальний текст.

en: The version of Drupal core that this string is for.
uk: Версія ядра Drupal, до якої належить цей рядок.

en: Provide a simple link to edit the translations.
uk: Пряме посилання на редагування перекладів.

en: Locale target
uk: Кінцева мова

en: The full translation string.
uk: Рядок повного перекладу.

en: The language this translation is in.
uk: Мова цього перекладу.

en: Singular LID
uk: LID однини

en: The ID of the parent translation.
uk: ID батьківського перекладу.

en: Whether or not the translation is plural.
uk: Чи цей переклад є множиною.

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Published or admin
uk: Опубліковано або адміністування

en: Created year + month
uk: Рік + місяць створення

en: Created year
uk: Рік створення

en: Created month
uk: Місяць створення

en: Created day
uk: День створення

en: Created week
uk: Тиждень створення

en: Updated year + month
uk: Рік + місяць оновлення

en: Updated year
uk: Рік оновлення

en: Updated month
uk: Місяць оновлення

en: Updated day
uk: День оновлення

en: Updated week
uk: Тиждень оновлення

en: The log message entered when the revision was created.
uk: Повідомлення у журнал, котре вводиться під час створення редакції

en: Revert link
uk: Посилання повернення

en: Provide a simple link to revert to the revision.
uk: Пряме посилання для повернення редакції.

en: Filter by access.
uk: Фільтрувати за доступом.

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
uk: Відображення %display не має керування доступом і тому не містить фільтрів для опублікованих матеріалів.

en: Poll
uk: Опитування

en: Whether the poll is open for voting.
uk: Чи відкрите дане опитування для голосування.

en: Profile textfield
uk: Текстове поле профілю

en: Profile textarea
uk: Текстова область профілю

en: Profile checkbox
uk: Прапорець профілю

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Profile selection
uk: Вибір профілю

en: Profile freeform list %field-name.
uk: Вільнозаповнюваний список профілю %field-name.

en: Profile date %field-name.
uk: Дата профілю %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
uk: Вага об'єкту пошуку. Не використовується, якщо відсутній фільтр пошуку.

en: Links from
uk: Вихідні посилання

en: Other nodes that are linked from the node.
uk: Інші матеріали, на які посилається цей матеріал.

en: Links to
uk: Вхідні посилання

en: Other nodes that link to the node.
uk: Інші матеріали, які посилаються на цей матеріал.

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: The terms to search for.
uk: Терміни, які необхідно знайти.

en: Display the results with standard search view.
uk: Відображати результати пошуку за допомогою стандартного виду пошуку.

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу за сьогодні.

en: Most recent view
uk: Найостанніший перегляд

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Stores site access information.
uk: Зберігає інформацію про доступ до сайту.

en: Browser session ID of user that visited page.
uk: Ідентифікатор сеансу браузера користувача, що відвідав сторінку.

en: Title of page visited.
uk: Заголовок переглянутої сторінки.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
uk: Внутрішній шлях до відвіданої сторінки (відносно папки, де встановлено Drupal).

en: Referrer URI.
uk: URI джерела.

en: Hostname of user that visited the page.
uk: Назва хоста користувача, що відвідав сторінку.

en: The user who visited the site.
uk: Користувачі, що відвідали сайт.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
uk: Час завантаження сторінки в мілісекундах.

en: Timestamp of when the page was visited.
uk: Мітка часу відвідування сторінки.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
uk: Файли підтримуються Drupal і різними модулями.

en: The ID of the file.
uk: Ідентифікатор файла.

en: The name of the file.
uk: Назва файла.

en: The path of the file.
uk: Шлях до файлу.

en: The mime type of the file.
uk: Mime-тип файлу.

en: The status of the file.
uk: Стан файла.

en: The date the file was uploaded.
uk: Дата відвантаження файла.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
uk: Назва словника, до якого належить термін. Це буде словник якого завгодно терміна у полі "Таксономія: Термін" і в такий же спосіб можуть бути створені дублікати.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
uk: Терміни таксономії, пов'язані з матеріалом.

en: Taxonomy term name.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The term weight field
uk: Поле ваги терміна

en: The description associated with a taxonomy term.
uk: Опис пов'язаний з терміном таксономії.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
uk: Фільтрувати результати поля "Таксономія: Термін" за певним словником.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
uk: Показ всіх термінів таксономії, що пов'язані з матеріалом, із зазначених словників.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
uk: Батьківський термін для терміна. Якщо використовується словник, в якому дозволено декілька батьків, це може спричинити появу дублікатів.

en: The parent term of the term.
uk: Батьківський термін для терміна.

en: Node translation
uk: Переклад матеріалу

en: Translation set node ID
uk: ID набору перекладів матеріалу

en: The ID of the translation set the content belongs to.
uk: Ідентифікатор набору перекладів, до якого належить матеріал.

en: Source translation
uk: Базовий переклад

en: The source that this content was translated from.
uk: Джерело, з якого перекладено цей  матеріал.

en: Versions of content in different languages.
uk: Версії матеріалу у різних мовах.

en: Child translation
uk: Дочірній переклад

en: Outdated
uk: Застарілий

en: The user ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: The user or author name.
uk: Ім'я користувача або автора.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
uk: Адреса електронної пошти даного користувача. Це поле зазвичай не показується користувачам, тому будьте обережні при її використанні.

en: Language of the user
uk: Мова користувача

en: The user's picture, if allowed.
uk: Зображення користувача. якщо дозволено.

en: The date the user was created.
uk: Дата створення користувача.

en: The user's last access date.
uk: Дата останнього візиту користувача.

en: The user's last login date.
uk: Остання дата входу користувача

en: Whether a user is active or blocked.
uk: Активний користувач чи заблокований.

en: The user's signature.
uk: Підпис користувача

en: Provide a simple link to edit the user.
uk: Пряме посилання на редагування користувача.

en: Roles that a user belongs to.
uk: Ролі, до яких належить користувач.

en: User ID from URL
uk: ID користувача з URL-адреси

en: User ID from logged in user
uk: ID користувача, що увійшов на сайт

en: Randomize the display order.
uk: Зробити послідовність відображення випадковою.

en: Null
uk: Пусто

en: Provide custom text or link.
uk: Введення власного тексту або посилання.

en: View result counter
uk: Лічильник результатів виду

en: Displays the actual position of the view result
uk: Показ поточної позиції у результатах виду

en: Link this field to its aggregator category page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку категорій збиральника

en: No user
uk: Користувач відсутній

en: Link this field to its comment
uk: Зробити це поле посиланням на його коментар

en: Show teaser-style link
uk: Показувати посилання у вигляді анонса

en: Link this field to new comments
uk: Зробити це поле посиланням на нові коментарі

en: contact
uk: контакт

en: Contact %user
uk: Зв'язатися з користувачем %user

en: Unknown group
uk: Невідома група

en: Unknown language
uk: Невідома мова

en: Current user's language
uk: Мова поточного користувача

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: No language
uk: Немає мови

en: Current installed version
uk: Теперішня встановлена версія

en: Check for new comments as well
uk: Перевіряти нові коментарі також

en: Node IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори матеріалів, розділені "," або "+"

en: Build mode
uk: Режим створення

en: No alternate
uk: Нема альтернативних

en: Alternative sort
uk: Альтернативне впорядкування

en: Alternate sort order
uk: Альтернативна послідовність впорядкування

en: On empty input
uk: На порожньому полі

en: Show None
uk: Не показувати нічого

en: Display score
uk: Відображати оцінку

en: Link this field to download the file
uk: Зробити це поле посиланням на завантаження файла

en: Set the breadcrumb for the term parents
uk: Встановити рядок навіґації для батьків терміна

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
uk: Якщо позначено, рядок навіґації міститиме усі батьківські терміни, кожен з яких посилається на цей вид. Зверніть увагу, що це спрацьовує тільки якщо було отримано лише один термін.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: No vocabulary
uk: Без словника

en: Link this field to its taxonomy term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна таксономії

en: Link this field to its term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна

en: Limit terms by vocabulary
uk: Обмежити терміни словником

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
uk: Вибрано неприпустимий словник. Змініть параметри.

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
uk[0]: Неможливо знайти термін: @terms
uk[1]: Неможливо знайти терміни: @terms
uk[2]: Неможливо знайти терміни: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
uk: Якщо ви прагнете перевірити конкретні словники - позначте їх; якщо не позначено жодного - будуть пройдені всі терміни.

en: Term IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори термінів, розділені , або +

en: Select the form of this argument; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as an argument.
uk: Оберіть вигляд цього аргумента; якщо використовується назва терміна, загалом більш ефективніше перетворити її на ідентифікатор терміна і використовувати як аргумент "Таксономія: Ідентифікатор терміна" ніж "Таксономія: Назва терміна".

en: Current language
uk: Поточна мова

en: Translation option
uk: Параметр перекладу

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Параметри перекладу дозволяють обирати, який переклад або переклади з набору приєднувати. Оберіть опцію "Поточна мова" or "Стандартна мова", щоб приєднати переклад в поточній або стандартній мові відповідно. Оберіть особливу мову, щоб приєднати переклад в цій мові. Якщо ви оберете "Все", кожен переклад створюватиме новий рядок, що може викликати появу дублікатів.

en: To the user
uk: До користувача

en: With a mailto:
uk: З mailto:

en: Is the logged in user
uk: Чи користувач увійшов

en: Usernames
uk: Імена користувачів

en: Enter a comma separated list of user names.
uk: Введіть через кому список імен користувачів.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
uk[0]: Неможливо знайти користувача: @users
uk[1]: Неможливо знайти користувачів: @users
uk[2]: Неможливо знайти користувачів: @users

en: Also look for a node and use the node author
uk: Також шукати матеріал і використовувати автора матеріалу

en: Only allow numeric UIDs
uk: Дозволені лише числові UID

en: Only allow string usernames
uk: Дозволені лише текстові імена користувачів

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
uk: Дозволені як числові UID так і текстові імена користувачів

en: Restrict user based on role
uk: Обмежувати користувачів залежно від ролі

en: Restrict to the selected roles
uk: Обмежувати лише за вибраними ролями

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
uk: Якщо жодної ролі не вибрано, будуть дозволені користувачі будь-якої ролі.

en: Unrestricted
uk: Необмежено

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
uk: Лише користувачі з обраним прапорцем повноважень матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від інших повноважень.

en: No role(s) selected
uk: Жодної ролі(ролей) не вибрано

en: Multiple roles
uk: Кілька ролей

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
uk: Лише позначені ролі матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від ролі.

en: You must select at least one role if type is "by role"
uk: Якщо тип "за роллю", то неообхідно вказати хоча б одну роль.

en: PHP validate code
uk: PHP-код перевірки

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Query results
uk: Результат запиту

en: The length of time raw query results should be cached.
uk: Тривалість кешування необроблених результатів запиту.

en: Rendered output
uk: Візуалізоване виведення

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість кешування генерованого HTML-виведення.

en: Broken field
uk: Пошкоджене поле

en: Change the title that this display will use.
uk: Зміна заголовку цього відображення.

en: Use AJAX
uk: Використовувати AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
uk: Вкажіть, чи це відображення буде використовувати AJAX.

en: Mini
uk: Міні

en: Change this display's pager setting.
uk: Зміна налаштування сторінкового навіґатора цього відображення.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
uk: Вкажіть, чи буде в наявності посилання "Ще" у цього відображення.

en: Specify access control type for this display.
uk: Визначення типу керування доступом для цього відображення.

en: Change settings for this access type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу доступу.

en: Specify caching type for this display.
uk: Визначення типу кешування для цього відображення.

en: Change settings for this caching type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу кешування.

en: Link display
uk: Посилання на відображення

en: Exposed form in block
uk: Розкрита форма у блоці

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
uk: Дозволяє розкритій формі з'являтися у блоці замість виду.

en: Get information on how to theme this display
uk: Одержати інформацію про темізацію даного відображення

en: The title of this view
uk: Заголовок цього виду

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
uk: Цей заголовок буде відображений в цьому виді в місці, де зазвичай відображуються заголовки; тобто він матиме вигляд заголовку сторінки, заголовку блоку тощо.

en: Use AJAX when available to load this view
uk: Використовувати AJAX для завантаження цього виду, якщо доступно

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
uk: Якщо встановлено, цей вид для сторінковості, сортування таблиці та розкритих фільтрів використовуватиме механізм AJAX. Отже при цьому не відбуватиметься оновлення цілої сторінки. Не рекомендується застосовувати, якщо цей вид є основним вмістом сторінки, оскільки перешкоджатиме глибоким зв'язкам з певними сторінками, але дуже зручне для бічного вмісту.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
uk: Залиште нуль, тільки якщо не виникає проблем з сторінковим навігатором цього виду. Якщо на одній сторінці застосовується кілька сторінкових навігаторів, потрібно надати цьому числу більшого значення, так щоб не було конфліктів в межах масиву ?page= . Великі значення додадуть багато ком до URL-адрес, тому за можливості уникайте цього.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість елементів, показуваних на сторінці. Вкажіть 0 для зняття обмежень.

en: Add a more link to the bottom of the display.
uk: Додати посилання "Ще" до нижньої частини відображення.

en: Create more link
uk: Створити посилання "Ще"

en: The text to display for the more link.
uk: Текст, що буде показаний на посиланні "Ще".

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
uk: Це налаштування дозволить відображати у виді лише унікальні елементи. Якщо в результат потраплять ідентичні елементи, то вони будуть відображатися тільки один раз. Можна спробувати цей спосіб аби прибрати з виду дублі, але іноді це може не спрацьовувати. Зверніть увагу, що це може сповільнити вибірку, тому використовуйте обережно.

en: Access restrictions
uk: Обмеження доступу

en: Access options
uk: Параметри доступу

en: Caching options
uk: Опції кешування

en: Display even if view has no result
uk: Показувати, навіть якщо вид порожній

en: How should this view be styled
uk: Оберіть стиль цього виду

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
uk: Якщо вибраний стиль має налаштування, обов'язково натисність кнопку налаштувань, що знаходиться поруч з ним в огляді Виду.

en: Style options
uk: Параметри стилю

en: Row style options
uk: Параметри стилю рядка

en: How should each row in this view be styled
uk: Оберіть стиль кожного рядка цього виду

en: Which display to use for path
uk: Яке відображення використовувати для адреси

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
uk: Яке відображення використовувати, щоб отримати шлях цього відображення, наприклад, для посилань резюме, посилань rss-потоку, посилань "Ще" тощо.

en: Display output
uk: Виведення відображення

en: Alternative display output
uk: Альтернативний стиль відображення

en: Style output
uk: Виведення стилю

en: Alternative style
uk: Альтернативний стиль

en: Row style output
uk: Виведення рядкового стилю

en: Alternative row style
uk: Альтернативний стиль рядка

en: Field @field (ID: @id)
uk: Поле @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
uk: В цьому розділі перелічені усі можливі шаблони для плаґіну відображення і для плаґінів стилю, впорядковані від менш особливих до більш особливих. Активний шаблон для кожного плаґіна — найбільш особливий шаблон, знайдений в системі — позначений напівжирним шрифтом.

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Rescan template files
uk: Перечитати файли шаблонів

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
uk: <strong>Важливо!</strong> При додаванні, видаленні чи перейменуванні файлів шаблону необхідно повідомити Drupal про зміни, змусивши його перечитати файли у системі. Натискання цієї кнопки очистить реєстр теми Drupal і тим самим запустить процесс пересканування. Підсвічені вище шаблони будуть відображати новий стан системи.

en: Theming information (display)
uk: Інформація щодо темізації (відображення)

en: Back to !info.
uk: Повернутись до !info

en: theming information
uk: Інформація щодо темізації

en: This display has no theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо темізації

en: This is the default theme template used for this display.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому відобрежанні.

en: This is an alternative template for this display.
uk: Це альтернативний шаблон для цього відображення.

en: Theming information (style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль)

en: This display has no style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації

en: This is the default theme template used for this style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі.

en: This is an alternative template for this style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю.

en: Theming information (row style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль рядка)

en: This display has no row style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації рядка

en: This is the default theme template used for this row style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі рядка.

en: This is an alternative template for this row style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю рядка.

en: Put the exposed form in a block
uk: Помістити розкриту форму у блок

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
uk: Якщо встановлено, будь-які розкриті віджети в цьому виді не будуть доступні. Натомність, в системі адміністрування блоків Drupal буде в наявності блок, і розкрита форма з'явиться в ньому. Зверніть увагу, що цей блок необхідно вмикати вручну, бо модуль Види його не вмикатиме.

en: File found in folder @template-path
uk: Файл знайдений у папці @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
uk: (Файл не знайдений у папці @template-path)

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
uk: Відображення "@display" використовує поля, але жодного з них не визначено або всі вони вилучені.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
uk: Відображення "@display" використовує шлях, проте цей шлях не визначено.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
uk: Відображення "@display" має неприпустимий плаґін стилю.

en: Exposed form: @view-@display_id
uk: Розкрита форма: @view-@display_id

en: Attachment settings
uk: Налаштування долучення

en: Inherit exposed filters
uk: Успадковувати розкриті фільтри

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення розкритих фільтрів з батьківського відображення, до якого він приєднаний?

en: Attach before or after the parent display?
uk: Долучити перед або після батьківського відображення?

en: Select which display or displays this should attach to.
uk: Виберіть, до якого відображення або відображень потрібно долучити вкладення.

en: Block admin description
uk: Опис блоку для адміністратора

en: Block caching type
uk: Тип кешування блоку

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
uk: Цим встановлюється початковий стан вбудованого методу кешування блоку в Drupal; для цього необхідно увімкнути кешування на сторінці адміністрування блоків і бути обережним, оскільки коли цей кеш очищено, ситуація не контрольована.

en: Using the site name
uk: Використання назви сайту

en: Use the site name for the title
uk: Використовувати назву сайту для заголовка

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка потоків буде доступна тільки для вибраних відображень.

en: No menu
uk: Без меню

en: Normal: @title
uk: Звичайний: @title

en: Tab: @title
uk: Вкладка: @title

en: Change settings for the parent menu
uk: Зміна налаштувань батьківського меню

en: The menu path or URL of this view
uk: Шлях меню чи URL-адреса цього виду

en: Menu item entry
uk: Вміст пункту меню

en: No menu entry
uk: Без пункта меню

en: Normal menu entry
uk: Звичайний пункт меню

en: Menu tab
uk: Вкладка меню

en: Default menu tab
uk: Базова вкладка меню

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний для цього пункту.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний як опис цього пункту.

en: Insert item into an available menu.
uk: Додати пункт у наявне меню.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
uk: Для вибору меню необхідна активація модуля меню.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
uk: Чим менша вага тим важче/лівіше він знаходиться.

en: Default tab options
uk: Базові параметри вкладки

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
uk: Якщо пункт меню пропонується у вигляді вкладки, системі Drupal необхідно знати, який пункт меню буде батьківським для цієї вкладки. Іноді батько вже існує, а іноді потрібно його створювати. Шлях батьківського пункту завжди буде з прибраною останньою частиною. Тобто, якщо шлях цього виду <em>foo/bar/baz</em>, тоді батьківський шлях буде <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
uk: Вже існує

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його заголовок.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його опис.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
uk: Якщо батьківський пункт меню є вкладкою, введіть вагу вкладки. Чим менше число, тим лівіше вона розташовуватиметься.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
uk: "$arg" більше не підтримується. Замість нього використовуйте %

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
uk: "%" більше не може використовуватися в якості першого сегменту шляху.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
uk: Модуль Види не може створити звичайні пункти меню для шляхів в яких містяться % .

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
uk: Відображення, шлях якого завершується на % не може бути вкладкою.

en: Title is required for this menu type.
uk: Для цього типу меню необхідний заголовок.

en: Inline fields
uk: Вбудовані поля

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
uk: Розділювач може розташовуватися між вбудованими полями, щоб вони не з’єднувались одне з одним. В цьому полі можливе використання HTML-коду.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
uk: Необов'язково можна вказати поле, за яким будуть групуватися записи. Щоб не групувати залиште порожнім.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
uk: Стилю @style потрібно вказати стиль рядка, але плаґін рядка неправильний.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
uk: В горизонтальнім розташуванні елементи розміщуються починаючи від верхнього лівого кута праворуч. У вертикальнім розташуванні - від верхнього лівого кута донизу.

en: RSS description
uk: Опис RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
uk: З'являтиметься безпосередньо в RSS-потоці.

en: Display record count with link
uk: Відображати лічильник записів у вигляді посилання

en: Override number of items to display
uk: Перезаписати кількість відображуваних елементів

en: Display items inline
uk: Відображення елементів без розділювачів

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Для можливості конфігурування таблиці необхідно додати хоча б одне поле

en: Override normal sorting if click sorting is used
uk: Змінити звичайне сортування, якщо можна сортувати клацанням

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
uk: Увімкнути "прикріплені" заголовки таблиц в стилі Drupal (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
uk: (Ефект прикріплених заголовків не відображуєтся у попередньому перегляді, лише у реальному показі.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
uk: Розмістіть поля стовпчиками; в одному стовпчику можна поєднати кілька полів. При цьому зазначений роздільник стовпчика буде використовуватися для поділу полів. Встановіть прапорець впорядкування, аби можна було впорядковувати стовпчик клацанням, а також радіокнопку базового впорядкування, аби вказати стовпчик з таким впорядкування. Також можна керувати послідовністю стовпчиків та міток полів у розділі "Поля".

en: The style selected does not utilize fields.
uk: Обраний стиль не використовує поля.

en: None defined
uk: Не зазначено

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
uk: Цей вид наразі редагується користувачем !user, і тому заблокований для редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. Клацніть тут, щоб <a href="!break">зняти це блокування</a>.

en: New view
uk: Новий вид

en: Changed view
uk: Змінений вид

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
uk: Вид %name, відображення елементів типу <strong>@base</strong>.

en: Live preview
uk: "Живий" попередній перегляд

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: Adjust top margin
uk: Коректувати верхній відступ

en: Keep menu at top of page
uk: Прикріпити меню до верху сторінки

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
uk: Якщо Сервісний модуль був установлений із цією метою, він може бути безпечно відключений і вилучений.

en: Move local tasks into menu
uk: Перенести локальні завдання в меню

en: Administration menu settings
uk: Налаштування меню адміністрування

en: Parent link ID
uk: ID батьківського посилання

en: Display additional data for each menu item
uk: Показати додаткові дані для кожного пункту меню

en: Display the selected items next to each menu item link.
uk: Показати обрані елементи поруч із кожним посиланням пункту меню.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
uk: Якщо увімкнено, усі пункти меню відобразяться незалежно від ваших повноважень на сайті. <em>Примітка: не вмикати на діючих сайтах.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
uk: Увімкнено такі модулі: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
uk: Модуль Administration menu (меню адміністрування) створює розкривне меню, в якому за одне або два клацання можна відкрити більшість сторінок адміністративних завдань та решту загальних посилань (для користувачів з відповідними правами). Нижче ви можете налаштувати вигляд цього меню.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
uk: Модуль Administration menu (меню адміністрування) створює розкривне меню, в якому за одне або два клацання можна відкрити більшість сторінок адміністративних завдань та решту загальних посилань (для користувачів з відповідними правами). Меню адміністрування також показує кількість гостей та зареєстрованих користувачів, і надає можливість модулям додати свої пункти меню. Інтеграція в меню змінюється від модуля до модуля; наприклад, модуль <a href="@drupal">Devel</a>, створюваний на пожертви, досить продуктивно використовує модуль Administration menu надаючи швидкий доступ до своїх інструментів розробника.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
uk: <a href="@settings">Сторінка налаштувань</a> меню адміністрування дозволяє налаштувати деякі моменти поведінки та вигляду меню. Оскільки вигляд меню залежить від теми сайту, більш суттєві зміни вимагають коригування теми сайту та файлів CSS. За додатковою інформацією щодо теми та налаштувань CSS звертайтеся до файла README.txt модуля Advanced.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
uk: Пункти меню, відображувані в меню адміністрування, залежать від фактичних повноважень користувача. По-перше, меню адміністрування відображуване лише користувачам, у ролі яких є повноваження <em>Доступ до меню адміністрування</em> (модуль admin_menu ). По-друге, користувач, щоб бачити адміністративні посилання, має бути членом ролі з повноваженням<em>Доступ до сторінок адміністрування</em> (модуль system). І, по-третє, відображуваними будуть лише зараз дозволені посилання; наприклад, якщо користувач не є членом ролі з повноваженнями <em>Адміністрування повноважень</em> (модуль user) та <em>Адміністрування користувачів</em> (модуль user), пункт меню<em>Керування користувачами</em> відображатися не буде.

en: Administration menu
uk: Адміністративне меню

en: Adjust administration menu settings.
uk: Налаштувати адміністративне меню

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
uk: Забезпечує спливаюче меню для більшості адміністративних завдань і інших загальних адресатів (користувачам з належними дозволами).

en: Formatted html link
uk: Форматоване html-посилання

en: Unordered List
uk: Ненумерований список

en: Ordered List
uk: Нумерований список

en: - All -
uk: - Усе -

en: Available Tokens List
uk: Список доступних замінників

en: Token Scope
uk: Область дії замінника

en: Show Field
uk: Показати поле

en: Page Title provides control over the &lt;title> element on a page using token patterns and an optional textfield to override the title of the item (be it a node, term, user or other). The Token Scope column lets you know which tokens are available for this field (Global is always available). Please click on the <strong><em>more help&hellip;</em></strong> link below if you need further assistance.
uk: Заголовок сторінки надає управління елементом &lt;title> на сторінці за допомогою шаблонів замінників і необов'язкового тексту, щоб перевизначати заголовки об'єктів (будь то матеріал, термін, користувач тощо). Колонка групи замінників завжди містить тільки замінники, відповідні обраному полю (глобальні - доступні завжди). Будь ласка, перейдіть за посиланням <strong> <em> Додаткова інформація&hellip;</em></strong>нижче, якщо у вас залишилися питання.

en: Page Title Settings
uk: Настроювання заголовків сторінки

en: Page Title Field
uk: Поле заголовка сторінки

en: If checked, the <em>Page Title</em> field will appear on the node edit form for those who have permission to set the title.
uk: Якщо обране, то поле <em>Заголовка сторінки</em> буде доступно на сторінці редагування матеріалу ( для користувачів із відповідними правами)

en: Page Title Pattern
uk: Шаблон заголовка сторінки

en: Enter the <em>Page Title</em> pattern you want to use for this node type. For more information, please use the !link settings page
uk: Уведіть шаблон <em>Заголовка Сторінки</em> який слід використовувати для матеріалу даного типу. Для одержання додаткової інформації відвідайте !link сторінку настроювань

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Import code
uk: Імпорт коду

en: Allow multiple values
uk: Дозволити декілька значень

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: Unmet dependencies: !dependencies
uk: Незадоволені залежності: !dependencies

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: No changes have been made to this feature.
uk: Цю властивість не змінено.

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Download feature
uk: Завантажити властивість

en: Enable and disable features.
uk: Увімкнення та вимкнення властивостей.

en: Display components of a feature.
uk: Відобразити компоненти властивості.

en: Compare default and current feature.
uk: Перевірити початкову і поточну властивість.

en: Javascript status call back.
uk: Зворотній виклик стану Javascript.

en: Menu items for any enabled features.
uk: Пункти меню для будь-яких увімкнених властивостей.

en: Provides feature management for Drupal.
uk: Забезпечує керування властивостями для Drupal.

en: Dependency
uk: Залежність

en: No features available.
uk: Доступні властивості відсутні.

en: Hide content translation links
uk: Приховування посилань перекладу матеріалу

en: Hide the links to translations in content body and teasers. If you choose this option, switching language will only be available from the language switcher block.
uk: Приховування посилань для перекладу в тілі і анонсі матеріалу. Якщо оберете це - зміна мови буде доступною лише з блоку перемикання мови

en: Switch interface for translating
uk: Зміна інтерфейсу для перекладу

en: Select translations for %title
uk: Оберіть переклади для %title

en: Alternatively, you can select existing nodes as translations of this one or remove nodes from this translation set. Only nodes that have the right language and don't belong to other translation set will be available here.
uk: Також можна обрати в якості перекладу існуючі матеріали або вилучити матеріали з цього набору перекладів. Тут будуть доступні лише матеріали з відповідною мовою і котрі не входять до жодного іншого набору перекладів.

en: Update translations
uk: Оновити переклади

en: Added a node to the translation set. | Added @count nodes to the translation set.
uk[0]: До набору перекладів додано матеріал.
uk[1]: До набору перекладів додано @count матеріали.
uk[2]: До набору перекладів додано @count матеріалів.

en: Removed a node from the translation set. | Removed @count nodes from the translation set.
uk[0]: З набору перекладів вилучено матеріал.
uk[1]: З набору перекладів вилучено @count матеріали.
uk[2]: З набору перекладів вилучено @count матеріалів.

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
uk: Цей модуль надає підтримку багатомовності матеріалів для Друпал базованих сайтів

en: Shows content depending on page language.
uk: Відображує матеріал залежно від мови сторінки.

en: Handles multilingual variables.
uk: Обробляє багатомовні змінні.

en: Extended language option for chosen content types. For these content types transations will be allowed for all defined languages, not only for enabled ones.
uk: Розширений параметр мови для обраних типів матеріалу. Для цих типів переклади будуть доступні для всіх зазначених мов, а не тільки для увімкнених.

en: Provides a block for language selection and two theme functions: <em>i18n_flags</em> and <em>i18n_links</em>.
uk: Надає блок для вибору мови і дві функції теми: <em>i18n_flags</em> та <em>i18n_links</em>.

en: This is the base module for several others adding different features:
uk: Це базовий модуль для декількох інших, що додають різноманітні можливості:

en: Multilingual menu items.
uk: Багатомовні пункти меню

en: Multilingual taxonomy adds a language field for taxonomy vocabularies and terms.
uk: Багатомовна таксономія додає поле мови для словників та термінів таксономії.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@i18n">Internationalization module</a>.
uk: Додаткову інформацію дивіться у розділі онлайнового довідника про <a href="@i18n">модуль Інтернаціоналізація</a>.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
uk: Для вмикання підтримки багатомовності для спеціальних типів матеріалу відвідайте <a href="@configure_content_types">налаштування типів матеріалів</a>.

en: Extended language support
uk: Розширена підтримка багатомовності

en: If enabled, all defined languages will be allowed for this content type in addition to only enabled ones. This is useful to have more languages for content than for the interface.
uk: Якщо увімкнено, всі зазначені мови будуть доступні для цього типу матеріала на додаток до увімкнених. Це корисно, якщо у Вас в наявності більше мов для матеріалів чим для інтерфейсу.

en: Extended, but not displayed - All defined languages will be allowed for input, but not displayed in links.
uk: Розширено але не відображено - Всі зазначені мови будуть доступні для введення, але не відображені в посиланнях

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
uk: Налаштування розширених параметрів для багатомовного вмісту та перекладів.

en: Extends Drupal support for multilingual features.
uk: Розширює Друпал підтримкою багатомовності

en: This module provides support for multilingual blocks.
uk: Цей модуль надає підтримку багатомовних блоків

en: You can set up a language for a block or define it as translatable:
uk: Ви можете встановлювати мову для блоку або визначати його як доступний для перекладу:

en: Blocks with a language will be displayed only in pages with that language.
uk: Блоки з мовою можуть бути відображені тільки на сторінках із цією мовою.

en: Translatable blocks can be translated using the localization interface.
uk: Доступні для перекладу блоки можуть бути перекладені за допомогою інтерфейсу локалізації.

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
uk: Для пошуку і перекладу рядків, використовуйте сторінки <a href="@translate-interface">перекладу інтерфейсу</a>

en: Content type names
uk: Назви типів матеріалу

en: Content type descriptions were previously localized so they won't be affected.
uk: Описи типу матеріалу були попередньо перекладені, тому на них це не вплине.

en: Menu translation
uk: Переклад меню

en: Select text groups
uk: Вибір текстових груп

en: Refresh strings
uk: Перечитати рядки

en: This will create all the missing strings for the selected text groups.
uk: Це створить всі рядки яких бракує для вибраних текстових груп.

en: This module adds support for other modules to translate user defined strings. Depending on which modules you have enabled that use this feature you may see different text groups to translate.
uk: Цей модуль додає до інших модулів підтримку перекладу визначених користувачем рядків. Залежності від модуля, в якому увімкнена ця функція ви можете бачити різні текстові групи для перекладу.

en: If you are missing strings to translate, use the <a href="@refresh-strings">refresh strings</a> page.
uk: Якщо рядки для перекладу відсутні, використовуйте сторінку <a href="@refresh-strings">перечитати рядки</a>

en: Read more on the <em>Internationalization handbook</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Translating user defined strings</a>.
uk: Читайте більше в <em>довіднику Багатомовності</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Переклад строк, зазначених користувачем</a>.

en: On this page you can refresh and update values for user defined strings.
uk: На цій сторінці можна перечитати та оновити значення визначених користувачем рядків.

en: Use the refresh option when you are missing strings to translate for a given text group. All the strings will be re-created keeping existing translations.
uk: Використовуйте можливість перечитання, якщо знайдено відсутні  рядки для перекладу в заданій текстовій групі. Всі текстові рядку будуть перестворені із збереженням наявних перекладів.

en: Use the update option when some of the strings had been previously translated with the localization system, but the translations are not showing up for the configurable strings.
uk: Використовуйте можливість оновлення, якщо деякі рядки були попередньо перекладені системою перекладів, але переклади для цих рядків не відображаються .

en: Already added languages
uk: Вже додані мови

en: Updated string %location for textgroup %textgroup: %string
uk: Оновлений рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: Created string %location for text group %textgroup: %string
uk: Створено рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: String translation
uk: Переклад рядків

en: Provides support for translation of user defined strings.
uk: Надає можливість перекладу рядків, що визначив користувач.

en: This module synchronizes content taxonomy and fields accross translations:
uk: Цей модуль синхронізує таксономію матеріалу і полів між перекладами:

en: First you need to select which fields should be synchronized. Then, after a node has been updated, all enabled vocabularies and fields will be synchronized as follows:
uk: Спочатку потрібно обрати поля, котрі будуть синхронізовані. Потім, після оновлення матеріалу, всі увімкнені словники та поля будуть синхронізовані наступним чином:

en: All the node fields selected for synchronization will be set to the same value for all translations.
uk: Всім полям матеріалу, обраним для синхронізації, будуть встановлені однакові значення у всіх перекладах.

en: For multilingual vocabularies, the terms for all translations will be replaced by the translations of the original node terms.
uk: Для багатомовних словників, терміни для всіх перекладів будуть замінені перекладами базових термінів матеріалу

en: For other vocabularies, the terms will be just copied over to all the translations.
uk: Для інших словників, терміни будуть лише скопійовані до всіх перекладів

en: Note that permissions are not checked for each node. So if someone can edit a node and it is set to synchronize, all the translations will be synchronized anyway.
uk: Зверніть увагу, що для кожного матеріалу повноваження не перевіряються. Отже, якщо дехто матиме можливість редагувати матеріал і встановить для нього синхронізацію, то всі переклади будуть все одно синхронізовані.

en: To enable synchronization check content type options to select which fields to synchronize for each node type.
uk: Для вмикання синхронізації перевірте параметри типу матеріала для вибору полів для синхронізації кожного типу матеріалу

en: The list of available fields for synchronization will include some standard node fields and all CCK fields. You can add more fields to the list in a configuration variable. See README.txt for how to do it.
uk: Список всіх доступних полів для синхронізації буде включати деякі стандартні поля матеріалу і всі поля CCK. Ви можете додати більше полів в список в налагодженні змінної. Дивіться README.txt щодо того як це зробити.

en: One node translation has been synchronized. | All @count node translations have been synchronized.
uk[0]: Один переклад матеріалу було синзнонізовано.
uk[1]: Всі @count переклади матеріалу були синхронізовані.
uk[2]: Всі @count перекладів матеріалу були синхронізовані.

en: Synchronizes taxonomy and fields accross translations of the same content.
uk: Синхронізує таксономію і поля між перекладами для самого матеріалу

en: Term translations have been updated.
uk: Переклади термінів було оновлено.

en: The term translation has been deleted.
uk: Переклад терміна було видалено.

en: Create new translation
uk: Створити новий переклад

en: This module adds support for multilingual taxonomy. You can set up multilingual options for each vocabulary:
uk: Цей модуль додає підтримку багатомовної таксономії. Ви можете налагодити багатомовність для кожного словника:

en: A language can be assigned globaly for a vocabulary.
uk: Мова для словника може бути призначена глобально.

en: Different terms for each language with translation relationships.
uk: Різні терміни для кожної мови із зв'язками перекладу

en: Terms can be common to all languages, but may be localized.
uk: Терміни можуть бути спільними для всіх мов, але можуть бути перекладені.

en: To set up multilingual options for vocabularies go to <a href="@configure_taxonomy">Taxonomy configuration page</a>.
uk: Для встановлення багатомовних параметрів для словників перейдіть до <a href="@configure_taxonomy">сторінки налагодження Таксономії</a>.

en: %capital_name is a localizable vocabulary. You will be able to translate term names and descriptions using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
uk: %capital_name - словник з можливістю перекладу. Ви можете перекладати імена термінів і описи, використовуючи сторінки <a href="@translate-interface">перекладу інтерфейса</a>

en: %capital_name is a vocabulary with a fixed language. All the terms in this vocabulary will have %language language.
uk: %capital_name - це словник з фіксованою мовою. Всі терміни словника будуть мати мову %language

en: %capital_name is a full multilingual vocabulary. You will be able to set a language for each term and create translation relationships.
uk: %capital_name - повноцінний багатомовний словник. Можна встановити мову для кожного терміна і створити зв'язки в перекладах.

en: Translation mode
uk: Режим перекладу

en: This term belongs to a multilingual vocabulary. You can set a language for it.
uk: Цей термін належить багатомовному словнику. Ви можете встановити мову для нього

en: All terms in this vocabulary have a fixed language: %language
uk: Усі терміни в цьому словнику закріплені за мовою: %language

en: Taxonomy translation
uk: Переклад таксономії

en: Enables multilingual taxonomy.
uk: Вмикання багатомовності таксономії

en: Supports translation for views strings: title, header, footer...
uk: Підтримки перекладу для рядків видів: заголовок, верхній колонтитул, нижній колонтитул

en: Views translation
uk: Переклад видів

en: Array
uk: Масив

en: Edit language
uk: Редагувати мову

en: Add translation
uk: Додати переклад

en: Filter criteria
uk: Критерії фільтрування

en: Link ID
uk: ID посилання

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: Equal
uk: Дорівнює

en: HTTP response code
uk: Код HTTP-відповіді

en: Execute PHP code
uk: Виконання PHP-коду

en: Select language
uk: Вибір мови

en: Languages not yet added
uk: Мови, що поки не додані

en: String not found.
uk: Рядка не знайдено.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
uk: Поданий рядок містить заборонений HTML: %string

en: The string has been saved.
uk: Рядок збережено.

en: The language selected for import is not supported.
uk: Мова, що була вибрана для імпорту, не підтримується.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
uk: Файл перекладу %filename не має заголовку або його заголовок пошкоджено.

en: Error importing interface translations
uk: Помилка імпорту перекладів інтерфейсу

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
uk: Спроба надсилання рядка перекладу з забороненим HTML: %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
uk: Імпортовано %file в мову %locale: додано нових рядків:%number , оновлено: %update, та видалено: %delete.

en: Ampersand
uk: Амперсанд

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельна назва має містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: Polls
uk: Опитування

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Popular content
uk: Популярні матеріали

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Translation settings
uk: Параметри перекладу

en: Flag translations as outdated
uk: Позначити переклад як застарілий

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
uk: Якщо внесено істотну зміну, що вимагає оновлення перекладу, то можна позначити всі переклади цього допису як застарілі. Це не змінить жодної іншої властивості тих дописів, наприклад параметрів публікації.

en: This translation needs to be updated
uk: Даний переклад потребує оновлення

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
uk: Якщо ця опція позначена, то даний переклад потребує оновлення, тому що вихідне повідомлення змінилося. Зніміть відмітку, якщо переклад синхронізовано.

en: Content translation
uk: Переклад матеріалу

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми

en: Transliterate
uk: Транслітерувати

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
uk: Записує в базу даних title, href та атрибути з яких потім компонуватиметься посилання.

en: URL, as plain text
uk: URL, як простий текст

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
uk: Зміна значень змінних, визначених модулями, які необхідно задати для правильної роботи.

en: Styles
uk: Стилі

en: Hello world!
uk: Привіт, світ!

en: The item has been deleted.
uk: Елемент було успішно видалено.

en: Item ID
uk: ID елементу

en: integer
uk: ціле число

en: Last modification date
uk: Дата останньої зміни

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Greater than or equal to
uk: Більше або дорівнює

en: Less than or equal to
uk: Менше або дорівнює

en: Director
uk: Режисер

en: Sort descending
uk: Впорядкування за спаданням

en: Sort ascending
uk: Впорядкування за зростанням

en: URL path
uk: URL адреса

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: "msgctxt" не очікується в рядку %line.

en: The name of the site.
uk: Назва сайту.

en: CTools CSS Cache
uk: Кеш CTools CSS

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
uk: Каталог кешу для CTools CSS %path неможливо створити через невірно налаштований каталог файлів. Будь ласка, впевніться, що каталог файлів налаштований належним чином та веб-сервер має повноваження на створення каталогів.

en: Unable to create
uk: Неможливо створити

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
uk: Спеціальний кеш, що  застосовується для збереження редагованих об'єктів; він слугує для збереження стану в середовищах, де зазвичай стан не зберігається.

en: Chaos tools
uk: Інструменти Chaos

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
uk: Бібліотека корисних інструментів від Merlin of Chaos

en: Bulk export results
uk: Результати масового експорту

en: Place this in @file
uk: Помістити це у @file

en: There are no objects to be exported at this time.
uk: Немає об'єктів, які можна експортувати зараз.

en: Bulk Exporter
uk: Масовий експортер

en: Bulk-export multiple CTools-handled data objects to code.
uk: Масово-екпортовані множинні CTools-оброблювані об’єкти даних для кодування.

en: Bulk Export
uk: Масовий експорт

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
uk: Виконує масове експортування об’єктів даних, котрі відомі під назвою інструменти Chaos.

en: @type:@subtype will not display due to missing context
uk: @type:@subtype не відображатиметься через відсутність контексту

en: No info
uk: Немає даних

en: No info available.
uk: Інформація відсутня.

en: Configure new !subtype_title
uk: Налаштувати новий підтип !subtype_title

en: All criteria must pass.
uk: Мають виконуватись всі критерії.

en: Only one criteria must pass.
uk: Має виконуватись лише один критерій.

en: Broken/missing access plugin %plugin
uk: Пошкоджений/відсутній плаґін доступу %plugin

en: Configure settings for this item.
uk: Зконфігуруйте налаштування для цього елементу.

en: Remove this item.
uk: Видалити цей елемент.

en: No criteria selected, this test will pass.
uk: Жодного критерію не обрано, цю перевірку буде пройдено.

en: Missing callback hooks.
uk: Відсутні пастки зворотнього виклику.

en: Edit criteria
uk: Редагувати критерії

en: Invalid object name.
uk: Неприпустима назва об’єкту.

en: Invalid context type
uk: Неприпустимий тип контексту

en: Display page not found or display nothing at all.
uk: Відображати "сторінку не знайдено" або взагалі нічого не відображати.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
uk: Введіть заголовок, що використовується за присутності цього аргументу. Можна використовувати заміну %KEYWORD, де ключове слово зазначено нижче.

en: Unable to delete missing item!
uk: Неможливо видалити відсутній елемент!

en: Edit @type
uk: Редагувати @type

en: Summary of contexts
uk: Підсумок контекстів

en: Please choose which context and how you would like it converted.
uk: Будь ласка, оберіть контекст і як його необхідно перетворити.

en: , and
uk: , та

en: , or
uk: , або

en: Built in context
uk: Вбудовано в контекст

en: Keyword: %@keyword
uk: Ключове слово: %@keyword

en: From "@title"
uk: Із "@title"

en: Unable to create CTools CSS cache directory. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог кешу CTools CSS. Перевірте права доступу до каталогу файлів.

en: Update and return
uk: Оновити та повернутись

en: In code
uk: У коді

en: Enabled, title
uk: Увімкнено, назва

en: Get a summary of the information about this page.
uk: Отримати коротку інформацію про дану сторінку.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
uk: Активувати цю сторінку, аби вона була доступна в системі.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
uk: Деактивувати цю сторінку. Дані сторінки залишаться, але сторінка не буде задіяна в системі.

en: Add variant
uk: Додати варіант

en: Add a new variant to this page.
uk: Додати до цієї сторінки новий варіант.

en: Create variant
uk: Створити варіант

en: Import variant
uk: Імпортувати варіант

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
uk: Додати до цієї сторінки новий варіант з коду, що експортований з іншої сторінки.

en: Reorder variants
uk: Перевпорядкувати варіанти

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
uk: Змініть пріоритет варіантів аби вибирався той, який потрібно.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
uk: Налаштуйте щойно створений варіант до того, як він фактично буде доданий до сторінки.

en: Break the lock on this page so that you can edit it.
uk: Зніміть блокування цієї сторінки аби мати змогу її редагувати.

en: Variant operations
uk: Операції з варіантом.

en: Get a summary of the information about this variant.
uk: Отримайте коротку інформацію про цей варіант.

en: Make an exact copy of this variant.
uk: Отримати точну копію цього варіанту.

en: Export this variant into code to import into another page.
uk: Експортувати цей варіант в код, аби імпортувати його в іншу сторінку.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
uk: Видалити всі зміни до цього варіанту і повернутися до версії в коді.

en: Remove this variant from the page completely.
uk: Повністю видалити цей варіант зі сторінки.

en: Activate this variant so that it will be in use in your system.
uk: Активувати цей варіант, аби він був доступний в системі.

en: De-activate this variant. The data will remain but the variant will not be in use on your system.
uk: Деактивувати цей варіант. Дані залишаться, але варіант не буде задіяний в системі.

en: No variants
uk: Варіанти відсутні

en: This operation trail does not exist.
uk: Цей операційний слід не існує.

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
uk: Сторінку було оновлено. Зміни не будуть зафіксовані, поки їх не збережено.

en: Unable to update changes due to lock.
uk: Неможливо оновити зміни через блокування.

en: This setting contains unsaved changes.
uk: Це налаштування містить незбережені зміни.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
uk: До цієї сторінки внесені незбережені зміни. Потрібно натиснтути "Зберегти" аби ці зміни записалися до бази даних, або "Скасувати", аби відмовитись від цих змін. Зверніть увагу, якщо ви змінили яку-небудь форму, її потрібно надіслати до збереження.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
uk: Всі очікувані зміни були скасовані, і тепер сторінку розблоковано.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
uk: Адміністративний заголовок цього варіанту. Якщо порожній, його буде задано автоматично.

en: Variant type
uk: Тип варіанта

en: Optional features
uk: Додаткові можливості

en: Check any optional features you need to be presented with forms for configuring them. If you do not check them here you will still be able to utilize these features once the new page is created. If you are not sure, leave these unchecked.
uk: Позначте необхідні додаткові можливості, які відображатимуться на формах для їх подальшого налаштовування. Навіть якщо їх не буде обрано зараз, все ще буде можливо увімкнути ці функції перед створенням нової сторінки. Якщо маєте сумніви, не ставте позначок.

en: Variant name
uk: Назва варіанту

en: Enter the name of the new variant.
uk: Введіть назву нового варіанту.

en: Paste variant code here
uk: Вставте код варіанту в це поле

en: No variant found.
uk: Жодного варіанту не знайдено.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
uk: Неможливо отримати варіант з імпорту. Повідомлено про помилки: @errors

en: Reverting the variant will delete the variant that is in the database, reverting it to the original default variant. This deletion will not be made permanent until you click Save.
uk: Відновлення варіанту видалить варіант, що записано в базі даних, повернувши його до оригінального базового варіанту. Це видалення набуде чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей варіант? Це видалення набуде чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: This variant is currently disabled. Enabling it will make it available in your system. This will not take effect until you save this page.
uk: Цей варіант наразі вимкнено. Якщо його увімкнути, він стане доступним в системі. Ці дії набудуть чинності лише після збереження цієї сторінки.

en: This variant is currently enabled. Disabling it will make it unavailable in your system, and it will not be used. This will not take effect until you save this page.
uk: Цей варіант наразі увімкнено. Якщо його вимкнути, він стане недоступним в системі, і його буде неможливо застосовувати. Ці дії набудуть чинності лише після збереження цієї сторінки.

en: Breaking the lock on this page will <strong>discard</strong> any pending changes made by the locking user. Are you REALLY sure you want to do this?
uk: Зняття блокування цієї сторінки призведе до <strong>втрати</strong> усіх змін виконаних користувачем, який блокував сторінку. Ви ДІЙСНО бажаєте виконати цю дію?

en: The lock has been cleared and all changes discarded. You may now make changes to this page.
uk: Блокування було успішно знято і всі зміни втрачено. Тепер можна виконувати зміни над цією сторінкою.

en: Enabling this page will immediately make it available in your system (there is no need to wait for a save.)
uk: Щойно буде увімкнена ця сторінка, вона одразу стане доступною в системі (очікувати збереження необов’язково)

en: Disabling this page will immediately make it unavailable in your system (there is no need to wait for a save.)
uk: Щойно буде вимкнена ця сторінка, вона одразу стане недоступною в системі (очікувати збереження необов’язково)

en: This page has no variants and thus no output of its own.
uk: Ця сторінка не має варіантів, отже нічого не виводить.

en: Add a new variant
uk: Додати новий варіант

en: Unable to disable due to lock.
uk: Неможливо вимкнути через блокування.

en: Unable to enable due to lock.
uk: Неможливо увімкнути через блокування.

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
uk: Додавання, редагування та видалення з системи  перезаписаних системних сторінок і сторінок, визначених користувачами.

en: Page manager
uk: Менеджер сторінок

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
uk: Забезпечує користувацький інтерфейс та API для керування сторінками сайту.

en: Node add/edit form
uk: Форма додавання/редагування матеріалу

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for adding or edit nodes at <em>node/%node/edit</em> and <em>node/add/%node_type</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as node type or language or user access to provide different edit forms for nodes. If no variant is selected, the default Drupal node edit will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для додавання чи редагування матеріалу за адресою <em>node/%node/edit</em> та <em>node/add/%node_type</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от тип матеріалу, мова або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні форми редагування матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська форма редагування матеріалу.

en: Node being edited
uk: Матеріал, що редагується

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying nodes at <em>node/%node</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as node type or language or user access to provide different views of nodes. If no variant is selected, the default Drupal node view will be used. This page only affects nodes viewed as pages, it will not affect nodes viewed in lists or at other locations. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a node to be somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at node/%node.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення матеріалів за адресою <em>node/%node</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от тип матеріалу, мова або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими показу матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський показ матеріалу. Ця сторінка лише впливає на показ матеріалів у вигляді сторінок, вона не впливає на їх показ у списках та решти місць. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою node/%node.

en: Node being viewed
uk: Матеріал, що переглядається

en: Argument settings
uk: Налаштування аргументу

en: A meaningless second page
uk: Безцільна друга сторінка

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Назва цієї сторінки. Вона використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення її ідентифікації.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машино-читабельна назва цієї сторінки. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити цю назву буде неможливо!

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за сторінка, що вона робить і для чого, для адміністративного використання.

en: The URL path to get to this page. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements and !name for optional elements. For example: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form.
uk: URL-адреса шляху до цієї сторінки. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів та !name — для необов’язкових. Приклади: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти.

en: Make this your site home page.
uk: Зробити головною сторінкою сайту.

en: Visible menu item
uk: Видимий пункт меню

en: Name is required.
uk: Назва є обов’язковою.

en: That name is used by another page: @page
uk: Назва вже використовується іншою сторінкою: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва сторінки має містити лише латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: That path is used by another page: @page
uk: Шлях вже використовується іншою сторінкою: @page

en: You cannot have a dynamic path element after an optional path element.
uk: Динамічний елемент шляху не можна розміщувати після необов’язкового елементу шляху.

en: You cannot have a static path element after an optional path element.
uk: Статичний елемент шляху не можна розміщувати після необов’язкового елементу шляху.

en: That path is currently assigned to be an alias for @alias. This system cannot override existing aliases.
uk: Цей шлях наразі є синонімом для @alias. Система не може перезаписувати існуючі синоніми.

en: You cannot make this page your site home page if it uses % placeholders.
uk: Цю сторінку не можна зробити головною сторінкою сайту якщо в ній використовуються %-заповнювачі.

en: Duplicated argument %arg
uk: Дубльований аргумент %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
uk: Неприпустимий аргумент <em>%</em>. Всі аргументи мають бути іменованими з ключовими словами.

en: When providing a menu item as a default tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
uk: Якщо пункт меню стає базовою вкладкою, системі Drupal необхідно знати, який пункт меню для тої вкладки буде батьківським. Іноді батьківський пункт вже використовується, але в інших випадках вам необхідно самостійно створити його. Шлях батьківського пункту завжди буде збігатися з шляхом вкладки без останньої частини. Тобто, якщо її шлях - <em>foo/bar/baz</em>, то батьківський шлях буде <em>foo/bar</em>.

en: Parent item title
uk: Заголовок батьківського пункту

en: Parent item menu
uk: Меню батьківського пункту

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
uk: Правила доступу застосовуються для перевірки доступності сторінки і видимості кожного з пунктів меню, пов’язаних з нею.

en: No context assigned
uk: Жодного контексту не призначено

en: Position in path
uk: Розташування в шляхові

en: Context assigned
uk: Контекст призначено

en: The path %path has no arguments to configure.
uk: Шлях %path не містить аргументів, які налаштовуються.

en: Invalid keyword.
uk: Неприпустиме ключове слово.

en: Change context type
uk: Змінити тип контексту

en: Change argument
uk: Змінити аргумент

en: No context selected
uk: Жодного контексту не обрано

en: Error: missing argument.
uk: Помилка: відсутній аргумент.

en: Context identifier
uk: Ідентифікатор контексту

en: This is the title of the context used to identify it later in the administrative process. This will never be shown to a user.
uk: Це заголовок контексту, що використовується для його ідентифікації в адміністративному процесі. Він ніколи не відображується користувачеві.

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
uk: Помилка: відсутній або неприпустимий плаґін аргументу %argument.

en: Import page
uk: Імпортувати сторінку

en: Enter the name to use for this page if it is different from the source page. Leave blank to use the original name of the page.
uk: Якщо потрібно змінити назву вихідної сторінки, введіть її в це поле. Щоб використовувати оригінальну назву, залиште це поле порожнім.

en: Enter the path to use for this page if it is different from the source page. Leave blank to use the original path of the page.
uk: Якщо потрібно змінити шлях вихідної сторінки, введіть його в це поле. Щоб використовувати оригінальний шлях, залиште це поле порожнім.

en: Allow overwrite of an existing page
uk: Дозволити перезапис існуючої сторінки

en: If the name you selected already exists in the database, this page will be allowed to overwrite the existing page.
uk: Якщо сторінка з такою назвою вже існує в базі даних, імпортована сторінка її перезапише.

en: Paste page code here
uk: Вставте код сторінки в це поле

en: No handler found.
uk: Жодного обробника не знайдено.

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
uk: Неможливо імпортувати сторінку. Повідомлено про наступні помилки: @errors.

en: That page name is in use and locked by another user. You must <a href="!break">break the lock</a> on that page before proceeding, or choose a different name.
uk: Ця назва сторінки вже існує і заблокована іншим користувачем. Необхідно <a href="!break">зняти блокування</a> аби продовжити, або обрати іншу назву.

