Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.10) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: all
es: todo

en: Options
es: Opciones

en: Not found
es: No encontrado

en: Advanced
es: Avanzado

en: Pattern
es: Patrón

en: other
es: otro

en: Multilanguage
es: Multi idioma
