Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.9) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: all
tr: hepsi

en: Options
tr: Seçenekler

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Multilanguage
tr: Çokdil