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
uk: Введіть назву нової сторінки. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення.

en: The URL path to get to this page. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements and !name for optional elements. For example: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form. You cannot use the same path as the original page.
uk: URL-адреса шляху до цієї сторінки. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів та !name — для необов’язкових. Приклади: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти. Використовувати шлях оригінальної сторінки не можна.

en: Clone variants
uk: Клонувати варіанти

en: If checked all variants associated with the page will be cloned as well. If not checked the page will be cloned without variants.
uk: Якщо позначено, тоді всі варіанти, пов’язані з сторінкою також будуть клоновані. Якщо жодного не позначено, сторінка буде клонована без варіантів.

en: Reverting the page will delete the page that is in the database, reverting it to the original default page. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
uk: Відновлення сторінки видалить її з бази даних, і буде повернуто оригінальну базову сторінку. Всі виконані зміни будуть невідновно втрачені.

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю сторінку? Видалення сторінки буде остаточним.

en: The page has been reverted.
uk: Сторінку було успішно відновлено.

en: Administrator created pages that have a URL path, access control and entries in the Drupal menu system.
uk: Сторінки, створені адміністратором, мають URL-шлях, контроль доступу і пункти в системі меню Друпалу.

en: Create a new page
uk: Створити нову сторінку

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
uk: Відредагуйте назву, шлях та інші основні налаштування сторінки.

en: Set up contexts for the arguments on this page.
uk: Встановіть контексти для аргументів цієї сторінки.

en: Control what users can access this page.
uk: Налаштуйте користувачів, що мають доступ до цієї сторінки.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
uk: Надайте цій сторінці видимий пункт меню чи вкладку меню.

en: Make a copy of this page
uk: Зробити копію цієї сторінки

en: Export this page as code that can be imported or embedded into a module.
uk: Експортувати цю сторінку у вигляді коду, котрий можна імпортувати або вбудувати у модуль.

en: Remove all changes to this page and revert to the version in code.
uk: Видалити усі зміни до цієї сторінки і відновити її до версії у коді.

en: Remove this page from your system completely.
uk: Повністю видалити цю сторінку з системи.

en: This is your site home page.
uk: Це головна сторінка сайту.

en: This page is set to become your site home page.
uk: Цю сторінку встановлено як головну сторінку сайту.

en: Accessible only if @conditions.
uk: Доступна лише якщо @conditions.

en: This page is publicly accessible.
uk: Ця сторінка загальнодоступна.

en: No menu entry.
uk: Пункт меню відсутній.

en: Normal menu entry.
uk: Звичайний пункт меню.

en: Menu tab.
uk: Вкладка меню.

en: Default menu tab.
uk: Базова вкладка меню.

en: Title: %title.
uk: Заголовок: %title.

en: Parent title: %title.
uk: Батьківський заголовок: %title.

en: Menu block: %title.
uk: Блок меню: %title.

en: Taxonomy term template
uk: Шаблон терміна таксономії

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення термінів таксономії за адресою <em>taxonomy/term/%term</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от словник або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими відображення терміна таксономії і пов’язаних матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базове друпалівське відображення терміна таксономії. Ця сторінка лише впливає на відображення елементів за адресою taxonomy/term/%term. Деякі терміни таксономії, наприклад форуми, можуть мати інші адреси. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою taxonomy/term/%term.

en: Term(s) being viewed
uk: Термін(и), що переглядаються

en: Term being viewed
uk: Термін, що переглядається

en: Allow multiple terms on taxonomy/term/%term
uk: Дозволити декілька термінів у адресі taxonomy/term/%term

en: Single term
uk: Один термін

en: Multiple terms
uk: Декілька термінів

en: By default, Drupal allows multiple terms as an argument by separating them with commas or plus signs. If you set this to single, that feature will be disabled.
uk: За умовчанням, Друпал дозволяє використовувати як аргумент декілька термінів, якщо вони відокремлені комами або знаком "+". Якщо обрано опцію "Один термін", ця можливість буде вимкнена.

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
uk: Додавати ієрархію першого терміна в рядок навіґації

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
uk: Якщо позначено, в навіґаційний рядок будуть додані батьківські терміни таксономії.

en: Multiple terms may be used, separated by , or +.
uk: Можна використовувати декілька термінів, котрі відокремлюються , або +.

en: Only a single term may be used.
uk: Можна використовувати лише один термін.

en: Breadcrumb trail will contain taxonomy term hierarchy
uk: Рядок навіґації буде містити ієрархію терміна таксономії.

en: Breadcrumb trail will not contain taxonomy term hiearchy.
uk: Рядок навіґації не буде містити ієрархію терміна таксономії.

en: User profile template
uk: Шаблон профіля користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user profiles at <em>user/%user</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as roles or user access to provide different views of user profiles. If no variant is selected, the default Drupal user view will be used. Please note that if you are using pathauto, aliases may make a node to be somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at user/%user.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення профілів користувачів за адресою <em>user/%user</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от ролі або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими показу профілів користувачів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський показ профілю користувача. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою user/%user.

en: User being viewed
uk: Користувач, що переглядається

en: This page is being edited by another user and you cannot make changes to it.
uk: Ця сторінка вже редагується іншим користувачем і ви не можете внести в неї зміни.

en: This page is newly created and has not yet been saved to the database. It will not be available until you save it.
uk: Ця сторінка щойно створена і ще не записана до бази даних. Вона стане доступною після її збереження.

en: This page has been modified, but these modifications are not yet live. While modifying this page, it is locked from modification by other users.
uk: Цю сторінку було змінено, але ці зміни ще не стали чинними. Під час редагування цієї сторінки вона блокується від її редагування іншими користувачами.

en: No task handlers are defined for this task.
uk: Для цього завдання не визначено обробників завдань.

en: Variant
uk: Варіант

en: This page is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
uk: Ця сторінка наразі редагується користувачем !user, отже її заблоковано від редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. Натисніть тут, щоб <a href="!break">зняти це блокування</a>.

en: User: compare
uk: Користувач: порівняти

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
uk: Порівняти двох користувачів (наприклад, користувача, що увійшов і користувача, якого переглядають)

en: First User
uk: Перший користувач

en: Second User
uk: Другий користувач

en: Grant access based on comparison of the two user contexts. For example, to grant access to a user to view their own profile, choose "logged in user" and "user being viewed" and say "grant access if equal". When they're the same, access will be granted.
uk: Надання доступу на основі порівняння контекстів двох користувачів. Наприклад, щоб дати доступ користувачеві на перегляд його власного профілю, оберіть "користувач, що увійшов" і "користувач, що переглядається" і скажіть "надати доступ, якщо дорівнює". Коли все збігатиметься, доступ буде наданий.

en: Grant access if user contexts are
uk: Надавати доступ, якщо контекст користувача

en: Not equal
uk: Не дорівнює

en: Node: accessible
uk: Матеріал: доступність

en: Control access with built in Drupal node access test.
uk: Керування доступом за допомогою вбудованої в Друпал системи перевірки доступу до матеріалу.

en: Create nodes of the same type
uk: Створювати матеріали такого самого типу

en: Using built in Drupal node access rules, determine if the user can perform the selected operation on the node.
uk: Визначення за допомогою вбудованих в Друпал правил доступу до матеріалів того, чи може користувач виконувати з матеріалом обрані операції.

en: @user can view @node.
uk: @user може переглядати @node.

en: @user can edit @node.
uk: @user може редагувати @node.

en: @user can delete @node.
uk: @user може видаляти @node.

en: @user can create nodes of the same type as @node.
uk: @user створювати матеріали такого ж типу як і @node.

en: Node: language
uk: Матеріал: мова

en: Control access by node language.
uk: Керування доступом на основі мови матеріалу

en: Current site language
uk: Поточна мова сайту

en: Pass only if the node is in one of the selected languages.
uk: Критерій виконується, якщо матеріал на одній з обраних мов

en: @identifier is in any language
uk: @identifier на будь-якій мові

en: @identifier language is "@languages" | @identifier language is one of "@languages"
uk[0]: Мова @identifier - "@languages"
uk[1]: Мова @identifier одна з "@languages"

en: Node: type
uk: Матеріал: тип

en: Control access by node_type.
uk: Керування доступом на основі типу матеріалу

en: Only the checked node types will be valid.
uk: Тільки позначені типи матеріалі будуть дійсними.

en: @identifier is any node type
uk: @identifier належить до будь-якого типу матеріала

en: @identifier is type "@types" | @identifier type is one of "@types"
uk[0]: @identifier належить до типу "@types"
uk[1]: @identifier належить до одного з типів"@types"

en: User: permission
uk: Користувач: повноваження

en: Control access by permission string.
uk: Керування доступом на основі рядка повноважень

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this.
uk: Доступ отримають лише користувачі з вказаним повноваженням.

en: Error, unset permission
uk: Помилка, повноваження не встановлено.

en: @identifier has "@perm"
uk: @identifier має "@perm"

en: Control access through arbitrary PHP code.
uk: Керування доступом через довільний PHP-код

en: Administrative desc
uk: Адміністративний опис

en: A description for this test for administrative purposes.
uk: Опис цієї перевірки для адміністраторів.

en: Access will be granted if the following PHP code returns <code>TRUE</code>. Do not include &lt;?php ?&gt;. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site. All contexts will be available in the <em>$contexts</em> variable.
uk: Доступ надається, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong>. Не додавайте &lt;?php ?&gt;. Пам'ятайте — виконання неправильного коду PHP може порушити роботу сайту. Всі контексти будуть доступні в змінній <em>$contexts</em>.

en: You do not have sufficient permissions to edit PHP code.
uk: Ви не маєте достатніх повноважень для редагування PHP-коду.

en: User: role
uk: Користувач: роль

en: Control access by role.
uk: Керування доступом на основі ролі.

en: Only the checked roles will be granted access.
uk: Доступ буде наданий лише позначеним ролям.

en: @identifier can have any role
uk: @identifier може мати будь-яку роль

en: @identifier has role "@roles" | @identifier has one of "@roles"
uk[0]: @identifier має роль "@roles"
uk[1]: @identifier має одну з ролей "@roles"

en: User: language
uk: Користувач: мова

en: Control access by the language the user or site currently uses.
uk: Керування доступом на основі мови, що зараз використовується користувачем або на сайті.

en: Pass only if the current site language is one of the selected languages.
uk: Критерій виконується, якщо поточна мова сайту одна з вказаних мов.

en: Site language is any language
uk: Мова сайту будь-яка

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
uk[0]: Мова сайту — "@languages"
uk[1]: Мова сайту — одна з "@languages"

en: Taxonomy: vocabulary
uk: Таксономія: словник

en: @identifier is any vocabulary
uk: @identifier - будь-який словник

en: @identifier vocabulary is "@vids" | @identifier vocabulary is one of "@vids"
uk[0]: Словник @identifier є "@vids"
uk[1]: Словник @identifier є одним з "@vids"

en: Creates a node context from a node ID argument.
uk: Створює контекст матеріалу з аргументу ID матеріалу.

en: Enter the node ID of a node for this argument
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цього аргументу.

en: Creates a node add form context from a node type argument.
uk: Створює форму редагування матеріалу з аргументу типу матеріалу

en: Creates a node edit form context from a node ID argument.
uk: Створює форму редагування матеріалу з аргументу ID матеріалу.

en: A string is a minimal context that simply holds a string that can be used for some other purpose.
uk: Рядок являє собою мінімальний контекст, що утримує в собі рядок, що може бути використаний з іншою метою.

en: Enter a value for this argument
uk: Введіть значення для цього аргументу.

en: Creates a single taxonomy term from a taxonomy ID or taxonomy term name.
uk: Створює один термін таксономії з ідентифікатора таксономії або з назви терміна таксономії.

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
uk: Додати ієрархію в рядок навіґації

en: Enter a taxonomy term ID.
uk: Введіть ідентифікатор терміна таксономії.

en: Enter a taxonomy term name.
uk: Введіть назву терміна таксономії.

en: Creates a group of taxonomy terms from a list of tids separated by a comma or a plus sign. In general the first term of the list will be used for panes.
uk: Створює групу термінів таксономії з списку ідентифікаторів термінів, записаних через кому або знак плюс. Загалом перший термін із списку буде використаний для областей панелі.

en: Enter a term ID or a list of term IDs separated by a + or a ,
uk: Введіть ідентифікатор терміна або список ідентифікаторів термінів, відокремлених + або ,

en: Creates a user context from a user ID argument.
uk: Створює контекст користувача з аргументу ID користувача.

en: Enter the user ID of a user for this argument
uk: Введіть ідентифікатор користувача для цього аргументу

en: Creates a vocabulary context from a vocabulary ID argument.
uk: Створює контекст словника з аргументу ID словника.

en: Enter the vocabulary ID for this argument
uk: Введіть ідентифікатор словника для цього аргументу

en: Use context keywords
uk: Використовувати контекстні ключові слова

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у вмісті будуть замінені.

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
uk: Форма для усього, що не відображується іншим вмістом.

en: The author of the referenced node.
uk: Автор матеріалу за посиланням

en: Link to author profile
uk: Посилання на профіль автора

en: Check here to link to the node author profile.
uk: Клацніть тут аби перейти на профіль автора матеріалу

en: "@s" author
uk: Автор "@s"

en: The body of the referenced node.
uk: Тіло матеріалу за посиланням.

en: "@s" body
uk: Тіло "@s"

en: The navigation menu the book the node belongs to.
uk: Меню навігації по книзі, до якої входить матеріал.

en: Node created date
uk: Дата створення матеріалу

en: The date the referenced node was created.
uk: Дата створення матеріалу за посиланням.

en: "@s" created date
uk: Дата створення "@s"

en: Node links of the referenced node.
uk: Посилання матеріалу за посиланням

en: Node links go here.
uk: Посилання матеріалу ведуть сюди.

en: "@s" links
uk: Посилання "@s"

en: The title of the referenced node.
uk: Заголовок матеріалу за посиланням.

en: "@s" title
uk: Заголовок "@s"

en: Node last updated date
uk: Дата останнього оновлення матеріалу

en: The date the referenced node was last updated.
uk: Дата останнього оновлення матеріалу за посиланням.

en: Last updated date
uk: Дата останнього оновлення

en: "@s" last updated date
uk: "@s"- дата останнього оновлення

en: "@s" node form attach files
uk: Форма файлових вкладень матеріалу "@s"

en: "@s" node form publishing options
uk: Опції публікації з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form book options
uk: Опції книги з форми матеріалу "@s"

en: Node form submit buttons
uk: Кнопки надсилання з форми матеріалу

en: Submit buttons for the node form.
uk: Кнопки надсилання для форми матеріалу

en: Node form buttons.
uk: Кнопки форми матеріалу.

en: "@s" node form submit buttons
uk: Кнопки надсилання з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form comment settings
uk: Налаштування коментування з форми матеріала "@s"

en: Node form revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію з форми матеріалу.

en: Revision log message for the node.
uk: Повідомлення журналу про редакцію для матеріалу.

en: "@s" node form revision log
uk: Повідомлення журналу про редакцію з форми матеріалу "@s"

en: Menu settings on the Node form.
uk: Налаштування меню для форми матеріалу.

en: "@s" node form menu settings
uk: Налаштування меню з форми матеріалу "@s"

en: Node form url path settings
uk: Налаштування url-шляху з форми матеріалу

en: "@s" node form path options
uk: Опції шляху з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form author information
uk: Інформація про автора з форми матеріалу "@s"

en: Profile category
uk: Категорія профілю

en: Contents of a single profile category.
uk: Вміст окремої категорії профілю.

en: Enter the node ID of a node for this context.
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цієї сутності.

en: '%title' [node id %nid]
uk: '%title' [ідентифікатор матеріалу %nid]

en: Reset identifier to node title
uk: Скидати ідентифікатор до заголовку матеріалу

en: If checked, the identifier will be reset to the node title of the selected node.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до заголовку обраного матеріалу.

en: Enter the node type this context.
uk: Введіть тип матеріалу цього контексту.

en: Enter the node ID of a node for this argument:
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цього аргументу:

en: A context that is just a string.
uk: Контекст, що являє собою звичайний рядок.

en: Raw string
uk: Нефільтрований рядок

en: Enter the string for this context.
uk: Введіть рядок для цього контексту.

en: Currently set to @term. Enter another term if you wish to change the term.
uk: Наразі встановлено у термін @term. Якщо необхідно змінити термін, введіть його.

en: Select a term from @vocabulary.
uk: Оберіть термін зі словника @vocabulary.

en: Reset identifier to term title
uk: Скидати ідентифікатор до заголовка терміна

en: If checked, the identifier will be reset to the term name of the selected term.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до назви обраного терміна.

en: You must select a term.
uk: Необхідно обрати термін.

en: Invalid term selected.
uk: Обрано неприпустимий термін.

en: Multiple taxonomy terms, as a group.
uk: Декілька термінів таксономії, у вигляді групи.

en: Term ID of first term
uk: Ідентфікатор першого терміна

en: Term ID of all term, separated by + or ,
uk: Ідентифікатори усіх терміні, розділені "+" або ","

en: Term name of first term
uk: Назва першого терміна.

en: Term name of all terms, separated by + or ,
uk: Назви усіх термінів, розділені "+" або ","

en: Vocabulary ID of first term
uk: ID словника першого терміна

en: Creates the author of a node as a user context.
uk: Створює автора матеріалу з контексту користувача.

en: Make all views available as panes
uk: Зробити усі види доступними як фрагменти панелі

en: If checked, all views will be made available as content panes to be added to content types. If not checked, only Views that have a 'Content pane' display will be available as content panes. Uncheck this if you want to be able to more carefully control what view content is available to users using the panels layout UI.
uk: Якщо позначено, всі види будуть доступні у вигляді фрагментів панелей вмісту, що можуть бути додані до типів матеріалу. Якщо не позначено, доступними будуть лише ті види, що мають відображення "Фрагмент панелі вмісту". Зніміть цей прапорець, якщо є необхідність більш гнучко керувати видами, які доступні користувачам через інтерфейс панелей.

en: Configure Views to be used as CTools content.
uk: Налаштуйте модуль Види на використання в якості вмісту CTools.

en: Views content panes
uk: Фрагменти вмісту панелей видів

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
uk: Дозволяє матеріали модуля Види в модулях Панелі, Панель керування та решта, де використовується CTools Content API.

en: Select display
uk: Оберіть відображення

en: Configure view
uk: Налаштуйте вид

en: Choose which display of this view you wish to use.
uk: Оберіть відображення з цього виду, яке треба використати.

en: Broken/missing/deleted view.
uk: Пошкоджений/відсутній/видалений вид.

en: Configure view @view (@display)
uk: Налаштуйте вид @view (@display)

en: View: @name
uk: Вид: @name

en: View information
uk: Інформація про вид

en: Using display @display.
uk: Використання відображення @display.

en: Argument @arg using context @context converted into @converter
uk: Аргумент @arg, що використовує контекст @context перетворено у @converter

en: @count items displayed.
uk: Відображено @count елементів.

en: With pager.
uk: З сторінковим навіґатором.

en: Without pager.
uk: Без сторінкового навіґатора.

en: Skipping first @count results
uk: Пропущено перші @count результатів

en: With more link.
uk: З посиланням "Ще".

en: With feed icon.
uk: З іконкою потоку.

en: Sending arguments.
uk: Надсилання аргументів.

en: Using arguments: @args
uk: Використання аргументів: @args

en: Using url: @url
uk: Використання url: @url

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Link title to page
uk: Зв’язати посиланням заголовок і сторінку.

en: Provide a "more" link.
uk: Надати посилання "Ще"

en: Num items
uk: Кількість елементів

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
uk: Оберіть кількість відображуваних елементів, або 0, аби відобразити усі результати.

en: Enter the number of items to skip; enter 0 to skip no items.
uk: Оберіть кількість пропущених елементів, або 0, аби не пропускати елементи.

en: If this is set, override the View URL path; this can sometimes be useful to set to the panel URL.
uk: Якщо позначено, URL-шлях виду буде переписаний; іноді це може знадобитися, щоб задати URL панелі

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
uk: Доступний як вміст для панелі або відображення панелі керування.

en: Pane settings
uk: Налаштування фрагменту панелі.

en: Use view name
uk: Використовувати назву виду

en: Use view description
uk: Використовувати опис виду

en: Admin desc
uk: Адміністративний опис

en: Use Panel path
uk: Використовувати шлях панелі

en: Argument input
uk: Введення аргументу

en: Allow settings
uk: Дозволити налаштування

en: Checked settings will be available in the panel pane config dialog for modification by the panels user. Unchecked settings will not be available and will only use the settings in this display.
uk: Позначені налаштування будуть доступні в діалозі конфігурації фрагменту панелі для їх зміни користувачем панелі. Непозначені налаштування не будуть доступні і будуть використовуватись в налаштуваннях цього відображення.

en: Pager offset
uk: Зміщення сторінкового навіґатора

en: Path override
uk: Перезапис шляху

en: Title override
uk: Перезапис заголовку

en: This is the title that will appear for this view pane in the add content dialog. If left blank, the view name will be used.
uk: Цей заголовок з'явиться для цього фрагменту панелі виду у діалозі додавання вмісту. Якщо порожнє, буде взята назва виду.

en: This is text that will be displayed when the user mouses over the pane in the add content dialog. If blank the view description will be used.
uk: Цей текст відобразиться при проведенні мишею над фрагментом панелі у діалозі додавання вмісту. Якщо порожнє, буде взятий опис виду.

en: This is category the pane will appear in on the add content dialog.
uk: Ця категорія фрагменту панелі з'явиться у діалозі додавання вмісту.

en: This is the default weight of the category. Note that if the weight of a category is defined in multiple places, only the first one Panels sees will get that definition, so if the weight does not appear to be working, check other places that the weight might be set.
uk: Це базова вага категорії. Зверніть увагу, що якщо вага категорії визначена в декількох місцях, модуль Панелі сприймає лише перше знайдене значення. Тому якщо схоже на те, що вага не спрацьовує, перевірте інші місця, де вона може встановлюватись.

en: Link pane title to view
uk: Зв’язати посилання заголовок фрагменту панелі з видом

en: Inherit path from panel display
uk: Наслідувати шлях з відображення панелі

en: If yes, all links generated by Views, such as more links, summary links, and exposed input links will go to the panels display path, not the view, if the display has a path.
uk: Якщо "так", усі посилання, генеровані модулем Види, наприклад, "Ще", або "Підсумки", та розкриті посилання вводу вестимуть на шлях відображення панелей, а не виду, за умови, що відображення має шлях.

en: Choose the data source for view arguments
uk: Оберіть джерело даних для аргументів виду

en: @arg source
uk: джерело @arg

en: The CTools API version is too old for Panels. Panels needs at least %version.
uk: Версія CTools API надто стара для Панелей. Модуль Панелі потребує принаймні %version.

en: CTools API Version
uk: Версія CTools API

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
uk: Сторінки-панелі можуть використовуватись як цільові сторінки. Вони можуть мати URL-адресу, приймати аргументи і можуть мати пункти меню.

en: Panel page
uk: Сторінка-панель

en: You must activate the page manager module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Менеджер сторінок (page manager).

en: Panel nodes are node content and appear in your searches, but are more limited than panel pages.
uk: Матеріали-панелі являють собою матеріал із вмістом, що потрапляє в пошук, але має обмежені можливості в порівнянні з сторінками-панелями.

en: Panel node
uk: Матеріал-панель

en: You must activate the panel node module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Матеріал-панель.

en: Mini panels are small content areas exposed as blocks, for when you need to have complex block layouts or layouts within layouts.
uk: Міні-панелі — це невеликі області вмісту, які виводяться як блоки, і використовуються у тих випадках, коли є потреба в складних макетах блоків або макетів в макетах.

en: Mini panel
uk: Міні-панель

en: You must activate the Mini panels module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Міні-панелі.

en: Go to list
uk: Перехід до списку

en: There are no mini panels.
uk: Міні-панелі відсутні.

en: There are currently no settings to change, but additional plugins or modules may provide them in the future.
uk: Наразі налаштування, що вимагають змін, відсутні, але вони можуть з'явитися в майбутньому через додаткові плаґіни або модулі.

en: Your changes have been discarded.
uk: Ваші зміни були відхилені.

en: Style settings
uk: Налаштування стилю

en: Disable this pane
uk: Вимкнути цей фрагмент панелі

en: Enable this pane
uk: Увімкнути цей фрагмент панелі

en: CSS properties
uk: Параметри CSS

en: Invalid pane id.
uk: Хибний ідентифікатор фрагменту панелі.

en: Cache method for this display
uk: Метод кешування для цього відображення

en: Cache method for !subtype_title
uk: Метод кешування для підтипу !subtype_title

en: Cache settings for this display
uk: Налаштування кешування для цього відображення

en: Cache settings for !subtype_title
uk: Налаштування кешування для !subtype_title

en: Default style for this display
uk: Базовий стиль для цього відображення

en: Panel style for region "!region"
uk: Стиль панелі для області "!region"

en: Pane style for "!pane"
uk: Стиль фрагменту для "!pane"

en: Use display default style
uk: Використовувати усталений стиль відображення

en: Style settings for @style (display)
uk: Налаштування для стилю @style (відображення)

en: Style settings for style @style (Region "!region")
uk: Налаштування для стилю @style (Область "!region"")

en: Style settings for style @style (Pane "!pane")
uk: Налаштування для стилю @style (Фрагмент "!pane")

en: Configure CSS on !subtype_title
uk: Налаштуйте CSS на підтипі !subtype_title

en: CSS ID to apply to this pane. This may be blank.
uk: CSS ID, що застосовується до цього фрагменту. Може бути порожнім.

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
uk: Клас CSS, що застосовується до цього фрагменту. Може бути порожнім.

en: Access settings on !subtype_title
uk: Налаштування доступу на підтипі !subtype_title

en: Add visibility rule for !subtype_title
uk: Додати правило видимості для підтипу !subtype_title

en: Invalid test id.
uk: Хибний тестовий ідентифікатор.

en: Configure visibility rule for !subtype_title
uk: Налаштувати правило видимості для підтипу !subtype_title

en: Panel layout has been updated.
uk: Макет панелі було успішно оновлено.

en: Mini panel: "@title"
uk: Міні-панель: "@title"

en: Create mini panels that can be used as blocks by Drupal and panes by other panel modules.
uk: Створити міні-панелі, які можуть бути використані як блоки в Drupal і фрагменти панелей у інших модулях панелей.

en: A panel layout broken up into rows and columns.
uk: Макет панелі розділений на рядки та стовпці.

en: Configure which content is available to add to panel node displays.
uk: Налаштуйте вміст, що буде доступний для додавання до відображень матеріалів-панелей

en: Show layout designer
uk: Показати дизайнер макету

en: Remove column
uk: Вилучити стовпчик

en: Add row to top
uk: Додати рядок зверху

en: Add row to bottom
uk: Додати рядок знизу

en: Remove row
uk: Вилучити рядок

en: Add column
uk: Додати колонку

en: Add region to left
uk: Додати область ліворуч

en: Add column to left
uk: Додати колонку ліворуч

en: Add region to right
uk: Додати область праворуч

en: Add column to right
uk: Додати колонку праворуч

en: Region settings
uk: Налаштування області

en: Remove region
uk: Видалити область

en: Invalid item id.
uk: Хибний ідентифікатор об'єкта.

en: Configure column
uk: Налаштувати колонку

en: Configure row
uk: Налаштувати рядок

en: Configure region
uk: Налаштувати область

en: Region title
uk: Заголовок області

en: Fluid
uk: Нефіксоване

en: You must remove contained items to change the row container type.
uk: Аби змінити тип контейнера рядка необхідно вилучити елементи, що містяться в ньому.

en: Items cannot be set to fluid if there are fixed items already on that side.
uk: Об’єкти не можуть бути переведені в гнучкі, якщо на тому боці залишились фіксовані елементи.

en: Hide layout designer
uk: Приховати дизайнер макету

en: No markup at all
uk: Взагалі без розмітки

en: Each region
uk: Кожна область

en: Choose whether to include the box around each pane (piece of content) or region (each column or region)
uk: Оберіть, чи додавати рамку обабіч кожного фрагменту панелі (частини вмісту) чи області (кожної колонки чи області)

en: Change general settings about this variant.
uk: Змініть загальні налаштування для цього варіанту.

en: Selection rules
uk: Правила вибору

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
uk: Керування критеріями, за якими вирішується можливість застосування цього варіанту.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
uk: Додайте до цього варіанту додаткові контекстні об’єкти, що можуть бути використані вмістом.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
uk: Додайте об’єкти вмісту і змініть їх місце розташування за допомогою інтерфейсу перенесення.

en: Move content from old layout
uk: Перенесіть вміст зі старого макету

en: Get a preview of what this variant will look like.
uk: Отримайте попередній вигляд цього варіанту.

en: This panel will be selected if @conditions.
uk: Ця панель буде обрана за умов @conditions.

en: This panel will always be selected.
uk: Ця панель завжди буде обрана.

en: Selection rule
uk: Правило вибору

en: Panel: @title
uk: Панель: @title

en: You must select a layout.
uk: Необхідно обрати макет.

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
uk: Якщо потрібно змінити макети, необхідно обрати інший макет.

en: Update and preview
uk: Оновити та переглянути

en: Administrative title of this variant.
uk: Адміністративний заголовок цього варіанту.

en: Check this to have the page disable all regions displayed in the theme. Note that some themes support this setting better than others. If in doubt, try with stock themes to see.
uk: Залиште тут позначку, якщо небхідно вимкнути всі області, що відображуються цією темою. Зверніть увагу, що деякі темі підтримують цю функцію краще, ніж інші. Якщо є сумніви, спробуйте на вбудованих темах.

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
uk: Введіть "гарно" написаний код CSS. Він буде доданий до сторінки, тому його слід використовувати лише для невеликих змін. Зазвичай, краще було б, за можливості, додати css-код цієї сторінки безпосередньо у тему. Введений тут код буде відфільтрований для убезпечення сайту, тому деякі властивості CSS можуть не працювати.

en: XML sitemap
uk: XML-мапа сайту

en: XML sitemap engines
uk: Системи XML-мапи сайту

en: Submit the sitemap to search engines.
uk: Надсилати мапу сайту до пошукових систем.

en: XML sitemap node
uk: XML-мапа сайту - матеріал

en: XML sitemap taxonomy
uk: XML-мапа сайту - таксономія

en: Add taxonomy term links to the sitemap.
uk: Додати на мапу сайту терміни таксономії.

en: Default priority
uk: Базовий пріоритет

en: XML sitemap user
uk: XML-мапа сайту - користувач

en: Indexed
uk: Проіндексовано

en: Locking
uk: Блокування

en: Add event
uk: Додати подію

en: %title is invalid.
uk: %title є неприпустимим.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
uk: Помилка HTTP-запиту при імпорті файла %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
uk: Не вдалося відкрити файл: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
uk: Хибний файл календаря: %filename

en: Invalid calendar file.
uk: Хибний файл календаря.

en: Custom input format
uk: Власний формат введення

en: Hide repeat rule
uk: Приховати правило повтору

en: There are errors in @field_name value #@delta:
uk: Помилки у значенні поля @field_name #@delta:

en: There are errors in @field_name:
uk: Помилки у полі@field_name:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
uk: Повна документація для модуля Дата і  Date API знаходиться за адресою <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Use default jQuery timepicker
uk: Використовувати базовий вибирач часу jQuery

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
uk: Ручне введення часу, без вибирача часу jQuery

en: Timepicker
uk: Вибирач часу

en: Current exceptions
uk: Поточні винятки

en: Date wizard
uk: Майстер дати

en: Content type name
uk: Назва типу матеріалу

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
uk: Машинна назва. Дозволені значення: (a-z, 0-9, _). Якщо цього типу матеріала не існує, він буде створений.

en: Content type label
uk: Мітка типу матеріала

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
uk: Легка для читання назва цього типу матеріала. Необхідна лише для нового типу матеріала.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
uk: Тип матеріалу Дата, що пов'язаний з календарем виду

en: Content type description
uk: Опис типу матералів

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
uk: Опис типу матеріалів. Потрібний лише при створенні нового типу матеріалів.

en: Date field name
uk: Назва поля дати

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
uk: Машино-читабельна назва. Дозволені значення:(a-z, 0-9, _) Не повинна збігатися з вже використовуваною назвою поля.

en: Date field label
uk: Мітка поля дати

en: The human-readable label for this field.
uk: Легка для читання мітка для цього поля.

en: Date widget type
uk: Тип віджету дати

en: Show repeating date options
uk: Показати опції повторюваної дати

en: Date field type
uk: Тип поля дати

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
uk: Рекомендований тип — Дата-і-час, окрім історичних дат або дат з точністю в рік або місяць. Старі або неповні дати мають використовувати тип Дата (ISO-дата).

en: Date timezone handling
uk: Обробка часового поясу дати

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
uk: Для дат з точністю без складових годин, обробка часового поясу має бути встановлена у опцію "Немає"

en: Create a calendar for this date field
uk: Створити для цього поля дати календар

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
uk: Цей тип матеріалів вже існує, додавання нового поля до наявного типу матеріалів.

en: This field name already exists.
uk: Ця назва поля вже існує.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
uk: Для точності без часу обробка часового поясу має бути встановлена у опцію "Немає"

en: Date Tools
uk: Інструменти дати

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
uk: Інструменти для імпорту і автостворення дат і календарів.

en: Date browser
uk: Вибір дати

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
uk: Навіґація дати назад/вперед для приєднання до інших відображень. Потрібен аргумент дати.

en: Date browser style
uk: Стиль вибору дати

en: Creates back/next navigation.
uk: Створює навігацію назад/вперед

en: Date (!base_table)
uk: Дата (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
uk: Фільтрує всі поля дати !base_table з видів.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
uk: Оберіть тип значення дати, що буде використовуватись за замовчуванням у резюме та навіґації. Наприклад, точність у "місяць" встановить базовою датою поточний місяць, збираючи за місяць у збираючих видах, і посилання на наступний та попередній місяць при використанні навіґації дати.

en: You must select at least one date field for this argument.
uk: Для цього аргументу необхідно обрати принаймні одне поле дати.

en: Navigate to previous year
uk: Перейти до попереднього року

en: Navigate to next year
uk: Перейти до наступного року

en: Navigate to previous month
uk: Перейти до попереднього місяця

en: Navigate to next month
uk: Перейти до наступного місяця

en: Navigate to previous week
uk: Перейти до попереднього тижня

en: Navigate to next week
uk: Перейти до наступного тижня

en: Navigate to previous day
uk: Перейти до попереднього дня

en: Navigate to next day
uk: Перейти до наступного дня

en: View full page month
uk: Перегляд повного місяця

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: @project issue queue
uk: @project черга помилок

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: Cache tables
uk: Кеш таблиці

en: Page requisites
uk: Реквізити сторінки

en: Developer modules to keep enabled
uk: Тримати включеними dev модулі

en: manage fields
uk: керувати полями

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: <No value>
uk: <Без значення>

en: (first item is 0)
uk: (перший елемент - 0)

en: (start from last values)
uk: (починати з останніх значень)

en: Edit path
uk: Редагувати шлях

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: Elements
uk: Елементи

en: Relative date
uk: Відносна дата

en: Canonical URL
uk: Канонічний URL

en: Hello <strong>@username</strong>
uk: Привіт <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
uk: Показати комбінації клавіш

en: Administration menu Toolbar style
uk: Стиль Панелі інструментів Меню Адміністрування

en: A better Toolbar.
uk: Краща панель інструментів.

en: Administration views
uk: Вигляди адміністрування

en: Replaces all system object management pages in Drupal core with real views.
uk: Замінює всі сторінки управління об'єктами системи в ядрі Drupal з реальними видами.

en: Minimum sitemap lifetime
uk: Мінімальний час життя мапи сайту

en: No minimum
uk: Без мінімуму

en: Number of links in each sitemap page
uk: Кількість посилань на кожній сторінці мапи сайту

en: Maximum number of sitemap links to process at once
uk: Максимальна кількість посилань мапи сайту, що оброблюється за один раз

en: If you have problems running cron or rebuilding the sitemap, you may want to lower this value.
uk: Зменшіть це значення, якщо виникають проблеми з запуском крону чи оновленням мапи сайту.

en: Sitemap cache directory
uk: Каталог кешу мапи сайту

en: Change frequency
uk: Частота зміни

en: The sitemap page link count of @size will create more than 1,000 sitemap pages. Please increase the link count.
uk: Кількість посилань на сторінці мапи сайту, що дорівнює @size, призведе до створення понад 1000 сторінок мапи. Будь ласка, збільшіть кількість посилань.

en: Invalid base URL.
uk: Хибний базовий URL.

en: Your sitemap is up to date and does not need to be rebuilt.
uk: Ваша мапа сайту в актуальному стані і не потребує оновлення.

en: Rebuild sitemap
uk: Оновити мапу сайту

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
uk: Пріоритет цього URL щодо інших URL-адрес на сайті.

en: Default (@value)
uk: Базово (@value)

en: Rebuilding Sitemap
uk: Оновлення мапи сайту

en: Could not open file @file for writing.
uk: Неможливо відкрити файл @file на запис.

en: Unknown error occurred while writing to file @file.
uk: Невідома помилка під час запису у файл @file.

en: Sitemap file
uk: Файл мапи сайту.

en: Generated by the <a href="@link-xmlsitemap">Drupal XML sitemap module</a>.
uk: Створено <a href="@link-xmlsitemap">модулем Друпал XML-мапа сайту</a>.

en: Number of sitemaps in this index
uk: Кількість мап сайту у індексі

en: Click on the table headers to change sorting.
uk: Аби змінити упорядкування клацніть на шапці таблиці.

en: Sitemap URL
uk: URL-адреса мапи сайту

en: Number of URLs in this sitemap
uk: Кількість URL-адрес в цій мапі сайту

en: URL location
uk: URL-адреса місця розташування. location

en: Invalid sitemap link priority %priority.<br />@link
uk: Хибний пріоритет посилання мапи сайту %priority.<br />@link

en: Negative changecount value. Please report this to <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link
uk: Від’ємне значення кількості змін. Будь ласка повідомте про це до <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link

en: Rebuild the site map.
uk: Перешикувати мапу сайту

en: XML sitemap cache directory
uk: Каталог кешу XML-мапи сайту

en: Cached files have not been generated yet.
uk: Кешовані файли ще не створювались.

en: The XML sitemap data is out of sync and needs to be <a href="@link-rebuild">completely rebuilt<a>.
uk: Дані XML-мапи сайту не синхронізовані і потребують <a href="@link-rebuild">повного оновлення<a>.

en: The XML cached files are out of date and need to be regenerated. You can <a href="@link-cron">run cron manually</a> to regenerate the sitemap files.
uk: Кешовані XML-файли застаріли і потребують повторного створення. Для створення файлів мапи сайту можна здійснити <a href="@link-cron">ручний запуск крону</a>.

en: Path to link
uk: Шлях до посилання

en: There is already an existing link in the sitemap with the path %link.
uk: В мапі сайту вже знаходить посилання з шляхом %link.

en: The custom link %link is either invalid or it cannot be accessed by anonymous users.
uk: Власне посилання %link або помилкове, або недоступне для анонімних користувачів.

en: The custom link for %loc was saved.
uk: Власне посилання для %loc було збережено.

en: Are you sure you want to delete the custom link for %loc?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власне посилання для %loc?

en: The custom link for %loc has been deleted.
uk: Власне посилання для %loc було видалене.

en: XML sitemap custom
uk: XML-мапа сайту - власні налаштування

en: Adds user configurable links to the sitemap.
uk: Додає до мапи сайту користувацькі посилання.

en: Submit the sitemap to the following engines
uk: Надсилати мапу сайту до наступних пошукових систем

en: Do not submit more often than every
uk: Надсилати не частіше ніж

en: Only submit if the sitemap has been updated since the last submission.
uk: Надсилати лише якщо мапа сайту була оновлена з часу останнього надсилання.

en: Custom submission URLs
uk: Власні URL-адреси для надсилання

en: In order to verify site ownership with the search engines listed below, it is highly recommended to download and install the <a href="@site-verify">Site verification module</a>.
uk: Для перевірки належності сайту власникові пошуковими системами, котрі перелічені нижче, настійливо рекомендовано завантажити і встановити <a href="@site-verify">Модуль Перевірка сайту (Site verification module)</a>.

en: Submitted the sitemap to %url and received response @code.
uk: Мапу сайту надіслано на %url і отримано відповідь @code.

en: Search Engines
uk: Пошукові системи

en: XML sitemap menu
uk: XML-мапа сайту - меню

en: Adds menu item links to the sitemap.
uk: Додає на мапу сайту посилання пунктів меню.

en: Adds content links to the sitemap.
uk: Додає на мапу сайту посилання на матеріал.

en: Demonstration code, advanced help, and a demo panel to show how to build ctools plugins.
uk: Демонстраційний код, розширена довідка та демо-панель для демонстрації методу побудови плаґінів ctools.

en: The CTools Plugin Example is simply a developer's demo of how to create plugins for CTools. It provides no useful functionality for an ordinary user.
uk: Зразок Плаґіну CTools — це спрощена демонстрація розроблювачам методики створення плаґінів для CTools. Він не забезпечує жодних корисних функцій для звичайного користувача.

en: There is a demo panel demonstrating much of the functionality provided at
        <a href="@demo_url">CTools demo panel</a>, and you can find documentation on the examples at
        !ctools_plugin_example_help.
        CTools itself provides documentation at !ctools_help. Mostly, though, the code itself is intended to be the teacher.
        You can find it in %path.
uk: Демо-панель демонструє більшість функціоналу, надаваного через
        <a href="@demo_url">Демо-панель CTools</a>, а документацію щодо прикладів можна знайти у 
        !ctools_plugin_example_help.
        Власне модуль CTools має свою документацію у !ctools_help. Загалом, тим не менш, код власне призначений для навчання.
        Його можна знайти у %path.

en: CTools plugin example
uk: Зразок плаґіну CTools

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
uk: Зразок плаґіну Інструментів Chaos (CTools)

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
uk: Демонструє як зовнішній модуль може забезпечувати плаґіни ctools (для модуля Панелі тощо).

en: Arg length
uk: Довжина аргументу

en: Control access by length of simplecontext argument.
uk: Керування доступом на основі довжини аргументу simplecontext.

en: Grant access if simplecontext argument length is
uk: Надавати доступ, якщо довжина аргументу simplecontext дорівнює

en: Length of simplecontext argument
uk: Довжина аргументу simplecontext

en: Access/visibility will be granted based on arg length.
uk: Доступ/видимість буде надаватись на основі довжини аргументу.

en: Simpletext argument must be !comp @length characters
uk: Аргумент Simpletext має бути !comp @length символів

en: CTools example: role
uk: Зразок CTools: роль

en: @identifier must have role "@roles" | @identifier can be one of "@roles"
uk[0]: @identifier повинен мати роль "@roles"
uk[1]: @identifier може мати одну з ролей "@roles"

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
uk: Створює "simplecontext" з аргументу.

en: Enter the simplecontext arg
uk: Введіть аргумент simplecontext

en: CTools example no context content type
uk: Приклд CTools типу матеріалу без контексту

en: No context content type - requires and uses no context.
uk: Тип матеріалу без контексту - не вимагає і не використовує контекст.

en: CTools Examples
uk: Приклади CTools

en: The setting for item 1.
uk: Налаштування для елементу 1.

en: The setting for item 2
uk: Налаштування для елементу 2.

en: CTools example relcontext content type
uk: Приклад CTools тип матеріалу relcontext

en: Relcontext content type - works with relcontext context.
uk: Тип матеріалу Relcontext - працює з контекстом relcontext.

en: Config Item 1 (relcontext)
uk: Конфігурація елементу 1 (relcontext)

en: Setting for relcontext.
uk: Налаштування для relcontext.

en: Simplecontext content type
uk: Тип матеріалу Simplecontext

en: Simplecontext content type - works with a simplecontext context.
uk: Тип матеріалу Simplecontext - працює з контекстом simplecontext.

en: Config Item 1 for simplecontext content type
uk: Конфігурація елементу 1 для типу матеріала simplecontext

en: Relcontext context from simplecontext
uk: Контекст Relcontext з simplecontext

en: Relcontext setting
uk: Налаштування Relcontext

en: Just an example setting.
uk: Звичайний приклад налаштування.

en: A single "simplecontext" context, or data element.
uk: Окремий контекст "simplecontext" або елемент даних.

en: Enter some data to represent this "simplecontext".
uk: Введіть деякі дані аби презентувати даний "simplecontext".

en: Simplecontext context from config
uk: Контекст Simplecontext з конфігурації

en: Setting for simplecontext
uk: Налаштування для simplecontext

en: An example setting that could be used to configure a context
uk: Приклад налаштування, що може бути використаний для конфігурації контексту

en: Relcontext from simplecontext
uk: Relcontext з simplecontext

en: See the getting started guide for more information.
uk: Додаткову інформацію дивіться у посібнику з початку роботи.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
uk: Перш ніж додавати варіант, його потрібно налаштувати. По завершенні, аби додати це на сторінку, потрібно натиснути кнопку "Додати варіант" в кінці роботи майстра.

en: Page manager module is unable to enable node/%node/edit because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях node/%node/edit оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Page manager module is unable to override @path because some other module already has overridden with %callback. Node edit will be enabled but that edit path will not be overridden.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може перевизначити адресу @path оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback. Можливість редагування матеріалу буде увімкнена, але шлях редагування не перевизначатиметься.

en: Page manager module is unable to enable node/%node because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути node/%node оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Paths with non optional placeholders cannot be used as normal menu items unless the selected argument handler provides a default argument to use for the menu item.
uk: Шляхи без додаткових заповнювачів не можуть бути використані в пунктах звичайного меню, якщо обраний обробник аргументу не надає для пункту меню аргумент за умовчанням.

en: Page manager module is unable to enable user/%user because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Existing node
uk: Наявний матеріал матеріал

en: Enter the title or NID of a node
uk: Введіть заголовок або ідентифікатор (NID) матеріалу

en: Include node links for "add comment", "read more" etc.
uk: Показувати "додати коментар", "читати далі" та інші посилання матеріалів

en: Template identifier
uk: Ідентифікатор шаблона

en: Add the breadcrumb trail as content.
uk: Додати як вміст навіґаційний рядок.

en: Add the help text of the current page as content.
uk: Додати як вміст текст довідки поточної сторінки.

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Add the status messages of the current page as content.
uk: Додати як вміст повідомлення про стан поточної сторінки.

en: Add the slogan trail as content.
uk: Додати як вміст гасло.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст вкладки (локальні завдання)

en: Add the page title as content.
uk: Додати як вміст заголовок сторінки.

en: Core Panels display functions; provides no external UI, at least one other Panels module should be enabled.
uk: Системні функції відображення модуля Панелі; зовнішній користувацький інтерфейс не надається, має бути увімкнений принаймні один з решти модулів проекту Панелі.

en: You may use substitutions in this title.
uk: В цьому заголовку можливо використовувати підстановки.

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
uk: Параметри матеріалу поділені на категорії. Для продовження оберіть ліворуч необхідну категорію.

en: Change the layout of this panel.
uk: Змініть макет цієї панелі.

en: Manage mini panels
uk: Керування міні-панелями

en: Manage pages
uk: Керування сторінками

en: Automatic (recommended)
uk: Автоматично (рекомендовано)

en: (highest)
uk: (найвищий)

en: (normal)
uk: (нормальний)

en: (lowest)
uk: (найнижче)

en: Please increase the number of links per page.
uk: Будь ласка, збільшіть кількість посилань на сторінці.

en: XML sitemap link count
uk: Кількість посилань XML-мапи сайту

en: You have exceeded the number of links that your sitemap can contain (@num).
uk: Перевищена кількість посилань, що може містити мапа сайту (@num).

en: XML sitemap page count
uk: Кількість сторінок XML-мапи сайту

en: Show End Date
uk: Показати Кінцеву Дату

en: Creates an XML sitemap conforming to the <a href="http://sitemaps.org/">sitemaps.org protocol</a>.
uk: Створює XML-мапу сайту, що відповідає <a href="http://sitemaps.org/">протоколу sitemaps.org</a>.

en: XML sitemap internationalization
uk: Інтернаціоналізація XML-мапи сайту

en: Include a stylesheet in the sitemaps for humans.
uk: Додавати стилі до мапи сайту для легкого читання.

en: A rebuild is not necessary. If you are just wanting to regenerate the XML sitemap files, you can <a href="@link-cron">run cron manually</a>.
uk: Потреби в оновленні немає. Якщо ви просто бажаєте повторно створити XML-мапу сайту, можете виконати <a href="@link-cron">ручний запуск крону</a>.

en: Save and restore any custom inclusion and priority links.
uk: Зберегти та відновити будь-які долучення та пріоритет посилань.

en: This action rebuilds your site's XML sitemap and regenerates the cached files, and may be a lengthy process. If you just installed XML sitemap, this can be helpful to import all your site's content into the sitemap. Otherwise, this should only be used in emergencies.
uk: Цією дією відновлюється XML-мапа сайту і повторно створюються кешовані файли, цей процес може бути тривалим. Якщо модуль XML-мапа сайту було щойно встановлено, тоді потреба в імпорті усіх матеріалів сайту в мапу існує. В інших випадках цю дію потрібно виконувати лише за крайньої потреби.

en: Enables multilingual XML sitemaps.
uk: Вмикає багатомовні XML-мапи сайту

en: Inclusion: @value
uk: Долучення: @value

en: Priority: @value
uk: Пріоритет: @value

en: Timer delay
uk: Таймер затримки

en: Time in milliseconds that each transition lasts. Numeric only!
uk: Час у мс кожної тривалості переходу. Лише число!

en: Pause when hovering on the slideshow image.
uk: Зупиняти при наведенні курсору на зображення слайд-шоу.

en: !setting must be numeric!
uk: !setting має бути числом!

en: Be aware that some actions might initialize the theme system. After that, it's impossible for any module to change the used theme.
uk: Майте на увазі, що деякі дії можуть ініціалізувати систему тем. Після цього, будь-якого модуля змінити використовуваний тему буде неможливо.

en: To display scheduled tasks you have to install the <a href="http://drupal.org/project/views">Views</a> module.
uk: Для відображення запланованих завдань необхідно встановити модуль <a href="http://drupal.org/project/views">Види</a>.

en: Delete a scheduled task
uk: Видалити заплановане завдання

en: Scheduled date
uk: Запланована дата

en: Scheduled date and time stamp
uk: Запланована дата і час

en: User provided identifier
uk: Ідентифікатор наданий користувачем

en: ID to recognize this specific scheduled task
uk: ID для визначення цього конкретного запланованого завдання

en: Roles that are considered "administrators" for masquerading
uk: Ролі, які вважаються "адміністраторами" для маскування

en: Menu <em>Quick Switch</em> user
uk: Користувач в меню <em>Швидке переключення</em>

en: Enter the username of an account you wish to switch easily between via a menu item.
uk: Введіть ім'я користувача, на якого ви б хотіли перемкнутися через пункт меню.

en: Masquerade Block <em>Quick Switch</em> users
uk: Користувачі блоку маскування <em>Швидке переключення</em>

en: Enter the usernames, separated by commas, of accounts to show as quick switch links in the Masquerade block.
uk: Введіть імена користувачів, розділені комами, яких потрібно показати в блоці Маскування.

en: %user does not exist. Please enter a valid username.
uk: Користувача %user не існує. Введіть дійсне ім'я користувача.

en: Masquerade settings
uk: Налаштування маскування

en: Enter the users this user is able to masquerade as
uk: Введіть користувачів, під яких цей користувач може маскуватися

en: %user is not a valid user name.
uk: %user не є дійсним іменем користувача.

en: You are masquerading as <a href="@user-url">%masq_as</a>.
uk: Ви замаскувалися під <a href="@user-url">%masq_as</a>.

en: You are already masquerading. Please <a href="@unswitch">switch back</a> to your account to masquerade as another user.
uk: Ви вже маскуєтесь. <a href="@unswitch">Поверніться назад</a> у свій обліковий запис для маскування під іншим користувачем.

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
uk: Ви не можете замаскуватися під самого себе. Будь ласка, виберіть іншого користувача, щоб замаскуватися.

en: Gallery page
uk: Сторінка галереї

en: You are masquerading as %anonymous.
uk: Ви замаскувалися під %anonymous.

en: Enter the username to masquerade as.
uk: Введіть ім'я користувача, під якого замаскуватись.

en: Default values
uk: Базові значення

en: Example: Image gallery
uk: Приклад: Галерея зображень

en: Example: image_gallery
uk: Приклад: image_gallery

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
uk: Має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. <strong>Намагайтесь уникати конфлікту імен із вже наявними проектами Drupal.</strong>

en: Provide a short description of what users should expect when they enable your feature.
uk: Дайте короткий опис того, що очікувати користувачам після увімкнення властивості.

en: URL of update XML
uk: URL XML-файла оновлення

en: Example: http://mywebsite.com/fserver
uk: Приклад: http://mywebsite.com/fserver

en: features
uk: властивості

en: Create feature
uk: Створити властивість

en: Create a new feature.
uk: Створити нову властивість.

en: Auto-detected
uk: Автовизначений

en: Provided by dependency
uk: Пропоновано за залежністю

en: Enter a short abstract. Typically it is one sentence.
uk: Введіть коротку анотацію. Звичайно досить одного речення.

en: Canonical URLs are used from the search engines, and allow them to not report duplicate titles for HTML pages that are accessible from different URLs. Use a relative URL without the initial slash; canonical URLs that point to a different domain are normally not accepted.
uk: Сталий URL призначений для пошукових систем, щоб позбутися від дублів сторінок, доступних за різними адресами. Вкажіть відносний шлях без слеша на початку. Сталі URL-адреси, які вказують на інший домен, як правило, не приймаються.

en: Enter a short copyright statement.
uk: Введіть коротку заяву авторського права.

en: Robots
uk: Роботи

en: To see more details enable <a href="@debug_mode">debug mode</a>.
uk: Аби отримати докладну інформацію увімкніть <a href="@debug_mode">режим зневадження</a>.

en: !username has the following access
uk: !username має наступні права доступу

en: Create nodes of the '@Node_type' type.
uk: Створити матеріали типу '@Node_type'.

en: Initial slide delay offset
uk: Початкова затримка ротації слайдів

en: Amount of time in milliseconds for the first slide to transition. This number will be added to Timer delay to create the initial delay.  For example if Timer delay is 4000 and Initial delay is 2000 then the first slide will change at 6000ms (6 seconds).  If Initial delay is -2000 then the first slide will change at 2000ms (2 seconds).
uk: Час у мс для переходу першого слайду. Це число буде додане до затримки таймера для створення початкової затримки. Наприклад, якщо затримка таймера дорівнює 4000, а початкова затримка — 6000, перший слайд відображатиметься 6000мс (6с). Якщо 7 початкова затримка складає -2000, перший слайд відображатиметься 2000мс (2с).

en: Pager Type
uk: Тип навіґатора

en: Activate Slide and Pause on Pager Hover
uk: Активація і зупинка слайда при наведенні на навіґатор

en: Should the slide be activated and paused when hovering over a pager item.
uk: Чи має слайд активуватися чи зупинятися при наведенні  курсора на елемент сторінкового навіґатора.

en: ClearType Background
uk: Тло ClearType

en: Check for updates of disabled modules and themes
uk: Перевіряти наявність оновлень для вимкнених модулів та тем

en: Existing sitemap.xml file found.
uk: Існуючий файл sitemap.xml знайдено.

en: The XML sitemap module cannot display its XML output if there is an existing sitemap.xml file in your website root.
uk: Модуль XML-мапа сайту не може відобразити XML-виведення, якщо у кореневому каталозі сайту знаходиться файл sitemap.xml.

