Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: !name's blog
ar: مدونة !name

en: Ping
ar: الإشارة

en: !site_name blogs
ar: مدونات !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.
