Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.8) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: all
ro: toate

en: Options
ro: Opţiuni

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Advanced
ro: Avansat

en: Pattern
ro: Model
