Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.8) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: all
hu: mind

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Not found
hu: Nem található

en: Advanced
hu: Haladó

en: Pattern
hu: Minta

en: other
hu: egyéb

en: Multilanguage
hu: Többnyelvűség

en: Link formats
hu: Hivatkozásformátumok
