Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.10) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: all
pt: todos

en: Options
pt: Opções

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Advanced
pt: Avançado

en: Pattern
pt: Padrão

en: other
pt: outro

en: Multilanguage
pt: Vários idiomas
