Multi-Language Link and Redirect (MultiLink) (7.x-2.9) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: all
hi: सभी

en: Options
hi: विकल्प

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Advanced
hi: विकसित

en: Pattern
hi: नमूना
