Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.11) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: all
ru: все

en: Options
ru: Настройки

en: Not found
ru: Не найдено

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Pattern
ru: Шаблон

en: other
ru: другой

en: Not allowed
ru: Запрещено

en: Multilanguage
ru: Многоязычный
