Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.8) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Multilanguage
bo: སྐད་མང་།
