Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.11) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: all
he: הכל

en: Options
he: אפשרויות

en: Not found
he: לא נמצא

en: Advanced
he: מתקדם

en: Pattern
he: פורמט

en: Multilanguage
he: מרובה שפות