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: Content statistics
uk: Статистика матеріалів

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
uk: 
        Цей блок даних створено типом матеріалу Relcontent.
        Дані в блоці можуть бути зібрані з статичного тексту (як цей) або з
        форми налаштувань типу матеріалу ($conf) для даного типу, або з контексту,
        котрий передається в нього. <br />
        В нашому випадку конфігураційна форма ($conf) містить лише одне поле — 'config_item_1;
        і його налаштовано з:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
uk: 
        Цей блок даних створено типом матеріалу Simplecontext.
        Дані в блоці можуть бути зібрані з статичного тексту (як цей) або з
        форми налаштувань типу матеріалу ($conf) для даного типу, або з контексту,
        котрий передається в нього. <br />
        В нашому випадку конфігураційна форма ($conf) містить лише одне поле — 'config_item_1;
        і його налаштовано з:

en: This page is currently locked for editing by you. Nobody else may edit this page until these changes are saved or canceled.
uk: Наразі ця сторінка заблокована вами через її редагування. Ніхто з решти не зможе внести в неї зміни поки ви їх не збережете або не скасуєте.

en: This page is currently locked for editing by another user. You may not edit this page without breaking the lock.
uk: Наразі ця сторінка заблокована іншим користувачем через її редагування. Ви не можете вносити зміни в цю сторінку, якщо не перервете блокування.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the all blogs at <em>/blog</em>. If no variant is selected, the default Drupal most recent blog posts will be shown.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для усіх блоґів за адресою <em>/blog</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, будуть показані базові друпалівські найостанніші дописи блоґу.

en: Page manager module is unable to enable blog because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях blog оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User blog
uk: Блоґ користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user blogs at <em>blog/%user</em>. If no variant is selected, the default Drupal user blog will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення блоґів користувачів за адресою <em>/blog/%user</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський блоґ користувача.

en: Page manager module is unable to enable blog/%user because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути blog/%user оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Site contact page
uk: Контактна сторінка сайту

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the site contact page at <em>/contact</em>. If no variant is selected, the default Drupal contact form will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для контактної сторінки сайту за адресою <em>/contact</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська контактна форма.

en: Page manager module is unable to enable contact because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях contact оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User contact
uk: Контакт користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying the user contact form at <em>user/%user/contact</em>. If no variant is selected, the default Drupal user contact form will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення контактної форми користувача за адресою <em>user/%user/contact</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська контактна форма користувача.

en: Page manager module is unable to enable user/%user/contact because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user/contact оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: You cannot have an unnamed placeholder (% or ! by itself). Please name your placeholder by adding a short piece of descriptive text to the % or !, such as %user or %node.
uk: Не-іменовані заповнювачі (% або ! окремо) використовувати не можна. Будь ласка, дайте назву заповнювачеві додавши до % або ! короткий описовий текст, наприклад %user або %node.

en: All polls
uk: Всі опитування

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the polls at <em>/poll</em>. If no variant is selected, the default Drupal most recent polls will be shown.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для усіх опитувань за адресою <em>/poll</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, будуть показані базові друпалівські найостанніші опитування.

en: Page manager module is unable to enable poll because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях poll оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Search @type
uk: Пошук @type

en: Taxonomy: term
uk: Таксономія: термін

en: Control access by a specific term.
uk: Керування доступом на основі певного терміна.

en: Select a term or terms from @vocabulary.
uk: Оберіть термін чи терміни зі словника @vocabulary.

en: @term can be the term "@terms" | @term can be one of these terms: @terms
uk[0]: @term може бути терміном"@terms"
uk[1]: @term може бути одним з цих термінів: @terms

en: Node add form: node type
uk: Форма додавання матеріалу: тип матеріалу

en: Node edit form: node ID
uk: Форма додавання матеріалу: ідентифікатор матеріалу.

en: Get all arguments after this one
uk: Отримати усі аргументи після цього

en: If checked, this string will include all arguments. For example, if the path is "path/%" and the user visits "path/foo/bar", if this is not checked the string will be "foo". If it is checked the string will be "foo/bar".
uk: Якщо позначено, цей рядок міститиме всі аргумент. Наприклад, якщо шлях має вигляд "path/%" і користувач відвідує сторінку "path/foo/bar", а позначки немає, тоді рядок матиме вигляд "foo". Якщо позначка є, рядок матиме вигляд "foo/bar".

en: Taxonomy term: ID
uk: Термін таксономії: ID

en: Taxonomy term (multiple): ID
uk: Термін таксономії (декілька): ID

en: User: name
uk: Користувач: ім’я

en: Creates a user context from a user name.
uk: Створює контекст користувача з імені користувача.

en: Enter the username of a user for this argument
uk: Введіть ім'я користувача для цього аргументу.

en: Vocabulary: ID
uk: Словник: ID

en: The site contact form that allows users to send a message to site administrators.
uk: Контактна форма сайту, що надає користувачам можливість надсилати повідомлення адміністраторам сайту.

en: The site contact form that allows users to contact other users.
uk: Контактна форма сайту, що надає користувачам можливість зв’язуватись з іншими користувачами.

en: Contact @name
uk: Контактувати з @name

en: Custom: @title
uk: Власний: @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
uk: Цей заголовок буде використаний в адміністративному інтерфейсі для ідентифікації цього фрагменту панелі. Якщо порожнє, буде взятий звичайний заголовок.

en: Advanced search form
uk: Розширена форма пошуку

en: A search form with advanced options.
uk: Форма пошуку з розширеними опціями.

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
uk: Розширена форма може мати додаткові опції залежно від типу пошуку. Наприклад, розширена форма пошуку вмісту (матеріалу) дозволить виконувати пошук за типом матеріалу і терміном таксономії.

en: Same page
uk: Та сама сторінка

en: Override default prompt
uk: Переписати базове запрошення

en: @type search form
uk: Форма пошуку типу @type

en: The results of a search using keywords.
uk: Результати пошуку за допомогою ключових слів.

en: Record a watchdog log entry when searches are made
uk: Здійснювати запис в журнал інформацію про виконані пошуки

en: Override "no result" text
uk: Переписати текст "результати відсутні"

en: No result text
uk: Текст "Результати відсутні"

en: Display text if no search keywords were submitted
uk: Відображати текст, якщо надісланих ключових слів не знайдено

en: @type search result
uk: Результати пошуку типу @type

en: HTML-safe string
uk: HTML-безпечний рядок

en: Custom pager settings
uk: Власні налаштування сторінкового навіґатора

en: Use different pager settings from view settings
uk: Використовувати налаштування сторінкового навіґатора, котрі відрізняються від налаштувань у виді

en: <strong>Warning: </strong> This view has AJAX enabled. Overriding the pager settings will work initially, but when the view is updated via AJAX, the original settings will be used. You should not override pager settings on Views with the AJAX setting enabled.
uk: <strong>Увага: </strong> У цього виду увімкнено AJAX. Перевизначення налаштувань сторінкового наві ґтора початково працюватиме, але після оновлення виду через AJAX застосовуватимуться оригінальні налаштування. Тому на видах з увімкненим AJAX не потрібно переналаштовувати сторінковий навіґатор.

en: The number of items to skip and not display.
uk: Кількість елементів, що необхідно пропустити і не відображати.

en: Select this to send all arguments from the panel directly to the view. If checked, the panel arguments will come after any context arguments above and precede any additional arguments passed in through the Arguments field below. Note that arguments do not include the base URL; only values after the URL or set as placeholders are considered arguments.
uk: Оберіть це, аби надсилати усі аргументи з панелі безпосередньо у вид. Якщо позначено, аргументи панелі будуть йти одразу після аргументів контексту вище і передувати будь-яким додаткових аргументам, що передаються через поле "Аргументи" нижче. Зверніть увагу, що аргументи не включають в себе базовий URL; аргументами вважаються лише значення після URL або вказані як заповнювачі.

en: Additional arguments to send to the view as if they were part of the URL in the form of arg1/arg2/arg3. You may use %0, %1, ..., %N to grab arguments from the URL. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel. Note: use these values only as a last resort. In future versions of Panels these may go away.
uk: Додаткові аргументи для надсилання у вид, так, якби вони були частиною URL-адреси у вигляді arg1/arg2/arg3. Для отримання аргументів з URL, необхідно використовувати %0, %1, ..., %N. Або @0, @1, @2, ..., @N, аби використати аргументи, передані у панель. Примітка: Використовуйте ці значення лише в крайньому випадку. В наступних версія модуля Панелі цей функціонал може бути прибраний.

en: If "From context" is selected, which type of context to use.
uk: Якщо обрано опцію "З контексту", вкажіть якій тип контексту використовувати.

en: Context is optional
uk: Контекст є необов’язковим

en: This context need not be present for the pane to function. If you plan to use this, ensure that the argument handler can handle empty values gracefully.
uk: Наявність цього контексту в фрагменті панелі необов’язкова для функціонування. Якщо планується його використовувати, впевніться, що обробник аргументу може коректно обробляти порожні значення.

en: &#x2713;Panel title
uk: &#x2713;Заголовок панелі

en: No rules
uk: Правила відсутні

en: Title type
uk: Тип заголовка

en: Manually set
uk: Встановлений вручну

en: From pane
uk: З фрагмента

en: The title of this panel. If left blank, a default title may be used. Set to No Title if you want the title to actually be blank.
uk: Заголовок цієї панелі. Якщо порожнє, тоді буде використаний базовий заголовок. Якщо має бути справді порожній заголовок, встановіть "Без заголовка".

en: NOTE: in order to import panel_nodes you must first set the export.module settings to "Save as a new node then edit", otherwise it won't work.
uk: ПРИМІТКА: аби додати до імпорту матеріал-панелі необхідно спочатку встановити налаштування  export.module у "Save as a new node then edit", інакше воно не працюватиме.

en: Region class
uk: Клас області

en: Upgrade
uk: Модернізація

en: Movie
uk: Фільм

en: styles
uk: стилі

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
uk: Значення атрибуту target у посиланні, як-от _blank, _parent чи назва iframe. Це поле рідко застосовується.

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: The maximum number of characters this field can be.
uk: Максимальна кількість символів в цьому полі.

en: Count the number 0 as empty
uk: Число "0" означає порожнє

en: Hide if empty
uk: Приховати, якщо порожнє

en: Starting value
uk: Початкове значення

en: Specify the number the counter should start at.
uk: Вкажіть число, з якого починатиметься відлік.

en: Does not start with
uk: Не починається з

en: Does not end with
uk: Не завершується на

en: The view %name has been saved.
uk: Вид %name було успішно збережено.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
uk: Через цей фільтр елементи з однією або декількома обраними варіантами вибору можуть дублюватися. Якщо так сталося, цей прапорець може прибрати ці дублікати. Однак, чим більше термінів потрібно шукати, тим довше триватиме запит, тому використовуйте це обережно. Не потрібно вмикати на полях з одним значенням, оскільки, при використанні на несумісному полі, це може призвести до зникнення значень поля з відображення.

en: Jump menu
uk: Меню переходу

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
uk: Всі результати вносяться в список вибору і користувач може перейти на певну сторінку залежно від результатів.

en: Hostname of user that posted the comment.
uk: Ім’я хоста користувача, що написав цей коментар.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Електронна адреса користувача, що опублікував коментар. Порожне, якщо автор є зареєстрованим користувачем.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
uk: Зв'язок матеріалів з термінами таксономії із зазначенням словника чи словників, що використовуються. Якщо є декілька термінів, цей зв'язок може привести до появи дубльованих записів.

en: The text of the profile item.
uk: Тексти елементу профіля.

en: The taxonomy term ID for the term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії для терміна.

en: The taxonomy term name for the term.
uk: Назва терміна таксономії для терміна.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Назва словника, до якого належить термін.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
uk: Виберіть, з якими словниками необхідно встановити зв'язок. Пам'ятайте, що кожен знайдений термін створить новий запис, тому цей зв'язок найкраще використовувати лише на одному словнику, який має лише по одному терміну на матеріал.

en: The name of the role.
uk: Назва ролі.

en: The role ID of the role.
uk: Ідентифікатор ролі.

en: Hide empty fields
uk: Приховати порожні поля

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
uk: Не відображати поля, мітки або розмітку для порожніх полів.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
uk: Перед налаштуванням параметрів меню переходу потрібно мати принаймні одне поле.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
uk: Щоб правильно налаштувати меню переходу необхідно обрати одне поле, що буде являти собою шлях для використання. Потім необхідно встановити це поле таким, що виключається. Всі інші відображувані поля будуть частиною цього  меню. Зверніть увагу, що усі HTML коди будуть вилучені з виведення, оскільки спискі вибору не можуть відображувати HTML.

en: Path field
uk: Поле шляху

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
uk: Якщо приховано, ця кнопка буде прихована лише для користувачів з javascript і сторінка автоматично перейде, коли вибір зміниться.

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Extended multilingual options provided by Internationalization module.
uk: Розширені параметри багатомовності надаються модулем Інтернаціоналізація.

en: Set current language as default for new content.
uk: Встановити поточну мову у якості стандартної для нового матеріалу.

en: Require language (Do not allow Language Neutral).
uk: Вимагати мову (не дозволяти нейтральну мову)

en: Lock language (Cannot be changed).
uk: Закріпити мову (неможливо змінити)

en: If a text group is no showing up here it means this feature is not implemented for it.
uk: Якщо текстова група тут не відображується, тоді цей функціонал для цього не призначений.

en: Cannot refresh strings for %group.
uk: Неможливо перечитати рядки для групи %group.

en: This identifier is used by another handler.
uk: Цей ідентифікатор використовується іншим обробником.

en: Length is shorter than
uk: Довжина менша ніж

en: shorter than
uk: коротший ніж

en: Length is longer than
uk: Довжина більша ніж

en: longer than
uk: довший ніж

en: SQL Query
uk: Запит SQL

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
uk: Запит буде згенерований і виконаний за допомогою Drupal database API.

en: revision user
uk: автор редакції

en: Exposed form
uk: Розкрита форма

en: This will display the more link even if there are no more items to display.
uk: При цьому посилання "Ще" показуватиметься навіть якщо більше немає об'єктів для показу.

en: Recreate
uk: Створити заново

en: Revert components
uk: Відновити компоненти

en: Mark as reviewed
uk: Позначити як перевірене

en: Orphaned dependencies
uk: Втрачені залежності

en: Disable selected modules
uk: Вимкнути обрані модулі

en: Leave enabled
uk: Залишити увімкнутими

en: @action completed for @module_name / @component.
uk: Для @module_name / @component дія "@action" виконана.

en: Manage features.
uk: Керування властивостями.

en: Detect and disable any orphaned feature dependencies.
uk: Виявіть та вимкніть будь-які втрачені залежності властивостей.

en: Recreate an existing feature.
uk: Перестворити наявну властивість.

en: Review overrides
uk: Перевірити перевизначення

en: Needs review
uk: Потребує перевірки

en: Are you sure you want to transliterate existing file names?
uk: Ви дійсно бажаєте транслітерувати наявні імена файлів?

en: Not all file names could be converted. The following files could not be accessed and have been ignored:
uk: Не всі назви файлів можуть бути перетворені. Наступні файли недоступні і були проігноровані:

en: @filenames have been successfully transliterated.
uk: @filenames було успішно транслітеровано.

en: 1 file name | @count file names
uk[0]: @count назва файлу
uk[1]: @count назви файлів
uk[2]: @count назв файлів

en: Lowercase transliterated file names.
uk: Перевести транслітеровані назви файлів в нижній регістр.

en: Convert existing file names to US-ASCII.
uk: Перетворити наявні імена файлів в US-ASCII.

en: Transliteration has been installed. <a href="@transliteration-url">Fix existing file names</a>.
uk: Модуль Транслітерація встановлено. <a href="@transliteration-url">Виправити наявні назви файлів</a>.

en: Converts non-latin text to US-ASCII and sanitizes file names.
uk: Перетворює нелатинські тексти в US-ASCII і очищує імена файлів.

en: The order of pages in the book hierarchy.
uk: Послідовність сторінок у ієрархії книги.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
uk: Показ стандартного посилання "Додати коментар", що використовується у матеріалах і показуване лише, якщо користувач має повноваження додавати коментар.

en: Inherit pager
uk: Наслідувати навіґатор

en: Render pager
uk: Відобразити навіґатор

en: Render
uk: Відобразити

en: schedule
uk: розклад

en: Cafe
uk: Кафе

en: Restaurant
uk: Ресторан

en: School
uk: Школа

en: Sport
uk: Спортивні

en: Entities
uk: Сутності

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: The human readable label.
uk: Людиносприйня́тна мітка.

en: Processed @current out of @total
uk: Оброблено @current з @total

en: Thickness
uk: Товщина

en: Entity API
uk: API сутностей

en: If part of a book, the book to which this book page belongs.
uk: Якщо частина книги, книга, до якої належить ця сторінка.

en: The unique ID of the comment.
uk: Унікальний ідентифікатор коментаря.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
uk: IP-адреса комп'ютера, з якого був надісланий коментар.

en: The name left by the comment author.
uk: Назву, що залишив автор коментаря.

en: The email address left by the comment author.
uk: Адреса електронної пошти, яку залишив автор коментаря.

en: The home page URL left by the comment author.
uk: URL-адреса домашньої сторінки, яку залишив автор коментаря.

en: The URL of the comment.
uk: URL-адреса коментаря.

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: The URL of the comment's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування коментаря.

en: The date the comment was posted.
uk: Дата опублікування коментаря.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
uk: Батьківський коментар, якщо увімкнено деревоподібний список обговорень.

en: The node the comment was posted to.
uk: Матеріал, до якого відноситься коментар.

en: The number of comments posted on a node.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу.

en: New comment count
uk: Кількість нових коментарів

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу з часу останнього відвідання сторінки.

en: The unique ID of the node.
uk: Унікальний ідентифікатор матеріалу.

en: The type of the node.
uk: Тип елементарної одиниці матеріалу

en: The language the node is written in.
uk: Мова, на якій написаний матеріал.

en: The URL of the node.
uk: URL-адреса матеріалу.

en: The URL of the node's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування матеріалу.

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: The date the node was most recently updated.
uk: Дата, коли матеріал було востаннє оновлено.

en: The author of the node.
uk: Автор матеріалу.

en: The number of votes that have been cast on a poll node.
uk: Кількість голосів, зібраних при опитуванні.

en: Poll winner
uk: Переможець опитування

en: The winning poll answer.
uk: Відповідь, що перемогла в опитуванні.

en: Poll winner votes
uk: Голоси переможця опитування

en: The number of votes received by the winning poll answer.
uk: Кількість голосів отриманих відповіддю, що перемогла в опитуванні.

en: Poll winner percent
uk: Відсоток переможця опитування

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
uk: Відсоток голосів отриманих відповіддю, що перемогла в опитуванні.

en: The length of time the poll node is set to run.
uk: Тривалість роботи матеріалу опитування.

en: The number of visitors who have read the node.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал.

en: The number of visitors who have read the node today.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал сьогодні.

en: Last view
uk: Останній перегляд

en: The date on which a visitor last read the node.
uk: Дата, коли користувач останній раз читав матеріал.

en: The slogan of the site.
uk: Девіз сайту.

en: The administrative email address for the site.
uk: Адміністративна електронна адреса сайту.

en: The URL of the site's front page.
uk: URL-адреса головної сторінки сайту.

en: Login page
uk: Сторінка входу

en: The URL of the site's login page.
uk: URL-адреса сторінки входу на сайт.

en: The unique ID of the uploaded file.
uk: Унікальний ідентифікатор викладеного файла.

en: The name of the file on disk.
uk: Назва файла на диску.

en: The size of the file, in kilobytes.
uk: Розмір файла, в кілобайтах.

en: The web-accessible URL for the file.
uk: Доступна з веб URL-адреса файла.

en: The date the file was most recently changed.
uk: Дата останньої зміни файла.

en: The user who originally uploaded the file.
uk: Користувач, що першим виклав цей файл.

en: The unique ID of the taxonomy term.
uk: Унікальний ідентифікатор терміна таксономії.

en: The name of the taxonomy term.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміна таксономії.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
uk: Кількість матеріалів позначених терміном таксономії.

en: The URL of the taxonomy term.
uk: URL-адреса терміна таксономії.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
uk: Словник, до якого належить термін таксономії.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
uk: Батьківський термін для терміна таксономії, якщо існує.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
uk: Унікальний ідентифікатор словника таксономії.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
uk: Назва словника таксономії.

en: The machine name of the taxonomy vocabulary.
uk: Машинна назва словника таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: Term count
uk: Кількість термінів

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
uk: Кількість термінів, що входить в словник таксономії.

en: The unique ID of the user account.
uk: Унікальний ідентифікатор облікового запису користувача.

en: The login name of the user account.
uk: Ім'я для входу в обліковий запис користувача.

en: The email address of the user account.
uk: Адреса електронної пошти облікового запису користувача.

en: The URL of the account profile page.
uk: URL-адреса сторінки профілю облікового запису.

en: The url of the account edit page.
uk: Url сторінки редагування облікового запису.

en: The date the user last logged in to the site.
uk: Дата останнього входу користувача на сайт.

en: The date the user account was created.
uk: Дата створення облікового запису користувача.

en: Hardcoded
uk: У коді

en: Lighter
uk: Світліший

en: Bolder
uk: Жирніший

en: Generate meta tags content from the node body
uk: Генерувати мета-теги з тіла сторінки

en: Generate meta tags content from the node teaser
uk: Генерувати мета-теги з аннотації до сторінки

en: Generate meta tags content from the node teaser, or the node body when the node teaser is empty
uk: Генерувати мета-теги з аннотації до сторінки, або з повного вмісту, якщо аннотація відсутня.

en: Generation source
uk: Джерело даних

en: All parent terms
uk: Всі батьківські терміни.

en: Changing these type settings will affect any items of this type that have either inclusion or priority set to default.
uk: Зміна цих налаштувань типу вплинуть на усіх об’єктів цього типу, які мають встановленими базові налаштування долучення та пріоритету.

en: Purging links.
uk: Очищення посилань

en: XML sitemap settings have been modified and the files should be regenerated. You can <a href="@run-cron">run cron manually</a> to regenerate the cached files.
uk: Налаштування XML-мапи сайту були змінені і необхідно оновити файли. Для оновлення кешованих файлів можна виконати <a href="@run-cron">ручний запуск крону</a>.

en: Not found or not writable
uk: Не знайдено, або закрито для запису

en: How frequently the page is likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page.
uk: Яка імовірна частота оновлення сторінки. Це значення лише інформує пошукові системи і може не збігатися з частотою обходу сторінок сайту пошуковим роботом.

en: The unique ID of the node's revision.
uk: Унікальний ідентифікатор редакції матеріалу.

en: Is new
uk: Новий

en: Whether the node is new and not saved to the database yet.
uk: Чи матеріал новий і ще не збережений до бази даних.

en: Promoted to frontpage
uk: Винесено на головну сторінку

en: Whether the node is promoted to the frontpage.
uk: Чи цей матеріал винесено на головну сторінку.

en: Sticky in lists
uk: Прикріплено в списках

en: Whether the node is displayed at the top of lists in which it appears.
uk: Чи матеріал показуваний зверху списків, в яких він з’являється.

en: Comments allowed
uk: Коментарі дозволено

en: Whether comments are allowed on this node: 0 = no, 1 = closed (read only), 2 = open (read/write).
uk: Чи дозволяються коментарі на цьому матеріаліі: 0 = ні, 1 = закрите (тільки читання), 2 = відкрити (читання/запис).

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
uk: @count недозволених HTML-рядків у файлі %file

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Text formats
uk: Текстові формати

en: Add new @node_type
uk: Додати новий @node_type

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
uk: Шлях, куди веде це посилання меню. Це може бути внутрішнє посилання Друпал, наприклад %add-node або зовнішня адреса URL, наприклад %drupal. Для посилання на головну сторінку введіть %front.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина для посилання і його дочірніх посилань обмежена величиною !maxdepth. Деякі посилання меню можуть бути недоступними як батьки, якщо їх вибір перевищить цю межу.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Full content
uk: Повний вміст

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
uk[0]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літерою.
uk[1]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літери.
uk[2]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літер.

en: Searched %type for %keys.
uk: Пошук %type по запиту %keys.

en: Requires: !module-list
uk: Вимагає: !module-list

en: Required by: !module-list
uk: Необхідний для: !module-list

en: There is currently no content classified with this term.
uk: Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
uk: Каталог %directory не існує чи запис у нього неможливий.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.

en: Fixed width
uk: Фіксована ширина

en: Contact forms
uk: Контактні форми

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Validate URL
uk: Перевірка URL

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
uk: Мітка цієї області, яка буде відображена лише адміністративно.

en: Exposed
uk: Розкритий

en: Displays Reorder
uk: Перевпорядкувати відображення

en: Remove this display
uk: Вилучити це відображення

en: Operator to use on all groups
uk: Оператор для використання в усіх групах

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
uk: Або "група 0 AND група 1 AND група 2" або "група 0 OR група 1 OR група 2", тощо

en: Remove group @group
uk: Вилучити групу @group

en: Default group
uk: Базова група

en: Group @group
uk: Група @group

en: Ungroupable filters
uk: Фільтри, що не групуються

en: Configure group settings for @type %item
uk: Вказати налаштування групи для @type %item

en: Basic exposed form
uk: Проста розкрита форма

en: Input required
uk: Необхідно введення

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
uk: Розкрита форма, яка відтворює вид лише тоді, колі отримає введення від користувача.

en: Display all items
uk: Показувати всі елементи

en: Display all items that this view might find
uk: Показувати всі елементи, що може знайти вид

en: Display a specified number of items
uk: Показувати зазначену кількість елементів

en: Display a limited number items that this view might find.
uk: Показувати обмежену кількість елементів, що може знайти вид.

en: Paged output, full pager
uk: Сторінкове виведення, повний навіґатор

en: Paged output, full Drupal style
uk: Сторінкове виведення, повний стиль Drupal

en: Paged output, mini pager
uk: Сторінкове виведення, міні-навіґатор.

en: Use the mini pager output.
uk: Використовувати виведення через сторінковий міні-навіґатор

en: The taxonomy vocabulary name
uk: Назва словника таксономії

en: Name (raw)
uk: Ім'я (необроблене)

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
uk: Користувач або ім'я автора. Цей фільтр не перевіряє, чи існує користувач і дозволяє частковий збіг. Автодоповнення не застосовується.

en: Provide markup text for the area.
uk: Введення в область розміченого тексту.

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Change the machine name of this display.
uk: Зміна машинної назви цього відображення.

en: Change settings for this pager type.
uk: Зміна налаштувань цього типу сторінкового навіґатора.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
uk: Дозволити групування і збирання (підрахунок) полів.

en: Exposed form style
uk: Стиль розкритої форми

en: Select the kind of exposed filter to use.
uk: Вибір різновиду використовуваного розкритого фільтру

en: Exposed form settings for this exposed form style.
uk: Налаштування розкритої форми для цього стилю розкритої форми.

en: The machine name of this display
uk: Машинна назва цього відображення.

en: This is machine name of the display.
uk: Це машинна назва відображення.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
uk: Якщо увімкнено, деякі поля можуть стати недоступними. Всі поля, що позначені для групування будуть зібрані в один запис на кожне унікальне значення. Інші поля, котрі позначені для збирання будуть мати функцію, що можна виконати з ними. Наприклад, можна згрупувати матеріали за заголовком і підрахувати кількість ідентифікаторів матеріалів, щоб отримати список повторюваних заголовків.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
uk: <strong>Важливо!</strong> Змінено машинне ім'я відображення. Все, що пов'язане з цим відображення, як-от темізація, може припинити працювати, якщо не виконати оновлення. Переглянути пропозиції теми щодо цього можна після збереження виду.

en: Exposed Form
uk: Розкрита форма

en: Exposed form options
uk: Опції розкритої форми

en: Select which pager, if any, to use for this view
uk: Вкажіть, який сторінковий навіґатор (якщо їх декілька) буде використаний цим видом.

en: Pager options
uk: Опції сторінкового навіґатора

en: Display id should be unique.
uk: Ідентифікатор відображення має бути унікальним.

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
uk: Текст, відображуваний на кнопці надсилання розкритої форми.

en: Include reset button
uk: Додати кнопку скидання

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
uk: Якщо позначено, на розкритій формі буде створено кнопку для скидання всіх застосованих розкритих фільтрів.

en: Reset button label
uk: Мітка кнопки скидання

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
uk: Текст, відображуваний на кнопці скидання розкритої форми.

en: Exposed sorts label
uk: Мітка розкритого сортування

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
uk: Текст мітки списку вибору розкритого сортування.

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
uk: Текст, застосовний, якщо розкрите сортування зростаюче.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
uk: Текст, застосовний, якщо розкрите сортування спадаюче.

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Text on demand
uk: Текст за запитом

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
uk: Кількість елементів, що пропускається. Наприклад, якщо в цьому полі введена 3, перші 3 елементи будуть пропущені і не відображуватимуться.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
uk: Загальна кількість сторінок. Щоб показувати всі сторінки, залиште порожнім.

en: Exposed options
uk: Розкриті параметри

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
uk: Розкриття цих опцій надає користувачам можливість визначати свої значення розкритих форм при відображенні виду.

en: Expose items per page
uk: Розкрити кількість елементів на сторінку

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
uk: Якщо позначено, користувачі можуть визначати, скільки елементів на сторінку відображувати у виді

en: Items per page label
uk: Мітка кількості елементів на сторінку

en: Label to use in the exposed items per page form element.
uk: Мітка, що використовується у елементі форми розкритої кількості елементів на сторінку.

en: Exposed items per page options
uk: Варіанти кількості розкритих елементів на сторінку

en: Expose Offset
uk: Розкрити зміщення

en: Offset label
uk: Мітка зміщення

en: Label to use in the exposed offset form element.
uk: Мітка, що використовується у елементі форми розкритого зміщення.

en: Offset must be an number greather or equal than 0.
uk: Зміщення мусить бути числом більшим або рівним 0.

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
uk[0]: Міні-навіґатор, @count елемент, пропущено @skip
uk[1]: Міні-навіґатор, @count елементи, пропущено @skip
uk[2]: Міні-навіґатор, @count елементів, пропущено @skip

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
uk[0]: Міні-навіґатор, @count елемент
uk[1]: Міні-навіґатор, @count елементи
uk[2]: Міні-навіґатор, @count елементів

en: All items, skip @skip
uk: Всі елементи, пропустити @skip

en: All items
uk: Всі елементи

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
uk[0]: @count елемент, пропущено @skip
uk[1]: @count елементи, пропущено @skip
uk[2]: @count елементів, пропущено @skip

en: @count item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елементи
uk[2]: @count елементів

en: Group results together
uk: Групувати результати докупи

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: Authentication module
uk: Модуль автентифікації

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
uk: Неможливо завершити операцію. Критична помилка у @file, рядок @line: @message

en: no real context
uk: немає реального контексту

en: - Choose -
uk: - Оберіть -

en: Update and save
uk: Оновити та зберегти

en: The page has been updated and saved.
uk: Сторінку було оновлено і збережено.

en: There are currently no variants available and a page may not be added. Perhaps you need to install the Panels module to get a variant?
uk: Наразі варіанти відсутні і сторінку додати неможливо. Аби з’явились варіанти, напевно, необхідно встановити модуль Панелі (Panels).

en: To set this panel as your home page you must create a unique path name with no % placeholders in the path. The site home page is currently set to %homepage on the !siteinfo configuration form.
uk: Щоб встановити цю панель головною сторінкою необхідно створити унікальний шлях до цієї сторінки без % заповнювачів у ньому. Головною сторінкою у конфігураційній формі сайту !siteinfo наразі встановлено %homepage.

en: This page is currently set to be your site home page. This can be modified on the !siteinfo configuration form.
uk: Ця сторінка наразі встановлена головною сторінкою сайту. Це можна змінити у конфігураційній формі сайту !siteinfo.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
uk: Цей шлях вже використовується. Система не може перезаписувати існуючі шляхи.

en: Context exists
uk: Контекст існує

en: Control access by whether or not a context exists and contains data.
uk: Керування доступом залежно від того, чи існує контекст і чи містить він дані.

en: Check to see if the context exists (contains data) or does not exist (contains no data). For example, if a context is optional and the path does not contain an argument for that context, it will not exist.
uk: Перевірка того, чи контекст існує (містить дані) чи не існує (не містить дані). Наприклад, якщо контекст необов’язковий і шлях не містить аргументу для контексту, то він не існує.

en: Doesn't exist
uk: Не існує.

en: @identifier exists
uk: @identifier існує

en: @identifier does not exist
uk: @identifier не існує

en: String: comparison
uk: Рядок: порівняння

en: Control access by string match.
uk: Керування доступом на основі збігу рядків

en: Not equal to regular expression
uk: Не дорівнює регулярному виразові

en: If using a regular expression, you should enclose the pattern in slashes like so: <em>/foo/</em>. If you need to compare against slashes you can use another character to enclose the pattern, such as @. See <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">PHP regex documentation</a> for more.
uk: При використанні регулярних виразів, зразок необхідно обмежити похилими рисками "/", приклад: em>/foo/</em>. Якщо необхідно виконати порівняння з похилими рисками, зразок можна обмежити іншими символами, наприклад "@". Докладніше у <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">документації PHP regex</a>

en: @identifier is "@value"
uk: @identifier дорівнює "@value"

en: @identifier is not "@value"
uk: @identifier не дорівнює "@value"

en: @identifier matches "@value"
uk: @identifier зібгається з "@value"

en: @identifier does not match "@value"
uk: @identifier не збігається "@value"

en: String: length
uk: Рядок: довжина

en: Control access by length of string context.
uk: Керування доступом на основі довжини рядка контексту.

en: Not equal to
uk: Не дорівнює

en: Length of string
uk: Довжина рядка

en: Access/visibility will be granted based on string context length.
uk: Доступ/видимість буде надаватись на основі довжини рядка контексту.

en: @identifier must be @comp @length characters
uk: @identifier має бути @comp @length символів

en: A context that contains token replacements from token.module.
uk: Контекст, що містить замінники з модуля Замінник (token.module).

en: Enter the context type
uk: Введіть тип контексту

en: Enter a user name
uk: Введіть ім’я користувача

en: Reset identifier to username
uk: Скидати ідентифікатор до користувача.

en: If checked, the identifier will be reset to the user name of the selected user.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до імені обраного користувача.

en: Invalid user selected.
uk: Обрано неприпустимого користувача.

en: You may use substitutions in this path.
uk: В цьому шлях можна використовувати підстановки.

en: Subdirectory where the sitemap data will be stored. This folder <strong>must not be shared</strong> with any other Drupal site or install using XML sitemap.
uk: Підкаталог, де будуть зберігатися дані мапи сайту. Ця папка <strong>не повинна бути спільною</strong> з іншими сайтами Друпал або встановлена модулем XML-мапа сайту.

en: Select which link types you would like to rebuild
uk: Оберіть типи посилань, які необхідно оновити.

en: If no link types are selected, the sitemap files will just be regenerated.
uk: Якщо жодного типу посилань не обрано, файли мапи сайту будуть просто створені повторно.

en: Now processing %entity @last_id (@progress of @count).
uk: Наразі оброблюється %entity @last_id (@progress з @count).

en: Administer XML sitemap settings.
uk: Адміністрування налаштування XML-мапи сайту

en: One or more problems were detected with your XML sitemap configuration: !messages
uk: З конфігурацією XML-мапи сайту виникла одна або декілька проблем: !messages

en: Check the <a href="@status-report">status report</a> for more information.
uk: Додаткова інформація на сторінці <a href="@status-report">звіт про стан</a>.

en: Menu title
uk: Заголовок меню

en: XML sitemap module element
uk: XML-мапа сайту - елемент модуля

en: Display how much memory is used to generate the current page. This will show memory usage when devel_init() is called and when devel_exit() is called.
uk: Показувати величину пам’яті, що використовується для генерування поточної сторінки. При цьому показуватиметься рівень використання пам’яті під час виклику функцій devel_init() та devel_exit()

en: Display $page array
uk: Показувати масив $page

en: Display $page array from <a href="http://api.drupal.org/api/function/hook_page_alter/7">hook_page_alter()</a> in the messages area of each page.
uk: Показувати масив $page array з <a href="http://api.drupal.org/api/function/hook_page_alter/7">hook_page_alter()</a> у області повідомлень кожної сторінки.

en: Uninstalled and installed: %names.
uk: Видалено і встановлено: %names.

en: No variables.
uk: Змінні відсутні.

en: View developer output like variable printouts, query log, etc.
uk: Перегляд розробницького виведення на кшталт роздруківок змінної, журналу запитів тощо.

en: Access developer information
uk: Доступ до інформації розробника

en: Switch users
uk: Перемикання користувачів

en: Details about a given menu item.
uk: Докладна інформація про наданий пункт меню.

en: Field info
uk: Відомості про поля

en: View fields information across the whole site.
uk: Перегляд інформації про поля усього сайту.

en: Explain query
uk: Пояснити запит

en: Run an EXPLAIN on a given query. Used by query log
uk: Виконати над наданим запитом команду EXPLAIN. Використовується у журналі sql-запитів.

en: Arguments query
uk: Запит з аргументами

en: Helper functions, pages, and blocks to assist Drupal developers. The devel blocks can be managed via the <a href="
uk: Допоміжні функції, сторінки та блоки на допомогу Drupal-розробникам. Devel-блоками можна керувати через <a href="

en: View the node access information blocks on node pages and the summary page.
uk: Перегляд блоків інформації про доступ до матеріалів на сторінках матеріалів і підсумковій сторінці.

en: static
uk: статично

en: view own unpublished content
uk: перегляд власного неопублікованого вмісту

en: Helper pages and blocks to assist Drupal developers and admins with node_access. The devel blocks can be managed via the <a href="
uk: Допоміжні сторінки і блоки для підтримки Drupal-розробників і адміністраторів з node_access. Блоки розробників керуються через <a href="

en: Invalid number of users.
uk: Хибна кількість користувачів.

en: Generated @number users.
uk: Виконано генерування @number користувачів.

en: Deleted %count nodes.
uk: Виконано видалення %count матеріалів.

en: Which roles should the users receive?
uk: Які ролі мають отримати користувачі?

en: Users always receive the <em>authenticated user</em> role.
uk: Користувачі мають завжди отримати роль <em>авторизований користувач</em>.

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: You do not have any content types that can be generated. <a href="@create-type">Go create a new content type</a> already!</a>
uk: Немає жодного типу матеріалів, що може бути згенерований. <a href="@create-type">Створіть новий тип матеріалів</a>!

en: Maximum number of comments per node.
uk: Максимальна кількість коментарів на матеріал.

en: You must also enable comments for the content types you are generating. Note that some nodes will randomly receive zero comments. Some will receive the max.
uk: Також слід увімкнути коментарі для типів матеріалів, який ви генеруєте. Зверніть увагу, що деякі ноди випадково отримуватимуть нуль коментарів. Деякі отримають максимум.

en: Add statistics for each node (node_counter table).
uk: Додати статистики для кожного матеріалу (node_counter таблиця).

en: ...and <strong>!count</strong> more.
uk: ...і ще <strong>!count</strong>.

en: @bundle XML sitemap settings
uk: Налаштування XML-мапи сайту для @bundle

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
uk: <a href="@link-type">Тут</a> можна змінити базові налаштування XML-мапи сайту для цього @bundle.

en: In database
uk: У базі даних

en: A module by the name @name already exists on your site. Please choose a different name.
uk: Модуль з назвою @name вже існує на сайті. Будь ласка оберіть іншу назву.

en: Government
uk: Урядова

en: Food
uk: Їжа

en: Last modification date format
uk: Формат дати останньої зміни

en: Enable developer mode to expose additional settings.
uk: Увімкнути режим розробника, аби відкрились додаткові налаштування.

en: You have exceeded the number of sitemap pages (@number).
uk: Перевищена кількість сторінок, що може містити мапа сайту (@number).

en: XML sitemap maximum file size
uk: Максимальний розмір файла XML-мапи сайту

en: You have exceeded the maximum sitemap file size of @size. If possible, decrease the number of links per sitemap page.
uk: Перевищено максимальний розмір файла мапи сайту @size. Якщо можливо, зменшіть кількість посилань на сторінку мапи сайту.

en: No custom links available.
uk: Власні посилання відсутні.

en: Enter one URL per line. The token [sitemap] will be replaced with the URL to your sitemap. For example: %example-before would become %example-after.
uk: Введіть по одній URL-адресі на рядок. Замінник [sitemap] буде замінений на URL-адресу мапи сайту. Наприклад, %example-before стане %example-after.

en: Invalid URL %url.
uk: Хибна URL-адреса %url.

en: Anonymous access to user profiles
uk: Анонімний доступ до профілів користувачів

en: Adds user profile links to the sitemap.
uk: Додає на мапу сайту посилання на профілі користувача.

en: The subject of the comment.
uk: Тема коментаря.

en: The currently logged in user.
uk: Користувач, що наразі увійшов на сайт.

en: The weight of the term, which is used for ordering terms during display.
uk: Вага терміна, що використовується для їх впорядкування під час відображення.

en: The parent terms of the taxonomy term.
uk: Батьківські терміни для цього терміна таксономії.

en: The roles of the user.
uk: Ролі користувача.

en: The disabled strings have been removed.
uk: Вимкнені рядки були вилучені.

en: The original source text to be replaced.
uk: Оригінальний вихідний текст, що буде замінений.

en: The text to replace the original source text.
uk: Текст для заміни оригінального вихідного тексту.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Максимальна довжина генерованих синонімів. Рекомендована довжина: 100. Максимально можлива довжина @max. Докладніше дивіться <a href="@pathauto-help">Довідку про автосиноніми</a>

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
uk: Як діяти Автосиноніму при оновленні існуючого матеріалу, де вже існує синонім?

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
uk: Якщо в шаблоні містяться нестандартні символи (наприклад, кирилиця) чи має тоді модуль Автосинонім транслітерувати їх в абетку ASCII-96? Транслітерація виконується модулем Транслітерація (Transliteration).

en: Reduce strings to letters and numbers
uk: Зменшувати рядки до літер та чисел

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
uk: Слова, що вилучаються з URL-синонімів, відокремлені комами. Не застосовувати для видалення символів пунктуації.

en: Choose aliases to delete
uk: Оберіть синоніми, які необхідно видалити

en: All aliases
uk: Всі синоніми

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
uk: <strong>Увага:</strong> виконується без підтвердження. Впевніться, у ваших діях перш ніж натиснути кнопку "Видалити синоніми зараз!".<br /> Перед використанням цієї функції ви можете зробити резервну копію бази даних та/або таблиці url_alias.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
uk: Ігнорування синоніму %alias через конфлікт шляху.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
uk: Ігнорування синоніму %alias через його збіг з внутрішнім шляхом.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
uk: Створено новий синонім %alias для %source, замінивши %old_alias.

en: Created new alias %alias for %source.
uk: Створено новий синонім %alias для %source

en: Maximum alias and component length
uk: Максимальна довжина синоніма і компонента

en: Administer pathauto
uk: Адміністрування Автосиноніма

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
uk: Дозволяє користувачеві налаштовувати шаблони для автоматичних синонімів і масово видаляти URL-синоніми.

en: Notify of Path Changes
uk: Сповіщення про зміни шляхів

en: Determines whether or not users are notified.
uk: Визначає, чи сповіщати користувачів.

en: User blogs
uk: Блоґи користувачів

en: The file description
uk: Опис файла

en: [empty string]
uk: [порожній рядок]

en: If selecting "Set language to vocabulary" you need to set a language to this vocabulary. Either change the translation mode or select a language.
uk: При виборі "Встановити мову словника» вам необхідно встановити мову для цього словника. Або змініть режим перекладу або виберіть мову.

en: Translation of views strings and content selection for views. Requires Views 3.x
uk: Переклад рядків з видів і вибір вмісту для видів. Необхідний модуль Види 3.x

en: Use the locale system as implemented by the Views translation module.
uk: Використати систему регіональних стандартів як таку, що реалізована модулем Переклад видів.

en: Update preview
uk: Оновити попередній перегляд

en: Display the view as replacement for an existing menu path.
uk: Відображає вид як заміну існуючому шляху меню.

en: System path settings
uk: Налаштування системного меню

en: An existing menu path this view replaces
uk: Існуючий шлях меню, що замінює цей вид

en: This view replaces this path on your site. You may use "%" for dynamic arguments. For example: "node/%/feed".
uk: Цей вид замінює цей шлях на вашому сайті. Ви можете використовувати "%" для динамічних аргументів. Наприклад: "node/%/feed".

en: XHProf is a php extension which is essential for profiling your Drupal site. It pinpoints slow functions, and also memory hogging functions.
uk: XHProf — це php-розширення, що використовується для профілювання Drupal-сайту. Воно точно визначає повільні функції і також функції, що перевантажують пам’ять.

en: Profile requests with the xhprof php extension.
uk: Запити профілю з php-розширенням xhprof.

en: You must enable the <a href="!url">xhprof php extension</a> to use this feature.
uk: Для використання цієї функції необхідно увімкнути <a href="!url">розширення xhprof php</a>.

en: Path to the publically accessible xhprof_html - required to display profiler reports. You will need to set this up outside Drupal, for example at http://xhprof.localhost/xhprof_html
uk: Шлях до загальнодоступного xhprof_html - необхідно для відображення звітів профайлера. Має знаходитись за межами каталогу з Drupal, наприклад http://xhprof.localhost/xhprof_html

en: removed
uk: видалено

en: removed!
uk: видалено!

en: 1 user deleted | @count users deleted.
uk[0]: 1 користувач видалений.
uk[1]: @count користувачі видалено.
uk[2]: @count користувачів видалено.

en: 1 node created. | Finished creating @count nodes
uk[0]: Створено @count матеріал.
uk[1]: Завершено створення @count матеріалів

en: Delete scheduled tasks
uk: Видалення запланованих завдань

en: Is not empty (NOT NULL)
uk: Не порожнє (NOT NULL)

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
uk: Цей вид створено для версії @import_version, а встановлено @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
uk: Пошкоджений/відсутній обробник: @table > @field

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
uk: Відображення %display встановило як шлях node/% . Це не створює того, що потрібно. Якщо необхідно декілька версій показу матеріалу, використовуйте панелі.

en: Translate link
uk: Посилання на переклад

en: Provide a simple link to translate the node.
uk: Пряме посилання на переклад матеріалу.

en: Authmap ID
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: The Authmap ID.
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: Authentication name
uk: Ім'я автентифікації

en: The unique authentication name.
uk: Унікальне ім'я для автентифікації.

en: The name of the module managing the authentication entry.
uk: Назва модуля, що керує автентифікацією.

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Output machine name
uk: Виведення машинної назви

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
uk: Використовувати термін таксономії Друпал для створенння посилань в рядку навіґації

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
uk: Якщо позначено, посилання в рядку навіґації будуть створюватися за допомогою стандартного друпалівського методу замість власного методу модуля Види. Це стане в нагоді, якщо для зміни терміна таксономії використовуються модулі на кшталт Taxonomy redirect.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
uk: Зміна назв(и) класів CSS, що будуть додані до цього відображення.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
uk: До цього виду будуть додані назви класів CSS. Тут можна вказати особливі CSS коди для кожного вида. Кілька класів відокремлювати пробілами.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
uk: CSS-класи мають містити лише латинські абетково-цифрові символи та дефіси

en: Choose text
uk: Вибір тексту

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
uk: Це текст, що з'являтиметься в меню переходу як обраний пункт (для спонукання здійснення вибору).

en: Term edit link
uk: Посилання на редагування терміна

en: Provide a simple link to edit the term.
uk: Пряме посилання на редагування терміна.

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
uk: Встановіть, які значення може обирати користувач, визначаючи кількість елементів на сторінку. Введіть їх через кому.

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
uk: Якщо позначено, користувач може обирати кількість пропущених від початку елементів.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
uk: Будь-ласка введіть список цілих числових значень, відокремлених комами, тобто: 10, 20, 50, 100

en: There is no Views Slideshow plugin enabled. Go to the !modules and enable a Views Slideshow plugin module. For example Views Slideshow Singleframe.
uk: Жодного плаґіну з модуля Слайд-шоу видів не увімкнено. Перейдіть на сторінку !modules і увімкніть який-небудь модуль плаґіну слайд-шоу для видів. Наприклад, Однокадрове слайд-шоу для видів (Views Slideshow Singleframe).

en: Pause On Click
uk: Пауза при клацанні

en: Pause when the slide is clicked.
uk: Зупиняти при клацанні мишею на слайді.

en: Attachment before
uk: Долучення перед

en: Attachment after
uk: Долучення після

en: item | items
uk[0]: штука
uk[1]: штуки
uk[2]: штук

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Make the slide window height fit the largest slide
uk: Зробити висоту вікна слайд-шоу рівною висоті найбільшого слайду

en: End slideshow after last slide
uk: Кінець слайд-шоу після останнього слайда

en: No tokens available.
uk: Доступні замінники відсутні

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть замінник, щоб вставити його в поле, в якому ви раніше знаходились

en: Translation source node
uk: Переклад джерела матеріалу

en: List of the currently available tokens on this site
uk: Список доступних на цьому сайті замінників.

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
uk: Додає інтерфейс користувача для Token API та кілька замінників з ядра, що їх бракувало.

en: Insert this token into your form
uk: Вставити цей замінник у вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
uk: Щоб вставити замінник клацніть спочатку в текстовому полі.

en: <a href="@xhprof">XHProf output</a>.
uk: <a href="@xhprof">Виведення XHProf</a>.

en: Set language on nodes
uk: Встановити мову на матеріалах

en: Requires locale.module
uk: Потребує locale.module

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: Add new XML sitemap
uk: Додати нову XML-мапу сайту

en: None (sitemap locked)
uk: Немає (мапа сайту заблокована)

en: No XML sitemaps available.
uk: XML-мапи сайту відсутні.

en: No sitemaps selected.
uk: Жодної мапи сайту не обрано

en: There are currently no XML sitemap contexts available.
uk: Наразі контексти XML-мапи сайту відсутні.

en: A sitemap with the same context already exists.
uk: Мапа сайту з таким контекстом вже існує.

en: The sitemap has been saved.
uk: Мапа сайту була успішно збережена.

en: The sitemap has been deleted.
uk: Мапа сайту була успішно видалена.

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
uk: Мінімальний проміжок часу до перестворення мап сайту. Мапи сайту також будуть перестворюватись за кроном, якщо було додане, оновлене або видалене будь-яке з посилань.

en: Recommended value: %value.
uk: Рекомендоване значення: %value.

en: When enabled, this will add formatting and tables with sorting to make it easier to view the XML sitemap data instead of viewing raw XML output. Search engines will ignore this.
uk: Якщо увімкнено, для полегшення перегляду замість показу неформатованого XML-виведення до XML-мапи сайту додається форматування і таблиці з сортуванням. Ігнорується пошуковими системами.

en: Prefetch URL aliases during sitemap generation.
uk: Попередньо запитувати URL-синоніми під час створення мапи сайту.

en: If there are problems with rebuilding the sitemap, you may want to manually set this value. If you have more than @max links, an index with multiple sitemap pages will be generated. There is a maximum of @max sitemap pages.
uk: Якщо під час оновлення мапи сайту виникли помилки, можна встановити це значення вручну. Якщо у вас понад @max посилань, буде створюватись індекс з декількома сторінками мапи сайту. Максимальна кількість сторінок мапи сайту - @max.

en: Default base URL
uk: Базовий URL за замовчуванням

en: This is the default base URL used for sitemaps and sitemap links.
uk: Це базовий URL за замовчуванням, що використовується для мап сайту та посилань їх посилань.

en: @action @count XML sitemap. | @action @count XML sitemaps.
uk[0]: @action @count XML-мапа сайту.
uk[1]: @action @count XML-мапи сайту.
uk[2]: @action @count XML-мап сайту.

en: Regenerating Sitemap
uk: Відновлення Мапи сайту

en: Now generating %sitemap-url.
uk: Зараз створюється %sitemap-url.

en: Now generating sitemap index %sitemap-url.
uk: Зараз створюється індекс мапи сайту %sitemap-url.

en: Starting XML sitemap generation. Memory usage: @memory-peak.
uk: Початок створення XML-мапи. Використано пам’яті: @memory-peak.

en: Update cached files
uk: Оновити кешовані файли.

en: Rebuild links
uk: Перешикувати посилання

en: Submit to search engines
uk: Надсилати до пошукових систем

en: Translation update status
uk: Стан оновлення перекладів

en: There are available updates
uk: З'явились оновлення

en: All your translations are up to date
uk: Всі ваші переклади актуальні

en: A module provides this configuration.
uk: Модуль, що забезпечує цю конфігурацію.

en: Tokens related to the %name entities.
uk: Замінники пов'язані з сутностями %name.

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: CTools PHP requirements
uk: Вимоги CTools до PHP

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
uk: CTools потребує певного функціоналу, що наявний лише в PHP 5.2.0 або вище.

en: Unable to create CTools styles cache directory @path. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог кешу стилів CTools @path. Перевірте права доступу на каталог файлів.

en: Select base style
uk: Оберіть основний стиль

en: Missing settings cache.
uk: Кеш налаштувань відсутній

en: Courier New, Courier, monospace
uk: Courier New, Courier, моноширинний

en: XX-Small
uk: Дуже-дуже малий

en: X-Small
uk: Дуже малий

en: X-Large
uk: Дуже великий

en: XX-Large
uk: Дуже-дуже великий

en: Letter spacing
uk: Інтервал між літерами

en: Word spacing
uk: Інтервал між словами

en: Decoration
uk: Оформлення

en: Overline
uk: Над текстом

en: Line-through
uk: Перекреслений

en: Oblique
uk: Похилий

en: Small-caps
uk: Капітель

en: Capitalize
uk: Починати з великої літери

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
uk: Для виконання цієї дії не вистачає повноважень.

en: You account permissions do not permit you to import.
uk: Ваші повноваження не дозволяють виконувати імпорт.

en: String: URL path
uk: Рядок: URL-шлях

en: Control access by the current path.
uk: Керування доступом на основі поточного шляху.

en: Note: if no context is chosen, the current page path will be used.
uk: Примітка: якщо не обрано жодного контексту, буде використовуватися шлях поточної сторінки.

en: Allow access on the following pages
uk: Дозволити доступ на наступних сторінках

en: Allow access on all pages except the following pages
uk: Дозволити доступ на усіх сторінках, окрім наступних

en: Current path
uk: Поточний шлях

en: @identifier is "@paths" | @identifier type is one of "@paths"
uk[0]: @identifier є "@paths"
uk[1]: @identifier є одним з "@paths"

en: @identifier is not "@paths" | @identifier type is not one of "@paths"
uk[0]: @identifier не є "@paths"
uk[1]: @identifier не є одним з "@paths"

en: Taxonomy: parent term
uk: Таксономія: батьківський термін

en: Control access by existence of a parent term.
uk: Керування доступом на основі існування батьківського терміна.

en: Select the vocabulary for this form. If there exists a parent term in that vocabulary, this access check will succeed.
uk: Оберіть словник для цієї форми. Якщо в тому словнику існує батьківський термін, критерій перевірки доступу буде виконаний.

en: "@term" has parent in vocabulary "@vocab"
uk: "@term" має батька в словнику "@vocab"

en: Control access by vocabulary.
uk: Керування доступом на основі словника.

en: Only the checked vocabularies will be valid.
uk: Тільки позначені словники будуть дійсними.

en: Current theme
uk: Чинна тема

en: Control access by checking which theme is in use.
uk: Керування доступом на основі перевірки, який термін використовується.

en: This will only be accessed if the current theme is the selected theme.
uk: Доступ надаватиметься, якщо чинна тема є обраною темою.

en: Error, unset theme
uk: Помилка, не задана тема

en: Current theme is "@theme"
uk: Чинна тема — "@theme"

en: Unpublished node @nid
uk: Неопублікований матеріал @nid

en: Book children
uk: Дочірне меню книги

en: The children menu the book the node belongs to.
uk: Дочірнє меню книги, до якої належить матеріал.

en: Book children menu goes here.
uk: Дочірнє меню книги веде сюди.

en: "@s" book children
uk: Дочірнє меню книги "@s"

en: Node terms
uk: Терміни матеріалу

en: Taxonomy terms of the referenced node.
uk: Терміни таксономії матеріалу за посиланням.

en: - All vocabularies -
uk: - Всі словники -

en: Optionally restrict the terms to a specific vocabulary, or allow terms from all vocabularies.
uk: Додатково можна обмежитись лише термінами лише певного словника, або дозволити терміни з усіх словників.

en: Term formatting
uk: Форматування терміна

en: Taxonomy links (uses theme('links'))
uk: Посилання таксономії (використовує theme('links'))

en: Inline, delimited
uk: В рядок, з роздільниками

en: Link to terms
uk: Посилання на терміни

en: Check here to make the terms link to the term paths.
uk: Клацніть тут, аби зробити терміни посиланнями на їх шляхи.

en: Term delimiter
uk: Роздільник термінів

en: "@s" terms from @vocabulary
uk: "@s" -терміни зі словника @vocabulary

en: Feed icons
uk: Іконки потоку

en: Add the site feed_icons statement as content.
uk: Додати як вміст вирази іконок потоку сайту.

