Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.7) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: all
nl: alle

en: Options
nl: Opties

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Pattern
nl: Patroon

en: Multilanguage
nl: Meertalig
