Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.9) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: all
eu: denak

en: Options
eu: Aukerak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Multilanguage
eu: Hizkuntz aniztasuna