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Add the logo trail as content.
uk: Додати як вміст логотип.

en: Primary navigation links
uk: Основні навігаційні посилання

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст primary_links (локальні завдання).

en: Secondary navigation links
uk: Додаткові навігаційні посилання

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст secondary_links (локальні завдання).

en: Tabs type
uk: Тип вкладок

en: Primary and secondary
uk: Основні та додаткові

en: CSS id to use
uk: Id CSS, що застосовується

en: Term Description
uk: Опис терміна

en: Multiple terms from node
uk: Декілька термінів з матеріалу

en: Adds a taxonomy terms from a node context; if multiple terms are selected, they wil be concatenated.
uk: Додає терміни таксономії з контексту матеріалу; якщо обрано декілька термінів, вони будуть з’єднані.

en: Concatenator
uk: З’єднувач

en: When the value from this context is passed on to a view as argument, the terms can be concatenated in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Коли значення з цього контексту передається до виду у вигляді аргументу, терміни можуть бути з’єднані у вигляді  1+2+3 (для АБО) чи 1,2,3 (для ТА).

en: The text of this link will be "@more". This setting can only be modified on the View configuration.
uk: Текст цього посилання буде "@more". Це налаштування можна змінити лише в конфігурації виду.

en: Fields override
uk: Перезапис полів

en: Panels: saved display "%title" with display id %did
uk: Панелі: збережено відображення "%title" з ідентифікатором відображення %did

en: Panels: saved display with id %did
uk: Панелі: збережено відображення з id %did

en: Manage this mini-panel
uk: Керувати цією міні-панеллю

en: Missing plugin
uk: Відсутній плаґін

en: The name of this style. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Назва цього стилю. Вона використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення її ідентифікації.

en: A description of what this style is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за стиль, що він робить і для чого, для адміністративного використання.

en: You must choose an administrative title.
uk: Необхідно обрати адміністративний заголовок.

en: You must choose a machine name.
uk: Необхідно обрати машинну назву.

en: Create custom style
uk: Створити власний стиль

en: Make this style available to other regions or panes
uk: Зробити цей стиль доступним іншим областям або фрагментам панелі

en: Basic styles
uk: Основні стилі

en: A plain box with an optional border. You may set the color of the text and the border.
uk: Просте вікно з необов'язковою рамкою. Можна встановити колір тексту та рамки.

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Header border
uk: Рамка верхнього колонтитулу

en: Header font
uk: Шрифт верхнього колонтитулу

en: Rounded shadow box
uk: Заокруглена рамка з тінню

en: Text font
uk: Шрифт тексту

en: Stylizer
uk: Стилізатор

en: Allows choice of a stylizer style
uk: Дозволяє обирати стиль стилізатора

en: Start Slideshow Paused
uk: Починати слайд-шоу з паузи

en: Start the slideshow in the paused state.
uk: Починати показ слайд-шоу зі стану зупинки.

en: Start On Last Slide Viewed
uk: Починати на останньому переглянутому слайді

en: When the user leaves a page with a slideshow and comes back start them on the last slide viewed.
uk: Починати на останньому переглянутому слайді, якщо користувач залишив сторінку зі слайд-шоу і потім знову повернувся до неї.

en: Length of Time to Remember Last Slide
uk: Час запам’ятовування останнього слайду

en: The number of days to have the site remember the last slide. Default is 1
uk: Кількість днів, що сайт запам’ятовує останній слайд. Початково 1.

en: Custom style
uk: Власний стиль

en: Data comparison
uk: Порівняння даних

en: Comparison operation
uk: Операція порівняння

en: Local action
uk: Локальна дія

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
uk: Якщо позначено, поле URL-адреси буде перевірятися на дійсність.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
uk: Якщо позначено, поле URL є необов'язковим і допускається введення лише заголовку. Якщо URL пропущено, заголовок відображатиметься у вигляді простого тексту.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
uk: При виведенні це посилання матиме даний атрибут "class". Декілька класів відокремлюються пробілами.

en: Title, as plain text
uk: Заголовок, як простий текст

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
uk: Обробник @handler намагався додати additional_field @identifier, але таблицю @table неможливо додати!

en: Fill up single line
uk: Заповнювати одну лінію

en: Amount of time in milliseconds between transitions. Set the value to 0 to not rotate the slideshow automatically.
uk: Кількість часу в мс між переходами. Значення 0 вимикає автоматичну ротацію слайдів.

en: Enter a comma separated list of user names that this user can masquerade as.
uk: Введіть перелік імен користувачів, розділених комами, під яких цей користувач може маскуватися.

en: You are now masquerading as !masq_as.
uk: Ви замаскувалися під !masq_as.

en: You are no longer masquerading as !masq_as and are now logged in as !user.
uk: Ви більше не маскуєтесь під !masq_as і зайшли як користувач !user.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
uk: Доступні змінні: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Set Page Title
uk: Встановити Заголовок сторінки

en: Allow user to set or modify a page title
uk: Дозволити користувачеві встановлювати або змінювати заголовок сторінки

en: Administer Page Title
uk: Адміністрування Заголовка сторінки

en: Perform administration tasks for Page Title
uk: Виконання адміністративних завдань для Заголовка сторінки

en: Page title settings
uk: Налаштування заголовка сторінки

en: Page Title: @pt
uk: Заголовок сторінки: @pt

en: No Page Title
uk: Заголовок сторінки відсутній

en: Retroactive transliteration is not supported for the database system of this Drupal installation. If you think this should be fixed please <a href="@issues-url">file an issue</a> in the project issue queue.
uk: Зворотня транслітерация не підтримується системою бази даних використовуваної інсталяції Drupal. Якщо ви вважаєте, що це має бути виправлене, будь ласка, <a href="@issues-url">створіть замовлення</a> в черзі замовлень проекту.

en: Transliteration is not required.
uk: Транслітерація необов’язкова.

en: There are currently no files names containing non-ASCII characters.
uk: Немає файлів, що містять у назві не ASCII-символи

en: Transliterated file name
uk: Транслітероване ім’я файла

en: The database currently lists @x_filenames containing non-ASCII characters.
uk: База даних наразі перелічує @x_filenames, що містять  не ASCII-символи.

en: This count might be inaccurate, though, since some files may not need to be renamed. For example, off-site files will never be changed.
uk: Ця кількість може бути неточною оскільки деякі імена файлів не потребують перейменування. Наприклад, позасайтові файли.

en: Note: table shows only the first 10 entries.
uk: Примітка: в таблиці показані лише перші 10 входжень.

en: <strong>WARNING:</strong> if you have manually entered image or file paths in text fields (for example, text areas or WYSIWYG editors), renaming the files will break these references. Since there is currently no automated way to also fix referenced files in textual contents, it is a very good idea to backup the database and %files directory beforehand. Modules accessing files using their internal system ids are not affected.
uk: <strong>ПОПЕРЕДЖЕННІ:</strong> якщо ви вручну ввели в текстові поля шлях до зображення чи файла (наприклад, в текстові області чи візуальні редактори) перейменування файлів зробить ці посилання неробочими. Наразі автоматизованого способу виправлення посилань на файли в текстовому вмісті немає. тому буде добре зберегти копію бази даних і каталогу %files заздалегідь. Модулі, що надають доступ до файлів через систему внутрішніх ідентифікаторів, зачеплені не будуть.

en: Transliterate file names during upload.
uk: Транслітерувати імена файлів під час відвантаження.

en: Enable to convert file names to US-ASCII character set for cross-platform compatibility.
uk: Активуйте для конвертації імен в кодування US-ASCII для міжплатформенної сумісності

en: This is a recommended setting to prevent issues with case-insensitive file systems. It has no effect if transliteration has been disabled.
uk: Рекомендовано для попередження проблем з файловими системами, які чутливі до регістру. Не має жодного ефекту, якщо транслітерація вимкнена

en: Pause When the Slideshow is Not Visible
uk: Зупиняти, якщо слайд-шоу не видно.

en: When the slideshow is scrolled out of view or when a window is resized that hides the slideshow, this will pause the slideshow.
uk: Зупиняти слайд-шоу, якщо сторінку пересунуто або розмір вікна змінено таким чином, що слайд-шоу опинилося поза зоною показу.

en: How to Calculate Amount of Slide that Needs to be Shown
uk: Як розраховувати обсяг слайду, що має показуватись.

en: Entire slide
uk: Увесь слайд

en: Set amount of vertical
uk: Встановити величину по вертикалі

en: Set amount of horizontal
uk: Встановити величину по горизонталі

en: Set total area of the slide
uk: Встановити загальну площу слайда

en: Choose how to calculate how much of the slide has to be shown. Entire Slide: All the slide has to be shown. Vertical: Set amount of height that has to be shown. Horizontal: Set amount of width that has to be shown. Area: Set total area that has to be shown.
uk: Оберіть, як обчислювати частину слайда, що має бути показана. Увесь слайд: має бути показаний увесь слайд. Вертикаль: Вкажіть величину висоти, що має бути показана. Горизональ: вкажіть величину ширини, має бути показана. Площа: Вкажіть загальну площу, має бути показана.

en: Amount of Slide Needed to be Shown
uk: Обсяг слайда, що має бути показаний

en: The amount of the slide that needs to be shown to have it rotate. You can set the value in percentage (ex: 50%) or in pixels (ex: 250). The slidehsow will not rotate until it's height/width/total area, depending on the calculation method you have chosen above, is less than the value you have entered in this field.
uk: Обсяг слайда, що має бути показаний, аби почалась ротація. Можна вказати значення у відсотках (50%) або у пікселях (250). Слайд-шоу не почнеться, поки висота/ширина/площа слайду в залежно від методу обчислення менше ніж значення, вказане в цьому полі.

en: Items per slide
uk: Елементів на слайд

en: The number of items per slide
uk: Кількість елементів на слайд

en: Edit components
uk: Редагувати компоненти

en: All components of this type are exported by other features or modules.
uk: Всі компоненти цього типу експортуються іншими функціями або модулями.

en: Required by: !dependents
uk: Потрібен для: !dependents

en: Conflicts with: !conflicts
uk: Конфліктує з: !conflicts

en: @module does not appear to include the @include file.
uk: Схоже, @module не містить файл @include.

en: The file @filename has been deprecated and can be removed.
uk: Файл @filename застарів і може бути вилучений.

en: Conflicts with another feature
uk: Конфлікти з іншою властивістю

en: Custom ruleset
uk: Власний набір правил

en: Custom rulesets are combinations of access plugins you can use for access control, selection criteria and pane visibility.
uk: Власні набори правил являють собою комбінації плаґінів доступу, що можуть використовуватися для контролю доступу, критеріїв вибору та видимості фрагментів панелі.

en: There are no custom rulesets.
uk: Власні набори правил відсутні.

en: Manage custom rulesets
uk: Керувати власними наборами правил

en: Custom rulesets
uk: Власні набори правил

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
uk: Створення власних наборів правил доступу для застосунків на кшталт Панелі, із можливістю експортування та багаторазового використання.

en: ruleset
uk: набір правил

en: Ruleset
uk: Набір правил

en: rulesets
uk: набори правил

en: Rulesets
uk: Набори правил

en: Custom content
uk: Власний вміст

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
uk: Фрагменти панелей власного вмісту являють собою звичайний код HTML, що може бути повторно використаний в усіх ваших панелях.

en: There are no custom content panes.
uk: Фрагменти власного вмісту відсутні.

en: Manage custom content
uk: Керування власним вмістом

en: Custom content panes
uk: Фрагменти власного вмісту

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
uk: Створення власних фрагментів вмісту для застосунків на кшталт Панелі, із можливістю експортування та багаторазового використання.

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
uk: Категорія вмісту, що буде введений. Якщо порожнє, буде застосовуватись категорія "Різне".

en: content pane
uk: фрагмент вмісту

en: content panes
uk: Фрагменти вмісту

en: Content panes
uk: Фрагменти вмісту

en: @type will not display due to missing context
uk: @type не відображатиметься через відсутність контексту

en: Reverse (NOT)
uk: Інверсія (НІ)

en: The plugin definition of @plugin is missing the %key key.
uk: У визначенні плаґіну @plugin відсутній ключ %key.

en: The plugin definition of @plugin cannot locate schema %schema.
uk: Визначення плаґіну @plugin не може знайти схему %schema.

en: The plugin definition of @plugin uses %schema, but it has no export section.
uk: Визначення плаґіну @plugin використовує схему %schema, але вона не має розділу для експорту.

en: Add a new @plugin
uk: Додати новий плаґін @plugin

en: Edit @plugin %title
uk: Редагувати плаґін @plugin %title

en: Clone @plugin %title
uk: Клонувати плаґін @plugin %title

en: Import @plugin
uk: Імпортувати плаґін @plugin

en: Export @plugin %title
uk: Експортувати @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
uk: З цією дією будуть видалені будь-які коригування цього елементу.

en: The item has been reverted.
uk: Елемент було успішно відновлено.

en: This action will permanently remove this item from your database..
uk: З цією дією даний елемент буде назавжди видалено з бази даних.

en: %title has been created.
uk: %title було успішно створено.

en: %title could not be created.
uk: %title неможливо створити.

en: %title has been updated.
uk: %title було оновлено.

en: %title could not be updated.
uk: %title неможливо оновити.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
uk: Можна імпортувати експортовані визначення, якщо вставити експортований код об’єкту в поле, що знаходиться нижче.

en: @plugin %title was enabled.
uk: @plugin %title було увімкнено.

en: @plugin %title was disabled.
uk: @plugin %title було вимкнено.

en: Configuration error. No handler found.
uk: Помилка конфігурації. Не знайдено обробник.

en: No item found.
uk: Елемент не знайдено.

en: The export definition of @table is missing the "primary key" property.
uk: В експортованому визначенні таблиці @table відсутня властивість "основний ключ".

en: Configure style
uk: Налаштуйте стиль

en: Limit to these vocabularies
uk: Обмежити цими словниками

en: If no vocabularies are checked, terms from all vocabularies will be accepted.
uk: Якщо не позначено жодного, прийматимуться терміни з усіх словників.

en: Missing/deleted content
uk: Відсутній/видалений вміст

en: Make this content reusable
uk: Зробити цей вміст багаторазовим

en: The machine readable name of this content. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машино-читабельна назва цього вмісту. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити цю назву буде неможливо!

en: A description of what this content is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за вміст, що вона робить і для чого, для адміністративного використання.

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
uk: Назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та числа.

en: Content with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Вміст з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть існуючий об’єкт перш ніж створювати новий.

en: Link the node title to the node
uk: Зв’язати посиланням заголовок матеріалу з матеріалом

en: Check this box if you would like your pane title to link to the node.
uk: Поставте позначку, якщо необхідно аби заголовок фрагменту панелі був посиланням на матеріал.

en: Select a build mode for this node.
uk: Оберіть режим створення для цього матеріалу.

en: Shows links to register or login.
uk: Показує посилання реєстрації або входу.

en: If anonymous comments are not allowed, this will display the register and login links.
uk: Якщо анонімні коментарі заблоковано, при цьому будуть відображуватись посилання реєстрації та входу.

en: - No tag -
uk: - Немає теґу-

en: CSS class to use
uk: Клас CSS, що застосовується

en: Enabled, name
uk: Увімкнено, назва

en: You have unsaved changes. These changes will not be made permanent until you click <em>Save</em>.
uk: Зміни не збережені. Вони набудуть чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення ідентифікації.

en: The unique ID for this @export.
uk: Унікальний ідентифікатор для цього @export.

en: @plugin code
uk: Код плаґіна @plugin

en: Allow import to overwrite an existing record.
uk: Дозволити імпорту перезаписувати існуючий запис.

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
uk: Неможливо виконати імпортування з коду. Повідомлено про наступні помилки: @errors

en: The export id can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
uk: Ідентифікатор експорту має містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та числа.

en: A @plugin with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Плаґін @plugin з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть існуючий об’єкт перш ніж створювати новий.

en: Node edit form from node
uk: Форма редагування матеріалу з матеріалу

en: Adds node edit form from a node context.
uk: Додає форму редагування матеріалу з контексту.

en: Custom styles can be applied to Panel regions and Panel panes.
uk: Власні стилі можуть бути застосовані до областей Панелі або до фрагментів Панелі.

en: There are no custom styles.
uk: Нема жодного власного стилю.

en: Manage styles
uk: Керування стилями

en: Create custom styles for applications such as Panels.
uk: Створює власні стилі для застосунків на кшталт Панелей.

en: There are currently no style types available to add. You should enable a module that utilizes them, such as Panels.
uk: Наразі відсутні стилі, котрі можна додати. Необхідно увімкнути модуль, котрий їх використовує, наприклад, Панелі.

en: Administrative settings
uk: Адміністративні налаштування

en: Select style type
uk: Оберіть тип стилю

en: View attachment
uk: Долучення виду

en: View context
uk: Контекст виду

en: Display the attachments on a view context.
uk: Відображати долучення в контексті виду

en: "Before" attachment
uk: Долучення "До"

en: "After" attachment
uk: Долучення "Після"

en: You must select at least one attachment to display.
uk: Для відображення необхідно обрати принаймні одне долучення.

en: "@context" attachment
uk: долучення "@context"

en: View empty text
uk: Порожній текст виду

en: Display the view empty text if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати порожній текст виду.

en: "@context" empty text
uk: Розкриті віджети виду.

en: View exposed widgets
uk: За відсутності результатів відображати

en: Display the view exposed widgets if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати розкриті віджети виду.

en: "@context" exposed widgets
uk: розкриті віджети виду "@context"

en: View feed icon
uk: Іконка потоку виду

en: Display the view feed icon if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати іконку потоку виду.

en: "@context" feed icon
uk: іконка потоку "@context"

en: View footer
uk: Нижній колонтитул виду

en: Display the view footer if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати нижній колонтитул.

en: "@context" footer
uk: нижній колонтитул "@context"

en: View header
uk: Верхній колонтитул виду

en: Display the view header if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати верхній колонтитул.

en: "@context" header
uk: верхній колонтитул "@context"

en: View pager
uk: Сторінковий навіґатор виду

en: Display the view pager if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати сторінковий навіґатор.

en: "@context" pager
uk: сторінковий навіґатор "@context"

en: View row
uk: Рядок виду

en: Display one or more rows from a loaded view context.
uk: Відобразити один або декілька рядків з завантаженого контексту виду.

en: Select context
uk: Оберіть контекст.

en: Configure rows
uk: Налаштувати рядки

en: Invalid context selected.
uk: Обрано неприпустимий контекст.

en: Context contains an invalid view.
uk: Контекст містить неприпустимий вид.

en: The view must have a maximum number of items set to use this content type.
uk: Для використання цього типу матеріала у виді має бути задана максимальна кількість елементів.

en: Row @number
uk: Рядок @number

en: Display specific fields
uk: Відображати певні поля

en: You must select at least one row to display.
uk: Для відображення необхідно обрати принаймні один рядок.

en: Row information
uk: Інформація про рядок

en: Broken view
uk: Пошкоджений вид

en: Displaying: !fields
uk: Відображено: !fields

en: Displaying no fields due to misconfiguration.
uk: Не відображено жодного поля через неприпустиму конфігурацію.

en: Displaying the configured row.
uk: Відображено сконфігурований рядок.

en: "@context" row @rows | "@context" rows @rows
uk[0]: "@context" рядок @rows
uk[1]: "@context" рядки @rows

en: Loads a view result into a context that can then be displayed across a panel or turned into other contexts.
uk: Завантажує результат виду в контекст, що потім може бути відображений через панель чи перетворений в інші контексти.

en: There are currently no views with Context displays enabled. You should go to the view administration and add a Context display to use a view as a context.
uk: Наразі немає жодного виду з увімкненим відображенням Контекст. Щоб використати вид як контекст, необхідно відвідати адміністративну сторінку виду і додати відображення Контекст.

en: You must select a view.
uk: Потрібно обрати вид.

en: Node from view
uk: Матеріал з виду

en: Extract a node context from a view context of the base type node.
uk: Витягати контекст матеріалу з контексту виду основного типу матеріалу.

en: Row number
uk: Номер рядка

en: Row number must be a positive integer value.
uk: Номер рядка має бути позитивним цілим числом.

en: Term from view
uk: Термін з виду

en: Extract a term context from a view context of the base type term.
uk: Витягати контекст терміна з контексту виду основного типу матеріалу.

en: User from view
uk: Користувач з виду

en: Extract a user context from a view context of the base type user.
uk: Витягати контекст користувача з контексту виду основного типу матеріалу.

en: Makes the view results available as a context for use in Panels and other applications.
uk: Робить результати виду доступними як контекст для використання в Панелях та інших застосунках.

en: Contains rows in contexts.
uk: Містить рядки в контекстах.

en: Context settings
uk: Налаштування контексту

en: This is the title that will appear for this view context in the configure context dialog. If left blank, the view name will be used.
uk: Це заголовок, що з'явиться для цього контексту виду у діалозі конфігурації контексту. Якщо залишити порожнім, буде використана назва виду.

en: Use exposed widgets form as pane configuration
uk: Використовувати розкриті віджети як конфігурацію фрагменту панелі.

en: Panels is enabled but CTools is out of date. All Panels modules are disabled until CTools is updated. See the status page for more information.
uk: Модуль Панелі увімкнено, проте модуль CTools застарілий. Всі модулі, що входять в Панелі, будуть вимкнені до оновлення CTools. Більше інформації на сторінці стану.

en: Panel region
uk: Область панелі

en: Panel pane
uk: Фрагмент панелі

en: Get a bird's eye view of items related to Panels.
uk: Загальний огляд всіх об’єктів, що стосуються модуля Панелі.

en: Custom layout
uk: Власний макет

en: Custom layouts can add more, site-specific layouts that you can use in your panels.
uk: За допомогою власних макетів можна створювати додаткові, необхідні для цього сайту макети, які потім будуть використовуватися в панелях.

en: There are no custom layouts.
uk: Власні макети відсутні.

en: Manage custom layouts
uk: Керування власними макетами

en: Renders a panel normally. This is the most common option.
uk: Звичайне відображення панелі. Найбільш поширений варіант.

en: Add new pane
uk: Додати новий фрагмент панелі

en: Customize this page
uk: Персоналізувати цю сторінку

en: Panels In-Place Editor
uk: Редактор "на місці" для Панелей

en: Provide a UI for managing some Panels directly on the frontend, instead of having to use the backend.
uk: Забезпечує користувацький інтерфейс для керування деякими панелями безпосередньо на сторінці, замість переходу в адміністративний інтерфейс.

en: In-Place Editor
uk: Редактор "на місці"

en: Allows privileged users to update and rearrange the content while viewing this panel.
uk: Дозволяє привілейованим користувачам оновлювати і перевпорядковувати вміст під час перегляду цієї панелі.

en: This will discard all unsaved changes. Are you sure?
uk: Всі незбережені зміни будуть втрачені. Ви впевнені?

en: Placeholder for empty "@title"
uk: Заповнювач для порожнього "@title"

en: This panel is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old.
    
    Click OK to break this lock and discard any changes made by !user.
uk: Ця панель наразі редагується користувачем !user, отже її заблоковано від редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. 
    
    Натисніть OK, щоб зняти це блокування і скасувати усі зміни, виконані користувачем !user.

en: Missing layout
uk: Відсутній макет

en: mini panel
uk: міні-панель

en: mini panels
uk: Міні-панелі

en: Renderer
uk: Відображувач

en: Only one criterion must pass.
uk: Має виконуватись один критерій.

en: Layout: @layout couldn't been found, maybe the theme is disabled.
uk: Макет: @layout неможливо знайти, можливо тема вимкнена.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
uk: У якій категорії має розташовуватися цей макет. Якщо порожнє, категорія буде "Різне".

en: Broken/missing plugin
uk: Пошкоджений/відсутній плаґін

en: layouts
uk: макети

en: Builders
uk: Конструктори

en: Reuse layout
uk: Повторно використати макет

en: Canvas settings
uk: Налаштування полотна

en: Configure canvas
uk: Налаштувати полотно

en: Canvas class
uk: Клас полотна

en: This class will the primary class for this layout. It will also be appended to all column, row and region_classes to ensure that layouts within layouts will not inherit CSS from each other. If left blank, the name of the layout or ID of the display will be used.
uk: Цей клас буде основним для цього макету. Він також буде доданий до всіх колонок, рядків та областей для забезпечення того, щоб макети в межах інших макетів не успадковували CSS одне від одного. Якщо порожнє, буде використана назва макету або ідентифікатор відображення.

en: Column class
uk: Клас колонки

en: This class will be applied to all columns of the layout. If left blank this will be panels-flexible-column.
uk: Цей клас буде застосований до усіх колонок макету. Якщо порожнє, це буде клас panels-flexible-column.

en: Row class
uk: Клас рядка

en: This class will be applied to all rows of the layout. If left blank this will be panels-flexible-row.
uk: Цей клас буде застосований до усіх рядків макету. Якщо порожнє, це буде клас panels-flexible-row.

en: This class will be applied to all regions of the layout. If left blank this will be panels-flexible-region.
uk: Цей клас буде застосований до усіх областей макету. Якщо порожнє, це буде клас panels-flexible-region.

en: Scale fluid widths for IE6
uk: Масштабувати нефіксовані ширини для IE6

en: IE6 does not do well with 100% widths. If checked, width will be scaled to 99% to compensate.
uk: IE6 погано працює зі 100% ширинами. Якщо позначено, ширина буде масштабована до 99% для виправлення цієї вади.

en: If a value is entered, the layout canvas will be fixed to the given pixel width.
uk: Якщо значення введене, полотно макету буде зафіксоване на вказаній ширині у пікселях.

en: Column separation
uk: Поділ колонок

en: How much padding to put on columns that are that are next to other columns. Note that this is put on both columns so the real amount is doubled.
uk: Який ширини зробити поле в колонках, що знаходяться поруч з іншими колонками. Зверніть увагу, що це значення буде додане до обох колонок, тобто справжній розмір буде вдвічі більшим.

en: Region separation
uk: Поділ областей

en: How much padding to put on regions that are that are next to other regions. Note that this is put on both regions so the real amount is doubled.
uk: Якої ширини додати поле в областях, що знаходяться поруч з іншими областями. Зверніть увагу, що це значення буде додане до обох областей, тобто справжній розмір буде вдвічі більшим.

en: Row separation
uk: Поділ рядків

en: How much padding to put on beneath rows to separate them from each other. Because this is placed only on the bottom, not hte top, this is NOT doubled like column/region separation.
uk: Який відступ зробити знизу рядків, щоб відокремити їх. Оскільки цей відступ робиться лише знизу, не зверху, справжній розмір НЕ буде вдвічі більшим, як у випадку поділу колонок/областей.

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
uk: Введіть клас CSS, що буде використовуватись. Наприклад, це може бути використане для автоматичної стилізації відповідно до теми.

en: Save this layout for reuse
uk: Зберегти цей макет для багаторазового використання

en: The machine readable name of this layout. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машинна назва цього макету. Вона має бути унікальною і містити лише латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити це значення буде неможливо!

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за макет, що він робить і для чого, для адміністративного використання.

en: Keep current panel layout flexible
uk: Залишити поточний макет панелі гнучким

en: If checked, this panel will continue to use a generic flexible layout and will not use the saved layout. Use this option if you wish to clone this layout.
uk: Якщо позначено, ця панель продовжить використовувати загальний гнучкий макет і не використовувати збережений. Використовуйте цей параметр якщо необхідно клонувати цей макет.

en: That name is used by another layout: @layout
uk: Назва вже використовується іншим макетом: @layout

en: Columns: 1
uk: Колонки: 1

en: Columns: 3
uk: Колонки: 3

en: Columns: 2
uk: Колонки: 2

en: That name is used by another style: @page
uk: Ця назва вже використовується іншим стилем: @page

en: The configuration is fixed and cannot be changed.
uk: Конфігурація фіксована і не може бути змінена.

en: This configuration is provided by a module, but has been changed.
uk: Ця конфігурація забезпечена модулем, але була змінена.

en: A custom configuration by a user.
uk: Власна конфігурація користувача.

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
uk: На випадок збереження нової редакції, запис журналу, що пояснює зміни в цій версії.

en: Creates revision
uk: Створює редакцію

en: Whether saving this node creates a new revision.
uk: Чи запис цього матеріалу створює нову редакцію.

en: The current date and time.
uk: Поточна дата і час.

en: Copy source
uk: Копія джерела

en: Hide on-page translation from you
uk: Приховати від вас переклади на сторінці

en: Strongarm lets site builders manage default variable settings. All the default values provided by Strongarm are listed on this page. Any overridden value can be reverted to its default by selecting its checkbox and clicking 'Reset to defaults'.
uk: Strongarm дозволяє розробникам сайтів керувати  базовими налаштуваннями змінних. Всі значення за замовчуванням, що надаються Strongarm, перераховані на цій сторінці. Будь-які перевизначені значення можна відновити до базових  вибравши відповідний прапорець і натиснувши кнопку "Відновити базове значення".

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
uk: Пояснення останніх змін, що відбулися в матеріалі.

en: The title of the current page.
uk: Заголовок поточної сторінки

en: The URL of the current page.
uk: URL поточної сторінки.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
uk: Номер поточної сторінки при посторінковому перегляді списків.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі неприпустимі замінники: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
uk: Вихідний матеріал для набору перекладів даного матеріалу

en: Account cancellation URL
uk: URL анулювання Рахунка

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки підтвердження видалення облікового  запису користувача.

en: One-time login URL
uk: Одноразовий URL для входу

en: The URL of the one-time login page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки одноразового входу облікового запису користувача.

en: Tokens related to menu links.
uk: Замінники, пов’язані з посиланнями меню.

en: The unique ID of the menu link.
uk: Унікальний ідентифікатор посилання меню.

en: The title of the menu link.
uk: Заголовок посилання меню.

en: The URL of the menu link.
uk: URL посилання меню.

en: The menu link's parent.
uk: Батько посилання меню.

en: Tokens related to the current page request.
uk: Замінники, пов’язані з запитом поточної сторінки.

en: Page number
uk: Номер сторінки

en: The book page associated with the node.
uk: Сторінка книги пов'язана з цим матеріалом.

en: The menu link for this node.
uk: Посилання меню для цього матеріалу.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Максимальна довжина тексту кожного компонента синоніма (наприклад, [title]) . Рекомендована довжина: 100. Максимально можлива довжина @max. Докладніше дивіться <a href="@pathauto-help">Довідку про автосиноніми</a>

en: The field %name is not a valid number.
uk: Поле %name є неприпустимим числом.

en: The field %name cannot be greater than @max.
uk: Поле %name не може перевищувати @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
uk: Поле %name не може бути меншим @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
uk: Поле <em>Рядки для видалення</em> не повинно містити HTML. Впевніться, що для цього поля вимкнено усі WYSIWYG-редактори.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
uk: Оберіть типи несинонімізованих шляхів, для яких генеруватимуться синоніми URL

en: Bulk updating URL aliases
uk: Пакетне оновлення синонімів URL

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
uk[0]: Генеровано @count URL-синонім.
uk[1]: Генеровано @count URL-синоніми.
uk[2]: Генеровано @count URL-синонімів.

en: language neutral
uk: нейтральна мова

en: Pattern for all @language @node_type paths
uk: Шаблон для всіх шляхів мови @language типу матеріалу @node_type

en: Updated alias for node @nid.
uk: Оновлено синонім для матеріала @nid.

en: Taxonomy term paths
uk: Шляхи термінів таксономії

en: Updated alias for term @tid.
uk: Оновлено синонім для терміна @tid.

en: Forum paths
uk: Шляхи форумів

en: Updated alias for forum @tid.
uk: Оновлено синонім для форуму @tid.

en: User paths
uk: Шляхи користувачів

en: Updated alias for user @uid.
uk: Оновлено синонім для користувача @uid.

en: Blog paths
uk: Шляхи блоґів

en: Updated alias for blog user @uid.
uk: Оновлено синонім для блоґу користувача @uid.

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count матеріала.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count терміна.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count термінів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count термінів.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count облікового запису.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
uk: @name налаштовано бути роздільником і воно буде видалятися, якщо трапляється в рядках. Це може призвести до проблем з шаблонами і особливо із замінником term:path token. Мабуть слід встановити для @name дію "замінити на роздільник".

en: Translations saved.
uk: Переклади збережені.

en: Use ISO-8601 week numbers
uk: Використовувати номери тижнів згідно ISO-8601

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
uk: ВАЖЛИВО! Якщо позначено, Першим днем тижня має бути вибрано Понеділок

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
uk: При використанні номерів тижнів згідно ISO-8601, першим днем тижня має бути встановлено понеділок.

en: Field @label (@field_name)
uk: Поле @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
uk: В цій базі даних відсутні поля дати.

en: The date field which whose type should be changed.
uk: Поле дати, тип якого буде змінено.

en: The type of date to change the field to.
uk: Тип дати, на який буде змінено поле.

en: New type:
uk: Новий тип:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
uk: Поточний тип збігається з обраним типом. Змін не відбудеться.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
uk: Поле @field_name було успішно змінено з @old_type на @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
uk: Змінити тип дати поля на інший. Дуже експериментальний, використовувати на власний ризик!

en: Year range
uk: Період років

en: PHP evaluation
uk: Виконання PHP

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -

en: Unknown content type
uk: Невідомий тип матеріалу

en: Class registry
uk: Реєстр класів

en: Condition set (OR)
uk: Набір умов (АБО)

en: Condition set (AND)
uk: Набір умов (ТА)

en: Action set
uk: Набір подій

en: Administer rule configurations
uk: Адміністрування налаштувань правил

en: Manage reaction rules and rule components.
uk: Керування правилами реагування та компонентами правил.

en: React on events and conditionally evaluate actions.
uk: Реагувати на події та додатково виконувати дії.

en: unlabeled
uk: без мітки

en: NOT @condition
uk: НЕ @condition

en: NOT AND
uk: НЕ ТА

en: NOT OR
uk: НЕ АБО

en: Current list item
uk: Поточний елемент списку

en: Site-wide settings and other global information.
uk: Загальні налаштування сайту та інша загальна інформація.

en: After updating an existing comment
uk: Після оновлення існуючого коментаря

en: Before saving a comment
uk: Перед збереженням коментаря

en: saved comment
uk: збережений коментар

en: unchanged comment
uk: незмінний коментар

en: A comment is viewed
uk: Коментар переглядається

en: Revision identifier
uk: Ідентифікатор редакції

en: Set a data value
uk: Встановіть значення даних

en: Specifies the data to be modified using a data selector, e.g. "node:author:name".
uk: Визначає дані, які можна змінити за допомогою селектора даних, наприклад  "node:author:name".

en: The new value to set for the specified data.
uk: Нове значення, встановлюване для  вказаних даних.

en: Fetch entity by id
uk: Вибрати сутність за ідентифікатором

en: Specifies the type of entity that should be fetched.
uk: Зазначає тип сутності, яку необхідно вибрати.

en: Fetched entity
uk: Вибрана сутність

en: Fetch entity by property
uk: Вибрати сутність за властивістю

en: Specifies the type of the entity that should be fetched.
uk: Зазначає тип сутності, яку необхідно вибрати.

en: The property by which the entity is to be selected.
uk: Властивість, за якою буде обиратися сутність.

en: The property value of the entity to be fetched.
uk: Значення властивості сутності, яка буде отримана.

en: Limit result count
uk: Обмежувати лічильник результатів

en: Limit the maximum number of fetched entities.
uk: Обмежує максимальну кількість вибираних сутностей.

en: Create a new entity
uk: Створити нову сутність

en: Specifies the type of the entity that should be created.
uk: Визначає тип сутності, яка має бути створена.

en: Created entity
uk: Створена сутність

en: Save entity
uk: Зберегти сутність

en: Specifies the entity, which should be saved permanently.
uk: Визначає сутність, яка повинна бути остаточно збережена.

en: Force saving immediately
uk: Виконувати негайний запис

en: Usually saving is postponed till the end of the evaluation, so that multiple saves can be fold into one. If this set, saving is forced to happen immediately.
uk: Зазвичай запис відкладається до завершення виконання, щоб об’єднати кілька записів в один. Якщо встановлено, запис буде виконуватись одразу.

en: Delete entity
uk: Видалити сутність

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
uk: Визначає сутність, яка має бути видалена без можливості відновлення.

en: The data list, to which an item is to be added.
uk: Список даних, до якого має бути доданий елемент.

en: Item to add
uk: Елемент, що додається

en: Insert position
uk: Позиція вставки

en: The data list for which an item is to be removed.
uk: Список даних, з якого має бути видалений елемент.

en: Item to remove
uk: Елемент, що видаляється

en: Add a variable
uk: Додати змінну

en: Specifies the type of the variable that should be added.
uk: Визначає тип змінної, яка має бути додана.

en: Added variable
uk: Додана змінна

en: Create a data structure
uk: Створити структуру даних

en: Specifies the type of the data structure that should be created.
uk: Визначає тип структури даних, яка має бути додана.

en: Created data
uk: Створені дані

en: <strong>Selected data:</strong> %selector
uk: <strong>Обрані дані:</strong> %selector

en: Reload form
uk: Оновити форму

en: Append the item to the end.
uk: Додати елемент в кінець.

en: Prepend the item to the front.
uk: Додати елемент на початок.

en: Data to compare
uk: Дані для порівняння

en: The data to be compared, specified by using a data selector, e.g. "node:author:name".
uk: Дані, що будуть порівнюватися, що вказуються за допомогою селектора даних, наприклад "node:author:name".

en: The comparison operator.
uk: Оператор порівняння.

en: Data value
uk: Значення даних

en: The value to compare the data with.
uk: Значення для порівняння данихю

en: Entity is new
uk: Сутність нова

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
uk: Вкажіть сутність, для якої необхідно виконати умову.

en: Entity has field
uk: Сутність має поле

en: The name of the field to check for.
uk: Назва поля, яке необхідно перевірити.

en: Compare two data values of the same type with each other.
uk: Порівняння двох значень даних одного типу.

en: is lower than
uk: менше, ніж

en: This condition determines whether the specified entity has just been created and has not yet been saved to the database.
uk: Ця умова визначає, чи вказана сутність була щойно створена і не ще не була збережена до бази даних.

en: Before saving content
uk: Перед збереженням матеріалу

en: Content is viewed
uk: Матеріал переглянуто

en: view mode
uk: режим перегляду

en: Content is of type
uk: Матеріал належить до типу

en: The content type(s) to check for.
uk: Тип(и) матеріалу для перевірки.

en: Create or delete any URL alias
uk: Створення або видалення будь-якого синоніма URL

en: Specifies the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
uk: Вказує чинний шлях, котрому необхідно надати синонім. Приклад: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, "about" for an about page. Use a relative path and do not add a trailing slash.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за допомогою якого можуть бути доступні ці дані. Наприклад, "about" для сторінки-представлення. Використовуйте відносний шлях без похилої риски в кінці.

en: If specified, the language for which the URL alias applies.
uk: Якщо вказано, мова, для якої застосовується URL-синонім.

en: Specify an alternative path by which the content can be accessed. For example, "about" for an about page. Use a relative path and do not add a trailing slash.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за допомогою якого можуть бути доступні матеріал. Наприклад, "about" для сторінки-представлення. Використовуйте відносний шлях без похилої риски в кінці.

en: Leave it empty to delete the URL alias.
uk: Для видалення URL-синоніму залиште порожнім

en: Create or delete a taxonomy term's URL alias
uk: Створення або видалення синоніма URL терміна таксономії

en: Specify an alternative path by which the term can be accessed. For example, "content/drupal" for a Drupal term. Use a relative path and do not add a trailing slash.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за допомогою якого може бути доступний термін. Наприклад, "content/drupal" для терміна Друпал. Використовуйте відносний шлях без похилої риски в кінці.

en: Path has URL alias
uk: Шлях має URL-синонім

en: Specifies the existing path you wish to check for. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
uk: Вказує наявний шлях, який слід перевірити. Наприклад: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify the URL alias to check for. For example, "about" for an about page.
uk: Вкажіть синонім URL для перевірки. Наприклад, "about" для сторінки-представлення.

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters that returns the processed value. The selected value is available in the variable $value. Example: %code
uk: Введіть код PHP, що повертає оброблене значення, без обмежувачів &lt;?php ?&gt;. Вказане значення доступне в змінній $value. Приклад: %code

en: If you want to change a variable just return an array of new variable values, e.g.: !code
uk: Якщо небхідно змінити змінну, просто повертайте масив нових значень змінних, наприклад: !code

en: Add offset
uk: Додати зміщення

en: Add an offset to the selected date.
uk: Додайте зміщення до обраної дати.

en: Note that you can also specify negative numbers.
uk: Зверніть увагу: також можна вказати від'ємні значення.

en: text token
uk: текстовий замінник

en: formatted text
uk: форматований текст

en: decimal number
uk: десяткове число

en: list of text
uk: список з тексту

en: list of integer
uk: список з цілих

en: any entity
uk: будь-яка сутність

en: Replacement patterns for %label
uk: Шаблони заміни для %label

en: Drupal is initializing
uk: Drupal ініціалізується

en: System log entry is created
uk: Створено запис у системному журналі

en: Log entry
uk: Запис журналу

en: watchdog log entry
uk: сторожовий журнал

en: The category to which this message belongs
uk: Категорія, до якої належить повідомлення

en: Request uri
uk: Запит uri

en: An associated, HTML formatted link
uk: Пов’язане, HTML-відформатоване посилання

en: Show a message on the site
uk: Показати повідомлення на сайті

en: Repeat message
uk: Повторити повідомлення

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
uk: Якщо вимкнено і повідомлення вже було показане, то воно не буде показане повторно.

en: A Drupal path, path alias, or external URL to redirect to. Enter (optional) queries after "?" and (optional) anchor after "#".
uk: Drupal шлях, синонім шляху, або зовнішній URL-адреса для перенаправлення. Введіть (необов’язково) запити після "?" і (необов’язково) якір після "#".

en: Force redirect
uk: Примусове переспрямування

en: Append destination parameter
uk: Додати параметр місця призначення

en: Whether to append a destination parameter to the URL, so another redirect issued later on would lead back to the origin page.
uk: Чи потрібно додавати параметр місця призначення до URL-адреси, щоб інше перенаправлення, виконане пізніше, могло повернути на вихідну сторінку.

en: A list of titles for the breadcrumb links.
uk: Список назв для навігаційних рядків.

en: A list of Drupal paths for the breadcrumb links, matching the order of the titles.
uk: Список Drupal-шляхів для навігаційних рядків, відповідно порядку назв.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
uk: Електронна адреса або адреси, на які будуть надсилатися повідомлення. Формат цього рядка має відповідати RFC 2822.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
uk: Оберіть ролі, чиї користувачі мають отримувати лист.

en: After updating an existing term
uk: Після оновлення наявного терміна

en: Before saving a taxonomy term
uk: Перед збереженням терміна таксономії

en: saved term
uk: збережений термін

en: deleted term
uk: видалений термін

en: After saving a new vocabulary
uk: Після збереження нового словника

en: created vocabulary
uk: створений словник

en: After updating an existing vocabulary
uk: Після оновлення існуючого словника

en: updated vocabulary
uk: оновлений словник

en: unchanged vocabulary
uk: незмінений словник

en: Before saving a vocabulary
uk: Перед збереженням словника

en: saved vocabulary
uk: збережений словник

en: After deleting a vocabulary
uk: Після видалення словника

en: deleted vocabulary
uk: видалений словник

en: After saving a new user account
uk: Після збереження нового облікового запису користувача

en: After updating an existing user account
uk: Після оновлення існуючого профілю користувача

en: Before saving a user account
uk: Перед збереженням облікового запису користувача

en: saved user
uk: збережений користувач

en: User account page is viewed
uk: Переглянуто сторінку облікового запису користувача

en: After a user account has been deleted
uk: Після видалення облікового запису користувача

en: Match roles
uk: Зіставлення ролей

en: If matching against all selected roles, the user must have <em>all</em> the roles selected.
uk: Якщо вказано збіг з усіма обраними ролями, користувач повинен мати <em>усі</em> обрані ролі.

en: User is blocked
uk: Користувач заблокований

en: Variable label
uk: Мітка змінної

en: The variable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique in the current scope.
uk: Назва змінної має містити лише літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має бути унікальною в області визначення.

en: Adjust the names and labels of provided variables, but note that renaming of already utilizied variables invalidates the existing uses.
uk: Зкоригуйте назви та мітки наданих змінних, але зауважте, що перейменування вже використовуваних змінних розриває існуючі застосування.

en: Provided variables
uk: Надані змінні

en: Switch to the direct input mode
uk: Перемкнути в прямий режим введення

en: Switch to data selection
uk: Перемкнути в режим вибору даних

en: The variable name %name is already taken.
uk: Назва змінної %name вже використовується.

en: The machine-readable name of this configuration is used by rules internally to identify the configuration. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique.
uk: Машинна назва цієї конфігурації, що використовується внутрішньо правилами для її ідентифікації. Ця назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має бути унікальною.

en: The machine-readable name %name is already taken.
uk: Машинна назва %name вже використовується.

en: Provides variables
uk: Забезпечує змінні

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
uk: Якщо позначено, результати умови буде замінений на протилежний, тобто отримувана ХИБНІСТЬ буде замінена на ІСТИНУ.

en: Data selector
uk: Селектор даних

en: A list of values, one on each line.
uk: Перелік значень, по одному на рядок.

en: cloned
uk: клоновано

en: Are you sure you want to enable the %plugin %label?
uk: Ви дійсно бажаєте увімкнути % plugin %label?

en: Are you sure you want to disable the %plugin %label?
uk: Ви дійсно бажаєте вимкнути % plugin %label?

en: Are you sure you want to revert the %plugin %label?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити % plugin %label?

en: Are you sure you want to delete the %plugin %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити % plugin %label?

en: Enabled %plugin %label.
uk: Увімкнено %plugin %label.

en: Disabled %plugin %label.
uk: Вимкнено %plugin %label.

en: Reverted %plugin %label to the defaults.
uk: %plugin %label відновлено до базових налаштувань.

en: Deleted %plugin %label.
uk: Видалено %plugin %label.

en: Select the %element to add
uk: Оберіть елемент %element для додавання

en: Are you sure you want to delete the %element_plugin %element_name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %element_plugin %element_name?

en: React on event
uk: Реагувати на подію

en: Wrong date format. Specify the date in the format %format.
uk: Неправильний формат дати. Вкажіть дату у форматі %format.

en: Machine-readable names must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельні назви мають містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та підкреслення.

en: A human-readable name shortly describing the rule.
uk: Легка для читання назва, що коротко описує правило.

en: Data selectors
uk: Селектори даних

en: Rules evaluation log
uk: Журнал визначення правил

en: Filter by plugin
uk: Фільтр за плаґіном

en: There are no rule components.
uk: Компоненти правила відсутні.

en: Component plugin
uk: Плаґін компоненту

en: Add new component
uk: Додати новий компонент

en: Rules UI
uk: Інтерфейс правил

en: Administrative interface for managing rules.
uk: Адміністративний інтерфейс для управління правилами.

en: Schedule component evaluation
uk: Визначення компоненту розкладу

en: Rules scheduler
uk: Планувальник правил

en: Task identifier
uk: Ідентифікатор завдання

en: You have to specify at least either a component or a task identifier.
uk: Необхідно вказати принаймні компонент або ідентифікатор завдання.

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Administer features
uk: Адміністрування властивостей

en: Perform administration tasks on features.
uk: Виконання адміністративних завдань з властивостями.

en: View, enable and disable features.
uk: Перегляд, увімкнення та вимкнення властивостей.

en: No projects or languages to update.
uk: Відсутні проекти чи мови для оновлення

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
uk: Виберіть одну чи декілька мов для завантаження та оновлення. Якщо Ви нічого не виберете, всі мови будуть оновлені.

en: Refresh information
uk: Оновити інформацію

en: Cannot find any translation updates.
uk: Неможливо знайти жодного оновлення перекладу

en: Fetched information about available updates from the server
uk: Інформацію про доступні оновлення з серверу отримано

en: Update source
uk: Джерело оновлення

en: Never (manually)
uk: Ніколи (вручну)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
uk: Оберіть, як часто Ви хочете автоматично перевіряти оновлення перекладів для встановлених модулів і шаблонів.

en: Store downloaded files
uk: Зберігання завантажених файлів

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
uk: Оновлені рядки перекладу замінюють наявні, нові рядки додаються

en: Local files and remote server.
uk: Локальні файли і віддалений сервер.

en: Local files only.
uk: Тільки локальні файли.

en: Remote server only.
uk: Тільки віддалений сервер

en: Remote update available
uk: Віддалене оновлення доступне

en: Local update available
uk: Доступне локальне оновлення

en: No information
uk: Інформація відсутня

en: Updating translation.
uk: Оновлення перекладу.

en: Downloading and importing files.
uk: Завантаження та імпорт файлів

en: Error importing translations.
uk: Помилка імпорту перекладів.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
uk: Успішно завантажено %download_link до %tmpfile

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
uk: Помилка створення тимчасового файлу для завантаження в %tmpdir. Віддалений файл: %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
uk: Список останніх імпортованих перекладів і доступні оновлення для кожного проекту і мови.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
uk: Якщо з’явилися доступні оновлення, можете клацнути "Оновити" для завантаження та імпорту прямо зараз або змінити параметри для їх автоматичного оновлення на сторінці <a href="@update-settings">Налаштування оновлення</a>

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
uk: Це налаштування оновлення перекладу. Щоб оновити переклад зараз, відвідайте адміністративну сторінку <a href="@update-admin">Оновити переклади</a>.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
uk: Відсутня інформація про потенційно нові і оновлені переклади для наразі встановлених модулів та тем. Щоб перевірити оновлення, необхідно здійснити <a href="@run_cron">запуск крону</a> або виконати <a href="@check_manually">ручну перевірку</a>. Зверніть увагу, що перевірка на наявність оновлень може тривати певний час, тож будьте терплячими.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
uk: Автоматично перевірено перекладів: @checked, оновлено: @updated.

en: Automatic update configuration
uk: Автоматичне оновлення конфігурації

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
uk: З'явились нові або оновлені переклади для встановлених модулів та тем. Для перевірки оновлень відвідайте сторінку <a href="@check_manually">Оновлення перекладів</a>.

en: Error opening socket @socket
uk: Помилка відкриття сокету @socket

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Examples: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1
uk: Приклади: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1

en: View Transition Advanced Options
uk: Розширені параметри для переходу виду

en: The sync option controls whether the slide transitions occur simultaneously. The default is selected which means that the current slide transitions out as the next slide transitions in. By unselecting this option you can get some interesting twists on your transitions.
uk: Синхронізація керує вмикає чи вимикає одночасний перехід. Початково вона увімкнена і це означає, що поточний слайд зникає, щойно з’являється наступний слайд. Знявши цю позначку можна отримати деякі цікаві ефекти при переході.

en: This option controls the order items are displayed. The default setting, unselected, uses the views ordering. Selected will cause the images to display in a random order.
uk: Цей параметр керує послідовністю показу елементів. Початкове значення вимкнене, тобто використовується налаштування впорядкування з виду. Якщо увімкнено, зображення відображатимуться у випадковій послідовності.

en: View Action Advanced Options
uk: Розширені параметри дії з видом

en: If selected the slideshow will end when it gets to the last slide.
uk: Якщо обрано, слайд-шоу буде завершене на останньому слайді.

en: If unselected then if the slides are different sizes the height of the slide area will change as the slides change.
uk: Якщо налаштування вимкнено і слайди різні за висотою, тоді висота слайд-шоу буде змінюватись із зміною слайдів.

en: Slide Counter
uk: Лічильник слайдів

en: Internet Explorer Tweaks
uk: Налагодження Internet Explorer

en: Select if clearType corrections should be applied (for IE).  Some background issues could be fixed by unselecting this option.
uk: Оберіть, чи мають застосовуватись коригування clearType (для IE). Вимкнення цього налаштування може виправити деякі проблеми з тлом.

en: Select to disable extra cleartype fixing.  Unselect to force background color setting on slides)
uk: Увімкніть, аби відмовитись від cleartype. Вимкніть, аби активувати налаштування кольору тла на слайдах)

en: jQuery Cycle Custom Options
uk: Власні параметри jQuery Cycle

en: Pager fields
uk: Поля навіґатора

en: Choose the fields that will appear in the pager.
uk: Оберіть поля для сторінкового навіґатора.

en: Views Slideshow Cycle help can be found by installing and enabling the !advanced_help
uk: Довідка з Слайд-шоу видів: коло з’явиться після встановлення та увімкнення !advanced_help

en: Views Slideshow: Cycle
uk: Слайд-шоу видів: Коло

en: Adds a Rotating slideshow mode to Views Slideshow.
uk: Додає режим обертального слайд-шоу до Слайд-шоу видів.

en: Delete data
uk: Видалити дані

en: List handling
uk: Обробка списку

en: Show first (if present)
uk: Показувати перший (якщо присутній)

en: Show item count
uk: Показувати лічильник елементів

en: List seperator
uk: Роздільник списку

en: Link this field to its entity
uk: Зробити це поле посиланням на його сутність

en: Use human-readable name
uk: Використовувати людино-читабельну назву

en: If this is checked, the values' names will be displayed instead of their internal identifiers.
uk: Якщо це позначено, замість внутрішніх ідентифікаторів буду відображатися назви значень.

en: The menu link's root.
uk: Корінь посилання меню.

en: @entity "@property" property.
uk: Властивість "@property" сутності @entity.

en: The machine-readable name identifying this @entity.
uk: Машинне ім'я, що ідентифікуватиме сутність @entity.

en: Internal, numeric @entity ID
uk: Внутрішній числовий ID сутності @entity

en: The ID used to identify this @entity internally.
uk: Ідентифікатор, що застосовується для ідентифікації цієї сутності @entity внутрішньо.

en: The unique ID of the @entity.
uk: Унікальний ID @entity.

en: After saving a new @entity
uk: Після збереження нової @entity

en: created @entity
uk: створено @entity

en: After updating an existing @entity
uk: Після оновлення існуючої @entity

en: updated @entity
uk: оновлено @entity

en: Before saving a @entity
uk: Перед збереженням @entity

en: saved @entity
uk: збережено @entity

en: After deleting a @entity
uk: Після видалення @entity

en: deleted @entity
uk: вилучено @entity

en: Rules configuration
uk: Конфігурація модуля Правила

en: edit component
uk: редагувати компонент

en: Access Bulk Exporter
uk: Доступ до Масового Експортера

en: Export various system objects into code.
uk: Експорт різноманітних системних об'єктів у код.

en: Administer access rulesets
uk: Адміністрування набору правил доступу.

en: Add, delete and edit custom access rulesets.
uk: Додавання, видалення та редагування власних наборів правил доступу.

en: Modal Login (default style)
uk: Модальне вікно Входу (базовий стиль)

en: Login via modal
uk: Вхід за допомогою модального вікна

en: Modal Login (custom style)
uk: Модальне вікно Входу (власний стиль)

en: Wizard (no modal)
uk: Майстер (немодальне вікно)

en: Wizard (default modal)
uk: Майстер (базове модальне вікно)

en: Pick an animal
uk: Оберіть тварину

en: Wizard (custom modal)
uk: Майстер (власне модальне вікно)

en: Replace text with "hello world"
uk: Замінює текст фразою "привіт, світ"

en: Sample Content
uk: Зразок Вмісту

en: Delete this row
uk: Видалити цей рядок

en: CTools Javascript Widgets
uk: Віджети CTools Javascript

en: Link 1
uk: Посилання 1

en: Link 2
uk: Посилання 2

en: Link 3
uk: Посилання 3

en: Drop Down Menu
uk: Спадне меню

en: Click to Drop Down
uk: Клацніть для розгортання

en: Click to Collapse
uk: Клацніть для згортання

en: Collapsible Div
uk: Здатний до згортання Div

en: Hello World
uk: Привіт, світ

en: remain here
uk: залишатися тут

en: Go to your account
uk: Перейти до облікового запису

en: your account
uk: ваш обліковий запис

en: Login Success
uk: Успішний вхід

en: Choose animal
uk: Оберіть тварину

en: Configure animal
uk: Налаштуйте тварину

en: Sheep
uk: Вівця

en: Configure sheep
uk: Налаштуйте вівцю

en: Lizard
uk: Ящірка

en: Configure lizard
uk: Налаштуйте ящірку

en: Raptor
uk: Хижий птах

en: Configure raptor
uk: Налаштуйте хижого птаха

en: Choose your animal
uk: Виберіть вашу тварину

en: Name your sheep
uk: Дайте вівці ім’я

en: What kind of sheep
uk: Яка порода вівці

en: Wensleydale
uk: Вензлідейл

en: Merino
uk: Меринос

en: Corriedale
uk: Корідейл

en: Coriedale
uk: Корідейл

en: You have a @type sheep named "@name".
uk: У вас вівця @type з іменем "@name".

en: Name your lizard
uk: Дайте ящірці ім’я

en: Venomous
uk: Отруйні

en: You have a @type lizard named "@name".
uk: У вас ящірка @type з іменем "@name".

en: non-venomous
uk: не отруйні

en: venomous
uk: отруйні

en: Name your raptor
uk: Дайте ім’я хижому птаху

en: What kind of raptor
uk: Який вид хижого птаха

en: Eagle
uk: Орел

en: Hawk
uk: Сокіл

en: Owl
uk: Сова

en: Buzzard
uk: Канюк

en: Domesticated
uk: Свійські

en: You have a @type @raptor named "@name".
uk: У вас @raptor @type з іменем "@name".

en: wild
uk: дикі

en: domesticated
uk: свійські

en: Jump!
uk: Стрибнути!

en: Return to the examples page.
uk: Повернутись до сторінки з прикладами.

en: You successfully jumped! !return_link
uk: Ви успішно стрибнули! !return_link

en: Chaos Tools AJAX Demo
uk: Демонстрація Chaos Tools AJAX

en: Simple Form
uk: Проста форма

en: Animal
uk: Тварина

en: Post-Login Action
uk: Дія після входу

en: Successful Jumping
uk: Успішний стрибок

en: Chaos Tools (CTools) AJAX Example
uk: Приклад Chaos Tools (CTools) AJAX

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
uk: Демонстрація роботи Chaos AJAX.

en: Administer custom content
uk: Адміністрування власного вмісту

en: Add, edit and delete CTools custom stored custom content
uk: Додавання, редагування та видалення створеного користувачем власного вмісту CTools

en: If there is more than one variant on a page, when the page is visited each variant is given an opportunity to be displayed. Starting from the first variant and working to the last, each one tests to see if its selection rules will pass. The first variant that meets its criteria (as specified below) will be used.
uk: Якщо на сторінці понад один варіант, при виборі кожного з варіантів буде відображуватись альтернатива. Починаючи з першого варіанту до останнього, кожен з варіантів буде перевірено на його відповідність правилам вибору. Буде застосовано перший варіант, що відповідає цьому критерію (як зазначено нижче).

en: There are no wizards available at this time.
uk: Жодного майстра цієї миті не доступно.

en: Configure new !plugin_title
uk: Налаштуйте новий !plugin_title

en: Configure !plugin_title
uk: Налаштуйте !plugin_title

en: Invalid plugin module/type combination requested: module @module and type @type
uk: Виконано запит неприпустимої комбінації модуль/тип: модуль @module та тип @type

en: Plugin @plugin of plugin type @owner:@type points to nonexistent file @file for class handler @class.
uk: Плаґін @plugin з типу плаґіну @owner:@type вказує на неіснуючий файл @file для обробника класу @class.

en: Use Page Manager
uk: Використання Менеджера сторінок

en: Allows users to use most of Page Manager's features, though restricts some of the most powerful, potentially site-damaging features. Note that even the reduced featureset still allows for enormous control over your website.
uk: Дозволяє користувачам використовувати більшість функцій Менеджера сторінок, водночас забороняючи найбільш потужні і потенційно-небезпечні для сайту дії. Зверніть увагу, що навіть через обмеженість функціоналу під контролем залишається значна частина веб-сайту.

en: Administer Page Manager
uk: Адміністрування Менеджера сторінок

en: Allows complete control over Page Manager, i.e., complete control over your site. Grant with extreme caution.
uk: Дозволяє здійснювати повний контроль над Менеджером сторінок, тобто повний контроль на веб-сайтом. Надавати з надзвичайною обережністю.

en: Page manager context
uk: Контекст Менеджера сторінок

en: Change general settings for this variant.
uk: Змініть основні налаштування цього варіанту

en: 404 Page not found
uk: 404 Сторінку не знайдено

en: 403 Access denied
uk: 403 Немає доступу

en: 301 Redirect
uk: 301 Переадресація

en: Redirect destination
uk: Місце призначення переадресації

en: Enter the path to redirect to. You may use keyword substitutions from contexts. You can use external urls (http://www.example.com/foo) or internal urls (node/1).
uk: Введіть шлях для переадресації. Можна використовувати підстановки ключових слів з контекстів. Можна використовувати зовнішні url-адреси (http://www.example.com/foo) або внутрішні (node/1).

en: The first element in a path may not be dynamic.
uk: Перший елемент в шляхові не може бути динамічним.

en: Export UI wizard cache
uk: Кеш майстра інтерфейсу експорта

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. Note that CCK fields may be used as keywords using patterns like <em>%node:field_name-formatted</em>.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у цьому вмісті будуть замінені. Зверніть увагу, що поля ССK також можуть бути використані як ключові слова за шаблоном <em>%node:field_name-formatted</em>.

