Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: all
lt: visi

en: Options
lt: Nustatymai

en: Not found
lt: Nerasta

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė
