Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.11) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: all
et: kõik

en: Options
et: Valikud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Advanced
et: Täpsem

en: Pattern
et: Muster

en: Multilanguage
et: Mitmekeelsus

en: Absolute urls
et: Absoluutsed veebiaadressid
