Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.10) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: all
lv: visi

en: Options
lv: Iespējas

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Pattern
lv: Modelis

en: Multilanguage
lv: Vairākvalodu
