Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.10) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: all
fa: همه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Pattern
fa: الگو

en: Multilanguage
fa: چند زبانه
