Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.11) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Options
hr: Opcije

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Multilanguage
hr: Višejezičnost
