Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.10) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: all
id: semua

en: Options
id: Opsi

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Pattern
id: Pola
