Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.7) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: all
gl: todos

en: Options
gl: Opcións

en: Not found
gl: Non atopada

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Pattern
gl: Patrón
