Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: all
cs: vše

en: Options
cs: Možnosti

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Not allowed
cs: Nepovoleno

en: Multilanguage
cs: Vícejazyčný