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у цьому вмісті будуть замінені. Більше ключових слів можна отримати, якщо встановити модуль Замінник (Token), дивіться http://drupal.org/project/token.

en: User signature
uk: Підпис користувача.

en: The signature of a user.
uk: Підпис користувача.

en: "@s" user signature
uk: "@s" - підпис користувача

en: Use the Stylizer UI
uk: Використовувати Інтерфейс стилізатора.

en: Allows a user to use the CTools Stylizer UI.
uk: Дозволити користувачеві користуватися Інтерфейсом стилізатора CTools.

en: Inherit path
uk: Наслідувати шлях

en: Use Panels Dashboard
uk: Використання Панелі керування модуля Панелі

en: Allows a user to access the !link.
uk: Дозволяє користувачеві мати доступ до !link.

en: View administrative links on Panel panes
uk: Перегляд адміністративних посилань на фрагментах панелей

en: Configure access settings on Panel panes
uk: Налаштування параметрів доступу до фрагментів панелей

en: Access rules (often also called visibility rules) can be configured on a per-pane basis. This permission allows users to configure those settings.
uk: Правила доступу (котрі частіше називаються правилами видимості) можуть бути налаштовані окремо для кожного фрагменту панелі. Це повноваження дозволяє користувачами керувати цими налаштуваннями.

en: Use the Panels In-Place Editor
uk: Використовувати редактор "на місці" для Панелей

en: Allows a user to utilize Panels' In-Place Editor.
uk: Дозволити користувачеві використовувати редактор "на місці" для Панелей

en: Configure advanced settings on Panel panes
uk: Розширені налаштування фрагментів панелей

en: Administer Panels layouts
uk: Адміністрування макетів Панелей

en: Allows a user to administer exported Panels layout plugins & instances.
uk: Дозвіл користувачеві адмініструвати плаґіни та екземпляри експортованих макетів модуля Панелі.

en: Configure caching settings on Panels
uk: Налаштовування параметрів кешування Панелей

en: Allows a user to configure caching on Panels displays and panes.
uk: Дозволяє користувачеві налаштовувати кешування при відображенні Панелей та їх фрагментів.

en: Page wizards
uk: Майстри сторінок

en: Create mini panels
uk: Створити міні-панелі

en: Create new mini panels
uk: Створення нових міні-панелей

en: Administer mini panels
uk: Адміністрування міні-панелей

en: Edit and delete mini panels
uk: Редагування та видалення міні-панелей

en: Create panel nodes
uk: Створення матеріалів-панелей

en: Create new panel nodes.
uk: Створення нових матеріалів-панелей.

en: Edit any panel-nodes
uk: Редагування будь-яких матеріалів-панелей

en: Edit all pre-existing panel nodes regardless of ownership.
uk: Редагування усіх наявних панелей незалежно від авторства.

en: Edit own panel nodes
uk: Редагування власних матеріалів-панелей

en: Edit panel nodes owned by this user.
uk: Редагування матеріалів-панелей, створених цим користувачем.

en: Administer panel nodes
uk: Адміністрування матеріалів-панелей

en: Full administrative access to panel nodes including create, update and delete all
uk: Повний адміністративний доступ до матеріалів-панелей включно зі створенням, оновленням та видаленням.

en: Delete any panel nodes
uk: Видалення будь-яких матеріалів-панелей

en: Delete any panel node regardless of ownership
uk: Видалення будь-якого матеріалу-панелі незалежно від авторства

en: Delete own panel nodes
uk: Видалення власних матеріалів-панелей

en: Delete any panel node owned by this user.
uk: Видалення будь-якого матеріалу-панелі, що належать цьому користувачеві

en: renderer::render_pane_content() hit with a non-array for the context
uk: renderer::render_pane_content() знайшла немасив для контексту

en: If you save this layout for reuse it will appear in the list of reusable layouts at admin/structure/panels/layouts, and you will need to go there to edit it. This layout will then become an option for all future panels you make.
uk: Якщо ви збережете цей макет для багаторазового використання, він з'явиться у переліку багаторазових макетів на сторінці admin/structure/panels/layouts, і необхідно буде відвідати її і відредагувати його. Цей макет стане варіантом для всіх створюваних в майбутньому панелей.

en: Landing page wizard
uk: Майстер цільової сторінки

en: Landing pages are simple pages that have a path, possibly a visible menu entry, and a panel layout with simple content.
uk: Цільові сторінки — це звичайні сторінки з шляхом, можливо з видимим пунктом меню і панельним макетом простого вмісту.

en: Add a visible menu entry for this page
uk: Додати видимий пункт меню для цієї сторінки

en: %, !, ?, #, or & cannot appear in the path.
uk: В шляху не можуть бути %, !, ?, #  або &.

en: Panel fields
uk: Поля панелі

en: Displays the fields in a panel rather than using a template.
uk: Відображати поля у панелі замість використання шаблону.

en: Use on-page translation
uk: Використовувати переклад по гарячому

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
uk: Робить можливим переклад інтерфейсу Drupal безпосередньо на сторінці.

en: Submit translations to localization server
uk: Передати переклади на сервер локалізації

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
uk: Дозвіл користувачам передавати переклади на віддалений сервер локалізації.

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
uk: Необхідно вказати адресу сервера, наприклад, http://localize.drupal.org

en: External Links icon
uk: Іконка зовнішніх посилань

en: Email links icon
uk: Іконка Email-посилань

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
uk: Шлях первинного файла цього елементу сайту відносно кореневого каталогу Drupal. Наприклад, modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
uk: Назва цього елементу сайту. Наприклад, матеріалу.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
uk: Тип елементу сайту: модуль, тема або двигун теми.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
uk: Булева змінна, що вказує, чи увімкнений цей елемент.

en: Schema version
uk: Версія схеми

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
uk: Номер версії схеми бази даних модуля. -1, якщо модуль не встановлено (його таблиць не існує); 0 або максимальне N функції модуля hook_update_N(), що або була виконана або існувала, коли модуль було вперше встановлено.

en: This user is already %user.
uk: Цей користувач вже %user.

en: Delete and save
uk: Видалити та зберегти

en: Enable and save
uk: Увімкнути та зберегти

en: Disable and save
uk: Вимкнути та зберегти

en: Revision: ID
uk: Редакція: ID

en: Creates a node context from a revision ID argument.
uk: Створює контекст матеріалу з аргументу ID редакції.

en: Enter the revision ID of a node for this argument
uk: Введіть ідентифікатор редакції для цього аргументу.

en: Term name, lowercased and spaces converted to dashes
uk: Термін таксономії, переведений у нижній регістр з пробілами, перетвореними на дефіси

en: Term name of first term, lowercased and spaces converted to dashes
uk: Назва першого терміна, переведена в нижній регістр з пробілами, перетвореними у дефіси.

en: Term name of all terms, separated by + or , and lowercased and spaces converted to dashes
uk: Назви усіх термінів, розділені "+" або "," і переведені в нижній регістр з пробілами, перетвореними у дефіси.

en: The title of the current page, as processed by the Page Title module.
uk: Заголовок поточної сторінки після обробки модулем Заголовок сторінки

en: More Help...
uk: Більше інформації...

en: The <strong>Page Title</strong> module lets you change these defaults in two ways. First, you can adjust the patterns below using the placeholders given. This will change the way the default page titles are created. Second, on enabled forms (curently node, term & user editing forms) you have the option of specifying a title that is different to the title of the item. This field only appears if the <em>Show Field</em> box is checked for the item. If a value is provided it will be used to generate the <samp>[current-page:page-title]</samp> placeholder however if it is left blank the <samp>[current-page:page-title]</samp> token will inherit the item's own title.
uk: Модуль <strong>Заголовок сторінки</strong> дозволяє змінювати ці значення за замовчуванням двома способами. По-перше, ви можете задати шаблони нижче, використовуючи дані заповнювачі. Це змінить спосіб за замовчуванням створення заголовків сторінок. По-друге, на увімкнених формах (зараз це форми матеріалу, терміна і користувача) є опція для задання заголовка, відмінного від заголовка цього запису. Це поле з'являється тільки, якщо прапорець <em>показати поле </em> увімкнений для цього елемента. Якщо значення підтримується, воно буде використовуватися для створення заповнювача <samp>[current-page:page-title]</samp>, однак якщо воно не заповнене, замінник <samp>[current-page:page-title]</samp> успадкує значення заголовка самого елементу.

en: Configure the page titles for your site (the title in the &lt;head&gt; tag).
uk: Налаштування заголовків сторінок вашого сайту (тег title в & lt;head&gt;).

en: A Page Title alternative to the Node: Title field.
uk: Модуль Заголовок сторінки є альтернативою для Матеріал: Поле Заголовок.

en: Fall back on to Node: Title
uk: Повернутися до полю матеріалу "Заголовок"

en: If no Page Title is set for a node then the normal node title will be used instead.
uk: Для матеріалу з невказаним заголовком сторінки буде використано замість цього поле "Заголовок" матеріалу.

en: Page Title upgrade table present
uk: Таблиця оновлення модуля Заголовок сторінки присутня

en: Optionally enter a Page Title Pattern for this argument. This will override the main view Page Title Pattern. You can also use the tokens below.
uk: Додатково введіть шаблон заголовка сторінки для даного аргументу. Це також перевизначити головний вид шаблону заголовка сторінки. Також можна використовувати замінники нижче.

en: Page (with Page Title)
uk: Сторінки (із Заголовком сторінки)

en: Same as a normal Page, but also includes the Page Title control.
uk: Те ж, що і звичайна сторінка, але включає управління Заголовком сторінки.

en: Page with Page Title
uk: Сторінка із Заголовком сторінки

en: The <em>Page Title Pattern</em> of this view
uk: <em>Шаблон заголовка сторінки</em> цього виду.

en: Slides
uk: Слайди

en: Open Graph meta tags
uk: Мета-теґи Open Graph

en: Human-readable name
uk: Легка для читання назва

en: Businesses
uk: Бізнесові

en: Places
uk: Місця

en: Products and Entertainment
uk: Товари та розваги

en: Are you sure you want to revert the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %entity %label?

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %entity %label?

en: Reverted %entity %label to the defaults.
uk: Відновлено %entity %label до початкового стану.

en: Deleted %entity %label.
uk: Видалено %entity %label.

en: Add @entity_type
uk: Додати @entity_type

en: Edit @label
uk: Редагувати @label

en: Clone @label
uk: Клонувати @label

en: Revert @label
uk: Відновити @label

en: Delete @label
uk: Видалити @label

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
uk: Машино-читабельні назви не повинні містити тільки числа.

en: The author of the comment.
uk: Автор коментаря.

en: (No information available)
uk: (Інформація відсутня)

en: Format to use when exporting a node
uk: Формат, використовуваний при експорті матеріалу

en: Hash
uk: Геш

en: For importing copy the content of the text area and paste it into the import page.
uk: Для імпортування скопіюйте вміст текстової області та вставте його на сторінці імпорту.

en: Paste an exported %entity_type here.
uk: Вставте експортований тип сутності %entity_type сюди.

en: If checked, any existing %entity with the same identifier will be replaced by the import.
uk: Якщо позначено, будь-яка наявна сутність %entity із таким самим ідентифікатором буде замінена імпортованою.

en: Import of %entity %label failed, a %entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
uk: Імпортування сутності %entity %label було невдалим, сутність %entity з такою самою машинною назвою вже існує. Поставте позначку перезапису для виконання заміни.

en: Imported %entity %label.
uk: Імпортовано %entity %label.

en: Export @label
uk: Експортувати @label

en: Import @entity_type
uk: Імпортувати @entity_type

en: Actor
uk: Актор

en: Static Title
uk: Статичний Заголовок

en: Static title
uk: Статичний заголовок

en: This title will always be used if &ldquo;Static Title&rdquo; is selected above.
uk: Якщо вище обрано варіант &ldquo;Статичний заголовок&rdquo;, то завжди буде використовуватись цей заголовок.

en: A default title must be provided if the title is a static value.
uk: Базовий заголовок необхідно вказувати в тому випадку, коли заголовок - статичне значення.

en: Enable profiling of all page views and <a href="!drush">drush</a> requests.
uk: Увімкнути профілювання на усіх переглядах сторінок та запитах <a href="!drush">drush</a>.

en: Use uncompressed jQuery
uk: Використовувати нестиснений jQuery

en: Use a human-readable version of jQuery instead of the minified version that ships with Drupal, to make JavaScript debugging easier.
uk: Використовувати легку для читання версію jQuery замість зменшеної версії, що йде з Drupal, для полегшення зневадження JavaScript.

en: Include %anonymous
uk: Додати %anonymous

en: Allow entering any user name
uk: Дозволити введення будь-якого імені користувача

en: Caution: the anonymous user will be unable to switch back.
uk: Попередження: анонімний користувач не зможе перепідключитись назад.

en: jQuery could not be replaced with an uncompressed version of 1.4.4, because jQuery @version is running on the site.
uk: jQuery неможливо замінити нестисненою версією 1.4.4, оскільки на сайті виконується jQuery @version.

en: Entity info
uk: Інформація про сутності

en: View entity information across the whole site.
uk: Перегляд інформації про сутності усього сайту.

en: Return a given query, with arguments instead of placeholders. Used by query log
uk: Повернути наданий запит з аргументами замість заповнювачів. Використовується у журналі sql-запитів.

en: Debug mode verifies the grant records in the node_access table against those that would be set by running !Rebuild_permissions, and displays them all; this can cause considerable overhead.<br />For even more information enable the <a href="@link">%DNAbU block</a>, too.
uk: Режим зневадження перевіряє дозвільні записи у таблиці node_access, замість тих, які могли бути встановлені шляхом запуску !Rebuild_permissions, та відображає їх усіх; це може призвести до значного навантаження на систему.<br />Для додаткової інформації також увімкніть <a href="@link">блок %DNAbU </a>.

en: For per-user access permissions enable the <a href="@link">%DNAbU block</a>.
uk: Для доступу по користувачам увімкніть <a href="@link">блок %DNAbU</a>.

en: Deleted existing terms.
uk: Видалено наявні терміни.

en: Deleted existing vocabularies.
uk: Видалено наявні словники.

en: Deleted existing menus and links.
uk: Видалено наявні меню та посилання

en: Created the following new menus: !menus
uk: Створено наступні нові меню: !menus

en: Created @count new menu links.
uk: Створено @count нових посилань меню.

en: Description of @name
uk: Опис @name

en: Description of @title.
uk: Опис @title.

en: <strong>Delete all content</strong> in these content types before generating new content.
uk: <strong>Видалити усі матеріали</strong> цих типів перед створенням нових матеріалів.

en: Restrict terms to these vocabularies.
uk: Обмежитись термінами з цих словників.

en: Number of terms?
uk: Кількість термінів?

en: Delete existing terms in specified vocabularies before generating new terms.
uk: Видалити наявні терміни у зазначених словниках перед створенням нових термінів.

en: Number of vocabularies?
uk: Кількість словників?

en: Delete existing vocabularies before generating new ones.
uk: Видалити наявні словники перед створенням нових.

en: Create new menu(s)
uk: Створити нове(і) меню

en: Generate links for these menus
uk: Генерувати посилання для цих меню

en: Number of new menus to create
uk: Кількість створюваних нових меню

en: Number of links to generate
uk: Кількість генерованих посилань

en: Types of links to generate
uk: Тип генерованих посилань

en: Maximum link depth
uk: Максимальна довжина посилання

en: Maximum menu width
uk: Максимальна довжина меню

en: Limit the width of the generated menu's first level of links to a certain number of items.
uk: Обмежити довжину генерованих меню першого рівня певною кількість пунктів.

en: Delete existing custom generated menus and menu links before generating new ones.
uk: Видалити наявні згенеровані меню та їх посилання перед генеруванням нових.

en: Generate terms
uk: Генерувати терміни

en: Generate a given number of terms. Optionally delete current terms.
uk: Створює задану кількість термінів. Додатково можна видалити поточні терміни.

en: Generate vocabularies
uk: Генерувати словники

en: Generate a given number of vocabularies. Optionally delete current vocabularies.
uk: Створює задану кількість словників. Додатково можна видалити поточні словники.

en: Generate menus
uk: Генерувати меню

en: Generate a given number of menus and menu links. Optionally delete current menus.
uk: Створює задану кількість меню та їх посилань. Додатково можна видалити поточні меню.

en: Evaluates to TRUE if the given content is of one of the selected content types.
uk: Набуває значення ІСТИНА, якщо даний матеріал належить до одного з вибраних типів матеріалу.

en: Fixed value
uk: Фіксоване значення

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
uk: Помилка отримання інформації про доступні оновлення з серверу.

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations. If left empty the downloaded translation will not be saved.
uk: Шлях відносно каталогу інсталяції Drupal, де зберігаються переклади, тобто sites/all/translations. Збережені файли перекладів можуть бути повторно використані іншими інсталяціями. Якщо порожнє, завантажений переклад не зберігатиметься.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
uk: Не збережено локально через неприпустимий HTML-вміст.

en: Translation saved locally.
uk: Переклад збережений локально.

en: Translation successfuly removed locally.
uk: Переклад вдало видалений локально.

en: Unknown error while saving translation locally.
uk: Невідома помилка в процесі збереження перекладів локально

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
uk: Можна поділитися своєю роботою з !l10n_server, якщо ввести свій ключ API за посиланням !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
uk: Не збережено через відсутність вихідного текстового рядка.

en: Not saved due to missing form values.
uk: Не збережено через відсутність значень форми.

en: Not saved due to insufficient permissions.
uk: Не збережено через відсутність необхідних повноважень.

en: Added l10n_status field to locales_target.
uk: До locales_target додано поле l10n_status.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
uk: Розв'язано потенційний конфлікт поля l10n_status у locales_target.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
uk: Кожен перекладений рядок також буде відправлений на сервер, адреса якого вказана тут. Щоб поділитися вашою роботою з найбільшою спільнотою Drupal, радимо вписати адресу <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a>. Так само не забудьте налаштувати API-ключ в налаштуваннях облікового запису кожного користувача, що приймає участь в перекладах інтерфейсу.

en: Translation sent and accepted by @server.
uk: Переклад надісланий і прийнятий сервером @server.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
uk: Переклад відхилено сервером @server. Підстава: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
uk: Зв'язок із сервером @server перервався з наступною помилкою: %error_code: %error_message.

en: Enables modules to work with any entity type and to provide entities.
uk: Вмикає модулі для роботи з будь-якими типами сутності та для забезпечення сутностей.

en: Entity tokens
uk: Замінники сутностей

en: Provides token replacements for all properties that have no tokens and are known to the entity API.
uk: Забезпечує замінники для всіх властивостей, що не їх не мають, але відомі для API сутностей.

en: The original-language version of this node, if one exists.
uk: Версія цього матеріалу на мові оригіналу, якщо існує

en: Masquerade as user
uk: Маскуватися під користувача

en: Masquerade as another user.
uk: Маскуватися під іншого користувача.

en: Masquerade as admin
uk: Маскуватися під адміністратора

en: Masquerade as the site admin (UID 1).
uk: Маскуватися під адміністратора сайту (UID 1).

en: The entity type.
uk: Тип сутності.

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Current additions
uk: Поточні доповнення

en: Also includes !additional_dates.
uk: Також містить !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
uk: Повторювати !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
uk: Період років дати має бути у форматі -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9

en: Administer Module Filter
uk: Адміністрування Фільтра модулів

en: Configure how Module Filter performs.
uk: Налаштування роботи фільтра модулів.

en: The file.
uk: Файл.

en: Whether the file is being displayed.
uk: Чи файл буде відображений.

en: The image file.
uk: Файл зображення.

en: The <em>Alt</em> attribute text
uk: Текст атрибуту <em>Alt</em>

en: The <em>Title</em> attribute text
uk: Текст атрибуту <em>Title</em>

en: The main body text
uk: Текст основного вмісту

en: Run arbitrary PHP from a block.
uk: Виконання довільного PHP-коду з блоку.

en: Become any user on the site with just a click.
uk: Стати будь-яким користувачем на сайті одним клацанням.

en: The user whose roles should be changed.
uk: Користувач, ролі якого повинні бути змінені.

en: Delete tasks by component name
uk: Видалити завдання за назвою компонента

en: Select the component for which to delete all scheduled tasks.
uk: Виберіть компонент для якого слід видалити всі заплановані завдання.

en: Delete tasks
uk: Видалити завдання

en: All scheduled tasks associated with %config have been deleted.
uk: Всі заплановані завдання, пов'язані з %config були успішно видалені.

en: Are you sure you want to delete the scheduled task %id?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити заплановане завдання %id?

en: This task with the custom identifier %id executes component %label on %date. The action cannot be undone.
uk: Це завдання з власним ідентифікатором %id виконує компонент %label і розпочнеться %date. Цю дію неможливо скасувати.

en: This task executes component %label and will be executed on %date. The action cannot be undone.
uk: Це завдання виконує компонент %label і розпочнеться %date. Цю дію неможливо скасувати.

en: Task %tid has been deleted.
uk: Завдання  %tid було успішно видалено.

en: Component %label has been scheduled.
uk: Компонент %label було успішно заплановано.

en: The component for which scheduled tasks will be deleted.
uk: Компонент, для якого будуть видалено заплановані завдання.

en: All tasks that are annotated with the given identifier will be deleted.
uk: Всі завдання, анотовані наданим ідентифікатором будуть видалені.

en: This action allows you to delete scheduled tasks that are waiting for future execution.
uk: Ця дія дозволяє видалити заплановані завдання, які чекають подальшого виконання.

en: They can be addressed by an identifier or by the component name, whereas if both are specified only tasks fulfilling both requirements will be deleted.
uk: До них можна адресуватися через ідентифікатор або назву компонента, беручи до уваги, якщо обрано обидва, лише завдання, що задовольняють обидві вимоги, призведуть до видалення.

en: Scheduled Rules components
uk: Заплановані компоненти правил

en: Scheduled Rules components that are executed based on time and cron
uk: Заплановані компоненти правил, що виконуються за часом і кроном

en: The internal ID of the scheduled component
uk: Внутрішній ідентифікатор запланованої компоненти

en: Component name
uk: Назва компоненту

en: The name of the component
uk: Назва даного компоненту

en: Asc
uk: Зрост

en: No tasks have been scheduled.
uk: Жодних завдань не заплановано.

en: Delete this scheduled task
uk: Видалити це заплановане завдання

en: Component filter
uk: Фільтр компоненти

en: execute
uk: виконати

en: This form allows you to manually trigger the execution of the @plugin "%label". If this component requires any parameters, input the suiting execution arguments below.
uk: Ця форма дозволяє вручну запустити виконання @plugin "%label". Якщо компонент вимагає яких-небудь параметрів, введіть необхідні аргументи виконання нижче

en: Component %label has been executed.
uk: Компонент %label було успішно виконано.

en: Component %label evaluated to %result.
uk: Компонент %label виконано з результатом %result.

en: Entity: ID
uk: Сутність: ID

en: Creates an entity context from an entity ID argument.
uk: Створює контекст сутності з аргументу ID сутності.

en: Creates @entity context from an ID argument.
uk: Створює контекст @entity з аргументу ID.

en: Custom blocks
uk: Власні блоки

en: Entity field
uk: Поле сутності

en: Field on the referenced entity.
uk: Поле на сутності за посиланням.

en: Formatter Styles
uk: Стилі форматерів

en: Select a formatter
uk: Оберіть форматер

en: "@s" @field
uk: "@s" - @field

en: Entity object.
uk: Об’єкт сутності.

en: Enter the ID of an entity for this context.
uk: Введіть ідентифікатор сутності для цього контексту.

en: Creates @entity context from an entity ID.
uk: Створює контекст @entity з ID сутності.

en: Enter the title or ID of a @entity entity
uk: Введіть заголовок або ідентифікатор сутності @entity.

en: Reset identifier to entity label
uk: Скидати ідентифікатор до мітки сутності

en: If checked, the identifier will be reset to the entity label of the selected entity.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до мітки обраної сутності.

en: You must select an entity.
uk: Необхідно обрати сутність.

en: Invalid entity selected.
uk: Обрано неприпустиму сутність.

en: Creates an entity context from a foreign key on a field.
uk: Створює контекст сутності з зовнішнього ключа на полі.

en: Access the views administration pages.
uk: Доступ до сторінок адміністрування видів.

en: Bypass access control when accessing views.
uk: Пропуск керування доступом при зверненні до видів.

en: Add new view
uk: Додати новий вид

en: - Basic validation -
uk: - Проста перевірка -

en: HTML element
uk: HTML-теґи

en: Label HTML element
uk: HTML-теґ мітки

en: Place a colon after the label
uk: Ставити після мітки двокрапку

en: Wrapper HTML element
uk: HTML-теґ обгортки

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: Add default classes
uk: Додати усталені класи

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
uk: Вирізнити поле, мітку поля та його вміст за допомогою стандартних класів модуля Види.

en: Use absolute path
uk: Використовувати абсолютний шлях

en: Rel Text
uk: Текст Rel

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
uk: Додавання атрибуту Rel для використання в lightbox2 чи інших javascript-утилітах.

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
uk: <p>Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.
    Якщо потрібні символи [' та ']' , використовуйте їх html коди '%5B' чи '%5D', інакше вони будуть замінені пробілами.</p>

en: Preserve certain tags
uk: Залишати певні теґи

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
uk: Список теґів, що будуть залишені під час вилучення. Наприклад, &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; залишить усі теґи p та br.

en: Enter mathematical expressions such as 2 + 2 or sqrt(5). You my assign variables and create mathematical functions and evaluate them. Use the ; to separate these. For example: f(x) = x + 2; f(2).
uk: Введіть математичний вираз, наприклад 2 + 2 або sqrt(5). Можна присвоювати змінні, створювати математичні функції і здійснювати їх розрахунок. Відокремлювати їх за допомогою ";". Наприклад: f(x) = x + 2; f(2).

en: Format plural
uk: Формат множини

en: If checked, special handling will be used for plurality.
uk: Якщо позначено, до множини буде застосована особлива обробка.

en: Singular form
uk: Форма однини

en: Text to use for the singular form.
uk: Текст, що використовуватиметься у формі однини.

en: Plural form
uk: Форма множини

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
uk: Текст, що використовуватиметься у формі множини, @count буде замінене значенням.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
uk: Зміщення від поточного часу як-от "!example1" або "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва цього виду. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Weight for @display
uk: Вага для @display

en: Translation method
uk: Спосіб перекладу

en: Select a translation method to use for Views data like header, footer, and empty text.
uk: Оберіть спосіб перекладу даних модуля Види на кшталт верхнього і нижнього колонтитулу та порожнього тексту.

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
uk: Цей заголовок буде відображений на сторінці редагування видів замість базового. Це стане в нагоді якщо є два однакових елементи сайту.

en: Do not pass admin strings for translation.
uk: Не передавати адміністративні текстові рядки на переклад.

en: Use Drupal core t() function. Not recommended, as it doesn't support updates to existing strings.
uk: Використання функції t() ядра Drupal. Не бажано, оскільки при цьому не підтримуються оновлення наявних рядків.

en: If you need to translate Views labels into other languages, consider installing the <a href="!path">Internationalization</a> package's Views translation module.
uk: Якщо необхідно перекладати мітки модуля Види на інші мови, встановіть пакунок <a href="!path">Internationalization</a> з модуля Views translation (Переклад видів) .

en: Feed Item ID
uk: ID елементу потоку

en: The unique ID of the aggregator item.
uk: Унікальний ідентифікатор елементу агрегатора.

en: The guid of the original imported item.
uk: Guid оригінального імпортованого елементу.

en: Date and time of when the comment was created.
uk: Дата та час створення коментаря.

en: Date and time of when the comment was last updated.
uk: Дата та час, коли коментар був змінений востаннє.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
uk: Схвалено коментар (чи він все ще в черзі на модерацію).

en: Approved comment
uk: Схвалений коментар

en: Last comment CID
uk: CID останнього коментаря

en: Display the last comment of a node
uk: Відображує останній коментар матеріалу

en: Last Comment
uk: Останній коментар

en: The last comment of a node.
uk: Останній коментар матеріалу.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
uk: Деякі ролі мають дозвіл на доступ до матеріалу, але відображення %display керування доступом не має.

en: The extension of the file.
uk: Розширення файла.

en: File Usage
uk: Використання файла

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
uk: Файл, що пов'язаний з цим матеріалом, зазвичай через те, що він є в полі цього матеріалу.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
uk: Користувач, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього користувача.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
uk: Файл, що пов'язаний з цим користувачем, зазвичай через те, що він є в полі цього користувача.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
uk: Коментар, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього коментаря.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
uk: Файл, що пов'язаний з цим коментарем, зазвичай через те, що він є в полі цього коментаря.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
uk: Термін таксономії, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього терміна таксономії.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
uk: Файл, що пов'язаний з цим терміном таксономії, зазвичай через те, що він є в полі цього терміна таксономії.

en: Taxonomy Vocabulary
uk: Словник таксономії

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
uk: Словник таксономії, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього словника таксономії.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
uk: Файл, що пов'язаний з цим словником таксономіх, зазвичай через те, що він є в полі цього словника таксономії.

en: The module managing this file relationship.
uk: Модуль, що керує зв'язком з цим файлом.

en: The type of entity that is related to the file.
uk: Тип сутності, що пов'язаний з цим файлом.

en: The number of times the file is used by this entity.
uk: Кількість використань файла цією сутністю.

en: Machine-Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
uk: Машинна назва словника, до якого належить термін. Це буде словник якого завгодно терміна у полі "Таксономія: Термін" і в такий же спосіб будуть створюватися дублікати.

en: term from !field_name
uk: термін з поля !field_name

en: Math expression
uk: Математичний вираз

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
uk: Розрахунок результату математичного виразу і його показ.

en: Use destination
uk: Використовувати місце призначення

en: Add destination to the link
uk: Додавати до посилання місце призначення

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
uk: Показувати це посилання на коментар у вигляді стандартних анонсів матеріалу, а не у повному вигляді.

en: Click sort column
uk: Стовпчик з впорядкування за клацанням

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
uk: Використовується стилем: Таблиця для визначення стовпчика впорядкування поля клацанням по ній. Базовий варіант зазвичай найкращий.

en: Group column
uk: Стовпчик групування

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
uk: Виберіть стовпчик цього поля для використання функції групування вибраної вище.

en: Group columns (additional)
uk: Стовпчики групування (додаткові)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
uk: Оберіть будь-які додаткові стовпчики цього поля для додавання в запит і групування за ними.

en: Display download path instead of file storage URI
uk: Показувати шлях завантаження замість URI збереження файла.

en: This will provide the full download URL rather than the internal filestream address.
uk: При цьому швидше за все надається повна URL-адреса завантаження, а не внутрішня адреса файлового потоку.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Машинна назва словника, до якого належить термін.

en: Display error message
uk: Показувати повідомлення про помилку

en: Term name converted to Term ID
uk: Назва терміна перетворена в ідентифікатор терміна

en: No comment
uk: Без коментарів

en: Comment or document this display.
uk: Коментування чи документування цього відображення.

en: Query settings
uk: Налаштування запиту

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
uk: Дозволити встановлення деяких розширених налаштувань для плаґіну запиту

en: The name and the description of this display
uk: Назва та опис цього відображення

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
uk: Ця назва буде показана лише в адміністративному інтерфейсі виду.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
uk: Цей опис буде показаний лише в адміністративному інтерфейсі виду.

en: This display's comments
uk: Коментарі про це відображення

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
uk: Це значення буде показане і використане лише в інтерфейсі видів і може бути застосоване для документування цього відображення. Його можна використати для збереження приміток щодо конфігурації і роботи даного відображення для інших або майбутніх розробників сайту.

en: Query options
uk: Опції запиту

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
uk: Назва відображення має містити лише літери, числа та підкреслення.

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення сторінковості від батьківського відображення, до якого воно приєднано?

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
uk: Чи має це відображення відтворювати значення сторінкового навіґатора? Має значення лише при наслідуванні налаштувань навіґатора.

en: This will appear as the name of this block in administer >> structure >> blocks.
uk: З’являтиметься у вигляді назви цього блоку в Адміністрування >> Структура >> Блоки.

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
uk: Текст, який відображається замість результатів, поки користувач не вибрав і не застосував розкритий фільтр.

en: Include all items option
uk: Додавати опцію для вибору усіх елементів

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
uk: Якщо позначено, до варіантів кількості елементів на сторінку буде додано пункт для показу всіх елементів.

en: All items label
uk: Мітка для всіх елементів

en: Which label will be used to display all items
uk: Мітка, що буде використовуватися для показу всіх елементів

en: Disable SQL rewriting
uk: Вимкнути перезапис SQL

en: WARNING: Disabling SQL rewriting means that node access security is disabled. This may allow users to see data they should not be able to see if your view is misconfigured. Please use this option only if you understand and accept this security risk.
uk: УВАГА: Вимкнення перезапису SQL означає вимкнення перевірки доступу до матеріалу. Це може дозволити користувачам за неналежного налаштування виду бачити дані, які вони не повинні бачити. Застосовуйте цю опцію лише якщо ви розумієте і приймаєте цей ризик для безпеки.

en: Use Slave Server
uk: Використовувати керований (slave) сервер

en: This will make the query attempt to connect to a slave server if available.  If no slave server is defined or available, it will fall back to the default server.
uk: При цьому буде здійснюватися запит на спробу під'єднання до керованого сервера, якщо такий існує. Якщо керованого сервера не визначено або не існує, запит повернеться на стандартний сервер.

en: Field Language
uk: Мова поля

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
uk: Усі поля, які підтримують переклади будуть відображатися у вказаній мові.

en: The class to provide on each row.
uk: Клас кожного рядка.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
uk: Можна використовувати замінники для усіх полів як це показано в розділі "Шаблони заміни", що використовується у розділі "Перезаписати вивід цього поля".

en: Table summary
uk: Короткий опис таблиці

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
uk: Це значення буде внесено в атрибут summary HTML теґу table цієї таблиці. Вкажіть його для кращого індексування сайту.

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
uk: Якщо позначено, даний шлях буде відображатись як початковий варіант в меню переходу, якщо це можливо.

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
uk: Клас обгортки, за межами списку.

en: List class
uk: Клас списку

en: The class to provide on the list element itself.
uk: Клас самого елементу списку.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
uk: Вкажіть базовий шлях в цьому короткому резюме
            тобто http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Не додавайте похилу риску на початку і в кінці. Якщо це значення
            порожнє, види будуть використовувати знайдений шлях як базовий,
            у відображеннях сторінок, або / , якщо шлях не можливо знайти.

en: Shifts the site output down by approximately 20 pixels from the top of the viewport. If disabled, absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
uk: Зсув сторінки сайту вниз приблизно на 20 пікселів від верхньої межі вікна перегляду. Якщо вимкнуто, елементи сторінки з абсолютним або фіксованим позіціонуванням можуть бути перекриті адміністративним меню.

en: Displays the administration menu always at the top of the browser viewport (even when scrolling the page).
uk: Завжди відображати адміністративне меню у верхній частині вікна перегляду (навіть при прокручуванні сторінки)

en: In some browsers, this setting may result in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues.
uk: В деяких браузерах це налаштування може привести до спотворення сторінки, зникнення курсору, появі недоступних елементів у формах тощо.

en: Collapse module groups on the <a href="!modules-url">%modules</a> page
uk: Згортати групи модулів на сторінці <a href="!modules-url">%modules</a>

en: Collapse module groups on the <a href="@permissions-url">%permissions</a> page
uk: Згортати групи модулів на сторінці <a href="@permissions-url">%permissions</a>

en: Moves the tabs on all pages into the administration menu. Only possible for themes using the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code>.
uk: Всі вкладки на сторінках переносяться в меню адміністрування. Можливо лише для тем оформлення, в яких використані CSS-класи <code>tabs primary</code> та <code>tabs secondary</code>.

en: The selected modules will not be disabled when the link %disable-developer-modules below the icon in the menu is invoked.
uk: Вибрані модулі не будуть відключені при виборі посилання %disable-developer-modules під іконкою в меню.

en: Access administration menu
uk: Доступ до меню адміністрування

en: Display the administration menu at the top of each page.
uk: Показувати меню адміністрування в верхній частині кожної сторінки.

en: Flush caches
uk: Очищення кешів

en: Access links to flush caches in the administration menu.
uk: Доступ до посилань, що скидають кеші, в меню адміністрування.

en: Display Drupal links
uk: Відображення посилань Друпалу

en: Provide Drupal.org links in the administration menu.
uk: Додати в меню адміністрування посилання на Drupal.org.

en: Administration tools.
uk: Інструменти адміністрування.

en: Rebuild system links
uk: Перебудувати системні зв'язки

en: System links derived from menu router paths have been rebuilt.
uk: Системні посилання, отримані з меню шляхів маршрутизації перебудовано.

en: Administration Development tools
uk: Адміністрування інструментів розробника

en: Administration and debugging functionality for developers and site builders.
uk: Адміністрування і функціонал налагодження для розробників та веб-майстрів.

en: Configurable blocks titles and content.
uk: Налаштовувані заголовки та вміст блоків.

en: Block languages
uk: Мови блоку

en: Enables language selector for blocks and optional block translation.
uk: Вмикає вибирач мови для блоків і необов’язковий переклад блоку.

en: Configurable fields descriptions, defaults, options, etc.
uk: Доступні для налаштувань описи полів, умовчання, опції тощо.

en: Default translated
uk: Перекладено за замовчуванням

en: Field translation
uk: Переклад поля

en: Translate field properties
uk: Властивості перекладу поля

en: Translatable menu items: title and description.
uk: Доступні для перекладу пункти меню: заголовок і опис.

en: Provides some extended multilingual options for nodes.
uk: Надає деякі розширені параметри багатомовності матеріалів.

en: Content type names, descriptions, help texts.
uk: Назви типів матеріалів, описи, тексти довідки.

en: Extended node options for multilingual content
uk: Розширені параметри для багатомовного матеріалу

en: Multilingual select
uk: Багатомовний вибір

en: API module for multilingual content selection
uk: API модуля для вибору багатомовних матеріалів

en: Performing cleanup for text group %textgroup, deleting @count left over strings.
uk: Виконання очищення для текстової групи %textgroup, Видалено @count рядків, що залишилися.

en: This string will be localizable. You can translate it using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
uk: Цей рядок буде локалізованим. Ви можете перекласти його за допомогою <a href="@translate-interface">інтерфейсу перекладу</a>.

en: Refresh user defined strings.
uk: Перечитати рядки, що визначені користувачем

en: Vocabulary titles and term names for localizable vocabularies.
uk: Назви словників та термінів для словників, доступних для локалізації.

en: Tokens related to the current date and time.
uk: Замінники, пов'язані з поточною датою та часом.

en: The URL of the @entity.
uk: URL-адреса @entity.

en: The content type of the node.
uk: Тип цього матеріалу.

en: Tokens related to content types.
uk: Замінники, пов'язані з типами матеріалів.

en: The name of the content type.
uk: Назва типу матеріалів.

en: The unique machine-readable name of the content type.
uk: Унікальна машинна назва типу матеріалів.

en: The optional description of the content type.
uk: Необов'язковий опис типу матеріалів.

en: The number of nodes belonging to the content type.
uk: Кількість матеріалів належних до цього типу.

en: The URL of the content type's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування типу матеріалів.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування термінів таксономії.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
uk: Унікальне машинне ім'я словника.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування словника.

en: The picture of the user.
uk: Зображення користувача.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
uk: Визначений аргумент поточної сторінки (наприклад 'arg:1' на сторінці  'node/1' вертає '1').

en: Tokens related to URLs.
uk: Замінники, пов'язані з адресами URL.

en: Relative URL
uk: Відносна URL-адреса

en: The relative URL.
uk: Відносна URL-адреса

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL

en: The absolute URL.
uk: Абсолютна URL-адреса.

en: Tokens related to menus.
uk: Замінники, пов'язані з меню.

en: The unique machine-readable name of the menu.
uk: Унікальне машинне ім'я меню.

en: The optional description of the menu.
uk: Необов'язковий опис меню.

en: Menu link count
uk: Кількість посилань меню

en: The number of menu links belonging to the menu.
uk: Кількість посилань наявних в меню.

en: The URL of the menu's edit page.
uk: Адреса URL сторінки редагування меню.

en: The menu of the menu link.
uk: Меню належне посиланню меню.

en: The URL of the menu link's edit page.
uk: Адреса URL сторінки редагування посилань меню.

en: @category @type field.
uk: Поле @category @type.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
uk[0]: %element-title не може містити жодного замінника.
uk[1]: %element-title має містити принаймні @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити принаймні @count замінників.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
uk[0]: %element-title має містити лише один замінник.
uk[1]: %element-title має містити не більше ніж @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити не більше ніж @count замінників.

en: Content paths
uk: Шляхи матеріалів

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (застосовується до всіх типів, для яких шаблони не визначені)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху для всіх типів матеріалу @node_type (застосовується до всіх типів матеріалу @node_type, для яких шаблони не визначені)

en: Approve link
uk: Посилання на схвалення

en: Content access
uk: Доступ до матеріалу

[ctx: datetime]
en: All day
uk: Весь день

[ctx: datetime]
en: Year
uk: Рік

[ctx: datetime]
en: Month
uk: Місяць

[ctx: datetime]
en: Week
uk: Тиждень

[ctx: datetime]
en: Day
uk: День

en: Display:
uk: Показ:

en: Multiple values:
uk: Множинні значення:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
uk: Зазначити кількість відображуваних значень, або залишити порожнім, щоб відобразити всі значення.

en: starting from @isodate
uk: починаючи з @isodate

en: ending with @isodate
uk: завершуючи @isodate

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
uk: Зазначити початкову та/або кінцеву дату в форматі YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, або залишити порожнім для всіх можливих дат.

en: Repeat rule:
uk: Правило повтору:

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
uk: Скільки одиниць часу потрібно показувати в рядку 'час тому'.

en: Show @count value(s) starting with @date1, ending with @date2
uk: Відображати @count значень(ня) починаючи з @date1, закінчуючи @date2

en: earliest
uk: найраніші

en: latest
uk: найпізніші

en: Show repeat rule
uk: Показувати правило повтору

en: Display time ago, showing @interval units.
uk: Відображати час тому, показуючи одиниці @interval

en: View Repeating Dates
uk: Переглядати Повторювані дати

en: The duration of the time period given by the dates.
uk: Тривалість періоду часу, що надається датами.

[ctx: datetime]
en: Hour
uk: Година

[ctx: datetime]
en: Minute
uk: Хвилина

[ctx: datetime]
en: Second
uk: Секунда

en: The year is invalid.
uk: Неприпустимий рік

en: The month is invalid.
uk: Неприпустимий місяць

en: The day is invalid.
uk: Неприпустимий день

en: The hour is invalid.
uk: Неприпустима година.

en: The minute is invalid.
uk: Неприпустима хвилина

en: The second is invalid.
uk: Неприпустима секунда

[ctx: ampm]
en: am
uk: ранку

[ctx: ampm]
en: pm
uk: вечора

[ctx: date_order]
en: First
uk: Перший

[ctx: date_order]
en: Second
uk: Другий

[ctx: date_order]
en: Third
uk: Третій

[ctx: date_order]
en: Fourth
uk: Четвертий

[ctx: date_order]
en: Fifth
uk: П’ятий

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
uk: Останній

[ctx: date_order_reverse]
en: Next to last
uk: Передостанній

[ctx: date_order_reverse]
en: Third from last
uk: Третій з кінця

[ctx: date_order_reverse]
en: Fourth from last
uk: Четвертий з кінця

[ctx: date_order_reverse]
en: Fifth from last
uk: П’ятий з кінця

[ctx: date_nav]
en: Prev
uk: Попер

[ctx: date_nav]
en: Next
uk: Наст

en: Configure the Date Popup settings.
uk: Налашуйте параметри модуля Спливна дата

en: Add exception
uk: Додати виняток

en: Add addition
uk: Додати доповнення

[ctx: date_order]
en: Every
uk: Кожний

[ctx: day_name]
en: Sunday
uk: Неділя

[ctx: day_name]
en: Monday
uk: Понеділок

[ctx: day_name]
en: Tuesday
uk: Вівторок

[ctx: day_name]
en: Wednesday
uk: Середа

[ctx: day_name]
en: Thursday
uk: Четвер

[ctx: day_name]
en: Friday
uk: П'ятниця

[ctx: day_name]
en: Saturday
uk: Субота

en: This operation does not yet work for the Drupal 7 version.
uk: Ця операція поки не працює в Друпал версії 7.

en: Range of allowed years, oldest to newest. '-1:+1 means oldest date is one year back, newest is one year forward from current year.
uk: Період дозволених років, від початкового до кінцевого. "-1:+1" означає, що початкова дата на один рік раніше, кінцева - на один рік пізніше поточного року.

en: Your content type @name has been created.
uk: Тип матеріалів @name були успішно створені.

en: Your date field @name has been created.
uk: Поле дати @name було успішно створено.

en: Administer date tools
uk: Адміністрування інструментів дати

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and related calendar.
uk: Дати та календарі іноді досить складно налаштувати. Майстер !date_wizard полегшує створення простого типу матеріалу Дата з зв'язаним календарем.

en: Easy creation of date content types and calendars.
uk: Легке створення типу матеріалу Дата та календарів

en: Date Views
uk: Види дати

en: Views integration for date fields and date functionality.
uk: Інтегрування видів у поля дати і функціонал дат.

en: Filter any Views !base_table date field by a date argument, using any common ISO date/period format (i.e. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, etc).
uk: Фільтрує всі поля дати !base_table з видів за аргументом дати, що використовує будь-яку дату/період у форматі ISO (тобто YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D тощо).

