Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.10) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: all
da: alle

en: Options
da: Valg

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Advanced
da: Avanceret

en: Pattern
da: Mønster

en: Not allowed
da: Ikke tilladt

en: Multilanguage
da: Sprog
