Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: all
ca: tot

en: Options
ca: Opcions

en: Not found
ca: No trobat

en: Advanced
ca: Avançat

en: Pattern
ca: Patró

en: Multilanguage
ca: Multilingüe
