Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.8) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: all
de: alle

en: Options
de: Optionen

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Advanced
de: Erweitert

en: Pattern
de: Muster

en: other
de: andere

en: Not allowed
de: Nicht erlaubt

en: Multilanguage
de: Mehrsprachig
