Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Path
ca: Camí

en: Targets
ca: Objectius

en: !name's blog
ca: bloc de !name

en: !site_name blogs
ca: Blocs de !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: El camí '%path' és invàlid o bé no hi teniu accés.
