Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.10) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: all
fr: tout

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Advanced
fr: Avancé

en: Pattern
fr: Motif

en: Not allowed
fr: Non autorisé

en: Multilanguage
fr: Multilingue