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010' . When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)' .
uk: Введіть дозволений мінімальний та максимальний рік періоду для цього аргументу або у форматі відступу -X:+X від поточного року, наприклад, "-3:+3", або у форматі абсолютних мінімального та максимального років, наприклад  "2005:2010". Якщо аргумент не входить у вказаний період, буде повернуто "Сторінку не знайдено (404)"

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
uk: Метод обробки декількох полів дати у одному запиті. Повертає елементи, що відповідають одному з полів дати (date = field_1 АБО field_2), чи лише ті, які відповідають усім обраним полям дати (date = field_1 ТА field_2).

en: Forum containers
uk: Контейнери форумів

en: Meta name
uk: Мета-назва

en: Meta name (defaults to the field name)
uk: Мета тип (за замовчуванням ім'я поля)

en: Allows version dependent and shared usage of external libraries.
uk: Дозволяє залежне від версій і спільне використання зовнішніх бібліотек.

en: 5 minute
uk: 5 хвилин

en: 15 minute
uk: 15 хвилин

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити XML-мапу сайту?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
uk: Ви дійсно бажаєте оновити XML-мапу сайту?

en: The sitemaps were not successfully regenerated.
uk: Мапи сайту не були відновлені.

en: The sitemap links were rebuilt.
uk: Посилання мапи сайту були оновлені.

en: The sitemap links were not successfully rebuilt.
uk: Посилання мапи сайту не були оновлені.

en: Finished XML sitemap generation in @elapsed. Memory usage: @memory-peak.
uk: Створення XML-мапи сайту завершено за @elapsed. Використано пам’яті: @memory-peak.

en: The front page path can be changed in the <a href="@url-frontpage">site information configuration</a>.
uk: Шлях головної сторінки може бути змінений у <a href="@url-frontpage">конфігурації інформації про сайт</a>.

en: XML sitemap settings for the @bundle-label %bundle have been saved.
uk: Налаштування XML-мапи сайту для  @bundle-label %bundle були успішно збережені.

en: Configure your site's XML sitemaps to help search engines find and index pages on your site.
uk: Налаштуйте XML-мапу сайту для полегшення виявлення та індексування сторінок сайту пошуковими системами.

en: Edit XML sitemap
uk: Редагувати XML-мапу сайту

en: Delete XML sitemap
uk: Видалити XML-мапу сайту

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
uk: Каталогу %directory не знайденo або він закритий для запису сервером. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@docpage">@docpage</a>.

en: The following directories were not found or are not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information. !directories
uk: Наступні каталоги не знайдені або вони закриті для запису сервером. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@docpage">@docpage</a>.

en: Delete custom link
uk: Видалити власне посилання

en: The following search engines have deprecated their XML sitemap ping services and have been disabled: !list.
uk: Наступні пошукові системи відмовились від використання служб опитування XML-мапи сайту і були вимкнені: !list.

en: XML sitemap modal UI
uk: XML-мапа сайту - модальний інтерфейс

en: Provides an AJAX modal UI for common XML sitemap tasks.
uk: Забезпечує модальний інтерфейс AJAX для більшості завдань XML-мапи сайту

en: In order to list user profile links in the sitemap, the anonymous user must have the <a href="@perm-link"><em>View user profiles</em> permission</a>.
uk: Аби перелічити на мапі сайту посилання на профілі користувачів, анонімний користувач повинен мати повноваження <a href="@perm-link"><em>Перегляд профілів користувачів</em> </a>.

en: Content revisions
uk: Редакції матеріалу

en: Languages for content
uk: Мови матеріалу

en: Enabled languages only.
uk: Лише увімкнені мови.

en: All defined languages will be allowed.
uk: Будуть доступні усі визначені мови.

en: Determines which languages will be allowed for content creation.
uk: Визначення мов, доступних при створенні матеріалів.

en: Mixed options for multilingual sites.
uk: Змішані параметри для багатомовних сайтів

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
uk: Якщо не вибрано жодної мови, блок відображатиметься незалежно від мови.

en: Not translatable
uk: Не перекладається

en: Restricted to certain languages
uk: Обмежено певними мовами

en: Administer content translations
uk: Адміністрування перекладів матеріалів

en: Add or remove existing content to translation sets.
uk: Додати або видалити наявні матеріали у наборах перекладів.

en: The path translation has been saved.
uk: Шлях перекладу було збережено.

en: Path translation.
uk: Шлях перекладу.

en: Add path translation
uk: Додати шлях перекладу

en: Edit path translation
uk: Редагувати шлях перекладу

en: Path translation
uk: Шлях перекладу

en: Define translations for generic paths
uk: Визначити переклади для стандартних шляхів

en: Content to filter by language
uk: Матеріали, фільтровані за мовою

en: Translatable text formats
uk: Доступні для перекладу текстові формати

en: The string %location for textgroup %textgroup is not allowed for translation because of its text format.
uk: Рядок %location для текстової групи %textgroup недозволено для перекладу через його текстовий формат.

en: <strong>Important:</strong> To configure which text formats are safe for translation, visit the <a href="@configure-strings">configure strings</a> page before refreshing your strings.
uk: <strong>Важливо:</strong> Щоб налаштувати, які текстові формати є безпечними для перекладу, відвідайте сторінку <a href="@configure-strings">налаштування рядків</a> перед перечитуванням рядків.

en: When translating user defined strings that have a text format associated, translators will be able to edit the text before it is filtered which may be a security risk for some filters. An obvious example is when using the PHP filter but other filters may also be dangerous.
uk: При перекладі заданих користувачем рядків, з якими пов'язаний будь-який формат введення, перекладачі можуть редагувати текст перш, ніж він пройде через фільтр, що може становити загрозу безпеці для деяких фільтрів. Очевидним прикладом є використання фільтра PHP, але й інші фільтри також можуть бути небезпечні.

en: As a general rule <strong>do not allow any filtered text to be translated unless the translators already have access to that text format</strong>. However if you are doing all your translations through this site's translation UI or the Localization client, and never importing translations for other textgroups than <i>default</i>, filter access will be checked for translators on every translation page.
uk: Загальним правилом є <strong>не допускати до перекладу будь-який текст з приєднаним форматом введення, за винятком випадку, коли перекладачі вже мають доступ до цього формату введення</strong>. Однак, якщо ви робите все перекази через користувацький інтерфейс цього сайту або модуля Клієнт локалізації (Localization client), і ніколи не імпортуєте перекладів для інших текстових груп, окрім <i>default</i>, доступ до фільтру буде перевірятися для перекладачів на кожній сторінці для перекладу.

en: <strong>Important:</strong> After disallowing some text format, use the <a href="@refresh-strings">refresh strings</a> page so forbidden strings are deleted and not allowed anymore for translators.
uk: <strong>Важливо:</strong> Після заборони будь-якого формату введення, відвідайте сторінку <a href="@refresh-strings">перечитати рядки</a>. Так заборонені рядки будуть видалені і більше не будуть доступні для перекладачів.

en: After updating your text formats do not forget to review the list of formats allowed for string translations on the <a href="@configure-strings">configure translatable strings</a> page.
uk: Після оновлення текстових форматів не забудьте перевірити список форматів, дозволених для перекладів рядків на сторінці <a href="@configure-strings">налаштування доступних для перекладу рядків</a>.

en: This string uses the %name text format. You are not allowed to translate or edit texts with this format.
uk: Цей рядок використовує формат вводу %name. Вам не дозволено перекладати або редагувати тексти з цим форматом.

en: Text format: @name
uk: Текстовий формат: @name

en: You are not allowed to translate or edit texts with this text format.
uk: Вам не дозволено перекладати або редагувати тексти у цім форматі введення.

en: Options for user defined strings.
uk: Параметри для визначених користувачем рядків.

en: Set the translated parent for each translation if possible.
uk: Задати перекладеного батька для кожного перекладу, якщо це можливо.

en: Create also new revision for translations
uk: Створювати для перекладів також нову редакцію

en: Standard node fields
uk: Стандартні поля матеріалів

en: Configurable fields
uk: Налаштовувані поля

en: Select variables to be translated
uk: Виберіть змінні для перекладу

en: Multilingual variables, main variable names.
uk: Багатомовні змінних, основні імена змінних.

en: Multilingual variables, real variable names.
uk: Багатомовні змінні, реальні імена змінних.

en: Configure multilingual variables.
uk: Налаштувати багатомовні змінні.

en: Multilingual variables that switch language depending on page language.
uk: Багатомовні змінні, які перемикають свою мову в залежності від мови сторінки.

en: %time hence
uk: %time віднині

en: Unable to parse the pasted export.
uk: Неможливо проаналізувати вставлений експорт.

en: Export misses plugin information.
uk: Для експорта відсутня інформація про плаґін.

en: Missing the required module %module.
uk: Відсутній необхідний модуль %module.

en: Entity is of type
uk: Сутність належить типу

en: The entity type to check for.
uk: Тип сутності для перевірки.

en: list of @type_label items
uk: список з елементів @type_label

en: Force the redirect even if another destination parameter is present. Per default Drupal would redirect to the path given as destination parameter, in case it is set. Usually the destination parameter is set by appending it to the URL, e.g. !example_url
uk: Примушувати до перенаправлення навіть якщо присутній інший параметр місця призначення. За промовчанням Друпал буде перенаправляти на шлях, вказаний як параметр місця призначення, якщо він заданий.  Зазвичай параметр місця призначення додається до URL-адреси, наприклад !example_url

en: There are no active rules. <a href="!url">Add new rule</a>.
uk: Активні правила відсутні. <a href="!url">Додати нове правило</a>.

en: There are no inactive rules.
uk: Неактивні правила відсутні.

en: Import rule
uk: Імпорт правила

en: Import component
uk: Імпорт компонента

en: Machine name:
uk: Машинна назва:

en: Paste an exported Rules configuration here.
uk: Вставте сюди експортовану конфігурацію модуля Правила.

en: If checked, any existing configuration with the same identifier will be replaced by the import.
uk: Якщо позначено, будь-яка наявна конфігурація з таким самим ідентифікатором буде перезаписана імпортованою.

en: Import of @entity %label failed, a @entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
uk: Невдалий імпорт @entity %label, @entity з таким самим машинним іменем вже існує. Для заміни позначте опцію "Перезаписати"

en: Integrity check for the imported configuratoin failed. Error message: %message.
uk: Невдала перевірка цілісності імпортованої конфігурації. Повідомлення про помилку: %message.

en: You have insufficient access permissions for importing this Rules configuration.
uk: Ви не маєте достатніх повноважень для імпортування цієї конфігурації правил.

en: Imported @entity %label.
uk: Імпортовано @entity %label.

en: Order rules that react on the same event. Rules with a higher weight are evaluated after rules with less weight.
uk: Впорядкуйте правила, що реагують на одну й ту саму подію. Правила з більшою вагою виконуються після правил з меншою вагою.

en: Create Feature
uk: Створити властивість

en: Language selection
uk: Вибір мови

en: Optional descriptive name for this set.
uk: Необов'язкова описова назва для цього набору.

en: There are no path translations to save.
uk: Немає шляхів перекладів для збереження

en: Enable for specific pages
uk: Увімкнути для певних сторінок

en: Select nodes by language
uk: Обирати матеріали за мовою

en: Select taxonomy terms by language
uk: Обирати терміни таксономії за мовою

en: Enable always for block content though it may be disabled for the page
uk: Завжди вмикати для вмісту блоків, але може бути вимкнене на сторінці

en: Updated @count string names from %oldname to %newname.
uk: Оновлено назв рядків з %oldname до %newname - @count.

en: Enable translation for language
uk: Увімкнути переклад для мови

en: Debug string translation
uk: Відлагодити переклад рядка

en: Synchronize fields for node type.
uk: Синхронізувати поля для типу матеріалу.

en: There are no translations to be saved.
uk: Переклади для збереження відсутні.

en: Name (localized)
uk: Назва (локалізована)

en: Description (localized)
uk: Опис (локалізований)

en: Vocabulary (localized)
uk: Словник (локалізований)

en: Parent term (localized)
uk: Батьківський термін (локалізований)

en: Link (localized)
uk: Посилання (локалізоване)

en: Plain text (localized)
uk: Простий текст (локалізований)

en: Translation set
uk: Набір перекладів

en: Translation sets
uk: Набори перекладів

en: Translation sets overview.
uk: Огляд наборів перекладів.

en: Overview of existing translation sets.
uk: Огляд наявних наборів перекладів.

en: Simple translation sets API for generic objects
uk: Простий API наборів перекладів для звичайних об'єктів

en: Multilingual forum
uk: Багатомовний форум

en: Enables multilingual forum, translates names and containers.
uk: Вмикає багатомовний форум, перекладає назви і контейнери.

en: Enter items that will be considered as translations of each other.
uk: Введіть пункти, що будуть вважатися перекладами один одного.

en: The item translation has been saved.
uk: Переклад пункту було збережено.

en: The item translation has been deleted.
uk: Переклад пункту було видалено.

en: This item belongs to a multilingual menu. You can set a language for it.
uk: Цей пункт належить до багатомовного меню. Можна встановити для нього мову.

en: Translation redirect
uk: Переспрямування перекладів

en: Skip tags
uk: Пропускати теґи

en: Skip queries with these tags. Enter a list of tags separated by commas.
uk: Пропускати запити з цими теґами. Введіть перелік теґів, розділений комами.

en: No translation sets available.
uk: Набори перекладів відсутні.

en: No translations
uk: Переклади відсутні.

en: Extended language options
uk: Розширені параметри мови

en: Redirect to translated page when available. SEO for multilingual sites.
uk: Переспрямувати на перекладену сторінку за наявності. SEO для багатомовних сайтів.

en: Completed.
uk: Завершено.

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
uk: Налаштування, котрі стосуються вигляду вкладок на сторінці модулів.

en: Number of enabled modules
uk: Кількість увімкнених модулів

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
uk: Показувати кількість увімкнених модулів у активній вкладці поруч із загальною кількістю модулів.

en: Save dynamic positioning
uk: Зберегти динамічне позиціонування

en: !enabled of !total
uk: !enabled з !total

en: Divide module groups into tabbed list.
uk: Розподілити групи модулів по вкладкам.

en: Select date field(s) to filter.
uk: Оберіть поле/поля дати для фільтрації.

en: Underscore
uk: Підкреслення

en: Select the skin to use for this display.  Skins allow for easily swappable layouts of things like next/prev links and thumbnails.  Note that not all skins support all widgets, so a combination of skins and widgets may lead to unpredictable results in layout.
uk: Виберіть обкладинку, що використовуватиметься для цього відображення. Обкладинки дозволяють легко змінювати схему розташування таких елементів, як посилання наступного/попереднього слайдів та мініатюри. Зверніть увагу, що не всі обкладинки підтримуються віджетами, тому поєднання обкладинки і віджетів може призвести до непередбачуваних наслідків в схемі розташування.

en: Slideshow Type
uk: Тип слайд-шоу

en: !module options
uk: Параметри !module

en: !location Widgets
uk: Віджети !location

en: Should !name be rendered at the !location of the slides.
uk: Чи має !name відображатися !location слайдів.

en: Weight of the !name
uk: Вага !name

en: Determines in what order the !name appears.  A lower weight will cause the !name to be above higher weight items.
uk: Визначає послідовність відображення !name. Чим менше вага, тим вище !name розташовуватиметься над елементами з більшою вагою.

en: Style of the pager
uk: Стиль навіґатора

en: Controls Type
uk: Тип елементів керування

en: Style of the controls
uk: Стиль елементів керуванння

en: Provides a View style that displays rows as a jQuery slideshow.  This is an API and requires Views Slideshow Cycle or another module that supports the API.
uk: Забезпечує стиль видів, що відображує рядки у вигляді jQuery-слайд-шоу. Це API, і тому для нього є обов’язковим наявність модуля Views Slideshow Cycle або іншого модуля, що підтримує API.

en: Wait for all the slide images to load
uk: Чекати завантаження усіх зображень слайдів

en: If selected the slideshow will not start unless all the slide images are loaded.  This will fix some issues on IE7/IE8/Chrome/Opera.
uk: Якщо позначено, слайд-шоу не почнеться поки не завантажаться усі зображення слайдів. Дозволяє виправити деякі помилки в браузерах IE7/IE8/Chrome/Opera.

en: To use the advanced options you need to download json2.js. You can do this by clicking the download button at !url and extract json2.js to sites/all/libraries/json2
uk: Аби почати використовувати додаткові параметри необхідно завантажити файл json2.js. Для цього потрібно натиснути кнопку завантаження за адресою !url і розпакувати json2.js у каталог sites/all/libraries/json2

en: You can find a list of all the available options at !url.  If one of the options you add uses a function, example fxFn, then you need to only enter what goes inside the function call. The variables that are in the documentation on the jquery cycle site will be available to you.
uk: Перелік доступних опцій можна знайти на !url. Якщо одна з додаваних опцій використовує функцію, наприклад fxFn, тоді потрібно вводити лише те, що входить у виклик функції. Вам доступні змінні, що є у документації на сайті jquery cycle.

en: Advanced Option Value
uk: Значення додаткового параметру

en: It is important that you click the Update link when you make any changes to the options or those changes will not be saved when you save the form.
uk: Дуже важливо після зміни будь-яких параметрів натиснути посилання Оновити інакше зміни не будуть записані при збереженні форми.

en: Update Advanced Option
uk: Оновити додатковий параметр

en: Applied Options
uk: Застосовані параметри

en: There was no action specified.
uk: Не зазначено жодної дії.

en: An invalid integer was specified for slideNum.
uk: Для slideNum було зазначено хибне ціле число.

en: An invalid action "!action" was specified.
uk: Була зазначена хибна дія "!action".

en: Visuals for newly enabled and disabled modules
uk: Візуалізувати щойно увімкнені та вимкнені модулі

en: All Day
uk: Весь день

en: The language switcher will appear only after configuring <a href="!url">language detection</a>. You need to enable at least one method that alters URLs like <em>URL</em> or <em>Session</em>.
uk: Перемикач мови з'явиться лише після налаштування <a href="!url">визначення мови</a>. Також потрібно увімкнути принаймні один метод, що змінює URL-адреси, наприклад <em>URL-адреса</em> або <em>Сеанс</em>.

en: This menu item belongs to a node, so it will have the same language as the node and cannot be localized.
uk: Пункт меню належить до матеріалу, тому він буде мати таку мову матеріалу і не може бути локалізований.

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
uk: Будуть доступні, якщо ви увімкнете підтримку багатомовності в налаштуваннях публікації вище.

en: Select translations
uk: Оберіть переклади

en: Select existing terms or type new ones that will be created for each language.
uk: Оберіть наявні терміни або надрукуйте нові, котрі будуть створені для кожної з мов.

en: For localizable elements, to have all items available for translation visit the <a href="@locale-refresh">translation refresh</a> page.
uk: Для доступних для локалізації елементів, щоб всі елементи, були доступними для перекладу відвідайте сторінку <a href="@locale-refresh"> перечитати переклади</a>.

en: Predefined language. If set, it will apply to all items.
uk: Попередньо визначена мова. Якщо встановлено, то вона буде застосовуватися до всіх елементів.

en: Site Information
uk: Відомості про сайт

en: Use this page in an admin overlay.
uk: Використовувати цю сторінку в адміністративному накладанні.

en: Admin overlays are used in many places in Drupal 7 and administrative custom pages should probably utilize this feature.
uk: Адміністративні накладання використовуються у багатьох місцях Друпал 7 і власні адміністративні сторінки напевно також мають використовувати цей функціонал.

en: an unknown callback
uk: невідомий зворотній виклик

en: Page manager module is unable to enable taxonomy/term/%taxonomy_term because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях taxonomy/term/%taxonomy_term оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Entity: bundle
uk: Сутність: пакет

en: Control access by entity bundle.
uk: Керування доступом на основі пакету сутності.

en: @entity: Bundle
uk: @entity: Пакет

en: Control access by @entity entity bundle.
uk: Керування доступом на основі пакету сутності @entity.

en: Entity Bundle
uk: Пакет сутності

en: Only the checked entity bundles will be valid.
uk: Тільки позначені пакети сутності будуть дійсними.

en: @identifier is any bundle
uk: @identifier належить до будь-якого пакету

en: Field form: @widget_label
uk: Форма поля: @widget_label

en: Entity info.
uk: Інформацію про сутність.

en: "@s" @field form
uk: "@s" - форма поля @field

en: Whatever is placed here will appear in @identifier, to help theme node links displayed on the panel
uk: Все, що буде тут розміщене, з'явиться у @identifier, аби допомогти темізувати посилання матеріалу, що відображуються на панелі

en: Revision information.
uk: Інформація про редакцію.

en: View From Argument
uk: Вид з аргументу

en: Creates a view context from argument input settings.
uk: Створює контекст виду з налаштувань введення аргументу.

en: Information related to the current page request.
uk: Інформація, пов’язана з запитом поточної сторінки.

en: The internal Drupal path of the current page request.
uk: Внутрішній шлях Друпал для запиту поточної сторінки.

en: The full URL of the current page request.
uk: Повна URL-адреса запиту поточної сторінки.

en: Associated @label via the @label's @property.
uk: Пов’язана @label через властивість @property, що належить @label.

en: Add a new !plugin
uk: Додати новий плагін !plugin

en: The database tables for Rules 2.x have been created. The old tables from Rules 1.x are still available and contain your rules, which are not updated yet.
uk: Створено таблицю бази даних для Rules 2.x. Старі таблиці для Rules 1.x все ще доступні і містять правила, які ще не оновлені.

en: Export %name
uk: Експорт %name

en: For importing copy the content of the text area and paste it into the import page of the Rules admin UI. In case the export does not pass the integrity check during import, try using the save to database method instead and manually fix your configuration after conversion.
uk: Для імпортування скопіюйте вміст текстової області і вставте його на сторінці імпорту адміністративного інтерфейсу Правил. Якщо експорт не проходить перевірку цілісності під час імпорту, спробуйте використати метод збереження в базу даних і потім вручну виправити конфігурацію після перетворення.

en: This form allows you to convert rules or rule sets from Rules 1.x to Rules 2.x.
uk: Ця форма дозволяє перетворити правила або набори правил з Rules 1.x до Rules 2.x.

en: In order to convert a rule or rule set make sure you have all dependend modules installed and upgraded, i.e. modules which provide Rules integration that has been used in your rules or rule sets. In addition those modules may need to implement some Rules specific update hooks for the conversion to properly work.
uk: Для того щоб перетворити правила і набори правил впевніться, що всі залежні модулі встановлені та оновлені, в тому числі модулі, що забезпечують інтеграцію модуля Правила і використовувались в правилах і наборах правил. На додачу ті модулі можуть потребувати імплементації деяких особливих для модуля Правила процедур оновлення, щоб перетворення відбулося належним чином.

en: After conversion, the old rules and rule sets will stay in the database until you manually delete them. That way you can make sure the conversion has gone right before you delete the old rules and rule sets.
uk: Після перетворення усі старі правила і набори правил залишатимуться в базі даних, поки їх не буде видалено вручну. В такий спосіб можна буде впевнитися, що перетворення пройшло належним чином до видалення старих правил та наборів правил.

en: Once you have successfully converted your configuration, you can clean up your database and <a href="!url">delete</a> all Rules 1.x configurations.
uk: Після успішного перетворення конфігурації, можна почистити базу даних і <a href="!url">видалити</a> усі конфігурації Rules 1.x.

en: Convert configuration and export it.
uk: Перетворити конфігурацію і експортувати її.

en: Convert configuration and save it.
uk: Перетворити конфігурацію і зберегти її.

en: Converting %plugin %name...
uk: Перетворення %plugin %name...

en: rule set
uk: набір правил

en: Converted configurations have been saved to the database and will appear in the Rules administration interface.
uk: Перетворені конфігурації були збережені до бази даних і з’являться в адміністративному інтерфейсі Правил.

en: Are you sure you want to drop the Rules 1.x tables from the database?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити таблиці Rules 1.x з бази даних?

en: Are you sure you want to drop the Rules 1.x tables from the database? All Rules 1.x configurations will be deleted regardless whether they have been already converted.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити таблиці Rules 1.x з бази даних? Всі конфігурації Rules 1.x будуть видалені незалежно від того, чи були вони перетворені.

en: Rules 1.x configurations have been deleted.
uk: Конфігурації Rules 1.x були успішно видалені.

en: Warning: The node-access check option for the node creation action is not supported any more.
uk: Увага: Опція перевірки доступу до матеріалу для дії створення матеріалу більше не підтримується.

en: Warning: The 'immediate' option for the page redirect action has been dropped in Rules 2.x.
uk: Увага: Опція 'негайно' для дії перенаправлення сторінки з Rules 2.x була вилучена.

en: Warning: Directly upgrading the load user by name action is not supported.
uk: Увага: Безпосереднє оновлення дії завантаження користувача за іменем не підтримується.

en: Data value is empty
uk: Значення даних відсутнє

en: Data to check
uk: Дані для перевірки

en: The data to be checked to be empty, specified by using a data selector, e.g. "node:author:name".
uk: Дані для перевірки на відсутність, що вказуються за допомогою селектора даних, наприклад, "node:author:name".

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters.
uk: Введіть код PHP без роздільників &lt;?php?&gt;.

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters that returns a boolean value; e.g. <code>@code</code>.
uk: Введіть код PHP, що повертає булеве значення, без роздільників &lt;?php?&gt; наприклад, <code>@code</code>.

en: There are left over rule configurations from a previous Rules 1.x installation. Proceed to the <a href="!url">upgrade page</a> to convert them and consult the README.txt for more details.
uk: На сайті залишились конфігурації правил з попередньої версії Rules 1.x. Відвідайте <a href="!url">сторінку оновлення</a> аби перетворити їх, докладніше у файлі README.txt.

en: @entity identifier
uk: Ідентифікатор @entity

en: Bypass views access control
uk: Пропуск керування доступом видів

en: No results behavior
uk: Дії за відсутності результату

en: Edit @section
uk: Редагувати @section

en: Edit this view to add a display.
uk: Редагувати цей вид щоб додати відображення.

en: Add view from template
uk: Додати вид з шаблону

en: View to insert
uk: Вид, що додається

en: The view to insert into this area.
uk: Вид, що додається до цієї області.

en: Inherit contextual filters
uk: Успадковувати контекстні фільтри

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
uk: Якщо позначено, вид отримає такі ж контекстні фільтри, як і його батько.

en: Recursion detected in view @view display @display.
uk: У виді @view відображенні @display виявлено рекурсію.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
uk: За <em>ВІДСУТНОСТІ</em> значення фільтра в URL

en: Exception value
uk: Значення винятку

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
uk: Якщо отримано значення, фільтр буде проігноровано; наприклад, "всі значення"

en: Override the view and other argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
uk: Переписати заголовок виду та інші заголовки аргументів. Для додавання першого аргументу використовуйте "%1", для другого - "%2" і т.д.

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
uk: За <em>НАЯВНОСТІ</em> значення фільтра в URL, інакше надається стандартне значення

en: Provide title
uk: Надавати заголовок

en: Override breadcrumb
uk: Переписати рядок навіґації

en: Provide breadcrumb
uk: Надати рядок навіґації

en: Enter a breadcrumb name you would like to use. See "Title" for percent substitutions.
uk: Введіть назву рядка навігації, яке вам до вподоби. Дивіться "Заголовок" щодо заміни відсотків.

en: Specify validation criteria
uk: Вказати критерій перевірки

en: Action to take if filter value does not validate
uk: Дія, котра виконується, якщо значення фільтру не пройшло перевірку

en: Display all results for the specified field
uk: Показати всі результати для зазначеного поля

en: Provide default value
uk: Надавати базове значення

en: Show "Page not found"
uk: Показати "Сторінку не знайдено"

en: Display a summary
uk: Показати резюме

en: Display contents of "No results found"
uk: Показати вміст для "Жодних результатів не знайдено"

en: Skip default argument for view URL
uk: Пропускати стандартний аргумент для URL-адреси виду

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
uk: Виберіть, чи включати цей стандартний аргумент при конструюванні адреси URL для цього виду. Пропуск стандартного аргументу може знадобитися, наприклад для інформаційних потоків.

en: Number of records
uk: Кількість записів

[ctx: Sort order]
en: Default sort
uk: Базове впорядкування

[ctx: Sort order]
en: Date
uk: Дата

[ctx: Sort order]
en: Numerical
uk: Число

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо вибрано, користувачі можуть вводити кілька значень у форматі 1+2+3 (для АБО) або 1,2,3 (для ТА)

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
uk: Якщо вибрано, кілька таких фільтрів можуть працювати разом, так наче кілька значень введені в один фільтр. Несумісне з налаштуванням "Зменшення дублів".

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
uk: Якщо позначено, числа, введені в фільтр, будуть вилучені, а не обмежуватимуть вид.

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
uk: Режим глосарію визначає обмеження кількості символів, використовуваних як значення фільтрів, що надають можливість створювати вид у вигляді глосарію.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
uk: Скільки символів значення фільтру піддавати фільтрації. Якщо 1, збігатимуться всі поля, що починаються з першої літери значення фільтру.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
uk: Під час друку назви та резюме, як перетворювати регістр значень фільтру.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
uk: Під час друку шляху url адреси, як перетворювати регістр значень фільтру. Використовуйте це лише з Postgres, що здійснює чутливі до регістру порівняння.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
uk: Абеткове

en: Create a label
uk: Створити мітку

en: Enable to create a label for this field.
uk: Увімкніть, щоб у цього поля була мітка.

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
uk: Увімкніть, щоб приховати це поле. Часто використовується для групування полів, або як замінник в іншому полі.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
uk: Оберіть HTML-теґи, що будуть огортати це поле, наприклад, H1, H2 тощо.

en: Create a CSS class
uk: Створити клас CSS

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
uk: Оберіть HTML-теґи, що будуть огортати цю мітку, наприклад, H1, H2 тощо.

en: Rewrite results
uk: Перезапис результатів

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
uk: Увімкніть для перезапису виводу цього поля власним текстом або замінниками.

en: Replace spaces with dashes
uk: Замінити пробіли на дефіси

en: External server URL
uk: URL-адреса зовнішнього серверу

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
uk: Посилання на зовнішній сервер через повну URL-адресу, у вигляді 'http://www.example.com' або 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
uk: Увімкнути обрізання поля на максимальну довжину у символах

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
uk: Перетворювати символи нового рядка у HTML-теґи &lt;br&gt;

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
uk: Якщо позначено, усі символи нового рядка (тобто \n) перетворюються у HTML-теґи &lt;br&gt;.

en: No results text
uk: Текст за відсутності результатів

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
uk: Увімкніть, щоб якщо поле містить число 0, відображувався "результати відсутні".

en: Time hence
uk: Час віднині

en: Time hence (with "hence" appended)
uk: Час віднині (з додаванням "віднині")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до майбутніх дат додається попереду "+")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до минулих дат додається попереду "-")

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
uk: Як мають відображатись серіалізовані дані. Можна обрати власний ключ масив/об'єкт або print_r для повного виведення.

en: Full data (unserialized)
uk: Повні дані (несеріалізовані)

en: Full data (serialized)
uk: Повні дані (серіалізовані)

en: A certain key
uk: Певний ключ

en: Which key should be displayed
uk: Який ключ має відображатись

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
uk: Для відображення ключа даних необхідно ввести ключ.

en: How many different units to display in the string.
uk: Скільки різних одиниць відображати в текстовому рядку.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
uk: Цей фільтр не є розкритим. Розкрийте його, щоб користувачі могли його змінювати.

en: Expose filter
uk: Розкрити фільтр

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
uk: Цей фільтр є розкритим. Якщо його приховати, користувачі не матимуть змоги його змінювати.

en: Hide filter
uk: Приховати фільтр

en: Expose operator
uk: Розкрити оператор

en: Allow the user to choose the operator.
uk: Дозволити користувачу вибрати оператор.

en: Allow multiple selections
uk: Дозволити множинний вибір

en: Enable to allow users to select multiple items.
uk: Увімкніть, щоб надати можливість користувачам вибирати декілька елементів.

en: Remember the last selection
uk: Запам'ятовувати останній вибір.

en: Enable to remember the last selection made by the user.
uk: Увімкніть, щоб запам'ятовувася останній вибраний користувачем варіант.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
uk: Необхідно вказати значення, якщо це не необов'язковий розкритий фільтр.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
uk: Увімкніть для приховування елементів, що не містять цей зв'язок

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
uk: Це впорядкування не розкрито. Розкрийте його, щоб користувачі могли його змінювати.

en: Expose sort
uk: Розкрити впорядкування

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
uk: Цей впорядкування є розкритим. Якщо його приховати, користувачі не матимуть змоги його змінювати.

en: Hide sort
uk: Приховати впорядкування

en: Provide description
uk: Надайте опис

en: Save & exit
uk: Зберегти та вийти

en: Continue & edit
uk: Продовжити та редагувати

en: Update "@title" choice
uk: Оновити вибір "@title"

en: Update "@title" choice (@number)
uk: Оновити вибір "@title" (@number)

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
uk: Вид було збережено. Його можна редагувати іх переліку нижче.

en: Database overriding code
uk: Код перезапису бази даних

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
uk: * Всі зміни зберігаються тимчасово. Натисніть кнопку "Зберегти", щоб зробити зміни постійними. Натисніть "Скасувати", щоб відмовитись від змін виду.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
uk: * Всі зміни зберігаються тимчасово. Натисніть кнопку "Зберегти", щоб зробити зміни постійними. Натисніть "Скасувати", щоб відмовитись від змін.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
uk: Відредагуйте відображення виду або додайте нові.

en: edit view name/description
uk: редагувати назву/опис виду

en: analyze view
uk: аналізувати вид

en: clone view
uk: клонувати вид

en: export view
uk: експортувати вид

en: revert view
uk: відновити вид

en: delete view
uk: видалити вид

en: Add !display
uk: Додати !display

en: @display_title details
uk: Деталі @display_title

en: Auto preview
uk: Автоматичний попередній перегляд

en: Preview with contextual filters:
uk: Попередній перегляд з контекстними фільтрами:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
uk: Відокремити значення контекстних фільтрів за допомогою "/". Наприклад, %example.

en: Apply and continue
uk: Застосувати та продовжити

en: @current of @total
uk: @current з @total

en: All displays (except overridden)
uk: Всі відображення (окрім перезаписаних)

en: All displays
uk: Всі відображення

en: This @display_type (override)
uk: Цього відображення типу @display_type (перезаписати)

en: View name and description
uk: Назва та опис виду

en: A descriptive human-readable name for this view. Spaces are allowed
uk: Описова людино-читабельна назва цього виду. Пробіли дозволені.

en: Create new filter group
uk: Створити нову групу фільтрів

en: No filters have been added.
uk: Жодного фільтра не додано

en: Drag to add filters.
uk: Щоб додати фільтри перетягніть.

en: Add and configure @types
uk: Додати і налаштувати @types

en: Configure @type: @item
uk: Налаштувати @type: @item

en: Show filters on the list of views
uk: Показувати фільтри у списку видів

en: Show advanced help warning
uk: Показувати попередження про відсутність модуля Розширена довідка (Advanced help)

en: Always show the master display
uk: Завжди показувати головне відображення

en: Advanced users of views may choose to see the master (i.e. default) display.
uk: Досвідчені користувачі модуля Види можуть обрати для перегляду головне відображення (тобто базове) .

en: Always show advanced display settings
uk: Завжди показувати розширені налаштування відображення

en: Default to showing advanced display settings, such as relationships and contextual filters.
uk: Початково показувати додаткові налаштування відображень на кшталт зв'язків та контекстних фільтрів.

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
uk: Мітка для значення "Усі" в необов’язкових розкритих фільтрах з вибором одного варіанту

en: Live preview settings
uk: Налаштування живого перегляду

en: Automatically update preview on changes
uk: Автоматично оновлювати перегляд після внесення змін

en: Show information and statistics about the view during live preview
uk: Відображати інформацію та статистику про вид під час живого попереднього перегляду

en: Above the preview
uk: Над переглядом

en: Below the preview
uk: Під переглядом

en: Show the SQL query
uk: Показувати запит SQL

en: Show performance statistics
uk: Показувати статистику швидкодії

en: Disable JavaScript with Views
uk: Вимкнути JavaScript у модулі Види

en: If you are having problems with the JavaScript, you can disable it here. The Views UI should degrade and still be usable without javascript; it's just not as good.
uk: Якщо виникають проблеми з JavaScript, то тут його можна вимкнути. Без javascript Інтерфейс видів буде спрощений, але все ще придатний для використання; просто буде не так зручно.

en: Master
uk: Головне

en: There are no templates available.
uk: Шаблони відсутні.

en: Display | Displays
uk[0]: Відображення
uk[1]: Відображення
uk[2]: Відображення

en: Unformatted list
uk: Неформатований список

en: HTML list
uk: HTML список

en: Contextual filters
uk: Контекстні фільтри

en: contextual filters
uk: контекстні фільтри

en: Contextual filter
uk: Контекстний фільтр

en: contextual filter
uk: контекстний фільтр

en: filter criteria
uk: критерії фільтрування

en: Filter criterion
uk: Критерій фільтрування

en: filter criterion
uk: критерій фільтрування

en: no results behavior
uk: дії за відсутності результату

en: The content to which the comment is a reply to.
uk: Матеріал, до якого відноситься коментар.

en: The node ID.
uk: Ідентифікатор вузла.

en: The content title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the content was posted.
uk: Дата публікації даного матеріалу.

en: The date the content was last updated.
uk: Дата останнього оновлення матеріалу.

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
uk: Тип матеріалу (наприклад, "запис у блозі", "допис на форум", "розповідь" тощо).

en: Whether or not the content is published.
uk: Опублікований цей матеріал чи ні.

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
uk: Відфільтровує неопубліковані матеріали, якщо у поточного користувача немає прав на їх перегляд.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
uk: Винесений на головну сторінку цей матеріал чи ні.

en: Whether or not the content is sticky.
uk: Прикріплений цей матеріал чи ні.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
uk: Прикріплений цей матеріал чи ні. Щоб показати прикріплені матеріали спочатку, встановіть цей параметр по спаданню.

en: Provide a simple link to the content.
uk: Пряме посилання на матеріал.

en: Provide a simple link to edit the content.
uk: Пряме посилання на редагування матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the content.
uk: Пряме посилання на видалення матеріалу.

en: The aliased path to this content.
uk: Синонімізований шлях до цього матеріалу.

en: Relate content to the user who created it.
uk: Зв'язок матеріала з користувачем, котрий його створив.

en: User has a revision
uk: Користувач має редакцію

en: All nodes where a certain user has a revision
uk: Усі матеріали, де певний користувач має редакцію

en: Content revision
uk: Редакція матеріалу

en: Content revision is a history of changes to content.
uk: Редакція матеріалу — це історія його змін.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
uk: Зв'язок редакції матеріалу з користувачем, котрий її створив.

en: The revision ID of the content revision.
uk: Ідентифікатор редакції цього матеріалу.

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
uk: Пряме посилання на видалення редакції матеріалу.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
uk: Відфільтровувати вміст за доступом до виду. <strong>Необов'язково, якщо матеріал використовується як базова таблиця.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
uk: Показ позначки, що матеріал новий або оновлений.

en: Show only content that is new or updated.
uk: Показувати лише нові або оновлені матеріали.

en: Display the content with standard node view.
uk: Відображати матеріал за допомогою стандартного виду матеріалу.

en: Content ID from URL
uk: ID матеріалу з URL-адреси

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
uk: Матеріал, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього матеріалу.

en: Module/Theme/Theme engine
uk: Модуль/Тема/Двигун теми

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
uk: Модулі/Теми/Двигуни теми у вашому коді.

en: Module/Theme/Theme engine filename
uk: Назва файла модуля/теми/двигуна теми

en: Module/Theme/Theme engine name
uk: Назва модуля/теми/двигуна теми

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
uk: Дозволяє "глибину" для Таксономії: ID терміна (з глибиною) може бути змінений через значення додаткового контекстного фільтру.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
uk: Матеріал, що або не перекладений або є оригіналом в наборі перекладів.

en: Content that is a translation of a source translation.
uk: Матеріал, що є перекладом вихідного матеріалу.

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
uk: Стан перекладу матеріалу - чи потребує переклад оновлення.

en: Content authored
uk: Авторство матеріалу

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
uk: Зв'язок матеріалу з користувачем, що його створив. Цей зв'язок створюватиме по одному запису для кожного матеріалу, створеного користувачем.

en: Provide a simple link to cancel the user.
uk: Пряме посилання на скасування користувача.

en: Provide serialized data of the user
uk: Надати серіалізовані дані користувача

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
uk: Дозволити ігнорування значення контекстного фільтру. Це значення контекстного фільтру не впливатиме на запит. Може бути використано, якщо значення контекстного фільтра надходять з URL, а частину URL потрібно проігнорувати.

en: View area
uk: Область виду

en: Insert a view inside an area.
uk: Додавання в область виду.

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: Use field template
uk: Використовувати шаблон поля

en: If checked, field api classes will be added using field.tpl.php (or equivalent). This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
uk: Якщо позначено, застосовучи файл  field.tpl.php (або еквівалент) будуть додані класи api поля. Не рекомендовано, хіба що ваші CSS залежать від цих класів. Якщо не позначено, шаблон не застосовуватиметься.

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
uk: Позначення цього параметру призведе до нехтування значень групи типу відображення та роздільника.

en: Multiple field settings
uk: Налаштування множинного поля

en: Display all values in the same row
uk: Відображати усі значення в одному рядку

en: Display @count value(s)
uk: Відображати @count значень(ня)

en: Raw @column
uk: Необроблена колонка @column

en: Native language
uk: Рідна назва мови

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
uk: Якщо увімкнено, буде відображена рідна назва мови

en: Link this field to the original piece of content
uk: Зробити це поле посиланням на оригінальний матеріал

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
uk: Цей параметр вмикається для виведення абсолютного посилання. Вимагається, якщо необхідно використати шлях як посилання на призначення (як у пункті "Виведення даного поля в вигляді посилання" вище)

en: Link this field to its content revision
uk: Зробити це поле посилання на його редакцію матеріала

en: Display field as the content type machine name.
uk: Відображати поле у вигляді машинної назви типу матеріалу

en: Choose one or more content types to validate with.
uk: Оберіть один або більше тип матеріалу для перевірки.

en: Validate user has access to the content
uk: Перевірка користувача на доступ до матеріалу

en: Access operation to check
uk: Перевірювана операція доступу

en: Filter value format
uk: Формат значення фільтру

en: Display comments
uk: Відображати коментарі

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
uk: Оберіть альтернативне базове поле для впорядкування таблиці, що застосовуватиметься, якщо поле ваги пошуку недоступне.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
uk: Якщо позначено, користувачі можуть вводити у форму кілька значень у вигляді 1+2+3. Залежно від кількості необхідних для цього операторів JOIN, оператор AND в цьому фільтрі буде трактуватися як OR.

en: Load default filter from term page
uk: Завантажити стандартний фільтр зі сторінки терміна

en: Filter value type
uk: Тип значення фільтру

en: Select the form of this filter value; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as the filter.
uk: Оберіть вигляд цього значення фільтру; якщо використовується назва терміна, загалом більш ефективніше перетворити ії на ідентифікатор терміна і використовувати як фільтр Таксономія: Ідентифікатор терміна ніж Таксономія: Назва терміна.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
uk: Перетворити дефіси з URL в пробіли в значеннях фільтра назви терміна

en: Include untranslated content
uk: Додавати неперекладений матеріал

en: Enable to display different text for anonymous users.
uk: Увімкніть, щоб відображати анонімним користувачам інший текст.

en: Type of user filter value to allow
uk: Дозволені типи значень фільтра користувача

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
uk: Примітка: ви не маєте повноважень змінювати цей параметр. Якщо буде змінено базовий тип фільтру, це налаштування буде втрачено і його буде НЕМОЖЛИВО відновити.

en: PHP contextual filter code
uk: Код контекстного фільтру PHP

en: Change the way content is formatted.
uk: Зміна способу форматування матеріалу.

en: Change settings for this format
uk: Зміна налаштувань цього формату

en: Change the way each row in the view is styled.
uk: Зміна стилізації кожного рядка в цьому виді.

en: Hide attachments in summary
uk: Приховувати долучення в зведенні

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
uk: Вкажіть, чи відображати долучення при показі зведення контекстного фільтру.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
uk: Приховувати долучення при відображенні зведення контекстного фільтру

en: You may also adjust the !settings for the currently selected access restriction.
uk: Також необхідно зкорегувати !settings для щойно обраного обмеження доступу.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected cache mechanism.
uk: Також необхідно налаштувати !settings для щойно обраного механізму кешування.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style.
uk: Також необхідно зкоригувати !settings для щойно обраного стилю.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style.
uk: Також необхідно зкоригувати !settings для щойно обраного стилю рядка.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected pager.
uk: Також необхідно зкоригувати !settings для щойно обраного сторінкового навіґатора.

en: Attachment position
uk: Розташування долучення

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення контекстного фільтра від батьківського відображення, до якого воно приєднано?

en: Block caching
uk: Кешування блоку

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
uk: Цей вид буде показаний при переході за цим шляхом на сайті. Бажано, щоб шлях був у вигляді "path/%/%/feed" або "path/%/%/rss.xml", в якому на місці % розміщується визначений у виді контекстний фільтр.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%/feed".
uk: Цей вид буде відображено при відвідування цього шляху сайту. Для заміни значень, що застосовуватимуться в контекстних фільтрах, використовуйте "%" в URL-адресі. Наприклад, "node/%/feed".

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
uk: Відображення @display налаштовано на використання в меню, але текст посилання меню не налаштовано.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
uk: Відображення @display налаштовано на використання в батьківському меню, але текст посилання батьківського меню не налаштовано.

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
uk[0]: @count елемент, пропущено @skip
uk[1]: По сторінках, @count елементи, пропущено @skip
uk[2]: По сторінках, @count елементів, пропущено @skip

en: @count item | Paged, @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: По сторінках, @count елементи
uk[2]: По сторінках, @count елементів

en: Disabling SQL rewriting will disable node_access checks as well as other modules that implement hook_query_alter().
uk: Вимкнення перезапису SQL призведе до вимкнення перевірок node_access так само як і інших модулей, що імплементують функцію hook_query_alter().

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
uk: Якщо ця опція вимкнена, сітка з одним рядком міститиме таку саму кількість комірок таблиці (<TD>), скільки є елементів. Вимкнення цього параметру може спровокувати проблеми з CSS.

en: If checked, the current contextual filter value will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
uk: Якщо позначено, поточне значення контекстного фільтру буде відображатись як стандартна опція у меню переходу, якщо воно застосовується.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
uk: Початково таблиця в порожньому виді приховується. З цією опцією стає можливим показувати порожню таблицю з текстом у ній.

en: All storage
uk: Всі сховища

en: All status
uk: Всі стани

en: No tags
uk: Жодних теґів

en: No views match the search criteria.
uk: Види, що відповідають цьому критерію пошуку, відсутні.

en: Create view from template @template
uk: Створити вид з шаблону @template

en: Clone of | Clone @count of
uk[0]: Клон з
uk[1]: Клони @count з
uk[2]: Клонів @count з

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
uk: Ця дія назавжди видаляє усі налаштовування, виконані з цим видом.

en: The view has been reverted.
uk: Вид було відновлено

en: This action will permanently remove the view from your database.
uk: Ця дія назавжди видаляє вид з бази даних.

en: Create a page
uk: Створити сторінку

en: Create a menu link
uk: Створити посилання меню

en: Include an RSS feed
uk: Додати RSS-потік

en: Feed path
uk: Шлях потоку

en: Feed row style
uk: Стиль рядка потоку

en: Create a block
uk: Створити блок

en: of fields
uk: полів

en: of type
uk: типу

en: tagged with
uk: з теґами

en: Attempted to create_view with values that have not been validated
uk: Спроба виконати функцію create_view зі значенням, що не пройшли перевірку

en: Should links be displayed below each comment
uk: Чи показувати посилання під кожним коментарем

en: with links (allow users to reply to the comment, etc.)
uk: з посиланнями (надає користувачам можливість відповідати на коментарі тощо)

en: without links
uk: без посилань

en: teasers
uk: анонси

en: full posts
uk: повні дописи

en: titles
uk: заголовки

en: titles (linked)
uk: заголовки (з посиланням)

en: Should links be displayed below each node
uk: Чи відображати посилання під кожним матеріалом

en: with links (allow users to add comments, etc.)
uk: з посиланнями (надає користувачам можливість додавати коментарі тощо)

en: Should comments be displayed below each node
uk: Чи відображати коментарі під кожним матеріалом

en: Number of hits
uk: Кількість відвідувань

en: Hide view
uk: Приховати вид

en: @group (historical data)
uk: @group (історичні дані)

en: Clean up left over strings.
uk: Очистити решту рядків.

en: Refreshing user defined strings
uk: Перечитування визначених користувачем рядків

en: Starting string refresh
uk: Початок оновлення рядків

en: Error refreshing user defined strings
uk: Помилка перечитування визначених користувачем рядків

en: Successfully refreshed @count strings for %group
uk: Успішно перечитано рядків для групи %group - @count

en: Deleted @count left over strings.
uk: Видалено рядків, що залишилися - @count.

en: Variable translation
uk: Переклад змінних

en: Date field values
uk: Значення поля дата

en: Tokens related to date field values.
uk: Замінники, пов'язані зі значенням поля дати.

en: The date value.
uk: Значення дати.

en: Relative default value
uk: Відносне базове значення

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
uk: Неприпустимий рік. Будь ласка, перевірте, що вводяться чотири цифри.

en: <strong>Exposed</strong> @widget @format
uk: <strong>Розкритий</strong> @widget @format

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація

en: Localization update
uk: Оновлення локалізації

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
uk: Забезпечує автоматичне завантаження та оновлення для перекладів.

en: The user roles associated with the user account.
uk: Ролі користувачів пов'язані з обліковим записом.

en: Brief URL
uk: Коротка URL-адреса

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
uk: URL-адреса без протоколу та зворотньої похилої  риски наприкінці.

en: Tokens related to arrays of strings.
uk: Замінники, пов’язані з масивами рядків.

en: The first element of the array.
uk: Перший елемент масиву.

en: The last element of the array.
uk: Останній елемент масиву.

en: The number of elements in the array.
uk: Кількість елементів масиву.

en: The array reversed.
uk: Масив у зворотньому порядку.

en: The array of keys of the array.
uk: Масив ключів масиву.

en: Imploded
uk: Стиснений

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
uk: Значення масиву об'єднані з власним рядком в проміжках між кожним значенням.

en: To translate the block content itself, <a href="@menu_translate_url">translate the menu</a> that is being shown.
uk: Для перекладу безпосередньо блоку, <a href="@menu_translate_url">перекладіть меню</a>, що його відображає.

en: To translate the block content itself, <a href="@views_translate_url">translate the view</a> that is being shown.
uk: Для перекладу безпосередньо блоку, <a href="@views_translate_url">перекладіть вид</a>, що його відображає.

en: This block has generated content, only the title can be translated here.
uk: Цей блок має згенерований вміст, перекладається лише заголовок.

en: Make this block translatable
uk: Зробити цей блок доступним для перекладу

en: Show this block for these languages
uk: Показати цей блок для наступних мов

en: Save and translate
uk: Зберегти та перекласти

en: Configurable contact form categories.
uk: Категорії контактної форми, доступні для налаштувань

en: Contact translation
uk: Переклад контакту

en: Makes contact categories and replies available for translation.
uk: Робить доступними для перекладу контактні категорії та відповіді.

en: To translate the forum, <a href="@edit">edit and make it translatable</a>, then <a href="@translate">translate the forum</a> and <a href="@list">its containers and sub-forums</a> on the taxonomy administration page.
uk: Для перекладу форуму, <a href="@edit">відредагуйте його та зробіть доступним для перекладу</a>, потім <a href="@translate">перекладіть форум</a> та <a href="@list">його контейнери та підфоруми</a> на адміністративній сторінці "Таксономія"

en: Translations of menu item %title
uk: Переклади пункту меню %title

en: menu items
uk: пункти меню

en: This module adds support for multilingual menus. You can setup multilingual options for each menu:
uk: Цей модуль додає підтримку багатомовних меню. Можна налаштувати параметри багатомовності для кожного меню:

en: Menus can be fully multilingual with translatable (or localized) menu items.
uk: Меню можуть бути повністю багатомовними з доступними для перекладу (або локалізованими) пунктами меню.

en: Menus can be configured to have a fixed language. All menu items share this language setting and the menu will be visible in that language only.
uk: Меню можуть бути налаштовані на фіксовану мову. Всі пункти меню будуть використовувати це налаштування мови, і меню буде видиме лише в цій мові.

en: Menus can also be configured to have no translations.
uk: Також меню можуть бути налаштовані, на те щоб не мати перекладів.

en: The multilingual options of a menu must be configured before individual menu items can be translated. Go to the <a href="@menu-admin">Menus administration page</a> and follow the "edit menu" link to the menu in question.
uk: Багатомовні опції меню повинні бути налаштовані до того як пункти меню можуть бути переведені. Перейдіть на адміністративну сторінку <a href="@menu-admin"> Меню</a> і натисніть на посиланні "редагувати меню".

en: %language translation of menu item %title
uk: Переклад на мову %language пункта меню %title

en: Delete translation
uk: Видалити переклад

en: Delete path translation
uk: Видалити шлях перекладу

en: translated
uk: перекладено

en: not translated
uk: не перекладено

en: Translate @name
uk: Переклад @name

en: Translations of term %title
uk: Переклад терміна %title

en: %language translation of term %title
uk: Переклад на мову %language для терміна %title

en: - Select a language -
uk: - Оберіть мову -

en: No multilingual options for @item_name_multiple. Only the @container_name will be translatable.
uk: @item_name_multiple не матимуть жодних опцій багатомовності. Для перекладу доступне лише @container_name.

en: Localize. @item_name_multiple_capitalized are common for all languages, but their name and description may be localized.
uk: Локалізується. @item_name_multiple_capitalized є загальними для всіх мов, але їх назва та опис можуть бути локалізовані.

en: Translate. Different @item_name_multiple will be allowed for each language and they can be translated.
uk: Перекладається. Для кожної з мов будуть доступні різні @item_name_multiple і вони можуть бути перекладені.

en: Translate and Localize. @item_name_multiple_capitalized with language will allow translations. @item_name_multiple_capitalized without language will be localized.
uk: Перекладається і локалізується.  @item_name_multiple_capitalized з мовою буде перекладатися. @item_name_multiple_capitalized без мови буде локалізуватися.

en: Fixed Language. @item_name_multiple_capitalized will have a global language and they will only show up for pages in that language.
uk: Фіксована мова. @item_name_multiple_capitalized матимуть глобальну мову і вони будуть відображатися тільки на сторінках з цією мовою.

en: Items in this translation set
uk: Елементи в цьому наборі перекладів

en: Are you sure you want to delete %title translation set?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити набір перекладів %title?

en: The translation set has been deleted.
uk: Набір перекладів було успішно видалено.

en: Unsorted
uk: Невпорядковані

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this page.
uk: Вибрано <strong>!row_count</strong> на цій сторінці.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this view.
uk: Вибрано <strong>!row_count</strong> в цьому виді.

en: Select all !row_count in this view.
uk: Вибрати усі !row_count в цьому виді.

en: Select only !row_count in this page.
uk: Вибрати лише !row_count на цій сторінці.

en: Select all items on this page
uk: Вибрати всі елементи на цій сторінці

en: Select all items on all pages
uk: Вибрати всі елементи на всіх сторінках

en: Provide a checkbox to select the row for bulk operations.
uk: Забезпечує прапорці для вибору рядків, що будуть задіяні в пакетних операціях.

en: There are no @titles to display.
uk: @titles для показу відсутні.

en: Page manager module is unable to enable @path because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях @path оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: This feature does not currently work and is disabled.
uk: Ця функція наразі вимкнена і не працює.

en: Missing/ deleted type "@types" | Missing/ deleted type is one of "@types"
uk[0]: Відсутній/видалений тип "@types"
uk[1]: Відсутній/видалений один з типів "@types"

en: Taxonomy: term has parent(s)
uk: Таксономія: термін має батька(ів)

en: Control access if a term belongs to a specific parent term.
uk: Керування доступом на основі належності терміна певному батьківському терміну.

en: Include these term(s) as candidates?
uk: Додати цей термін(и) як кандидати?

en: When this rule is evaluated, should the term(s) you select be included as candidates for access?
uk: Коли це правило виконано, чи має термін(и), що обраний, додаватися як кандидат для доступу?

en: @term can have the parent "@terms" | @term can have one of these parents: @terms
uk[0]: @term може мати батька "@terms"
uk[1]: @term може мати одного з батьків: @terms

en: Field: @widget_label (@field_name)
uk: Поле: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
uk: Опції форматера для: @widget_label (@field_name)

en: Pane title
uk: Заголовок фрагменту

en: This identifier will be added as a template suggestion to display this node: node--panel--IDENTIFIER.tpl.php. Please see the Drupal theming guide for information about template suggestions.
uk: Цей ідентифікатор буде доданий як пропозиція шаблону до відображення цього матеріалу: node--panel--IDENTIFIER.tpl.php. Інформацію про пропозиції шаблонів дивіться у Посібнику з темізації Друпалу.

en: Node form title field
uk: Поле заголовку з форми матеріалу

en: The node title form.
uk: Форма заголовку матеріалу.

en: Node title form.
uk: Форма заголовку матеріалу.

en: "@s" node form title field
uk: "@s" - поле заголовку з форми матеріалу

en: Missing/broken type
uk: Відсутній/пошкоджений тип

en: Related terms (does not work in D7)
uk: Пов’язані терміни (не працює в D7)

en: Term synonyms (does not work in D7)
uk: Синоніми терміна (не працює в D7)

en: The path to use for the terms. You may use %tid to place the term id as part of the path; if let off, it will be appended to the end.
uk: Шлях, що використовується для термінів. Використовуйте %tid, аби вказати місце розташування ідентифікатор терміна в шляху; якщо нічого не вказувати, він буде доданий в кінці.

en: Parent term | Parent terms
uk[0]: Батьківський термін
uk[1]: Батьківські терміни

en: @entity (tokens)
uk: @entity (замінники)

en: Sanitize
uk: Очистка

en: When enabled that output of the token will be stripped from dangerous HTML.
uk: Якщо увімкнено, доданий замінник буде очищено від небезпечного HTML-коду.

en: "@s" @name
uk: "@s" - @name

en: @to_entity from @from_entity (on @from_entity: @field_name)
uk: @to_entity з @from_entity (на @from_entity: @field_name)

en: Creates a @to_entity context from @from_entity using the @field_name field on @from_entity.
uk: Створює контекст @to_entity з @from_entity використовуючи поле @field_name на @from_entity.

en: @to_entity from @from_entity (on @base_table.@relationship)
uk: @to_entity з @from_entity (на @base_table.@relationship)

en: Builds a relationship from a @from_entity to a @to_entity using the @base_table.@relationship field.
uk: Створює зв’язок з @from_entity до @to_entity використовуючи поле @base_table.@relationship.

en: @from_entity from @to_entity (on @base_table.@relationship)
uk: @from_entity з @to_entity (на @base_table.@relationship)

en: Builds a relationship from a @to_entity to a @from_entity using the @base_table.@relationship field.
uk: Створює зв’язок з @to_entity до @from_entity використовуючи поле @base_table.@relationship.

en: View: @view
uk: Вид: @view

en: View: @view: @display
uk: Вид: @view: @display

en: Broken/missing/deleted view display.
uk: Пошкоджене/відсутнє/видалене відображення виду.

en: You may use keywords for substitutions.
uk: Для підстановок необхідно використовувати ключові слова.

en: Entire view
uk: Повний вид

en: Display the entire view.
uk: Відображати повний вид.

en: "@context" entire view
uk: Увесь вид "@context"

en: Aggregation type
uk: Тип збирання

en: Contact category
uk: Контактні категорії

en: Field instance
uk: Екземляр поля

en: Option %name
uk: Параметр %name

en: Instance
uk: Екземпляр

en: forum containers
uk: контейнери форумів

en: Translation saved locally for user defined string.
uk: Переклад для визначених користувачем рядків збережено локально.

en: There are multilingual variables in this form.
uk: В цій формі присутні багатомовні змінні.

en: Edit meta tags
uk: Редагування мета-теґів

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
uk: <a href="!url">Налаштування модуля Переспрямування (Redirect)</a> працюють залежно від того, чи створено переспрямування при видаленні синоніму.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
uk: Поміркуйте про встановлення <a href="!url">модуля Переспрямування (Redirect)</a>, аби переспрямування додавались одразу після змін синонімів.

en: No new URL aliases to generate.
uk: Нових синонімів URL не створено.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
uk: <strong>Максимальна довжина синоніма</strong> та <strong>максимальна довжина компонента</strong> за умовчанням має значення 100  і обмежується @max з модуля Автосинонім. Ця довжина обмежена довжиною стовпчика "alias" з таблиці бази даних url_alias. Базова схема бази даних для цього стовпчика дорівнює @max. Якщо буде вказана довжина, що дорівнює одному з встановлених в стовпчику "alias", це може викликати проблеми у випадах, коли системі потрібно додати кілька слів до синонімізованої URL-адреси. Потрібно вказувати значення, що дорівнює довжині стовпчика "alias" мінус довжина можливих рядків, що можуть бути додані в кінці URL-адреси. Довжина рядків, що можуть бути додані в кінці URL-адрес залежить від увімкнених модулів і налаштувань модуля Автосинонім. Рекомендоване і базова значення дорівнює 100.

en: Path module form elements
uk: Елементи форми модуля Шлях

en: unchanged entity
uk: незмінена сутність

en: Only one view mode is available for this entity type.
uk: Для цього типу сутності доступний лише один режим показу.

en: Double quotation marks
uk: Подвійні лапки

en: Single quotation marks (apostrophe)
uk: Апостроф

en: Back tick
uk: Обернений апостроф

en: Hyphen
uk: Дефіс

en: Vertical bar (pipe)
uk: Вертикальна риска

en: Left curly bracket
uk: Ліва фігурна дужка

en: Left square bracket
uk: Ліва квадратна дужка

en: Right curly bracket
uk: Права фігурна дужка

en: Right square bracket
uk: Права квадратна дужка

en: Plus sign
uk: Знак "плюс"

en: Equal sign
uk: Знак "дорівнює"

en: Percent sign
uk: Знак відсотків

en: Caret
uk: Вставка (^)

en: Dollar sign
uk: Символ долару

en: Number sign (pound sign, hash)
uk: Знак решітки (дієз, номер)

en: At sign
uk: Символ At (@)

en: Exclamation mark
uk: Знак оклику

en: Tilde
uk: Тільда

en: Left parenthesis
uk: Ліва дужка

en: Right parenthesis
uk: Права дужка

en: Question mark
uk: Знак питання

en: Less-than sign
uk: Знак "менше"

en: Greater-than sign
uk: Знак "більше"

en: Backslash
uk: Обернена коса риска

en: Calculate a value
uk: Обчислити значення

en: Input value 1
uk: Вхідне значення 1

en: The first input value for the calculation.
uk: Перше вхідне значення для обчислення.

en: The calculation operator.
uk: Оператор обчислення.

en: Input value 2
uk: Вхідне значення 2

en: The second input value.
uk: Друге вхідне значення.

en: Calculation result
uk: Результат обчислення

en: Add an item to a list
uk: Додати елемент до списку

[ctx: data_types]
en: List
uk: Список

en: Enforce uniqueness
uk: Забезпечення дотримання унікальності

en: Only add the item to the list if it is not yet contained.
uk: Додавати в список елемент, лише якщо його ще там не міститься.

en: Remove an item from a list
uk: Видалити елемент зі списку

en: Optionally, specify the initial value of the variable.
uk: За потреби вкажіть початкове значення змінної.

en: <strong>Selected list:</strong> %selector
uk: <strong>Обраний список:</strong> %selector

en: List contains item
uk: Список містить елемент

en: The item to check for.
uk: Елемент для перевірки.

en: The following variables are available and may be used by your PHP code:
uk: Наявні наступні змінні і їх можливо використати в коді PHP:

en: Add an offset to the selected number. E.g. an offset of "1" adds 1 to the number before it is passed on as argument.
uk: Додайте зміщення до вказаного числа. Наприклад, зміщення "1" додасть 1 до числа перш ніж воно буде передане як аргумент.

