Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.7) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: all
pl: wszystkie

en: Options
pl: Opcje

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: other
pl: Inne

en: Not allowed
pl: Niedozwolone

en: Multilanguage
pl: Wielojęzyczne

en: MultiLink Redirect
pl: Przekierowanie MultiLink

en: Configure the %name module.
pl: Konfiguruj moduł %name.
