Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.11) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: all
oc: tot

en: Options
oc: Opcions

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Advanced
oc: Avançat

en: Pattern
oc: Motiu