[ctx: data_types]
en: list
uk: список

en: list of text tokens
uk: список з текстових замінників

en: The variables used by the component. They can not be edited for configurations that are provided in code.
uk: Змінні, використовувані компонентом. Вони не редагується для конфігурацій, які надаються в коді.

en: Parameter + Provided
uk: Параметр + Надані

en: Provided
uk: Надані

en: May only contain lowercase letters, numbers, and underscores and has to start with a letter.
uk: Має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має починатись з літери.

en: You may enter relative URLs like %url as well as absolute URLs like %absolute-url.
uk: Можна ввести відносні URL-адреси на кшталт %url, так і абсолютні на кшталт %absolute-url.

en: A list of integers, separated by commas. E.g. enter "1, 2, 3".
uk: Список цілих чисел, відокремлених комами. Наприклад, введіть "1, 2, 3".

en: A list of text tokens, separated by commas. E.g. enter "one, two, three".
uk: Список текстових замінників, відокремлених комами. Наприклад, введіть "один, два, три".

en: Specify an identfier of a @entity.
uk: Вкажіть ідентифікатор для сутності @entity.

en: @entity identifiers
uk: ідентифікатори @entity

en: %name must be an integer value.
uk: %name має бути цілим значенням.

en: Each value must be an integer.
uk: Кожне значення має бути цілим числом.

en: %name may only contain lowercase letters, numbers, and underscores and has to start with a letter.
uk: %name має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має починатись з літери.

en: Each value may only contain lowercase letters, numbers, and underscores and has to start with a letter.
uk: Кожне значення має містити лише літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має починатись з літери.

en: List item
uk: Елемент списку

en: Data type: !type
uk: Тип даних: !type

en: Use replacement tokens from the first row
uk: Використати замінники з першого рядка

en: Allow multiple filter values to work together
uk: Дозволити одночасну роботу декількох значень фільтрів

en: Customize field HTML
uk: Персоналізувати HTML-розмітку поля

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
uk: В цьому класі можна використовувати підстановки замінників з розділу "Перезапис результатів"

en: Customize label HTML
uk: Персоналізувати HTML-розмітку мітки

en: Customize field and label wrapper HTML
uk: Персоналізувати HTML-розмітку обгорток поля та мітки

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
uk: Оберіть HTML-теґи, що будуть огортати це поле і мітку, наприклад, H1, H2, тощо. Не використовується, якщо поле і мітка не оброблюються разом, як, наприклад, в таблиці.

en: Remove whitespace
uk: Видаляти пробіли

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
uk: Якщо позначено, усі пробіли на початку і в кінці виведення будуть видалені.

en: Hide rewriting if empty
uk: Приховувати перезаписане, якщо порожнє

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
uk: Не відображати перезаписаний вміст, якщо це поле порожнє.

en: Thousands marker
uk: Розділювач тисяч

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
uk: Розкрити цей фільтр для відвідувачів, щоб вони мали змогу його змінювати.

en: Representative sort order
uk: Характерний порядок сортування

en: Subquery namespace
uk: Простір імен підзапиту

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
uk: Додатково. Введіть простір імен для підзапиту, використовуваного цим зв'язком.

en: Representative view
uk: Характерний вид

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
uk: Просунуте. Використовуйте інший вид для створення підзапиту зв'язку. Це дозволяє використовувати фільтрацію і понад одне сортування. Якщо вид обирається тут, то опції сортування вище ігноруватимуться. Вид в якості поля має містити ідентифікатор його основи і має бути в наявності якесь сортування.

en: Generate subquery each time view is run.
uk: Генерувати підзапит кожного разу при створенні виду.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
uk: Під час кожного запуску виду для цього зв'язку будуть повторно генеруватися підзапити, за винятком випадку, коли тільки ці опції зберігаються. Застосовується для тестування при виконанні змін. УВАГА: дуже впливає на швидкодію.

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
uk: Розкрити це сортування для відвідувачів, щоб вони мали змогу його змінювати.

en: This display is disabled.
uk: Це відображення вимкнено.

en: This view has been automatically updated to fix missing relationships. While this View should continue to work, you should verify that the automatic updates are correct and save this view.
uk: Це вид було автоматично змінено для виправлення відсутніх зв'язків. Щоб цей вид працював далі, перевірте ці автоматичні виправлення і збережіть вид.

en: reorder displays
uk: змінити порядок відображень

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
uk: Помилка: Відображення @display звертається до плаґіна '@plugin', але він недоступний.

en: enable @display_title
uk: увімкнути @display_title

en: view @display
uk: показати @display

en: clone @display_title
uk: клонувати @display_title

en: delete @display_title
uk: видалити @display_title

en: disable @display_title
uk: вимкнути @display_title

en: undo delete of @display_title
uk: скасувати видалення @display_title

en: That view is not compatible with this version of Views.
          If you have a view from views1 you have to go to a drupal6 installation and import it there.
uk: Цей вид несумісний з цією версією модуля.
         Якщо цей вид з модуля views1 його потрібно імпортувати у drupal6.

en: The selected style or row format does not utilize fields.
uk: Обраний стиль або формат рядка не використовує поля.

en: Aggregation settings
uk: Налаштування збирання

en: Display extenders
uk: Розширювачі відображення

en: Select extensions of the views interface.
uk: Виберіть розширення для інтерфейсу видів.

en: You have configured display %display with a path which is an path alias as well. This might lead to unwanted effects so better use an internal path.
uk: Відображення %display налаштовано зі шляхом, що також є і синонімом шляху. Це може привести до неочікуваних результатів, тому краще використовувати внутрішній шлях.

en: Configure aggregation settings for @type %item
uk: Конфігурація налаштувань збирання для @type %item

en: Select the aggregation function to use on this field.
uk: Оберіть функцію збирання, яка буде застосована до цього поля.

en: Ensure my table called but query has no ensure_table method.
uk: Переконайтеся, що викликається моя таблиця, але запит не містить методу ensure_table.

en: Empty display extender
uk: Порожній розширювач відображення

en: Raw value from URL
uk: Неформатоване значення з URL

en: Apply (all displays)
uk: Застосувати (для всіх відображень)

en: Apply (this display)
uk: Застосувати (для цього відображення)

en: The date of the most recent new content on the feed.
uk: Дата найновішого матеріалу з потоку.

en: The node ID to which the comment is a reply to.
uk: Ідентифікатор матеріала, до якого відноситься коментар.

en: Comments of the node
uk: Коментарі матеріалу

en: Relate all comments on the node. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
uk: Зв'язок усіх коментарів з матеріалом. При цьому створюється по 1 дубльованому запису на кожен коментар. Зазвичай, якщо в цьому є потреба, краще створити вид коментарів.

en: Reply to
uk: Відповідь

en:  new
uk:  нові

en: Appears in: @bundles.
uk: Місце знаходження: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
uk: Це синонім @group: @field.

en: @group (historical data): @field
uk: @group (історичні дані): @field

en: Also known as: !also.
uk: Також відоме як: !also.

en: @label:delta
uk: @label:дельта

en: Delta - Appears in: @bundles.
uk: Дельта - місце знаходження: @bundles.

en: No backlinks found.
uk: Не знайдено зворотніх посилань.

en: Pages that link to %1
uk: Сторінки, що посилаються на %1

en: Popular (page)
uk: Популярні (сторінка)

en: Today (page)
uk: Сьогодні (сторінка)

en: Popular (block)
uk: Популярні (блок)

en: Today (block)
uk: Сьогодні (блок)

en: Today's popular content
uk: Найпопулярніший сьогодні матеріал

en: User who uploaded
uk: Користувач, що відвантажив

en: The user that uploaded the file.
uk: Користувач, що відвантажив файл.

en: The taxonomy vocabulary description
uk: Опис словника таксономії

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
uk: Термін таксономії обраний з віджету Автодоповнення або Список вибору.

en: Representative node
uk: Характерний матеріал

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
uk: Отримання одного характерного матеріалу для кожного терміна відповідно до вибраного критерію впорядкування.

en: The taxonomy term name.
uk: Назва терміна таксономії.

en: Content with term
uk: Матеріал з терміном

en: Relate all content tagged with a term.
uk: Зв'язок з усіма матеріалами, що позначені теґом з терміном.

en: Has taxonomy term ID
uk: Містить ID терміна таксономії

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
uk: Показувати матеріал, якщо він містить зазначені терміни таксономії.

en: Has taxonomy term
uk: Містить термін таксономії

en: Taxonomy terms on node
uk: Терміни таксономії на матеріалі

en: All taxonomy terms
uk: Всі терміни таксономії

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
uk: Показувати матеріал, якщо він містить зазначені терміни таксономії, або дочок зазначених термінів. Через підвищену складність це налаштування має менше параметрів, ніж версія без глибини.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
uk: Містить ID терміна таксономії (з глибиною)

en: Has taxonomy terms (with depth)
uk: Містить терміни таксономії (з глибиною)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
uk: Містить ID терміна таксономії з можливістю змінювати глибину

en: @entity using @field
uk: Сутність @entity використовує поле @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується термін.

en: Taxonomy term ID from URL
uk: ID терміна таксономії з URL-адреси

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
uk: Отримати один характерний матеріал для кожного користувача відповідно до вибраного критерія впорядкування.

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
uk: Якщо позначено, множинні значення цього поля будуть показані в одному рядку. Якщо не позначено, кожне значення цього поля буде показуватися в новому рядку. Якщо використовується групування, впевніться, що увімкнено групування за "ID сутності", інакше це налаштування не працюватиме.

en: Display an icon representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
uk: Показати замість тексту MIME (наприклад, "image/jpeg") іконку, що характеризує тип файла

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
uk: Завантажити стандартний фільтр зі сторінки матеріалу, корисне для пов'язаних блоків таксономії

en: Path component
uk: Компонент шляху

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
uk: Нумерація починається з 1, тобто на сторінці admin/structure/types, третій компонент - це "types".

en: Use aggregation
uk: Використовувати збирання

en: Do not display more link unless there is more content
uk: Показувати посилання на додаткові матеріали тільки якщо вони є.

en: Display title may not be empty.
uk: Заголовок відображення не може бути порожнім.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
uk: За <em>ВІДСУТНОСТІ</em> доступного значення фільтра

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
uk: За <em>НАЯВНОСТІ</em> доступного значення фільтра, інакше - базове значення

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
uk: Це відображення не має джерела для контекстних фільтрів, тому якщо не вибрано пункт "Надати базове значення", значення контекстного фільтру буде недоступне.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість відображуваних елементів. Якщо без обмежень, введіть 0.

en: The contextual filter values is provided by the URL.
uk: Значення контекстного фільтра надходять з URL-адреси.

en: Autosubmit
uk: Автонадсилання

en: Automatically submit the form once an element is changed.
uk: Автоматично надсилати форму при виборі іншого пункту.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
uk: Приховати кнопку надсилання при увімкненому javascript.

en: Query Comment
uk: Коментар запиту

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
uk: Якщо встановлено, цей коментар буде доданий до запиту та переданий SQL серверу. Корисно для журналювання та зневадження.

en: When needed, add the field language condition to the query
uk: За потреби, додайте до запиту умову мови поля.

en: Count DISTINCT
uk: Кількість DISTINCT

en: Provide default field wrapper elements
uk: Забезпечує стандартні елементи обгортки поля

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
uk: Вбудовані поля будуть відображатися один за одним, а не один під одним. Зверніть увагу, що деякі поля ігнорують цю опцію, якщо це блочні елементи, зокрема поля вмісту та ті, що містять інший форматований HTML.

en: Hide the "Go" button
uk: Приховувати кнопку  "Вперед"

en: Select the current contextual filter value
uk: Вкажіть поточне значення контекстного фільтра

en: Show the empty text in the table
uk: Показувати порожній текст в таблиці

en: Please select at least one item.
uk: Будь ласка, оберіть принаймні один елемент.

en: Pass ids as arguments to a page
uk: Передати ідентифікатори як аргументи до сторінки

en: Check this box to restrict selection to a single value.
uk: Залиште тут позначку, щоб заборонити вибір одного значення.

en: When enabled, this will fetch all URL aliases at once instead of one at a time during sitemap generation. For medium or large sites, it is recommended to disable this feature as it uses a lot of memory.
uk: Якщо увімкнено, під час створення мапи сайту синоніми URL будуть запитані усі одразу, а не по одному. Для середніх та великих сайтів вмикати цей параметр не рекомендовано, оскільки він використовує багато пам’яті.

en: XML sitemap PHP extensions
uk: PHP-розширення XML-мапи сайту

en: The XML sitemap module requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href="@xmlsitemap_requirements">module's system requirements page</a> for more information):
uk: Для роботи модуля XML-мапа сайту необхідно увімкнути PHP розширення з наступного переліку (докладніше дивіться на <a href="@xmlsitemap_requirements">сторінці системних вимог модуля</a>):

en: Last attempted generation on !date (!interval ago).
uk: Остання спроба створення: !date (!interval тому).

en: Date with repeat
uk: Дата з повтором

en: Datestamp range
uk: Період дати у unix-форматі часу

en: Datetime
uk: Дата і час

en: Datetime range
uk: Період дати і часу

en: Migrate example - dates
uk: Приклад перенесення - дати

en: Example migration into date fields
uk: Приклад перенесення у поля дати.

en: Source id
uk: Id джерела

en: A simple date
uk: Проста дата

en: Start value for a date range
uk: Початкове значення періоду дати

en: Simple datestamp
uk: Проста дата у unix-форматі.

en: Start value for a datestamp range
uk: Початкове значення періоду дати у unix-форматі.

en: Simple datetime
uk: Простий дата і час

en: Start value for a datetime range
uk: Початкове значення періоду дати і часу

en: Sample of a repeating date field
uk: Приклад поля повторюваної дати

en: Examples of migrating with the Date module
uk: Приклади перенесення з модулем Дата

en: Page Title List
uk: Перелік заголовків сторінки

en: Listed below are all the nodes on the site with their Page Title (if set).
uk: Нижче перелічено всі матеріалу сайту з їх Заголовками сторінок (якщо встановлено).

en: There is no content to list.
uk: Відсутні матеріали для створення списку.

en: Node ID (NID) is:
uk: Ідентифікатор матеріалу (NID):

en: Title Contains:
uk: Заголовок містить:

en: "Page Title" Contains:
uk: "Заголовок сторінки" містить:

en: Page title version
uk: Версія модуля Заголовок сторінки

en: The Page Title module must be updated. You should run the !link immediately.
uk: Модуль Заголовок сторінки має бути оновлений. Необхідно негайно виконати !link.

en: The Page Title upgrade table (<code>page_title_old</code>) is present. You can remove it !link
uk: В наявності є таблиця оновлення модуля Заголовок сторінки (<code>page_title_old</code>). Її можна видалити !link

en: using this script
uk: за допомогою цього сценарію

en: Incorrect Schema
uk: Неправильна схема

en: It appears Drupal thinks the module is up to date, however the database schema is incorrect. Please uninstall and reinstall the module.
uk: Схоже Drupal вважає, що модуль актуальний, однак схема бази даних неправильна. Будь ласка, деінсталюйте і знову встановіть модуль.

en: Enabled (<code>page_title</code> table contains !rows)
uk: Увімкнено (таблиця <code>page_title</code> містить !rows)

en: starts with
uk: починається на

en: [Source not found]
uk: [Джерело не знайдено]

en: [String not found]
uk: [Рядок не знайдено]

en: Cannot delete string, not found %location for text group %textgroup: %string
uk: Неможливо видалити рядок, не знайдено %location для текстової групи %textgroup: %string

en: Updated string %location for text group %textgroup: %string
uk: Оновлено рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: Deleted string %location for text group %textgroup: %string
uk: Видалено рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: Override label
uk: Перевизначити мітку

en: Show available tokens
uk: Показати всі доступні замінники

en: Line !line
uk: Рядок !line

en: Menus and menu items can be translated on the <a href="@configure_menus">Menu administration page</a>.
uk: Меню та його пункти можна перекласти на адмінсторінці <a href="@configure_menus">Меню</a>.

en: Multilingual node options
uk: Параметри багатомовного матеріалу

en: Extended node options for multilingual sites.
uk: Розширені параметри матеріалу для багатомовних сайтів.

en: Default language for content types with Multilingual support disabled.
uk: Стандартна мова для типів матеріалів з вимкненою багатомовною підтримкою.

en: The site's default language (Default behaviour).
uk: Стандартна мова сайту (Стандартна поведінка).

en: Language neutral (Recommended).
uk: Нейтральна по відношенню до мови (рекомендовано)

en: Language that will be used as the source language for string translations. The default is the site default language.
uk: Мова, яка буде використовуватися в якості вихідної для перекладу рядків. За замовчуванням така, як і базова мова сайту.

en: This works differently to Drupal standard localization system: The strings will be translated from the <a href="@configure-strings">source language</a>, which defaults to the site default language (it may not be English), so changing the default language may cause all these translations to be broken.
uk: Це відрізняється від стандартної системи локалізації Drupal: Рядки будуть перекладені з <a href="@configure-strings">вихідної мови</a>, яка за замовчуванням є базовою мовою сайту (це не обов'язково англійська), так зміна мови за замовчуванням може привести до пошкодження всіх перекладів.

en: <strong>Warning</strong>: Changing the default language may have unwanted effects on string translations. Check also the <a href="@configure-strings">source language</a> for translations and read more about <a href="@i18n_string-help">String translation</a>
uk: <strong>Увага</strong>: Зміна базової мови може мати небажані наслідки для перекладу рядків. Перевірте також <a href="@configure-strings">вихідну мову /a> для перекладу і прочитайте більше інформації про <a href="@i18n_string-help">Перекладі рядків</a>

en: This term already belongs to a <a href="@term-translation">translation set</a>. Changing language to <i>Language neutral</i> will remove it from the set.
uk: Цей термін уже належить до <a href="@term-translation">набору перекладів</a>. Зміна мови на <i>Нейтральну мову</i> вилучить його з набору.

en: View and display
uk: Вид та відображення

en: Minimum number of results
uk: Мінімальна кількість результатів

en: This condition returns TRUE if the view has at
              least the given number of results.
uk: Умова повертає "ІСТИНА", якщо вид має
              принаймні вказану кількість результатів.

en: A list of entities
uk: Перелік сутностей

en: Execute %label
uk: Виконати %label

en: Set parameters for %operation
uk: Встановити параметри для операції %operation

en: Skipped %operation on @type %title due to insufficient permissions.
uk: Пропущено %operation на @type %title через недостатні повноваження.

en: Rules component
uk: Компонент правил

en: Enqueue the operation instead of executing it directly
uk: Поставити операцію в чергу замість її безпосереднього виконання

en: Provide label
uk: Надати мітку

en: Debug value
uk: Зневаджуване значення

en: Value to debug
uk: Значення для зневадження

en: JavaScript must be enabled in your browser.
uk: У браузері має бути увімкнений JavaScript.

en: unknown node %nid
uk: невідомий матеріал %nid

en: To set up multilingual options for blocks go to the <a href="@configure_blocks">Blocks administration page</a>.
uk: Аби встановити багатомовні параметри для блоків перейдіть на адміністративну сторінку <a href="@configure_blocks">Блоки</a>.

en: There are no translations to save.
uk: Відсутні переклади, що необхідно зберегти.

en: A date in '@type' format. (%date)
uk: Дата в форматі '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
uk: Кореневий термін дерева термінів таксономії

en: File byte size
uk: Розмір файла у байтах

en: The size of the file, in bytes.
uk: Розмір файла у байтах.

en: Query string value
uk: Значення рядка запиту

en: The value of a specific query string field of the current page.
uk: Значення певного поля рядка запиту поточної сторінки

en: A random number from 0 to @max.
uk: Випадкове число від 0 до @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
uk: Випадковий геш. Можливі алгоритми гешування: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
uk: Спроба виконати заміну замінника для типу %type за відсутності необхідних даних

en: @identifier is bundle "@types" | @identifier bundle is one of "@types"
uk[0]: @identifier належить до пакету "@types"
uk[1]: @identifier належить до одного з пакетів "@types"

en: Configure content pane
uk: Налаштуйте фрагмент панелі вмісту

en: Configure this pane in administer >> structure >> custom content panes
uk: Налаштуйте цей фрагмент панелі у меню Адміністрування >> Структура >> Фрагменти власного вмісту

en: The relationship can only create one context, but multiple items can be related. Please select which one. Since this can have unlimited items, type in the number you want. The first one will be 0.
uk: Зв’язок може створити лише один контекст, але пов’язаними можуть бути декілька елементів. Будь ласка оберіть один. Оскільки їх кількість може бути необмеженою, введіть номер потрібного елементу. Відлік починається з 0.

en: The relationship can only create one context, but multiple items can be related. Please select which one.
uk: Зв’язок може створити лише один контекст, але пов’язаними можуть бути декілька елементів. Будь ласка оберіть один.

en: Create fields
uk: Створити поля

en: Refreshed one string for enabled modules. | Refreshed @count strings for the enabled modules.
uk[0]: Оновлено один рядок для увімкнених модулів.
uk[1]: Оновлено @count рядки для увімкнених модулів.
uk[2]: Оновлено @count рядків для увімкнених модулів.

en: Bypass Rules access control
uk: Обхід контролю доступа до правил

en: Access the Rules debug log
uk: Доступ до журналу відлагодження модуля Правила

en: Rules tags autocomplete
uk: Автодоповнення теґів модуля Правила

en: Missing required module %name.
uk: Відсутній необхідний модуль %name.

en: %plugin: The variable name %name contains not allowed characters.
uk: %plugin: Назва змінної %name містить недозволені символи.

en: %plugin: Specifying state variables is not possible for child elements.
uk: %plugin: Зазначені змінні стану не застосовні до дочірніх елементів.

en: Cannot find @plugin %name. Maybe a required is missing or the module has not implemented the upgrade functionality.
uk: Неможливо знайти @plugin %name. Можливо позначка обов'язковості відсутня, або в модулі не імплементовано функціонал оновлення.

en: The selected data property doesn't support writing.
uk: Обрана властивість даних не підтримує запис.

en: Invalid type specified.
uk: Вказано неприпустимий тип.

en: Text comparison
uk: Порівняння тексту

en: Matching text
uk: Текст для порівняння

en: In case the comparison operation @regex is selected, the matching pattern will be interpreted as a <a href="@regex-wikipedia">regular expression</a>.  Tip: <a href="@RegExr">RegExr: Online Regular Expression Testing Tool</a> is helpful for learning, writing, and testing Regular Expressions.
uk: Якщо обрано операцію порівняння @regex, шаблон збігу буде інтерпретовано як <a href="@regex-wikipedia">регулярний вираз</a>.  Порада: Для вивчення, написання і тестування регулярних виразів може стати в нагоді сайт<a href="@RegExr">RegExr: Онлайновий засіб тестування регулярних виразів</a>.

en: regular expression
uk: регулярний вираз

en: Unblock a user
uk: Розблокувати користувача

en: Filter by tag
uk: Фільтр за теґом

en: Default theme region
uk: Область базової теми

en: The region, where the debug log should be displayed on the default theme %theme. For other themes, Rules will try to display the log on the same region, or hide it in case it doesn't exist.
uk: Області, де в базовій темі %theme буде відображатись журнал відлагодження. Для інших тем модуль Правила буде намагатись відобразити журнал в тій же області, або приховати його, якщо області не існує.

en: Admin theme region
uk: Область адміністративної теми

en: The region, where the debug log should be displayed on the admin theme %theme.
uk: Області, де в адміністративній темі %theme буде відображатись журнал відлагодження.

en: without identifier
uk: без ідентифікатора

en: Access violation! You have insufficient access permissions to edit this configuration.
uk: Порушення доступу! Для редагування цієї конфігурації недостатньо прав доступу.

en: Open all
uk: Відкрити всі

en: -Close all-
uk: -Закрити всі-

en: -Open all-
uk: -Відкрити всі-

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
uk: Ви дійсно бажаєте виконати операцію %operation з обраними позиціями?

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
uk: Ви обрали наступні <strong>!count</strong>:

en: Performing %operation on the selected items...
uk: Виконуємо дію %operation з обраними елементами...

en: Performed %operation on @items.
uk: Операція %operation виконана з @items.

en: Operation settings
uk: Налаштування операції

en: edit configuration
uk: редагувати конфігурацію

en: Administer rule configurations including events, conditions and actions for which the user has sufficient access permissions.
uk: Адміністрування налаштувань правила включно з подіями, умовами та діями, на які користувач має достатні права доступу.

en: Control all configurations regardless of permission restrictions of events, conditions or actions.
uk: Керування всіма конфігураціями незалежно від обмежень повноважень у подій, умов або дій.

en: All dependencies for the Rules configuration %config are met again, so it has been re-activated.
uk: Залежно конфігурації модуля Правила %config знову виконуються, тому вона була активована повторно.

en: Rules debug information: !log
uk: Відлагоджувальна інформація модуля Правила: !log

en: 1 Rules configuration requires some of the disabled modules to function and cannot be executed any more. | @count Rules configuration require some of the disabled modules to function and cannot be executed any more.
uk[0]: 1 конфігурація Правил вимагає для роботи деякі з вимкнених модулів і більше не може виконуватись.
uk[1]: @count конфігурації Правил вимагають для роботи деякі з вимкнених модулів і більше не можеуть виконуватись.
uk[2]: @count конфігурацій Правил вимагають для роботи деякі з вимкнених модулів і більше не можуть виконуватись.

en: The parameter %name may only be configured using a selector.
uk: Параметр %name може бути налаштований лише за допомогою селектора.

en: The parameter %name may not be configured using a selector.
uk: Параметр %name не може бути налаштований за допомогою селектора.

en: Data selector %selector for parameter %name is invalid.
uk: Селектор даних %selector для параметра %name є неприпустимий.

en: The data type of the configured argument does not match the parameter's %name requirement.
uk: Тип даних налаштованого аргументу не відповідає вимогам параметру %name.

en: Missing configuration for parameter %name.
uk: Відсутня конфігурація для параметра %name.

en: The component %config does not exist.
uk: Компоненту %config не існує.

en: The component %config fails the integrity check. Error: !message
uk: Компонент %config провалив перевірку цілісності. Помилка: !message

en: Logging of Rules evaluation errors
uk: Журналювання помилок виконання модуля Правила

en: Log all warnings and errors
uk: Записувати усі попередження і помилки

en: Log errors only
uk: Записувати лише помилки

en: Evaluations errors are logged to the system log.
uk: Помилки виконання записуються в системний журнал.

en: Log debug information to the system log
uk: Записувати інформацію про відлагодження в системний журнал

en: Show debug information
uk: Показати інформацію про зневадження

en: In case of errors
uk: У разі помилки

en: Debug information is only shown when rules are evaluated and is visible for users having the permission <a href="!url">%link</a>.
uk: Відлагоджувальна інформацію відображується лише тоді, коли виконуються правила  і лише користувачам, які мають повноваження <a href="!url">%link</a>.

en: Schedule the execution of Rules components using actions.
uk: Планує виконання компонентів модуля Правила за допомогою дій.

en: @type field.
uk: Поле @type.

en: Also known as %labels.
uk: Також відоме як %labels.

en: Shortlink URL
uk: Короткий URL (Shortlink URL)

en: Administer meta tags.
uk: Адміністрування мета-теґів.

en: Edit meta tags.
uk: Редагування мета-теґів.

en: Cache table for the generated meta tag output.
uk: Кешувати таблицю для генерованого виведення мета-теґу.

en: Open Graph title
uk: Заголовок Open Graph

en: The title of your object as it should appear within the graph, e.g., <em>The Rock</em>.
uk: Назва вашого об'єкта, як вона має виглядати в графі, наприклад: <em>Скеля</em>.

en: Open Graph type
uk: Тип Open Graph

en: The type of your object, e.g., <em>movie</em>.
uk: Тип об'єкту, наприклад <em>кіно</em>.

en: Open Graph image
uk: Зображення Open Graph

en: Open Graph URL
uk: URL-адреса Open Graph

en: The canonical URL of your object that will be used as its permanent ID in the graph, e.g., <em>http://www.imdb.com/title/tt0117500/</em>.
uk: Канонічний URL вашого об'єкта, який буде використовуватися в якості постійного ID в графі, наприклад, <em>http://www.imdb.com/title/tt0117500/</em>.

en: Open Graph site name
uk: Назва сайту Open Graph

en: A human-readable name for your site, e.g., <em>IMDb</em>.
uk: Легка для читання назва вашого сайту, наприклад, <em>IMDb</em>.

en: Open Graph description
uk: Опис Open Graph

en: A one to two sentence description of your page.
uk: Кілька речень, що описують вашу сторінку.

en: Hotel
uk: Готель

en: Cause
uk: Судова справа

en: Sports league
uk: Спортивна ліга

en: Sports team
uk: Спортивна команда

en: Band
uk: Гурт

en: Non-profit
uk: Неприбуткова

en: Athlete
uk: Спортсмен

en: Musician
uk: Музикант

en: Politician
uk: Політик

en: Public figure
uk: Публічна особа

en: Landmark
uk: Архітектурна пам’ятка

en: State or province
uk: Штат або провінція

en: Drink
uk: Напій

en: Song
uk: Пісня

en: TV show
uk: Телешоу

en: Provides support for open graph meta tags.
uk: Забезпечує підтримку для мета-тегів Open Graph.

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to support legacy data.
uk: Зберігати дату в базі даних у Unix-форматі часу, застарілий формат для підтримки успадкованих даних.

en: Pop-up calendar
uk: Спливний календар

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
uk: Для поля %field #%delta "Початкова дата" є обов'язковою.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
uk: Для поля %field #%delta "Кінцева дата" є обов'язковою.

en: The End date value.
uk: Значення кінцевої дати.

en: Choose how users view dates and times:
uk: Виберіть, в якому вигляді користувачі бачать дату і час:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
uk: Щоб додати чи відредагувати опції відвідайте сторінку <a href="@date-time-page">Параметри дати і часу</a>.

en: Both Start and End dates
uk: Як Початкова так і Кінцева дата

en: Start date only
uk: Лише початкова дата

en: End date only
uk: Лише кінцева дата

en: Display dates using the @format format
uk: Відображати дати використовуючи формат @format

en: Display both Start and End dates
uk: Відображати і початкову і кінцеву дату

en: Display Start date only
uk: Відображати лише початкову дату

en: Display End date only
uk: Відображати лише кінцеву дату

en: Default date
uk: Базова дата

en: No default value
uk: Немає базового значення

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
uk: Час по відношенню до поточної дати, наприклад '+90 days' (90 днів від дня створення поля) чи  '+1 Saturday' ( наступна субота). Детальніше дивіться !strtotime.

en: Default end date
uk: Базова кінцева дата

en: Relative default value for end date
uk: Відносне значення за промовчанням для кінцевої дати

en: The Strtotime default value for the End Date is invalid.
uk: Базове значення Strtotime для кінцевої дати є неприпустимим.

en: Date entry options
uk: Опції введення дати

en: Control the order and format of the options users see.
uk: Керування послідовністю та форматом опцій, що можуть бачити користувачі

en: Override the input format selected above. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
uk: Коригування формату введення, обраного вище. Визначіть рядок формату дати php у вигляді, подібному до 'm-d-Y H:i' (докладніше <a href="@link">http://php.net/date</a>)

en: Time increments
uk: Проміжки зростання часу

en: 10 minute
uk: 10 хвилин

en: 30 minute
uk: 30 хвилин

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'Within' inserts the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' doesn't label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
uk: Положення міток частини дати, таких як "Рік", "Місяць", "День". "Зверху" означає відображення міток у вигляді заголовків над відповідною частиною дати. "В середині" означає, що мітка буде першою опцією в списку вибора і в порожніх текстових полях. "Немає" означає, що міток біля частин дати не буде. Керують текстом мітки такі функції теми як 'date_part_label_year' та 'date_part_label_month'.

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'None' doesn't label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
uk: Положення міток частини дати, таких як "Рік", "Місяць", "День". "Зверху" означає відображення міток у вигляді заголовків над відповідною частиною дати. "Немає" означає, що міток біля частин дати не буде. Керують текстом мітки такі функції теми як 'date_part_label_year' та 'date_part_label_month'.

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
uk: Будь-ласка, введіть власний формат дати або оберіть вже налаштовані формати.

en: Select the date attributes to collect and store.
uk: Оберіть атрибути дати, що збираються і зберігаються.

en: Date attributes to collect
uk: Атрибути дати, що збираються.

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
uk: Кінцеві дати використовуються для збирання тривалості. Наприклад, дозволяє визначити дату початку події 16 вересня, і завершення 16 вересня.

en: Collect an end date
uk: Збирати кінцеву дату

en: Select the timezone handling method for this date field.
uk: Оберіть метод обробки часового пояса для цього поля дати.

en: Empty 'End date' values will use the 'Start date' values.
uk: Порожні значення 'Кінцева дата' будуть використовувати значення 'Початкова дата'.

en: @field_name Start date value #@delta
uk: @field_name - значення початкової дати #@delta

en: @field_name End date value #@delta
uk: @field_name - значення кінцевої дати #@delta

en: @field_name Start date
uk: @field_name - Початкова дата

en: @field_name End date
uk: @field_name - Кінцева дата

en: A 'Start date' date is required if an 'end date' is supplied for field %field #%delta.
uk: Якщо для поля  %field #%delta надається кінцева дата, тоді початкова дата є обов’язковою.

en: A 'Start date' date is required if an 'End date' is supplied for field %field #%delta.
uk: Якщо для поля  %field #%delta надається кінцева дата, тоді початкова дата є обов’язковою.

en: The End date must be greater than the Start date.
uk: Кінцева дата має бути більшою за початкову дату.

en: The Start date is invalid.
uk: Неприпустима початкова дата.

en: The End date is invalid.
uk: Неприпустима кінцева дата.

en: More settings and values
uk: Більше налаштувань і значень

en: Date entry
uk: Введення дати

en: Starting and ending year
uk: Початковий і кінцевий рік

en: !start-date to !end-date
uk: !start-date до !end-date

en: Date part
uk: Частина дати

en: Makes date/time fields available.
uk: Робить доступними поля дати/часу.

en: Starting year
uk: Початковий рік

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
uk: Введіть відносне значення (-9, +9) або абсолютне значення року, наприклад 2015.

en: Ending year
uk: Кінцевий рік

en: The value input for field %field is invalid:
uk: Введене значення для поля %field є неприпустимим:

en: The value input for field %field is invalid.
uk: Введене значення для поля %field є неприпустимим.

en: The @part is missing.
uk: Частина @part відсутня.

en: The value @date does not match the expected format.
uk: Значення @date не відповідає очікуваному формату.

en: The timezone has been set to !value_link.
uk: Часовим поясом було встановлено !value_link.

en: site timezone
uk: часовий пояс сайту

en: The first day of the week has been set to !value_link.
uk: Першим днем тижня було встановлено !value_link.

en: system date formats
uk: формати системної дати

en: Missing system date settings
uk: Відсутні налаштування системної дати

en: System date settings
uk: Налаштування системної дати

en: date format settings
uk: налаштування формату дати

en: @count year from now | @count years from now
uk[0]: @count рік від цієї миті
uk[1]: @count роки від цієї миті
uk[2]: @count років від цієї миті

[ctx: datetime]
en: Date
uk: Дата

[ctx: datetime]
en: Time
uk: Час

en: Date Migration
uk: Перенесення дати

en: Provides support for importing into date fields with the Migrate module.
uk: Забезпечує підтримку втягування до полів дати за допомогою модуля Перенесення (Migrate).

en: This content type is used for demonstrating and testing migration into Date fields.
uk: Цей тип матеріалу використовується для демонстрації та перевірки перенесення у поля дати.

en: Date Migration Example
uk: Приклад перенесення дати

en: E.g., @date
uk: Наприклад, @date

en: <p>The Date Popup module allows for manual time entry or use of a jQuery timepicker plugin. The Date module comes with a default jQuery timepicker which is already installed. The module also supports a dropdown timepicker that must be downloaded separately. The dropdown timepicker will not appear as an option until the code is available in the libraries folder. If you do not want to use a jQuery timepicker, you can choose the "Manual time entry" option below and users will get a regular textfield instead.</p>
uk: <p>Модуль Спливна дата надає можливість ручного введення часу або використання плаґіну Вибирач часу jQuery. Модуль Дата йде з базовим модулем Вибирач часу jQuery, який вже встановлений. Цей модуль також підтримує спадний вибирач часу, що може бути завантажений окремо. Спадний вибирач часу не з’явиться як опція без його коду теці libraries. Якщо бажання використовувати вибирач часу jQuery немає, можна обрати опцію "Ручне введення часу", і тоді замість нього користувачі отримають звичайне текстове поле.</p>

en: Use dropdown timepicker
uk: Використовувати спадний вибирач часу

en: <p>To install the dropdown timepicker, create a <code>!directory</code> directory in your site installation. Then visit <a href="@download">@download</a>, download the latest copy and unzip it. You will see files with names like jquery.timepicker-1.1.2.js and jquery.timepicker-1.1.2.css. Rename them to jquery.timepicker.js and jquery.timepicker.css and copy them into <code>!directory</code>.</p>
uk: <p>Для встановлення спадного вибирача часу створіть у встановленій системі каталог <code>!directory</code>. Потім відвідайте <a href="@download">@download</a>, завантажте останню версію і розпакуйте її. Ви побачтие файли з назвами, подібними до jquery.timepicker-1.1.2.js та jquery.timepicker-1.1.2.css. Змініть їх назви на jquery.timepicker.js та jquery.timepicker.css й скопіюйте у <code>!directory</code>.</p>

en: <p>The Date Popup calendar includes some css for IE6 that breaks css validation. Since IE 6 is now superceded by IE 7, 8, and 9, the special css for IE 6 has been removed from the regular css used by the Date Popup. If you find you need that css after all, you can add it back in your theme. Look at the way the Garland theme adds special IE-only css in in its page.tpl.php file. The css you need is:</p>
uk: <p>Календар спливної дати містить деякі css-класи для IE6, які не проходять перевірку css. Оскільки IE 6 наразі замінений на IE 7, 8 та 9, особливий css для IE 6 було видалено з звичайних css, що використовуються модулем Спливна дата Якщо все ж таки є потреба в тих css, їх можна повернути в тем. Спосіб додавання особливих css лише для IE до теми Garland можна переглянути у її файлі  page.tpl.php. Css, що необхідно додати наступний:</p>

en: Display a matching second date field as a 'End date'.
uk: Відображати відповідне поле другої дати як кінцеву дату.

en: The content type name must be no more than 12 characters long when using it to create a calendar and blocks.
uk: При використанні типу матеріалів для створення календаря і блоків його назва має не перевищувати довжину у 12 символів.

en: The field name must be no more than 26 characters long.
uk: Назва поля має не перевищувати 26 символів.

en: @label -  start date (!name)
uk: @label -  початкова дата (!name)

en: @label -  start date
uk: @label -  початкова дата

en: @label - end date (!name:!column)
uk: @label - кінцева дата (!name:!column)

en: @label - end date:!column
uk: @label - кінцева дата:!column

en: Page by date
uk: Сторінка за датою

en: Page using the value of a date field.
uk: Сторінка використовує значення з поля дати.

en: Select one or more date fields to filter with this argument.
uk: Для фільтрації за цим аргументом оберіть один або кілька полів дати.

en: Add multiple value identifier
uk: Додати ідентифікатор множинного значення

en: Dates to compare
uk: Дати для порівняння

en: Start/End date range
uk: Період початкової/кінцевої дати

en: Only this field
uk: Лише це поле

en: If selected the view will check if any value starting with the 'Start' date and ending with the 'End' date matches the view criteria. Otherwise the view will be limited to the specifically selected fields. Comparing to the whole Start/End range is the recommended setting when using this filter in a Calendar. When using the Start/End option, it is not necessary to add both the Start and End fields to the filter, either one will do.
uk: Якщо обрано, вид перевірятиме на відповідність критерію усі значення, що починаються з початкової дати і завершуються кінцевою датою. В іншому випадку вид буде обмежений специфічно обраними полям. Порівняння з усім періодом початку/кінця є рекомендованим налаштуванням при використанні цього фільтру у календарі. При використані опції Початок/Кінець не обовязково додавати у фільтр обидва поля Початку і Кінця, одне значення також спрацює.

en: Add an identifier to the view to show which multiple value date fields meet the filter criteria. Note: This option may introduce duplicate values into the view. Required when using multiple value fields in a Calendar or any time you want the node view of multiple value dates to display only the values that match the view filters.
uk: Додає до виду ідентифікатор, який показуватиме, котрий з множинного значення поля дати відповідає критерію фільтра. Примітка: Ця опція може призвести до появи дублікатів у виді. Обовязкове при використанні полів множинних значень у календарі або щоразу, коли необхідно, аби вид матеріалу з полями множинних значень відобразив лише значення, що відповідають фільтрам виду.

en: Date selection form element
uk: Елемент форми вибору дати

en: Filter granularity
uk: Точність фільтру

en: Relative start date
uk: Відносна початкова дата

en: Relative end date
uk: Відносна кінцева дата

en: Relative dates are computed when the view is displayed. Examples: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
uk: Відносні дати розраховуються під час відоображення виду. Приклади: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">Більше прикладів відносної дати дивіться у документації PHP</a>.

en: Relative start date not specified.
uk: Відносна початкова дата на зазначена.

en: Relative end date not specified.
uk: Відносна кінцева дата не зазначена.

en: Relative date not specified.
uk: Відносна дата не зазначена.

en: Position: @position, format: @format.
uk: Позиція: @position, формат: @format.

en: This pager works together with a Date or Content date field contextual filter. If a Date filter has been added to the view, this pager will provide back/next paging to match the granularity of that filter (i.e. paging by year, month, week, or day). The filter must also be configured to use a DATE default value. If there is no Date contextual filter on this view, or if it has not been set to use a default date, the pager will not appear.
uk: Цей навіґатор працює з контекстним фільтром поля дати чи дати матеріалу. Якщо фільтр дати було додано до виду, цей навіґатор гортатиме сторінки через посилання назад/вперед з кроком, що відповідає точності фільтра (тобто з кроком у рік, місяць, тиждень, або день). Фільтр має бути налаштований на використання базового значення дати. Якщо до виду не додано контекстний фільтр дати або він не налаштований на використання базової дати, то сторінковий навіґатор не відображатиметься.

en: Date identifier
uk: Ідентифікатор дати

en: The query identifier to use when fetching date data from in the URL. Note that if you have more than one display in the same view that uses the date pager (like a page and a block), the pager id must be different for each one or both will change when the pager value changes.
uk: Ідентифікатор запиту, що використовується для виокремлення даних дати з URL-адреси. Зверніть увагу, якщо у виді понад одне відображення використовує сторінковий навіґатор дати (наприклад, сторінка і блок), їх ідентифікатори навіґатора мають відрізнятися, інакше обидва будуть змінюватись при зміні значення навіґатора.

en: Where to place the date pager, on the top, bottom, or both top and bottom of the content.
uk: Де розташовувати сторінковий навіґатор дати: зверху, знизу, і зверху і знизу від матеріалу.

en: Link format
uk: Формат посилання

en: No tokens available
uk: Доступні замінники відсутні

en: Token registry caches cleared.
uk: Кеш реєстру замінників очищено.

en: The path component of the URL.
uk: Частина URL-адреси в якій вказано шлях.

en: Unaliased URL
uk: URL без синоніму

en: The unaliased URL.
uk: URL-адреса, позбавлена синоніму.

en: The specific value of the array.
uk: Певне значення масиву.

en: Token registry
uk: Реєстр замінників

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
uk: Нижче наведено список наявних замінників, що можуть бути використані в електронних повідомленнях.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
uk: Наступні замінники або типи замінників не є масивами:

en: The following tokens or token types are missing required name and description information:
uk: В наступних замінниках або типах замінників відсутні обов'язкові назви та описи:

en: The following token types do not have any tokens defined:
uk: В наступних типах замінників не визначено жодного замінника:

en: The following token types are not defined but have tokens:
uk: Наступні типи замінників не визначені, але в них наявні замінники:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
uk: Наступні замінники або типи замінників визначені кількома модулями:

en: Problems detected
uk: Виявлено проблеми

en: Enable language fallback
uk: Увімкнути резервний варіант для мови

en: When language fallback is enabled, if a translation is not available for the requested language an existing one will be displayed.
uk: Якщо увімкнено резервний варіант мови і переклад для запитуваної мови недоступний, буде відображатися переклад у одній з наявних мов.

en: Translatable entity types
uk: Типи сутностей, доступні для перекладу

en: Select which entities can be translated.
uk: Вибір сутностей, що можуть бути перекладені.

en: (original content)
uk: (оригінальний матеріал)

en: No translatable fields
uk: Доступні для перекладу поля відсутні

en: Translations of %label
uk: Переклади %label

en: @label [@language translation]
uk: @label [переклад на мову @language]

en: This translation is published
uk: Цей переклад опубліковано

en: When this option is unchecked, this translation will not be visible for non-administrators.
uk: Коли це налаштування вимкнено, цей переклад буде невидимий для не-адміністраторів.

en: Source translation set to: %language
uk: Вихідний переклад встановлено у: %language

en: Are you sure you want to delete the @language translation of %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити переклад на мову @language для %label?

en: Translation post information
uk: Інформація про публікацію перекладу

en: Whether the translation authoring information should be hidden, shown, or replace the node's authoring information.
uk: Як повинна бути показана інформація про авторство перекладу: прихована, показана, або показана замість авторства матеріалу.

en: Shown
uk: Показано

en: Replacing post information
uk: Замінити інформацію про публікацію

en: Filter comments per language
uk: Фільтрувати коментарі за мовою

en: Show only comments whose language matches content language.
uk: Показувати лише коментарі, мова яких відповідає мові матеріалу.

en: translated on <em>!date</em>
uk: перекладено <em>!date</em>

en: translated by !name
uk: перекладено користувачем !name

en: Translate any entity
uk: Переклад будь-якої сутності

en: Translate field content for any fieldable entity.
uk: Переклад вмісту полів для будь-якої сутності, що може містити поля.

en: Administer entity translation
uk: Адміністрування перекладу сутностей

en: Translate entities of type @type
uk: Переклад сутностей типу @type

en: Translate field content for entities of type @type
uk: Переклад вмісту полів для сутностей типу @type

en: %language translation unavailable for %label.
uk: Переклад на мову %language недоступний для %label.

en: Users may translate this field.
uk: Користувачі можуть перекладати це поле.

en: Entity translation
uk: Переклад сутності

en: Allows entities to be translated into different languages.
uk: Дозвіл перекладу сутностей на інші мови.

en: Don't flag translations as outdated
uk: Не позначати переклади як застарілі

en: Content Translation Upgrade
uk: Оновлення перекладів матеріалів

en: No node translation available for the upgrade.
uk: Немає жодного перекладу матеріалу, що необхідно перенести.

en: @count node translations successfully upgraded.
uk: Перекладів матеріалу успішно перенесено: @count.

en: 1 node translation successfully upgraded. | @count node translations successfully upgraded.
uk[0]: 1 переклад матеріалу успішно перенесено.
uk[1]: @count переклади матеріалу успішно перенесені.
uk[2]: @count перекладів матеріалу успішно перенесено.

en: This will create a content translation for each available node translation, which will be then unpublished.
uk: Створить переклад вмісту для кожного доступного перекладу матеріалу, який потім буде знятий з публікації.

en: Provides an upgrade path from node-based translation to field-based translation.
uk: Надає можливість переходу від перекладів, заснованих на матеріалах, до перекладів, заснованих на полях.

en: replace
uk: замінити

en: Replace %field with a field instance.
uk: Замінити %field екземпляром поля.

en: If this is enabled the %field legacy field will be replaced with a regular field and will disappear from the <em>Manage fields</em> page. It will get back if the replacing field instance is deleted.
uk: Якщо увімкнено, то поле %field, залишене для сумісності, буде замінено на звичайне поле і зникне зі сторінки <em>Керувати полями</em>. Воно повернеться, якщо екземпляр поля, що його заміщує буде видалений.

en: %field replaced with a field instance.
uk: %field замінено екземпляром поля.

en: Field replacement removed.
uk: Заміна поля вилучена.

en: A field replacing node title.
uk: Поле, що замінює заголовок матеріалу.

en: A field replacing taxonomy term name.
uk: Поле, що замінює назву терміна таксономії.

en: A field replacing taxonomy term description.
uk: Поле, що замінює опис терміна таксономії.

en: A field replacing comment subject.
uk: Поле, що замінює тему коментаря.

en: Replacing field values for %field
uk: Заміна значень для поля %field

en: Replace fields
uk: Замінити поля

en: Replaces entity legacy fields with regular fields.
uk: Заміна сумісних з сутністю полів на звичайні поля.

en: Node code
uk: Код матеріалу

en: If you select multiple formats, they will all be available to the user.  If you select none, or the format handler is not found, it will use the default 'Node code'.  This does not affect imports, the required import format will be used automatically.
uk: При виборі декількох форматів вони всі будуть доступні користувачеві. Якщо не обраний жоден, або обробник формату не знайдений, то буде використовуватися стандартний 'Код матеріалу'. Це не зачіпає імпортування - потрібний формат імпорту буде використаний автоматично.

en: All of the below options on a page
uk: Всі перераховані нижче налаштування

en: You may import content by pasting or uploading the code exported from Node export.
uk: Ви можете імпортувати вміст шляхом вставки або відвантаження коду, отриманого з "Експорту матеріалів".

en: Some values may be reset during imports depending on Node export's configuration.
uk: Деякі значення можуть бути скинуті під час імпорту залежно від конфігурації експорту матеріалів.

en: To clear this field, <a href="!reset">reset the form</a>.
uk: Щоб очистити це поле треба <a href="!reset">скинути форму</a>.

en: Node export
uk: Експорт матеріалів

en: Import content using <em>Node export</em>.
uk: Імпорт вмісту за допомогою <em>Експорту матеріалів</em>.

en: Adds CSV format to Node export
uk: Додавання формату CSV в Експорт матеріалів

en: Export files
uk: Експорт файлів

en: Serialize
uk: Серіалізація

en: Adds serialize format to Node export
uk: Додавання серіалізованого формату в Експорт матеріалів

en: Adds XML format to Node export
uk: Додавання формату XML в Експорт матеріалів

en: Meta tag module form elements.
uk: Елементи форми модуля Мета-теґ.

en: Add and configure
uk: Додати і налаштувати

en: Configure meta tag defaults.
uk: Налаштувати умовчання мета-теґів.

en: Meta tag UI
uk: Інтерфейс мета-теґів

en: User interface for the Meta tag API.
uk: Користувацький інтерфейс для Мета-теґ API.

en: A brief and concise summary of the page's content, preferrably 150 characters or less. The description meta tag may be used by search engines to display a snippet about the page in search results.
uk: Короткий виклад змісту сторінки, переважно 150 символів або менше. Мета-тґ Описи може бути використаний в пошукових системах, для відображення фрагмента про сторінку в результатах пошуку.

en: A comma-separated list of keywords about the page. This meta tag is <em>not</em> supported by most search engines.
uk: Список через кому ключових слів про сторінку. Цей мета-тег <em>не </em> використовується більшістю пошукових систем.

en: The text to display in the title bar of a visitor's web browser when they view this page. This meta tag may also be used as the title of the page when a visitor bookmarks or favorites this page.
uk: Текст, показуваний у заголовку вікна браузера, за допомогою якого відвідувач переглядає цю сторінку. Цей мета-теґ також може бути використаний як назва сторінки під час створення її закладки.

en: Provides search engines with specific directions for what to do when this page is indexed.
uk: Повідомляє пошуковим системам з особливими директивами параметри індексування цієї сторінки.

en: Prevent search engines from indexing this page.
uk: Заборонити індексування цієї сторінки пошуковими системами.

en: Prevent search engines from following links on this page.
uk: Не допускати, щоб пошукові системи переходили за посиланнями на цій сторінці.

en: Prevent a cached copy of this page from being available in the search results.
uk: Не допускати, щоб кешована копія цієї сторінки була доступна в результатах пошуку.

en: Prevents a description from appearing below the page in the search results, as well as prevents caching of the page.
uk: Не допускати, щоб в результатах пошуку з'явився опис під цією сторінкою, а також запобігати кешуванню сторінки.

en: Describes the name and version number of the software or publishing tool used to create the page.
uk: Описує назву і версію програмного забезпечення чи інструментарію, за допомогою якого створено сторінку.

en: Details a copyright, trademark, patent, or other information that pertains to intellectual property about this page. Note that this will not automatically protect your site's content or your intellectual property.
uk: Докладна інформація про авторське право, торгову марку, патент та інша інформація, що стосується інтелектуальної власності на цій сторінці. Зверніть увагу, що це не буде автоматично захищати вміст вашого сайту або вашу інтелектуальну власність.

en: Tells search engines where the preferred location or URL is for this page to help eliminate self-created duplicate content for search engines.
uk: Повідомляє пошуковим системам бажане розташування або URL для цієї сторінки, щоб допомогти їм усунути автоматично створені дублікати вмісту.

en: Using defaults
uk: Використання умовчань

en: Inherits meta tags from: @parents
uk: Успадкування мета-теґів з: @parents

en: No meta tag defaults available yet.
uk: Поки жодних умовчань мета-теґів не доступно.

en: To view a summary of the default meta tags and the inheritance, click on a meta tag type.
uk: Для перегляду зведення базових мета-теґів і успадкування, натисніть тип мета-теґу.

en: Select the type of default meta tags you would like to add.
uk: Оберіть тип базових мета-теґів, які слід додати.

en: The meta tag defaults for @label have been saved.
uk: Умовчання мета-теґів @label були успішно збережені.

en: The meta tag defaults for @label have been enabled.
uk: Умовчання мета-теґів @label були успішно увімкнені.

en: The meta tag defaults for @label have been disabed.
uk: Умовчання мета-теґів @label були успішно вимкнені.

en: Are you sure you want to delete the meta tag defaults for @label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити умовчання мета-теґів для @label?.

en: Are you sure you want to revert the meta tag defaults for @label?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити умовчання мета-теґів для @label?.

en: The meta tag defaults for @label have been deleted.
uk: Умовчання мета-теґів для @label були успішно видалені.

en: The meta tag defaults for @label have been reverted.
uk: Умовчання мета-теґів для @label були успішно відновлені.

en: The @plugin %label (%name) was marked dirty, but passes the integrity check now and is active again.
uk: @plugin %label (%name) був позначений, як пошкоджений, але зараз проходить перевірку цілісності і знову активований.

en: The @plugin %label (%name) fails the integrity check and cannot be executed. Error: !message
uk: @plugin %label (%name) не проходить перевірку цілісності і не може виконуватись. Помилка: !message

en: Whenever the event occurs, rule evaluation is triggered.
uk: Щоразу, коли відбувається подія, спрацьовує правило.

en: Blocks the <a href="@odp-url">Open Directory Project</a> description of the page from being used in the description that appears below the page in the search results.
uk: Не допускати, щоб в результатах пошуку під цією сторінкою з'явився опис з каталогу <a href="@odp-url">Open Directory Project</a>.

en: Add a meta tag default
uk: Додати мета-теґ за замовчуванням

en: Saved to DB
uk: Збережено до БД

en: Restore values to DB
uk: Відновити значення до БД

en: Is empty
uk: Є порожнім

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
uk: Дозволити користувачеві вводити атрибут посилання "title"

en: Default link 'title' Attribute
uk: Усталений атрибут посилання 'title'

en: When output, links will use this "title" attribute if the user does not provide one and when different from the link text. Read <a href="http://www.w3.org/TR/WCAG10-HTML-TECHS/#links">WCAG 1.0 Guidelines</a> for links comformances. Tokens values will be evaluated.
uk: Посиланнями при виведенні буде використаний атрибут "title", якщо користувача не надав свій і якщо він відрізняється від тексту посилання. Про відповідність посилань читайте <a href="http://www.w3.org/TR/WCAG10-HTML-TECHS/#links">WCAG 1.0 Guidelines</a>. Значення замінників будуть визначені.

en: Link "title" attribute
uk: Атрибут посилання "title"

en: Instance settings have been set with the data from the field settings.
uk: Налаштування екземпляру були заповнені даними з налаштувань поля.

en: file from !field_name
uk: файл з поля !field_name

en: Hide empty column
uk: Приховати порожній стовпчик

en: New path
uk: Новий контур

en: Path:
uk: Шлях:

en: Manage Paths
uk: Керувати шляхами

en: Illegal path entered.
uk: Введено некоректний шлях

en: Do you really want to delete the following path:
uk: Ви дійсно хочете видалити наступний шлях:

en: Path-Based Metatags
uk: Мета-теґи за шляхами

en: Auto settings
uk: Автоматичні налаштування

en: Extra functionality
uk: Додаткова функціональність

en: Provide text to display if this field returns no results. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section below.
uk: Сюди вводиться текст, що відображується, якщо поле не повертає результатів. Можна додавати HTML. Можна вводити дані з цього виду як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: The operator is invalid on filter: @filter.
uk: Оператор у фільтрі @filter неприпустимий.

en: No valid values found on filter: @filter.
uk: Припустимих значень для фільтра @filter не знайдено.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
uk: Значення @value не є масивом для оператора @operator у фільтрі @filter

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
uk: Введіть код PHP, який повертатиме TRUE або FALSE. Якщо код нічого не повертає, це рівнозначне FALSE, тому ВПЕВНІТЬСЯ, що ви що-небудь повертаєте, якщо не хочете, щоб аргумент був визнаний неприпустимим. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Аргументом для перевірки буде "$argument", а для виду -  "$view". Змінити аргумент можна встановивши "$handler->argument". Змінити заголовок, використовуваний для підстановок цього аргументу, можна встановивши "$handler->validated_title".

