Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.9) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: all
th: ทั้งหมด

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Pattern
th: รูปแบบของ
