Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.9) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: all
el: όλα

en: Options
el: Επιλογές

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Multilanguage
el: Πολυγλωσσικό