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
uk: Якщо не позначено, поля, що не налаштовані на персоналізацію їх HTML-елементів не отримають обгорток для своїх поля, мітки та поля+мітки. Використовуйте це для швидкого зменшення кількості розмітки виду, що надається на початку, ціною ускладнення застосування CSS.

en: Determines which language will be set for newly created content of types that don't have Multilingual support enabled.
uk: Визначає мову, яка буде встановлена для щойно створених типів матеріалів, у котрих не увімкнено багатомовну підтримку.

en: Additionally, if <em>String translation</em> enabled, this module will localize all content type configuration texts.
uk: Крім того, якщо<em>Переклад рядків</em> увімкнено, то цей модуль буде локалізувати всі тексти конфігурації типу матеріалів.

en: You can find some more per content type options on the <a href="@configure_content">Content types administration page</a>.
uk: Деякі параметри типу багатомовного матеріалу можна знайти на адміністративній сторінці <a href="@configure_content">Типи матеріалів</a>.

en: The translation system only translates strings with the selected text formats. All other strings will be ignored and removed from the list of translatable strings.
uk: Система перекладу перекладає рядки тільки з вибраними текстовими форматами. Всі інші рядки будуть ігноруватися і вилучатися зі списку рядків, доступних для перекладу.

en: Rules documentation is kept online. Please use the links below for more information about Rules. Feel free to contribute to improving the online documentation!
uk: Документація модуля Правила знаходиться в онлайн-доступі. Додаткова інформація про Правила знаходиться за посиланнями нижче. Не соромтесь допомагати в покращенні онлайн-документації!

en: Rules introduction
uk: Вступ до модуля Правила

en: Rules terminology
uk: Термінологія модуля Правила

en: Coding for Rules
uk: Написання коду для модуля Правила

en: Unknown @plugin %name.
uk: Невідомий @plugin %name.

en: The list to loop over. The loop will step through each item in the list, allowing further actions on them. See <a href="@url"> the online handbook</a> for more information on how to use loops.
uk: Список для перебору. Цикл зупинятиметься на кожному елементі списку, дозволяючи виконати з ним дії. Додаткову інформацію про використання циклів дивіться у <a href="@url">онлайновому довіднику</a>

en: Enter PHP code to process the selected argument value.
uk: Введіть код PHP для обробки обраного значення аргументу.

en: Note that token replacements containing chained objects – such as [node:author:uid] – are not listed here, but are still available. The <em>data selection</em> input mode may help you find more complex replacement patterns. See <a href="@url">the online documentation</a> for more information about complex replacement patterns.
uk: Зверніть увагу, що замінники, що містять ланцюг об’єктів  – як-от [node:author:uid] – не перелічені тут, але все ще доступні. Режим введення <em>вибір даних</em> допоможе виявити більш складні шаблони заміни. Додаткову інформацію про складні шаблони заміни дивіться у <a href="@url">онлайн-документації</a>.

en: Reaction rules, listed below, react on selected events on the site. Each reaction rule may fire any number of <em>actions</em>, and may have any number of <em>conditions</em> that must be met for the actions to be executed. You can also set up <a href="@url1">components</a> – stand-alone sets of Rules configuration that can be used in Rules and other parts of your site. See <a href="@url2">the online documentation</a> for an introduction on how to use Rules.
uk: Правила реагування, перелічені нижче, реагують на певні обрані події на сайті. Кожне правило реагування може запускати довільну кількість <em>дій</em> і може мати довільну кількість <em>умов</em>, що мають задовольнятись для виконання дій. Також можна налаштувати <a href="@url1">компоненти</a> — окремі набори конфігурацій модуля Правила, що можуть бути використані в правилах та інших частинах сайту. Вступ до використання модуля Правила дивіться у <a href="@url2">онлайн-документації</a>.

en: Components are stand-alone sets of Rules configuration that can be used by Rules and other modules on your site. Components are for example useful if you want to use the same conditions, actions or rules in multiple places, or call them from your custom module. You may also export each component separately. See <a href="@url2">the online documentation</a> for more information about how to use components.
uk: Компоненти — це окремі набори конфігурацій модуля Правила, що можуть бути використані в правилах та іншими модулями сайту. Компоненти, наприклад, зручні у випадку, коли необхідно використовувати однакові умови, дії та ролі у декількох місцях, або викликати їх з власного модуля.Також можна експортувати кожний з компонентів окремо. Додаткова інформація про використання компонентів знаходиться у <a href="@url2">онлайн-документаціїї</a>

en: Choose which kind of component to create. Each component type is described in <a href="@url">the online documentation</a>.
uk: Оберіть тип створюваного компонента. Кожен з типів компонент описаний в <a href="@url">онлайн-документації</a>

en: A string used for identifying this task. Any existing tasks for this component with the same identifier will be replaced.
uk: Рядок, що ідентифікує це завдання. Будь-яке завдання для цього компонента з таким сами ідентифікатором буде замінене..

en: Note that component evaluation is triggered by <em>cron</em> – make sure cron is configured correctly by checking your site's !status. The scheduling time accuracy depends on your configured cron interval. See <a href='@url'>the online documentation</a> for more information on how to schedule evaluation of components.
uk: Зверніть увагу, що виконання компонентів запускається <em>кроном</em> – переконайтесь в належному налаштуванні крону перевіривши !status сайту. Точність запланованого часу залежить від налаштованого інтервалу запуску крону. Додаткову інформацію про планування виконання компонент дивіться у <a href='@url'>онлайн-документації</a>.

en: Unknown event "!event_name"
uk: Невідома подія "!event_name"

en: Tags associated with this configuration, used for filtering in the admin interface. Separate multiple tags with commas.
uk: Теґи, пов’язані з цією конфігурацією, що використовуються для фільтрування в адміністративному інтерфейсі. Кілька теґів відокремлювати комами.

en: Variables are normally input <em>parameters</em> for the component – data that should be available for the component to act on. Additionaly, action components may <em>provide</em> variables back to the caller. Each variable must have a specified data type, a label and a unique machine readable name containing only lowercase alphanumeric characters and underscores. See <a href="@url">the online documentation</a> for more information about variables.
uk: Змінні являють собою звичайні вхідні <em>параметри</em> для компонента — дані, що мають бути доступними компонентові для дій над ними. Додатково, компоненти дій можуть <em>повертати</em> змінні назад викликачеві. Кожна змінна повинна мати визначений тип даних, мітку та унікальну машинну назву, що має містити лише латинські алфавітно-цифрові символи нижнього регістру та символи підкреслення. Додаткову інформацію про змінні дивіться у <a href="@url">онлайн-документації</a>

en: You are about to add a new @plugin to the @config-plugin %label. Use indentation to make conditions a part of this logic group. See <a href="@url">the online documentation</a> for more information on condition sets.
uk: Ви збираєтесь додати новий @plugin до @config-plugin %label. Щоб зробити умови частиною цієї логічної групи використовуйте відступи. Додаткову інформацію про набори умов дивіться у <a href="@url">онлайн-документації</a>.

en: The data selector helps you drill down into the data available to Rules. <em>To make entity fields appear in the data selector, you may have to use the condition 'entity has field' (or 'content is of type').</em> More useful tips about data selection is available in <a href='@url'>the online documentation</a>.
uk: Селектор даних допомагає розгорнути дані, доступні модулеві Правила. <em>Аби поле сутності з’явилося в селекторі даних, необхідно використовувати умову "сутність має поле" (або "матеріал належить до типу") </em> Більше корисних порад про вибір даних пропонується у <a href='@url'>онлайн-документації</a>.

en: The date in GMT. You may enter a fixed time (like %format) or any other values in GMT known by the PHP !strtotime function (like "+1 day"). Relative dates like "+1 day" or "now" relate to the evaluation time.
uk: Дата в GMT. Можна ввести фіксований час (наприклад, %format) або будь-які інші значення в GMT, що розпізнавані функцією PHP !strtotime (наприклад, "+1 day"). Відносні дати як-от "+1 day" або "now" стосуються часу виконання.

en: Deleting this @removed-plugin would break your configuration as some of its provided variables are utilized by the @plugin <a href="!url">%label</a>.
uk: Видалення цього @removed-plugin пошкодить вашу конфігурацію, оскільки деякі надавані нею змінні використовуються плаґіном @plugin <a href="!url">%label</a>.

en: Select the event to add. However note that all added events need to provide all variables that should be available to your rule.
uk: Оберіть додавану подію. Зверніть увагу, що додані події мають забезпечувати даними всі змінні, що застосовуються в правилі.

en: Added the event, but it does not provide all variables utilized.
uk: Подію додано, але вона не забезпечує даними усі використовувані змінні.

en: Added event %event.
uk: Додано подію %event.

en: Are you sure you want to remove the event?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю подію?

en: You are about to remove the event %event.
uk: Ви маєте намір видалити події %event.

en: Removed the event, but it had provided some variables which are now missing.
uk: Подію було видалено, але вона забезпечувала даними деякі змінні, які наразі відсутні.

en: Event %event has been removed.
uk: Подію %event було видалено.

en: The variable used for holding each list item in the loop. This variable will be available inside the loop only.
uk: Ця змінна зберігає кожен елемент списку в циклі. Вона буде доступна лише в межах циклу.

en: Create an archive of selected files
uk: Створити архів обраних файлів

en: An archive has been created and can be downloaded from: !url
uk: Архів було успішно створено і може бути завантажено з: !url

en: The name of the archive file.
uk: Назва архівного файла.

en: Temporary files older than 6 hours are removed when cron runs.
uk: Тимчасові файли віком понад 6 годин будуть видалені під час запуску крону.

en: Enable "Select all items on all pages"
uk: Увімкнути позначку "Вибрати усі пункти на всіх сторінках"

en: Check this box to enable the ability to select all items on all pages.
uk: Якщо увімкнено, буде можливість обрати всі пункти на всіх сторінках.

en: No fields found.
uk: Полів не знайдено.

en: Max length of title field
uk: Максимальна довжина поля заголовка

en: Set a maximum length on the title field (applies only if Link Title is optional or required).  The maximum limit is 255 characters.
uk: Встановіть максимальну довжину поля заголовка (використовується лише якщо Заголовок посилання є необов’язковим або обов’язковим). Максимум - 255 символів.

en: URL Display Cutoff value must be numeric.
uk: Значення обрізання відображення URL має бути числом

en: The max length of the link title must be numeric.
uk: Максимальна довжина заголовку посилання має бути числом.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
uk: Максимальна довжина заголовку посилання не може перевищувати 255 символів.

en: The title of the link.
uk: Заголовок посилання.

en: The URL of the link.
uk: URL-адреса посилання.

en: @entity is viewed
uk: @entity переглядається

en: viewed @entity
uk: переглянута сутність @entity

en: Nodes represent the main site content items.
uk: Матеріали являють собою основні елементи вмісту сайту.

en: Uploaded file.
uk: Відвантажений файл.

en: Remark or note that refers to a node.
uk: Примітка або зауваження стосовно матеріалу.

en: Taxonomy terms are used for classifying content.
uk: Терміни таксономії, що використовуються для класифікації матеріалів.

en: Vocabularies contain related taxonomy terms, which are used for classifying content.
uk: Словники містять пов'язані терміни таксономії, що використовуються для класифікації матеріалів.

en: Whether the comment is published or unpublished.
uk: Чи коментар опублікований.

en: Field "@name"
uk: Поле "@name"

en: Whether the node is published or unpublished.
uk: Чи опублікований матеріал

en: Whether the user is active or blocked.
uk: Активований користувач чи заблокований.

en: Restrict this relationship to one or more @bundles.
uk: Обмежити цей зв’язок одним або кількома @bundles.

en: Hide pager if there is only one slide
uk: Приховувати навіґатор сторінок за наявності лише одного слайду.

en: Should the pager be hidden if there is only one slide.
uk: Чи має приховуватись навіґатор сторінок за наявності лише одного слайду.

en: Hide controls if there is only one slide
uk: Приховувати елементи керування за наявності лише одного слайду

en: Should the controls be hidden if there is only one slide.
uk: Чи мають приховуватись елементи керування за наявності лише одного слайду.

en: You need to install the jQuery cycle plugin. Create a directory in sites/all/libraries called jquery.cycle, and then copy jquery.cycle.all.min.js or jquery.cycle.all.js into it. You can find the plugin at !url.
uk: Необхідно встановити плаґін jQuery cycle. Створіть каталог під назвою jquery.cycle у sites/all/libraries і скопіюйте туди файл jquery.cycle.all.min.js або jquery.cycle.all.js. Плаґін можна знайти за адресою !url.

en: How long should it wait until it starts the slideshow anyway. Time is in milliseconds.
uk: Максимальний час очікування до початку слайд-шоу, у мс.

en: This slideshow is forced paused.
uk: Це слайд-шоу примусово зупинено.

en: No main frame module is enabled for views slideshow.
uk: Жодного модуля основного кадру для модуля Слайд-шоу видів не увімкнено.

en: The options for !module does not exists.
uk: Параметри для модуля !module відсутні.

en: Generate automatic URL alias
uk: Автоматично генерувати синонім URL

en: Uncheck this to create a custom alias below.
uk: Щоб створити нижче власні синоніми, зніміть тут позначку.

en: Configure URL alias patterns.
uk: Налаштувати шаблони URL синонімів.

en: Link the user picture to the user's profile
uk: Зв'язати посиланням зображення користувача з його профілем.

en: Specify which display or custom url this display will link to.
uk: Вкажіть, на яке відображення або власний url буде посилатися це відображення.

en: This will add a more link to the bottom of this view, which will link to the page view. If you have more than one page view, the link will point to the display specified in 'Link display' above. You can override the url at the link display setting.
uk: В нижній частині цього виду додається посилання "Ще", що буде вести на сторінку виду. Якщо вид містить кілька сторінок, посилання вказуватиме на відображення, зазначене у пункті  "Посилатися на відображення" вище. Цю url-адресу  можна переписати у налаштуванні "Посилання на відображення".

en: <p>The following tokens are available for this link.</p>
uk: <p>Для цього посилання доступні наступні замінники.</p>

en: A Drupal path or external URL the more link will point to. Note that this will override the link display setting above.
uk: Шлях Друпал або зовнішня URL-адреса, на яку вказуватиме посилання "Ще". Зверніть увагу, що при цьому перезапишеться налаштування "Посилання на відображення", про яке йшлося вище.

en: Copy the export text and paste it into another bundle using the import function.
uk: Скопіюйте вивантажений текст і вставте його в інший пакет, використовуючи функцію імпорту.

en: This form will import bundle and field definitions.
uk: Ця форма імпортує пакет і визначення полів.

en: Paste the text created by a bundle export into this field.
uk: У це поле вставте текст, створений через експорт пакетів.

en: %bundle bundle has been created.
uk: Пакет %bundle було створено.

en: %bundle bundle has been updated.
uk: Пакет %bundle було оновлено.

en: %field_name field could not be created because the module %module is disabled or missing.
uk: Поле %field_name неможливо створити, оскільки модуль %module вимкнений або відсутній.

en: %field_name field has been created.
uk: Поле %field_name було створено.

en: %field_name field has been updated.
uk: Поле %field_name було оновлене.

en: %field_name instance has been created for @bundle in @entity_type.
uk: Створено екземпляр поля %field_name для пакету @bundle у сутності @entity_type.

en: %field_name instance has been updated for @bundle in @entity_type.
uk: Оновлено екземпляр поля %field_name для пакета @bundle у сутності @entity_type.

en: The pasted text did not contain any valid export data.
uk: Вставлений текст не містить чинних вивантажених даних.

en: Import and exports bundles through the UI.
uk: Імпорт і експорт пакетів через інтерфейс користувача.

en: Ancestors of the term, i.e. parent of all above hierarchy levels.
uk: Попередники терміна, тобто батьки всі рівнів ієрархії, що знаходяться вище.

en: The date the user last accessed the site.
uk: Дата останнього доступу користувача на сайт.

en: Rendered @entity-type
uk: Візуалізований тип сутності @entity-type

en: The @entity-type of the current relationship rendered using a view mode.
uk: Тип сутності @entity-type поточного зв’язку візуалізовано за допомогою режиму показу.

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
uk: Відображує окрему сутність в певному режимі показу (наприклад, анонс).

en: Concatenate values using a seperator
uk: З’єднати значення за допомогою роздільника

en: When using this, you should not set any other link on the field.
uk: При цьому не слід вводити в це поле будь-яке інше посилання.

en: Format interval
uk: Форматувати проміжок

en: If checked, the value will be formatted as a time interval. Otherwise, just the number of seconds will be displayed.
uk: Якщо позначено, час буде відформатований як часовий проміжок. В іншому випадку, буде відображатись лише кількість секунд.

en: Specify how many different units to display.
uk: Вкажіть кількість відображуваних різних одиниць.

en: Text to put before the duration text.
uk: Текст, що розташовується перед текстом тривалості.

en: Text to put after the duration text.
uk: Текст, що розташовується після тексту тривалості.

en: Show entity label
uk: Показати мітку сутності

en: Show entity ID
uk: Показати ID сутності

en: Show complete entity
uk: Показати повну сутність

en: Decide how this field will be displayed.
uk: Визначіть, як відображуватиметься це поле.

en: Link to entity
uk: Посилання на сутність

en: Link this field to the entity.
uk: Зробити це поле посиланням на сутність.

en: Same as Default date
uk: Збігається з датою за замовчуванням

en: Repeating date
uk: Повторювана дата

en: Repeating dates use an 'Unlimited' number of values. Instead of the 'Add more' button, they include a form to select when and how often the date should repeat.
uk: Повторювані дати використовують "Необмежену" кількість значень. Замість кнопки "Додати ще", до них долучена форма для вибору умов і частоти повторення дати.

en: Allow user to see a page with all the times a date repeats.
uk: Дозволити користувачам бачити сторінку, де зазначені усі часи повторення дати.

en: The widgets for repeating dates have changed. Please check the Display Fields page for each content type that has repeating date fields and confirm that the right widget has been selected.
uk: Віджети для повторюваних дат змінилися. Будь ласка, перевірте сторінку відображень полів для кожного типу матеріалів, що мають повторювані поля дати і впевнитись, що обрано правильний віджет.

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
uk: Початковий рік має бути у форматі -9, або абсолютний рік, наприклад 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
uk: Кінцевий рік має бути у форматі +9, або абсолютний рік, наприклад 2030.

en: Set a condition based on the value of a date field
uk: Встановити умову на основі значення поля дати

en: Is not Empty
uk: Є непорожнім

en: The comparison to perform to determine if the date field meets the condition. For multiple value date fields, all values will be checked to see if any meet the condition.
uk: Порівняння аби визначити, чи поле дати відповідає умові. Для множинних значень полів дати перевірятись на відповідність умові будуть усі значення.

en: The value the field should contain to meet the condition. This can either be an absolute date in ISO format (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS) or a relative string like '12AM today'. Examples: 2011-12-31T00:00:00, now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
uk: Значення, котре має містити поле аби відповідати умові. Це може бути або абсолютна дата в форматі ISO (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS) або рядок відносної дати на кшталт '12AM today'. Приклади: 2011-12-31T00:00:00, now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">Більше прикладів відносної дати дивіться у документації PHP</a>.

en: Date Context
uk: Контекст Дати

en: Adds an option to the Context module to set a context condition based on the value of a date field.
uk: Додає до модуля Контекст опцію для встановлення умови контексту на основі значення поля дати.

en: View: @view - Display: @display
uk: Вид: @view - Відображення: @display

en: Fields used in views
uk: Поля, використовувані у видах

en: Overview of fields used in all views.
uk: Список полів, що використовуються у всіх видах

en: Transform the case
uk: Зміна регістру

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value.
uk: При виведенні url шляхів, як перетворювати регістр значення фільтру.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
uk: Якщо "Власний", інформацію про формати дати дивіться у <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">документації PHP</a>. Інакше, введіть кількість відображуваних різних одиниць часу, яка за промовчанням становить 2.

en: Edit the administrative label displayed when referencing this relationship from filters, etc.
uk: Редагувати адміністративну мітку, що відображується коли посилаються на цей зв'язок з фільтрів тощо.

en: Representative sort criteria
uk: Характерний критерій сортування

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
uk: Критерій впорядкування, застосовуваний до даних отриманих за допомогою зв'язка для визначення способу отримання характерного елемента для кожного рядка. Наприклад, щоб показати останній матеріал кожного користувача, оберіть "Матеріал: Дата оновлення".

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
uk: Послідовність, що застосовується для критерію впорядкування, вибраного вище.

en: And/Or, Rearrange
uk: Та/або, перешикувати

en: Revert to default
uk: Повернути до початкових значень

en: Optionally, enter a comma delimited list of tags for this view to use in filtering and sorting views on the administrative page.
uk: Введіть необов'язковий перелік теґів для цього виду, що будуть використовуватися для фільтрації та сортування видів на адміністративній сторінці.

en: Custom admin theme for the Views UI
uk: Власна адміністративна тема для інтерфейсу видів

en: In some cases you might want to select a different admin theme for the Views UI.
uk: В деяких випадках ви можете обрати іншу адміністративну тему для інтерфейсу видів.

en: No fields have been used in views yet.
uk: У видів поки що не використано жодних полів.

en: Provide a simple link to approve the comment.
uk: Пряме посилання на схвалення коментаря.

en: Author uid
uk: Uid автора

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується файл.

en: image from !field_name
uk: зображення з !field_name

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується зображення.

en: The tid of a taxonomy term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії.

en: The user permissions.
uk: Повноваження користувача.

en: First and last only
uk: Лише перший і останній

en: Multiple-value handling
uk: Обробка багатозначності

en: Filter to items that share all terms
uk: Фільтрувати по елементах, що містять усі терміни

en: Filter to items that share any term
uk: Фільтрувати по елементам, що містять будь-який термін

en: Use formatted username
uk: Використовувати форматоване ім'я користувача

en: If checked, the username will be formatted by the system. If unchecked, it will be displayed raw.
uk: Якщо позначено, ім'я користувача буде відформатовано системою. Якщо ні, буде показуване неформатованим.

en: Link to user's profile
uk: Посилання на профіль користувача

en: Using <em>Default</em> will use the site-wide image style for user pictures set in the <a href="!account-settings">Account settings</a>.
uk: Якщо <em>Стандартний</em>, то буде застосований стиль для зображень користувача, встановлений в <a href="!account-settings">Налаштуваннях облікового запису</a>.

en: You don't have translatable entity types.
uk: Відсутні доступні для перекладу типи сутностей.

en: Use a pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Display all day checkbox
uk: Відображати прапорець "Весь день"

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
uk: Визначає, чи відображати користувачеві прапорець "Весь день"

en: Date format options
uk: Опції формату дати

en: The date format used in titles and summary links for this argument. The default format is based on the granularity of the filter, i.e. month: @example_month, day: @example_day.
uk: Формат дати використовується в заголовках і посиланнях резюме для цього аргументу. Базовий формат заснований на точності фільтру, наприклад, місяць: @example_month, день: @example_day.

en: Custom summary date format
uk: Власний формат дати резюме

en: A custom format for the title and summary date format. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
uk: Власний формат для формату дати заголовку та резюме. Вкажіть рядок формату дати php у вигляді: 'm-d-Y H:i' (докладніше <a href="@link">http://php.net/date</a>).

en: It is not recommended to delete the only XML sitemap.
uk: Не рекомендовано видаляти єдину XML-мапу сайту.

en: Tokens related to views.
uk: Замінники, пов'язані з видами.

en: The human-readable name of the view.
uk: Людино-читабельна назва виду.

en: The description of the view.
uk: Опис виду.

en: The machine-readable name of the view.
uk: Машино-читабельна назва виду,

en: The title of current display of the view.
uk: Заголовок поточного відображення виду.

en: The URL of the view.
uk: URL-адреса виду.

en: -Select-
uk: -Виберіть-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
uk: Текст в атрибуті "заголовок", який багатьма браузерами відображується у вигляді спливаючої підказки при наведенні мишею на посилання.

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
uk: Приховує це поле, якщо воно порожнє. Зверніть увагу, що мітка поля, або перезаписаний вивід все одно буде відображатися. Щоб приховати мітки, перевірте налаштування стиля або стиля рядку для порожніх полів. Щоб приховати перезаписаний вміст, увімкніть прапорець "Приховувати перезаписане, якщо порожнє".

en: Apostrophe
uk: Апостроф

en: Enable views performance statistics/debug messages via the Devel module
uk: Увімкнути повідомлення статистики швидкодії/відлагодження видів за допомогою модуля Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics/debug messages <em>if Devel is installed</em>.
uk: Позначте це, щоб увімкнути повідомлення деяких запитів і статистики швидкодії/відлагодження модуля Види, <em>якщо встановлено Devel</em>.

en: Devel message(dpm)
uk: Повідомлення Devel (dpm)

en: Devel logging (tmp://drupal_debug.txt)
uk: Журналювання Devel (tmp://drupal_debug.txt)

en: Page region to output performance statistics/debug messages
uk: Область сторінки для виведення повідомлень про статистику швидкодії/відлагодження.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
uk: Дата у форматі CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
uk: Дата у форматі YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
uk: Дата у форматі YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
uk: Дата у форматі MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
uk: Дата у форматі DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
uk: Дата у форматі WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
uk: Якщо потрібно більше полів, ніж uid додає до коментаря: додайте зв'язок з автором.

en: Last comment uid
uk: Uid останнього коментаря

en: The User ID of the author of the last comment of a node.
uk: Ідентифікатор користувача, що є автором останнього коментаря до матеріалу.

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
uk: Користувач, що є автором матеріалу. Якщо необхідно більше полів, ніж надає uid, додайте зв'язок Матеріал: автор.

en: Unique access event ID.
uk: Унікальний ідентифікатор події доступу.

en: Link field to the node if there is no comment.
uk: За відсутності коментаря зробити це поле посиланням.

en: Convert spaces in term names to hyphens
uk: Перетворювати пробіли в назвах термінів у дефіси

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
uk: Після цього посилання можуть працювати з аргументами термінів таксономії видів.

en: Enter PHP code that returns a value to use for this filter. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this filter. Some variables are available: the view object will be "$view". The argument handler will be "$argument", for example you may change the title used for substitutions for this argument by setting "argument->validated_title"".
uk: Введіть код PHP, що повертатиме значення для цього фільтра. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Має повертатися лише одне значення і лише для цього фільтра. Доступно кілька змінних: об'єкт виду буде "$view". Аргумент обробника буде  "$argument", наприклад, змінити заголовок, використовуваний для підстановок цього аргументу, можна встановивши  "argument->validated_title"".

en: Use rendered output to group rows
uk: Використовувати генероване виведення для групування рядків

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
uk: Якщо увімкнено для групування рядків використовується відтворене виведення групуючого поля.

en: The <em>All Day</em> functionality has been moved into a separate module. This new module provides the option to add an <em>All Day</em> checkbox to toggle time on and off for date fields. It also contains the theme that displays the <em>All Day</em> text on fields that have no time. For consistency with prior code, it has been automatically enabled. If you don't want the <em>All Day</em> functionality you can disable this module.
uk: Функція <em>Весь день</em> було перенесено до окремого модуля. Цей новий модуль забезпечує опцію, що додає прапорець <em>Весь день</em> для вмикання та вимикання часу для полів дати. Він також містить тему, що відображає текст <em>All Day</em> увесь день на полях без часу. Для узгодженості з попереднім кодом він був автоматично увімкнений. Якщо немає необхідності в функції <em>Весь день</em> цей модуль можна вимкнути.

en: The <em>Date Repeat</em> integration for Date fields is being moved into a separate module. For consistency with prior code, it has been automatically enabled if the Date Repeat API module is enabled. If you don't use <em>Date Repeat</em> functionality in your fields, you can disable this module.
uk: Інтеграція <em>Повторення дати</em> у поля дати перенесена у окремий модуль. Для узгодженості з попереднім його автоматично увімкнено, якщо увімкнено модуль API Повторення дати. Якщо немає необхідності в функції <em>Повторення дати</em> цей модуль можна вимкнути.

en: Date All Day
uk: Весь день дати

en: Adds 'All Day' functionality to date fields, including an 'All Day' theme and 'All Day' checkboxes for the Date select and Date popup widgets.
uk: Додає до полів дати функцію "Весь день", включно з темою "Весь день" та прапорцями "Весь день" для вибору дати і спливних віджетів дати.

[ctx: Date repeat]
en: Repeats
uk: Повторення

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
uk: Кожні @interval дні(в)

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
uk: Кожні @interval тижні(в)

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
uk: Кожні @interval місяці(в)

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
uk: Кожні @interval рокі(в)

[ctx: Date repeat]
en: Repeat on
uk: Повторювати

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
uk: Кожен робочий день

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
uk: Кожен пн, ср, пт

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
uk: Кожен вт, чт

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
uk: Повторювати кожен

en: every weekday
uk: кожен робочий день

en: monday wednesday friday
uk: понеділок середа п’ятниця

en: tuesday thursday
uk: вівторок четвер

[ctx: Date repeat]
en: On day @bymonthday of
uk: У день @bymonthday з

[ctx: Date repeat]
en: Bymonth
uk: Помісячно

[ctx: Date repeat]
en: On the @byday of
uk: У день @byday з

en: On day ... of ...
uk: У день ... з ...

en: On the ... of ...
uk: У ... з ...

[ctx: Date repeat]
en: After @count occurrences
uk: Після @count разів

[ctx: Date repeat]
en: Count
uk: Кількість

[ctx: Date repeat]
en: On
uk: У

[ctx: Date repeat]
en: Until
uk: До

[ctx: Date repeat]
en: Stop repeating
uk: Припинити повторення

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
uk: Вилучити дати

[ctx: Date repeat]
en: Include dates
uk: Додати дати

en: Repeat settings
uk: Налаштування повторення

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
uk: Щодня

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
uk: Щотижня

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
uk: Щомісяця

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
uk: Щороку

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (UNTIL).
uk: Відсутнє значення у періоді повторення. (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Year (UNTIL)
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: Рік (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Month (UNTIL)
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: Місяць (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Day (UNTIL)
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: День (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (COUNT).
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: (КІЛЬКІСТЬ)

[ctx: Date repeat]
en: Expanded
uk: Розкрито

[ctx: Date repeat]
en: Collapsed
uk: Згорнуто

[ctx: Date repeat]
en: Repeat display
uk: Відображення повтору

[ctx: Date repeat]
en: Should the repeat options form start out expanded or collapsed? Set to 'Collapsed' to make those options less obtrusive.
uk: Чи форма з опціями повтору початково буде розкрита чи згорнута? Оберіть "Згорнуто", щоб зробити її менш настирливою.

en: Date Repeat Field
uk: Поле повтору дати

en: Creates the option of Repeating date fields and manages Date fields that use the Date Repeat API.
uk: Створює опцію для полів Повторюваних дат і керує полями дати, що використовують API Повторення дати.

en: Adds support and an API to implement meta tags.
uk: Додає підтримку та API для імплементації мета-теґів.

en: A "Feature" is a certain type of Drupal module which contains a package of configuration that, when enabled, provides a new set of functionality for your Drupal site. Enable features by selecting the checkboxes below and clicking the Save configuration button. If the configuration of the feature has been changed its "State" will be either "overridden" or "needs review", otherwise it will be "default", indicating that the configuration has not been changed. Click on the state to see more details about the feature and its components.
uk: "Властивість" — це особливий тип друпалівського модуля, котрий містить пакунок конфігурації, котра при увімкненні забезпечує новий набір функціональності вашого Друпал-сайту. Властивості вмикаються шляхом позначення нижченаведених позначок і натиснення кнопки "Зберегти конфігурацію". Якщо конфігурація властивості була змінена, її "Стан" буде "перевизначено" або "потребує перевірки", в іншому випадку він буде "початковий" і це означає, що конфігурація не змінювалась. Докладну інформацію про властивість та її компоненти можна отримати натиснувши на "стан".

en: Replace an existing view if one exists with the same name
uk: Замінити існуючий вид, якщо з такою назвою вже існує.

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
uk: В цьому полі має бути код HTML. Підтримуються наступні замінники:

en: Provide a simple link to the user.
uk: Пряме посилання на користувача.

en: Result summary
uk: Зведення результатів

en: Shows result summary, for example the items per page.
uk: Показ зведення результатів, наприклад, кількість елементів на сторінку.

en: Use site default RSS settings
uk: Використовувати базові RSS-налаштування сайту

en: Display list value as human readable
uk: Відображення значень списку в людиносприйня́тному форматі

en: Displays the link in contextual links
uk: Показ посилання в контекстних посиланнях

en: Grouping field Nr.@number
uk: Групуюче поле №@number

en: Changed the panels_display.layout field to the correct size.
uk: Встановлено належний розмір для поля panels_display.layout field.

en: Administer Panels styles
uk: Адміністрування стилів панелей

en: Allows a user to administer the styles of Panel panes.
uk: Дозволяє користувачеві адмініструвати стилі фрагментів Панелі.

en: Use panel locks
uk: Використовувати блокування панелі

en: Allows a user to lock and unlock panes in a panel display.
uk: Дозволити користувачеві блокувати та розблоковувати фрагменти у відображенні панелі.

en: Added panels_pane.lock field.
uk: Додано поле panels_pane.lock.

en: panels_pane.lock field already existed, update skipped.
uk: Поле panels_pane.lock field вже існує, не оновлено.

en: Immovable
uk: Нерухоме

en: No lock
uk: Немає блокування

en: Configure lock on !subtype_title
uk: Налаштуйте блокування на підтипі !subtype_title

en: Lock type
uk: Тип блокування

en: Select which regions this pane can be moved to.
uk: Оберіть, в які області може бути перенесено цей фрагмент.

en: Display the pane or region with no markup, not even a title.
uk: Відображати фрагмент панелі або область без розмітки, навіть без заголовку.

en: Filename settings
uk: Налаштування імені файла

en: <a href="!doc">RFC4180</a> compliant <a href="!csv">CSV</a> code.  Values are comma-seperated, and records are CRLF delimited.
uk: <a href="!csv">CSV</a>-код, сумісний з <a href="!doc">RFC4180</a>. Значення відокремлені комами, а записи - символами CRLF.

en: PHP parsable export code, which is a custom version of <a href="!php">var_export</a>.
uk: PHP-інтепретований код експорту, що є частковою версією  <a href="!php">var_export</a>.

en: If there are more than this many nodes, the [node_export_filename:nid-list] token for the filename will not be built.  This is to prevent very long filenames.
uk: Якщо матеріалів в списку більше, ніж вказано тут, то замінник [node_export_filename:nid-list] для імені файлу не буде створено. Для запобігання занадто довгих імен файлів.

en: Adds features support to Node export
uk: Додає підтримку властивостей (features) до Експорту матеріалів

en: Imported node !nid: !node
uk: Імпортований матеріал !nid: !node

en: Node export feeds importer.  This is a much more advanced importer than the one built into node export.
uk: Вивантаження матеріалів за допомогою імпорту потоків. Набагато потужніший втягувач, ніж вбудований у модуль експорту матеріалів.

en: Helps maintain relationships.  Supports node references, taxonomy, and organic groups.
uk: Допомагає підтримувати взаємозв'язки. Підтримує посилання на матеріали, таксономію та органічні групи.

en: Very robust, though not human readable, representation through <a href="!wiki">Serialization</a> using the PHP <a href="!php">serialize</a> function.
uk: Дуже надійне, але нелюдиносприйня́тне, подання через <a href="!wiki">Серіалізацію</a> використовуючи PHP-функцію <a href="!php">serialize</a>.

en: <a href="!xml">XML 1.0</a> representation which is good for machine-readability and human-readability.
uk: Подання <a href="!xml">XML 1.0</a> зручне для читання машиною і людиною.

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських термінів таксономії починаючи з кореня.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських посилань меню починаючи з кореня.

en: Cache dates
uk: Кешувати дати

en: Date objects can be created and cached as date fields are loaded rather than when they are displayed to improve performance.
uk: Об’єкти дати можуть бути створені і кешовані як поля дати і завантажені ще до їх відображення для підвищення швидкодії.

en: Maximum dates per field
uk: Максимальна кількість дат на поле

en: If set to '0', all date values on every entity will be cached. Note that caching every date on fields that may have a large number of multiple or repeating values may create a significant performance penalty when the cache is cleared. The suggested setting for multiple value and repeating fields is no more than 4 values per field.
uk: Якщо вказано "0", всі значення дати на всіх сутностях будуть кешовані. Зверніть увагу, що кешування кожної дати з полів, що мають велику кількість множинних або повторюваних значень, можуть суттєво зменшувати швидкодію під час скидання кешу. Рекомендоване налаштування для множинного значення і повторюваних полів - не більше 4-х значень на поле.

en: The number of cache values must be a number.
uk: Кількість кешованих значень має бути числом.

en: The number of cache values must be a number 0 or greater.
uk: Кількість кешованих значень має бути числом 0 або більше.

en: Settings for modules the use the Date API.
uk: Налаштування для модулів, що використовують Date API.

en: To have <em>Translation redirect</em> working with your content you should <a href="@admin_modules">enable the <em>Multilingual content</em> module</a>.
uk: Для роботи <em>Переспрямування перекладів</em> в матеріалі необхідно <a href="@admin_modules">увімкнути модуль <em>Багатомовний вміст (Multilingual content)</em></a>.

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
uk: Зверніть увагу, що це відбувається за рахунок швидкодії, тому не рекомендовано.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
uk: Відредаговані переклади залишаються, лише раніше імпортовані перезаписуються і нові переклади додаються

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
uk: Всі наявні переклади залишаються, додаються лише нові переклади.

en: (translation source: !server)
uk: (джерело перекладу: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
uk: @language: <em>Нема інстальованих перекладів</em>

en: Recommended version: @version (!date)
uk: Рекомендована версія: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
uk: Доступний видалений переклад

en: No available translations found
uk: Не знайдено доступних перекладів

en: Importing: %name.
uk: Втягування: %name.

en: Imported: %name.
uk: Імпортовано: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
uk: Рядки перекладу для мови %language додані: !add, оновлено: !update, вилучено: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
uk[0]: Один проект оновлено: @projects.
uk[1]: @count проекти оновлено: @projects.
uk[2]: @count проектів оновлено: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
uk[0]: Один рядок перекладу пропущений через недозволений  HTML. Подробиці див. !log_messages.
uk[1]: @count рядки перекладу пропущені через недозволений  HTML. Подробиці див. !log_messages.
uk[2]: @count рядків перекладу пропущено через недозволений  HTML. Подробиці див. !log_messages.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
uk[0]: Переклади одного проекту не були імпортовані: @projects.
uk[1]: Переклади @count проектів не були імпортовані: @projects
uk[2]: Переклади @count проектів не були імпортовані: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
uk: Помилка під час процесу завантаження: %error.

en: An error occured during the download operation: HTTP status code %code.
uk: Помилка під час процесу завантаження: HTTP код стану %code.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
uk: Неможливо зберегти %download_link file до %tmpfile.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
uk: Виявлено недозволений HTML. Текстовий рядок не імпортовано: %string

en: A list of entity ids
uk: Перелік ідентифікаторів сутностей

en: Modify entity values
uk: Змінити значення сутностей

en: Add new value(s) to %label, instead of overwriting the existing values.
uk: Додати нові значення до %label, замість заміни існуючих.

en: Fields for @bundle_key @label
uk: Поля @bundle_key @label

en: You must select at least one value to modify.
uk: Для зміни необхідно обрати принаймні одне значення.

en: %label contains an invalid value.
uk: %label містить хибне значення.

en: to:
uk: до:

en: Please choose a @part.
uk: Будь ласка, виберіть @part.

en: Add a read-more link if output is trimmed.
uk: Додавати посилання "далі", якщо виведення обрізається.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
uk: Якщо позначено, в кінці обрізаного виведення додається посилання "далі".

en: The text which will be displayed on the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
uk: Текст, який буде відображуватися в посиланні "Далі".  Можна вводити дані з цього виду як це показано в розділі "Шаблони заміни", вище.

en: The path which is used for the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
uk: Шлях, що використовується в посиланні "Ще".  Можна вводити дані з цього виду як це показано в розділі "Шаблони заміни", вище.

en: Display field as machine name.
uk: Відобразити у полі машинну назву.

en: Show the embed display in the ui.
uk: Показувати вбудоване відображення в інтерфейсі користувача.

en: Allow advanced user to use the embed view display. The plugin itself works if it's not visible in the ui
uk: Дозволити досвіченим користувачам використовувати відображення вбудованого виду. Сам по собі плаґін працює, навіть якщо його не видно в інтерфейсі користувача

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string  at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
uk: Всі генеровані видами запити будуть містити назву видів та відображення у вигляді рядка 'view-name:display-name' наприкінці речення SELECT. Це допоможе простіше ідентифікувати запити видів в журналах серверу бази даних, але має застосовуватись лише при вирішенні проблем.

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
uk: Надання відображення, яке можна вбудувати за допомогою api видів.

en: Display the user with standard user view.
uk: Відображати користувача у стандартному виді користувача.

en: Only has the 'authenticated user' role
uk: Лише має роль "авторизований користувач"

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
uk: Має ролі на додачу до ролі "авторизований користувач"

en: Display the user with standard user view. It might be necessary to add a user-profile.tpl.php in your themes template folder, because the default <a href="@user-profile-api-link">user-profile</a>e template don't show the username per default.
uk: Відображувати користувача за допомогою стандартного виду користувача. Можливо виникне необхідність додати в каталог шаблонів теми файл user-profile.tpl.php, оскільки стандартний шаблон <a href="@user-profile-api-link">user-porfile</a> базово не відображує ім'я користувача.

en: Please insert the items per page (@items_per_page) from above.
uk: Будь-ласка введіть кількість елементів на сторінку (@items_per_page) вище.

en: Remove tags from rendered output
uk: Видалити теґи з генерованого виведення

en: Fields to be included as contextual links.
uk: Поля, що будуть додані у вигляді контекстних посилань.

en: Include destination
uk: Додати місце призначення

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
uk: Додає в посилання параметр "місце призначення" для повернення користувача до оригінального виду після завершення контекстної дії.

en: Contextual Links
uk: Контекстні посилання

en: Display fields in a contextual links menu.
uk: Відображати поля в меню контекстних посилань.

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and with a date field.
uk: Дати та календарі іноді досить складно налаштувати. Майстер !date_wizard полегшує створення простого типу матеріалу Дата з полем дати.

en: Dates and calendars can be complicated to set up. If you enable the Date Tools module, it provides a Date Wizard that makes it easy to create a simple date content type with a date field.
uk: Дати та календарі іноді досить складно налаштувати. Якщо увімкнути модуль Інструменти дати (Date Tools), він запропонує Майстер дати, що полегшує створення простого типу матеріалу Дата з полем дати.

en: The medium date format type has been set to to @value. You may find it helpful to add new format types like Date, Time, Month, or Year, with appropriate formats, at !value_link.
uk: Середній тип формату дати було задано у вигляді @value. Може стати у нагоді можливість додати нові типи формату дати, наприклад, Дата, Час, Місяць чи Рік, з відповідним форматом у налаштуваннях  у !value_link.

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
uk: <h2>Інструменти для дат та календарів</h2>

en: Fill out the following form to auto-create a date content type, with a datetime field and matching pre-configured calendar. If the calendar module is enabled and the option to create a calendar is chosen, a calendar and upcoming events block will be created, an ical feed will be added to the calendar. Nodes created from this new content type will include a link to the calendar, and the calendar will have a link to the 'add new date' form. You can also add new date fields to an existing content type by entering the existing content type name instead of creating a new one.
uk: Заповніть наступну форму для автостворення типу матеріалу Дата з полем дати і часу і відповідним попередньо-зконфігурованим календарем. Якщо увімкнено модуль Календар і обрано опцію "Створювати календар", буде створений календар і блок запланованих подій, до календаря буде доданий ical-потік. Матеріали, створені з цього нового типу матеріалу міститимуть посилання на календар, а календар матиме посилання на форму "Додати нову дату". Також можна додати до наявного типу матеріалу нові поля дати, якщо замість створення нового ввести назву наявного типу матеріалу.

en: Only a limited set of options are displayed here to make this easy to set up. Once the date has been created you will be able to make other changes to the date settings and add other fields to your new content type on the Manage fields screen. You can also make changes to the calendar on the Views edit page.
uk: Для полегшення налаштувань тут відображується обмежена кількість параметрів. Після створення дати на сторінці керування полями з’явиться можливість виконати решту змін до налаштувань дати і додати інші поля до нового типу матеріалу. Також на сторінці редагування видів можна виконати зміни і з календарем.

en: Date Wizard and other tools to manage and create dates and calendars.
uk: Майстер дати та решта інструментів для керування та створення дат та календарів.

en: Are you sure you want to disable translation for the %name field?
uk: Ви дійсно бажаєте вимкнути переклад для поля %name?

en: <strong>All the existing translations of this field will be deleted.</strong><br>This action cannot be undone.
uk: <strong>Всі існуючі переклади цього поля будуть видалені.</strong><br>Цю дію неможливо скасувати.

en: Are you sure you want to enable translation for the %name field?
uk: Ви дійсно бажаєте увімкнути переклад для поля %name?

en: untranslatable
uk: недоступне для перекладу

en: translatable
uk: доступне для перекладу

en: The field %field_name is already !translatable. No change was performed.
uk: Це поле %field_name вже !translatable. Змін не виконано.

en: Data successfully processed.
uk: Дані успішно оброблені.

en: Something went wrong while processing data. Some nodes may appear to have lost fields.
uk: Щось пішло не так під час обробки даних. Деякі матеріали можуть втратити поля.

en: Enabled, with field translation
uk: Увімкнено, з перекладом поля

en: Toggle field translatability
uk: Перемикання доступності перекладання поля

en: Toggle translatability of fields performing a bulk update.
uk: Перемикання доступності перекладання поля за допомогою пакетного оновлення.

en: Enable translation
uk: Увімкнути переклад

en: Disable translation
uk: Вимкнути переклад

en: Confirm change in translatability.
uk: Підтвердити зміни доступності перекладання.

en: Confirm page for changing field translatability.
uk: Сторінка для підтвердження зміни можливості перекладу поля.

en: All content types previously configured to use field translation are now using it again.
uk: Всі типи матеріалів, раніше налаштовані на використання перекладу поля, знову його використовують.

en: All content types configured to use field translation now have multilingual support disabled. This change will be reverted if the entity translation module is enabled again.
uk: Для всіх типів матеріалів, налаштованих на використання перекладу поля, підтримка багатомовності тепер буде вимкнена. Ці зміни будуть скасовані, якщо модуль Переклад сутності буде знову увімкнений.

en: Views translation.
uk: Переклади видів.

en: Term ID (translated)
uk: ID терміна (перекладений)

en: The translated taxonomy term ID.
uk: Ідентифікатор перекладеного терміна таксономії.

en: Term (translated)
uk: Термін (перекладений)

en: Name (translated)
uk: Назва (перекладена)

en: The translated taxonomy term name.
uk: Назва перекладеного терміна таксономії.

en: Translated taxonomy term name.
uk: Назва перекладеного терміна таксономії.

en: Term description (translated)
uk: Опис терміна (перекладений)

en: The translated description associated with a taxonomy term.
uk: Перекладений опис пов'язаного терміна таксономії.

en: The language the term is in.
uk: Мова терміна.

en: Taxonomy terms on node (translated)
uk: Терміни таксономії в матеріалі (перекладені)

en: All taxonomy terms (translated)
uk: Всі терміни таксономії (перекладені)

en: Has taxonomy term ID (with depth, translated)
uk: Містить ID терміна таксономії (з глибиною, перекладений)

en: Has taxonomy terms (with depth, translated)
uk: Містить терміни таксономії (з глибиною, перекладені)

en: Has taxonomy term ID (translated)
uk: Містить ID терміна таксономії (перекладений)

en: Has taxonomy term (translated)
uk: Містить термін таксономії (перекладений)

en: Internationalization Views
uk: Інтернаціоналізовані види

en: Taxonomy term (i18n)
uk: Термін таксономії (i18n)

en: Use the locale to interpret arguments.
uk: Для інтерпретації аргументів використовуйте регіональні стандарти.

en: translate view
uk: перекласти вид

en: Limit this validator to vocabularies that have been localized
uk: Обмежити цю перевірку лише словниками, що були локалізовані

en: Localised Term name or synonym
uk: Локалізована назва або синонім терміна

en: Localised Term name/synonym converted to Term ID
uk: Локалізована назва/синонім терміна, перетворена у його ідентифікатор

en: Transliterate search index and searched strings.
uk: Транслітерувати пошуковий індекс та рядки пошуку.

en: Enable to allow searching and indexing using US-ASCII character set, i.e. to treat accented and unaccented letters the same.
uk: Активуйте для використання набору символів US-ASCII під час пошуку та індексування, тобто літери з наголосами та без них вважатимуться однаковими.

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал
