Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.9) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: all
ja: すべて

en: Options
ja: オプション

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Advanced
ja: 高度

en: Pattern
ja: パターン

en: Multilanguage
ja: 多言語
