Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.11) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: all
vi: tất cả

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Multilanguage
vi: Đa ngôn ngữ
