Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.10) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: all
fi: kaikki

en: Options
fi: Valinnat

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Multilanguage
fi: Monikielinen
