Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.11) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: all
sk: všetko

en: Options
sk: Nastavenia

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Pattern
sk: Vzor

en: Multilanguage
sk: Viacjazyčnosť
