Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.7) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: all
sv: alla

en: Options
sv: Alternativ

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Advanced
sv: Utökad

en: Pattern
sv: Mönster

en: other
sv: andra

en: Multilanguage
sv: Fler språk
