Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.9) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: all
ar: الكل

en: Options
ar: الخيارات

en: Not found
ar: غير موجود

en: Advanced
ar: متقدم

en: Pattern
ar: النموذج
