Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.7) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: all
uk: все

en: Options
uk: Опції

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Advanced
uk: Розширені

en: Pattern
uk: Шаблон

en: other
uk: інше

en: Not allowed
uk: Не дозволені

en: Multilanguage
uk: Багатомовність
