Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.9) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: all
it: tutto

en: Options
it: Opzioni

en: Not found
it: Non trovato

en: Advanced
it: Avanzate

en: Pattern
it: Modello

en: Multilanguage
it: Multilingue
